MY STYLE DIARY po polsku II - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-22, 17:34   #4621
tysiulka18
Zakorzenienie
 
Avatar tysiulka18
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 3 188
GG do tysiulka18
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Emilka, witamy . Ładnie, dziewczęco wyglądasz. Zestawy pełne życia , jak i pogoda za oknem. Śliczna jest ta żółta torba z Reserved! Pokazuj się więcej!

Eire, też super! Lubię połączenie brązu z białym, świeżo wygląda.

Sabcia, na prawdę wyglądasz jak modelka! Zgadzam się z Sarah! Kamizelka jest rewelacyjna, a tunika z kokardką , cudowna! Bardzo mi się podoba!

Paulina, Francja elegancja . Mojemu TŻ też nie podobają się paski w talii, bratu również, a Tata zawsze pyta, czy na karate idę .

Kilka propozycji ode mne. Mniej lub bardziej udanych. Miałam wenę i ochotę na więcej, ale musiałam gnać do domu rodzinnego (zapomniałam internetu ).
Ah i wybaczcie "misz masz" w tle!
  • Z tuniką, bez paska wyglądą ciążowo. Na zdjęciu podoba mi się bardziej, niż w rzeczywistości.
  • Long z bufkami (bardzo go lubię i mogłabym nosić cały czas ). Wersja 1 z szarymi spodniami.
  • To samo, co wyżej, ale z czarnymi spodniami.
Twoje zestawy jak zwykle powalają na kolana cud miód i orzeszki po prostu bossko wyglądasz pozazdrościć

EDIT: a skąd ten trenczyk i za ile?
tysiulka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 17:38   #4622
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

  • Czerwona tunika, już pokazywałam ją tutaj.
To by było na tyle. Aaaa w większości zestawów mam te same, czarne spodnie, nie chciało mi się przebierać, a i pasowały chyba najlepiej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image8.jpg (34,2 KB, 633 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Dsc05521.jpg (61,0 KB, 477 załadowań)
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 17:38   #4623
Moobi
Wtajemniczenie
 
Avatar Moobi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 2 516
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

dziewczyny ,przepraszam za off top

czy są moze jeszcze te torby w h&m przecenione na 59?
P.s Anies ślicznie wyglądasz,świetne zestawy
...Na białą bluzkę narzuciłam takie "cuś" szare .->skąd i za ile?

Edytowane przez Moobi
Czas edycji: 2007-05-22 o 17:41 Powód: dopisek
Moobi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 17:51   #4624
aurelia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 429
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Anies- śliczne zestawy Szczególnie podoba mi się ten z czarną sukienką i żółtymi dodatkami- cudo
__________________



aurelia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 18:10   #4625
NiEBiE
Zakorzenienie
 
Avatar NiEBiE
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 261
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Cytat:
Napisane przez Moobi Pokaż wiadomość
dziewczyny ,przepraszam za off top

czy są moze jeszcze te torby w h&m przecenione na 59?
P.s Anies ślicznie wyglądasz,świetne zestawy
...Na białą bluzkę narzuciłam takie "cuś" szare .->skąd i za ile?
Wczoraj w naszym H&M jeszcze były. I to całkiem sporo.
NiEBiE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 18:15   #4626
Moobi
Wtajemniczenie
 
Avatar Moobi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 2 516
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Cytat:
Napisane przez NiEBiE Pokaż wiadomość
Wczoraj w naszym H&M jeszcze były. I to całkiem sporo.
hyhy dziękuuuuuuuuuuuje
jutro lece
Moobi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 18:23   #4627
sabcia-myszka
Zadomowienie
 
Avatar sabcia-myszka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 549
GG do sabcia-myszka
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Cytat:
Napisane przez aurelia_1 Pokaż wiadomość
Tuniczka prześliczna Sprzedawca nie miał więcej?? W ogóle śliczne zestawy
ojj nie mail niestety jedna aukcja teraz nie ma wystawionych przedmiotow

