Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Pokaż wyniki sondy: Najlepsze efekty miałam po ćwiczeniach z:
Ewą Chodakowską 1 8,33%
Mel B 2 16,67%
Anną Lewandowską 0 0%
Inne 9 75,00%
Głosujący: 12. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-26, 18:13   #301
neska002
Zakorzenienie
 
Avatar neska002
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 159
Dot.: Chodakowska efekty

Cytat:
Napisane przez pijana_powietrzem Pokaż wiadomość
ja też w to nie wierze, ważyłam sie może ze 100 razy, zaczynam podejrzewać że młody ostatnio coś z wagą nawywijał, albo szwankuje

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

założyłam moje ulubione spodenki sprzed ciąży.. IDEALNE!
Więc ćwiczenia działają Oby tak dalej.
__________________
Znaczenie życia mierzy się nie czasem lecz głębią.

Cel--> 60 kg - 15.12.2015



neska002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 18:17   #302
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Chodakowska efekty

Cytat:
Napisane przez neska002 Pokaż wiadomość
Więc ćwiczenia działają Oby tak dalej.
No właśnie, działają i to bardzo ładnie. Skąd więc powszechne uwagi typu: "porzuć dywanówki, bo to bez sensu" "dywanówki są nieskuteczne"?
__________________
"(...)a szabelkę to kawaler w której nogawce nosi?(...)"

I am a WarriorZ

czarownica jaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 18:50   #303
neska002
Zakorzenienie
 
Avatar neska002
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 159
Dot.: Chodakowska efekty

Cytat:
Napisane przez czarownica jaga Pokaż wiadomość
No właśnie, działają i to bardzo ładnie. Skąd więc powszechne uwagi typu: "porzuć dywanówki, bo to bez sensu" "dywanówki są nieskuteczne"?
Też się temu dziwię. Odkąd ćwiczę widzę jak z dnia na dzień praktycznie ciało się poprawia, a wcześniej próbowałam różnymi innymi sposobami i efekty były nieporównywalne do tych jakie mam teraz.
__________________
Znaczenie życia mierzy się nie czasem lecz głębią.

Cel--> 60 kg - 15.12.2015



neska002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 20:26   #304
marcia321
Zadomowienie
 
Avatar marcia321
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 375
Dot.: Chodakowska efekty

u mnie dziś w całości wykonany skalpel 2 jestem mega zadowolona. Pamiętajcie nie poddawajcie się i stopniowo dokładajcie więcej
marcia321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 06:46   #305
neska002
Zakorzenienie
 
Avatar neska002
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 159
Dot.: Chodakowska efekty

,
Cytat:
Napisane przez marcia321 Pokaż wiadomość
u mnie dziś w całości wykonany skalpel 2 jestem mega zadowolona. Pamiętajcie nie poddawajcie się i stopniowo dokładajcie więcej
Super, z każdym dniem idziemy do przodu i o to chodzi :-] Skalpel II robię dzisiaj i dokładam do tego 3x6 minutówki bo jest on dość krótki, jak będę miała siłę i chęć to zrobię sobie jeszcze Trening z Gwiazdami.

Dzisiaj o 10 jest premiera trailera tego treningu E. Chodakowskiej, który jutro będzie z Shape - ciekawe co to będzie. Akurat będę w domu więc zalukam żebym wiedziałą czego mam się jutro spodziewać. Poza tym Ewka na swoim profilu na fb napisała, że dzisiaj nagrywa kolejny program, który będzie siostrą Killer'a i Turbo Spalania także myślę, że za kilka tygodni będzie można już go również kupić

Nie wiem czy jesteście zainteresowane ale od dzisiaj w Biedronce jest akcja tematyczna fitness coś tam i jest jedzonko. Z tego co widziałam to będzie kasza jaglana w korzystnej cenie, no i ma być jeszcze musli formy Sante bez cukru. Ja się w te dwie rzeczy zaopatrzę, poza tym z tego co oglądałam ulotkę to nie ma więcej niczego ciekawego ale może znajdziecie coś dla siebie.

