Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty? - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-08, 16:07   #211
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez aniolusiek_ Pokaż wiadomość
trochę mnie to dziwi że masz 70 cm pod biustem na nosisz rozmiar 75, ja mam 77 pod biustem i noszę 70 a w niektórych spokojnie 65 tez by mogło być...
Mnie to nie dziwi. Różne są staniki a szczególnie takie tańsze są "wąskie" ale rozciągają się do nieskończoności. Ja przy swoim 69 nosiłam 80 ( zawsze na metce było 36/80) i było "ścisłe" w sensie .. przylegało do ciała. Skoro nie wiedziałam jak ścisłe powinno być uważałam że tak jest ok.
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 16:12   #212
Aska87
Raczkowanie
 
Avatar Aska87
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 302
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez hikaru1989 Pokaż wiadomość
Aska87, jesteś pewna? Teraz noszę 34B i są w miarę dobre w obwodzie (zapinam na drugi zameczek), dlatego właśnie się obawiam czy 30 nie będzie zbyt ścisły..
na pewno. Masz 70cm pod, jak cos co jest wieksze moze dobrze lezec. Przeciez spodni tez nie kupujesz szerszych niz biodra bo by ci spadly Problem w tym ze stanik nosi sie na szelkach i dlatego tak wiele osob daje sie nabrac na cudowny, pasujacy na wszystkich rozmiar 75B
odepnij/sciagnij ramieczka od stanika. jestem pewna ze po paru ruchach bedziesz miec stanik w okolicach pępka

Cytat:
Napisane przez hikaru1989 Pokaż wiadomość
No właśnie tak jakoś wyszło, że zawsze jak zakładałam 70 i miseczkę B to było za małe (wcześniej, wtedy nie wiedziałam jak dobierać rozmiar) i z racji że 75B pasowało (na drugi zamek) to nigdy innego nie kupowałam. Ostatnio tylko dorwałam z Intimissimi r. 2 (B) z regulowanym zapięciem, tzn nie ma takiego normalnego, ale coś jak ramiączko regulowane

rozmumiem zamysł, ale nie potrafie tego sobie zwizualizować. Możesz wrzucic zdjecie tego zapiecia??
__________________
65/84 = 28(60)E
w końcu mam dobrze dobrany stanik https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=294725
Aska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 16:15   #213
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Na 32 B nawet nie patrz, tak samo jak na 30D. Będą za małe w miskach. Jeśli już to szukaj brytyjskiego 65E lub polskiego 65F/G. Żeby wiedzieć, czym jest odpowiednio ciasny obwód, trzeba go najpierw przymierzyć. Ja mam 71 cm pod biustem i w większości modeli odpowiednie podtrzymanie daje mi dopiero 60-tka. Oczywiście, jeśli zamówisz 30D to się nie dopniesz, bo miska będzie za mała Pamiętaj o tym, że jesli miska jest zbyt mała, piersi uciekają pod pachy i pod obwód co może powodować wrażenie zbyt ciasnego obwodu. Staniki się rozciągają, często 75-tka potrafi się rozciągnać do 100cm, jak takie coś ma podtrzymywać biust?? Niektóre moje 65-tki rozciągają się do ponad 80cm. Jeśli nie trafisz na mega ściśliwca(a pewnie nie trafisz, to na początek 65-tki powinny być dobre, o ile nie za luźne. Gdzie mieszkasz? Bo wizyta w dobrym sklepie stacjonarnym z porządnym bra-fittingiem dużo by ci dała
velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 16:21   #214
hikaru1989
Raczkowanie
 
Avatar hikaru1989
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 321
GG do hikaru1989
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Nie mogę skopiować zdjęcia, ale to jest coś takiego jak na ich stronie http://www.intimissimi.it/english/index.html wchodzisz w collecions i dalej w basic microfiber klikasz na jakiekolwiek zdjęcie i przejdź do zjęcia nr 9 (czarny). Bardzo fajne jest Asiu czyli dla nie rozwiązaniem jest 30D w zwyż?
__________________
Ciastek: "Nienawidzę takiej szmiry! Nudne to i głupie! Przełącz na koło tortury!"
hikaru1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 16:23   #215
hikaru1989
Raczkowanie
 
