KAWArnia na emigracji - parking strzezony - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-23, 09:45   #1801
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
u mnei dzien pieroga. gotuja sie ziemniaczki na nadzienei do ruskich, soczewica i miesko. bedziemy z TaZem lepic. a ja bede musialam sie oprzec zjedzeniu hmmmm
uwielbiam ruskie kocham ruskie Tz nie przepada,wiec nie robie. Simon w ogole pierogow nie lubi.
robisz z ciemnej maki ??

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Pewnie tak. Zabralam go dzisiaj do Warwick Castle:
http://www.warwick-castle.co.uk/
Zrobilismy sobie z tego cala wyprawe, ze piknikiem i wspinaniem sie na zamkowe mury i odpoczynkiem nad rzeka... Alez tam jest przepieknie!!! Tylko troche daleko od nas... no ale raz od wielkiego dzwonu mozna sie gdzies dalej przejechac, nie?
A, no i mialam taki kuponik z Tesco - wiec 1 bilet byl za darmo (19funtow, hehehe)
Swietne atrakcje macie w okolicach Londynu,sprawdzalam kupony z tesco i wszystko w waszym rejonie.
My moze w przyszlym roku pozwiedzamy wiecej Anglii, bo wakacje raczej odpadaja,jesli wszystko pojdzie z planem

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
Bylam jednak u lekarza (tak dla swietego spokoju ) i faktycznie mam malucha zlamanego i to tak brzydko, z przemieszczeniem. Dwoch lekarzy mnie poinstruowalo ze sroga mina, ze mam duzo odpoczywac z noga w gorze, robic okladziki a na piete moge probowac stawac dopiero za kilka dni. Dwoch ich bylo, bo pierwszemu troche sie w twarz zasmialam jak powiedzial ze mam nie chodzic. Az mi glupio bylo, bo rozumiem czemu to mowil tylko... nie chodzic? Wez tu i nie chodz majac 2.5-latke w domu . Hania juz teraz szaleje z moimi kulami, podobno gra w hokeja . Oby mnie za nie nie lapala jak bede kustykac, bo calkiem sie polamie
mam nadzieje,ze czujesz sie lepiej i ze hania dala Ci troche luzu,w koncu ma nowa zabawke
Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
Bylam dzis na zakupach. Moje lupy to: torebka, buty, cycnik, 2 topy i 2 spodnice , ze nie wspomne co na ebayu kupilam .
Chyba sobie musze kureczek przykrecic.

Spodobaly mi sie jeszcze te buty http://www.asos.com/Faith/Faith-Drak...t=-1&clr=Black poprosilam o drugi do przymierzenia, niestey zostal tylko ten jeden ..ostatni . Pani co prawda zaproponowala ze mi je zostawi jak sie drugi znajdzie, ale podziekowalam.
No i tak sie obeszlam smakiem.

Dobrze ze choc te spodnice super leza i tanie jak barszcz bo z czeriti . A firmowki - jedna z Monsoon a druga z Sandwich .

Top taki http://www.debenhams.com/webapp/wcs/...igners%7EWomen
no szalona,takie zakupy....moge sobie tylko pomarzyć
moje wyprzedaze, to 3 cycniki z Debenhamsa (koniec z bravissimo i ich zawyzonymi cenami) top z Tk maxxa,ktory musialam ukryc
Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość

Napiszę Wam coś o nowej pracy: bardzo mi się podoba. Mają do mnie od początku 100% zaufania i nie podważają moich decyzji. Już zmieniłam jeden proces, który nie wydawał mi się idealny. Niedługo będę rekrutowała na zastępstow jednej z moich podopiecznych, gdzyż wybiera się na urlop macierzyński i wszystko będzie w moich rękach. Mój manager nie będzie się w nic angażował, ponieważ to mój zespół i zrobię co będę uważała za słuszne. Super godziny pracy, pon-czw kończę o 16:45 a w piątek o 16:15 Wszyscy wychodzą na czas. No i te widoki z okna
Moja była managerka nie przeżyłaby dnia, ponieważ nie ma przerw na papierosa a używanie neta jest nadzorowane (trzeba się zalogować przez specjalny program). No i spobie codziennie wchodzę na 11 piętro po schodach, żyć nie umierać.
Zmykam spać
Super,ze praca Ci sie podoba windy nie macie,czy to tak dla sportu ?
Mnie coraz bardziej drazni jak to wszystko jest zle zorganizowane w mojej firmie. bez ladu i skladu.

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
Przygotowania do slubu ida pelna para. A dzisiaj wlascicielka sklepu slubnego powiedziala mi, ze dzwonili do niej z programu 4 Weddings i chcieli namiary na panny mlode, ktore biora slub miedzy lipcem a koncem sieprnia. Zostawili jej namiary jakby kogos miala, no i sie zastanawiam co zrobic.
w zyciu bym sie nie zgodzila no ,ale ja nawet na tradycyjny slub sie nie zgodzilam,wiec chyba nie jestem obiektywna
Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak się zaopatrujecie na czarny strój kąpielowy na lato? Wolałabym kolorowy- wiadomo ale tylko czarny jest dobry na moje różniące się rozmiarem piersi....
jak kupisz bardzo kolorowe, to tez nie bedzie widac roznicy w piersiach
moje juz lada moment przyleca do mnie z ameryki z VS,cenowo wyszly tak jak w Uk,a moze nawet taniej
sa baaaaardzo kolorowe

