Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-26, 10:26   #2131
kinia8906
Raczkowanie
 
Avatar kinia8906
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: woj. świętokrzyskie
Wiadomości: 206
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Berenika, Troppo trzymam mocno kciuki żeby sie udało szybko, sprawnie i jeszcze dzisiaj to piękna data i prezencik odrazu
__________________
Ceń się wysoko,a uwierzy,że jesteś jego wygraną na loterii

22.09.2012r. - nasz wielki dzień
http://www.suwaczek.pl/cache/4c5a0d8ede.png
kinia8906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 10:27   #2132
Bogini Bastet
Zadomowienie
 
Avatar Bogini Bastet
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 043
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny lepiej zeby wody odeszly w nocy niz na zakupach w sklepie
mi też się tak wydaje wyobrażacie sobie, że jesteście gdzieś same, daleko od domu i nagle....ups! zaczyna się w nocy raz, że jesteśmy w domu a dwa, że tżet jest obok a w ciągu dnia to nie wiem czy uda mi się od razu do niego dodzwonić no i co mam robić? iść do domu? jechać do szpitala?
na samą myśl robi mi się słabo
Bogini Bastet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 10:31   #2133
Ka rolina
Zadomowienie
 
Avatar Ka rolina
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 184
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Cytat:
Napisane przez ANTERIA Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Ja już wyspana, ale obolała.Wczoraj poczułam ból w prawej nodze patrze a ta cała spuchnięta od stopy praktycznie do uda
Posmarowałam się kremem mam taki fajny specjalny właśnie na bolące stopy w ciąży. Teraz się budzę i co ciężko mi chodzić bo bolą mnie stopy od spodu, tak jakbym całą noc chodziła bez przerwy... w dodatku mały jakby się ulokował cały w dole brzucha strasznie mi ciąży. Jutro mam wizytę, boję się że to wszystko może tylko przyśpieszyć datę porodu. A już się tak fajnie czułam i nawet te upały aż tak mi nie przeszkadzały a dzisiaj ledwo chodzę
Daj znać jak tam po wizycie, bo ta spuchnięta jedna noga to moim zdaniem dziwna sprawa Mi jak puchły to jakoś symetrycznie i głównie do kostek...
Cytat:
Napisane przez pater86 Pokaż wiadomość
Zaczęłam 38 tydzień, a torby jak nie było tak nie ma...
za tydzień i spakowaną torbę
Cytat:
Napisane przez TroppoSensibile Pokaż wiadomość
Najlepszy prezent to chyba by sprawił Adaśko jakby wyszedł ciekawe czy któraś mamusia się rozpakuje jutro w Dzień Matki
Ale sobie wywróżyłaśKochany synuś posłuchał życzenia mamusi
Cytat:
Napisane przez pater86 Pokaż wiadomość
Od tygodnia poszukuję liści malin i nigdzie nie ma, a dziś znalazłam nowy sklep zielarski i tam kobieta powiedziała, że liści malin nie ma, ale ma liście poziomki i że to działa podobnie, słyszałyście o ich działaniu? Bo w sumie kupiłam, może chociaż psychicznie mi pomogą
Nie mam pojęcia jakie działanie mają liście poziomki No,ale tak jak piszesz może na psychikę pomogą U mnie w aptekach też nigdzie nie było liści malin, ale w zielarskim na szczęście dostałam.
Cytat:
Napisane przez __Sylwia__88 Pokaż wiadomość
Witajcie już prawie po weekendowo

Nie dam rady nadrobić- zwyczajni mi się nie chce.
Nie pisałam od wczoraj bo do popołudnia sprzątałam, poskładałam i ułożyłam w szafie ciuszki i rzeczy Małego.
Pobieżnie spakowałam torbę do szpitala- muszę jeszcze listę przejrzeć, sprawdzić co mam i gotowe.

Wczoraj pojechaliśmy z mężem do znajomego, ma stadninę koni i dom letniskowy. Zapaliliśmy ognisko, posiedzieliśmy i ostatecznie zostaliśmy na noc. Wkoło lasy, łąki, dzika zwierzyna. Rano wstałam jak wszysycy jeszcze spali, w ciszy i spokoju wśród śpiewu ptaków wypiłam kawkę na słonecznym tarasie- tego mi trzeba było.