Avatar hikaru1989
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 321
GG do hikaru1989
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
eśli już to szukaj brytyjskiego 65E lub polskiego 65F/G. Oczywiście, jeśli zamówisz 30D to się nie dopniesz, bo miska będzie za mała Pamiętaj o tym, że jesli miska jest zbyt mała, piersi uciekają pod pachy i pod obwód co może powodować wrażenie zbyt ciasnego obwodu. Jeśli nie trafisz na mega ściśliwca(a pewnie nie trafisz, to na początek 65-tki powinny być dobre, o ile nie za luźne. Gdzie mieszkasz? Bo wizyta w dobrym sklepie stacjonarnym z porządnym bra-fittingiem dużo by ci dała
Warszawa, więc gdzie mam się udać? Postaram się przymierzyć 65E


EDIT: Przepraszam, że post pod postem
__________________
Ciastek: "Nienawidzę takiej szmiry! Nudne to i głupie! Przełącz na koło tortury!"

Edytowane przez hikaru1989
Czas edycji: 2008-12-08 o 16:34
hikaru1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 16:33   #216
aniulek87
Rozeznanie
 
Avatar aniulek87
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 838
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

do mnie dziś doszedł stanik la senzy i jest akurat. teraz już mam sprawdzony rozmiar wiec mogę zamawiać
__________________

aniulek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 16:35   #217
soulsweeper
Zadomowienie
 
Avatar soulsweeper
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 305
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Dziewczyny, czy możecie doradzić jakiś w miarę "bezpieczny" (bo pierwszy raz dobieram i jestem skazana raczej na internet) model stanika na biust o wymiarach:
75 pod biustem, 93 w biuście?
soulsweeper jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-08, 16:37   #218
hikaru1989
Raczkowanie
 
Avatar hikaru1989
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 321
GG do hikaru1989
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez aniulek87 Pokaż wiadomość
do mnie dziś doszedł stanik la senzy i jest akurat. teraz już mam sprawdzony rozmiar wiec mogę zamawiać
A jakie masz rozmiary, jeśli można spytać, i jaki jest na Ciebie dobry ?
__________________
Ciastek: "Nienawidzę takiej szmiry! Nudne to i głupie! Przełącz na koło tortury!"
hikaru1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 16:51   #219
djprinzesin
Rozeznanie
 
