Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Pokaż wyniki sondy: Najlepsze efekty miałam po ćwiczeniach z:
Ewą Chodakowską 1 8,33%
Mel B 2 16,67%
Anną Lewandowską 0 0%
Inne 9 75,00%
Głosujący: 12. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-04, 19:59   #331
Ieka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 584
Dot.: Chodakowska efekty

Cytat:
Napisane przez agusiakostusia Pokaż wiadomość
dziękuję, wszyscy mi to mówią że fajna talia, a to moja zmora, bo nie daj Boże troche wiecej tłuszyku na boczkach i już wyglądam jak pokraka ale odkad sie za siebie wziełam mam nadzieje ze ta talia bedzie wygladac juz tylko lepiej

widzę, że jesteś gruszka tak jak ja
dziś zaczęłam ćwiczyć,zaczęłam od skalpela, wytrzymałam całe 42 minuty , jestem dumna z siebie

aaa przypomniało mi się.. gdzieś czytałam, że najlepiej ćwiczyć co 2gi dzień, żeby mięśnie odpoczęły to prawda ?

Edytowane przez Ieka
Czas edycji: 2014-03-04 o 20:00
Ieka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 07:49   #332
neska002
Zakorzenienie
 
Avatar neska002
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 159
Dot.: Chodakowska efekty

Cytat:
Napisane przez Ieka Pokaż wiadomość
widzę, że jesteś gruszka tak jak ja
dziś zaczęłam ćwiczyć,zaczęłam od skalpela, wytrzymałam całe 42 minuty , jestem dumna z siebie

aaa przypomniało mi się.. gdzieś czytałam, że najlepiej ćwiczyć co 2gi dzień, żeby mięśnie odpoczęły to prawda ?
Super, że dałaś radę za pierwszym razem :-] Jeżeli robisz treningi interwałowe to wtedy powinno być między nimi 48 godzin przerwy czyli 2 doby. A jeżeli robisz zwykłe aeroby czy trening siłowy to chyba zależy od czasu i intensywności. Ja np ćwiczę po około 45 minut 6 razy w tygodniu i przeplatam: jeden dzień trening lżejszy, a drugiego dnia robię trening cięższy typu Killer czy Turbo. No i mięśnie się regenerują. A kiedy zaczęłam ćwiczyć więcej czyli około 1,5 h dziennie to mięśnie mi dały znać, że to jednak za dużo i potem dwa dni wręcz zdychałam z przetrenowania. Musisz wyczuć swój organizm, zacznij od lekkich treningów takich właśnie jak Skalpel i stopniowo wprowadzaj trudniejsze ćwiczenia, a organizm na pewno w ten sposób się ładnie przyzwyczai do ćwiczeń i będzie okej.
__________________
Znaczenie życia mierzy się nie czasem lecz głębią.

Cel--> 60 kg - 15.12.2015



neska002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 17:21   #333
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: Chodakowska efekty

Cytat:
Napisane przez neska002 Pokaż wiadomość
Super, że dałaś radę za pierwszym razem :-] Jeżeli robisz treningi interwałowe to wtedy powinno być między nimi 48 godzin przerwy czyli 2 doby. A jeżeli robisz zwykłe aeroby czy trening siłowy to chyba zależy od czasu i intensywności. Ja np ćwiczę po około 45 minut 6 razy w tygodniu i przeplatam: jeden dzień trening lżejszy, a drugiego dnia robię trening cięższy typu Killer czy Turbo. No i mięśnie się regenerują. A kiedy zaczęłam ćwiczyć więcej czyli około 1,5 h dziennie to mięśnie mi dały znać, że to jednak za dużo i potem dwa dni wręcz zdychałam z przetrenowania. Musisz wyczuć swój organizm, zacznij od lekkich treningów takich właśnie jak Skalpel i stopniowo wprowadzaj trudniejsze ćwiczenia, a organizm na pewno w ten sposób się ładnie przyzwyczai do ćwiczeń i będzie okej.
I sama nie stosujesz sie do rad, ktorych udzielasz Nie pamietam juz ktory czy Turbo, czy Killer nie jest aerobowym, a interwalowym

Przetrenowanie moze u Ciebie spowodowac wlasnie efekty uboczne, czyli np. spowolnienie utraty kg, tkanki tluszczowej i metabolizm moze sie pogorszyc... Chcac lepiej, szybciej, po prostu coz... Szkodzilas sobie.

Edytowane przez Kornelciaczek
Czas edycji: 2014-03-05 o 17:23
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 19:47   #334
neska002
Zakorzenienie
 
Avatar neska002
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 159
Dot.: Chodakowska efekty

Cytat:
Napisane przez Kornelciaczek Pokaż wiadomość
I sama nie stosujesz sie do rad, ktorych udzielasz Nie pamietam juz ktory czy Turbo, czy Killer nie jest aerobowym, a interwalowym

Przetrenowanie moze u Ciebie spowodowac wlasnie efekty uboczne, czyli np. spowolnienie utraty kg, tkanki tluszczowej i metabolizm moze sie pogorszyc... Chcac lepiej, szybciej, po prostu coz... Szkodzilas sobie.
Teraz to wiem i poprawiłam błędy, które robiłam, w efekcie samopoczucie dużo lepsze, jest siła i chęć do życia. Nigdy więcej nie wrócę do robienia tego co robiłam jeszcze tydzień temu, zabójstwo dla mięśni.

