Rozstanie z facetem XXXVII - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-02-20, 18:12   #601
mayla
Rozeznanie
 
Avatar mayla
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 781
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Ja wyladowalam w lozku ze sloikiem nutelli.. a co u Was?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
9 lat na Wizazu
mayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 18:13   #602
Zalamana121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 387
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

A Wy macie rodzenstwo?
U mnie samopoczucie kiepskie, caly dzien prawie przelezalam z mala w lozku bo dalej jest zaziebiona i nie poszla do przedszkola, wiadomo nie ma zajecia to sie myslenie wlacza :/
Zalamana121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 18:21   #603
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez mayla Pokaż wiadomość
Ja wyladowalam w lozku ze sloikiem nutelli.. a co u Was?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurde najpierw zle przeczytałam, myślałam że to jakiś kolejny po rogali facet haha

Qayqa super! Bierz zanim ukradna! Kiedy spotkanie??
cziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 18:24   #604
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez cziki Pokaż wiadomość
Kurde najpierw zle przeczytałam, myślałam że to jakiś kolejny po rogali facet haha

Qayqa super! Bierz zanim ukradna! Kiedy spotkanie??

Hajahaha tak, nutella to nowy koles Mayli, afroamerykanin :d podobno mega slodki;p

Zalamana - ja mam 3 rodzenstwa

Cziki - nie zapeszamy! Zdradze tylko i az ze wyglada jak aktor z greya, i tak tez nazywamy go z Mayla ;p


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 18:37   #605
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 4 758
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Nutella

Zalamana, mam brata i na szczęście tylko jego
__________________
'Uwierz w siebie! Nie w takie rzeczy ludzie wierzą.'
nyana89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 18:38   #606
MaryBerry
Przyczajenie
 
Avatar MaryBerry
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 20
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Mogę sie tu do Was przytulić?
Moja sytuacja jest dziwna.
Ale może po krótce opiszę. Bo niestety chyba ale to koniec zanim się poważnie zaczęło...

Mam 29 lat, 3 letnia córkę i zakochałam się w swojej dawnej miłości. Brzmi nieźle? No nie do końca...
Ale zacznę od początku.
Z ojcem mojego dziecka nie łączy mnie juz nic oprócz wspólnego mieszkania. Udało mi sie wynająć mieszkanie na które bedzie mnie stać ale dopiero od czerwca wiec jeszcze troche musze wytrzymać z dumą w kieszeni. Nie powinno byc to trudne bo przez cały czas trwania naszego związku nauczyłam sie tego doskonale. Teraz jednak jest zasadnicza różnica- wiem ile jestem warta i nic tego nie zmieni.
W okolicach grudnia pojawił sie w moim życiu ktos inny. To ktoś kogo darzyłam sympatią około 10 lat temu.
Wszystko co dobre nadal w nim jest smile ale jest też w związku na odległość który jak twierdzil chyli się ku upadkowi. 8 miesięcy i widzieli sie 2 razy.
Spotkaliśmy się po raz pierwszy. Przyniósł róże. Przy drugim spotkaniu były pocałunki.
Po tym nastąpiła cisza bo jego partnerka przyjechała i chciał z nią wszystko wyjaśnić.
Trwało to około 3 tygodni. I tu był mój błąd bo napisałam pierwsza ale jestem osobą ktorej na bakier z cierpliwością hmm
Od tamtej pory mamy kontakt. Dzwoni pisze. Pojechaliśmy razem na całodniowa wycieczkę. Było przytulanie i pocałunki.
Kiedy zapytałam czy mozna go już całować?(w domyśle czy nikogo nie ma) pokiwał głowa ze tak.
Jednak - i tu przechodzę do sedna- wszystko jest miedzy nami takie niedopowiedziane. Bo w zasadzie nie wiem jak skończyła się sprawa z jego partnerką.
Mam wrażenie ze nie szuka kontaktu ze mną tylko to ja pierwsza inicjuje spotkania czy rozmowy.
Wiem ze ma dużo pracy bo kiedy sie odezwie przesyła zdjęcia tego czym akurat sie zajmuje.
Chciałam sie z nim spotkać i postawić sprawę jasno bo ja niestety zatapiam sie w nim coraz bardziej. Napisałam wiadomość ze musimy sie spotkać i pogadać ale pozostała bez odpowiedzi...
Nie chce sobie juz nic tłumaczyć w głowie bo nic dobrego z tego nie ma. Chce wiedzieć...
Przepraszam ze Może troche chaotycznie to napisałam ale oddaje to w pełni chaos w mojej głowie...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MaryBerry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 18:39   #607
mayla
Rozeznanie
 
