Rozstanie z facetem XXXVII - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-15, 06:37   #1471
lipnylogin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 401
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Mam tak wielką ochotę napisać mu jak bardzo kocham i jeśli on mnie też jeszcze, to możemy wszystko naprawić((

I wcale nie idealizuję związku. Codziennie przypominam sobie różne przykre sytuacje, które mają potwierdzić jego ostatnie slowa- że mnie nigdy nie chciał, że z litości itd. Myślę o nim non stop.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lipnylogin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 07:08   #1472
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez lipnylogin Pokaż wiadomość
Mam tak wielką ochotę napisać mu jak bardzo kocham i jeśli on mnie też jeszcze, to możemy wszystko naprawić((

I wcale nie idealizuję związku. Codziennie przypominam sobie różne przykre sytuacje, które mają potwierdzić jego ostatnie slowa- że mnie nigdy nie chciał, że z litości itd. Myślę o nim non stop.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ale mam nadzieje ze pamietasz tez jak Cie potraktowal na koncu..? I Ty i ja wiemy , ze nikt kto szczerze kocha nie traktuje w taki sposob drugiej osoby. Musisz byc silna i uwolnic sie od mysli, ze moze jeszcze kiedys - to najgorszy syf. Sciskam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 08:03   #1473
Esia_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Esia_90
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 568
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez just_wlosy Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny. A praca w korporacji w kadrach i płacach. Zobaczymy jak mi pójdzie... 😝

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O widzę koleżanka po fachu
Na kadrach znam się średnio, ale specjalizuje się w płacach

U mnie lepiej. Jakoś pozbierałam się w sobie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham książki

Edytowane przez Esia_90
Czas edycji: 2017-03-15 o 08:04
Esia_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 08:08   #1474
nowytynowaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 113
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez beznamietna Pokaż wiadomość
Kobietki, po jakim czasie tak w miarę się ogarnęłyście po rozstaniu? Bo mnie czym dalej od rozstania tym większe doły i niechęci łapią... Niepokoi mnie to. Nie chciałabym się w jakąś deprechę wpędzić... 3 tygodnie minęło a jest coraz gorzej..


Co prawda ja się nie rozstałam po długim związku, ale tkwiłam w relacji bardziej niezobowiązującej ok 6 miesięcy którą on zakończył... jednak wystarczyło żebym się zauroczyła, poczuła coś. Najgorsze jest to że przez pierwsze dwa dni płakałam... potem mi przeszło i przez ok 3 tyg miałam świetny nastrój... jednak im dalej od definitywnego zakończenia znajomości tym coraz bardziej odczuwam tęsknotę, brak, nasilają się myśli... myślałam że to będzie działać na odwrót, że najpierw pocierpie potem mi przejdzie, a to się nasila... może podświadomie miałam nadzieje że on się odezwie a teraz im więcej czasu minęło tym coraz bardziej zdaję sobie sprawę z tego że on się nie odezwie?
nowytynowaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 09:13   #1475
lipnylogin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 401
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez qayqa Pokaż wiadomość
Ale mam nadzieje ze pamietasz tez jak Cie potraktowal na koncu..? I Ty i ja wiemy , ze nikt kto szczerze kocha nie traktuje w taki sposob drugiej osoby. Musisz byc silna i uwolnic sie od mysli, ze moze jeszcze kiedys - to najgorszy syf. Sciskam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak i chyba to mnie ostatecznie powstrzymuje To chyba Ty qayqa pisałaś, że najgorzej jak facet jest taki cichy, zamknięty w sobie, nie wiadomo, co mu w głowie siedzi, a on właśnie taki jest. Nawet nie wiem czemu właściwie mnie zostawił. Nie chciał ze mną rozmawiać, jakby uciekł przede mną. Mam wrażenie, że niby taki silny, a uciekł, że zmiekłby gdyby ze mną się skonfrontował. Chociaż mało mówił o uczuciach, to wiem, że bal się porzucenia i zdrady, że poznam kogoś lepszego, kto nie ma wszystkich jego wad. Teraz byliśmy parę miesięcy w związku na odległość. Gdy go odwiedziłam, to traktował mnie jak królewnę, a potem nagle bach. Uciął swoje obawy? Ona mnie już nie zostawi, bo ja ją zostawiłem? Odległość mnie dobija? I tonie człowiek w domysłach.

