Mój TŻ jest gliną! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-06, 11:00   #1
Króliczka
Rozeznanie
 
Avatar Króliczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 562

Mój TŻ jest gliną!


Wszystko wskazuje na to, że mój narzeczony zostanie policjantem. Szczerze mówiąc nie wiem co o tym mysleć. Z jednej strony-fajnie , ale z drugiej-tyle złych rzeczy sie nasłuchałam o tym zawodzie. Stresująca, niebezpieczna praca, nocne zmiany itp...
Piszcie, jakie macie z tym doświadczenia, jak to wpływa na relacje między Wami.
Króliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 11:27   #2
eve_malutka
Zadomowienie
 
Avatar eve_malutka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 332
GG do eve_malutka
Dot.: Mój TŻ jest gliną!

Drogowka?
Interwencja?
Papierki?

To jest duza roznica, musisz napisac dokladnie co ma robic
eve_malutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 11:34   #3
Króliczka
Rozeznanie
 
Avatar Króliczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 562
Dot.: Mój TŻ jest gliną!

Cytat:
Napisane przez eve_malutka
Drogowka?
Interwencja?
Papierki?

To jest duza roznica, musisz napisac dokladnie co ma robic
Skończył prawo, więc docelowo raczej papierki, ale zaczynać będzie że tak powiem od podstaw-podobno na początku wszystkich wysyłają np. patrolować ulice.
Króliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 11:47   #4
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Mój TŻ jest gliną!

aż strach się bać jak mi wlepi mandat
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 11:53   #5
Króliczka
Rozeznanie
 
Avatar Króliczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 562
Dot.: Mój TŻ jest gliną!

Cytat:
Napisane przez miss.hot
aż strach się bać jak mi wlepi mandat

Przekażę mu, żeby wszystkie Wizażanki traktował ulgowo. Skończy się na upomnieniu.
Króliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 12:15   #6
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Mój TŻ jest gliną!

poczatek to szlifowanie chodników potem przydzial.
bedzie dobrze,zawod jak kazdy inny ,czasami niebezpieczny ale ciekawy no i emerytura szybko przychodzi
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 12:26   #7
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: Mój TŻ jest gliną!

ja bym bardzo nie chciała zeby mój tz byl policjantem,nie mam zbyt miłych doswiadczen z tym zawodem
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-06, 12:34   #8
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Mój TŻ jest gliną!

Cytat:
Napisane przez Króliczka

Przekażę mu, żeby wszystkie Wizażanki traktował ulgowo. Skończy się na upomnieniu.
no mam nadzieję, chociaż staram się przestrzegać przepisów
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 16:18   #9
_Gosiaczek_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: Mój TŻ jest gliną!

Co masz zrobić? Cieszyć się jego szczęściem
Głowa do góry będzie dobrze

Edytowane przez _Gosiaczek_
Czas edycji: 2009-03-24 o 15:08
_Gosiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 16:29   #10
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Mój TŻ jest gliną!

znajoma jest policjantka. zyje i ma sie dobrze jak na razie uwazam, ze jest wiele bardziej stresujacych i niebezpiecznych zawodow policjanci zazwyczaj chadzaja (a raczej sie woza) dwojkami a nawet trojkami z potrzebym oprzyrzadowaniem
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 16:49   #11
Króliczka
Rozeznanie
 
Avatar Króliczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 562
Dot.: Mój TŻ jest gliną!

Dzięki dziewczyny! Trochę mnie uspokoiłyście.
paula78, Gosiaczek, lain
Ta wczesniejsza emerytura brzmi zachęcająco. A jak jest z zarobkami? Tak średnio licząc. Ktoś wie?
Króliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-06, 17:21   #12
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Mój TŻ jest gliną!

zarobki zaleza od stanowiska plus wszelkie dodatki,zawod pewny stad tylu chetnych .

__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 17:31   #13
eve_malutka
Zadomowienie
 
Avatar eve_malutka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 332
GG do eve_malutka
Dot.: Mój TŻ jest gliną!

od 1400zł w gore ....
to zalezy od obowiazku i ilosci godzin pracujacych
eve_malutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 20:27   #14
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: Mój TŻ jest gliną!

