Anglia cz. III - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-13, 17:01   #4591
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Peorth, obiecuje Ci uroczyscie, ze jak sie Adas wykluje, to zaprosze Cie na "24 godziny z niemowlakiem". Mysle, ze sa szanse, ze Cie to skutecznie wyleczy

Trzymam za słowo w takim razie, bo tż jeszcze nie czuje się gotowy a przecież mu nie zrobię niespodzianki w postaci potajemnego rzucenia tabletek


A wogóle to mi źle
Bo zrobiłam pyszny obiad ale pomyliły mi się godziny, bo myślalam że tż będzie o 4 a on będzie dopiero o 5... I zup można odgrzać, ale pizze sama jadłam, bo zrobiłam taką fajną, pierwszy raz sama ciasto wygniotlam i wogóle... a odgrzewana już nie będzie taka fajna.... i patrzę na nią co chwilkę, jest w piekarniku jeszcze i z minuty na minutę coraz gorzej wygląda, tak się przysusza.... a jak wyjmę to będzie zimna i ser się zetnie
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg
peorth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 17:24   #4592
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość

A wogóle to mi źle
Ojjj... pizze wyjmij, bo sie wysuszy na wiorek - zawsze mozesz ja odgrzac potem. Biedna Peorth, cos Ty ostatnio dziewczyno za dobrych dni nie masz... Uwazaj przy przechodzeniu przez ulice, okej?

Kochane: wiadomosc z ostatniej chwili! Moja kolezanka - ta od podnoszenia rak do gory - trafila do szpitala, jest w zlym stanie, bardzo napuchnieta, dzis wieczorem sprobuja wywolac u niej porod, jak sie nie uda - bedzie cesarka... Martwie sie o nia bardzo, bo po pierwsze, to miesiac za wczesnie, po drugie - straszna z niej panikara, po trzecie - chyba nawet nie miala spakowanej torby do szpitala... nie mowiac o rzeczach dla dziecka... Zaraz bede sie kontaktowac z jej mezem, moze mozna im jakos pomoc...
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 19:15   #4593
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
koculek a ja Ciebie jakos z wozkiem i pieluchami nie umiem sobie wyobrazic
zamknij dobrze oczy to zobaczysz

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
bylo chyba na 40tym km a na koncowce o ile sie myle Seal "Fly like an eagle" co tez pasowalo bo lecialam jak szalona. I medal ladny dali, i masaz dostalam od calkiem przystojnego Francuza. Prawie mu zasnelam na stole
no no, a masował wystarczająco długo czy tylko tak na łapu capu jak mój Tż

Cytat:
Napisane przez aniaxxxxx Pokaż wiadomość
Ja tez jestem samouk na razie bede szyla tylko dla siebie, bo ekspertem nie jestem, ale moze kiedys i dla kogos.. kto wie moj dziadek jest mistrzem krawiectwa... moze odziedziczylam talent po nim
pochwal się jak już coś sklecisz

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Bo moze gadasz mu o tym 3x dziennie i ma juz facet dosyc. Poza tym, skoro tak dobrze wiesz, kiedy sie przytulac, to moze przestaniesz gadac, a zaczniesz, no wiesz... dzialac...
Pewnie nieco za dużo nawijam, bo jak tylko się okazja nadazy albo reklama z ładnym bobasem albo mojamy jakieś cudo na ulicy to ja od razu coś palnę

ja wiem kiedy się przytulać, ale Tż też i bardzo jest ostrożny
Cytując go "better safe than sorry" albo "just a few seconds of pleasure and the whole life of responsibility"

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
aaargh - tylko rok wolnosci mi zostal?

ale tak calkiem na serio, to strasza ze pierwsze tak pozno to nie dobrze (32 w grudniu sie konczy) ze juz nie ma tak cierpliwosci, ze juz do konca zycia na nerwach, palacz i pijak jestem - to mysle ze tam dzidziusiowi dobrze u mnie nie bedzie, a toby sie przydalo lepsze mieszkanie, a to pieniadze na koncie, co ja zrobie jak bede musiala wrocic do pracy etc etc
ja bym chciała do 30, ale na to chyba nie mam co liczyć, jak Tż mówi "no pressure"