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
sabcia-myszka, pasek zostal, korale wont rowniez dziekuje za komentarz a teraz ja sie odwdzecze oba zestawy r-e-w-e-l-a-c-y-j-n-e w tuniczce jak i w kamizelce swietnie wygladasz, fajnie ze ciuchy z all, a tak idealnie pasuja ja zazwyczaj jak cos tam kupie, to musze sprzedac bo nie pasuje
nio wlasnie nie doczytalam ze korale wyrzucilas wiec jest idealnie dziekuje za odwdzieczenie milymi slowkami niom cale szczescie pasuja jak ulal ja juz mam ryzyko we krwi

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
piękne zestawy, uwielbiam jak ktoś nie ładuje zbyt wielu kolorów w jedno, bo to dodaje elegancji.
A te rurki są boskie, skoczę do Orsaya popatrzeć za nimi, bo wcale nie jest łatwo dostać ładne bardzo obcisłe rurki, przeważnie coś mi w nich nie pasuje, jak na razie tylko z Terranovy z zamkami na dole i z dziecinnego z H&Mu sprawują się na medal.
ale mnie zaskakujecie tyle milych komentarzy ze az nie wiem co odpisywac wiec dziekuje znow niom zagladnij tylko szybciutko

Cytat:
Napisane przez joanna453 Pokaż wiadomość
sabcia-myszka- wszystkie zestawiki, bardzo mi się podobają ->cudo, świetnie zestawiłaś czerń z bielą wyglądasz z klasą i elegancko, w tych białych rurkach wyglądasz rewelacyjnie ja je przymierzałam ale niestety nie są dla mnie, Ty masz długie nózie możesz nosić wszystko!!
P.S. dołączyłam do klubu rzeszowianek na wizażu hihi
Dzisiejszy, znowu było uuupalnie
po raz kolejny dziekuje milo ze sie podobam w bialych rurach

ty wygladasz bardzo kobieco moj tz by oczu nie oderwal lepiej zeby cie nie spotkal na ulicy sliczne peep toe !

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Sabcia, na prawdę wyglądasz jak modelka! Zgadzam się z Sarah! Kamizelka jest rewelacyjna, a tunika z kokardką , cudowna! Bardzo mi się podoba!

najpierw podziekuje za oceny nizej moje ale jak modela to ja nie wygladam i nie bede chyba ze wyklucze czekolade z mojego menu a to raczej nie przejdzie milo tez to czytac od osobki ktora wyglada jak z pierwszych stron gazet! i podziwiam jej styl!

dlugo czekalam na twoje testawiki a teraz dalas taka porcje ze az szczeka opada wszystkie sa C U D O W N E !! tunika z 1 rewelacyjna i ten pasek te geterki ladnie eksponuja twoja figurke , zolta torebka jest sliczna napisz skad i ta czerwona kiecuszka przeurocza z H&M? wszytkie zestawy bardzo udane (jak zawsze) nadawalabys sie na okladke jakiegos magazynu bo buzka tez masz ladiutka i wlosy juz koniec bo posadza mnie o slodzenie ! ale piszze cala prawde i tylko prawde!
sabcia-myszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-22, 18:29   #4628
ona123ona
Wtajemniczenie
 
Avatar ona123ona
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 175
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

anies5 - hm... co mi sie najbardziej podoba... no rzeczywiscie mam problem z wyborem bo wszystko jest doskonałe, masz bardzo podobny styl do mojego i może dlatego tak bardzo mi sie podobają twoje zestawy pare rzeczy mam takich samych jak ty zaprezentowałaś tutaj, wiec nie zostawiasz mi pola do popisu hehe oczywiscie jest to komplement dla Ciebie,

ten trenczyk z h&m rzeczywiscie nie jest uniwersalny, ja raptem byłam w nim z dwa razy niestety a tak bardzo go lubię....