Jem śniadanko, odczekam godzinkę i robię trening bo potem lecę na uczelnię i spędzę tam czas do 19, a wieczorkiem idę na urodziny także nie będzie później kiedy poćwiczyć. Strasznie nie lubię robić treningów rano bo ciężko mi to idzie, mięśnie mam zastane jeszcze po nocy. No ale czego się nie robi żeby pięknie wyglądać na wiosnę i dobrze się czuć samej ze sobą. Najwyżej więcej czasu poświęcę na rozgrzewkę.

A jak u Was sprawa wygląda dzisiaj z pączkami? W końcu mamy Tłusty Czwartek więc z każdej strony będą nas kusić pączkami, faworkami i innymi rzeczami tego typu/ Ulegacie dzisiaj czy nie? Ja ochotę na słodkie miałąm w niedzielę i ją azaspokoiłam, dzisiaj nie mam chęci nawet na pączka ani nic takiego. Współlokatorki zrobiły chrusty, które stoją w kuchni żeby się częstować ale też mnie do nich nie ciągnie także dzisiaj nie obchodzę tego całego Tłustego Czwartku i bardzo dobrze się z tym czuję.

Pozdrawiam Was serdecznie, życzę dużo motywacji na ten dzień i uśmiechu.
__________________
Znaczenie życia mierzy się nie czasem lecz głębią.

Cel--> 60 kg - 15.12.2015



neska002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 07:50   #306
pijana_powietrzem
Rozeznanie
 
Avatar pijana_powietrzem
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: lublin/warszawa
Wiadomości: 746
Dot.: Chodakowska efekty

Cytat:
Napisane przez neska002 Pokaż wiadomość
,

Super, z każdym dniem idziemy do przodu i o to chodzi :-] Skalpel II robię dzisiaj i dokładam do tego 3x6 minutówki bo jest on dość krótki, jak będę miała siłę i chęć to zrobię sobie jeszcze Trening z Gwiazdami.

Dzisiaj o 10 jest premiera trailera tego treningu E. Chodakowskiej, który jutro będzie z Shape - ciekawe co to będzie. Akurat będę w domu więc zalukam żebym wiedziałą czego mam się jutro spodziewać. Poza tym Ewka na swoim profilu na fb napisała, że dzisiaj nagrywa kolejny program, który będzie siostrą Killer'a i Turbo Spalania także myślę, że za kilka tygodni będzie można już go również kupić

Nie wiem czy jesteście zainteresowane ale od dzisiaj w Biedronce jest akcja tematyczna fitness coś tam i jest jedzonko. Z tego co widziałam to będzie kasza jaglana w korzystnej cenie, no i ma być jeszcze musli formy Sante bez cukru. Ja się w te dwie rzeczy zaopatrzę, poza tym z tego co oglądałam ulotkę to nie ma więcej niczego ciekawego ale może znajdziecie coś dla siebie.

Jem śniadanko, odczekam godzinkę i robię trening bo potem lecę na uczelnię i spędzę tam czas do 19, a wieczorkiem idę na urodziny także nie będzie później kiedy poćwiczyć. Strasznie nie lubię robić treningów rano bo ciężko mi to idzie, mięśnie mam zastane jeszcze po nocy. No ale czego się nie robi żeby pięknie wyglądać na wiosnę i dobrze się czuć samej ze sobą. Najwyżej więcej czasu poświęcę na rozgrzewkę.

A jak u Was sprawa wygląda dzisiaj z pączkami? W końcu mamy Tłusty Czwartek więc z każdej strony będą nas kusić pączkami, faworkami i innymi rzeczami tego typu/ Ulegacie dzisiaj czy nie? Ja ochotę na słodkie miałąm w niedzielę i ją azaspokoiłam, dzisiaj nie mam chęci nawet na pączka ani nic takiego. Współlokatorki zrobiły chrusty, które stoją w kuchni żeby się częstować ale też mnie do nich nie ciągnie także dzisiaj nie obchodzę tego całego Tłustego Czwartku i bardzo dobrze się z tym czuję.