Aaaa co do interwałów to wiem, tak tylko podałam te przykłady. Robię tak, że jednego dnia robię, któryś ze Skalpeli, a kolejnego Killer, Turbo albo któryś z Total Fitness (one nie są interwałowe). Źle się wtedy wyraziłam.
__________________
Znaczenie życia mierzy się nie czasem lecz głębią.

Cel--> 60 kg - 15.12.2015




Edytowane przez neska002
Czas edycji: 2014-03-05 o 19:49
neska002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 18:31   #335
neska002
Zakorzenienie
 
Avatar neska002
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 159
Dot.: Chodakowska efekty

Cześć, cichutko tu ostatnio... Mam nadzieję, że walczymy wszystkie nadal o siebie

U mnie szaleńcze tempo odkąd zaczęły mi się zajęcia na uczelni ale dla chcącego nic trudnego i da się to wszystko jakoś zorganizować w czasie. Dziś zaliczyłam Skalpel II + 3x6minut i na dzisiaj mam już wolne, dosłownie bo siedzę w piżamie i zaraz uwalę się do łóżeczka, relaks się należy po takim morderczym dniu jak dzisiaj

Trzymajcie się cieplutko i zaglądajcie tu jeszcze czasami : *
__________________
Znaczenie życia mierzy się nie czasem lecz głębią.

Cel--> 60 kg - 15.12.2015



neska002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 10:00   #336
monikponik
Raczkowanie
 
Avatar monikponik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 58
Dot.: Chodakowska efekty

Hej dziewczyny, przyłączę się do Was ćwiczymy z moją mamą Skalpel (głownie zwykły, ja czasami dorzucam 2 ) od 3 lutego. Pierwsze efekty widzę, głównie na brzuchu, ogólnie mam wrażenie, że całe ciało się lekko ujędrniło. Ćwiczymy praktycznie codziennie, sporadycznie jest dzień, max dwa przerwy. Takiej energii dawno nie miałyśmy. Jak zaczynałyśmy to codziennie pojawiały się słowa: "znowu dzisiaj Chodak", teraz jest: "chodź robimy Chodaka!" Pierwszy raz mierzyłam się 24 lutego, więc 24 marca kolejny pomiar, zobaczymy jakie efekty. Zdjęcia też zrobiłam, zobaczymy czy efekty będą na tyle fajne, żebym odważyła się tu zamieścić Diety nie trzymamy, ogólnie fastfoodów i czipsów nie jemy praktycznie w ogóle, słodycze rzadko, coś małego do kawy, ogólnie staramy się myśleć co jemy, żeby było zdrowo i racjonalnie
Pozdrawiam i nie mogę się napatrzeć na Wasze efekty!!! SUPER
__________________
Razem od 25.04.2006
Zaręczyny 6.03.2009
Ślubujemy 24.08.2013
http://s1.suwaczek.com/20130824580116.png
monikponik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 19:21   #337
neska002
Zakorzenienie
 
Avatar neska002
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 159
Dot.: Chodakowska efekty

Cytat:
Napisane przez monikponik Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, przyłączę się do Was ćwiczymy z moją mamą Skalpel (głownie zwykły, ja czasami dorzucam 2 ) od 3 lutego. Pierwsze efekty widzę, głównie na brzuchu, ogólnie mam wrażenie, że całe ciało się lekko ujędrniło. Ćwiczymy praktycznie codziennie, sporadycznie jest dzień, max dwa przerwy. Takiej energii dawno nie miałyśmy. Jak zaczynałyśmy to codziennie pojawiały się słowa: "znowu dzisiaj Chodak", teraz jest: "chodź robimy Chodaka!" Pierwszy raz mierzyłam się 24 lutego, więc 24 marca kolejny pomiar, zobaczymy jakie efekty. Zdjęcia też zrobiłam, zobaczymy czy efekty będą na tyle fajne, żebym odważyła się tu zamieścić Diety nie trzymamy, ogólnie fastfoodów i czipsów nie jemy praktycznie w ogóle, słodycze rzadko, coś małego do kawy, ogólnie staramy się myśleć co jemy, żeby było zdrowo i racjonalnie
Pozdrawiam i nie mogę się napatrzeć na Wasze efekty!!! SUPER

Witamy i zapraszamy jak najbardziej do naszego grona A jaki macie cel z mamą? Zrzucenie kilogramów czy po prostu ujędrnienie ciała ?
__________________
Znaczenie życia mierzy się nie czasem lecz głębią.