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
dzieki olu - moj ojciec mial dlugo problem z tym biodrem, 6 lat temu byl u lekarza to mu jakis konowal powiedzial, ze poki pan chodzi, to niech pan chodzi, a jak przestanie - to wtedy do mnie przyjdzie!! Moj ojciec z drugiej strony uparty - baran z urodzenia - i myslal ze tak na kulawo przepyka do emerytury Ciekawe ze po jakims czasie zamieniamy sie rolami - to rodzice sie robia upartymi i zbunotwanymi jak nastolatki - a nas jakby nagle madrosc zyciowa oswieca (tych oczywiscie ktorzy jej nie mieli )
mam nadzieje,ze tata sie opamieta i zacznie cos dzialac za nim bedzie za pozno.co do lekarza, to bez komentarza .
Moze sobie podac reke mojej mamie, ktora oglosila,ze na wiecej operacji nie idzie.do sanatorium nie pojedzie i w szpitalu tez nie bedzie siedziec
Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
kolezanka sie przewrocila (szczegolow nie znam) i miala wylew krwi do mozgu - stalo sie to z soboty na niedziele, sa poza granicami, wiec tylko mielismy smsa od jej meza. Jej rodzice jada teraz z polski do niej, a my czekamy na dalsze informacje.

ktos ma przepis na dietetycznego swiniaka? kupilam takie chudziutkie miesko w wholefoods, ale weny nie mam
dobrze,ze kolezanka ma sie juz lepiej
mam przepis,ale nie dietetyczny schab po cygansku,marchewka,cebula ,pieczarki,ser zolty i majonez robilam, tylko 4 razy,a teraz nastala era diet

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
Ano nie zauwazyl bylam na srodku skrzyzowania na drodze glownej a on z podporzadkowanej mi wyjechal prosto w moj bok. Droga byla zablokowana przez prawie godzine, nawet w radio mowili o wypadku . Goscia ewidentna wina - na szczescie sie przyznal i podpisal wine.
Nic mi sie nie stalo, oprocz kilku zadrapan od szkla i lekkiego bolu plecow.
dobrze,ze nic Ci nie jest strasznie wyglada, to auto.dobrze ,ze nikt tam nie siedzial. bedziesz sie starac o odszkodowanie zdrowotne ? ja nie chcialam,ale kilka osob mnie nakierowalo i bylam im wdzieczna jak pozniej dostalam 1.700f
jak sie podpisuje ta wine ???? wezwalas policje. moja sprawa z taksówkarzem nadal nie wyjasniona
*************************
zjadlo mi kilka cytatow i teraz nie pamietam ktore
Milego dnia dziewczyny w poniedzialek do Polski juz lecimy
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 11:59   #1802
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Wilqn co masz na mysli mowiac tanie bilety?
Bo moja ulubiona wokalistka (Tori Amos) gra w lipcu w Londynie i bilety sa np po 40 funtow. To duzo czy malo? A gdzie sie te tanie bilety kupuje?

Ciesze sie ze Ci sie koncert podobal.
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 12:44   #1803
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
bedziesz sie starac o odszkodowanie zdrowotne ? ja nie chcialam,ale kilka osob mnie nakierowalo i bylam im wdzieczna jak pozniej dostalam 1.700f
jak sie podpisuje ta wine ???? wezwalas policje. moja sprawa z taksówkarzem nadal nie wyjasniona
Ja tez chce wiedziec, jak to bylo z ta wina. Bo jak mnie TIR rozjechal na M25 w 2007, to zadnego odszkodowania nie dostalam!

Dzisiaj siedze w pracy tylko do 15.00 bo Anglia gra
Bdb, zrobie kotlety de volaille, bo mam ochote a to jest strasznie pracochlonne i nigdy czasu nie mam.
Mam tez pytanie z gatunku tych glupich: czy jak w weekend bedzie 28C, to lepiej siedziec w domu, czy nad morzem, jak sie jest w 9 miesiacu ciazy? Hmm?
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 12:51   #1804
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Bdb, zrobie kotlety de volaille, bo mam ochote a to jest strasznie pracochlonne i nigdy czasu nie mam.
Mam tez pytanie z gatunku tych glupich: czy jak w weekend bedzie 28C, to lepiej siedziec w domu, czy nad morzem, jak sie jest w 9 miesiacu ciazy? Hmm?
mysle,ze to sprawa indywidualna
jesli bedzie wiaterek fajnie wial,masz wielki parasol przeciwsloneczny i w poblizu bedzie toaleta,to czemu nie
ciekawe co ja bym wybrala

btw tez bardzo rzadko robie te kotlety, bo sa pracochlonne. czym nadziewasz? ja pieczarkami i serem .
kilka razy kupilam gotowe,nadziewane szynka. niestety cena jest porażająca.
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 12:57   #1805
little_ola
Zakorzenienie
 
Avatar little_ola
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: na sofie
Wiadomości: 13 587
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość

Dzisiaj siedze w pracy tylko do 15.00 bo Anglia gra
Bdb, zrobie kotlety de volaille, bo mam ochote a to jest strasznie pracochlonne i nigdy czasu nie mam.
Mam tez pytanie z gatunku tych glupich: czy jak w weekend bedzie 28C, to lepiej siedziec w domu, czy nad morzem, jak sie jest w 9 miesiacu ciazy? Hmm?
dostałam maila ze szkoły córki, że jak chcę to mogę ją odebrać 45 minut wcześniej, żeby obejrzeć mecz
nie, nie chcę, niech się uczy! tym bardziej, że później ma jeszcze drama klas i dopiero o 4:30 pm ją odbieram i zdążę kolację przygotować przed wyjściem

Vedma ! bój się Boga dziewczyno! siedź w domu, chyba że to morze to masz 10 minut samochodem od swojego szpitala ja bym nie ryzykowała udaru słonecznego czy porodu na plaży
little_ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 13:47   #1806
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
Wilqn co masz na mysli mowiac tanie bilety?
Bo moja ulubiona wokalistka (Tori Amos) gra w lipcu w Londynie i bilety sa np po 40 funtow. To duzo czy malo? A gdzie sie te tanie bilety kupuje?

Ciesze sie ze Ci sie koncert podobal.
ja czatuje na bilety na ebayu. Zawsze trafia sie tacy co to nakupili biletow wczesniej i maja nadzieje ze na nich zarobia a tu sie okazuje ze nikt nie chce kupic wiec w dniu imprezy, na kilka godzin przed rozpoczeciem oddaja je za bezcen. na u2 byly wykupione od razu a ja kupilam dzien wczesniej jakos za 40f chyba wiec tu akurat cena byla zblizona, ale juz na Depeche Mode zamiast 65 zaplacilam 12 a wczoraj zamiast 65 - 20. (chociaz widzialam i bilety po 600F)
40 to taka cena w miare jeszcze. Jezeli bardzo chcesz pojsc na ten koncert to moze lepiej kupic teraz i nie ryzykowac, Tori tez lubie wiec bede polowac na bilety blizej daty.
w piatek Pearl Jam gra w Hyde Parku wiec zerkam na bilety bo chetnie bym poszla. No i na pewno bede walczyc o Stinga w RAH.

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
uwielbiam ruskie kocham ruskie Tz nie przepada,wiec nie robie. Simon w ogole pierogow nie lubi.
robisz z ciemnej maki ??
to zalezy jaka akurat mam pod reka. u mnei z reguly kroluja mieszane maki zwyklej bialej nie kupuje. co do ciasta na pierogi to przekonalam sie ze trzeba dawac samo zoltko bo bialko utwardza ciasto i trzeba je zagniatac bardzo goraca woda. Wychodzi wtedy fajne mieciutkie, elastyczne ciasto a po ugotowaniu jest bardzo delikatne w smaku.
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 14:03   #1807
bellebelle
Zadomowienie
 
Avatar bellebelle
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 272
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Dzien dobry - przepraszam, ze sie nie odzywam ostatnio (na pewno tesknilyscie ) ale tyle teraz sie dzieje ze laptop wieczorem to ostatnie na co moge patrzec.
Postaram sie dzisiaj przejrzec co tam nabazgrolilyscie

Ale upal...
__________________

bellebelle jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-23, 14:53   #1808
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

cala Anglia zastygla w oczekiwaniu. Czy to juz teraz, moment hanby czy jednak chwaly?

Rys polecial na pierwsza polowe (mamy TV w kantynie) a ja pojde na druga (wiadomo, ciekawsza hehe).

Dzis dzien Ojczulka w Polsce. Nie zapomninac

Pamietacie Dynastie? Ulice pustoszaly w niedzielne popoludnia, witr przetaczal kawalki smieci po ulicach, koty walesaly sieleniwie i ani zywej duszy? Tak wyglada moja badz co badz dosc ruchliwa zazwyczaj ulica przed hotelem. Pub na przeciwko jest napakowany, i kazdy przykleil sie do TV.
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska

Edytowane przez wiolqn
Czas edycji: 2010-06-23 o 15:29
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 15:38   #1809
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Goooooool!!!!! Byla przyjemna cisza w budynku, i nagle odezwal sie jedyny departament 'pracujacy' w tej chwili

kwestia nadrobienia, bo mialam 3 razy to zrobic i ciagle zawracali

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
Ano nie zauwazyl bylam na srodku skrzyzowania na drodze glownej a on z podporzadkowanej mi wyjechal prosto w moj bok. Droga byla zablokowana przez prawie godzine, nawet w radio mowili o wypadku . Goscia ewidentna wina - na szczescie sie przyznal i podpisal wine.
Nic mi sie nie stalo, oprocz kilku zadrapan od szkla i lekkiego bolu plecow.

Alfa piekna ale chyba jednak zagram bezpieczniej i kupie cos 'spokojniejszego' .
Zreszta samochod zastepczy moge trzymac przez 12 tygodni to sobie cos ciekawego znajde w miedzyczasie .

A oto co zostalo z mojego pieknego samochodu .
Loli - rany boskie! dobrze kobieto ze ci sie nic nie stalo - samochod wyglada okropnie! I proponuje od razu zglaszac bol plecow do ubezpieczalni!!!