Co do mojego tż- koleżanka wczoraj na niego naskoczyła, że jak on tak może się do mnie zachowywać, że gdyby ona miała takie faceta już dawno by po pysku dostał. A on dziś od rana- pomimo mojego focha - całkiem inny do mnie był. Może dało mu to do myślenia

A tak wógole najważniejsze to zaczeliśmy dziś 36 tc a co za tym idzie 9 miesiąc
za nowy miesiąc i torbę Fajny mieliście wypad i super, że coś ruszyło TŻta Oby to był początek większych zmian
__________________
Izunia
Radek
Rodzina w komplecie
Ka rolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 10:31   #2134
Ka rolina
Zadomowienie
 
Avatar Ka rolina
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 184
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Cytat:
Napisane przez beat@ Pokaż wiadomość
Dziewczyny trzytmam mocno kciuki żeby raz dwa wam poszło. Ale wam dzieciaczki prezent sprawiły

No i witam się z rana

Piszecie o opuchniętych nogach. No i mnie to ostatnio też dopadło. Zwłaszcza teraz gdy tak ciepło się zrobiło. No kostek mi nawet nie widać. Nogi do tego mnie tak bolą że wstanie po nocy to nie lada wyczyn. Czuję się jak bym maraton przeszła. Jeszcze moja mama z moim małżem się jakby zmówili i oboje że mam o tym lekarce powiedzieć bo ich to niepokoi, bo to może być zatrucie ciążowe. Ja tak czy siak jej o tym powiem bo zawsze na każdej wizycie się ona sama mnie o to pyta
Dziś wizyta u ginki. Ciekawa jestem co mi powie. Czekam na tą wizytę z niecierpliwością. Chyba przez to ten ostatni miesiąc mi się tak dłuży.

Za oknem istna sauna. Pół nocy nie spałam tak strasznie mi gorąco było. No i spałam już cały czas odkryta a mąż pod cieniusieńkim kocem i on po samą szyję przykryty a ja nadaję się do kąpania.
za wizytę
Cytat:
Napisane przez Bogini Bastet Pokaż wiadomość
Witam Was po weekendzie

już po weselu - wciąż w dwupaku

było super i strasznie się cieszę, że pojechaliśmy, bo w ramach pierwszego przystanku zaliczyliśmy z tżetem ostatnie romantyczne chwile we dwoje w kazimierzu zwiedziliśmy sobie dawno niewidziany kraków no i super zobaczyć wreszcie znajomych wczoraj zrobiliśmy 600 km moje stopy przypominały dwa walce

no i dzięki wyjazdowi wreszcie spakowałam torbę

a dzisiaj zaczynam 37 tc

wow, Troppo, Berenika trzymam kciuki za bezproblemowy poród super, że już się zaczęło
za tydzień. Super, że wyjazd udany i ,że przeżyłaś te 600 km
Cytat:
Napisane przez Bogini Bastet Pokaż wiadomość
a ja mam misję poukładania wszystkich ciuszków rozmiarami jeszcze tego nie zrobiłam i w szafie małego mam istny sajgon nie chce mi się tego ruszać nawet.....
Ja poukładałam bardziej wielkościowo tak na oko niż rozmiarami, bo te rozmiarówki faktycznie bardzo się różnią w zależności od firmy.
Cytat:
Napisane przez alingles Pokaż wiadomość
Witam się poniedziałkowo a tu już takie wieści.
Trzymam kciuki

Zaczynam się powoli stresowac. Ale jeszcze miesiąc od dziś...
Uciekam na łowy lumpkowe z kuzynka
Miłego dnia mamusie!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Udanych łowów
__________________
Izunia
Radek
Rodzina w komplecie
Ka rolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 10:32   #2135
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Cytat:
Napisane przez Bogini Bastet Pokaż wiadomość
mi też się tak wydaje wyobrażacie sobie, że jesteście gdzieś same, daleko od domu i nagle....ups! zaczyna się w nocy raz, że jesteśmy w domu a dwa, że tżet jest obok a w ciągu dnia to nie wiem czy uda mi się od razu do niego dodzwonić no i co mam robić? iść do domu? jechać do szpitala?
na samą myśl robi mi się słabo
to już jednak lepiej w nocy Ja w tym tygodniu mam maraton spraw do pozałatwiania więc jak mają mi odejść wody to ja jednak o noc poproszę.
Zaraz do miasta, później lekarz i po 17 gdzieś może dopiero dojadę spowrotem do domu. Nooo w ostateczności jeśli nie w nocy to w gabinecie lekarskim mogą mi odejść
__________________
1 cs - 16.10.2013 II kreseczki

Patrycja 28.06.2014

beat@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 10:34   #2136
Sola1
Zakorzenienie
 
Avatar Sola1
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8 528
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Cytat:
Napisane przez Bogini Bastet Pokaż wiadomość
mi też się tak wydaje wyobrażacie sobie, że jesteście gdzieś same, daleko od domu i nagle....ups! zaczyna się w nocy raz, że jesteśmy w domu a dwa, że tżet jest obok a w ciągu dnia to nie wiem czy uda mi się od razu do niego dodzwonić no i co mam robić? iść do domu? jechać do szpitala?
na samą myśl robi mi się słabo