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość

A wogóle to mi źle
Bo zrobiłam pyszny obiad ale pomyliły mi się godziny, bo myślalam że tż będzie o 4 a on będzie dopiero o 5... I zup można odgrzać, ale pizze sama jadłam, bo zrobiłam taką fajną, pierwszy raz sama ciasto wygniotlam i wogóle... a odgrzewana już nie będzie taka fajna.... i patrzę na nią co chwilkę, jest w piekarniku jeszcze i z minuty na minutę coraz gorzej wygląda, tak się przysusza.... a jak wyjmę to będzie zimna i ser się zetnie
Tztowi i odgrzewana pizza będzie smakować, najważniejsze że zrobiona od serca

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Kochane: wiadomosc z ostatniej chwili! Moja kolezanka - ta od podnoszenia rak do gory - trafila do szpitala, jest w zlym stanie, bardzo napuchnieta, dzis wieczorem sprobuja wywolac u niej porod, jak sie nie uda - bedzie cesarka... Martwie sie o nia bardzo, bo po pierwsze, to miesiac za wczesnie, po drugie - straszna z niej panikara, po trzecie - chyba nawet nie miala spakowanej torby do szpitala... nie mowiac o rzeczach dla dziecka... Zaraz bede sie kontaktowac z jej mezem, moze mozna im jakos pomoc...


zacytowałam a zapomniałam coś napisać.
trzymamy kciuki za koleżankę, mam nadzieję, że ma prężnego i wpierającego męża.

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Cytat:
Napisane przez anka! Pokaż wiadomość
Ja juz jestem po kilku dniach w nowej pracy, jak narazie podoba mi sie
Ale najbardziej to chcialam sie pochwalic tym jak uczcimy z TZ nasza rocznice slubu. Za tydzien wybieramy sie do Royal Albert Hall w Londynie na koncert orkiestry krolewskiej, maja grac kultowe przeboje rockowe. Jestem strasznie podekscytowana i juz sie nie moge doczekac. Piekna muzyka do relaksu i przemyslen. Dla zainteresowanych link - zapowiedz koncertu

http://www.youtube.com/watch?v=Duu_1bgoyT0
Fajnych masz ludzi i czy praca na tyle interesująca, że czas szybko mija?
a koncert zapowiada się interesująco. nie wiedziałam, że Ty już mężatka. Od jak dawna?
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.

Edytowane przez koculek
Czas edycji: 2010-04-13 o 20:17
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 19:48   #4594
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Anglia cz. III

peorth współczuję złego samopoczucia, oby się szybko poprawiło.
wiolqn gratulacje
Właściwie to chciałam zapytać od jak dawna biegasz?
Anka super, że praca Ci się podoba
Sysunia dobrze, że lekarz wszystko wytłumaczył, na pewno mniej obaw masz teraz.
poza tym jak coś to pytaj albo zajrzyj na wątek ciężarówek w UK, na pewno ktos szybko rozjaśni pojawiające się wątpliwości.

Vedma
koleżace życzę zdrowia. I powodzenia.


A u mnie smęt. Mam jakiś rozstrój hormonalny jak mi się zdaje
Szkoda gadać.
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici

Edytowane przez ***luna
Czas edycji: 2010-04-13 o 19:49
***luna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 19:53   #4595
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
zamknij dobrze oczy to zobaczysz
zamykam, zamykam i co widze ......
vampa z czerwonokrwista szminka na ustach, z winem w dłoni i z kofika przy stole w jakiejs fajnej knajpce

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
ja wiem kiedy się przytulać, ale Tż też i bardzo jest ostrożny
Cytując go "better safe than sorry" albo "just a few seconds of pleasure and the whole life of responsibility"

ten twoj tz to dokładnie taki jak ja ......


Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
że Ty już mężatka. Od jak dawna?
no tak, 30stki jeszcze nie masz ale skleroze juz tak
nie pamietasz, jak w tamtym roku zachwucałaś sie na falbaniasta sukienka Ani

oj koculkowa

here you go
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...68696&page=466
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein

Edytowane przez Kofika13
Czas edycji: 2010-04-13 o 20:15
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 20:03   #4596
anka!
Rozeznanie
 
Avatar anka!
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK/South East
Wiadomości: 565
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
oto ja - maratonka
gratulacje i brawa podziwiam

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
a ja lubię obydwie


i nie mogę przestać myśleć o tym że też chciałabym mieć dzidziusia
to jest chyba zarazliwe od okolo tygodnia kraza takie same mysli po mojej glowie

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
Narobilas mi ochoty na barszcz teraz!
Musze tylko kupic ten koncentrat z butelki. Bede musiala poszukac w polskich sklepach. A Ty Sysunia_d jakiej to firmy masz, bo nie jestem do konca pewna co to jest?
ja jeszcze o tym barszczu sie wypowiem w polskim sklepie kupilam ostatnio bardzo dobry barszcz w kartonie, Krakus czy jakos tak. Wychodzi pyszny nawet takiemu antytalenciu kuchennemu jak ja wystarczy podgrzac

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość

Intrygujace sa te fascynacje jedzeniem w trakcie ciazy. Ciekawe co mnie spotka. Mam ogromna nadzieje, ze nie wielki ped na slodycze.

a ja mam nadzieje, ze sie rzuce na jedzenie, przytyje wreszcie i urosna mi piersi

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Ojjj... pizze wyjmij, bo sie wysuszy na wiorek - zawsze mozesz ja odgrzac potem. Biedna Peorth, cos Ty ostatnio dziewczyno za dobrych dni nie masz... Uwazaj przy przechodzeniu przez ulice, okej?

Kochane: wiadomosc z ostatniej chwili! Moja kolezanka - ta od podnoszenia rak do gory - trafila do szpitala, jest w zlym stanie, bardzo napuchnieta, dzis wieczorem sprobuja wywolac u niej porod, jak sie nie uda - bedzie cesarka... Martwie sie o nia bardzo, bo po pierwsze, to miesiac za wczesnie, po drugie - straszna z niej panikara, po trzecie - chyba nawet nie miala spakowanej torby do szpitala... nie mowiac o rzeczach dla dziecka... Zaraz bede sie kontaktowac z jej mezem, moze mozna im jakos pomoc...
ojej, mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość


Pewnie nieco za dużo nawijam, bo jak tylko się okazja nadazy albo reklama z ładnym bobasem albo mojamy jakieś cudo na ulicy to ja od razu coś palnę

ja wiem kiedy się przytulać, ale Tż też i bardzo jest ostrożny
Cytując go "better safe than sorry" albo "just a few seconds of pleasure and the whole life of responsibility"



ja bym chciała do 30, ale na to chyba nie mam co liczyć, jak Tż mówi "no pressure"
dokladnie tak samo jak moj TZ, bardzo uwaza zeby sie nic nie "stalo"
ostatnio napomykam coraz czesciej o potomku, tak delikatnie, zeby go nie wystraszyc, ale widze, ze to jeszcze nie to, nie ten etap



Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
Fajnych masz ludzi i czy praca na tyle interesująca, że czas szybko mija?
a koncert zapowiada się interesująco. nie wiedziałam, że Ty już mężatka. Od jak dawna?
Ludzie wydaja sie spoko powoli wszystkich poznaje. A jesli chodzi o prace to narazie jestem para rak do pomocy, nie robie nic fascynujacego jeszcze, ale przynajmniej ucze sie czegos nowego i czuje, ze to jest to co chce robic. No i atmosfera raczej luzna. Od dwoch dni nie widzialam wlascicieli
W tym miesiacu bedzie pierwsza rocznica slubu koncert wlasnie z tej okazji.




Dzieki wszystkim za gratulacje nowej pracy
anka! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 20:06   #4597
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Anglia cz. III

Wiolqn witaj w domu!! Która byłaś?

