Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-05, 17:34   #3871
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Mleczko jedwabne do wlosow-jestem pod wrazeniem,nie obciaza wlosow,nie skleja,nawilza co sie czuje.Staja sie puszyste ale nie sypkie,ladnie sie ukladaja i.....najwazniejsze!podkresla skret wlosow oraz nadaje objetosci.W moim przypadku to prawie ideal bo mialam problem pod tym katem i przetestowalam tyle srodkow do podkreslenia skretu,ze zaden mnie na dluzej nie zauroczyl-poza tym roczesujac wlosy skret nie traci sprezystosci.
Właśnie, też mam to mleczko, używam rano na mokre włosy - zamiast odżywki do spłukiwania (mleczka nie spłukuję, wcieram, a raczej wciskam w wilgotne włosy, umyte ordynarnym slsowym szamponem, które nieco podeschły w ręcznikowym turbanie). Włosy mam za łopatki, mleczko nakładam na jakieś 30 cm od końcówek. Po pierwsze - mleczko ułatwia rozczesywanie, po drugie - włosy są wilgotniejsze, to znaczy nie sianowate, takie mięsiste (a z natury mam cienkie, biedne włoski ), po trzecie - nie żeby się jakoś zabójczo kręciły, ale lekko falują, po czwarte - nie sa pozlepiane i obciążone.
Tylko nie błyszczą tak szaleńczo jak po odżywce hand made z keratyną i pantenolem - ale będę mleczka używać na zmianę z tą odżywką. A silikonowa kupna odżywka wyląduje w kiblu
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona

Edytowane przez schaetzchen
Czas edycji: 2009-05-05 o 17:35
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 18:43   #3872
Nikita...
Zakorzenienie
 
Avatar Nikita...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 3 930
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Witajcie,

za niedlugo dolacze do waszego grona poniewaz jestem w trakcie czekania na pierwsza paczuszke z Biochemii (zamowienie jest teraz kompletowane).
Duzo czytalam i na pierwszy ogien zamowilam;
- zel hialuronowy
- hydrolacik rozany
- serum antyoksydacyjne flavo-C15EF
- krem z kwasem liponowym (troche sie go teraz obawiam, bo czytalam potem na forum, ze moze zapychac no ale zobaczymy)
- olej z róży rdzawej EKOLOGICZNY
Mam nadzieje, ze to dobry zestaw jak na poczatek. Szkoda tylko, ze Biochemia nie umozliwia wysylek za granice bo na stale mieszkam w Pradze i paczki musze zalatwiac przez mame...No moze kiedys.
Tymczasem z niecierpliwoscia czekam na te cuda!!!!
Nikita... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 18:56   #3873
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

dostałam moją paczkę.
Pierwsze wrażenia-mleczko jedwabne bardzo przyzwoite
Peeling do ciała korzenno-kawowy-cudny. Szłam do lekarza i wzięłam wcześniej prysznic , użyłam peelingu, wspaniały zapach, super wygładza, teraz miziam się po nogach z lubością.
Reszta produktów jeszcze dziewiczo nietknięta.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 19:00   #3874
Tweet
Raczkowanie
 
Avatar Tweet
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja mam problem z olejkiem myjącym, mam wrażenie że zapycha Jestem mniej więcej w połowie opakowania (uwielbiam go za to że nie przesusza skóry) i zauważyłam małe grudki na czole. Czy możliwe żeby to on zapychał? Szukałam innych winowajców, ale myślę że to może być wina właśnie olejku myjącego. Czy któraś z Was tez tak miała?
Tweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 19:40   #3875
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Używasz go codziennie , a co z wysuszaniem , tego się boje
Pudru bambusowego używam codziennie od tygodnia. Myślę, że to za krótki okres, żeby zaobserwować wysuszanie. Nakładam zawsze na krem. Żeby wykończyć inny puder sypki, mieszam je. Oprócz matowienia buzia po użyciu wygląda aksamitnie, rysy twarzy są wygładzone jak po lekkim rozmazaniu w photoshopie ;]
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 20:02   #3876
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Titane Pokaż wiadomość
Dopiero przyszła jedna paczka, a ja już mam gotową listę na następne zamówienie. To się jakoś leczy?
Nie Nim jeszcze przyszła moja pierwsza paczka, wsadziłam do koszyka produktów za 200 zł, a teraz po znaczącej redukcji kwota 120 zł
Dziś przyszła paczka, maseczki już zmieszane, olejek do mycia też, serum ma swój debiut jutro idę się mazać, ale to wszystko pięknie pachnie
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 20:52   #3877
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Tweet Pokaż wiadomość
Ja mam problem z olejkiem myjącym, mam wrażenie że zapycha Jestem mniej więcej w połowie opakowania (uwielbiam go za to że nie przesusza skóry) i zauważyłam małe grudki na czole. Czy możliwe żeby to on zapychał? Szukałam innych winowajców, ale myślę że to może być wina właśnie olejku myjącego. Czy któraś z Was tez tak miała?
Mnie zapycha olejek pomarańczowy, z waniliowym się nie polubiłam z innego powodu, różanego w ogóle nie testowałam. Najbardziej odpowiada mi wersja bezzapachowa i właśnie jej cały czas używam.

