Pachnący sabat w Warszawie - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-14, 10:42   #2041
kamena
ʞɐɯǝuɐ
 
Avatar kamena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: powązki
Wiadomości: 6 987
Dot.: Pachnący sabat w Warszawie

Heloł! Przybyłam właśnie do do W-wy, nieco spóźniona, ogarniam się i pędzę.. PA!
__________________
"This is a ticket for the bus that inkubi, suckubi, and serialbi ride to work. There's only one bus, because otherwise it'd be a bi, and then it'd be too busy exploring dating options to pick anyone up."

EVERY WOMAN IS A STAR
kamena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 14:22   #2042
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Pachnący sabat w Warszawie

Jako pierwsza mogę podzielić się wrażeniami ,ponieważ okazało się że mój biedny nos nie wytrzymał naporu tylu pięknych zapachów

Dziewczyny bardzo cieszę się ,że mogłam poznać Was w realu
Zdjęcia flaszek zamieszczę jutro, zdjęcia z Waszymi buźkami prześlę Wam na maila, napiszcie adresy na PW .
Pozdrawiam


Ps. Chciałam napisać do naszego kolegi na facebook niestety wyszukiwarka go nie znalazła
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."

Edytowane przez neska951
Czas edycji: 2010-02-14 o 14:25
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 17:30   #2043
chytrusek_lisek
Raczkowanie
 
Avatar chytrusek_lisek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 246
Dot.: Pachnący sabat w Warszawie

Dziewczyny, przepraszam, ze zachowałam się jak burak - wzięłam paczuszkę od cbr i uciekłam. Niestety, wpadłam tylko w przelocie i pognałam na rodzinną uroczystość, z której nie dało się wymigać Miło was było zobaczyć w realu, mam nadzieję, że nie po raz ostatni.

Tak na marginesie - powinnam mieć bana na wchodzenie do ZT. Byłam parę minut przed czasem i "przypadkiem" weszłam do Superpharmy. Zupełnie "przypadkiem" wyszłam z promocyjną flaszką Jasmin Noir
chytrusek_lisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 17:58   #2044
agusskaa2
Zadomowienie
 
Avatar agusskaa2
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 393
Dot.: Pachnący sabat w Warszawie

Ja również chcę bardzo serdecznie podziękować za przemiłe spotkanie.
Za tyle nowych olfaktorycznych przyjemności

Dzięki Wam coraz bardziej podobają mi się zapachy drzewne, żywiczne.
Ale od słodziaków nie mam zamiaru odejść zupełnie

Najbardziej zachwycił mnie Gaiac 10 Le Labo i L'eau Trois. Szkoda, że są niemalże niedostępne.
Poza tym zawiodłam się Jaisalmerem - po godzinie nie było czuć - dwa razy próbowałam! Zupełnie inaczej wyobrażałam sobie Hinoki ( gdzie ta terpentyna) i Ceremony Normy Kamali.

Entropia intrygująca i bardzo przyjemna. Ziemisto-zakurzona. Śliczna baza - siedzę właśnie przed laptopem z nosem wtopionym w przedramię.

Likierowy Alien po godzinie zmienił się w coś.. mało likierowego - Cbrko, nie muszę go jednak mieć

Niestety zupełnie nie kojarzę Statkusa, mam nadzieję, że następnym razem nadrobię zaległości.

Ach, z zapachów w stylu retro spodobała mi się Rumba.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Czekam z niecierpliwością na następny zlot.
__________________
agusskaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 18:09   #2045
kamena
ʞɐɯǝuɐ
 
Avatar kamena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: powązki
Wiadomości: 6 987
Dot.: Pachnący sabat w Warszawie

Ja również chciałabym podziękować Wszystkim Wam za super popołudnie!!

Poznałam sporo nowych osób i sporo nowych zapachów - oczywiście bardziej się cieszę z poznania osób, zapachów było za dużo i, jak to ja, zupełnie się pogubiłam.. choć pamiętam, że Tumulte PH pachnie jak zabielana zupa pieczarkowa z koperkiem..

Na koniec ogłoszenie: jestem w posiadaniu czyjejś flachy Must de Cartier, 30 ml. Proszę o kontakt w celu zwrotu zguby!!!!

Czekam na foty.

I na kolejny zlot, rzecz oczywista....
__________________
"This is a ticket for the bus that inkubi, suckubi, and serialbi ride to work. There's only one bus, because otherwise it'd be a bi, and then it'd be too busy exploring dating options to pick anyone up."

