filmiki urodowe cz. VI - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-20, 08:31   #4381
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Nie zdziwię się, jak nieśka przestanie na jakiś czas nagrywać. Na jej miejscu byłoby mi najzwyczajniej wstyd, że zachowałam się jak mała dziewczynka względem drugiej agnieszki to raz. Po drugie zamieszanie wokół jej ciąży jest niesmaczne, ale w tym przpadku może podziękować florancebeauty, która nie trzymała języka za zębami. Cóż, Agnieszka niesia powienna przewartościować, co jest ważne w jej życiu, a co mniej. W ogóle ostatnio mam wrażenie, że jest wypalona youtubowo, że jej się nie chce nagrywać i robi to na siłę, przyda się jej odpoczynek od neta, a nam od niej.
A Basia callmeblondii powinna sobie wziąć do serca tę aferę, bo ma zadatki na drugą niesię.
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 08:34   #4382
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
Nie zdziwię się, jak nieśka przestanie na jakiś czas nagrywać. Na jej miejscu byłoby mi najzwyczajniej wstyd, że zachowałam się jak mała dziewczynka względem drugiej agnieszki to raz. Po drugie zamieszanie wokół jej ciąży jest niesmaczne, ale w tym przpadku może podziękować florancebeauty, która nie trzymała języka za zębami. Cóż, Agnieszka niesia powienna przewartościować, co jest ważne w jej życiu, a co mniej. W ogóle ostatnio mam wrażenie, że jest wypalona youtubowo, że jej się nie chce nagrywać i robi to na siłę, przyda się jej odpoczynek od neta, a nam od niej.
A Basia callmeblondii powinna sobie wziąć do serca tę aferę, bo ma zadatki na drugą niesię.
Nie florencebeauty tylko Maaaaaadzi
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 09:10   #4383
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

a kto to jest maaaaaaaadzi? sorry za błąd, byłam przekonana, ze chodzi o magde z fb.
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 09:20   #4384
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Maaadziaaa nie wiem gdzie jest więcej literek prowadziła/prowadzi filmiki na YouTubie.

Ciąża to nie choroba ... ale też nie ma co się z tym tak ukrywać bo przecież jak chciała to zrobić ? chciała nagle przestać nagrywać filmiki ? przestać udzielać się na blogu ?

Na jej miejscu w jednym z filmików powiedziałabym : TAK JESTEM W CIĄŻY A KANAŁ NADAL BĘDZIE KANAŁEM URODOWYM.

koniec kropka.
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 10:33   #4385
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Question Dot.: filmiki urodowe cz. VI

o tą Madzię chodzi:

http://www.youtube.com/user/Maaaaaadzia/videos



komentarz niesi25 dlaczego przestała oglądać filmiki nisiax83



Nieesiu uwielbiam twoje filmy i nie moge doczekac sie nastepnych, ale mam pytanie odnośnie tego, że napisałaś ze od miesięcy nie oglądasz już filmików Nissiax83. Pzrestały Cie inetresowac czy zwykły brak czasu i nie powinnysmy sie niczego doszukiwac w tej wypowiedzi?
17 godz. temu



Nie, powód jest zupełnie inny. Stało się tak dzięki widzkom, które ostarżały mnie, bądz Agę o kopiowanie siebie nawzajem, więc postanowiłam, nie oglądać jej filmów. W ten sposób ja i Aga nie musimy się nikomu tłumaczyć, że akurat pokazałam coś o czym mówiła Aga i na odwrót))

Edytowane przez Hermit
Czas edycji: 2012-07-20 o 10:35
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 10:46   #4386
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