Avatar djprinzesin
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: JaponiA
Wiadomości: 724
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez hikaru1989 Pokaż wiadomość
A jakie masz rozmiary, jeśli można spytać, i jaki jest na Ciebie dobry ?
hikaru ja mam w biuscie tyle samo a pod centymetr mniej, i radzę Ci zamawiac 30DD,
z tego modelu zwłaszcza i ze straplesów
http://www.lasenza.co.uk/search/Leve...5&fromsearch=1
u mnie są idealne
oczywiscie każdy biust jest inny
ale warto spróbować
one mają lekką gąbeczkę, ale ślicznie kształtują jabłuszka, przez pionowe cięcie
__________________
djprinzesin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 17:08   #220
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Jak Warszawa to peachfield:
http://balkonetka.pl/2008/11/30/peac...-swoje-podwoje
lub dopasowana:
www.dopasowana.pl (to sklep internetowy, ale można się umówić na mierzenie). Hmmm, la senza powinna mieć jakiś stacjonarny w Warszawie, tylko nie będzie obwodów 65. Jeśli chcesz koniecznie ich stanik to zobacz jaka miska przy obwodzie 70 jest dla ciebie dobra. Tylko pamiętaj, żeby porządnie założyć biustonosz- wyregulować ramiączka, wygarnąć ciałko spod pach. Przy przeskoku na niższy obwód po prostu musisz dodać dwie michy w górę i wyjdzie ci teoretyczny rozmiar(czyli jeśli dobre miskowo będzie 70C to poluj na 65DD, jesli 70D-na 65E). Wychodzi na to, że jesteś nietabelkowa, bo na twoje wymiary przewidziane są mniejsze miski, dlatego warto mierzyć stacjonarnie. Zwłaszcza, że jesteś z Warszawy.
soulsweeper- na początek poleca się Freyę Polyannę, Freyę Rio, Tango II(ja bym brała plunge, bo balconette jest strasznie zabudowany, tango plunge był moim pierwszym naprawdę dobrym stanikiem). Przeczytaj też ten wątek:
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...203&w=78247941
Ja startowałam przy podobnych wymiarach, nosiłam 65FF.
velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 17:12   #221
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Aska87 Pokaż wiadomość
na pewno. Masz 70cm pod, jak cos co jest wieksze moze dobrze lezec. Przeciez spodni tez nie kupujesz szerszych niz biodra bo by ci spadly Problem w tym ze stanik nosi sie na szelkach i dlatego tak wiele osob daje sie nabrac na cudowny, pasujacy na wszystkich rozmiar 75B
a dla mnie tłumaczenie tego w taki sposób jest głupie przecież staniki nawet te 75 nie mają normalnie 75cm w obwodzie tylko mniej a jak się naciągną to dopiero dużo mają. a spodnie kupuje się na tyle ile się ma a nie mniejsze i się je naciąga :P

no ale faktem jest że faktycznie stanik musi byc dosyć ścisły w obowdzie żeby utrzymać cięzar biustu
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-08, 17:20   #222
Aska87
Raczkowanie
 
Avatar Aska87
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 302
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez hikaru1989 Pokaż wiadomość
Nie mogę skopiować zdjęcia, ale to jest coś takiego jak na ich stronie http://www.intimissimi.it/english/index.html wchodzisz w collecions i dalej w basic microfiber klikasz na jakiekolwiek zdjęcie i przejdź do zjęcia nr 9 (czarny). Bardzo fajne jest Asiu czyli dla nie rozwiązaniem jest 30D w zwyż?
dokladnie. tabelkowo wychodzi dokladnie D, ale kiedy nosisz dobrze dobrany stanik biust migruje spod pach i innych rejonów spowrotem na swoje miejce. Wiec nawet jesli DD okazalby sie odrobine za duzy, to w krotkim czasie sie wypelni kiedy po raz pierwszy trafilam na lobby wyliczono mi brytyjski rozmiar 60D. Teraz to juz E a wiec skoczylam dwie miski w gore

Cytat:
Napisane przez soulsweeper Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy możecie doradzić jakiś w miarę "bezpieczny" (bo pierwszy raz dobieram i jestem skazana raczej na internet) model stanika na biust o wymiarach:
75 pod biustem, 93 w biuście?
ja moge. moja mama ma 76/92 pasuje na nia brytyjski 70DD. bardzo sobie chwali panache lilly i tango (ale nie wiem czy to bezpieczne modele :/ ) oraz CK.
Flamenco mileny 75C (wg tabelki) na styk.
__________________
65/84 = 28(60)E
w końcu mam dobrze dobrany stanik https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=294725

Edytowane przez Aska87
Czas edycji: 2008-12-08 o 17:23
Aska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 17:25   #223
Aska87
Raczkowanie
 
Avatar Aska87
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 302
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

[1=b8ae395ad20fac79699d786 016c1d68a9b01f66e_62eafdf 253efe;10011492]a dla mnie tłumaczenie tego w taki sposób jest głupie przecież staniki nawet te 75 nie mają normalnie 75cm w obwodzie tylko mniej a jak się naciągną to dopiero dużo mają. a spodnie kupuje się na tyle ile się ma a nie mniejsze i się je naciąga :P

no ale faktem jest że faktycznie stanik musi byc dosyć ścisły w obowdzie żeby utrzymać cięzar biustu [/quote]

moje mialy ale to byly koszmarki a nie staniki

spodnie to moze rzeczywiscie nie najlepszy przyklad, ale nic innego mi akurat do glowy nie przyszlo
__________________
65/84 = 28(60)E
w końcu mam dobrze dobrany stanik https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=294725
Aska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 18:32   #224
LadyMagnolia
Rozeznanie
 