EVERY WOMAN IS A STAR

Edytowane przez kamena
Czas edycji: 2010-02-14 o 18:10
kamena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 18:16   #2046
agusskaa2
Zadomowienie
 
Avatar agusskaa2
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 393
Dot.: Pachnący sabat w Warszawie

Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
Ja również chciałabym podziękować Wszystkim Wam za super popołudnie!!

Poznałam sporo nowych osób i sporo nowych zapachów - oczywiście bardziej się cieszę z poznania osób, zapachów było za dużo i, jak to ja, zupełnie się pogubiłam.. choć pamiętam, że Tumulte PH pachnie jak zabielana zupa pieczarkowa z koperkiem..

Na koniec ogłoszenie: jestem w posiadaniu czyjejś flachy Must de Cartier, 30 ml. Proszę o kontakt w celu zwrotu zguby!!!!

Czekam na foty.

I na kolejny zlot, rzecz oczywista....

Nie pisz tak o Tumulciaku, bo właśnie kliknęłam na All i jeszcze nie będę mogła przez Ciebie używać
__________________
agusskaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 18:56   #2047
porzeczki
Zadomowienie
 
Avatar porzeczki
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 093
Dot.: Pachnący sabat w Warszawie

zbrzydzisz Kameno Agussce Tumulciaka
Temat zbrzydzania był również wałkowany. Tak jak i mnóstwo innych.
Cieszę się, że udało mi się wyjść z domu - nigdzie poza robotą/zakupami ostatnio nie bywam. Zwłaszcza, gdy mieszkam sama.
Poznałam dziś dzięki Lisicy fantastyczny zapach: O.J. Perrin. (wym Perę ). Jak udało nam się ustalić: zapach dla superprofesjonalnej i superreprezentacyjnej asystentki obrzydliwie bogatego prezesa firmy petrochemicznej.
Niestety nigdzie już go nie ma (t.j. zapachu).. Nawet na E-Bayu.


Uwaga: ktoś porzucił próbkę Lubin Gin Fizz. Zaopiekowałam się nią. Oddam niezwłocznie po odnalezieniu się właściciela.
__________________

porzeczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-14, 19:12   #2048
agusskaa2
Zadomowienie
 
Avatar agusskaa2
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 393
Dot.: Pachnący sabat w Warszawie

Szukałam w nim grzybów, ale nie znalazłam i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa!
Mam nadzieję, że nigdy ich nie wyczuję!

A Czy Gin Fizz nie był Agnieszki?
już się rozwiązało


Ja próbowałam obrzydzić Bo
Cytat:
Napisane przez porzeczki Pokaż wiadomość
zbrzydzisz Kameno Agussce Tumulciaka
Temat zbrzydzania był również wałkowany. Tak jak i mnóstwo innych.
Cieszę się, że udało mi się wyjść z domu - nigdzie poza robotą/zakupami ostatnio nie bywam. Zwłaszcza, gdy mieszkam sama.
Poznałam dziś dzięki Lisicy fantastyczny zapach: O.J. Perrin. (wym Perę ). Jak udało nam się ustalić: zapach dla superprofesjonalnej i superreprezentacyjnej asystentki obrzydliwie bogatego prezesa firmy petrochemicznej.
Niestety nigdzie już go nie ma (t.j. zapachu).. Nawet na E-Bayu.


Uwaga: ktoś porzucił próbkę Lubin Gin Fizz. Zaopiekowałam się nią. Oddam niezwłocznie po odnalezieniu się właściciela.
__________________

Edytowane przez agusskaa2
Czas edycji: 2010-02-14 o 19:13
agusskaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 19:12   #2049
jm1103
Rozeznanie
 
Avatar jm1103
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Pachnący sabat w Warszawie

Kochana,
Gin Fizz mój był, ale widocznie wybrał Ciebie.
Co robić.
Mam nadzieję, że Ci się spodoba.

Również dziękuję za spotkanie - bardzo miło było Was poznać.

Te wszystkie zapachy na moich rękach zlały się w jeden bardzo pięknie pachnący zapach.
jm1103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 19:25   #2050
mex
Zadomowienie
 
Avatar mex
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 482
Dot.: Pachnący sabat w Warszawie

Dziewczyny, bardzo miło było Was dzisiaj poznać, dzięki za udane pachnące spotkanie
Co było do przewidzenia, rezultatem dzisiejszego wspólnego "niuchania" są 2 nowe muszmiecie - Coze i Czarny Afgan, który pewnie mnie zrujnuje do reszty

Mam kilka (ale malusio) dzisiejszych fotek - po przegraniu/obrobieniu będą wysłane na Wasze adresy mailowe.