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;2019087 9]

Emergency budget: bear cuts or face 'road to ruin' warns George Osborne czytalyscie? co o tym myslicie?

Mi sie podoba ta opcja, oj, bedzie sie dzialo, cala lista pseudo samotnych matek, facetow w sile wieku, co to pracy nie moga znalezc, czy tez o paranojo, ludzie, ktorzy sa za grubi, zeby pracowac, juz widze ich pospolite ruszenie [/QUOTE]

wiesz co - to pie.rzenie kotka za pomoca mlotka (a propo's cytatu nie twojej wypowiedzi )! gdzie w jego budzecie cokolwiek popiera ta teorie jak zwykle wielkie slowa - zero akcji, wlasnie klasa robotnicza i nizsza srednia klasa dostanie najmocniej po dupie - reszcie lekko sie pogorszy eh!
obawiam sie ze pospolitego ruszenia nie bedzie - jedynie rusza z Disability Act do sadu

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Dzisiaj siedze w pracy tylko do 15.00 bo Anglia gra
Bdb, zrobie kotlety de volaille, bo mam ochote a to jest strasznie pracochlonne i nigdy czasu nie mam.
Mam tez pytanie z gatunku tych glupich: czy jak w weekend bedzie 28C, to lepiej siedziec w domu, czy nad morzem, jak sie jest w 9 miesiacu ciazy? Hmm?
to ja sie zastanawiam czy jechac bo goraca bedzie - a ta 'wariatka'....


kofa - wrocilas z londynu czy nie?
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 16:39   #1810
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

nieeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (go Slowenia, go go go)
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 17:03   #1811
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
nieeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (go Slowenia, go go go)

oops
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-23, 19:37   #1812
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
Londyniarki gotowe na ewentualny strajk meterka jutro?
ja overground używam

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
przepraszam,ze sie do niczego nie odniose,ale cos mnie zaatakowalo i jedyne o czym marze, to zeby mnie ktos dobil ktoras chetna
już Ci lepiej?



Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Ja tez!
przyznaj się, masz nadzieje w kinie urodzić aby Twoje dziecie dożywotnie darmowe seanse filmowe miało

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
Ano nie zauwazyl bylam na srodku skrzyzowania na drodze glownej a on z podporzadkowanej mi wyjechal prosto w moj bok. Droga byla zablokowana przez prawie godzine, nawet w radio mowili o wypadku . Goscia ewidentna wina - na szczescie sie przyznal i podpisal wine.
Nic mi sie nie stalo, oprocz kilku zadrapan od szkla i lekkiego bolu plecow.
oj nieźle skasowany samochód. Dobrze, że jesteś cała

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
koculkowa mi przypomniala ze koncert jest wiec zdazylam jeszcze wyrwac bilety na pare godzin przed koncertem. Musialam sie tylko kopsnac do Biggleswade po nie. Calkiem ladnie tam hehe. Okazuje sie ze na wyjscie z parcy, zatopowanie oystera, dotarcie do Kings Cross, kupienie biletow i wskoczenie do odjezdzajacego pociagu wystarczy tylko 12minut. Nie wiedzialam. Panienka czekala na mnei na stacji wiec tylko odebralam bilety, przebieglam na drugi peron i wskoczylam do powrotnego do Londynu (akcja zajela cale 3 minuty). Spoznilismy sie przez to troche na Kid Rocka ale za to Jon..... z mojej odleglosci nadal wygladal jak 20tek. A jak zagrali Keep the faith to az dreszcze mialam. Moja szczenieca milosc. Naprawde fajny.
widać, ze zakup był na wariackich papierach, ale sie Tobie opłaciło.
jak dla mnie kid rocka mogliby całkowicie pominąć. Niestety mój TZ nie wytrwał do końca i wyszliśmy 40 min przed końcem
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 19:50   #1813
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
windy nie macie,czy to tak dla sportu ?
dla sportu

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
Wilqn co masz na mysli mowiac tanie bilety?
Bo moja ulubiona wokalistka (Tori Amos) gra w lipcu w Londynie i bilety sa np po 40 funtow. To duzo czy malo? A gdzie sie te tanie bilety kupuje?
to wszystko relatywne, ja na U2 kupiłam za 95 funtów/bilet i wcale nie była to top cena (320 za VIPowski bilet)

Bon Jovi zapłaciłam 50 za bilet. (to były najtańsze dostępne)

Jak bardzo chce kogoś zobaczyć to zapłacę full price, ale na takie oncerty t sie trzea spieszyć. U2 kupiłam 2 minuty po tym jak były dostęne w sprzedaży a godzinę późńiej już wszystkie były wyprzedane.

NIestety nie zdołałam na Stinga kupić, także na pewno będę czatowała na ebayu w październiku.