Mój też
To nie jest łatwa, niestresująca, bezpieczna praca. Przede wszystkim to nie jest praca. To jest służba - a to ogromna różnica. Odpowiedzialność, nocne dyżury, nadgodziny, za które nikt nie płaci, praca w święta, ogromne ciśnienie z "góry" - i na to wszystko nie masz prawa się poskarżyć, zaprotestować. Zarobki są raczej kiepskie biorąc pod uwagę warunki itd.
Ale żyć się da, ja żyję z gliną juz 15 lat.
Ja zawsze byłam dumna z TŻ, że jest gliną, chociaż prestiż tego zawodu nie jest duży.
Co do wcześniejszej emerytury to ciagle istnieją zakusy, aby ją zlikwidować, zresztą po 15 latach pracy emerytura jest raczej głodowa - mam wielu znajomych wśród policjantów i jakoś żaden na ten "luksus" się nie zdecydował.
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 22:20   #15
Króliczka
Rozeznanie
 
Avatar Króliczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 562
Dot.: Mój TŻ jest gliną!

Cytat:
Napisane przez marcelina73
Mój też
To nie jest łatwa, niestresująca, bezpieczna praca. Przede wszystkim to nie jest praca. To jest służba - a to ogromna różnica. Odpowiedzialność, nocne dyżury, nadgodziny, za które nikt nie płaci, praca w święta, ogromne ciśnienie z "góry" - i na to wszystko nie masz prawa się poskarżyć, zaprotestować. Zarobki są raczej kiepskie biorąc pod uwagę warunki itd.
Ale żyć się da, ja żyję z gliną juz 15 lat.
Ja zawsze byłam dumna z TŻ, że jest gliną, chociaż prestiż tego zawodu nie jest duży.
Co do wcześniejszej emerytury to ciagle istnieją zakusy, aby ją zlikwidować, zresztą po 15 latach pracy emerytura jest raczej głodowa - mam wielu znajomych wśród policjantów i jakoś żaden na ten "luksus" się nie zdecydował.
No to nie jest tak różowo... Ale masz rację. To jest służba. Do tego trzeba miec powołanie, tak jak np. do zawodu lekarza. No ale przecież z facetem nie jest się ze względu na pozycję ani pieniądze, tylko z miłości, a miłośc nie wybiera. Podziwiam i gratuluję udanego związku!
P.S. Mam jeszcze jedno pytanie w jakim pionie pracuje Twój glina i jaki ma stopień?
Króliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 08:29   #16
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Mój TŻ jest gliną!

Cytat:
Napisane przez Króliczka
Wszystko wskazuje na to, że mój narzeczony zostanie policjantem. Szczerze mówiąc nie wiem co o tym mysleć. Z jednej strony-fajnie , ale z drugiej-tyle złych rzeczy sie nasłuchałam o tym zawodzie. Stresująca, niebezpieczna praca, nocne zmiany itp...
Piszcie, jakie macie z tym doświadczenia, jak to wpływa na relacje między Wami.
wszystko zalezy jaki będzie miał stopień i w jakim wydziale będzie pracował jak równiez czy w komendzie miejskiej, wojewódzkiej czy komisariacie w jakiejś dzielnicy.

Takze i od tego uwarunkowane są zarobki. Wiem jak to jest miec w rodzinie policjanta, gdyż moj tato byl nim przez ponad 25 lat. teraz jest juz emerytem i szczerze -wolałam jak pracował (chociaz teraz tez dorabia).

Miał stopien starszego aspiranta (najwyzszy "biurkowy" stopien). Zarządzał cała dyzurką. Od niego zalezało czy do zgłoszenia wyśle patrol czy nie. Prowadzil wszystkie księgi etc. Niby prosta sprawa ale wymagala bardzo wiele dyscypliny i w ogole. Kiedys mialam okazje popatrzec
Jesli chodzi o zarobki, do domu po oplaceniu rachunków przynosil ok 800 zł na 5 osób. Obiecali podwyzkę jakies 12 lat temu, i wszem byly, ale tylko dla tych wyższych stopniem.