Cel--> 60 kg - 15.12.2015



neska002 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-11, 19:24   #338
agusiakostusia
Raczkowanie
 
Avatar agusiakostusia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 66
GG do agusiakostusia
Dot.: Chodakowska efekty

dokładnie cichutko u mnie też szaleńcze tempo ostatnio brak czasu na wszystko ale daję radę... jakos choć ostatnio miałam zupełny brak motywacji i wszystko mnie dobijałoo ale podniosłam się i dalej walczę. oczywiście przez te ciężkie dni też cwiczyłam ale nie tak zawzięcie jak zazwyczaj... mam nadzieje że będzie z dnia na dzień lepiej zostało mi 20 dni do pomiarów i kolejnych zdjęć wiec musze sie wziać za siebie konkretnie buziaki dla wszystkich i powodzenia!!!!
__________________
"Nie ma niezrozumiałych kobiet... są tylko niedomyślni mężczyźni..."
agusiakostusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 21:53   #339
szyszkaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: Chodakowska efekty

Mam pytanie. Po ilu widac pierwsze efekty cwiczen? I jesli moim celem jest spalenie tluszczyku to jakie cwiczenia chodakowskiej mi polecacie?
szyszkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 07:01   #340
monikponik
Raczkowanie
 
Avatar monikponik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 58
Dot.: Chodakowska efekty

Cytat:
Napisane przez neska002 Pokaż wiadomość
Witamy i zapraszamy jak najbardziej do naszego grona A jaki macie cel z mamą? Zrzucenie kilogramów czy po prostu ujędrnienie ciała ?
Zdecydowanie ujędrnienie i wyrzeźbienie. Wagowo nie ma się do czego przyczepić (ja 160cm/49kg, mama ok 156cm/48kg), ale w kwestii jędrności są braki. Dodatkowo u mamy z racji wieku brzuch nie wyglada już tak dobrze jak kiedys
Wczoraj pierwszy raz zrobiłam skalpel wyzwanie...zrobiłam to szumnie powiedizane, polowe powtórzeń odpuszczałam i na koniec myślałam, że wyzionę ducha a dzisiaj mam takie zakwasy na tyłku i brzuchu, że ho ho
__________________
Razem od 25.04.2006
Zaręczyny 6.03.2009
Ślubujemy 24.08.2013
http://s1.suwaczek.com/20130824580116.png
monikponik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 07:29   #341
neska002
Zakorzenienie
 
Avatar neska002
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 159
Dot.: Chodakowska efekty

Cytat:
Napisane przez agusiakostusia Pokaż wiadomość
dokładnie cichutko u mnie też szaleńcze tempo ostatnio brak czasu na wszystko ale daję radę... jakos choć ostatnio miałam zupełny brak motywacji i wszystko mnie dobijałoo ale podniosłam się i dalej walczę. oczywiście przez te ciężkie dni też cwiczyłam ale nie tak zawzięcie jak zazwyczaj... mam nadzieje że będzie z dnia na dzień lepiej zostało mi 20 dni do pomiarów i kolejnych zdjęć wiec musze sie wziać za siebie konkretnie buziaki dla wszystkich i powodzenia!!!!
Gratuluję samozaparcia, niejedna mogłaby Ci pozazdrościć tego.

Również życzę powodzenia w dalszej walce

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 08:10 ----------

Cytat:
Napisane przez szyszkaaaa Pokaż wiadomość
Mam pytanie. Po ilu widac pierwsze efekty cwiczen? I jesli moim celem jest spalenie tluszczyku to jakie cwiczenia chodakowskiej mi polecacie?
To zależy od tego czy masz dodatkowe kilogramy i ile ich jest, czy robiłaś coś ze sobą do tej pory i jakie to były aktywności, no i najwięcej zależy od diety. No i ile będziesz ćwiczyć razy w tygodniu. Ewka mówi, że efekty pierwsze są już po miesiącu, ja np zauważyłam je już po około 1,5 tygodnia, może nie w kilogramach ale w samopoczuciu na pewno, no i ciało zaczęło się zmieniać na lepsze, a ćwiczę 6 razy w tygodniu po 40 minut.

Na spalanie najlepsze są te najcięższe treningi interwałowe czyli Killer, Szok Trening i Turbo Spalanie. Ale jeśli jesteś początkująca no to proponuję zacząć od tych prostszych czyli Skalpele i Total Fitnessy, Trening z Gwiazdami (I i III część). Z czasem nabierzesz wprawy i kondycji i wtedy najlepiej jest przeplatać wszystkie treningi. Ja 3 razy w tygodniu robię te treningi najcięższe czyli Killer, Turbo Spalanie i Szok Trening i przeplatam je z pozostałymi, efekty widać i to spore, sama jestem zaskoczona. Tylko to kosztuje trochę wysiłku i samozaparcia.