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Mam tez pytanie z gatunku tych glupich: czy jak w weekend bedzie 28C, to lepiej siedziec w domu, czy nad morzem, jak sie jest w 9 miesiacu ciazy? Hmm?
Ty to ryzykantka jesteś

Cytat:
Napisane przez little_ola Pokaż wiadomość
dostałam maila ze szkoły córki, że jak chcę to mogę ją odebrać 45 minut wcześniej, żeby obejrzeć mecz
haha, poszalelni w tej Anglii

Cytat:
Napisane przez bellebelle Pokaż wiadomość
Ale upal...
uwielbiam jak jest ciepło, w końcu mogę nosić moje sukienki

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
Pamietacie Dynastie? Ulice pustoszaly w niedzielne popoludnia, witr przetaczal kawalki smieci po ulicach, koty walesaly sieleniwie i ani zywej duszy? Tak wyglada moja badz co badz dosc ruchliwa zazwyczaj ulica przed hotelem. Pub na przeciwko jest napakowany, i kazdy przykleil sie do TV.
pamętam pamiętam, pamiętacie jak kiedyś wkleiłam linka do TV online? tam jest program Drama i Dynastia była

Oglądamy meczyk, mam nadzieję, ze Niemcy wygrają
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 20:01   #1814
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Prosze mnie tu nie wyzywac od ryzykantek . Nad morze mam jakas godzine i pojechalibysmy bardzo wczesnie rano, zeby uniknac korkow. Przypominam, ze w zeszlym tygodniu skakalam po murach zamkowych oddalonych dobre 2.5h od mojego domu i zdecydowanie przynajmniej 3h od szpitala.
Ktorej sie tu wydaje, ze w godzine mozna urodzic pierwsze dziecko, co?

Prosze doswiadczone mamy o uswiadomienie tejże

Chodzilo mi raczej o to, czy nad morzem bedzie mi lepiej - w sensie chlodniej, milej, latwiej oddychac czy lepiej nie liczyc na morska bryze, napuscic sobie wody do miski i pomoczyc nogi przed TV

... bo naprawde (wiem, ze sie powtarzam) te upaly mi nie sluza nic a nic! dzisiaj przy prasowaniu wypilam z pol litra wody, a to bylo moze z 10 koszul tylko... juz nawet zaczelam sie zastanawiac, jakby tu prasowac na siedzaco

Ide robic te de volaille. Maatra - ja robie klasyczne, z maslem ziolowym w srodku
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 20:03   #1815
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Vedma nad morzem zdecydowanie przyjemniej!
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 20:46   #1816
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Chaotycznie bedzie

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Prosze doswiadczone mamy o uswiadomienie tejże
Mozna i z calego serca Ci tego zycze, chociaz moze nie na plazy

Jesli wogole masz ochote, to sadze ze morze to dobry pomysl Po prostu pamietaj o ochronie nie tylko skory i glowy, ale i brzuszka.

My wybieramy sie w sobote z samego rana, jak tylko nas nasz skowronek obudzi. Jeszcze nie wiem gdzie (moze Rye?), ale kazda w miare nie zatloczona piaszczysta plaza sie nada

Cos jeszcze mialam pisac.. ..
Acha jesli ktoras z Was ma zamiar czatowac na tanie bilety na Stinga ale np. beda tylko w wiekszej ilosci (np. 4sztuki a Wam potrzebne 2) to prosze o szybki telefon! Kilka razy probowalam kupic takie cuda na eBay'u, ale chyba nie mam szczescia...

Poza tym pod spodem nasze dzisiejsze zbiory, jeszcze pachnace sloncem Prosze .
__________________

Edytowane przez szperrr
Czas edycji: 2010-06-23 o 20:47
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 21:40   #1817
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Ide robic te de volaille. Maatra - ja robie klasyczne, z maslem ziolowym w srodku
ja też takie zawsze mam, tż robi pyszne. i wykraja kieszonkę w filecie, a nie tłucze. takiego zdolnego tżta mam, o!
co do morza, to ja naprawdę nie wiem, gdzie Ci będzie lepiej.... przypuszczam, że jak będą takie upały to i tu i tu się umęczysz

co do wody, to ja zawsze piję dużo, 1,5 - 2 litróe dziennie plus kilka herbatek. ale wczora i dziś to nie wiem czy nie przesadzilam, bo w pracy wypiłam 3 litry dziennie

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
Poza tym pod spodem nasze dzisiejsze zbiory, jeszcze pachnace sloncem Prosze .
Piękne
Ja dziś miałam z takich koktajl na obiad (dieta)
Ale dojadłam pyszna sardynką póżniej

Do biletów to ja też bym się mogła dołączyć, bo ja to wogóle do takich rzeczy też szczęścia nie mam

Ale idę troszkę pobuszować na Ebayu, mam dużą potrzebę wydania jakiś pieniędzy
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg
peorth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 22:56   #1818
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
Kofika Wszystkeigo najlepszego, nie ma to jak miec 15 lat co (podowjne bo podwojne ale o tym Ciiiiii)
Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
Kofika Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin!!! Milej zabawy!
Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
kofiko kochana wszystkiego najlepszego i dobrej zabawy w Londynie widzialam na FB ze niespodzianke mialas w domu - super i brawa dla tż
dzieki raz jeszcze dziewczyny ........ i to nie tajemnica ze skonczylam wczoraj nie 15 i nie 23 a 30 LAT !!!

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
Bon Jovi - pierwsza klasa

and ajjjjjjjj łil low juuuuuuuuuuuuuuuuuu bejbeeee
ooooooooooooooooooooooooo ooooooooolłajs......
Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
zkoculkowa mi przypomniala ze koncert jest wiec zdazylam jeszcze wyrwac bilety na pare godzin przed koncertem. Musialam sie tylko kopsnac do Biggleswade po nie. Calkiem ladnie tam hehe.
no ta to ma szczescie .... matko i ze chcialo ci sie do Biggleswade jechac przeciez to rzut beretem ode mnie ......
Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
kofa - wrocilas z londynu czy nie?
Cytat:
kofika jak tam szlajanie po Londynie, dotarlas juz?
jezdem wrocilam pozno.....