Praca odpowiedzialna, niezaleznie czy jest sie dzielnicowym, czy w wydziele kryminalnym czy w drogówce. Zawsze czeka jakies niebezpieczeństwo.

Kiedys, jak tata opowiadal, za komisariat wpadł jakis wariat z bronią i wszystkim grozil. Jak z mamą widzialysmy pogotowie jadące w kierunku posterunku, od razu dzwonilismy czy wszystko jest ok. Takie przewrażliwienie.
Dzięki tacie nauczylam sie szacunku do policji, bo wykonują ciezka i niewdzięczną prace a ludzie i tak ich nie szanują.

Tata zawsze powtarzal, ze policjantem nie jest tylko w czasie pracy ale cała dobę. Podobało mi się jak czasem musial zabrać broń do domu i mialam okazje zobaczyć. oczywiscie magazynek byl wyjety dla naszego bezpieczeństwa a ja mialam dzięki temu fajną zabawkę

Na poczatku, jak mama opowiadała najgorsze są nocne zmiany.
Kiedys tata mial zgloszenie, w srodku nocy (padal strasznie deszcz i bylo zimno), ze zagineła wnuczka, w wieku ok. 8 lat (wtedy moj brat byl w takim wieku). Ponoc poszla do lasu i jeszcze nie wróciła.
Musial dokonac wyboru, czy partol zostawic na inne zgloszenie typu wlamanie czy rozpocząć poczukiwania. Wyslal wiec kilku ludzi. Nad ranem zadzwonil gasc i powiedzial, ze sie znalazła. Poszukiwania odwolano. dziadek ponoc regularnie przychodzil aby "zlapac" mojego tat. Chcial podziękować, ze tak się zaangazowal. To miłe. jednak niezbyt czesto mialy miejsce takie zdarzenia.

Pamiętam też, jak kiedys pokazywal mi na komputerze połaczonym z wydzielm kryminalnym zdjęcia osob zaginiony i trupków. (balam sie zobaczyc ale sie odwazylam - tata nie wyrazal zgody). widzialam tez folder "nie zidentyfikowane". duzo tego było. nawet sobie nie zdwalam sprawy, ze tylu ludzi ginie bez sladu...

Jako dziecko miałam ubaw z tego wszystkiego, bylam dumna z taty policjanta chwaliłam sie wszystkim co widzialam, ze jechalam radiowozem, ze widzialam zatrzymanego w celi i ze wszystkimi wydarzeniami bylam na bierząco.

Gdyby nie tata nie dowiedzialabym sie niegdy ze np. kobieta zaatakowała swojego męża nożem heh.
Wiem, mowie o tym jakby to bylo naprawde zabawne. ale lubie takie rzeczy.

Najgorzej wspominam wszystkie szkolenia gdy musial jechac do slupska do szkoly policyjnej. nie bylo go miesiac w domu. troche dziwnie mi bylo.

W kazdym razie nie jest tak zle jak pokazuja to w TV
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 08:32   #17
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Mój TŻ jest gliną!

Cytat:
Napisane przez lain
znajoma jest policjantka. zyje i ma sie dobrze jak na razie uwazam, ze jest wiele bardziej stresujacych i niebezpiecznych zawodow policjanci zazwyczaj chadzaja (a raczej sie woza) dwojkami a nawet trojkami z potrzebym oprzyrzadowaniem
owszem, parole w samochodzie są ale niezbyt często! i jezdza max w parze. a jesli chodzi o "oprzyrządowanie" to spróbuj go uzyc a bedzie afera, ze szok!!
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 19:38   #18
Króliczka
Rozeznanie
 
Avatar Króliczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 562
Dot.: Mój TŻ jest gliną!

Cytat:
Napisane przez karolca
Najgorzej wspominam wszystkie szkolenia gdy musial jechac do slupska do szkoly policyjnej. nie bylo go miesiac w domu. troche dziwnie mi bylo
Własnie tego najbardziej sie obawiam! Żle znoszę samotność... Ostatnio mój facet wspominał mi coś o rocznej (!) szkółce w Szczytnie. Nie wiem jak ja to wytrzymam. Ale podobno po tym ma się oficerski stopień, więc może warto.
Króliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 21:54   #19
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Mój TŻ jest gliną!