torebki mamy takie same , pasek szary tez taki mam jesli jest z h&m? żółty mam troszeczke inny... i ta tunika czerwona twoja... podobną tylko że z dłuzszym rekawem pokazywałam w majowych zakupach

sabcia-myszka- boskaaaaaaaaaa ta tunika czarna z kokardką
ona123ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 19:14   #4629
bloondyna
Zakorzenienie
 
Avatar bloondyna
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin .
Wiadomości: 13 124
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

anies5 brakowało mi Twoich zestawów . .
wszystko sliczne dobrane , aż patrzec się chce . .
gratuluje wszystkich zestawów jak dla mnie cudne . .
bloondyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 19:38   #4630
anega
Wtajemniczenie
 
Avatar anega
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 961
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Anies5-świetne zestawy wszystkie mi się podobają
anega jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 20:03   #4631
jusii
Rozeznanie
 
Avatar jusii
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 814
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Cytat:
Napisane przez Eire Pokaż wiadomość
w takiem razie granatowe tez sie pewnie gdzies znajda wg nie moga byc tez same biale lub same granatowe Jak patrze na ten golf polaczony ze sweterkiem to robi mi sie strasznie goraco! u mnie dzis w cieniu 32'C
nie wiem jak u Maramara ale u mnie (w Norwegii) tylko 12 stopni
ja chcę słońca, duuużo słońca
__________________
Droga do nieba ...
jusii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-22, 20:46   #4632
Maramara
Rozeznanie
 
Avatar Maramara
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 718
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
natasha23, Na poczatek dziekuje za uznanie dobrze, ze przypomnialas o leginsach, moj TŻ tez ich nienawidzi, za kazdym razem jak mnie widzi w leginsach mowi " O Boze" i ze wlasnie wrocil z miasta, a tam co 2 dziewczyna w leginsach

Lawinia2007, dziekuje za mily komentarz

sabcia-myszka, pasek zostal, korale wont rowniez dziekuje za komentarz a teraz ja sie odwdzecze oba zestawy r-e-w-e-l-a-c-y-j-n-e w tuniczce jak i w kamizelce swietnie wygladasz, fajnie ze ciuchy z all, a tak idealnie pasuja ja zazwyczaj jak cos tam kupie, to musze sprzedac bo nie pasuje

karaa86, hey maluchu po zdjeciu korali, przepych znikl takze nie bylo najgorzej

SarahMoon, skojarzenie takie dlatego, ze tego czerwonego na prawde bylo za duzo ja czekam na twoje zestawy w tunikach z SH

Maramara, oo jak szybko, zestaw z zielona sukienka piekna jest i pieknie na tobie lezy a ta biala torebka z motylkiem.. masz jakies dokladniejsze zdjecie? Bo slodko wyglada
dziekuje bardzo a torebeczke z motylkiem dostalam na urodziny od tescia (wow) sam wybral-zreszta kupil calym hurtem dla tesciowej i szwagierek.nastepnym razem zrobie zblizenie

Cytat:
Napisane przez joanna453 Pokaż wiadomość
mmaggiee- dziękuje Ci

A_K- Tobie również

Paulina- śliczne połączenie, napatrzeć się nie mogłamJ dobrze, ze jednak na ten pasek się
zdecydowałaś bo śliczne dopełnił całość i podkreślił talię. W ogóle podoba mi się zestawienie kolorków <<<super, super!>>> kiedyś odmałpie Twój pomysł

Lawinia2007- dziękuje

sabcia-myszka- wszystkie zestawiki, bardzo mi się podobają ->cudo, świetnie zestawiłaś czerń z bielą wyglądasz z klasą i elegancko, w tych białych rurkach wyglądasz rewelacyjnie ja je przymierzałam ale niestety nie są dla mnie, Ty masz długie nózie możesz nosić wszystko!!
P.S. dołączyłam do klubu rzeszowianek na wizażu hihi

Maramarko- dziękuje Ci baaardzo- fajny komentarzyk mnie zachwyciłaś w zielonej sukieneczce jeju jakie wcięcia w talii- tez takie chce i kolorek tez mi się bardzo podoba jest taki wiosenny i optymistyczny istne cudo+ świetnie dobrałaś dodatki

Dzisiejszy, znowu było uuupalnie
dziekuje za komplemecik-bardzo mi milo wlasnie dodatki do tej sukienki robia duzo bo bez by wygladal tak zwyczajnie...twoj zestwik sliczny.a co to za torebka??przy nastepnej okazji pokaz ja bardziej.