Mnie to tez stresuje. Jak juz bede na porodowce to odetchne z ulga
Sola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 10:35   #2137
kamilla123
Rozeznanie
 
Avatar kamilla123
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 952
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Cytat:
Napisane przez alingles Pokaż wiadomość
Ja po ostatnim egzaminie na studiach. Te 3 lata poleciały...


zophiee Dzięki za odpowiedź

Cytat:
Napisane przez pater86 Pokaż wiadomość
Hehe może jakiś porodzik się szykuje
Nawet dwa za kolejny tydzień

Cytat:
Napisane przez TroppoSensibile Pokaż wiadomość
Najlepszy prezent to chyba by sprawił Adaśko jakby wyszedł ciekawe czy któraś mamusia się rozpakuje jutro w Dzień Matki
No proszę jakie grzeczne dziecko, jak mamusi posłuchało

A Berenika pisała wczoraj, że z rana do Rossmanna się wybiera. Plany planami...

Cytat:
Napisane przez pater86 Pokaż wiadomość
Dzięks melduję, że torba spakowana


Cytat:
Napisane przez karolkya Pokaż wiadomość
Powiem wam ze dzis zaczynamy 40 tc...


Cytat:
Napisane przez __Sylwia__88 Pokaż wiadomość
A tak wógole najważniejsze to zaczeliśmy dziś 36 tc a co za tym idzie 9 miesiąc


Cytat:
Napisane przez _Maya_ Pokaż wiadomość

Wszystkim świeżo upieczonym i tym podwójnym Mamom - najlepsze życzenia
Dziękuję i nawzajem

Cytat:
Napisane przez beat@ Pokaż wiadomość
Dziś wizyta u ginki. Ciekawa jestem co mi powie. Czekam na tą wizytę z niecierpliwością. Chyba przez to ten ostatni miesiąc mi się tak dłuży.
Mi też teraz do wizyty czas się strasznie dłuży...
kamilla123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-26, 10:40   #2138
Sola1
Zakorzenienie
 
Avatar Sola1
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8 528
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Cytat:
Napisane przez kamilla123 Pokaż wiadomość



No proszę jakie grzeczne dziecko, jak mamusi posłuchało

A Berenika pisała wczoraj, że z rana do Rossmanna się wybiera. Plany planami...

.
No wlasnie najlepszy sposob na porod to zapelnic sobie kalendarz planami lub prosic malenstwo zeby chwile poczekalo bo teraz mamusi nie pasuje. U mnie sie sprawdzilo
Sola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 10:46   #2139
Bogini Bastet
Zadomowienie
 
Avatar Bogini Bastet
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 043
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

a tak serio serio co robić , gdy wody odejdą nagle w miejscu, w którym tego sobie najmniej życzyłybyśmy np. w sklepie?

boziu, ciągle bym jadła i jadła
Bogini Bastet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 10:47   #2140
__Sylwia__88
Zadomowienie
 
Avatar __Sylwia__88
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 127
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość
info od Bereniki:

"Po 3 odeszły mi wody, ale skurcze takie sobie więc chodzę po oddziale i się nudzę... trzymajcie kciuki, żeby coś szybciej ruszyło "
Oby szybko i bezproblemowo i Berenice poszło.

Ale emocje od rana. Po przeczytaniu wiadomości że Troppo wody odeszły sama trochę spanikowałam i ogarnął mnie strach. Ale damy rade

Cytat:
Napisane przez Bogini Bastet Pokaż wiadomość
Witam Was po weekendzie

już po weselu - wciąż w dwupaku

było super i strasznie się cieszę, że pojechaliśmy, bo w ramach pierwszego przystanku zaliczyliśmy z tżetem ostatnie romantyczne chwile we dwoje w kazimierzu zwiedziliśmy sobie dawno niewidziany kraków no i super zobaczyć wreszcie znajomych wczoraj zrobiliśmy 600 km moje stopy przypominały dwa walce

no i dzięki wyjazdowi wreszcie spakowałam torbę

a dzisiaj zaczynam 37 tc

wow, Troppo, Berenika trzymam kciuki za bezproblemowy poród super, że już się zaczęło
Fajnie że wszystko się udało. W sumie to większość z nas odradzała Ci to wesele a tu widzisz dobrze że nas nie posłuchałaś Szkoda by było żebyś później żałowała.

Cytat:
Napisane przez kamilla123 Pokaż wiadomość

No proszę jakie grzeczne dziecko, jak mamusi posłuchało

A Berenika pisała wczoraj, że z rana do Rossmanna się wybiera. Plany planami...