Czuję się pusta, jak wydmuszka, nic we mnie nie ma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lipnylogin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 10:26   #1476
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez lipnylogin Pokaż wiadomość
Tak i chyba to mnie ostatecznie powstrzymuje To chyba Ty qayqa pisałaś, że najgorzej jak facet jest taki cichy, zamknięty w sobie, nie wiadomo, co mu w głowie siedzi, a on właśnie taki jest. Nawet nie wiem czemu właściwie mnie zostawił. Nie chciał ze mną rozmawiać, jakby uciekł przede mną. Mam wrażenie, że niby taki silny, a uciekł, że zmiekłby gdyby ze mną się skonfrontował. Chociaż mało mówił o uczuciach, to wiem, że bal się porzucenia i zdrady, że poznam kogoś lepszego, kto nie ma wszystkich jego wad. Teraz byliśmy parę miesięcy w związku na odległość. Gdy go odwiedziłam, to traktował mnie jak królewnę, a potem nagle bach. Uciął swoje obawy? Ona mnie już nie zostawi, bo ja ją zostawiłem? Odległość mnie dobija? I tonie człowiek w domysłach.

Czuję się pusta, jak wydmuszka, nic we mnie nie ma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja naprawde uwazam ze lepiej glosno bluznic niz byc cichym s☠☠☠☠**** .
Jak widac Twoje ex byl taki sam jak moj ex, i naprawde to lepiej ze z nimi juz nie jestesmy. I wiem ze Ci ciezko, mialam tak samo ale refleksje i zrozumienie wszystkiego dopiero nadejdzie. Mi zajelo to od sierpnia do stycznia.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 11:36   #1477
lipnylogin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 401
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez qayqa Pokaż wiadomość
Ja naprawde uwazam ze lepiej glosno bluznic niz byc cichym sâ˜☠â˜☠â˜☠â˜☠**** .
Jak widac Twoje ex byl taki sam jak moj ex, i naprawde to lepiej ze z nimi juz nie jestesmy. I wiem ze Ci ciezko, mialam tak samo ale refleksje i zrozumienie wszystkiego dopiero nadejdzie. Mi zajelo to od sierpnia do stycznia.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fakt, że to strasznie męczące- jest się wiecznie w sferze domysłów. Jestem pełna podziwu jak bardzo takie osoby potrafią trzymać swoje emocje na wodzy. Czasami rozmawialiśmy o czymś mało przyjemnym i dopóki nie powiedział "jest mi bardzo smutno", to nie było w ogóle po nim widać- jak czysta kartka. Jeszcze te dobre emocje to okazywał, potrafił być dobry i czuły, ale te złe, jakieś przemyślenia, coś więcej o swoich uczuciach to tragedia. Chociaż mój to chyba w ogóle ma jakiś problem ze sobą, bo usłyszałam coś takiego, gdy spytałam, czy nic do mnie nie czuje: "czy ja coś czuję? Nie wiem. Spytałabyś co czuje do swojej matki i też nie wiedziałbym co odpowiedzieć. Chyba nic.". Dodam tylko, że ma z nią super kontakt, często na niej polega, więc dziwne to bardzo.. wg mnie .

Niemniej zachował się bardzo egoistycznie i dobrze, że jest tutaj takie miejsce, gdzie drugi człowiek postawi mnie do pionu i się nie poniżę prosząc o szansę. Dzięki qayqa, że dzisiaj odgoniłaś ode mnie tego potwora

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ale się wściekłam. Wyleję jeszcze trochę moich żalów i będę może "czysta" przez resztę dnia. Na odchodnym powiedział mi MASĘ różności, ale przypomniała mi się jedna z nich. Uznał, że mnie nigdy nie kochał i nie chciał, bo on kiedyś się zakochał i wie, że do mnie tego nie poczuł. A teraz uwaga: zakochał się w dziewczynie, z którą był miesiąc (!) w liceum (!). Matko, co za kretyn. Jaki on biedny, że pięć lat ze mną był, za jakie grzechy. Nie wiem, to szczyt chamstwa coś takiego mówić. Przecież nawet jej nie znał!! Oczywiście, że mógł się nią mocno zauroczyć. My bardziej przeszliśmy z przyjaźni na związek, ale też od początku mu się podobałam, więc możliwe, że zauroczenie nie było tak silne, ale wg mnie to nie ujmuje miłości. Przecież można się zauroczyć, ale nigdy nie pokochać.

A jak to się kłóci z tym jego obrazem- nie wie co do matki czuje, ale wspomina pseudo straconą miłość. Ależ to słabe, jednak zadziałało i mocno zabolało. Oczywiście myślałam sobie, czego mi brakuje, porównywałam się do osoby, której nawet nie znam. Palant. To ze mną stworzył kilkuletni związek.

Koniec. Przynajmniej chwilowo mój smutek obrócił się w złość.