Koculek śniadania w ogrodzie też mi się marzyły i jak przyszło co do czego to ani jednego nie zjadłam.... Najczęstszym powodem była..... pogoda i praca

A TZ możesz powiedzieć że nie "whole life" - tylko połowa

Vedmo chyba wiele osób miało takie skojarzenia jak ja bo zdjęcie równie szybko zniknęło jak się pokazało.
Dzieciątko urodzone w 8 miesiącu ciąży ma bardzo duże szansę żeby normalnie się rozwijać! Bez obaw (powiedziała ta co o dzieciach na razie nie chce myśleć )
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi

Edytowane przez olka_222
Czas edycji: 2010-04-13 o 20:16
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-13, 20:30   #4598
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
zamykam, zamykam i co widze ......
vampa z czerwonokrwista szminka na ustach, z winem w dłoni i z kofika przy stole w jakiejs fajnej knajpce


no tak, 30stki jeszcze nie masz ale skleroze juz tak
nie pamietasz, jak w tamtym roku zachwucałaś sie na falbaniasta sukienka Ani

oj koculkowa

here you go
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...68696&page=466
haha Ty linka wkleiłaś a ja wątek przeszukałam w poszukiwaniu zdjęć Widać przed 30 i oczy mi szwankują.
Znalazłam jednak, pamiętam

a my siedzimy w knajpce, a mąż w domu z dziecięciem, bo to mój day-off

brr ale zimno w mieszkaniu

Cytat:
Napisane przez anka! Pokaż wiadomość
a ja mam nadzieje, ze sie rzuce na jedzenie, przytyje wreszcie i urosna mi piersi


Ludzie wydaja sie spoko powoli wszystkich poznaje. A jesli chodzi o prace to narazie jestem para rak do pomocy, nie robie nic fascynujacego jeszcze, ale przynajmniej ucze sie czegos nowego i czuje, ze to jest to co chce robic. No i atmosfera raczej luzna. Od dwoch dni nie widzialam wlascicieli
W tym miesiacu bedzie pierwsza rocznica slubu koncert wlasnie z tej okazji.
No ja mam nadzieję, że mi tylko piersi, bo za bardzo to bym się roztyć nie chciała. Widzę, że jesteśmy tej samej postury.

Dobra atmosfera w pracy jest bardzo ważna!
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 21:18   #4599
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: Anglia cz. III

Wiolqn gratulacje, naprawde Cie podziwiam.
Ja sie mecze biegajac chwile z psem w lesie. Ale coz jak jedyny sport jaki uprawiam to jazda samochodem.

Sysunia ja mam teraz takie zachcianki i to bez ciazy, np ostatnio zjadlam puszke karmelu (300g) a zaraz potem chipsy z dipem- salsa. TZ sie boi co to bedzie jak bede w ciazy jak juz teraz ze mna nie moze wytrzymac. W kazdym badz razie mam nadzieje, ze nudnosci przejda wkrotce i zaczniesz sie w pelni cieszyc ciaza.
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 21:19   #4600
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 3 317
Dot.: Anglia cz. III

Vedmo: bedzie dobrze , ja tez mialam wywolywany porod z tych samych powodow, ale tylko tydzien przed terminem, tez mnie cc straszyli no ale udalo mi sie wypchnac jakos (jak? sama nie wiem )
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 22:23   #4601
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
a to wszystko zalezy od higieny osobistej, nie od narodowosci. Ja znam bardzo zadbana francuzke ale i angielskiego flejtucha. Wszystko naprawde zalezy od osoby. Flajtuchow nie lubie bleeee

To prawda Ja znam polaków flejtuchow, angolii, hindusów.hihi tak wiec jest w czym wybierać!