Pozdrawiam Was serdecznie, życzę dużo motywacji na ten dzień i uśmiechu.
tłusty czwartek
oj chyba popłyne..
__________________
Synek
duży zakupoholik (70kg)69 cel -> mały zakupoholik 60 kg -> meta 55. kg

wymiana:

BUTY
DLA NIEMOWLAKA


CIUCHY
pijana_powietrzem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 08:06   #307
neska002
Zakorzenienie
 
Avatar neska002
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 159
Dot.: Chodakowska efekty

Cytat:
Napisane przez pijana_powietrzem Pokaż wiadomość
tłusty czwartek
oj chyba popłyne..
Więc życzę smacznego, no i zachowania umiaru. A najlepiej gdyby po tym był solidny trening :P No właśnie trening... czas zaczynać więc idę.
__________________
Znaczenie życia mierzy się nie czasem lecz głębią.

Cel--> 60 kg - 15.12.2015



neska002 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-27, 09:48   #308
angelina192
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 6
Dot.: Chodakowska efekty

Ja jak narazie w pracy za biurkiem i jeden pączek do kawy zjedzony jeszcze 2 pod biurkiem aby nie kusiły ale trening dzią musowy!!!! Powiedzcie mi czy ćwicząc a nie stosując diety też chudniecie??????jestem ciekawa bo ja staram się jeść inaczej niż dotychczas ale nieraz przy 2 dzieci mi się nie udaje
angelina192 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 10:05   #309
neska002
Zakorzenienie
 
Avatar neska002
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 159
Dot.: Chodakowska efekty

Cytat:
Napisane przez angelina192 Pokaż wiadomość
Ja jak narazie w pracy za biurkiem i jeden pączek do kawy zjedzony jeszcze 2 pod biurkiem aby nie kusiły ale trening dzią musowy!!!! Powiedzcie mi czy ćwicząc a nie stosując diety też chudniecie??????jestem ciekawa bo ja staram się jeść inaczej niż dotychczas ale nieraz przy 2 dzieci mi się nie udaje
Na pewno jakies efekty będą na początku. Ale człowiek ma tendecje, że jak zaczyna ćwiczyć to i zaczyna jeść więcej, co jest normalnym zachowaniem organizmu. Więc trzeba tego pilnować.

Jest trailer do nowego treningu, niestety za dużo to oni nie pokazali, w dalszym ciągu nie wiadomo czy jest to trening z hantelkami czy bez, no ale można było się spodziewać, że za wiele nie pokażą. Pozostaje nam czekać do jutra cierpliwie

A tu link: https://www.facebook.com/photo.php?v=754225191269414
__________________
Znaczenie życia mierzy się nie czasem lecz głębią.

Cel--> 60 kg - 15.12.2015



neska002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 11:09   #310
angelina192
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 6
Dot.: Chodakowska efekty

No to czekamy do jutra)ciekawe jaka cena
angelina192 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 11:43   #311
neska002
Zakorzenienie
 
Avatar neska002
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 159
Dot.: Chodakowska efekty

Cytat:
Napisane przez angelina192 Pokaż wiadomość
No to czekamy do jutra)ciekawe jaka cena
Coś około 13- 14 zł więc myślę, że cena jak najbardziej przystępna.
__________________
Znaczenie życia mierzy się nie czasem lecz głębią.

Cel--> 60 kg - 15.12.2015



neska002 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-28, 08:47   #312
neska002
Zakorzenienie
 
Avatar neska002
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 159
Dot.: Chodakowska efekty

Cześć dziewczynki.

Kupiłam Shape no i jest płytka! Cena to 14,99 zł - myślę, że całkiem dobra.

Co do treningu no to rzeczywiście są elementy z hantelkami ale można je zastąpić 2 butelkami z woda (o,5 litra). Trening ma służyć głównie poprawie postawy. Na opakowaniu jest napisane, że te ćwiczenia sa przede wszystkim dla osób, które dużo czasu spędzają przy biurku. Ma za zadanie wzmocnić mięśnie posturalne, w tym mięśnie brzucha, pleców ze szczególnym uwzględnieniem mięśni odpowiadających za ściąganie łopatek.

Trening składa się z krótkiej rozgrzewki oraz 5 części trwających po około 6 minut (2 albo 3 ćwiczenia powtarzane 3 razy). Po każdej częsci jest minutowa przerwa. Na koniec krótkie rozciąganie - jak dla mnie zbyt krótkie więc na pewno będę dokładać swoje rozciąganie zawsze tak jak robię to też po innych treningach Ewy.