Edytowane przez lipnylogin
Czas edycji: 2017-03-15 o 11:52
lipnylogin jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-15, 14:31   #1478
mankowa17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 33
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez lipnylogin Pokaż wiadomość
Mam tak wielką ochotę napisać mu jak bardzo kocham i jeśli on mnie też jeszcze, to możemy wszystko naprawić((

I wcale nie idealizuję związku. Codziennie przypominam sobie różne przykre sytuacje, które mają potwierdzić jego ostatnie slowa- że mnie nigdy nie chciał, że z litości itd. Myślę o nim non stop.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam to samo !!!Przygnebia mnie to wszystko strasznie.Najgorsze jest to ze nie widze swojej przyszłości juz wogole.Kocham go i to strasznie nigdy tak nikogo nie kochałam taką bez warunkowa miłościa;(
mankowa17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 16:02   #1479
magda2291
Wtajemniczenie
 
Avatar magda2291
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 784
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Hej
Ja właśnie umieram.. nie dość, że dowiedziałam się, że już jest ze swoją niby byłą, to okazuje się, że nigdy tak naprawdę nie zerwali. Co ja mam teraz zrobić? Jak zachowywać się w stosunku do niego?
Dniami chodził do niej, a wieczorami jeździł do mnie... to jest jakaś masakra
__________________

Kopciuszek jest wręcz idealnym przykładem na to,
jak buty potrafią zmienić kobiece życie.


"... czasem ukruszy się dzień,
czasem życie tonami się wali..."
magda2291 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 16:23   #1480
lipnylogin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 401
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez magda2291 Pokaż wiadomość
Hej
Ja właśnie umieram.. nie dość, że dowiedziałam się, że już jest ze swoją niby byłą, to okazuje się, że nigdy tak naprawdę nie zerwali. Co ja mam teraz zrobić? Jak zachowywać się w stosunku do niego?
Dniami chodził do niej, a wieczorami jeździł do mnie... to jest jakaś masakra
Nieuczciwy palant :/ traktuj go jak powietrze z niezbędnym minimum uprzejmości, jeśli będziesz musiała mieć z nim kontakt w pracy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lipnylogin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 16:30   #1481
magda2291
Wtajemniczenie
 
Avatar magda2291
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 784
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez lipnylogin Pokaż wiadomość
Nieuczciwy palant :/ traktuj go jak powietrze z niezbędnym minimum uprzejmości, jeśli będziesz musiała mieć z nim kontakt w pracy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no właśnie, problem w tym że muszę go widywać w pracy
I co mam zmieniać dobrą pracę przez kretyna? Boże nie wiem co robić..
__________________

Kopciuszek jest wręcz idealnym przykładem na to,
jak buty potrafią zmienić kobiece życie.


"... czasem ukruszy się dzień,
czasem życie tonami się wali..."
magda2291 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-15, 18:42   #1482
lipnylogin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 401
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez magda2291 Pokaż wiadomość
no właśnie, problem w tym że muszę go widywać w pracy
I co mam zmieniać dobrą pracę przez kretyna? Boże nie wiem co robić..
Nie, nie. Wyrzuć daleko daleko takie myśli. Jakie rezygnowanie z pracy? Oj nie, nie. Wiem, że sytuacja jest niekomfortowa i że musisz mieć z nim kontakt w pracy, jednak traktuj go jak przeciętnego pracownika firmy. Nie daj się wciągnąć w rozmowy o "was", jeśli oczywiście chcesz zakończyć tę sytuację. W pracy bądź silna, w domu płacz i krzycz jeśli potrzebujesz, tutaj do nas pisz wszystkie myśli, ale z nim nie rozmawiaj nic poza tym, co musisz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lipnylogin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 19:27   #1483
magda2291
Wtajemniczenie
 
Avatar magda2291
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 784
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez lipnylogin Pokaż wiadomość
Nie, nie. Wyrzuć daleko daleko takie myśli. Jakie rezygnowanie z pracy? Oj nie, nie. Wiem, że sytuacja jest niekomfortowa i że musisz mieć z nim kontakt w pracy, jednak traktuj go jak przeciętnego pracownika firmy. Nie daj się wciągnąć w rozmowy o "was", jeśli oczywiście chcesz zakończyć tę sytuację. W pracy bądź silna, w domu płacz i krzycz jeśli potrzebujesz, tutaj do nas pisz wszystkie myśli, ale z nim nie rozmawiaj nic poza tym, co musisz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najgorsze jest to, że ona nic nie wiedziała o mnie. Teraz ja dniami i nocami się zadręczam, a ona śpi spokojnie.
A może by tak w ramach zemsty powiedzieć jej o wszystkim?
__________________

Kopciuszek jest wręcz idealnym przykładem na to,
jak buty potrafią zmienić kobiece życie.