Fajnie było

Edit:
Sprawdziłam - normalka,że o czymś zapomniałam. Kameno, mój ci ten ekstrakt mustowy, ale na razie miej go sobie, mam jeszcze jeden

Edytowane przez mex
Czas edycji: 2010-02-14 o 19:27
mex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 19:32   #2051
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Pachnący sabat w Warszawie

Melduje się i ja ze jużem w domu cała i zdrowa.

Bardzo dziękuję za miłe spotkanie i to ze mogłam Was poznać.

Jak mi zejdzie łomotanie głowy (po wizycie w Douglasie). To postaram się cokolwiek więcej napisać.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-14, 19:39   #2052
porzeczki
Zadomowienie
 
Avatar porzeczki
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 093
Dot.: Pachnący sabat w Warszawie

Cytat:
Napisane przez jm1103 Pokaż wiadomość
Kochana,
Gin Fizz mój był, ale widocznie wybrał Ciebie.
Co robić.
Mam nadzieję, że Ci się spodoba.

Również dziękuję za spotkanie - bardzo miło było Was poznać.

Te wszystkie zapachy na moich rękach zlały się w jeden bardzo pięknie pachnący zapach.
Nie testowałam jeszcze - ale w składzie ma mech, cytrusy i białe kwiaty -więc prawdopodobnie tak
Mogę Ci go podrzucić przy okazji - pamiętam, że pracujesz w Centrum. Może przy okazji jakiejś mini-wymianki?
__________________

porzeczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 19:45   #2053
kamena
ʞɐɯǝuɐ
 
Avatar kamena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: powązki
Wiadomości: 6 987
Dot.: Pachnący sabat w Warszawie

Cytat:
Napisane przez mex Pokaż wiadomość
Edit:
Sprawdziłam - normalka,że o czymś zapomniałam. Kameno, mój ci ten ekstrakt mustowy, ale na razie miej go sobie, mam jeszcze jeden
Będę o niego dbała jak o swoje flachy A jak za nim zatęsknisz, to dawaj znać

EDIT:
A, właśnie, przypomniałam sobie, że Czarny Afgan jest bleeeee
__________________
"This is a ticket for the bus that inkubi, suckubi, and serialbi ride to work. There's only one bus, because otherwise it'd be a bi, and then it'd be too busy exploring dating options to pick anyone up."

EVERY WOMAN IS A STAR

Edytowane przez kamena
Czas edycji: 2010-02-14 o 19:47
kamena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 19:59   #2054
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Pachnący sabat w Warszawie

Mustowa Mex, przepraszam że nie odpisałam - ale od rana nie było mnie w domu i nie miałam możliwości sprawdzić co-w-wątku. Nemo niestety nie mam, miniaturka gdzieś się podziała albo pofrunęła w świat [nie powiem, żałuję i tęsknię]. Może kiedyś ustrzelę jeszcze dużą flachę, bo uwielbiam tę fikuśną kuleczkę w odnóżce.

A Black Afgano pachnie na mnie jak baza z Entropii. Poznaję po stopniu zzielenienia na licu własnym
Nie ma przebacz, czuję się wyleczona.



Spotkanie było świetne, szkoda że nie dotrwałam do końca ;]
Ściskam wszystkie pachnące i do zobaczenia, w bardziej wyspanych warunkach...
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 19:59   #2055
Basiek93
Zakorzenienie
 
Avatar Basiek93
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 933
Dot.: Pachnący sabat w Warszawie

ja tez przybylam wlasnie


Hinoki tak sie ciesze,ze wreszcie poznałam


Ceremony NK -koniecznie musze miec odlewke do testow globalnych, bo zapowiada sie ciekawie.


Incense Normy Kamali .... cięzki i trudny, nie potrafie opisac, panuje duzy chaos, ale bede walczyc o probke i kolejne testy...


Costes 1 i 2 jestem bardzo na nie


co tam jeszcze...... Coze,


Bardzo,bardzo,bardzo dziekuje za spotkanie
czekam na nastepne !!
__________________
wróciłam do perfum moja fragrantica tutaj
sprzedam lub wymiana perfumy niszowe - tu
Basiek93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 20:03   #2056
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Pachnący sabat w Warszawie

P.S.
Błagam, powiedzcie że nie ma mnie na żadnym zdjęciu
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 20:04   #2057
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Pachnący sabat w Warszawie

Melduję, że wróciłam, dziękuję za spotkanie o zapachach raczej nic nie napiszę, bo wszystko mi się pomieszało. Aha, Belle de Minuit mnie nie zachwyciło.
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 21:20   #2058
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Pachnący sabat w Warszawie

I ja już dawno wróciłam do domu z nogą tak bolącą, że nie wiedziałam gdzie ją wsadzić Idę jutro do lekarza, nie ma bata.