Jeszcze nie ćwiczyłam tego treningu, zrobię to około 14 i dam znać jak wrażenia
__________________
Znaczenie życia mierzy się nie czasem lecz głębią.

Cel--> 60 kg - 15.12.2015



neska002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 09:28   #313
cherrydolly
Raczkowanie
 
Avatar cherrydolly
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 74
Dot.: Chodakowska efekty

Efektami ćwiczeń z Chodakowską są problemy z kolanami, ot co
cherrydolly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 09:39   #314
malotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 57
Dot.: Chodakowska efekty

Nie wiem, ja nie mam problemów z kolanami po jej ćwiczeniach. Ale ja zanim przeszłam na ćwiczenia z Ewą dużo czasu spędzałam na fitnessach, więc jak się robi przysiady i brzuszki to wiedziałam i nie musiałam naśladować Ewy.
A no i dodam jeszcze że mam od urodzenia wadę kolan. Mam je jakby przekręcone i np. biegać nie mogę przez to.

Także wszystko jest dla ludzi, byle z głową.

tapnięte nexem na kolanie
malotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 09:44   #315
cherrydolly
Raczkowanie
 
Avatar cherrydolly
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 74
Dot.: Chodakowska efekty

Jeśli katujesz się jej ćwiczeniami codziennie to prędzej czy później twoje kolana odczują to boleśnie. Trenuję profesjonalnie kilkanaście lat i nie zaczełąbym z nią ćwiczyć, ponieważ dla mnie program jest zbyt lajtowy
cherrydolly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 11:08   #316
neska002
Zakorzenienie
 
Avatar neska002
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 159
Dot.: Chodakowska efekty

Cytat:
Napisane przez cherrydolly Pokaż wiadomość
Jeśli katujesz się jej ćwiczeniami codziennie to prędzej czy później twoje kolana odczują to boleśnie. Trenuję profesjonalnie kilkanaście lat i nie zaczełąbym z nią ćwiczyć, ponieważ dla mnie program jest zbyt lajtowy
\

Z tymi kolanami masz rację, są problemy. U mnie ból pojawił się ale wtedy kiedy wykonywałam ćwiczenia bez przyłożenia to znaczy skakałam po prostu na oślep bez kontroli. Jeżeli wszystkie ćwiczenia wykonuje się świadomie, pod kontrolą to ból nie powinien się pojawić. Nie wiem czy rozumiesz ale chodzi mi o to by świadomie unosić nogi, nie rzucać nimi, stale kontrolować siebie i swoją postawę. Noga ma opadać i unosić się powoli z pełną kontrolą, a nie być podrzucana i opadać na podłogę jak worek kartofli. Podczas ćwiczeń trzeba po prostu skupić się na maksa, podejśc do tego ze spokojem i szanować swoje ciało bo mamy je tylko jedno.

Odkąd ćwiczę w ten sposób czyli nie rzucam swoim ciałem, świadomie podnoszę nogi, a podskoki są podskokami, które ledwo co słychać - nie mam problemów ze stawami.

Może problem leży też w tym, że jeżeli ktoś nie ćwiczył nigdy, a nagle zaczyna i od razu narzuca sobie ostry reżim i ćwiczy np 5-6 razy w tygodniu no to normalne jest, że stawy to odczują, będa po prostu przeciążone. Należy zacząć stopniowo i z czasem czas treningów, ich ilość i poziom trudności.

Mam pełną świadomość tego, że każdy jest inny i może mieć inne zdanie. Tak samo jak każdy ma inne ciało, które inaczej odczuwa inne rzeczy. Napisałam jakie są moje odczucia i jak ja miałam. Teraz ćwicze poprawnie i nie mam żadnego bólu ani innych problemów. Wczesniej bolał mnie także kręgosłup co wynikało z tego, że przybierałam postawę tak zwanego żółwika czyli zaokrąglałam plecy przy ćwiczeniach. Teraz stale kontroluję swoją postawę i ją koryguje - problemy zniknęły.
__________________
Znaczenie życia mierzy się nie czasem lecz głębią.