Avatar LadyMagnolia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: 3 Planeta od Słońca
Wiadomości: 781
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Dziewczyny pomóżcie, bo szukam i szukam i w licho nie mogę znaleźć tego czego mi trzeba. Mianowicie, czy porcelanka panache należny do staników mocno ścisliwych?? Bo mi się wydaje, że jako strapless powinna. (nie bijcie) Czy jak po zaniżeniu obwód wychodzi mi 65 to mam brać 65, czy 70?
__________________

The problem is not the problem. The problem is your attitude about the problem. - Captain Jack Sparrow

I' ve never recived
my acceptance
letter to Hogwarts

So I'm leaiving
Shire

TO BECOME
A JEDI

LadyMagnolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 18:58   #225
kasiuniaaa86
Zadomowienie
 
Avatar kasiuniaaa86
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Slask/Birmingham
Wiadomości: 1 900
GG do kasiuniaaa86
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Dziewczyny,zmierzylam sie i pod biustem mam 60cm a w biuscie 80 wychodzi,ze to rozmiar 60(28)D tak?To dziwne,ze ja mialabym miec miseczke D,skoro zawsze nosilam A a znowu na stronce lasenza.net http://www.lasenza.co.uk/customerser...cs=sizingguide
wychodzi,ze mam 30b,nie wiem ktory rozmiar jest dobry mieszkam w Anglii i tu chcialabym sobie kupic biustonosz w dobrym rozmiarze,prosze was o pomoc

aha no i gdzie mam sie zmierzyc w biuscie,chodzi o to czy na wysokosci sutkow czy troche wyzej

Edytowane przez kasiuniaaa86
Czas edycji: 2008-12-08 o 19:02
kasiuniaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 18:58   #226
Aska87
Raczkowanie
 
Avatar Aska87
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 302
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez LadyMagnolia Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie, bo szukam i szukam i w licho nie mogę znaleźć tego czego mi trzeba. Mianowicie, czy porcelanka panache należny do staników mocno ścisliwych?? Bo mi się wydaje, że jako strapless powinna. (nie bijcie) Czy jak po zaniżeniu obwód wychodzi mi 65 to mam brać 65, czy 70?

http://spreadsheets.google.com/pub?k...Gjb8-r-aEKk9Hw

niestety tylko dwie opinie
__________________
65/84 = 28(60)E
w końcu mam dobrze dobrany stanik https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=294725
Aska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 19:06   #227
Aska87
Raczkowanie
 
Avatar Aska87
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 302
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez kasiuniaaa86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,zmierzylam sie i pod biustem mam 60cm a w biuscie 80 wychodzi,ze to rozmiar 60(28)D tak?To dziwne,ze ja mialabym miec miseczke D,skoro zawsze nosilam A a znowu na stronce lasenza.net http://www.lasenza.co.uk/customerser...cs=sizingguide
wychodzi,ze mam 30b,nie wiem ktory rozmiar jest dobry mieszkam w Anglii i tu chcialabym sobie kupic biustonosz w dobrym rozmiarze,prosze was o pomoc

na twoim miejscu wzielabym nawet miseczke DD
la senza szyje od obwodu 65 dlatego wychodzi inaczej. na ciebie bedą za szerokie

60 pod biustem masz juz po zanizeniu obwodu czy mierzone normalnie??
__________________
65/84 = 28(60)E
w końcu mam dobrze dobrany stanik https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=294725
Aska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 19:09   #228
kasiuniaaa86
Zadomowienie
 