agabil1, pisałam do Ciebie w wątku NP. Bardzo mi zależy na opinii nt. Mother of Pearl. Pisałaś, że uwzględniłaś je w swoim zamówieniu i jestem ciekawa jak się sprawują
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-05, 21:11   #3878
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Czy tylko mnie zapach oleju tamanu kojarzy się z siemieniem lnianym? Swego czasu sporo tego zjadłam (na wyraźne żądanie mamuty) i jestem wyczulona... Może mi pomoże na bliznę po kolczyku, najpierw nie chciało się zagoić a jak wyjęłam kolczyk to została różowa blizna - a wszystkim tylko malutkie dziurki zostają, no co ze mną jest nie tak?

A z maseczką wulkaniczną sie chyba nie polubię. Nie czuję żeby na mnie działała zbyt bombowo, no po prostu jakby nic się nie działo. Nie podrażnia, ale też nic mi nie robi pozytecznego. Chyba mamie oddam...

Za to hydrolat cytrynowy i olejek myjący pomarańczowy na stałe zagościły w mojej łazience. Uwielbiam ich działanie i kojący zapach, moja skóra kocha to działanie. A puder perłowy testuję, jak dotąd minusów nie przyuważyłam
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 21:14   #3879
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

hmm jutro dostane serum z vit C zobaczymy co to będzie ) a co z BU polecacie konkretnie nawilżającego na noc ?
__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 21:26   #3880
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
a jaki działa u ciebie??
Cera jest rownomiernie nawilzona,miekka i gladka.Olej o dziwo szybko sie wchlania i lubie go zuywac solo

Kwestia zapachu to bardzo indywidualne podejscie-podobnie bylo z hydrolatem z kocanki ale....mozna sie przyzwyczaic.

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość


Hexxana - zaskoczenie in plus , bo ładnie pachnie jaśmin , czy to , że wogóle dali gratis Po prostu kusi mnie ten jaśmin
Jasmin lubie jedynie w ogrodzie,nie toleruje tego zapachu w zadnym kosmetyku ale o dziwo hydrolat jest niezly a zapach bardzo subtelny.
Zaskoczona jestem gratisem bo w sumie nie prosilam o nic,nie bylo takiej potrzeby

Cytat:
Napisane przez schaetzchen Pokaż wiadomość
Właśnie, też mam to mleczko, używam rano na mokre włosy - zamiast odżywki do spłukiwania (mleczka nie spłukuję, wcieram, a raczej wciskam w wilgotne włosy, umyte ordynarnym slsowym szamponem, które nieco podeschły w ręcznikowym turbanie). Włosy mam za łopatki, mleczko nakładam na jakieś 30 cm od końcówek. Po pierwsze - mleczko ułatwia rozczesywanie, po drugie - włosy są wilgotniejsze, to znaczy nie sianowate, takie mięsiste (a z natury mam cienkie, biedne włoski ), po trzecie - nie żeby się jakoś zabójczo kręciły, ale lekko falują, po czwarte - nie sa pozlepiane i obciążone.
Tylko nie błyszczą tak szaleńczo jak po odżywce hand made z keratyną i pantenolem - ale będę mleczka używać na zmianę z tą odżywką. A silikonowa kupna odżywka wyląduje w kiblu

Uzycie mniej wiecej w Twoim wykonaniu z tym,ze u mnie wlosy naturalnie sie skrecaja i faluja a mleczko wspomaga na tyle skret,ktory bardzo ladnie sie uklada

Musze wyprobowac jeszcze keratyne i pantenol
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 21:49   #3881
Titane
Rozeznanie
 
Avatar Titane
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 703
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Tweet Pokaż wiadomość
Ja mam problem z olejkiem myjącym, mam wrażenie że zapycha Jestem mniej więcej w połowie opakowania (uwielbiam go za to że nie przesusza skóry) i zauważyłam małe grudki na czole. Czy możliwe żeby to on zapychał? Szukałam innych winowajców, ale myślę że to może być wina właśnie olejku myjącego. Czy któraś z Was tez tak miała?
Ja też miałam takie wrażenie, pisałam chyba nawet wcześniej o tym. Poza tym mnie te olejki wysuszają trochę, szczególnie pomarańczowy, bo różany jakby mniej. Dlatego odstawiłam.