Powodzenia

---------- Dopisano o 08:29 ---------- Poprzedni post napisano o 08:27 ----------

Cytat:
Napisane przez monikponik Pokaż wiadomość
Zdecydowanie ujędrnienie i wyrzeźbienie. Wagowo nie ma się do czego przyczepić (ja 160cm/49kg, mama ok 156cm/48kg), ale w kwestii jędrności są braki. Dodatkowo u mamy z racji wieku brzuch nie wyglada już tak dobrze jak kiedys
Wczoraj pierwszy raz zrobiłam skalpel wyzwanie...zrobiłam to szumnie powiedizane, polowe powtórzeń odpuszczałam i na koniec myślałam, że wyzionę ducha a dzisiaj mam takie zakwasy na tyłku i brzuchu, że ho ho
Idziesz w bardzo dobrym kierunku, z każdym treningiem będzie coraz lepiej. Bardzo fajnie, że masz kompana do ćwiczeń i jest to Twoja mama, genialnie musicie się przy tych ćwiczeniach bawić. Życzę powodzenia w dalszych treningach i dalej takiego nastawienia, a sukces gwarantowany
__________________
Znaczenie życia mierzy się nie czasem lecz głębią.

Cel--> 60 kg - 15.12.2015



neska002 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-17, 13:15   #342
egie
Raczkowanie
 
Avatar egie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 452
Dot.: Chodakowska efekty

Hej
Od dziś zaczynam ćwiczyć z Ewą i Wami
Mam za sobą 5 treningów, licząc od 9.03., ale takich, które sama wymyśliłam. Nie są jakieś mega, ale są. Dziś zaczynam z Ewą i Skalpel. Mam nadzieję, że wytrzymam Dodatkowo zwiększam czas kręcenia HulaHopem i mam nadzieję, że efekty będą Zaraz biegnę się zmierzyć i zaczynam ćwiczyć

Edytowane przez egie
Czas edycji: 2014-03-17 o 13:33
egie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 14:04   #343
OneTowanda1318
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7
Dot.: Chodakowska efekty

Ćwiczę z Ewa Chodakowską już od prawie pół roku i jestem zachwycona efektami, po pierwsze świetnie umięśniony brzuch, a po drugie umięśnione pośladki na razie skupiłam się nad tymi partiami ale to nie koniec
OneTowanda1318 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 14:42   #344
egie
Raczkowanie
 
Avatar egie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 452
Dot.: Chodakowska efekty

Cytat:
Napisane przez OneTowanda1318 Pokaż wiadomość
Ćwiczę z Ewa Chodakowską już od prawie pół roku i jestem zachwycona efektami, po pierwsze świetnie umięśniony brzuch, a po drugie umięśnione pośladki na razie skupiłam się nad tymi partiami ale to nie koniec
A powiedz, proszę, czy nie mialaś problemu z ciągłym napięciem mięśni brzucha?
egie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 15:06   #345
missy7
Zadomowienie
 
Avatar missy7
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: UK / Szczecin
Wiadomości: 1 696
GG do missy7
Dot.: Chodakowska efekty

Cytat:
Napisane przez OneTowanda1318 Pokaż wiadomość
Ćwiczę z Ewa Chodakowską już od prawie pół roku i jestem zachwycona efektami, po pierwsze świetnie umięśniony brzuch, a po drugie umięśnione pośladki na razie skupiłam się nad tymi partiami ale to nie koniec
a jakie treningi najczęściej ćwiczysz?
__________________
missy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 22:52   #346
Tequilla__
Przyczajenie
 
Avatar Tequilla__
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 14
Dot.: Chodakowska efekty

Hej Dziewczyny. Ćwiczę z Ewą od dwóch tygodni pierwszy tydzien Skalpel 2 a od drugiego zwykły Skalpel i mam pytanie czy tylko ja mam problem z wykonaniem ćwiczen tych k których lezy sie na brzuchu i trzeba podnosic nogi? Ja nie mogę ich w ogóle oderwac od podłogi :/ Nie wiem czy mam aż taki całkowity brak kondycji czy może na poczatku to normalne a z czasem dochodzi sie do wprawy w ich wykonywaniu?
__________________
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi...

Tequilla__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 09:32   #347
Martva
Zadomowienie
 
Avatar Martva
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 473
Dot.: Chodakowska efekty

Ja mam z nim problem, ale nie z oderwaniem nogi tylko z moją kością łonową, która próbuje wtedy wydłubać dziurę w podłodze :P
Tuż przed tym ćwiczeniem odpuszczam Skalpel i robię 8min buns, trwa podobnie długo a jest sympatyczniejsze.
Martva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 10:09   #348
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Chodakowska efekty

Cytat:
Napisane przez Martva Pokaż wiadomość
Ja mam z nim problem, ale nie z oderwaniem nogi tylko z moją kością łonową, która próbuje wtedy wydłubać dziurę w podłodze :P
Tuż przed tym ćwiczeniem odpuszczam Skalpel i robię 8min buns, trwa podobnie długo a jest sympatyczniejsze.
Mam to samo, kosci wbijaja mi sie w podloge, a cwicze na karimacie ale podkladam cienka poduszke i jest ok.