Avatar kasiuniaaa86
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Slask/Birmingham
Wiadomości: 1 900
GG do kasiuniaaa86
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Aska87 Pokaż wiadomość
na twoim miejscu wzielabym nawet miseczke DD
la senza szyje od obwodu 65 dlatego wychodzi inaczej. na ciebie bedą za szerokie

60 pod biustem masz juz po zanizeniu obwodu czy mierzone normalnie??
6to juz zanizone ,w takim razie radzisz mi nie kupowac w la senzie?
kasiuniaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 19:28   #229
djprinzesin
Rozeznanie
 
Avatar djprinzesin
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: JaponiA
Wiadomości: 724
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez kasiuniaaa86 Pokaż wiadomość
6to juz zanizone ,w takim razie radzisz mi nie kupowac w la senzie?
ja Ci radzę jednak zajść do la senzy, bo obwody są dość ścisłe w niektórych modelach, ale nie są to całkowiecie miękkie.
z kolekcji ribbon obwódy są bardzo ścisłe
np ten:
http://www.lasenza.co.uk/search/Leve...5&fromsearch=1
idź zmierz, moze spróbuj 65C
__________________
djprinzesin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-08, 19:37   #230
kasiuniaaa86
Zadomowienie
 
Avatar kasiuniaaa86
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Slask/Birmingham
Wiadomości: 1 900
GG do kasiuniaaa86
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez djprinzesin Pokaż wiadomość
ja Ci radzę jednak zajść do la senzy, bo obwody są dość ścisłe w niektórych modelach, ale nie są to całkowiecie miękkie.
z kolekcji ribbon obwódy są bardzo ścisłe
np ten:
http://www.lasenza.co.uk/search/Leve...5&fromsearch=1
idź zmierz, moze spróbuj 65C
wlasnie ten mi sie bardzo podoba pojde do la senzy skoro tak mowisz,zmierze i zobaczymy ktory bedzie dobry,na stronie maja piekne biustonosze,mam nadzieje,ze w sklepiej bedzie jeszcze wiekszy wybor
kasiuniaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 20:21   #231
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez djprinzesin Pokaż wiadomość
to też mój faworyt, oraz jego biały odpowiednik
aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 20:36   #232
djprinzesin
Rozeznanie
 
Avatar djprinzesin
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: JaponiA
Wiadomości: 724
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

ja jak pisałam w wątku o sklepie la senzy, mam taki w błękicie w różowe kropki i zółty także w kropki różowe, i one są naprawdę bardzo ścisłe, i jeśli masz np 64 pod biustem, to myśle ze za luźny nie bedzie, ale warto zmierzyc jeśli masz okazję
__________________
djprinzesin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 21:52   #233
hikaru1989
Raczkowanie
 
Avatar hikaru1989
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 321
GG do hikaru1989
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Właśnie wróciłam z La Senzy i oto moje spostrzeżenia
Nie było w ogóle 65-ek więc mierzyłam 70 (czy powinnam brać ten rozmiar, skoro lekko opinał?). I całe szczęście bo ten rozmiar był na mnie już dość opięty, to co dopiero byłoby z 65 :/ Jeśli chodzi o miseczkę to bardzo różnie.. W push up'ie 32D, było ciasno a 32 DD nie mieli (podejrzewam że ten bedzie dobry), z kolei w usztywnianym 32D ale nie wypełnionym niczym dodatkowo, źle się czułam, trochę odstawał (chociaż może to wina ramiączek). Więc teraz tak:
czy myślicie by brać 32DD z p-u, a z miękkich lub tylko usztywnianych 32C? czy jak?
__________________
Ciastek: "Nienawidzę takiej szmiry! Nudne to i głupie! Przełącz na koło tortury!"
hikaru1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 21:57   #234
hikaru1989
Raczkowanie
 