"... czasem ukruszy się dzień,
czasem życie tonami się wali..."
magda2291 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 19:32   #1484
michalova
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 627
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

I co Ci to da że powiesz? On się wyprze i zrobi z Ciebie wariatkę. Gwarantuję Ci, że tak będzie. Lipnylogin dobrze mówi, traktuj go jak innych pracowników. Rozmawiaj z nim tylko na tematy związane z pracą. To go bardziej ruszy. Zobaczysz.
__________________
.
michalova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 19:38   #1485
lipnylogin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 401
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez magda2291 Pokaż wiadomość
Najgorsze jest to, że ona nic nie wiedziała o mnie. Teraz ja dniami i nocami się zadręczam, a ona śpi spokojnie.
A może by tak w ramach zemsty powiedzieć jej o wszystkim?
Okażesz tym tylko swoją słabość. Gwarantuję Ci, że zaoszczędzisz sobie upokorzeń, bo człowiek w rozpaczy jest w stanie wiele zrobić, ale nie myśli przy tym racjonalnie i później jest "czemu ja to zrobiłam...". I tak już szkoda dziewczyny, ale jestem zdania, że nie ma co się wtrącać, a tym bardziej w zemście.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lipnylogin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 19:47   #1486
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez lipnylogin Pokaż wiadomość
Okażesz tym tylko swoją słabość. Gwarantuję Ci, że zaoszczędzisz sobie upokorzeń, bo człowiek w rozpaczy jest w stanie wiele zrobić, ale nie myśli przy tym racjonalnie i później jest "czemu ja to zrobiłam...". I tak już szkoda dziewczyny, ale jestem zdania, że nie ma co się wtrącać, a tym bardziej w zemście.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Z drugiej strony szkoda tamtej dziewczyny ze marnuje czasu na takiego sukinkota..


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 20:01   #1487
michalova
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 627
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Szkoda, ale jestem pewna, że od niego nie odejdzie. On się wyprze, ona uwierzy. W końcu powie jej to jakaś zazdrosna dziewczyna. Nie warto.
__________________
.
michalova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 20:08   #1488
mineralnaxy
Raczkowanie
 
Avatar mineralnaxy
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 131
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Szkoda dziewczyny. Sama nie wiem co bym zrobiła. Z jednej strony zal mi jej, ze jest z kims kto ja oszukuje. Czy faceci nie mają mózgu? Żadnych zasad? Gdzie jest karma ja sie pytam?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mineralnaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 20:12   #1489
Esia_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Esia_90
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 568
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

A ja bym tak nie umiała... nie wiem może to złe wyjście ale ja bym powiedziała. Są dowody jak sms, wiadomości, czas rozmów przez tel... Mi po prostu już zwyczajnie szkoda tej dziewczyny. Bo Ty zapewne nie byłaś pierwsza i ostatnia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham książki
Esia_90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-15, 20:19   #1490
lipnylogin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 401
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Tylko, że Magda nie chce zrobić tego ze względu na tę dziewczynę, tylko z zemsty, żeby jemu też coś zniszczyć
Jasne, że jej szkoda, on w ogóle nie ma honoru i szacunku do drugiego człowieka, ale opuściłabym mówienie jej tego w tym przypadku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lipnylogin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 20:30   #1491
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Ja bym wolala wiedziec... Obojetnie czy powiedzialby mi ktos prawde z zemsty czy z troski. Prawda to bardzo cenna rzecz - pozwala zaoszczedzic czas mimo wielu lez. Ale to pozostawiam juz kazdemu z osobna


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 20:34   #1492
mineralnaxy
Raczkowanie
 
Avatar mineralnaxy
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 131
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Ja też bym wolała wiedzieć. Cierpiałabym i świat by mi się zawalił, ale dostałabym jednocześnie szansę na poznanie kogoś, kto będzie w stosunku do mnie fer.
mineralnaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 21:15   #1493
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Ja powiedziałam. Poniekąd z zemsty i poczucia niesprawiedliwości. Najpierw otrzymałam ogrom wyzwisk, a po czasie podziękowania