Cytat:
Daenerys

Narobilas mi ochoty na barszcz teraz!
Musze tylko kupic ten koncentrat z butelki. Bede musiala poszukac w polskich sklepach. A Ty Sysunia_d jakiej to firmy masz, bo nie jestem do konca pewna co to jest?
Koliber

Cytat:

luna

Sysunia dobrze, że lekarz wszystko wytłumaczył, na pewno mniej obaw masz teraz.
poza tym jak coś to pytaj albo zajrzyj na wątek ciężarówek w UK, na pewno ktos szybko rozjaśni pojawiające się wątpliwości.
Narazie czekam grzecznie na położną , mam nadzieje ze bedzie równie miła i otwarta jak ten lekarz bo az naprawde miło było z nim rozmawiać. Widac ze nie olewa tylko stara sie pomóc. Oczywiscie jesli pojawią sie jakies pytania to skorzystam z waszych doświadczen i zapytam . Watek Ciężarnych napewno odwiedze


anka a gdzie ty teraz pracujesz ( co robisz) ?


Koculek najlepsze jest to ze możesz zrobić rewolucje w żołądku i nic ci nie jest
Jak twój tż jest taki ostrożny to weż go spod pierdułki
__________________
25.07.2009 - Nasz Cudowny Dzień - Ślub

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200304251135.png

17.11.2010 urodził sie nasz Skarbek
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-14, 07:49   #4602
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Sysunia_d Pokaż wiadomość
Jak twój tż jest taki ostrożny to weż go spod pierdułki
co masz na myśli?


a ja dziś mam długi dzień, wywiady przeprowadzam i nie będzie lunchu
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 08:16   #4603
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
co masz na myśli?


a ja dziś mam długi dzień, wywiady przeprowadzam i nie będzie lunchu

wywiady? z gwiazdami? juz jade
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 08:37   #4604
aniaxxxxx
Zadomowienie
 
Avatar aniaxxxxx
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Walia
Wiadomości: 1 291
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
pochwal się jak już coś sklecisz
jak bedzie czym sie chwalic to napewno pokaze
szukam teraz zaciecie materialu na sukienke letnia

Cytat:
Napisane przez anka! Pokaż wiadomość
W tym miesiacu bedzie pierwsza rocznica slubu koncert wlasnie z tej okazji.
u mnie pierwsza rocznica wypada w sierpniu, z tego wzg ze w tym czasie wybieramy sie do pl to nie wiemy jeszcze jak bedziemy ten dzien swietowac..

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
No ja mam nadzieję, że mi tylko piersi, bo za bardzo to bym się roztyć nie chciała. Widzę, że jesteśmy tej samej postury.
hehe mam takie same nadzieje jak Ty... piersi moga rosnac ale nic poza tym

no ja wpierniczam wlasnie sniadanie... owsianka z malisami , musze sie ubrac...i pierwszy raz wykorzystac moja maszyne
aniaxxxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 11:40   #4605
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez ***luna Pokaż wiadomość
wiolqn gratulacje
Właściwie to chciałam zapytać od jak dawna biegasz?
w czercu mina 2 lata

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
Wiolqn witaj w domu!! Która byłaś?
23925ta na 30815. to jeszcze nie tak zle

Vedmo co z kolezanka?
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 12:35   #4606
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: Anglia cz. III

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;1855797 6]Vedmo: bedzie dobrze , ja tez mialam wywolywany porod z tych samych powodow, ale tylko tydzien przed terminem, tez mnie cc straszyli no ale udalo mi sie wypchnac jakos (jak? sama nie wiem )[/QUOTE]

No taka mam nadzieje... od wczoraj obgryzlam wszystkie paznokcie - bardziej sie boje - przyznaje - o nia niz o malego.
Moona, wlasnie czytam Twoj "Jezyk Niemowlat" - bdb pozycja, generalnie mamy z autorka zbiezne poglady (pewnie dlatego tak mi sie podoba!)