Tez kiedys nie moglam oderwac nog od podlogi, a teraz robie to z latwoscia
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 10:59   #349
mamuska111
Raczkowanie
 
Avatar mamuska111
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 380
Dot.: Chodakowska efekty

Ja również ćwiczę z Ewką robię tylko SKALPEL 1 od lutego 2014 roku
Jestem zadowlona z ćwiczeń z nią sporo straciłam w cm jak i na wadzę , mam bardzo dużo motywacji i działam dalej z ćwiczeniami I od jakieś czasu to już chyba będzie miesiąc jak dorzuciłam do skalpelu ćwiczenia z MEL

Łącznie straciłam
7,7 KG
PAS -15,5CM
BRZUCH -7CM
BIODRA -5 CM
__________________
BYLO 71 KG

JEST 58 KG

-------------------------------------------------------

Szczęśliwa matka dwójki wspaniałych pociech





------------------------------------------
mamuska111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-17, 13:10   #350
Roza1414
Raczkowanie
 
Avatar Roza1414
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 395
Dot.: Chodakowska efekty

Cytat:
Napisane przez mamuska111 Pokaż wiadomość
Ja również ćwiczę z Ewką robię tylko SKALPEL 1 od lutego 2014 roku
Jestem zadowlona z ćwiczeń z nią sporo straciłam w cm jak i na wadzę , mam bardzo dużo motywacji i działam dalej z ćwiczeniami I od jakieś czasu to już chyba będzie miesiąc jak dorzuciłam do skalpelu ćwiczenia z MEL

Łącznie straciłam
7,7 KG
PAS -15,5CM
BRZUCH -7CM
BIODRA -5 CM
Dużo straciłaś stosujesz jakąś dietę do tego?
__________________
Codziennie walczę z kilogramami

66..64..62..60..58..56..53..52..51..50

"Niebawem zrozumiesz, że to, co dziś wygląda jak poświęcenie okaże się zamiast tego najwspanialszą inwestycją, jaką kiedykolwiek zrobisz"


Roza1414 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 21:21   #351
mamuska111
Raczkowanie
 
Avatar mamuska111
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 380
Dot.: Chodakowska efekty

nie , nie stosuje diety żadnej jem mniej , za to częściej wychodzi mi tak z 4posilki dziennie czasami 3 .. Nie dojadan miedzy posiłkami, nie jeżdżę do mc czy kfc , chipsy też nie jadam ;-) słodycze też wchodzą w moje menu kostka czy trzy czekolady jak najbardziej
No i nie jem nocami , kiedyś o 22 lub 23 jadłam teraz ostatni posiłek 18- 19
__________________
BYLO 71 KG

JEST 58 KG

-------------------------------------------------------

Szczęśliwa matka dwójki wspaniałych pociech





------------------------------------------
mamuska111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 10:16   #352
Tequilla__
Przyczajenie
 
Avatar Tequilla__
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 14
Dot.: Chodakowska efekty

Cytat:
Napisane przez mamuska111 Pokaż wiadomość
Ja również ćwiczę z Ewką robię tylko SKALPEL 1 od lutego 2014 roku
Jestem zadowlona z ćwiczeń z nią sporo straciłam w cm jak i na wadzę , mam bardzo dużo motywacji i działam dalej z ćwiczeniami I od jakieś czasu to już chyba będzie miesiąc jak dorzuciłam do skalpelu ćwiczenia z MEL

Łącznie straciłam
7,7 KG
PAS -15,5CM
BRZUCH -7CM
BIODRA -5 CM
A ile razy w tygodniu ćwiczysz Skalpel i jakie ćwiczenia MelB?
__________________
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi...

Tequilla__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 10:44   #353
mamuska111
Raczkowanie
 
Avatar mamuska111
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 380
Dot.: Chodakowska efekty

Na początku ćwiczyłam codziennie przez 7 dni , bo jak robiłam 3 razy w tygodniu żadnych efektów nie było...
Ale od miesiąca robię skalpel 6 razy a z MEL robię
ABS
POSLADKI
BRZUCH
TRENING CAŁEGO CIAŁA
CZASAMI CARDIO (BARDZO RZADKO)
I BOCZKI TIFFANY



Jak robię trening całego ciała wtedy SKALPEL odpuszczam


zaraz pokaże ci moją tabelkę ćwiczeń

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

LUTY 2014
1
2
3
4 SKALPEL 1
5
6
7 SKALPEL 1
8
9
10 SKALPE 1
11 SKALPEL 1
12 SKALPEL 1
13 SKALPEL 1
14 SKALPEL 1
15 SKALPEL 1
16 SKALPEL 1
17 SKALPEL 1
18 SKLAPEL 1
19 SKALPEL 1
20 SKALPEL 1
21 SKALPEL 1
22 SKALPEL 1
23 SKALPEL 1
24 SKALPEL 1
25 SKALPEL 1
26 SKALPEL 1
27 SKLAPEL 1
28 SKALPEL 1
29 SKALPEL 1