Cytat:
Napisane przez karolca
owszem, parole w samochodzie są ale niezbyt często! i jezdza max w parze. a jesli chodzi o "oprzyrządowanie" to spróbuj go uzyc a bedzie afera, ze szok!!
u mnie na osiedlu chyba nigdy nie widzialam policjantow na nozkach. zawsze wolno suna sobie autkiem i patrza
i juz nie raz widzialam uzycie oprzyrzadowania w postaci palek (parada rownosci i mlodziezy wszechpolskiej, powrot kibicow z meczow itp.)
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-09, 13:50   #20
kasiunia`18
Zadomowienie
 
Avatar kasiunia`18
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 783
GG do kasiunia`18
Dot.: Mój TŻ jest gliną!

jak dla mnie to jest to zawod jak kazdy inny
__________________
"I feel the need - the need for speed!"


Majusia 19.01.2012r **
kasiunia`18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 21:45   #21
olcia17666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 327
Dot.: Mój TŻ jest gliną!

To super miec faceta gline!!!Napewno nie grozi ci z nim nic złego i mozesz czuc sie bezpieczna)tylko pozazdroscic
olcia17666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 22:16   #22
agnieszka k
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka k
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wypłoszewo
Wiadomości: 3 576
Send a message via Skype™ to agnieszka k
Dot.: Mój TŻ jest gliną!

s js ci wspołczuje i powiem tradycjnie CHWDP. niecierpie ich, mam niemile doswiadczenie z nimi ehh szkoda gadac.
__________________



Essence mania trwa


agnieszka k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 08:59   #23
misiak82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 60
Dot.: Mój TŻ jest gliną!

Tradycyjne buractwo. Mam różne doświadczenia z policjantami, z dziewczynami z nauczycielami itd. ale staram się nie kierować stereotypami, bo to świadczy o bardzo wąskich horyzontach.
Dlacze współczujesz dziewczynie? Nie wiesz nic o jej chłopaku, wiesz tylko tyle, że chce zostać policjantem.
misiak82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 19:53   #24
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Mój TŻ jest gliną!

Cytat:
Napisane przez agnieszka k
s js ci wspołczuje i powiem tradycjnie CHWDP. niecierpie ich, mam niemile doswiadczenie z nimi ehh szkoda gadac.
CHWDP??
a wiesz co by sie dzialo gdyby policji nie bylo? ja uwazam, ze panowie policjanci sa bardzo waznym elementem na ulicach. niech scigaja dresiarzy i innych drani. jestem im za to wdzieczna. moze mniej sie bedzie tego pałętalo...
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 20:11   #25
anamarit
Przyczajenie
 
Avatar anamarit
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11
Dot.: Mój TŻ jest gliną!

Króliczko
Właściwie to nie wiadomo co powiedzieć, bo każdy ma inne doświadczenia i każdy może powiedzieć Ci coś innego. Nikt nie zna swojego losu, nie ważne jaki ma zawód. Powiem Ci jedno w ubiegłym tygodniu mój kuzyn miał wypadek na służbie. Jechali samochodem do wezwania, on prowadził, drugi policjant zginął. Kuzyn w piątek obudził się ze śpiączki i okazało się, że wszystko co mówili lekarze się nie sprawdziło. Jest dobrze. Takie ryzyko jest zawsze, zawsze może się coś stać. Nie wiemy co czeka nas za zakrętem. Zmarły chłopak ma 2 siostry. Chcą nadal startować na policjantki. Nie zraziło je to, że zginął ich brat. Chcą to kontynuować. Widzisz wszystko jest kwestią podejścia do jakiejś sprawy. Dlaczego to że jest policjantem miałoby wpływać (niekorzystnie) na wasz związek. Nie sądzę, bo widze jak układa się kuzynostwu.
Po prostu życzę wam samych pozytywnych myśli i dużo zrozumienia.
...pozdrawiam...
anamarit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 12:52   #26
Butelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Krakowa :)
Wiadomości: 94
Dot.: Mój TŻ jest gliną!