Też jestem już szczęśliwą posiadaczką mleczka jedwabnego Tyle że ja akurat mam włosy proste jak druty, ale też się sprawdza. Używam zwykłej odżywki do spłukiwania, a potem jeszcze wcieram w końcówki odrobinę mleczka. Rzeczywiście ułatwia rozczesywanie, nie obciąża i nie oblepia, włosy są miękkie i takie mięsiste, jakby zyskały trochę na objętości, super
Titane jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-05, 22:27   #3882
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

a co powiecie na " Żel hialuronowy z alantoiną i pantenolem 5%" jako nawilżacz na noc??? ew coś by dodać można jeszcze



__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 22:43   #3883
AppleGirl
Rozeznanie
 
Avatar AppleGirl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 911
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Czy po toniku PHA skóra oczyszcza się tak, jak w przypadku innych kwasów, czyli poprzez wysyp?
AppleGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 09:43   #3884
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Kocham olej z róży rdzawej. Oczywiście jestem be i nie wytrzymałam do skończenia konopnego Ale róża jest cudowna - na wieczór połączyłam ją z tamanu i HA, a rano nałożyłam samą różę z HA - wchłania się do matu, chyba nawet lepiej niż konopny :O Zobaczymy co zrobi z niespodziankami pookresowymi ;-) Ale myślę że i tak zagości w mojej szafce na stałe. I ma taki śliczny herbaciany kolor ^^
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 10:08   #3885
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

SERUM OLEJEK- regenerujący "LEMON" co o tym powiecie bo brzmi bardzooo ciekawie ?
__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 10:19   #3886
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez koko19891 Pokaż wiadomość
SERUM OLEJEK- regenerujący "LEMON" co o tym powiecie bo brzmi bardzooo ciekawie ?
Myślę, że warto zajrzeć do Biochemicznego KWC - opinie o danych produktach są w jednym miejscu:
http://www.wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=109
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 10:24   #3887
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

a dziękuje
__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 11:08   #3888
Tweet
Raczkowanie
 
Avatar Tweet
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Mnie zapycha olejek pomarańczowy, z waniliowym się nie polubiłam z innego powodu, różanego w ogóle nie testowałam. Najbardziej odpowiada mi wersja bezzapachowa i właśnie jej cały czas używam.
A wiesz co w pomarańczowym olejku może zapychać? Gliceryl cocoate (podobno nie jest komedogenny...)? Mam teraz różany i nie wiem czy ten też będzie zapychał, a boję się eksperymentować, bo te grudki później długo znikają

Edytowane przez Tweet
Czas edycji: 2009-05-06 o 11:09
Tweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 12:36   #3889
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Czy do hydrolatu oczarowego można dodać żelu hialurowego?Nałożyć to na twarz i można iść z tym spać?Chciałabym jakiś efekt nawilżenia
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-06, 12:40   #3890
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Czy do hydrolatu oczarowego można dodać żelu hialurowego?Nałożyć to na twarz i można iść z tym spać?Chciałabym jakiś efekt nawilżenia
....
jak chcesz efekt nawilżenia do połącz hialuron z jakims olejkiem,albo przynajmniej kremem nawilżającym... hydrolatem przetrzyj wczesniej twarz... sam hialuron moze działac wrecz wysuszająco... zresztą było o tym MNÓSTWO na wątku...
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 12:46   #3891
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
jak chcesz efekt nawilżenia do połącz hialuron z jakims olejkiem,albo przynajmniej kremem nawilżającym... hydrolatem przetrzyj wczesniej twarz... sam hialuron moze działac wrecz wysuszająco... zresztą było o tym MNÓSTWO na wątku...
No właśnie o to chodzi ze nie mam w domu olejku a kremy które mam mnie zapychają.Dlatego chciałam poratować jakoś na już cerę
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 12:57   #3892
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Czy do hydrolatu oczarowego można dodać żelu hialurowego?Nałożyć to na twarz i można iść z tym spać?Chciałabym jakiś efekt nawilżenia
Ja tak mieszałam, ale dodawałam jeszcze 2-3 krople serum lub oleju (na moje syfki fajnie działa HA + h.oczarowy + serum lemon)
H. oczarowym rozrabiam algową maske złuszczajacą z Ziaji Pro.

