Reguły gry - nowy serial TVN7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-19, 16:39   #1
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556

Reguły gry - nowy serial TVN7


Ostatnio skaczac po kanalach natknelam sie na kulisy serialu, w rolach głównych Julia Kamińska, Maciej Zakościelny, Paweł Wilczak, Katarzyna Kwiatkowska, Jan Jankowski.
http://regulygry.tvn.pl/ oficjalna strona serialu
http://regulygry.tvn.pl/informacje/o...i,35690,1.html link do pierwszego odcinka

Szczerze? Obejrzalam z Tz pierwszy odcinek "20 min, niech strace" i mialam wrazenie ze ogladam zenujaca kopie serialu Przyjaciele. Ten sam wystroj mieszkania, podobny styl krecenia, dogrywany smiech publicznosci w "smiesznych" momentach... Moze sie jeszcze rozkreci, ale wg mnie tylko Wilczak ratowal ten serial, reszta malo przekonujaca, nie umywa sie do seriali TVN jak Usta Usta czy Przepis na Życie.

A jaka jest Wasza opinia?
__________________
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 17:59   #2
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Reguły gry - nowy serial TVN7

Cytat:
Napisane przez karolina2020 Pokaż wiadomość
Ostatnio skaczac po kanalach natknelam sie na kulisy serialu, w rolach głównych Julia Kamińska, Maciej Zakościelny, Paweł Wilczak, Katarzyna Kwiatkowska, Jan Jankowski.
http://regulygry.tvn.pl/ oficjalna strona serialu
http://regulygry.tvn.pl/informacje/o...i,35690,1.html link do pierwszego odcinka

Szczerze? Obejrzalam z Tz pierwszy odcinek "20 min, niech strace" i mialam wrazenie ze ogladam zenujaca kopie serialu Przyjaciele. Ten sam wystroj mieszkania, podobny styl krecenia, dogrywany smiech publicznosci w "smiesznych" momentach... Moze sie jeszcze rozkreci, ale wg mnie tylko Wilczak ratowal ten serial, reszta malo przekonujaca, nie umywa sie do seriali TVN jak Usta Usta czy Przepis na Życie.

A jaka jest Wasza opinia?

Widziałam zajawkę i tylko o tym napiszę:

po pierwsze: nie lubię Kamińskiej


po drugie: wygląda to na podróbę ,,czegos'' może i ,,Przyjaciół'', ale bardzo kiepską.

Żenada, kiedy Polacy wymyślą cos swojego, a nie jakies podróby z zgaranicy
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 20:58   #3
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Reguły gry - nowy serial TVN7

Ja oglądałam pierwszy odcinek w necie i serial nie zachwycił, ale też nie znudził.
Taki lekki serial dla zabicia czasu.
Pominąwszy, że też nie lubię Kamińskiej (pasowała mi tylko do roli Brzyduli) to teksty są nawet zabawne, a odcinek na tyle krótki, że nie nuży. Nawet mój chłopak który słuchał z boku, (nie oglądał, bo był zajęty czymś innym), a na ogół nie znosi wszelkiej maści seriali, co jakiś czas się podśmiewał z dialogów.
Myślę, że jak na dotychczasowe nowości serialowe jest jeden z lepszych. No i leci raz w tygodniu, więc nie zmęczy nas tak bardzo.
Podkreślam natomiast, że osobiście nie kojarzy mi się on w ogóle z Przyjaciółmi raczej z innymi starszymi serialami komediowymi z USA o parach (nie znam tytułów, ale czas widuje na Comedy Central). Mi akurat Przyjaciele, Usta Usta nie przypadli do gustu. Przepis na życie ujdzie, ale nie znoszę Adamczyka w rolach komediowych, ani piszczącej i płaczącej Ostaszewskiej.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 09:58   #4
Blondi2989
Blond forever!
 
Avatar Blondi2989
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Aktualnie nad morzem
Wiadomości: 4 533
Dot.: Reguły gry - nowy serial TVN7

To jest serial trudny do określenia po jednym odcinku.
Dlatego obejrzę również następny
__________________
Mężatka. a jaka jest Twoja supermoc?
Blondi2989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 20:34   #5
Promyczek87
Raczkowanie
 
Avatar Promyczek87
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 222
Dot.: Reguły gry - nowy serial TVN7