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
widać, ze zakup był na wariackich papierach, ale sie Tobie opłaciło.
jak dla mnie kid rocka mogliby całkowicie pominąć. Niestety mój TZ nie wytrwał do końca i wyszliśmy 40 min przed końcem
oooo szkoda ale mam nadz ze sie fajnie bawilas i tak .....

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Ktorej sie tu wydaje, ze w godzine mozna urodzic pierwsze dziecko, co?
moja siostra urodzila F w godzine

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
Poza tym pod spodem nasze dzisiejsze zbiory, jeszcze pachnace sloncem Prosze .
ale mi smaka zrobilas mniam .....

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
Ale idę troszkę pobuszować na Ebayu, mam dużą potrzebę wydania jakiś pieniędzy
no to udanych zakupów

*******************

a ja w koncu zebralam sie aby cos napisac.....
wczoraj wrocilsmy dosyc pozno, gdyz dopiero po 1ej bylismy w domu
tz zabral mnie na "jojko" i na kolacje nad Tamiza niby nic nadzwyczajnego ..... bo to nie Maledivy tylko Londyn ale liczy sie gest ......i serio sprawil mi tym wielka przyjemnisc

rano nieprzytomna zwloklam sie z lozka ..... aby pozniej czekac jak idiota na dworcu na pociagi, ktore albo nie jezdzily wcale albo byly opoznione o jakies 30 min....
(jak strajkowac to na calego)
na szczescie ze wzgledu na mecz juz o 14ej bylam w domu ..... zjadlam i padlam ......

teraz chyba tez juz zmykam
jezu jak mi sie jutro nie chce nigdzie isc ...............
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 10:35   #1819
bellebelle
Zadomowienie
 
Avatar bellebelle
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 272
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Bede probowala Was nadrobic

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość

Dzis dzien Ojczulka w Polsce. Nie zapomninac


Kartka wlasnorecznie robiona wyslana
Mecz tez ogladalismy w pracy, potem mowie do taty ze nasi wygrali, a on sie pyta jacy nasi, bo to nie jego

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
Bon Jovi zapłaciłam 50 za bilet. (to były najtańsze dostępne)

Jak bardzo chce kogoś zobaczyć to zapłacę full price, ale na takie oncerty t sie trzea spieszyć. U2 kupiłam 2 minuty po tym jak były dostęne w sprzedaży a godzinę późńiej już wszystkie były wyprzedane.

NIestety nie zdołałam na Stinga kupić, także na pewno będę czatowała na ebayu w październiku.


Ja jeszcze nigdy nie bylam tutaj w Anglii na koncercie, musze sie rozejrzec kto gra, bo bardzo chetnie bym sie wybrala bo atmosfera musi byc niesamowita!!

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
dzieki raz jeszcze dziewczyny ........ i to nie tajemnica ze skonczylam wczoraj nie 15 i nie 23 a 30 LAT !!!
Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość

Kofi spoznione zyczenia wszystkiego najlepszego w nowej dekadzie zycia

Kasienko powodzenia z ostatnimi przygotowaniami Pochwal sie zdjeciami jak wrocisz!!!

Vedmo jak sampoczucie?

Widze ze zakupowo szalejecie – ja teraz poluje na jakas fajna maxi dress, moze nawet sie wybiore do Londynu w ten weekend na zakupki bo wyplata dzisiaj
__________________

bellebelle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-24, 11:01   #1820
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Peorth, truskawy z mlekiem, jogurtem czy innymi owocami?

Ja ostatnio na sniadanka zjadam naturalny jogurt z owocami, amarantem i mielonym siemieniem lnianym. Mniam wlasnie koncze dopiero

Wyjdzie na to, ze na ktorys fajniejszy koncert kupimy bilet grupowy (Sa takie?)

Belle, do Londynu? bedziesz pewnie jedyna taka.. pod prad plynaca wszak pol Londynu wybiera sie nad morze

A najlepsza atmosfera to jednak na polskich koncertach jest Podobno niektore grupy specjalnie robia koncerty w Polsce jak chca fajne nagrania do teledyskow. Zupelnie to co innego niz np. w Stanach, gdzie kilkoro dzieciakow skacze pod scena, ale reszta przez pierwsze pol godziny lazi po napoje, pol godziny szuka swoich miejsc, kolejne pol godziny wszyscy pchaja sie do toalet... i po koncercie

Kofi, jeszcze raz: Bardzo podoba mi sie Twoje podejsce do wieku, tzn. to ze sie nie krygujesz z cyferkami

Kasienko, domyslam sie ze oboje powiedzieliscie TAK, wiec gratulacje!!
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 11:13   #1821
bellebelle
Zadomowienie
 
Avatar bellebelle
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 272
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
Belle, do Londynu? bedziesz pewnie jedyna taka.. pod prad plynaca wszak pol Londynu wybiera sie nad morze
Wiesz jak sie ma morze na codzien to sie zaczyna troche nudzic i czlowiek zaczyna tesknic za "cywilizacja"
Przynajmiej w pociagu sobie latwo miejsce siedzace znajde
__________________

bellebelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 11:53   #1822
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
Jesli wogole masz ochote, to sadze ze morze to dobry pomysl Po prostu pamietaj o ochronie nie tylko skory i glowy, ale i brzuszka.