Cytat:
Napisane przez canile Pokaż wiadomość
proszę o rady! można sie tak pokazać na ulicy? i które przepasanie wyglada najkorzystniej (mi to się wszystkie podobają )

ostatni zestaw już zdecydowałam ubrać jutro

mi sie podoba pod biustemi w pasie -na biodrach mniej..zreszta bardzo ladna tuniczka...a calkiem bez paska??tez chyba moze byc.
Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Emilka, witamy . Ładnie, dziewczęco wyglądasz. Zestawy pełne życia , jak i pogoda za oknem. Śliczna jest ta żółta torba z Reserved! Pokazuj się więcej!

Eire, też super! Lubię połączenie brązu z białym, świeżo wygląda.

Sabcia, na prawdę wyglądasz jak modelka! Zgadzam się z Sarah! Kamizelka jest rewelacyjna, a tunika z kokardką , cudowna! Bardzo mi się podoba!

Paulina, Francja elegancja . Mojemu TŻ też nie podobają się paski w talii, bratu również, a Tata zawsze pyta, czy na karate idę .

Kilka propozycji ode mne. Mniej lub bardziej udanych. Miałam wenę i ochotę na więcej, ale musiałam gnać do domu rodzinnego (zapomniałam internetu ).
Ah i wybaczcie "misz masz" w tle!
  • Z tuniką, bez paska wyglądą ciążowo. Na zdjęciu podoba mi się bardziej, niż w rzeczywistości.
  • Long z bufkami (bardzo go lubię i mogłabym nosić cały czas ). Wersja 1 z szarymi spodniami.
  • To samo, co wyżej, ale z czarnymi spodniami.
sliczne zestwy ..nic dziwnego ze dziwczyny tak chwala-super czerwona tuniczka,szary pasek...no i torebka szara(zauwazylam za szarych torebek jest jak kot naplakal...na alegro prawie wogole.no i to serdko mnie przesladuje ...mam nadzieje ze jeszcze beda jak dotre do H&M.zachorowalam na nie

Cytat:
Napisane przez jusii Pokaż wiadomość
nie wiem jak u Maramara ale u mnie (w Norwegii) tylko 12 stopni
ja chcę słońca, duuużo słońca
no dzis bylo u nas niezle ale na dlugi rekaw albo sweterek...nawet jak jest slonce to tu u nas strasznie wieje. mam nadzieje ze jak pojade do polski to sie ogrzeje.hihi.p.s. ale lato rok temu bylo ciepluchne...no i ta zima tez byla lagodna...rok temu nawalilo sniegu po pas...szukalismy samochodu na parkingu i tylko antenka wystawala hihihii
__________________
"Doskonałość jest jedynie deklaracją śmiesznego człowieka."



eco-friendly life style
Maramara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 20:48   #4633
Bling
Zadomowienie
 
Avatar Bling
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Norwegia/Oslo i Bærum
Wiadomości: 1 235
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Na slonce chyba bedziemy musialy jeszcze poczekac. Laski na ulicach nosza od sandalow po kozaki, troche to dziwnie wyglada.
__________________

To co u innych nazywamy grzechem, w naszym wykonaniu jest jedynie doswiadczeniem zyciowym.
ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღღ ღ ღ ღღ ღ ღ
Bling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 20:50   #4634
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Cytat:
Napisane przez tysiulka18 Pokaż wiadomość
Twoje zestawy jak zwykle powalają na kolana cud miód i orzeszki po prostu bossko wyglądasz pozazdrościć

EDIT: a skąd ten trenczyk i za ile?
Dziękuję .