Cel--> 60 kg - 15.12.2015



neska002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 11:15   #317
cherrydolly
Raczkowanie
 
Avatar cherrydolly
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 74
Dot.: Chodakowska efekty

Cytat:
Napisane przez neska002 Pokaż wiadomość
\

Z tymi kolanami masz rację, są problemy. U mnie ból pojawił się ale wtedy kiedy wykonywałam ćwiczenia bez przyłożenia to znaczy skakałam po prostu na oślep bez kontroli. Jeżeli wszystkie ćwiczenia wykonuje się świadomie, pod kontrolą to ból nie powinien się pojawić. Nie wiem czy rozumiesz ale chodzi mi o to by świadomie unosić nogi, nie rzucać nimi, stale kontrolować siebie i swoją postawę. Noga ma opadać i unosić się powoli z pełną kontrolą, a nie być podrzucana i opadać na podłogę jak worek kartofli. Podczas ćwiczeń trzeba po prostu skupić się na maksa, podejśc do tego ze spokojem i szanować swoje ciało bo mamy je tylko jedno.

Odkąd ćwiczę w ten sposób czyli nie rzucam swoim ciałem, świadomie podnoszę nogi, a podskoki są podskokami, które ledwo co słychać - nie mam problemów ze stawami.

Może problem leży też w tym, że jeżeli ktoś nie ćwiczył nigdy, a nagle zaczyna i od razu narzuca sobie ostry reżim i ćwiczy np 5-6 razy w tygodniu no to normalne jest, że stawy to odczują, będa po prostu przeciążone. Należy zacząć stopniowo i z czasem czas treningów, ich ilość i poziom trudności.

Mam pełną świadomość tego, że każdy jest inny i może mieć inne zdanie. Tak samo jak każdy ma inne ciało, które inaczej odczuwa inne rzeczy. Napisałam jakie są moje odczucia i jak ja miałam. Teraz ćwicze poprawnie i nie mam żadnego bólu ani innych problemów. Wczesniej bolał mnie także kręgosłup co wynikało z tego, że przybierałam postawę tak zwanego żółwika czyli zaokrąglałam plecy przy ćwiczeniach. Teraz stale kontroluję swoją postawę i ją koryguje - problemy zniknęły.
good for U
cherrydolly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 11:37   #318
missy7
Zadomowienie
 
Avatar missy7
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: UK / Szczecin
Wiadomości: 1 696
GG do missy7
Dot.: Chodakowska efekty

Ja ze wszystkich ćwiczeń Ewki zostawiłam tylko Skalpel 2 z krzesłem (jak dla mnie jest najmniej obciążający kolana) I zgodzę się tutaj z koleżanką że faktycznie, większość jej ćwiczeń niestety odziałuje na kolana.. i ja również to odczułam mmimo tego że ćwiczenia robiłam porządnie...
__________________
missy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 11:42   #319
neska002
Zakorzenienie
 
Avatar neska002
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 159
Dot.: Chodakowska efekty

Cytat:
Napisane przez missy7 Pokaż wiadomość
Ja ze wszystkich ćwiczeń Ewki zostawiłam tylko Skalpel 2 z krzesłem (jak dla mnie jest najmniej obciążający kolana) I zgodzę się tutaj z koleżanką że faktycznie, większość jej ćwiczeń niestety odziałuje na kolana.. i ja również to odczułam mmimo tego że ćwiczenia robiłam porządnie...
Rozumiem. Może pomógł by tu jakiś suplement diety na wzmocnienie stawów ?
__________________
Znaczenie życia mierzy się nie czasem lecz głębią.