Poza tym pod spodem nasze dzisiejsze zbiory, jeszcze pachnace sloncem Prosze .
Jakie piekne truskawki! Ja ostatnio kupuje truskawy co kilka dni i rzucam sie na nie za kazdym razem tak samo - mmm... pychota!

Tak jak piszesz Szperrrku: Mam zamiar w ogole nie wystawiac sie za bardzo na slonce, a juz na pewno Adasia bede trzymac pod jakas przewiewna koszulka. Musze kupic tez jakis porzadny krem z filtrem w piatek

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
co do morza, to ja naprawdę nie wiem, gdzie Ci będzie lepiej.... przypuszczam, że jak będą takie upały to i tu i tu się umęczysz
Tez mam takie obawy
Sardynka z truskawkami??? Alez awangardowo!


Cytat:
Napisane przez bellebelle Pokaż wiadomość
Wiesz jak sie ma morze na codzien to sie zaczyna troche nudzic i czlowiek zaczyna tesknic za "cywilizacja"
Przynajmiej w pociagu sobie latwo miejsce siedzace znajde
Zawsze sie nad tym zastanawialam: czy jakbym mieszkala nad samym morzem, to szybko by mi sie znudzilo???
Bo ja uwielbiam zasadniczo kazda wode. Od oceanu po ogrodowy basen

A tak w ogole to w srodku nocy moj alarm przeciwpozarowy (ktorego nienawidze!) postanowil sie wlaczyc kompletnie bez powodu. Oczywiscie wyrwal nas ze snu, mnie wystraszyl, TZa wkurzyl...
Juz kiedys probowalam calkowicie odlaczyc to cholerstwo, ale to ma jakies awaryjne zrodlo zasilania... Tragedia...
Zawsze powtarzam, ze jak bedziemy miec swoj dom, to zadnych alarmow w nim nie bedzie - ale to jest chyba jeden z wymogow ubezpieczeniowych, prawda?
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 13:18   #1823
bellebelle
Zadomowienie
 
Avatar bellebelle
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 272
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Zawsze sie nad tym zastanawialam: czy jakbym mieszkala nad samym morzem, to szybko by mi sie znudzilo???
Bo ja uwielbiam zasadniczo kazda wode. Od oceanu po ogrodowy basen


Czy sie zaczyna nudzic? Mi troszke, szczegolnie jak sie pol Londynu zjedzie na weekend Na poczatku to jest tak super, szczegolnie jak sie wyprowadzasz z duzego miasta, ale z czasem zaczyna sie brac to moze troche za codziennosc, czyli angielskie “granted”

Nie mniej jednak nie ma nic lepszego, niz kiedy mozna byc nad morzem w 15 minut spacerkiem po stresujacym dniu w pracy!!!



Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Zawsze powtarzam, ze jak bedziemy miec swoj dom, to zadnych alarmow w nim nie bedzie - ale to jest chyba jeden z wymogow ubezpieczeniowych, prawda?

Z tego co wiem, co mozna nie miec, ale wtedy ubezpiecza Cie na duzo mniej

__________________

bellebelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 16:01   #1824
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

oj, bizi bizi
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 16:40   #1825
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

taki mialam dzien
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 17:08   #1826
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
no to udanych zakupów

*******************
Prawie kupiłam biały kostium kąpielowy. Dopiero w ostatniej chwili sobie przypomniałam że przez biały to wszystko widać
A taki był ładny
Nie wiem czy i tak go nie kupię i po prostu będę nosić dół od innego....

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
Peorth, truskawy z mlekiem, jogurtem czy innymi owocami?
Jogurt naturalny, dużo truskawek i banan się załapał
Mniam

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Sardynka z truskawkami??? Alez awangardowo!

No miałam troszkę przerwy między jednym a drugim

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
taki mialam dzien

Co się stalo?
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg
peorth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 19:28   #1827
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość

A tak w ogole to w srodku nocy moj alarm przeciwpozarowy (ktorego nienawidze!) postanowil sie wlaczyc kompletnie bez powodu. Oczywiscie wyrwal nas ze snu, mnie wystraszyl, TZa wkurzyl...
Juz kiedys probowalam calkowicie odlaczyc to cholerstwo, ale to ma jakies awaryjne zrodlo zasilania... Tragedia...
Zawsze powtarzam, ze jak bedziemy miec swoj dom, to zadnych alarmow w nim nie bedzie - ale to jest chyba jeden z wymogow ubezpieczeniowych, prawda?
Moze baterie sa na wyczerpaniu, jak nasze ledwo zyly to sie co chwila wlaczal. A co ubezpieczenia, to zalezy od ubezpieczalni, niektore nie wymagaja, ale nie wiem wtedy jak to jest w razie pozaru jak sie nie mialo alarmu. Nasza ubezpieczalnia wymaga, z tych, ktore nie wymagaja zrezygnowalismy. Ja tam wole miec czarno na bialym, co trzeba miec itp.