Tym razem synek Bereniki posłuchał, a tak się bała że znów przenosi.



Ja byłam odebrać wyniki GBS- wynik ujemny. Zaliczyłam lumpka, Rossmana- nie czekam już na promocje kupiłam Pampersy zielone 1 i chusteczki Pampers bo tylko chusteczki dla Małego do szpitala potrzebne.

I tępa strzała wczoraj wieczorem uświadomiłam sobie że moja torba to faktycznie pobieżnie spakwana. Dziś sumiennie ją poprawie.
__________________
Był 13.07.2013


26.10.2013


Jesteś z nami
http://www.suwaczki.com/tickers/16udyx8dc2t2u5uz.png

Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
__Sylwia__88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 10:50   #2141
kamilla123
Rozeznanie
 
Avatar kamilla123
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 952
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Cytat:
Napisane przez Bogini Bastet Pokaż wiadomość

już po weselu - wciąż w dwupaku

no i dzięki wyjazdowi wreszcie spakowałam torbę

a dzisiaj zaczynam 37 tc
Fajnie, że wyjazd udany za kolejny tydzień

Cytat:
Napisane przez karolkya Pokaż wiadomość
Mam pomysł na ciacho : spód z oreo, potem pianka śmietanowa, na wierzch truskawki i galaretka
Wow! Czekam na przepis
Ja na dzień matki mam do przedszkola przynieść jakiś słodki poczęstunek, ale albo zrobię coś bardzie "ciastowego" (bez galaretki i śmietany w tą pogodę) albo pójdę na łatwiznę i kupię coś w sklepie, raczej to drugie

Cytat:
Napisane przez Bogini Bastet Pokaż wiadomość
a ja mam misję poukładania wszystkich ciuszków rozmiarami jeszcze tego nie zrobiłam i w szafie małego mam istny sajgon nie chce mi się tego ruszać nawet.....
Ja poukładałam rodzajami, tzn. wyprałam ciuszki na pierwsze 3 miesiące, najmniejsze odłożyłam do szpitala i poukładałam osobno body z krótkim/długim/pajace, itd. Tylko sukienki mi się do komody nie zmieściły

Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny lepiej zeby wody odeszly w nocy niz na zakupach w sklepie
No właśnie! Ja ciągle się boję, że w środę w przedszkolu z wrażenia mi odejdą... I wczoraj w kościele też o tym myślałam

Kakusia fajnie, że dziewczyny będą miały prawie równo urodziny

Idę coś dla mojej mamy kupić
kamilla123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-26, 10:51   #2142
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny lepiej zeby wody odeszly w nocy niz na zakupach w sklepie takze jak mi odejda w nocy to bede szczesliwa choc wolalabym byc wyspana
ja tak samo!
Czasem na mieśce na zakupach zastanawiam się, jakby mi wody odeszły i przyszłoby mi całe miasto z mokrym tyłkiem wracać się do domu
Ale ja to najchętniej chciałabym żeby wody odeszły z samego rana albo nawet nad ranem żeby w nocy nie budzić córki

Troppo, Berenika kciuki mocno trzymam!!!!
Ale nowiny no Troppo wczoraj pisała że synek by Jej największy prezent zrobił wyjściem a Berenika że pewnie znowu przenosi - a tu proszę!

A ja dziś byłam u dermatologa i trochę się zestresowałam bo muszę jak najszybciej usunąć znamię bo oczywistych widocznych zmian nie widać ale możliwe że już się coś w środku zaczyna rozwijać także po porodzie muszę szybko zgłosić się do poradni chirurgicznej, mam ogromną nadzieję, że nie zdążył się tam rozwinąć czerniak

Pytam ponownie bo nikt nie zauważył mojego posta Czy są jakieś niebezpieczeństwa jeśli nie zdążyłam ściągnąć biżuterii z palca?
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 10:52   #2143
Ka rolina
Zadomowienie
 