Avatar hikaru1989
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 321
GG do hikaru1989
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez djprinzesin Pokaż wiadomość
hikaru ja mam w biuscie tyle samo a pod centymetr mniej, i radzę Ci zamawiac 30DD,
z tego modelu zwłaszcza i ze straplesów
http://www.lasenza.co.uk/search/Leve...5&fromsearch=1
u mnie są idealne
oczywiscie każdy biust jest inny
ale warto spróbować
one mają lekką gąbeczkę, ale ślicznie kształtują jabłuszka, przez pionowe cięcie
A w takim razie jaki powinien być rozmiar np. z tego modelu (zakochałam się w nim)?
http://www.lasenza.co.uk/bras/balcon...4&img=b708_03a
lub
http://www.lasenza.co.uk/bras/balcon...y&img=a708_025
__________________
Ciastek: "Nienawidzę takiej szmiry! Nudne to i głupie! Przełącz na koło tortury!"
hikaru1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 22:42   #235
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez hikaru1989 Pokaż wiadomość
Nie mogę skopiować zdjęcia, ale to jest coś takiego jak na ich stronie http://www.intimissimi.it/english/index.html wchodzisz w collecions i dalej w basic microfiber klikasz na jakiekolwiek zdjęcie i przejdź do zjęcia nr 9 (czarny). Bardzo fajne jest Asiu czyli dla nie rozwiązaniem jest 30D w zwyż?
Rewelacyjne te biustonsze, ciekawe, czy na zagranicznych już ktoś otworzył wątek o tym sklepie :P ale zaraz ,tam można zamawiać? Bo coś nie odnajduję się na tej stronie za bardzo, tylko oglądam póki co kolekcje
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 22:48   #236
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Byłam dzisiaj w sklepie we wrocku, całkiem calkiem ...
Niestety nie było na mnie dużego wyboru, 3 ciemne staniczki tylko
Z tego jeden mi się spodobał, ale jednak okazał się za duży w obwodzie a mniejszego nie było. Była to Freya Rio czarna 70E, a przydałoby się 65.
Doradźcie jaka miseczka bo jakby się pojawiło na allegro
Coś jeszcze z Panache mierzyłam, też 70E, ale byly moim zdaniem ciut małe miski (pani powiedziała że ok), ale ten czarny był fajniutki.
Może mi doradzicie coś podobnego mało rozciągliwego?

Czy któraś ma doświadczenia z firma GAIA? Skoro mam 70E a oni takie niektóre modele robią to warto polować czy nie, bo chyba prędzej to u siebie znajdę niż Freyę.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 22:49   #237
hikaru1989
Raczkowanie
 
Avatar hikaru1989
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 321
GG do hikaru1989
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Niestety z intimissimi nie można zamawiać A szkoda
__________________
Ciastek: "Nienawidzę takiej szmiry! Nudne to i głupie! Przełącz na koło tortury!"
hikaru1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 23:04   #238
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez hikaru1989 Pokaż wiadomość
Niestety z intimissimi nie można zamawiać A szkoda
uuuu szkoda, bo już pewnie byłoby organizowane zamówienie ale staniczki bardzo ładne i ta opcja z regulowanym obwodem jest świetnym pomysłem. Tylko ciekawe jak to się sprawdza "w życiu", czy on się luzuje po pewnym czasie, czy ciągle mocno trzyma
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 23:21   #239
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Xal Gaia to podobno rozciagliwce a z kolei Rio to znany scisliwiec, wiec obwody 70 Gai raczej odpadaja
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 23:28   #240
hikaru1989
Raczkowanie
 
Avatar hikaru1989
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 321
GG do hikaru1989
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
uuuu szkoda, bo już pewnie byłoby organizowane zamówienie ale staniczki bardzo ładne i ta opcja z regulowanym obwodem jest świetnym pomysłem. Tylko ciekawe jak to się sprawdza "w życiu", czy on się luzuje po pewnym czasie, czy ciągle mocno trzyma
Mocno trzyma przez cały czas, jest rewelacyjnym rozwiązaniem zapina się z lewej strony, tak jak się przypina ramiączko do stanika No i regulujesz do woli
__________________
Ciastek: "Nienawidzę takiej szmiry! Nudne to i głupie! Przełącz na koło tortury!"
hikaru1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:03.