Trencz jest z H&M i kosztował 159 zł. W jakiejś gazecie widziałam taki sam w chabrowym kolorze w cenie 119 zł, ale w sklepie nie spotkałam ich.

Cytat:
Napisane przez Moobi Pokaż wiadomość
dziewczyny ,przepraszam za off top

czy są moze jeszcze te torby w h&m przecenione na 59?
P.s Anies ślicznie wyglądasz,świetne zestawy
...Na białą bluzkę narzuciłam takie "cuś" szare .->skąd i za ile?
Również dziękuję .

Jeśli chodzi o torebki, to wczoraj widziałam je w H&M, ale już nie z przeceny. Cena regularna, to 99 zł.

Szare "cuś" jest z firmy Next i nie mam pojęcia ile kosztowało, ponieważ pochodzi z wymiany .

Cytat:
Napisane przez aurelia_1 Pokaż wiadomość
Anies- śliczne zestawy Szczególnie podoba mi się ten z czarną sukienką i żółtymi dodatkami- cudo
Miło mi . Pasek niestety jest za długi, muszę go skrócić (chyba od 2 miesięcy już to robię ).

Cytat:
Napisane przez sabcia-myszka Pokaż wiadomość
dlugo czekalam na twoje testawiki a teraz dalas taka porcje ze az szczeka opada wszystkie sa C U D O W N E !! tunika z 1 rewelacyjna i ten pasek te geterki ladnie eksponuja twoja figurke , zolta torebka jest sliczna napisz skad i ta czerwona kiecuszka przeurocza z H&M? wszytkie zestawy bardzo udane (jak zawsze) nadawalabys sie na okladke jakiegos magazynu bo buzka tez masz ladiutka i wlosy juz koniec bo posadza mnie o slodzenie ! ale piszze cala prawde i tylko prawde!
A widzisz, bo czasu nie mam. Ale niedługo wakację i maaaasa wolnego czasu, oby!
Dziękuję Ci ślicznie muaa muua!
Żółta torebka jest z Atmosphere, przywlekłam z Anglii. Czerwona sukienka tego samego pochodzenia. Acz jako sukienka, to raczej nie będę jej nosić. Chyba za krótka, prawda?

Cytat:
Napisane przez ona123ona Pokaż wiadomość
anies5 - hm... co mi sie najbardziej podoba... no rzeczywiscie mam problem z wyborem bo wszystko jest doskonałe, masz bardzo podobny styl do mojego i może dlatego tak bardzo mi sie podobają twoje zestawy pare rzeczy mam takich samych jak ty zaprezentowałaś tutaj, wiec nie zostawiasz mi pola do popisu hehe oczywiscie jest to komplement dla Ciebie,

ten trenczyk z h&m rzeczywiscie nie jest uniwersalny, ja raptem byłam w nim z dwa razy niestety a tak bardzo go lubię....

torebki mamy takie same , pasek szary tez taki mam jesli jest z h&m? żółty mam troszeczke inny... i ta tunika czerwona twoja... podobną tylko że z dłuzszym rekawem pokazywałam w majowych zakupach
Oj tam, pokazuj się koniecznie, cóż z tego, że rzeczy takie same, skoro można skomponować w inny sposób .
Hmmm...właśnie, chyba jego niepraktyczność wynika z faktu, iż ma podszewkę. Teraz zbyt ciepło na podszewki. Może wypróbuję, czy się w nim ugotuję . (nawet mi się zrymowało haha)
Szary pasek jest z H&M , bardzo go lubię, w zasadzie jedyny, który jest dobry na talię, nie odstaje, nie trzeba skracać itp .