Avatar Ka rolina
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 184
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny lepiej zeby wody odeszly w nocy niz na zakupach w sklepie takze jak mi odejda w nocy to bede szczesliwa choc wolalabym byc wyspana
Mi wody odeszly po poludniu choc byl koniec listopada i juz bylo ciemnawo takze moze cos jest w tej ciemnosci.
Ogolnie jestem w szoku ze poki co wiekszosc porodow rozpoczyna sie u nas od odejscia wod bo z tego co pamietam co bylo poprzednio to zdecydowana wiekszosc rozpoczynala sie od skurczy a nie od wod
Też jestem zaskoczona, że wszystkim wody odchodzą, bo jak w książkach czytałam i położne na sr mówiły, że najczęściej jednak zaczyna się od skurczy, a wody mogą odejść nawet dopiero pod koniec porodu. I niby taka akcja, że nic się nie dzieje, a tu nagle wody robią chlup to raczej w filmach się zdarza A tu jak widać takie sytuacje wcale nie są rzadkie
Uff trochę nadrobiłam Was Wczoraj byliśmy na chrzcinach mojego bratanka. Dobrze, że TŻ i babcia biegali za Izą, bo bym się wykończyła przy tym moim szalonym dziecku. Ona nawet minuty nie usiedzi na miejscu I całe szczęście, że chrzest nie był w czasie mszy, bo na pewno tyle czasu by nie wytrzymała w kościele. I tak przez te 15 min, które tam spędziliśmy zdążyła przebiec cały kościół i na ołtarz się już się pchała Przy okazji zaliczyliśmy spacerek nad morzem, chociaż w moim przypadku więcej było siadania na ławeczkach, bo mały strasznie uciskał mi na pęcherz. Ledwo chodziłam, a krocze mam strasznie obolałe i jeszcze takie kłucie w szyjce czuję...wiem, że u którejś z Was takie kłucie oznaczało skracanie się szyjki i chociaż wiadomo, że na tym etapie powinna już się powoli skracać, to mam nadzieję, że jeszcze ze 2 tygodnie wytrzyma...na ostatnim usg miała 35 mm, więc myślę, że jeszcze da radę Dzisiaj mały też mocno się wciska w miednicę, więc jakiegoś dłuższego spacerku znowu nie będzie
No i wczoraj przez te chrzciny moją dietę szlag trafił, bo nie dość, że z regularnością posiłków było kiepsko to jeszcze kilka zakazanych rzeczy jadłam...biały makaron do rosołu, jakaś surówka ze śmietaną, karkówka w sosie, w którym był cukier jak się później dowiedziałam, i o zgrozo kawałek ciasta Wiem,że należy mi się za to, ale mam ostatnio taki apetyt, że jak zobaczyłam to wszystko na stole to nie wiem co we mnie wstąpiło Ale dzisiaj już wracam na dobre tory i mam nadzieję, że ten wczorajszy wyskok za dużo szkód nie narobił.
__________________
Izunia
Radek
Rodzina w komplecie
Ka rolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 10:57   #2144
Bogini Bastet
Zadomowienie
 
Avatar Bogini Bastet
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 043
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Cytat:
Napisane przez Kakusia Pokaż wiadomość
Pytam ponownie bo nikt nie zauważył mojego posta Czy są jakieś niebezpieczeństwa jeśli nie zdążyłam ściągnąć biżuterii z palca?
ja zauważyłam
ale nie jestem w stanie Ci odpowiedzieć, bo nie wiem
Kakusia, a może jutro rano wymocz dłonie w zimnej wodzie, i spróbuj ją zdjąć smarując dłonie czymś śliskim? rano opuchlizna jest podobno najmniejsza
Bogini Bastet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 11:03   #2145
Mala_Czarno_Biala
Raczkowanie
 
Avatar Mala_Czarno_Biala
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 480
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Cytat:
Napisane przez NecroKitty Pokaż wiadomość
Noce są najgorsze bo podobno najczęściej wtedy odchodzą wody i coś się zaczyna dziać. Teraz to martwię się każdym skurczem, nawet tymi bezbolesnymi, we wszystkich bólach doszukuje się oznak porodu a wcale nie chciałabym teraz rodzić liczę, że młoda się ze mną zgadza i grzecznie poczeka chociaż te 10 dni
No właśnie, jak tylko coś tam lekko kłuje (choćby to i jelita świrowały po tłustym obiedzie) to człowiek od razu na baczność Jestem zmęczona tym czekaniem i własnym niepokojem.

Cytat:
Napisane przez beat@ Pokaż wiadomość
Ja właśnie tych nocy teraz nie lubię. Za duży stres. Już nawet w weekend wyciągnęłam 1 podkład i na noc zabezpieczam łóżko nim Podejrzewam że w razie czego jakoś specjalnie wyrka nie ochroni ale może choć trochę.
Ja w sumie to mogłabym już urodzić, tylko żeby jeszcze tak gorąco nie było.
W czwartek zaczniemy 38 tydzień więc w razie czego nie będę jakoś strasznie mocno nóg zaciskać
Chyba też jeden sobie rozłożę. Zawsze to pewniej.
__________________
Blog: Projekt Rodzice
Mala_Czarno_Biala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 11:03   #2146
Bogini Bastet
Zadomowienie
 