Miałam zamiar oglądać ten serial bo stwierdziłam, że ładna będzie para z Kamińskiej i Zakościelnego, ale chyba daruję sobie, bo kiedy słyszę ten sztuczny śmiech to mi się flaki wywracaja
Nie znoszę jak ktoś decyduje za mnie kiedy mam sie śmiać...
Poza tym sa strasznie sztuczni, jakos nie pasują mi do komedii, w "Brzyduli" Julka sie sprawdziła tutaj jakoś jej nie wychodzi, może z czasem bedzie lepiej zobaczymy... Wilczak jest raczej ok, mi się strasznie podobał w "usta usta" tutaj ma głupią fryzurę a la młody Chopin :P
Promyczek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 10:57   #6
Anna Wiktoria
Rozeznanie
 
Avatar Anna Wiktoria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 765
Dot.: Reguły gry - nowy serial TVN7

Cześć. Dla mnie serial przereklamowany. Było zaledwie kilka momentów w których ten podkładany śmiech był usprawiedliwiony. I w ogóle nie przyszłoby mi do głowy porównanie z "Przyjaciółmi"
Już wolę "Julię" haha
__________________
Odchudzam się z Vitalią -> 25 kg do zrzucenia!
Początek 1 lipca 2016 r.
Pozostało do zrzucenia -> 9 kg
Anna Wiktoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 21:30   #7
Matala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 235
Dot.: Reguły gry - nowy serial TVN7

Mnie też generalnie nie zachwycił, ale drugi odcinek i tak obejrzę
Później może skomentuję.
Jeśli chodzi o Kamińską, to rzeczywiście, miałam nadzieję na coś lepszego.
Matala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-24, 21:06   #8
kobieta_wamp
Wtajemniczenie
 
Avatar kobieta_wamp
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 184
Dot.: Reguły gry - nowy serial TVN7

Obejrzałam kolejny odc i.. nie jestem w stanie zdzierżyć tutaj Kamińskiej. W Brzyduli mi pasowała, ale w tym serialu już nie.
__________________
"Sarkazm to ostatnia deska ratunku dla osób o upośledzonej wyobraźni"
kobieta_wamp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 17:18   #9
mary105
Raczkowanie
 
Avatar mary105
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 362
Dot.: Reguły gry - nowy serial TVN7

obejrzałam z ciekawości i nie zachwycił mnie ten serial w polskim wydaniu do pewności może jeszcze sobie obejrzę ale wole oryginał jak już który można zobaczyć na comedy central "sposób użycia"

Zakościelny i Kaminska nie pasują mi w tym serialu i takie to wszystko sztuczne jakoś
__________________

Edytowane przez mary105
Czas edycji: 2012-02-25 o 17:21
mary105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 17:50   #10
majczusia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 435
Dot.: Reguły gry - nowy serial TVN7

Dla mnie seriale gdzie jest dodany śmiech publiczności są lekko irytujące. Kamińska faktycznie nie pasuje do tej roli, jakoś tak za słodko. Ogólnie serial najgłupszy nie jest, ale ambitny też nie. Tak jak ktoś tu wspomniał bardziej do zabicia czasu niż regularnego oglądania.
majczusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 16:40   #11
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Reguły gry - nowy serial TVN7

Obejrzałam dziś na tvnplayer, według mnie da się obejrzeć. Wiadomo, że nie najwyższych lotów i pewnie jakaś podróbka, lecz jest krótki i da się przeżyć. Niektóre ich teksty mnie nawet rozbawiły. Nie podoba mi się tylko za bardzo rola Wilczaka, jakaś taka drętwa, nie pasuje mi do tej roli. Zakościelny i Kamińska już lepiej, choć chyba najlepiej mi się oglądało parę Grzegorza i Magdy, dowcipnie itp.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-26, 20:38   #12
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Reguły gry - nowy serial TVN7

Obejrzałam dwa odcinki i więcej nie będę. Serial jest strasznie sztuczny, niesamowicie wkurza mnie Zakościelny, który na siłę próbuje być zabawny i nijak mu to nie wychodzi. I dialogi jakieś takie drętwe są.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 18:08   #13
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Reguły gry - nowy serial TVN7

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Obejrzałam dwa odcinki i więcej nie będę. Serial jest strasznie sztuczny, niesamowicie wkurza mnie Zakościelny, który na siłę próbuje być zabawny i nijak mu to nie wychodzi. I dialogi jakieś takie drętwe są.
Zgadzam się z tym, że gra aktorska (jak dla mnie większości) nie jest tu najwyższych lotów i scenariusz wieje sztucznością. Ja w sumie oglądam go dla jednego aktora - Jana Jankowskiego. Grzegorz grany przez niego jakoś budzi u mnie sympatię
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:39.