MARZEC 2014
1 SKALPEL 1
2 SKALPEL 1
3 SKALEPL 1
4 SKALPEL 1
5 SKALPEL 1
6 SKALPEL 1
7 SKALPEL 1
8 SKALPEL 1
9 SKALEPL 1
10 SKALPEL 1
11 SKALPEL 1
12 SKALPEL 1 ,BOCZKI TIFF
13 SKALPEL 1, BOCZKI TIFF
13 SKALPEL 1 ,BOCZKI TIFF
14 SKALPEL 1 ,BOCZKI TIFF
15 SKALPEL 1,BOCZKI TIFF
16 SKALPEL 1 ,BOCZKI , SPALANIE TŁUSZCZU
17 SKALPEL 1 , MEL B BOCZKI , SPALANIE TŁUSZCZU
18 SKALPEL 1 , MEL B BOCZKI , SPALNIE TŁUSZCZU
19 SKALPEL 1 , MEL B BOCZKI , SPALANIE TŁUSZCZU , ABS
20 SKALPEL1 , MEL B BOCZKI , SPALANIE TŁUSZCZU , ABS
21 SKALPEL 1 , MEL B BOCZKI , SPALANIE TŁUSZCZU , ABS , POŚLADKI
22 MEL B BOCZKI , SPALANIE TŁUSZCZU , ABS ,
23 SKALPEL 1 , MEL B BOCZKI , SPALANIE TŁUSZCZU , ABS , POSLADKI
24 SKALPEL 1 , MEL B BOCZKI , SPALANIE TŁUSZCZU , ABS , POSLADKI
25 MEL B BOCZKI , SPALANIE TŁUSZCZU , ABS , POSLADKI , TIFANNY
26 MEL B BOCZKI , SPALANIE TŁUSZCZU , ABS , POSLADKI, TIFFANY
27 SPALANIE TŁUSZCZU , ABS , POSLADKI , TIFFANY
28 SKALPEL 1 , POŚLADKI , ABS , SPALANIE TLUSZCZU
29
30
31










KWIECIEŃ 2014
1 SKALPEL 1 , MEL B BOCZKI, SPALANIE TŁUSZCZU , ABS , POŚLADKI , CARDIO
2 SKALPEL 1 , MEL POŚLADKI , BOCZKI , ABS
3 SKALPEL 1 , MEL B TIFFANY
4 SKALPEL 1 ,MEL BOCZKI , BRZUCH ,ABS , POŚLADKI , CARDIO
5 SKALPEL 1, MEL B BOCZKI,SPALANIE TŁUSZCZU, ABS , POSLADKI
6 Mel B ABS , SPALANIE TŁUSZCZU , POŚLADKI , BOCZKI , TIFANNY
7 SKALPEL 1
8 SKALPEL 1 , MEL B ABS,POŚLADKI,SPALANIE TŁUSZCZU , BOCZKI
9 SKALPEL 1 , POŚLADKI , CARDIO
10 SKALPEL1 , MEL SPALANIE TŁUSZCZY , POŚLADKI, ABS BOCZKI
11 MEL SPALANIE TŁUSZCZU , POSLADKI , ABS , BOCZKI
12 SKALPEL 1 , MEL B POŚLADKI , CARDIO
13 SKALPEL1 , MEL B POŚLADKI,ABS, BOCZKI
14
15 SKALPEL 1 ,MEL B POŚLADKI ,ABS,SPALANIE TŁUSZCZU BOCZKI
16 SKALPEL 1, MEL B POŚLADKI ,ABS,BOCZKI,SPALANIE TŁUSZCZU
17 SKALPEL 1 , MEL B POŚLADKI , ABS
18 SKALPEL 1 ,MEL B ABS,POŚLADKI ,BOCZKI,SPALANIE TŁUSZCZU
__________________
BYLO 71 KG

JEST 58 KG

-------------------------------------------------------

Szczęśliwa matka dwójki wspaniałych pociech





------------------------------------------

Edytowane przez mamuska111
Czas edycji: 2014-04-18 o 10:46
mamuska111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 22:40   #354
Tequilla__
Przyczajenie
 
Avatar Tequilla__
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 14
Dot.: Chodakowska efekty

Cytat:
Napisane przez mamuska111 Pokaż wiadomość
Na początku ćwiczyłam codziennie przez 7 dni , bo jak robiłam 3 razy w tygodniu żadnych efektów nie było...
Ale od miesiąca robię skalpel 6 razy a z MEL robię
ABS
POSLADKI
BRZUCH
TRENING CAŁEGO CIAŁA
CZASAMI CARDIO (BARDZO RZADKO)
I BOCZKI TIFFANY



Jak robię trening całego ciała wtedy SKALPEL odpuszczam


zaraz pokaże ci moją tabelkę ćwiczeń

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

LUTY 2014
1
2
3
4 SKALPEL 1
5
6
7 SKALPEL 1
8
9
10 SKALPE 1
11 SKALPEL 1
12 SKALPEL 1
13 SKALPEL 1
14 SKALPEL 1
15 SKALPEL 1
16 SKALPEL 1
17 SKALPEL 1
18 SKLAPEL 1
19 SKALPEL 1
20 SKALPEL 1
21 SKALPEL 1
22 SKALPEL 1
23 SKALPEL 1
24 SKALPEL 1
25 SKALPEL 1
26 SKALPEL 1
27 SKLAPEL 1
28 SKALPEL 1
29 SKALPEL 1