A masz jakąś maseczkę nawilżajaca?? Mozesz do niej dodać HA
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2009-05-06 o 13:00
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 13:07   #3893
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja tak mieszałam, ale dodawałam jeszcze 2-3 krople serum lub oleju (na moje syfki fajnie działa HA + h.oczarowy + serum lemon)
H. oczarowym rozrabiam algową maske złuszczajacą z Ziaji Pro.

A masz jakąś maseczkę nawilżajaca?? Mozesz do niej dodać HA
mam h oczarowy, wczoraj przyszło Lemon (dziś będzie gotowe do użytku) żel hialur też mam.
Nie mam nic nawilżającego, co by mi nie zaszkodziło.Niestety dopiero niedawno zorientowałam się co mnie zapycha więc w większości pielęgnacji znalazłam niekorzystne dla mnie składniki, między innymi gliceryna ..
Spróbuję tak jak radzisz
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 14:45   #3894
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

wczoraj był debiut maseczek super pachną, ale wyglądają jak rzygi zrobiłam miks: maseczka różana+10kropel olejku arganowego+hydrolat+odrob inę wody mineralnej.
Dopiero takie maseczki przypominają jak bardzo nie lubię tych gotowych z zaszetek/tubek.
Zajrzałam do mojego serum i co widzę? Małe grudki kwasu na dnie- konkretniej 5. Myślałam, że się rozpuści, wczoraj wyglądało na dobrze wymieszane.Mieszać nadal?
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 14:50   #3895
Tweet
Raczkowanie
 
Avatar Tweet
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
Zajrzałam do mojego serum i co widzę? Małe grudki kwasu na dnie- konkretniej 5. Myślałam, że się rozpuści, wczoraj wyglądało na dobrze wymieszane.Mieszać nadal?
Ja też na początku nie mogłam za nic rozmieszać tych grudek, ale one się po jakimś czasie same rozpuszczą, więc bez obaw
Tweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 14:59   #3896
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Tweet Pokaż wiadomość
Ja też na początku nie mogłam za nic rozmieszać tych grudek, ale one się po jakimś czasie same rozpuszczą, więc bez obaw
spanikowałam, bo w instrukcji jest napisane, że po dobie powinny zniknąć, a doba mija za kilka godzin dzięki za pomoc
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 15:04   #3897
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Hej dostałem serum Flavo 15% własnie ale brakuje opakowania na gotowy produkt, a etykietki są hmmm co proponujecie? te opakowania po hydrolacie cytrynowym za małe
__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 15:11   #3898
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Jak to brakuje - opakowanie w ktorym jest glikol ( o ile dobrze pamiętam ) - to taka szklana buteleczka z pipetą. Jak go zużyjesz to masz pojemniczek, jak go nie ma to serum nie zrobisz tak czy siak
Chyba, że chodzi Ci ogólnie o pojemnik do lodówki to ten plastikowy słoik z hydrolatu cytrynowego jest właśnie od tego. I wszystko sie mieści

Edytowane przez April007
Czas edycji: 2009-05-06 o 15:14
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 16:24   #3899
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Witam biochemiczki
Uzylam juz 2 razy w odstepie 2 dni tonik AHA/BHA 10%(tak, uzywam na dzien filtra Lirene 50+). Wczoraj zaczely pojawiac sie na twarzy delikatne skorki. Wiem, ze to luszczenie, ale jak dlugo ono wystepuje? Przez caly czas kwaszenia czy tylko na poczatku?
Dzis nalozylam filtr i bardzo nieciekawie to wygladalo, skorki sie zrolowaly, peelingu enzymatycznego nie mam, a mechaniczny nie pomogl Znacie moze jakies sposoby(poza peelingem) na pozbycie sie tych skorek?
curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 16:39   #3900
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Tweet Pokaż wiadomość
A wiesz co w pomarańczowym olejku może zapychać? Gliceryl cocoate (podobno nie jest komedogenny...)? Mam teraz różany i nie wiem czy ten też będzie zapychał, a boję się eksperymentować, bo te grudki później długo znikają
Wiesz, ja tak szczegółowo nie wnikam w składy, więc moja wiedza na ten temat jest bardzo mała - pomimo, iż od dawna używam półproduktów, to cały czas się uczę . Glyceryl cocoate znajduje się również w wersji bezzapachowej, a więc mniemam, że to nie on może szkodzić.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:53.