Cytat:
Napisane przez aniaxxxxx Pokaż wiadomość
piersi moga rosnac ale nic poza tym
Wypluj to! Ja tez tak myslalam, ale zaczynam powoli wygrywac na biusty z Pamela Anderson to juz doprawdy przesada przeskoczylam juz 2 rozmiary miseczek, a to dopiero 6 miesiac!
... ale wciecie w talii nadal mam

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
Vedmo co z kolezanka?
Gorzej. Spadlo jej cisnienie, od rana staraja sie wywolac porod, poki co - bezskutecznie...
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 14:00   #4607
aniaxxxxx
Zadomowienie
 
Avatar aniaxxxxx
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Walia
Wiadomości: 1 291
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Wypluj to! Ja tez tak myslalam, ale zaczynam powoli wygrywac na biusty z Pamela Anderson to juz doprawdy przesada przeskoczylam juz 2 rozmiary miseczek, a to dopiero 6 miesiac!
... ale wciecie w talii nadal mam



Gorzej. Spadlo jej cisnienie, od rana staraja sie wywolac porod, poki co - bezskutecznie...
no to calkiem niezla figurka Ci sie trzyma tylko pozazdroscic
Mi do Pameli duuuzo miseczek mi brakuje... napewno w ciazy nie bede miec takich balonow

ni fajna syt z ta kolezanka.. miejmy nadzieje ze wszytsko bedzie dobrze i bez wiekszych komplikacji..
aniaxxxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 14:40   #4608
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Wypluj to! Ja tez tak myslalam, ale zaczynam powoli wygrywac na biusty z Pamela Anderson to juz doprawdy przesada przeskoczylam juz 2 rozmiary miseczek, a to dopiero 6 miesiac!
... ale wciecie w talii nadal mam
to by nawet moglo mnie przekonac do zaciazenia biustu nigdy za malo (szczegolnie przy takich brakach jak u mnie)

bedzie dobrze z kolezanka, badz dobrej nadzieji
mojej psiapsiole wywolywali porod ponad 2 dni, tez 2 - 3 tygodni przed porodem (cisnienie i obecnosc bialek w moczu?) obydwoje mamusia i bobo byli zdrowiotcy - chociaz wymeczeni

bakteria czyta wyraka na fitnesie i dietach - 2 kilo do przodu, trzeba sie uinteligecic na te tematy
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 17:12   #4609
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
bakteria czyta wyraka na fitnesie i dietach - 2 kilo do przodu, trzeba sie uinteligecic na te tematy
dalej ciemna - skakac nie skakac, bialka nie bialka, eh trzeba bedzie te kilo pokochac

nikt nie chce ze mna dzisiaj gadac

ide robic schabowe do domu w takim razie (te z piersi kurczaka jakby zaczelo sie za duzo pytan skad schab)
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-14, 17:22   #4610
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
dalej ciemna - skakac nie skakac, bialka nie bialka, eh trzeba bedzie te kilo pokochac

nikt nie chce ze mna dzisiaj gadac

ide robic schabowe do domu w takim razie (te z piersi kurczaka jakby zaczelo sie za duzo pytan skad schab)
Ja tez mam podobnie na fintesie, nie wiem za co sie wziac i w rezultacie nie biore sie za nic.
Uwielbiam kotlety z piersi kurczaka. Moze sama powinnam zrobic je na kolacje? A ile to kalorii ma? Duzo?
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 17:55   #4611
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: Anglia cz. III

Witam po dluzszej przerwie .
Rodzinka pojechali, a ja dochodze do siebie . Fajnie bylo ich miec blisko, choc organizowanie czasu dla 3 osob jest troszku meczace .
Na szczescie pobyt sie udal, pogoda dopisala - 5 slonecznych dni z rzedu to dosc niespotykane tutaj . Za to w przyszlym tygodniu ma byc mroz i padac snieg .

W pracy kilka osob pytalo sie o wypadek prezydenckiego samolotu i skladalo wyrazy wspolczucia. Szczegolnie jeden kolega mnie ujal, mama mu zmarla tydzien temu a on jeszcze byl na tyle mily ze powiedzial ze mu przykro z powodu katastrofy.