Avatar mayla
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 781
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Haha Qayqa!!! Nutella to (niestety) tylko slodka przyjemnosc, nie nowy facet ;p

Ja mam 2 rodzenstwa. Jedno super, drugie nie.

Nyana: czemu na szczescie? ;p


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
9 lat na Wizazu
mayla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-20, 18:41   #608
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 4 758
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez mayla Pokaż wiadomość
Nyana: czemu na szczescie? ;p
Bo nie wyobrażam sobie, aby miało nas być więcej, no jakoś tak, po prostu nie
__________________
'Uwierz w siebie! Nie w takie rzeczy ludzie wierzą.'
nyana89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 18:47   #609
mayla
Rozeznanie
 
Avatar mayla
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 781
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

MaryBerry: facet ma inna kobiete (to nie Twoja sprawa czy Na odleglosc, Czy Nie), a ty sie pytasz co zrobic, zeby z nim byc? Blagam. Nie Mam szacunku do czegos takiego, sorry.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Nyana: rozumiem to


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Nyana: rozumiem to


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
9 lat na Wizazu
mayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 18:53   #610
MaryBerry
Przyczajenie
 
Avatar MaryBerry
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 20
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

mayala nie ma już. Gdyby miał temat byłby dla mnie skończony.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MaryBerry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 18:58   #611
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez MaryBerry Pokaż wiadomość
mayala nie ma już. Gdyby miał temat byłby dla mnie skończony.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ale mial prawda.. Czytamy tu wszyscy tyle zlamanych serc i tyle lez sie tu przelalo,.pomyslnze za tydzien napisze tu ta dziewczyna z odleglosci ze stracila kogos kogo kochala, ze byl chlodny inny nieobecny.. I ze ona teraz strasznie cierpi. Nie fajnie..


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-20, 19:00   #612
mayla
Rozeznanie
 
Avatar mayla
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 781
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez qayqa Pokaż wiadomość
Ale mial prawda.. Czytamy tu wszyscy tyle zlamanych serc i tyle lez sie tu przelalo,.pomyslnze za tydzien napisze tu ta dziewczyna z odleglosci ze stracila kogos kogo kochala, ze byl chlodny inny nieobecny.. I ze ona teraz strasznie cierpi. Nie fajnie..


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dokladnie...
Przeciez calowaliscie sie I spotykaliscie, a potem on sie z nia widzial. Czyli weszlas w ich zwiazek Jak byli razem.
Poza tym pomyslalas moze, ze on jest teraz 'chlodny' Bo zwyczajnie Jedzie na dwa fronty? To Sie czesto dzieje.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
9 lat na Wizazu
mayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 19:00   #613
MaryBerry
Przyczajenie
 
Avatar MaryBerry
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 20
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Tak miał. I byłam tego świadoma od początku. Jednak nie wykonałam nigdy pierwsza żadnego ruchu który mógłby być źle odebrany przez inną kobietę. Nie pozwoliłam sobie na nic wiecej dopóki nie usłyszałam, że mogę.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MaryBerry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 19:02   #614
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 4 758
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez MaryBerry Pokaż wiadomość
Tak miał. I byłam tego świadoma od początku. Jednak nie wykonałam nigdy pierwsza żadnego ruchu który mógłby być źle odebrany przez inną kobietę. Nie pozwoliłam sobie na nic wiecej dopóki nie usłyszałam, że mogę.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
OD NIEJ to słyszałaś?
__________________
'Uwierz w siebie! Nie w takie rzeczy ludzie wierzą.'
nyana89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 19:04   #615
mayla
Rozeznanie
 
Avatar mayla
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 781
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez nyana89 Pokaż wiadomość
OD NIEJ to słyszałaś?