Cytat:
Napisane przez bloondyna Pokaż wiadomość
anies5 brakowało mi Twoich zestawów . .
wszystko sliczne dobrane , aż patrzec się chce . .
gratuluje wszystkich zestawów jak dla mnie cudne . .
Cytat:
Napisane przez anega Pokaż wiadomość
Anies5-świetne zestawy wszystkie mi się podobają
Dzięki Dziewczyny, cieszę się
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 21:02   #4635
NasteCzka
Wtajemniczenie
 
Avatar NasteCzka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 357
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Paulinaaa bardzo ładnie, te butki są śliczne... achhh

anies zestawy boskie !! też mam kulkę, ale powiem szczerze i nie będę czarowała, że u mnie nie wygląda tak ładnie jak u Ciebie, pewnie dlatego, że nie dobrałam jej odpowiednio ... jak patrze na Twoje zestawy to aż oczy się świecą hehe , chyba sobie założe folder pt " Anies" i będę zapisywała Twoje zestawy...
NasteCzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 21:15   #4636
*Emilka*
Rozeznanie
 
Avatar *Emilka*
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 570
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Paulinaaa vel lady in red baaardzo podoba mi się Twój outfit dobrze, że zrezygnowałaś z korali a nie paska bo świetnie podkreśla figurę

sabcia już pisałam, że super wyglądasz w tych białych rurach więc nie będę się powtarzać tunika slicznie leży ogólnie zestawy swietne oddaj mi swoją figurę!

Eire fajnie wyglądasz, lubię takie zestawy - na luzie, ale jednoczesnie ma to "coś"

Maramara zestaw w sukience i pasku to mój zdecydowany namber łan

joanna 453 bardzo kobieco wyglądasz, fajne te czerwone peep'y

canile śmiało możesz tak wyjśc najfajniejsze wg mnie przewiązanie pod biustem i to w talii

anies dziekuję za miłe słowa
jestem po ogromnym wrażeniem Twojego stylu, świetnie zestawiasz ze sobą ubrania Ślicznie prezetujesz się we wszystkich zestawach, nie umiem wybrac który jest najlepszy bo wszystkie bardzo mi się podobają


uff ale elaborat mi wyszedł
*Emilka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 21:54   #4637
SarahMoon
Zadomowienie
 
Avatar SarahMoon
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 156
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Anies5
Ale pyszna porcyjka zestawów. Ciężko zdecydować ,który najlepszy ,bo wszystkie udane. Chyba jednak najbardziej zapadnie mi w pamięć żółto-czarny. Po raz setny zazdroszczę proporcjonalnej figury, podejrzewam ,że w zwykłym T-shircie i jeansach też robiłabyś wrażenie. No i nareszcie doczekałam się zestawu z trenczową sukienką- jest rewelacyjna.
SarahMoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 22:05   #4638
kasian86
Zakorzenienie
 
Avatar kasian86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 289
GG do kasian86
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Anies - ja sie duzo nie udzielam na tym forum, ale przegladam maniakalnie. Pisze jak mnie cos interesuje albo naprawde podoba

I wlasnie tutaj - w komentarzu do Twoich zestawow powiem tylko tyle:
Naprawde rewelacja - kazdy jeden, super, podziwiam i zazdroszcze
kasian86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-23, 07:02   #4639
Mags1983
Zakorzenienie
 
Avatar Mags1983
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kamenz;]
Wiadomości: 3 382
GG do Mags1983
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Hey
Mój dzisiejszy Nie wiem czy połączenie sukienki ze spodniami jest dobre ale mi się podoba A Wam? Miała być sama sukienka ale tak brzydko i chłodno jest na zewnątrz, że zrezygnowałam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ww.jpg (20,1 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg www.jpg (27,8 KB, 128 załadowań)
__________________
Mags1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-23, 07:07   #4640
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

ale wam zzazdroszczę w Krainie Deszczowców 17 st, zimny wiatr, wiec kurtka i sweter Buuuuuuuuuuuuuuuu
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-23, 07:41   #4641
mmaggiee
Rozeznanie
 