Mialam cos jeszcze pisac i sobie zapomnialam co - Szperrr zarazilas mnie .
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 18:13   #4612
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
Witam po dluzszej przerwie .
Rodzinka pojechali, a ja dochodze do siebie . Fajnie bylo ich miec blisko, choc organizowanie czasu dla 3 osob jest troszku meczace .
Na szczescie pobyt sie udal, pogoda dopisala - 5 slonecznych dni z rzedu to dosc niespotykane tutaj . Za to w przyszlym tygodniu ma byc mroz i padac snieg .

W pracy kilka osob pytalo sie o wypadek prezydenckiego samolotu i skladalo wyrazy wspolczucia. Szczegolnie jeden kolega mnie ujal, mama mu zmarla tydzien temu a on jeszcze byl na tyle mily ze powiedzial ze mu przykro z powodu katastrofy.


Mialam cos jeszcze pisac i sobie zapomnialam co - Szperrr zarazilas mnie .
no faktycznie sie spisałas

fajnie ze rodzinka zadowolona i ty tez byłas i jestes teraz

u mojego tz w pracy zachowali sie podobnie...
az sie nawet troche zdziwilam...
a tu "nasi" krytykuja, ze UK i Irlandia zaloby narodowej nie oglosily .....
hym... to kwestia sporna my chyba zbyt emocjonalnie podchodzimy do tego rodzaju gestow...
rozpamietujemy,zagłebiamy sie, media szaleja,niepotrzebnie sie emocjonuja...
zamiast ze spokojem znosic zaistniała choc nie łatwa sytuacje...

zreszta pokazalismy juz jaki z nas naród jesli mowa o pochowku pary prezydenckiej
osmieszamy sie tylko
dla mnie: "jak zwykle"

*****************

a ja nadla nie czuje sie najleiej
kaszel nie ustepuje
wrecz przeciwnie głowa mnie boli i gardło tez i zimno mi pomimo ze mam na sobie 3 długie rekawy
gotuje warzywka i rybke z kolendra w parowniku
a potem przenosze sie do wyrka
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 20:44   #4613
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość

zreszta pokazalismy juz jaki z nas naród jesli mowa o pochowku pary prezydenckiej
osmieszamy sie tylko
dla mnie: "jak zwykle"
Jak to sie osmieszamy? Bo nie wiem, czytam glownie na Onecie info, a tam nic nie ma.
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 20:56   #4614
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: Anglia cz. III

Kolezance wyklul sie synek wlasnie do mnie dzwonila. Wiem, ze ostatnie 24h byly dla niej koszmarne, a mimo to zazdroszcze, ze ma juz maluszka przy sobie. Niestety, nie jest z nia najlepiej, do soboty na pewno zostaje w szpitalu.

... i jeszcze bardziej przez to nie moge sie doczekac Adasia, wiecie?...
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 21:12   #4615
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
Jak to sie osmieszamy? Bo nie wiem, czytam glownie na Onecie info, a tam nic nie ma.
http://www.tvn24.pl/
wawel/pochowek/protesty/klotnie/listy z podpisami/demonstracje

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Kolezance wyklul sie synek wlasnie do mnie dzwonila. Wiem, ze ostatnie 24h byly dla niej koszmarne, a mimo to zazdroszcze, ze ma juz maluszka przy sobie. Niestety, nie jest z nia najlepiej, do soboty na pewno zostaje w szpitalu.

... i jeszcze bardziej przez to nie moge sie doczekac Adasia, wiecie?...

ale sie nam chłopców wykówa w tym roku
wierze ze nie mozesz sie doczekac
juz blisko.....

ja ogladam F codziennie na skypie, jezu jak takie małe dziecko szybko rosnie i jak potrafi sie zmieniac ....
siostra mowi ze juz sie glosno smieje,ze raguje na brzeczace zabawki, ze zaczyna wydobywac z siebie głosy typu 'gu' 'gu'
a ledwo tydzien temu go widzialam i takich cudow nie było

ech te dzieci
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 21:14   #4616
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
to by nawet moglo mnie przekonac do zaciazenia biustu nigdy za malo (szczegolnie przy takich brakach jak u mnie)
uwielbiam Twoje teksty
no ale ja też przyrostem biustu bym nie pogardziła

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
ide robic schabowe do domu w takim razie (te z piersi kurczaka jakby zaczelo sie za duzo pytan skad schab)
no moja droga, toż to nie schabowe!
schabowe ze schabu mają być.
a z kurczaka robimy panierowane filety. ewentualnie kotlety drobiowe. ale nie schabowe!