O to wytłumaczenie jest już w przyjemniejszym tonie Chociaż nie wiem czy nie oglądała faktycznie.
Ja rozumiem, że jeszcze nie powiedziała o ciąży, to musi być raczej początek, bo nie widać jeszcze. Nie musiała się chwalić całemu światu. Pewnie chciała powiedzieć za jakiś czas. Madzia wychlapała na twicie i z tego w sumie dziwna afera wyszła. Swoją drogę niesia musi być na nią wkurzona. Zamiast gratulacji, że jest w ciąży to teraz czyta domysły czy jest w ciąży czy nie. I jeszcze wyszło to w trakcie afery z nissiax.
Mnie google nie pokazuje chyba tego co trzeba, bo na facebooku ta osoba nie ma zdjęcia USG. Trudno, narazie nie przekonam się na własne oczy czy to prawda.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 10:52   #4387
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Ja tez nic nie mogę znaleźć.
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-20, 11:01   #4388
Ralphkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: W
Wiadomości: 1 169
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Tłumaczenie łagodne ale w sumie to idąc tym tropem to żadna dziewczyna nie powinna oglądać innych, a zresztą nawet i nie musi ale tematy te same się przewijają i nagrywają o tym samym więc tutaj właściwie każda każdej, wszystkie wszystkim by mogły zarzucać kopiowanie, podobnie jak i widzowie te by się mogli o to burzyć. A przecież oczyiwste jest, że wszystkie nagrywają na te same tematy więc co tu kopiować. Ewentualnie jakby którąś wymysliła coś czego jeszcze nie było ( a o to trudno) i inna to powtórzyła zaraz po niej to moze byc, że kopiuje. Ale w sumie i tak na tym to polega poniekąd, że jedna po drugiej nagrywa to samo.
Ralphkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 11:08   #4389
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Mnie natomiast dziwi jedno, skoro Niesia chciała utrzymać swój stan w tajemnicy, to po kiego Gav wstawiał zdjecie z USG na fb? (przy założeniu, że oczywiście to zdjecie istniało naprawdę- akurat tego nie wiem bo nie sprawdzałam)
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 11:08   #4390
Ralphkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: W
Wiadomości: 1 169
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Dodam jeszcze, że dlatego moim zdaniem dziewczyny nie powinny się przejmowac oskarżeniami o kopiowanie bo trudno się nie powtarzać poruszając się w tej samej tematyce.
Jedyne co może się mylic przy niesi i nisi to ich nicki
Ralphkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 11:15   #4391
Sein Ulin
Rozeznanie
 
Avatar Sein Ulin
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 796
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Ja znalazłam bez problemu jego i jej profil oraz prywatne profile innych youtubowiczek
I trochę dziwię się, że niektóre osoby udostępniają wszystko na widok publiczny
Sein Ulin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-20, 11:28   #4392
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez Hermit Pokaż wiadomość
Nie, powód jest zupełnie inny. Stało się tak dzięki widzkom, które ostarżały mnie, bądz Agę o kopiowanie siebie nawzajem, więc postanowiłam, nie oglądać jej filmów. W ten sposób ja i Aga nie musimy się nikomu tłumaczyć, że akurat pokazałam coś o czym mówiła Aga i na odwrót))
Trochę bez sensu tłumaczenie. Przecież tylko ona wiedziała o tym, że nie ogląda filmów Agnieszki, widzowie nie wiedzieli. Chyba, że faktycznie filmiki Agi były dla niej natchnieniem. I nie oglądała cały czas, a teraz nagle obejrzała. Yhm.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 12:42   #4393
Blondi2989
Blond forever!
 
Avatar Blondi2989
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Aktualnie nad morzem
Wiadomości: 4 533
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
O to wytłumaczenie jest już w przyjemniejszym tonie Chociaż nie wiem czy nie oglądała faktycznie.
Ja rozumiem, że jeszcze nie powiedziała o ciąży, to musi być raczej początek, bo nie widać jeszcze. Nie musiała się chwalić całemu światu. Pewnie chciała powiedzieć za jakiś czas. Madzia wychlapała na twicie i z tego w sumie dziwna afera wyszła. Swoją drogę niesia musi być na nią wkurzona. Zamiast gratulacji, że jest w ciąży to teraz czyta domysły czy jest w ciąży czy nie. I jeszcze wyszło to w trakcie afery z nissiax.
Mnie google nie pokazuje chyba tego co trzeba, bo na facebooku ta osoba nie ma zdjęcia USG. Trudno, narazie nie przekonam się na własne oczy czy to prawda.
Ale Maaadzia też nie wyssała sobie tej informacji z palca - Nieesia musiała jej o tym powiedzieć...
Ciąża jak ciąża, mężatka po 30, nic nadzwyczajnego
__________________
Mężatka. a jaka jest Twoja supermoc?
Blondi2989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 12:55   #4394
PieceOfMoris
Raczkowanie
 
Avatar PieceOfMoris
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdzieee? We wulkanie :D LBN
Wiadomości: 459
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Hej dziewczyny

Nie zgadzam się z tym, że nieesia powinna mieć pretensje do Maaa..aadzi. Nie widziałam wpisu M z gratulacjami, ale sama N napisała, że zastanawia się nad porodem w domu. Więc albo zaczęła, albo pociągneła rozmowę o ciąży. Dziewczyny albo zapomniały, że nie są na prywatnej rozmowie (direct message), albo nie potrafią z niej korzystać.