Cytat:
Napisane przez agnieszka k Pokaż wiadomość
s js ci wspołczuje i powiem tradycjnie CHWDP. niecierpie ich, mam niemile doswiadczenie z nimi ehh szkoda gadac.
I napisze dziewczyna, za przeproszeniem, takie bzdury, to aż szczęka opada. Przypomina mi się mój kolega z gimnazjum, jak wypisywał na blokach "POLICJA TO hu.je" ( nawet nie umiał poprawnie napisać), a kiedy złapali go to biedny aż czkawki dostał od płaczu. Już nie mówiąc o tym, gdzie najpierw poleciał, jak mu komórkę ukradli. Założę się, że z tobą będzie to samo
Butelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 13:02   #27
n-nika
Zadomowienie
 
Avatar n-nika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 162
Dot.: Mój TŻ jest gliną!

Ja mam nie miłe wspomnienia po byciu z policjantem, w ogóle co do tego zawodu... pracowałam kiedyś w policji i spotykałam się też z różnymi.... i powiem jedno: KOBIECIARZE!!! wiecznie slyszałam, że ktoś kogoś zdradził, albo się rozwiódł, albo zostawił dziewczynę... albo lubią flirtować z młodszymi koleżankami, np. przed żoną umawiać się z innymi wiem, bo nie raz jeden żonaty chciał się ze mną spotkac....
__________________
Poleruje rutynę swojego życia, nadajac jej idealny połysk...
--
~ Dyplomowana kosmetyczka ~
-
Urządzamy Nasz dom
zaKochana
n-nika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 13:17   #28
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Mój TŻ jest gliną!

Cytat:
Napisane przez Butelka Pokaż wiadomość
I napisze dziewczyna, za przeproszeniem, takie bzdury, to aż szczęka opada. Przypomina mi się mój kolega z gimnazjum, jak wypisywał na blokach "POLICJA TO hu.je" ( nawet nie umiał poprawnie napisać), a kiedy złapali go to biedny aż czkawki dostał od płaczu. Już nie mówiąc o tym, gdzie najpierw poleciał, jak mu komórkę ukradli. Założę się, że z tobą będzie to samo
Watek sprzed 3.5 roku
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 13:49   #29
ZAQOCHANA
Rozeznanie
 
Avatar ZAQOCHANA
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań pełen doznań ;)
Wiadomości: 816
GG do ZAQOCHANA
Dot.: Mój TŻ jest gliną!

Cytat:
Napisane przez Króliczka Pokaż wiadomość
Wszystko wskazuje na to, że mój narzeczony zostanie policjantem. Szczerze mówiąc nie wiem co o tym mysleć. Z jednej strony-fajnie , ale z drugiej-tyle złych rzeczy sie nasłuchałam o tym zawodzie. Stresująca, niebezpieczna praca, nocne zmiany itp...
Piszcie, jakie macie z tym doświadczenia, jak to wpływa na relacje między Wami.


To napewno nie jest zawod jak kazdy inny . Napewno nie to samo co praca za biurkiem. Ja chyba balabym sie o faceta, mimo to ,ze imponuja mi jakos gliniarze
__________________

"A bad woman is the sort of woman a man never gets tired of "...


"Lubie ta aurę ciemności, która go otacza. Lubie jego twarz, smutne oczy. Jest dziwnie ponury, niczym noc bez gwiazd".
ZAQOCHANA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 14:32   #30
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Mój TŻ jest gliną!

Cytat:
Napisane przez n-nika Pokaż wiadomość
Ja mam nie miłe wspomnienia po byciu z policjantem, w ogóle co do tego zawodu... pracowałam kiedyś w policji i spotykałam się też z różnymi.... i powiem jedno: KOBIECIARZE!!! wiecznie slyszałam, że ktoś kogoś zdradził, albo się rozwiódł, albo zostawił dziewczynę... albo lubią flirtować z młodszymi koleżankami, np. przed żoną umawiać się z innymi wiem, bo nie raz jeden żonaty chciał się ze mną spotkac....
I oczywiscie to swiadczy o wszystkich policjantach? Nie przesadzaj. Znam kilku, kazdy z nich ma zone i maja sie dobrze. Zaden z nich nie jest kobieciarzem.
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:47.