Chcialam to samo napisac.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
9 lat na Wizazu
mayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 19:08   #616
MaryBerry
Przyczajenie
 
Avatar MaryBerry
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 20
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Nie od niej. Nie znam jej. Jedynie z opowieści rożnej treści. I tak macie racje że być może było to nie fair jednak ja nawiązałam kontakt żeby odnowić znajomość a nie z nadzieją na związek.
Pocałunek na drugim spotkaniu nie wyszedł ode mnie i byłam nim zaskoczona. Czułam sie z tym bardzo źle co mu odrazu powiedziałam.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MaryBerry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 19:12   #617
mayla
Rozeznanie
 
Avatar mayla
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 781
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Mary: ok, moze nie inicjowalas tego, ale zgodzilas sie Na to wiedzac, ze ma kobiete.

Rzeczy do przemyslenia:
- interesujesz sie facetem, ktory zdradza? Jest slaby.
- faceci bardzo czesto jada na 2 fronty, on moze rowniez.
- wielu, wielu (!) mezczyzn opowiada nowej kobiecie o swojej 'okropnej zonie', 'rozpadajacym Sie zwiazku', Czy Tez 'malzenstwu, ktore juz Nie istnieje'. To SA klamstwa.
Przemysl to prosze.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
9 lat na Wizazu
mayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 19:15   #618
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez mayla Pokaż wiadomość
Mary: ok, moze nie inicjowalas tego, ale zgodzilas sie Na to wiedzac, ze ma kobiete.

Rzeczy do przemyslenia:
- interesujesz sie facetem, ktory zdradza? Jest slaby.
- faceci bardzo czesto jada na 2 fronty, on moze rowniez.
- wielu, wielu (!) mezczyzn opowiada nowej kobiecie o swojej 'okropnej zonie', 'rozpadajacym Sie zwiazku', Czy Tez 'malzenstwu, ktore juz Nie istnieje'. To SA klamstwa.
Przemysl to prosze.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Abstrachujac od tego co napisala kierowniczka Mayla z czym sie totalnie zgadzam to troche dziwnym jest ze koles na drugim spotkaniubCie caluje cos tam poswirowaliscie i nagle jest zapracowany chlodniejszy, i Ty musisz zaczynac kontakt. Przepraszam za szxzerosc ale facet zdobyl co chcial zdobyc i juz go ta gierka nie absorbuje..


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 19:16   #619
MaryBerry
Przyczajenie
 
Avatar MaryBerry
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 20
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

mayla tak zgodziłam sie i serio czułam sie paskudnie :/

- masz racje.. patrząc z perspektywy czasu to jakby miedzy nimi nie było to byli razem kiedy chciał spotkań ze mną

- zaczynam to podejrzewać niestety

- tego nie znam ale wiele jak widać może mnie jeszcze zaskoczyć


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MaryBerry jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-20, 19:17   #620
mayla
Rozeznanie
 
Avatar mayla
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 781
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez qayqa Pokaż wiadomość
Abstrachujac od tego co napisala kierowniczka Mayla z czym sie totalnie zgadzam to troche dziwnym jest ze koles na drugim spotkaniubCie caluje cos tam poswirowaliscie i nagle jest zapracowany chlodniejszy, i Ty musisz zaczynac kontakt. Przepraszam za szxzerosc ale facet zdobyl co chcial zdobyc i juz go ta gierka nie absorbuje..


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dokladnie, juz go nie absorbuje, bo pewnie ciezko mu ogarnac dwie laski Na raz.. Nowa sie narzuca, stara cos tam z daleka wypisuje.. Facet juz nie ogarnia, dlatego nie wycofuje. Na bank nie jest szczery, widac Jak Na dloni. A Jesli jest, to tak Jak Qayqa napisala: znudzil sie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
9 lat na Wizazu
mayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 19:24   #621
MaryBerry
Przyczajenie
 
Avatar MaryBerry
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 20
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez qayqa Pokaż wiadomość
Abstrachujac od tego co napisala kierowniczka Mayla z czym sie totalnie zgadzam to troche dziwnym jest ze koles na drugim spotkaniubCie caluje cos tam poswirowaliscie i nagle jest zapracowany chlodniejszy, i Ty musisz zaczynac kontakt. Przepraszam za szxzerosc ale facet zdobyl co chcial zdobyc i juz go ta gierka nie absorbuje..