Avatar Bogini Bastet
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 043
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Cytat:
Napisane przez Ka rolina Pokaż wiadomość
No i wczoraj przez te chrzciny moją dietę szlag trafił, bo nie dość, że z regularnością posiłków było kiepsko to jeszcze kilka zakazanych rzeczy jadłam.. (...)
Wiem,że należy mi się za to, ale mam ostatnio taki apetyt, że jak zobaczyłam to wszystko na stole to nie wiem co we mnie wstąpiło
u mnie ostatnio jest podobnie jeszcze niedawno potrafiłam się powstrzymywać i np. w święta wielkanocne byłam na 100% diecie i od 3 m-cy nie jadłam nic słodkiego czy zakazanego
a teraz? każdy dzień to walka jeść mi się chce straszliwie, marzę o owocach i nabiale i jem tzn pozwalam sobie na jakieś w miarę rozsądne porcje (choć nie zawsze mi się udaje) zwłaszcza jak dostałam insulinę jest mi trudniej utrzymać siebie w ryzach...nie wiem skąd ten dziki apetyt się pojawił
Bogini Bastet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 11:04   #2147
Ka rolina
Zadomowienie
 
Avatar Ka rolina
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 184
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Cytat:
Napisane przez Kakusia Pokaż wiadomość
ja tak samo!
Czasem na mieśce na zakupach zastanawiam się, jakby mi wody odeszły i przyszłoby mi całe miasto z mokrym tyłkiem wracać się do domu
Ale ja to najchętniej chciałabym żeby wody odeszły z samego rana albo nawet nad ranem żeby w nocy nie budzić córki

Troppo, Berenika kciuki mocno trzymam!!!!
Ale nowiny no Troppo wczoraj pisała że synek by Jej największy prezent zrobił wyjściem a Berenika że pewnie znowu przenosi - a tu proszę!

A ja dziś byłam u dermatologa i trochę się zestresowałam bo muszę jak najszybciej usunąć znamię bo oczywistych widocznych zmian nie widać ale możliwe że już się coś w środku zaczyna rozwijać także po porodzie muszę szybko zgłosić się do poradni chirurgicznej, mam ogromną nadzieję, że nie zdążył się tam rozwinąć czerniak

Pytam ponownie bo nikt nie zauważył mojego posta Czy są jakieś niebezpieczeństwa jeśli nie zdążyłam ściągnąć biżuterii z palca?
Wydaje mi się, że trzeba będzie przeciąć obrączkę jak nie uda Ci się jej zdjąć, bo z tego co kiedyś słyszałam na porodówce nie można mieć żadnej biżuterii na palcach. Ale nie jestem co do tego pewna, więc może lepiej spytaj położną...
Przerażające z tym znamieniem oby to nie było nic poważnego
Cytat:
Napisane przez Bogini Bastet Pokaż wiadomość
a tak serio serio co robić , gdy wody odejdą nagle w miejscu, w którym tego sobie najmniej życzyłybyśmy np. w sklepie?

boziu, ciągle bym jadła i jadła
Hmm powiedzieć "przepraszam za zachlapaną podłogę" lecieć do domu po torbę i dzwonić po TŻta A tak serio to jak wody odejdą to nie powinno się zbyt długo zwlekać z przyjazdem do szpitala, bo jak pęknie pęcherz to już nie ma bariery chroniącej dziecko i jest ryzyko infekcji...
Jak ja byłam na ip w pierwszej ciąży to akurat przyjechała dziewczyna, której wody odeszły w autobusie i ona od razu wsiadła w drugi autobus i przyjechała do szpitala, a dopiero po jakimś czasie przywieźli jej torbę i dokumenty...ale wydaje mi się, że spokojnie można wrócić do domu po torbę i dopiero do szpitala...
__________________
Izunia
Radek
Rodzina w komplecie
Ka rolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 11:10   #2148
Bogini Bastet
Zadomowienie
 
Avatar Bogini Bastet
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 043
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Cytat:
Napisane przez __Sylwia__88 Pokaż wiadomość
Ja byłam odebrać wyniki GBS- wynik ujemny.
gratuluję ujemnego wyniku jestem wściekła, że u mnie wynik pozytywny i muszę łykać te antybiotyki

Dziewczyny macie może kartę rossnę w rossmanie? bo teraz z okazji dnia mamy jest taka promocja - 20% na kartę rossne (szczegóły w załączniku)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1-nsl580.jpg (85,6 KB, 18 załadowań)
Bogini Bastet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 11:18   #2149
Bogini Bastet
Zadomowienie
 