Cel--> 60 kg - 15.12.2015



neska002 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-28, 11:51   #320
missy7
Zadomowienie
 
Avatar missy7
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: UK / Szczecin
Wiadomości: 1 696
GG do missy7
Dot.: Chodakowska efekty

Cytat:
Napisane przez neska002 Pokaż wiadomość
Rozumiem. Może pomógł by tu jakiś suplement diety na wzmocnienie stawów ?
możliwe, ale jakoś nie chce faszerować się lekami
Ewę bardzo lubię, skalpel 2 wykonuje regularnie co 2 dni i bardzo lubię ten trening.
Jednak pozostałe ćwiczenia odpuściłam , a w zamian wybrałam inne ćwiczenia które są dla mnie lepsze i mnie obciążające.. a również efektowne
__________________
missy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 12:17   #321
neska002
Zakorzenienie
 
Avatar neska002
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 159
Dot.: Chodakowska efekty

Cytat:
Napisane przez missy7 Pokaż wiadomość
możliwe, ale jakoś nie chce faszerować się lekami
Ewę bardzo lubię, skalpel 2 wykonuje regularnie co 2 dni i bardzo lubię ten trening.
Jednak pozostałe ćwiczenia odpuściłam , a w zamian wybrałam inne ćwiczenia które są dla mnie lepsze i mnie obciążające.. a również efektowne
To jakieś ćwiczenia z yt? Bo również szukam trochę urozmaicenia w ćwiczeniach.
__________________
Znaczenie życia mierzy się nie czasem lecz głębią.

Cel--> 60 kg - 15.12.2015



neska002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 12:26   #322
cherrydolly
Raczkowanie
 
Avatar cherrydolly
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 74
Dot.: Chodakowska efekty

Fitnessblender polecam ćwiczenia w języku ang. Wpiszcie w goole, będzie na pierwszym miejscu.
cherrydolly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 12:35   #323
missy7
Zadomowienie
 
Avatar missy7
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: UK / Szczecin
Wiadomości: 1 696
GG do missy7
Dot.: Chodakowska efekty

Cytat:
Napisane przez neska002 Pokaż wiadomość
To jakieś ćwiczenia z yt? Bo również szukam trochę urozmaicenia w ćwiczeniach.
tak , youtube
Tu masz moja playliste ulubionych treningów :

http://www.youtube.com/playlist?list...eature=mh_lolz
__________________
missy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 15:34   #324
neska002
Zakorzenienie
 
Avatar neska002
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 159
Dot.: Chodakowska efekty

Cytat:
Napisane przez cherrydolly Pokaż wiadomość
Fitnessblender polecam ćwiczenia w języku ang. Wpiszcie w goole, będzie na pierwszym miejscu.
Dzięki, na pewno przejrzę i może wybiorę coś dla siebie.

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

Cytat:
Napisane przez missy7 Pokaż wiadomość
tak , youtube
Tu masz moja playliste ulubionych treningów :

http://www.youtube.com/playlist?list...eature=mh_lolz
Dziękuję

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

Total Fitness IV Super Figura. Moje odczucia:
- bardzo spokojny, można się przy nim genialnie zrelaksować, przemyśleć sobie pewne sprawy i przede wszystkim uspokoić także trening idealny po ciężkim dniu pełnym stresu i bieganiny,
- ćwiczenia zupełnie odmienne od tych, które Ewa prezentowała w dotychczasowych treningach, większość bardzo łatwych i przyjemnych choć jest też jeden zestaw, który jest dość trudny do wykonania ale sądzę, że to kwestia w prawienia się.
- bardzo podoba mi się rozgrzewka bo po 1 jest dłuższa niż zazwyczaj, a po 2 już przy niej genialnie zaczynają pracować wszystkie mięśnie,
- myślę, że to trening idealny jeżeli ktoś chce się pozbyć tak zwanych motylków (obwisłe ramiona), dobrze też pracują mięśnie brzucha, no i ja czułam po tym treningu dość mocno uda.

Teraz trochę minusów:
- beznadziejne rozciąganie, przede wszystkim nieadekwatnie krótkie do całego treningu (ale to jest zarzut raczej do większości treningów Ewki więc norma),
- Ewka mało mówi o poprawności wykonywania ćwiczeń i trzeba po prostu większość robić na czuja (coś tam mówi ale malutko w porównaniu do innych treningów).


Ogólna ocena bardzo dobra, ten trening zagości u mnie na stałe i będę go dokładać do tych nieco intensywniejszych. Serio uważam, że jest warty polecenia.