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

W sumie to zawsze był zajęty. I nie usprawiedliwiam go w tym momencie tylko bywaly dni ze spał po 2-3 godziny.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Cytat:
Napisane przez qayqa Pokaż wiadomość
Abstrachujac od tego co napisala kierowniczka Mayla z czym sie totalnie zgadzam to troche dziwnym jest ze koles na drugim spotkaniubCie caluje cos tam poswirowaliscie i nagle jest zapracowany chlodniejszy, i Ty musisz zaczynac kontakt. Przepraszam za szxzerosc ale facet zdobyl co chcial zdobyc i juz go ta gierka nie absorbuje..

W sumie to zawsze był zajęty. I nie usprawiedliwiam go w tym momencie tylko bywaly dni ze spał po 2-3 godziny.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

qayqa w sumie zawsze był zajęty. I nie usprawiedliwiam go tylko wiem ze ostatni tydzień spał po 2-3 godziny.
A z drugiej strony jakby chciał to napisał i koniec kropka.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

mayla chyba to wiedziałam tylko jakoś nie chciałam dopuścić do siebie...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MaryBerry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 19:30   #622
mayla
Rozeznanie
 
Avatar mayla
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 781
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Niestety to troche taki zimny prysznic, ale bylas juz w toksycznej relacji. Wystarczy.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
9 lat na Wizazu
mayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 19:34   #623
MaryBerry
Przyczajenie
 
Avatar MaryBerry
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 20
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Byłam. A związek z ojcem mojej córki mnie totalnie rozwalił psychicznie i emocjonalnie. Stąd może moje zaburzone postrzeganie spraw oczywistych i tłumaczenie faceta.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MaryBerry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 19:36   #624
Zalamana121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 387
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

A z ojcem dziecka byliscie po slubie? Co poszlo nie tak jesli mozna spytac?
Zalamana121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 19:42   #625
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

A kto kogos zostawil 10.lat temu? TY jego czy on Ciebie?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 19:52   #626
MalowanaAnia
Raczkowanie
 
Avatar MalowanaAnia
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 76
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII


Cytat:
Napisane przez MaryBerry Pokaż wiadomość
Mogę sie tu do Was przytulić?
Moja sytuacja jest dziwna.
Ale może po krótce opiszę. Bo niestety chyba ale to koniec zanim się poważnie zaczęło...