Avatar Bogini Bastet
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 043
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Cytat:
Napisane przez Ka rolina Pokaż wiadomość
Hmm powiedzieć "przepraszam za zachlapaną podłogę" lecieć do domu po torbę i dzwonić po TŻta

mam nadzieję, że nie będę musiała nikogo za to przepraszać
w ogóle brzuch mi coraz bardziej ciąży i pobolewa a jak patrzę na moje spuchnięte stopy to w sumie mogłabym już niedługo rodzić
no, ale skoro dopiero zaczęłam dziś 37 tc to jeszcze za wcześnie
Bogini Bastet jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-26, 11:24   #2150
pater86
Zadomowienie
 
Avatar pater86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 756
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Cytat:
Napisane przez Kakusia Pokaż wiadomość
A ja dziś byłam u dermatologa i trochę się zestresowałam bo muszę jak najszybciej usunąć znamię bo oczywistych widocznych zmian nie widać ale możliwe że już się coś w środku zaczyna rozwijać także po porodzie muszę szybko zgłosić się do poradni chirurgicznej, mam ogromną nadzieję, że nie zdążył się tam rozwinąć czerniak

Pytam ponownie bo nikt nie zauważył mojego posta Czy są jakieś niebezpieczeństwa jeśli nie zdążyłam ściągnąć biżuterii z palca?
Spokojnie, po porodzie usuniesz znamię raz dwa i na pewno nic złego się tam nie dzieje.
Wydaje mi się, że powinnaś się postarać i ściągnąć tą obrączkę, ona uciska i na pewno Ci nie służy, żeby ją ściągnąć to ja bym wymoczyła ręce w zimniej wodzie, a później jakimś kremem smarowała i jakoś to ściągnęła...
Cytat:
Napisane przez Bogini Bastet Pokaż wiadomość
a tak serio serio co robić , gdy wody odejdą nagle w miejscu, w którym tego sobie najmniej życzyłybyśmy np. w sklepie?

boziu, ciągle bym jadła i jadła
Ja dziś jak szłam do sklepu to sobie tak wyobraziłam jakby mi właśnie wody odeszły nie mam pojęcia co robić, chyba bym szła taka mokra i śmiała się sama do siebie, bo cóż począć
I mam tak samo jak Ty, tylko jeść i jeść...
Najgorsze jest to, że przez tydzień przytyłam ponad kilo, a wcale więcej nie jem bo na prawdę się pilnuję, wydaje mi się, że to ta woda i opuchnięcia robią swoje...
__________________
Nasze maleństwo
http://www.suwaczki.com/tickers/relgsg180mmhnuyr.png
pater86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 11:25   #2151
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Cytat:
Napisane przez Bogini Bastet Pokaż wiadomość
ja zauważyłam
ale nie jestem w stanie Ci odpowiedzieć, bo nie wiem
Kakusia, a może jutro rano wymocz dłonie w zimnej wodzie, i spróbuj ją zdjąć smarując dłonie czymś śliskim? rano opuchlizna jest podobno najmniejsza
dzięki za radę, chyba faktycznie idę wychłodzić palce w zimnej wodzie lub kostkach lodu i opuchlizna troszkę zejdzie...
Dzięki za info o ekuponie rossne! już powiązałam - będzie na pieluchy i kosmetyki bo rozumiem, że 20% rabatu odejmie mi za całokształt dziecięcych zakupów? (czyli jeśli wezmę pampersy, żel hipp i balsam np)


Karolina właśnie tego precinania obrączki chciałabym uniknąć...
Dzięki za kciuki przydadzą się
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 11:33   #2152
Mala_Czarno_Biala
Raczkowanie
 
Avatar Mala_Czarno_Biala
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 480
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Cytat:
Napisane przez Ka rolina Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że spokojnie można wrócić do domu po torbę i dopiero do szpitala...
Położna w SR mówi, że to zależne od koloru wód - przezroczyste dają nam jeszcze spokojnie trochę czasu by zjeść obiad i takie tam (lub w tym wypadku jechać po torbę), z zielonymi pędzimy natychmiast do szpitala.

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Kakusia Pokaż wiadomość
dzięki za radę, chyba faktycznie idę wychłodzić palce w zimnej wodzie lub kostkach lodu i opuchlizna troszkę zejdzie..
Karolina właśnie tego precinania obrączki chciałabym uniknąć...
Dzięki za kciuki przydadzą się
Ja ostatnio miałam to samo, miałam wrażenie że obrączka przetnie mi palec... po schłodzeniu spróbuj jakimś olejem nasmarować, może się uda :/