Avatar mmaggiee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lublin ;)
Wiadomości: 807
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

anies ale sie naprodukowalas wszystkie zestawy doslownie wryly mnie w ziemie kazdy jeden rewelacyjny i tak jak pozostalym trudno mi wylonic faworyta. skad i za ile tunika z 1 zestawu ? koncze juz publicznie piac z zachwytu, zeby nie bylo, ze jakas wazelina czy cos ale i tak na koniec za wszystko należą sie brawa
mmaggiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-23, 07:55   #4642
radioheadka
Zadomowienie
 
Avatar radioheadka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 042
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Anies, c u d o w n i e! to serduszko dodaje takiego uroku...szkoda, że u mnie takich nie było
radioheadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-23, 07:56   #4643
oLaSeK=D
Zadomowienie
 
Avatar oLaSeK=D
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Paris, France
Wiadomości: 1 603
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

DZIEWCZYNY, mam prosbe,moglybyscie,przy opisywaniu zestawow pisac,gdzie dane rzeczy kupilyscie?? bo co pare dni przegladam watek i wyciagam rzeczy "sprzed kilku stron",moze wizazanka,ktora wkleila ciuszki mi nie odpowie,jak o nie zapytam...
Maramara skad ta zielona kiecunia?(zielonej jeszcze nie mam;/)
Anies-wszystko mi sie baaaaardzo podoba. Ten trenczuś w kolorze ugrowym() gdzie kupilas?
oLaSeK=D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-23, 08:43   #4644
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
  • To co wyżej
  • Na białą bluzkę narzuciłam takie "cuś" szare .
  • Z trenczem, na który napaliłam się niemiłosiernie, a wyszłam w nim może 3 razy. Nie jest to praktyczny element garderoby.
  • Z czarną sukienką i żółtymi dodatkami, dla ożywienia.
Anies jak zwykle zestawy rewelacyjnie ale moim zdaniej wygrywa z zołtym paskiem i torbą.

Cytat:
Napisane przez Maramara Pokaż wiadomość
ja dzis zrobilam szybkie zakupy-chcialam ubrac dzis to granatowe bolerko ale stwierdzialam ze nie mam do czego wiec polecialam na poszukiwanie bialej bluzki...chyba dobrze sie prezetuje razem ???
no i sukienka chcialam szara ale zielona tez moze byc.
Zielona sukieniusia przesliczna

Cytat:
Napisane przez Mags1983 Pokaż wiadomość
Hey
Mój dzisiejszy Nie wiem czy połączenie sukienki ze spodniami jest dobre ale mi się podoba A Wam? Miała być sama sukienka ale tak brzydko i chłodno jest na zewnątrz, że zrezygnowałam
Mnie sie bardzo podoba .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-23, 09:00   #4645
Milky_quartz
Zadomowienie
 
Avatar Milky_quartz
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z roznych miejsc:)
Wiadomości: 1 950
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Anies5 super A szczególnie podoba mi się zestaw z longiem z bufkami
Milky_quartz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-23, 09:12   #4646
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
  • Czerwona tunika, już pokazywałam ją tutaj.
To by było na tyle. Aaaa w większości zestawów mam te same, czarne spodnie, nie chciało mi się przebierać, a i pasowały chyba najlepiej.
poprostu nie moge wyjsc z wrazenia! wygladasz super we wszystkim!!! normalnie modelka...!!!
ech!
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-23, 09:13   #4647
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Cytat:
Napisane przez Mags1983 Pokaż wiadomość
Hey
Mój dzisiejszy Nie wiem czy połączenie sukienki ze spodniami jest dobre ale mi się podoba A Wam? Miała być sama sukienka ale tak brzydko i chłodno jest na zewnątrz, że zrezygnowałam
heja, ogladam was czesto ale rzadko mam odwage cos zasugerowac...
tymczasem ten zestaw mi sie podoba tylze zamiast czerwonej torby dalabym jednak czarna...jak sadzisz?i moze jakies dluuugie czarne badz biale korale? tak sobie gdybyam, bo nie wiem czy probowalas to laczyc....albo pasek w sukience zmienilabym na czarny.....
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-23, 09:47   #4648
Eire
Raczkowanie
 
Avatar Eire
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bergen NO
Wiadomości: 456
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Cytat:
Napisane przez Ania17 Pokaż wiadomość
pięknie , a jaka figura i talia



świetny zestaw, fajna torba





ostatni , świetnie wyglądasz w tej tunice/sukience
dziekuje

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość

Eire, też super! Lubię połączenie brązu z białym, świeżo wygląda.