Edytowane przez patisia123
Czas edycji: 2017-03-15 o 21:17
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 21:32   #1494
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Ja też chciałabym wiedzieć i bym jej powiedziała, nie z zemsty tylko żeby wiedziała z kim się związała.
cziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 22:13   #1495
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Poza tym nie ma usprawiedliwienia dla tego faceta, więc niech dziewczyna wie z kim ma do czynienia. No chyba, że liczysz na to, że ona go wywali za drzwi i wróci do Ciebie
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 05:13   #1496
Esia_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Esia_90
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 568
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Dla mnie ten facet to zero. I dla mnie przynajmniej tu nie chodzi o zemste. Bo co komu ta dziewczyna winna ? Nic. Biedna jest. A jak wie i mu na to pozwala to jej sprawa. Ja dla własnego czystego sumienia bym powiedziała. A do Ciebie mam nadzieje, że już nie wróci i nie dasz mu tej szansy. To dupek i możliwe, że z kim by nie był to zawsze coś kręci na boku :/ Ja jako jego dziewczyna wolałabym wiedzieć. Może on wybrał Ciebie bo właśnie myślał, że go nie wysypiesz. Uważam, że prawda jet tu najlepsza, a potem odcięcie się. Jego dziewczyna sama zdecyduje czy chce z nim być czy nie. Ty będziesz miała czyste sumienie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham książki
Esia_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 09:42   #1497
lipnylogin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 401
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Jazdy ciąg dalszy- dzisiaj mam "desperatka-mode". Tak mi zaczęło brakować bliskości fizycznej, że mam ochotę umówić się z kimkolwiek

Mam dzisiaj ważne wydarzenie po południu, więc od rana się szykowałam.. I tak wyszykowałam się.. Aż głupio mi, że to piszę, ale chciałam wysłać zdjęcie do eksa, żeby zobaczył co stracił. Wiem, że bardzo podobam mu się fizycznie i jest między nami duża chemia, ale co ja w ogóle chcę ugrać.. i w jaki sposób..Tragiczne. Przez ostatnie miesiące tak się zmieniłam na "+" pod względem wyglądu- bardzo zeszczuplałam, nie ma tygodnia żebym nie była na treningu 3-4 razy w tygodniu (odnalazłam sport, który stał się moją pasją!), naprawdę zadbałam o siebie na maksa. Zaczęłam nosić ubrania, które podkreślają atuty i maskują braki. Kiedyś byłam trochę nijaka i szara, nie chciałam się wyróżniać. Serio czuję się teraz zadbana i atrakcyjna, ale taka.. bezużyteczna. Może brzmi to głupio lub próżnie, ale wolę wylać to tutaj niż zrobić coś żałosnego. Nie myślcie o mnie źle

No nic, trzymajcie za mnie dzisiaj kciuki. Miłego dnia wszystkim wspaniałym kobitkom tutaj
lipnylogin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 09:59   #1498
Zalamana121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 387
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Lipna mysle ze kazda tutaj ma takie mysli tylko glupio je wypowiedzidc na glos. Dziekuje ze to zrobilas, nie czuje sie teraz jak idiotka ze tez mialam takie pomysly
Zalamana121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 10:51   #1499
mayla
Rozeznanie
 
Avatar mayla
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 781
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Lipna, ja Cie rozumiem


Zastanawiam sie czy bardziej tesknie za eksem, czy bardziej za byciem z kims.
Mam wrazenie, ze gdybym poznala kogos odpowiedniego to eks poszedlby w odstawke.
Problem w tym, ze zaden, ale to doslownie zaden facet nie dorownuje eksowi pod kazdym wzgledem - wiem, ze jest to tylko w mojej glowie! przeciez niemozliwe, ze moj eks to najfajniejszy facet na swiecie..
Kurcze, serio mam wizje wiecznej samotnosci, juz nie wiem co robic.
Jestem teraz w Edynburgu, niby fajnie, a jakos nie moge odnalezc w tym za wiele radosci, mimo ze miasto jest powalajaco piekne.


Edit: my sie tu ze stara ekipa wczesniej wymienialysmy instagramami, wiec jesli ktoras z Was (mam tu na mysli nowe dziewczyny ) chcialaby sie podzielic, to piszcie na pw! zawsze fajnie widziec z kim sie pisze!
__________________
9 lat na Wizazu

Edytowane przez mayla
Czas edycji: 2017-03-16 o 10:55
mayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-16, 11:20   #1500
Zalamana121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 387
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Mayla mam dokladnie to samo, ciezkie te wszystkie emocje.
W poniedzialek rozwod, pewnie go nie dostane od razu i dalej bede zyla w tym marazmie, bez sensu.
Chcialabym wytrzasnac ta kase zeby on sie w koncu wyniosl i pozwolil zaczac zyc od nowa.
Zalamana121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-02 10:32:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:26.