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

A więc melduję dzisiejszy trening:
1. Skakanka - 20 minut
2. 1x6minut
3. Szok Trening
4. Total Fitness IV

Zadowolona i spełniona idę pod prysznic bo współlokatorka zaraz padnie chyba ;D
__________________
Znaczenie życia mierzy się nie czasem lecz głębią.

Cel--> 60 kg - 15.12.2015



neska002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 16:58   #325
agusiakostusia
Raczkowanie
 
Avatar agusiakostusia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 66
GG do agusiakostusia
Dot.: Chodakowska efekty

Cytat:
Napisane przez cherrydolly Pokaż wiadomość
Efektami ćwiczeń z Chodakowską są problemy z kolanami, ot co
jedynie pierwszy tydzien odczuwałam ból kolan. potem juz ani razu obecnie mineły 2 miesiące i żadnych boleści jesli chodzi o ćwiczenia Ewy.
__________________
"Nie ma niezrozumiałych kobiet... są tylko niedomyślni mężczyźni..."
agusiakostusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 17:03   #326
agusiakostusia
Raczkowanie
 
Avatar agusiakostusia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 66
GG do agusiakostusia
Dot.: Chodakowska efekty

zapomniałam się pochwalic moje efekty po 2 miesiącach

w zestawieniu zdjęć to ostatnie teraźniejsze zdjęcie jest mega jasne, tak słonce swieciło. za to nastepne, jest wieczorową porą.

pozdrawiam wszystkie walczące
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg po 2 miesiącach.jpg (101,2 KB, 618 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po 2_1.jpg (49,6 KB, 408 załadowań)
__________________
"Nie ma niezrozumiałych kobiet... są tylko niedomyślni mężczyźni..."
agusiakostusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 17:46   #327
marcia321
Zadomowienie
 
Avatar marcia321
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 375
Dot.: Chodakowska efekty

Cytat:
Napisane przez agusiakostusia Pokaż wiadomość
zapomniałam się pochwalic moje efekty po 2 miesiącach

w zestawieniu zdjęć to ostatnie teraźniejsze zdjęcie jest mega jasne, tak słonce swieciło. za to nastepne, jest wieczorową porą.

pozdrawiam wszystkie walczące
brawo dla ciebie jakie treningi wykonywałaś ? ja wykonuję skalpel 2 możesz mi doradzić czy mi wystarczy ?
marcia321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 20:33   #328
agusiakostusia
Raczkowanie
 
Avatar agusiakostusia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 66
GG do agusiakostusia
Dot.: Chodakowska efekty

Cytat:
Napisane przez marcia321 Pokaż wiadomość
brawo dla ciebie jakie treningi wykonywałaś ? ja wykonuję skalpel 2 możesz mi doradzić czy mi wystarczy ?
dzieki tak naprawde wykonuje wszystkie treningi Ewy plus Mel B i raz na jakis czas biegam- tak raz w tygodniu zeby nieco urozmaicić sobie ten czas

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

skalpel 2 jest ok, ale one przede wszystkim wzmacniają miesnie, jesli masz oponkę na brzuchu czy troszke tłuszczyku do zgubienia to przede wszystkim killer i turbo spalalnie
__________________
"Nie ma niezrozumiałych kobiet... są tylko niedomyślni mężczyźni..."
agusiakostusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 20:44   #329
Martva
Zadomowienie
 
Avatar Martva
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 473
Dot.: Chodakowska efekty

O kurde, jestem pod wrażeniem. Ale masz fajną talię <3
Martva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 15:47   #330
agusiakostusia
Raczkowanie
 
Avatar agusiakostusia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 66
GG do agusiakostusia
Dot.: Chodakowska efekty

Cytat:
Napisane przez Martva Pokaż wiadomość
O kurde, jestem pod wrażeniem. Ale masz fajną talię <3
dziękuję, wszyscy mi to mówią że fajna talia, a to moja zmora, bo nie daj Boże troche wiecej tłuszyku na boczkach i już wyglądam jak pokraka ale odkad sie za siebie wziełam mam nadzieje ze ta talia bedzie wygladac juz tylko lepiej
__________________
"Nie ma niezrozumiałych kobiet... są tylko niedomyślni mężczyźni..."
agusiakostusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-26 14:11:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:53.