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
Witam po dluzszej przerwie .
Hej
Właśnie myślalam ostatnio gdzie się podziałaś

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
Jak to sie osmieszamy? Bo nie wiem, czytam glownie na Onecie info, a tam nic nie ma.
Chodzi o pochówek na Wawelu?
Obok królów, Piłsudzkiego i Sikorskiego?
Bo temu to ja też jestem przeciwna i to baaaardzo!

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Kolezance wyklul sie synek wlasnie do mnie dzwonila. Wiem, ze ostatnie 24h byly dla niej koszmarne, a mimo to zazdroszcze, ze ma juz maluszka przy sobie. Niestety, nie jest z nia najlepiej, do soboty na pewno zostaje w szpitalu.

... i jeszcze bardziej przez to nie moge sie doczekac Adasia, wiecie?...
Gratulacje dla koleżanki!
Cieszę się że tak się dobrze skończyło
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg
peorth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 21:30   #4617
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Anglia cz. III

wiolqn
wlasnie ogladnelam foty z Paris .... widze ze pogode zalatwilam EXTRA !!!
hym ... jakies podziekowania cioci kofice sie chyba naleza
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 22:02   #4618
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: Anglia cz. III

kofi ciagle dorzucam nowe (napstrykalismy jak glupki 700 w 4 dni, oczywiscie wrzucam tylko czesc - tak latwiej mamie obejrzec), pogoda byla cudna, dziekuje cioci Kofice. zwlaszcza podczas biegu, slonecznie ale nie za goraco. moze poza popoludniem niedzielnym gdy mnie przewialo i teraz mi glowke rozwala i poniedzialek tez byl chmurzasty ale co sie bedziemy rozdrabniac nie?

Pieknie bylo i slonecznie DZiekowac
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 22:40   #4619
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
kofi ciagle dorzucam nowe (napstrykalismy jak glupki 700 w 4 dni, oczywiscie wrzucam tylko czesc - tak latwiej mamie obejrzec), pogoda byla cudna, dziekuje cioci Kofice. zwlaszcza podczas biegu, slonecznie ale nie za goraco. moze poza popoludniem niedzielnym gdy mnie przewialo i teraz mi glowke rozwala i poniedzialek tez byl chmurzasty ale co sie bedziemy rozdrabniac nie?

Pieknie bylo i slonecznie DZiekowac
ba!!! juz lepiej !!! widze ze resztki dobrego wychowania sie gdzies zachowały
i "swiatowe zycie panny do cna nie rozpusciło" !!!
a foty co raz fajniejsze
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 07:31   #4620
aniaxxxxx
Zadomowienie
 
Avatar aniaxxxxx
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Walia
Wiadomości: 1 291
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
http://www.tvn24.pl/
wawel/pochowek/protesty/klotnie/listy z podpisami/demonstracje


ja ogladam F codziennie na skypie, jezu jak takie małe dziecko szybko rosnie i jak potrafi sie zmieniac ....
siostra mowi ze juz sie glosno smieje,ze raguje na brzeczace zabawki, ze zaczyna wydobywac z siebie głosy typu 'gu' 'gu'
a ledwo tydzien temu go widzialam i takich cudow nie było

ech te dzieci
dokladnie, z tym wszytskim to jakas paranoja.. przeraza mnie ta Polska...

mojej znajomej dziewczynka strasznie sie zmieniala.. ale caly czas podobna tylko do tatusia... do mamy wogol

eh, ale nie chce mi sie isc do jej beznadziejnej roboty.... ciekawe czy dostane kase za holiday z 2008 roku.. na ktory czekam juz 2 rok
aniaxxxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:27.