MARZEC 2014
1 SKALPEL 1
2 SKALPEL 1
3 SKALEPL 1
4 SKALPEL 1
5 SKALPEL 1
6 SKALPEL 1
7 SKALPEL 1
8 SKALPEL 1
9 SKALEPL 1
10 SKALPEL 1
11 SKALPEL 1
12 SKALPEL 1 ,BOCZKI TIFF
13 SKALPEL 1, BOCZKI TIFF
13 SKALPEL 1 ,BOCZKI TIFF
14 SKALPEL 1 ,BOCZKI TIFF
15 SKALPEL 1,BOCZKI TIFF
16 SKALPEL 1 ,BOCZKI , SPALANIE TŁUSZCZU
17 SKALPEL 1 , MEL B BOCZKI , SPALANIE TŁUSZCZU
18 SKALPEL 1 , MEL B BOCZKI , SPALNIE TŁUSZCZU
19 SKALPEL 1 , MEL B BOCZKI , SPALANIE TŁUSZCZU , ABS
20 SKALPEL1 , MEL B BOCZKI , SPALANIE TŁUSZCZU , ABS
21 SKALPEL 1 , MEL B BOCZKI , SPALANIE TŁUSZCZU , ABS , POŚLADKI
22 MEL B BOCZKI , SPALANIE TŁUSZCZU , ABS ,
23 SKALPEL 1 , MEL B BOCZKI , SPALANIE TŁUSZCZU , ABS , POSLADKI
24 SKALPEL 1 , MEL B BOCZKI , SPALANIE TŁUSZCZU , ABS , POSLADKI
25 MEL B BOCZKI , SPALANIE TŁUSZCZU , ABS , POSLADKI , TIFANNY
26 MEL B BOCZKI , SPALANIE TŁUSZCZU , ABS , POSLADKI, TIFFANY
27 SPALANIE TŁUSZCZU , ABS , POSLADKI , TIFFANY
28 SKALPEL 1 , POŚLADKI , ABS , SPALANIE TLUSZCZU
29
30
31










KWIECIEŃ 2014
1 SKALPEL 1 , MEL B BOCZKI, SPALANIE TŁUSZCZU , ABS , POŚLADKI , CARDIO
2 SKALPEL 1 , MEL POŚLADKI , BOCZKI , ABS
3 SKALPEL 1 , MEL B TIFFANY
4 SKALPEL 1 ,MEL BOCZKI , BRZUCH ,ABS , POŚLADKI , CARDIO
5 SKALPEL 1, MEL B BOCZKI,SPALANIE TŁUSZCZU, ABS , POSLADKI
6 Mel B ABS , SPALANIE TŁUSZCZU , POŚLADKI , BOCZKI , TIFANNY
7 SKALPEL 1
8 SKALPEL 1 , MEL B ABS,POŚLADKI,SPALANIE TŁUSZCZU , BOCZKI
9 SKALPEL 1 , POŚLADKI , CARDIO
10 SKALPEL1 , MEL SPALANIE TŁUSZCZY , POŚLADKI, ABS BOCZKI
11 MEL SPALANIE TŁUSZCZU , POSLADKI , ABS , BOCZKI
12 SKALPEL 1 , MEL B POŚLADKI , CARDIO
13 SKALPEL1 , MEL B POŚLADKI,ABS, BOCZKI
14
15 SKALPEL 1 ,MEL B POŚLADKI ,ABS,SPALANIE TŁUSZCZU BOCZKI
16 SKALPEL 1, MEL B POŚLADKI ,ABS,BOCZKI,SPALANIE TŁUSZCZU
17 SKALPEL 1 , MEL B POŚLADKI , ABS
18 SKALPEL 1 ,MEL B ABS,POŚLADKI ,BOCZKI,SPALANIE TŁUSZCZU
Sporo tego A miałas jakieś efekty po miesiacu Skalpela codziennie? Mi za kilka dni minie miesiac odkad zaczęłąm ćwiczyc ale musze jeszcze dwie przerwy podczas wykonywania Skalpela robic no i te ćwiczenia na brzuchu ciagle mi nie wychodzą tak na 100% ale powoli odrywam uda od podłogi
__________________
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi...