Kilka propozycji ode mne. Mniej lub bardziej udanych. Miałam wenę i ochotę na więcej, ale musiałam gnać do domu rodzinnego (zapomniałam internetu ).
Ah i wybaczcie "misz masz" w tle!
  • Z tuniką, bez paska wyglądą ciążowo. Na zdjęciu podoba mi się bardziej, niż w rzeczywistości.
  • Long z bufkami (bardzo go lubię i mogłabym nosić cały czas ). Wersja 1 z szarymi spodniami.
  • To samo, co wyżej, ale z czarnymi spodniami.
fajnie, ze sie podoba
Teraz bede sie rozplywala nad Twoimi zestawami, bo (niestety) kazdy powalil mnie na kolana :P musze powiedziec, ze wszystkie sa świetne i w kazdym wygladasz super! dobry pomysl, zeby zalozyc pasek na ciazowa tunike i rewelacyjnie wyglada z szarymi rurami. bardzo podoba mi sie zestaw z biała bluzeczka z bufkami, bo tez za takimi przepadam Niestety mam jedno "ale" to zestawu z szarym czyms...w ogole mi to nie pasuje i zaburza proporcje Twojej sylwetki. Duzo korzystniej wygladasz w pozostałych.
Z kolei zestaw z trenczem jest moim nr 1! Jest rewelacyjny i naprawde dobrze wygladasz Fajna tez jest sukienka z zoltymi dodatkami i przypomina mi o latach 60-tych Skad jest torba?

P.S dobrze Ci w spietych wlosach

Cytat:
Napisane przez jusii Pokaż wiadomość
nie wiem jak u Maramara ale u mnie (w Norwegii) tylko 12 stopni
ja chcę słońca, duuużo słońca
wlasnie tego sie boje najbardziej...ze tam zamarzne, bo jestem bardzo cieplolubna

Cytat:
Napisane przez *Emilka* Pokaż wiadomość

Eire fajnie wyglądasz, lubię takie zestawy - na luzie, ale jednoczesnie ma to "coś"
dzieki

joanna453 bardzo fajny zestawik
canile najbardziej podoba mi sie zestaw z wiazaniem pod biustem
__________________
Bergen...nasz nowy dom


avatarek ze strony: e-avatarki.mylog.pl
Eire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-23, 09:51   #4649
anega
Wtajemniczenie
 
Avatar anega
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 961
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Cytat:
Napisane przez Mags1983 Pokaż wiadomość
Hey
Mój dzisiejszy Nie wiem czy połączenie sukienki ze spodniami jest dobre ale mi się podoba A Wam? Miała być sama sukienka ale tak brzydko i chłodno jest na zewnątrz, że zrezygnowałam
mi sie podoba
anega jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-23, 09:51   #4650
Eire
Raczkowanie
 
Avatar Eire
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bergen NO
Wiadomości: 456
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Cytat:
Napisane przez Mags1983 Pokaż wiadomość
tak brzydko i chłodno jest na zewnątrz, że zrezygnowałam

wow...u mnie dzis znowu goraco...co prawda chlodniej niz wczoraj bo tylko 27'C

sorki za off topic

do tego zestawu pasowalyby bardziej leginsy, bylby taki...zwiewniejszy. Sukienka ładna
__________________
Bergen...nasz nowy dom


avatarek ze strony: e-avatarki.mylog.pl
Eire jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:41.