Cytat:
Napisane przez pater86 Pokaż wiadomość
Ja dziś jak szłam do sklepu to sobie tak wyobraziłam jakby mi właśnie wody odeszły nie mam pojęcia co robić, chyba bym szła taka mokra i śmiała się sama do siebie, bo cóż począć
I mam tak samo jak Ty, tylko jeść i jeść...
Najgorsze jest to, że przez tydzień przytyłam ponad kilo, a wcale więcej nie jem bo na prawdę się pilnuję, wydaje mi się, że to ta woda i opuchnięcia robią swoje...
Mam tak samo - organizm chyba robi zapasy na okres karmienia ale po wadze tego nie widać. Za to muszę pochłaniać jedzenie co 2-3 godziny, nie wiem gdzie to mieszczę
__________________
Blog: Projekt Rodzice
Mala_Czarno_Biala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 11:41   #2153
Ka rolina
Zadomowienie
 
Avatar Ka rolina
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 184
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Cytat:
Napisane przez Kakusia Pokaż wiadomość
dzięki za radę, chyba faktycznie idę wychłodzić palce w zimnej wodzie lub kostkach lodu i opuchlizna troszkę zejdzie...
Dzięki za info o ekuponie rossne! już powiązałam - będzie na pieluchy i kosmetyki bo rozumiem, że 20% rabatu odejmie mi za całokształt dziecięcych zakupów? (czyli jeśli wezmę pampersy, żel hipp i balsam np)


Karolina właśnie tego precinania obrączki chciałabym uniknąć...
Dzięki za kciuki przydadzą się
Ja już wczoraj miałam problem ze zdjęciem obrączki, ale namydliłam rękę i jakoś się udało. Od dzisiaj już jej nie zakładam, wolę nie ryzykować Oby Tobie też się udało zdjąć...
A rabat 20% w Rossmanie obejmuje wszystkie produkty, nie tylko dzieciowe, bo już dzisiaj go wykorzystałam
__________________
Izunia
Radek
Rodzina w komplecie
Ka rolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 11:43   #2154
Sola1
Zakorzenienie
 
Avatar Sola1
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8 528
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

info od Bereniki:

" O 10 urodził się nasz synek Aleksander, 3750g, 54 cm, poród sn "

Dziękuje za nasze kciuki oraz trzyma również kciuki za Troppo
Sola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 11:54   #2155
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Cytat:
Napisane przez Ka rolina Pokaż wiadomość
Ja już wczoraj miałam problem ze zdjęciem obrączki, ale namydliłam rękę i jakoś się udało. Od dzisiaj już jej nie zakładam, wolę nie ryzykować Oby Tobie też się udało zdjąć...
A rabat 20% w Rossmanie obejmuje wszystkie produkty, nie tylko dzieciowe, bo już dzisiaj go wykorzystałam
oo to dobrze wiedzieć

Berenika gratuluję !!! widzisz jak szybciutko i bez przenoszenia!!!!
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 12:02   #2156
kamilla123
Rozeznanie
 
Avatar kamilla123
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 952
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Berenika GRATULACJE!
A jednak Aleksander, ładne
kamilla123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 12:05   #2157
Ka rolina
Zadomowienie
 
Avatar Ka rolina
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 184
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość
info od Bereniki:

" O 10 urodził się nasz synek Aleksander, 3750g, 54 cm, poród sn "

Dziękuje za nasze kciuki oraz trzyma również kciuki za Troppo
Serdeczne gratulacje!!!! super,ze tak szybko poszło:jupi

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
__________________
Izunia
Radek
Rodzina w komplecie
Ka rolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 12:14   #2158
karolkya
Wtajemniczenie
 
Avatar karolkya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 332
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Berenika serdeczne gratulacje witamy Aleksandra

Wyslane za pomoca Tapatalk2
__________________
Nasze szczęście
karolkya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 12:20   #2159
pater86
Zadomowienie
 
Avatar pater86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 756
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Berenika ogromnie gratulujemy!!!
__________________
Nasze maleństwo
http://www.suwaczki.com/tickers/relgsg180mmhnuyr.png
pater86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 12:26   #2160
morin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 94
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Berenika, Eweden - GRATULACJE!!
Troppo

Super że macie dzieciaczki już koło siebie

Niestety u mnie wizyta kontrolna dziś, teraz chodze co tydzień w związku z tym puchnięciem i drętwieniem rąk. Leki które dostałam przestały działać.. Jestem załamana bo zostało mi 3 tygdnie mam nadzieję że u mnie coś szybciej też się ruszy.

Kakusia - Podziwiam że do tego momentu wytrwałaś jeszcze z obrączką na ręce, szok. Ja musiałam zdjąć w 5 miesiącu. Co do zdjęcia pewnie zrobiła bym tak jak dziewczyny radzą, obłożyła lodem i chłodziła przez długi czas palec a potem na jakąś wazelinę ściągała.
morin jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-14 13:10:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:10.