O! tak to widzę nie chcę tu plotkować, ale chciałam to napisać, bo uważam, że wjazd na Maa..aadzię byłby niesprawiedliwy. I ponawiam pytanie , ktoś wie dlaczego wszystko z jej bloga zniknęło? Na początku ostatniego filmiku powiedziała, że jej trochę nie było i Ci, którzy śledzą jej facebooka wiedzą o co chodzi (czy coś w tym stylu). Ale M ma chyba tylko prywatne konto, nie ma fan page
__________________
Moris zaprasza na bloga
Catrice: nowości, CruiseCouture, Cucuba, UpperWILDSide, wycofywane produkty,
Essence: nowości, ReadyForBoarding, CherryBlossomGirl, WildCraft, wycofywane i nowe c&g,
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie
PieceOfMoris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 13:29   #4395
Ramona1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 54
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Mnie natomiast dziwi jedno, skoro Niesia chciała utrzymać swój stan w tajemnicy, to po kiego Gav wstawiał zdjecie z USG na fb? (przy założeniu, że oczywiście to zdjecie istniało naprawdę- akurat tego nie wiem bo nie sprawdzałam)
bo widzki nie wiedza (a przynajmniej nie wiedzialy) jak nazywa sie i Gav i Aga i nie widzialy PRYWATNEGO profilu? Dla mnie to normalne, facet sie cieszy najwyrazniej to wstawil zdjecie. Nie musial myslec o tym, ze ktors bedzie szpiegował google zeby sie dowiedziec jak maja na nazwisko..
Ramona1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 13:32   #4396
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ramona1980 Pokaż wiadomość
bo widzki nie wiedza (a przynajmniej nie wiedzialy) jak nazywa sie i Gav i Aga i nie widzialy PRYWATNEGO profilu? Dla mnie to normalne, facet sie cieszy najwyrazniej to wstawil zdjecie. Nie musial myslec o tym, ze ktors bedzie szpiegował google zeby sie dowiedziec jak maja na nazwisko..
ale ej... wystarczy wpisać jak byk: agnieszka gavin dać spację i na dole wszystko się pojawia.
Jak szukacie koleżanek na FB to też oznacza że je szpiegujecie. Robicie z igły widły
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 13:34   #4397
Fibibi
Rozeznanie
 
Avatar Fibibi
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: wyspy Bergamuty ;-)
Wiadomości: 586
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

PieceOfMoris, to cytat z ćwirka odnośnie bloga:Zdecydowałam, że albo to albo to i stwierdziłam, ze lepiej mi idzie nagrywanie filmów. Wiec za niedługo bede na YT
__________________
Włosomaniaczka z UK
Człowiek to rzeczownik, a rzeczownikiem rządzą przypadki.
~Krystyna Siesicka
Fibibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 13:44   #4398
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
O! tak to widzę nie chcę tu plotkować, ale chciałam to napisać, bo uważam, że wjazd na Maa..aadzię byłby niesprawiedliwy. I ponawiam pytanie , ktoś wie dlaczego wszystko z jej bloga zniknęło? Na początku ostatniego filmiku powiedziała, że jej trochę nie było i Ci, którzy śledzą jej facebooka wiedzą o co chodzi (czy coś w tym stylu). Ale M ma chyba tylko prywatne konto, nie ma fan page
coś mi się kojarzy, jak Madzia pisała na Twitterze, że teraz się szykuje do ślubu - zrozumiałam to w ten sposób, że z tego powodu ma mniej czasu.
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 13:47   #4399
PieceOfMoris
Raczkowanie
 
Avatar PieceOfMoris
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdzieee? We wulkanie :D LBN
Wiadomości: 459
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez Fibibi Pokaż wiadomość
PieceOfMoris, to cytat z ćwirka odnośnie bloga:Zdecydowałam, że albo to albo to i stwierdziłam, ze lepiej mi idzie nagrywanie filmów. Wiec za niedługo bede na YT
Aha, dziękuję jakoś mi umknęło. Dobrze, ze nie znowu jakaś afera

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Hermit Pokaż wiadomość
coś mi się kojarzy, jak Madzia pisała na Twitterze, że teraz się szykuje do ślubu - zrozumiałam to w ten sposób, że z tego powodu ma mniej czasu.
__________________
Moris zaprasza na bloga
Catrice: nowości, CruiseCouture, Cucuba, UpperWILDSide, wycofywane produkty,
Essence: nowości, ReadyForBoarding, CherryBlossomGirl, WildCraft, wycofywane i nowe c&g,
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie
PieceOfMoris jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-20, 13:50   #4400
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
ale ej... wystarczy wpisać jak byk: agnieszka gavin dać spację i na dole wszystko się pojawia.
Jak szukacie koleżanek na FB to też oznacza że je szpiegujecie. Robicie z igły widły
mnie niczego nie wyszukuje, ani google ani fb
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 13:54   #4401
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
mnie niczego nie wyszukuje, ani google ani fb
w PROPOZYCJACH w gogle. Czyli taka lista się wyświetla na dole jak się pisze
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 13:55   #4402
Chain
Raczkowanie
 