Mam 29 lat, 3 letnia córkę i zakochałam się w swojej dawnej miłości. Brzmi nieźle? No nie do końca...
Ale zacznę od początku.
Z ojcem mojego dziecka nie łączy mnie juz nic oprócz wspólnego mieszkania. Udało mi sie wynająć mieszkanie na które bedzie mnie stać ale dopiero od czerwca wiec jeszcze troche musze wytrzymać z dumą w kieszeni. Nie powinno byc to trudne bo przez cały czas trwania naszego związku nauczyłam sie tego doskonale. Teraz jednak jest zasadnicza różnica- wiem ile jestem warta i nic tego nie zmieni.
W okolicach grudnia pojawił sie w moim życiu ktos inny. To ktoś kogo darzyłam sympatią około 10 lat temu.
Wszystko co dobre nadal w nim jest smile ale jest też w związku na odległość który jak twierdzil chyli się ku upadkowi. 8 miesięcy i widzieli sie 2 razy.
Spotkaliśmy się po raz pierwszy. Przyniósł róże. Przy drugim spotkaniu były pocałunki.
Po tym nastąpiła cisza bo jego partnerka przyjechała i chciał z nią wszystko wyjaśnić.
Trwało to około 3 tygodni. I tu był mój błąd bo napisałam pierwsza ale jestem osobą ktorej na bakier z cierpliwością hmm
Od tamtej pory mamy kontakt. Dzwoni pisze. Pojechaliśmy razem na całodniowa wycieczkę. Było przytulanie i pocałunki.
Kiedy zapytałam czy mozna go już całować?(w domyśle czy nikogo nie ma) pokiwał głowa ze tak.
Jednak - i tu przechodzę do sedna- wszystko jest miedzy nami takie niedopowiedziane. Bo w zasadzie nie wiem jak skończyła się sprawa z jego partnerką.
Mam wrażenie ze nie szuka kontaktu ze mną tylko to ja pierwsza inicjuje spotkania czy rozmowy.
Wiem ze ma dużo pracy bo kiedy sie odezwie przesyła zdjęcia tego czym akurat sie zajmuje.
Chciałam sie z nim spotkać i postawić sprawę jasno bo ja niestety zatapiam sie w nim coraz bardziej. Napisałam wiadomość ze musimy sie spotkać i pogadać ale pozostała bez odpowiedzi...
Nie chce sobie juz nic tłumaczyć w głowie bo nic dobrego z tego nie ma. Chce wiedzieć...
Przepraszam ze Może troche chaotycznie to napisałam ale oddaje to w pełni chaos w mojej głowie...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeśli Ci się tak wydaje, to jest to prawda. Jeśli facetowi zależy, to zrobi wszystko żeby pokazać to kobiecie i wtedy nie ma niedomówień.

A tak poza tym, zgadzam się z dziewczynami. Stało się i się nie odstanie. Masz naukę na przyszłość, żeby nie wiązać się z zajętym facetem. Zapomnij, zajmij się córką, skup się na sobie.

Edytowane przez MalowanaAnia
Czas edycji: 2017-02-20 o 19:53
MalowanaAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 20:01   #627
MaryBerry
Przyczajenie
 
Avatar MaryBerry
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 20
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Załamana121 nie byliśmy po ślubie dzięki Bogu.
A co było nie tak? Może jutro napiszę bo mi nocy nie wystarczy.

qayqa ja zostawiłam jego bo wolałam takiego jednego drania

MalowanaAnia masz całkowita racje


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MaryBerry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 20:46   #628
lipnylogin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 401
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cześć jak mija Wam wieczór?

Obecnie mam wolne, więc spędzam dużo czasu na smęceniu, jednak mam potrzebę pobycia w samotności, więc nikomu krzywdy swoim marudzeniem nie robię Staram się nie zaniedbywać swoich hobby- między innymi sportu- więc trochę złych emocji uszło dzisiaj z potem i nawet nie mam siły na wieczorne wspominki

Nie wiem jak Wy, ale osobiście nie wierzę w takie szukanie sobie zajęć na siłę po rozstaniu. Jasne, że jak mamy dużo na głowie, to mamy szansę chociaż na jakiś czas przestać myśleć i to będzie pomocne, ale takie "o ja nauczę się chińskiego" to.. serio Chyba, że ktoś naprawdę nie ma co ze sobą począć.
lipnylogin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 20:56   #629
mayla
Rozeznanie
 
Avatar mayla
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 781
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Lipnylogin: a ja Ci powiem, ze gdyby nie praca, zajecia, aplikacje to bym Chyba juz nie zyla. Sport Tez jest super na rozstanie. Jak siedze w domu to o wiele gorzej mi Sie robi


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
9 lat na Wizazu
mayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 21:01   #630
aspija22222
Raczkowanie
 
Avatar aspija22222
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 44
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

No ja niestety próbuję tak zająć się czymś na siłę, udowodnić, że sama się do czegoś zmobilizuję, bez 'bata nad głową'. Przez niego (albo dzięki niemu) zrozumiałam, że życie mi ucieka, chciałabym czegoś więcej. Ćwiczę dalej, bez jego motywacji, może nawet pójdę na siłownię, czego bardzo nie chciałam :P Dziś mija równo miesiąc od rozstania, jest coraz lepiej..
aspija22222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-02 10:32:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:15.