Tequilla__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 08:02   #355
mamuska111
Raczkowanie
 
Avatar mamuska111
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 380
Dot.: Chodakowska efekty

Wiesz co po miesiacu nie , ale tak po 1,5 miesiaca były już pierwsze efekty..
Teraz jest skalpel II z krzesłem i wyzwanie od maja się biorę za nie , narazie skończe swoj rozpisany trening
__________________
BYLO 71 KG

JEST 58 KG

-------------------------------------------------------

Szczęśliwa matka dwójki wspaniałych pociech





------------------------------------------
mamuska111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 18:53   #356
izkaa84
Raczkowanie
 
Avatar izkaa84
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 162
Dot.: Chodakowska efekty

czyli po ok. 1,5 miesiąca można spodziewać się efektów? Ja ćwiczę niecały miesiąc na razie waga stoi w miejscu.
__________________
"Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy" - mój blog: skuteczneodzywianie.pl. Zobacz w jaki sposób udało mi się osiągnąć wymarzoną sylwetkę
izkaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 20:02   #357
mamuska111
Raczkowanie
 
Avatar mamuska111
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 380
Dot.: Chodakowska efekty

Cytat:
Napisane przez izkaa84 Pokaż wiadomość
czyli po ok. 1,5 miesiąca można spodziewać się efektów? Ja ćwiczę niecały miesiąc na razie waga stoi w miejscu.
Wiesz co też nie sugeruj sie tak mną , bo każa z nas jest inna. Jeżeli masz dużo do zrzucenia widać efekty widać ze waga leci w dól , a jeżeli masz mało tak łatwo nie będzię... ja miała naprawdę sporo 71 kg! (po 2 miesiącach porodu)

Ale trzymam kciuki żeby było ok i ci się udało , a ile chcesz zrzucić kg ? Ile masz teraz na wadzę ?
__________________
BYLO 71 KG

JEST 58 KG

-------------------------------------------------------

Szczęśliwa matka dwójki wspaniałych pociech





------------------------------------------
mamuska111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 10:49   #358
agusiakostusia
Raczkowanie
 
Avatar agusiakostusia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 66
GG do agusiakostusia
Dot.: Chodakowska efekty

Cytat:
Napisane przez mamuska111 Pokaż wiadomość
Wiesz co też nie sugeruj sie tak mną , bo każa z nas jest inna. Jeżeli masz dużo do zrzucenia widać efekty widać ze waga leci w dól , a jeżeli masz mało tak łatwo nie będzię... ja miała naprawdę sporo 71 kg! (po 2 miesiącach porodu)

Ale trzymam kciuki żeby było ok i ci się udało , a ile chcesz zrzucić kg ? Ile masz teraz na wadzę ?

masz jakieś fotki? które pokazują ile zrzuciałaś?


gdzie są te dziewczyny ktore juz dawno cwiczyły?? jakoś nas rozgoniło i nikt nie zagląda tu tak często :conf used:

mi stuknęło 4 miesiace odkąd ćwiczę i w sumie jedyne co tak naprawdę zauważyłam to nie mam już fałdki pod tyłkiem haa wkońcu a jeszcze poł roku temu myślałam o wstrzykiwaniu jakiegoś kwasu na rozpuszczenie tego hehe jaki człowiek głupi...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4 (3).jpg (32,4 KB, 400 załadowań)
__________________
"Nie ma niezrozumiałych kobiet... są tylko niedomyślni mężczyźni..."
agusiakostusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 22:34   #359
mamuska111
Raczkowanie
 
Avatar mamuska111
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 380
Dot.: Chodakowska efekty

w o w kobieto jakie ciało boskie ! Oddaj mi je , ślicznie opalona jesteś super figura szkoda że nie masz zdjęć do porównania. Dawałam fotki na Fortum z Mel B strona 120podejze cwiczysz tylko z ewka ??
__________________
BYLO 71 KG

JEST 58 KG

-------------------------------------------------------

Szczęśliwa matka dwójki wspaniałych pociech





------------------------------------------
mamuska111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 17:27   #360
agusiakostusia
Raczkowanie
 
Avatar agusiakostusia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 66
GG do agusiakostusia
Dot.: Chodakowska efekty

Cytat:
Napisane przez mamuska111 Pokaż wiadomość
w o w kobieto jakie ciało boskie ! Oddaj mi je , ślicznie opalona jesteś super figura szkoda że nie masz zdjęć do porównania. Dawałam fotki na Fortum z Mel B strona 120podejze cwiczysz tylko z ewka ??
hej dzieki za miłe słowa, ale do boskiego ciała jeszcze mi brakuje
oczywiscie ze mam foty do porównania, tylko chyba nie mam bokiem ale zaraz cos poszukam, karnacje zawdzieczam tatusiowi mama to córka młynarza hehehe

ćwicze z Ewa przede wszystkim, do tego dorzucam raz na jakiś czas mel b głownie brzuch, ale jeszcze mam warstwe tłuszczyku do spalenia, miesnie czuje ze mam ale wiesz.. pod sadełkiem mam szerokie biodra i nie jest mi łatwo tak sie fajnie wymodelowac niestety. teraz podjełam wyzwanie i robie codziennie pajacyki - polecam załącze Ci fotke pomocna jest. Ty masz jakies fotki z przed i po? ile juz cwiczysz? pozdrawiam )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg po 4 miesiącach.jpg (67,2 KB, 384 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po 1 miesiącu.jpg (69,2 KB, 360 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pajacyki.jpg (84,9 KB, 131 załadowań)
__________________
"Nie ma niezrozumiałych kobiet... są tylko niedomyślni mężczyźni..."
agusiakostusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-26 14:11:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:13.