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
taki mialam dzien
Dlaczego? Kto Cie wpienil?

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
Prawie kupiłam biały kostium kąpielowy. Dopiero w ostatniej chwili sobie przypomniałam że przez biały to wszystko widać
A taki był ładny
Nie wiem czy i tak go nie kupię i po prostu będę nosić dół od innego....



Co się stalo?
Ja mam jeden bialy i nic nie widac. Zalezy jaki material. Moj ma taka jakby podszewke.

Dobra, ide robic saladke z tunczyka na ''obiad''.
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 21:09   #1828
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
My wybieramy sie w sobote z samego rana, jak tylko nas nasz skowronek obudzi. Jeszcze nie wiem gdzie (moze Rye?), ale kazda w miare nie zatloczona piaszczysta plaza sie nada

Poza tym pod spodem nasze dzisiejsze zbiory, jeszcze pachnace sloncem Prosze .
Rye jest piękny
I ładne truskawy, ja jem truskawki na okrągło cały rok: moje śniadanie pon-piątku to naturalny jogurt z jabłkiem, truskawkami i jagodami + otręby pszenne

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
a ja w koncu zebralam sie aby cos napisac.....
wczoraj wrocilsmy dosyc pozno, gdyz dopiero po 1ej bylismy w domu
tz zabral mnie na "jojko" i na kolacje nad Tamiza niby nic nadzwyczajnego ..... bo to nie Maledivy tylko Londyn ale liczy sie gest ......i serio sprawil mi tym wielka przyjemnisc

rano nieprzytomna zwloklam sie z lozka ..... aby pozniej czekac jak idiota na dworcu na pociagi, ktore albo nie jezdzily wcale albo byly opoznione o jakies 30 min....
(jak strajkowac to na calego)
na szczescie ze wzgledu na mecz juz o 14ej bylam w domu ..... zjadlam i padlam ......

teraz chyba tez juz zmykam
jezu jak mi sie jutro nie chce nigdzie isc ...............
gest się liczy

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
A tak w ogole to w srodku nocy moj alarm przeciwpozarowy (ktorego nienawidze!) postanowil sie wlaczyc kompletnie bez powodu. Oczywiscie wyrwal nas ze snu, mnie wystraszyl, TZa wkurzyl...
Juz kiedys probowalam calkowicie odlaczyc to cholerstwo, ale to ma jakies awaryjne zrodlo zasilania... Tragedia...
Zawsze powtarzam, ze jak bedziemy miec swoj dom, to zadnych alarmow w nim nie bedzie - ale to jest chyba jeden z wymogow ubezpieczeniowych, prawda?
zdarzyło mi się to raz w życiu, jak wynajmowałam kawalerkę - włączył się 1 stycznia w srodku nocy a alarm miałam nad swoim łóżkiem. Podskoczyłam jak szalona, chciałam zapalić światło, ale nie było prącu także po omacku szafy otwierałam i szukałam ognia. Wyszłam na zewnątrz i okazało się, że były problemy z napięciem na całym Chiswicku i wszystkim w okolicy się alarm włączył. Hałas był okropny. Trwało to ok 5 min.
Alarm może uratować Tobie kiedyś życie także ja bym go zostawiła. SPrawdź baterię, ponieważ alarm przeciwpożarowy może się włączyć jak bateria siada.

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
taki mialam dzien
co się stało?

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
Prawie kupiłam biały kostium kąpielowy. Dopiero w ostatniej chwili sobie przypomniałam że przez biały to wszystko widać
A taki był ładny
ja mam 2 pary białych spodni, których nie noszę no wszystko widać a jak przymierzałam w sklepie to nie było widać
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 21:46   #1829
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość

Co się stalo?
Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
Dlaczego? Kto Cie wpienil?
Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
co się stało?
godzina na silowni i 10 basenow i jestem spokojna i zrelaksowana

a co mnie wpieniło?
hym 30 wrzeszczacych "milusinskich" z podstawówki .........
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 08:07   #1830
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

dobry

zapomnialam wam napisac jak skonczyla sie historia z szfka

dostarczyli ja w dniu moich urodzin ....
az ze szczescia wybieglam panu na spotkanie pan nie wygladal na zadowolonego a do tego byla dla mnie niemily na moje "hi how are you" tylko objechal mnie wzrokiem
moja radosc nie trawla dlugo ...... poniewaz gdy otworzylismy paczke okazalo sie ze szafka jest uszkodzona
w jednej polce byla dziura
a rogi byly poobijane i obdarte .............
oczywiscie pudlo tez bylo uszkodzone ale nie moglismy tego zaobserwowac od razu,gdyz cala przesylka byla zafoliowana ......
tz nie czekajac ani chwili porobil zdjecia i wyslal do Ikei.
Jak juz wrocilismy z Londynu czekala na nas odp. ze przepraszaja i dostarcza nam nowa szafke

no i badz tu czlowieku madry..... nie pierwszy raz zamiawiamy cos przez neta ale takich jaj nigdy nie bylo .... jedno jest pewne w Ikei "na dostawe" napewno juz nic nie zamowimy ..... milego dnia
aaaa na dowod fotki
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:13.