Avatar Chain
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 84
GG do Chain
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Jak ktoś ma na fb w znajomych Maaadzię ( Magdalena Er) to wystarczy otworzyć jej znajomych i tam jest cała plejada jutuberek.
__________________
mój urodowy blog www.tinytun.blogspot.com
have a beautiful day!
Chain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 13:56   #4403
MalaPixy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 45
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

http://www.youtube.com/watch?v=B6-k8...0BCA88FDF347E4
makijaż zmalowanej na tej samej modelce
MalaPixy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 13:59   #4404
hikari91
Zadomowienie
 
Avatar hikari91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 831
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez emenyx Pokaż wiadomość
ja tez musze przyznac ze nie raz juz sie dalam nabic w butelke przez te EKO produkty. Megi tak wszystko zachwala, jakie to super jest. Kupilam kilka szamponiw ktore polecala, wszystkie do bani. Wlosy sie placza, sa suche, masakra. Te cale jej ALVERDE jest do niczego. Mimo ze mam wlosy krrtosze niz ona, tylko platanina na glowie mi sie robi....
no wiesz jak dla kogo. Ja kupuje produkty tej firmy i jestem w nich zakochana na niczym się jeszcze nie zawiodłam. Alverde to nie tylko szampony, może akurat Twoim włosom nie przypasowały ale bez sensu skreślać całą firmę :P no chyba, że miałaś jeszcze jakieś produkty oprócz szamponów.
__________________
Była aparatka
28.02.2012 - góra, 21.06.2012- dół, 20.01.2015 koniec! <3

hikari91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 14:08   #4405
Ramona1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 54
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez MalaPixy Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=B6-k8...0BCA88FDF347E4
makijaż zmalowanej na tej samej modelce
zmalowana naprawdę nie umie rozcierac ani malować kreski eyelinerem...

i skad ona wytrzasnęła ten termin 'ombre eyes'!?

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-12-28 o 20:34
Ramona1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 14:10   #4406
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez Blondi2989 Pokaż wiadomość
Ale Maaadzia też nie wyssała sobie tej informacji z palca - Nieesia musiała jej o tym powiedzieć...
Ciąża jak ciąża, mężatka po 30, nic nadzwyczajnego
Tak, ale to że jej nie powiedziała to nie znaczy, że Maaadzia mogła dalej to rozpowiadać.

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
w PROPOZYCJACH w gogle. Czyli taka lista się wyświetla na dole jak się pisze
O lol, mnie to trzeba jak krowie na rowie. Teraz faktycznie widzę.

Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Nie zgadzam się z tym, że nieesia powinna mieć pretensje do Maaa..aadzi. Nie widziałam wpisu M z gratulacjami, ale sama N napisała, że zastanawia się nad porodem w domu. Więc albo zaczęła, albo pociągneła rozmowę o ciąży. Dziewczyny albo zapomniały, że nie są na prywatnej rozmowie (direct message), albo nie potrafią z niej korzystać.
O, nie wiedziałam. Widziałam tylko tą jedną wypowiedź, którą ktoś i tu na wątek wkleił. Jeżeli cała rozmowa była widoczna to faktycznie nie tylko Maaadzia zawiniła.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 14:12   #4407
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez MalaPixy Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=B6-k8...0BCA88FDF347E4
makijaż zmalowanej na tej samej modelce
o wiele lepszy od tego fioletowego poprzedniego
tłoczno się zrobiło na tym wątku
teraz będzie szał ciał u niesii, relację z każdego trymestru z ciąży się spodziewam + dodatkowy filmik z odczuć karmienia piersią .
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.

Edytowane przez isabelka00
Czas edycji: 2012-07-20 o 14:16
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 14:35   #4408
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Na tym filmiku boyfriend tag, on mi sie wydawał taki mega przystojny,

a teraz patrze na foty i w sumie to średni.
Patrząc na zdjęcie usg to płód pewnie jest już dosć duży!
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 15:14   #4409
Ralphkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: W
Wiadomości: 1 169
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

U 1982paulinka nowy filmik i większość komentarzy o imieniu jej synka, chociaż filmik nie o tym jest
Ralphkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 16:07   #4410
spiniaa
Rozeznanie
 
Avatar spiniaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 847
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

ale moze Maaadzia miala taka wiadomosc wrzucic, bo sie tak umowily np zeby sie zrobilo glosniej o niektorych
tak sobie spekuluje
spiniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:19.