Ale do rzeczy, dziękuję za spotkanie, miło było Was poznać lub spotkać ponownie

Cbr wyobrażałam sobie jako niską, pulchną blondynkę, natomiast Basiek miała w mojej wizji chłopięce kształty i krótkie włosy Tak to jest jak się wizualizuje pseudonimy i avatary...

Z zapachów pamiętam Etropię (ładnie się na mnie rozwija, znaczy ciekawie, ale początek mi nie leży), żółtą Ninę (e tam, cytrusy), Fille na Obcasach (fajna ale za słodka), Incense Ext. Tauera (raczej trauma), Pistacja Kogośtam (super ślinogenne) i Ambra bodajże Byredo (cudna, po prostu cudna).
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 21:36   #2059
cbr
never say no to panda
 
Avatar cbr
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 8 318
GG do cbr
Dot.: Pachnący sabat w Warszawie

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
A Black Afgano pachnie na mnie jak baza z Entropii. Poznaję po stopniu zzielenienia na licu własnym
Nie ma przebacz, czuję się wyleczona.
tak! tak! tak! właśnie chciałam to samo napisać i pachnie do tej pory
normalnie stworzyliście cudo (i dalej podtrzymuję, że jakby ktoś się chciał flakonik pozbyć, to wiecie, gdzie uderzać )

strasznie dziękuję Wam wszystkim za przesympatyczne towarzystwo i możliwość niuchnięcia tylu zapachów obiecuję się jeszcze nieraz pojawić w Wawie

od razu przepraszam, że z pożegnaniem nie poczekałam na wszystkich (sporo osób wybyło po kawę), ale chuopa mojego już szlag trafiał (...oberwało mi się, że nie troszczę się o niego dostatecznie i to w walentynki ) i musiałam jak najszybciej zbierać moje cztery litery

szramy na twarzy nie było, bo zeszła (na szczęście), ale za to połowa twarzy schodziła mi po tarci chusteczkami, więc niewiele się pomyliłam

moje podsumowanie:
poznałam całą masę fantastycznych osób i zapachów (no, zapachów nieco mniej, bo było nas mnóstwo )
do największych pięknisiów zaliczam Entropię ( nie udałoby się tam wynieść gdzieś pod pachą małego flakonika? ) i CdG Garage (niestety nie podzielam zdania Sabb, że Nostalgia ładniejsza - na mnie wyłazi straszliwa kwachotka z N.)
City Exclusive Le Labo - okazały się straszliwym rozczarowaniem (sprawę ratuje tylko Pieprz - jest bossski, ale boję się, że globalnie byłby nie do zniesienia)
Narcotic Venus - określenie damska wersja Duro to jednak spora przesada... a sam zapach - nie moja bajka
Kur...dijany (czy jak się to tam pisze) - rozczarowały, nuty zapowiadały COŚ, natomiast wyszło bardzo kiepsko
poza tym okazało się, że moja próbeczka Lotrui to ta pieczarkowa, ale w takim razie obie wersje są fajne szkoda, że niedostępne


no, to chyba na tyle, jakbym coś sobie przypomniała - dopiszę

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Cbr wyobrażałam sobie jako niską, pulchną blondynkę,
a jest za to wysoką, pulchną brunetką
dla mnie największym szokiem była mette - zupełnie inaczej sobie wyobrażałam - jako superwysoką brunetkę / szatynkę


przypomniało mi się - focisze wszelakie prosiłabym na cbr_ou(tutaj ma być małpa)o2.pl
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Edytowane przez cbr
Czas edycji: 2010-02-14 o 21:38
cbr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-14, 21:41   #2060
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Pachnący sabat w Warszawie

Cytat:
Napisane przez cbr Pokaż wiadomość
a jest za to wysoką, pulchną brunetką
O tak, normalnie kuleczka

Właśnie, Nostalgia jest po prostu boska, kojarzy mi się z zakładem szewskim - świeżutka skórka, pasta do butów, mniam.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 22:38   #2061
Agnieszka32
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 993
Dot.: Pachnący sabat w Warszawie

Ja o zapachach nic nie umiem napisać (jako wrodzone beztalencie), ale również dlatego, że zlały mi się one w jedną pachnącą chmurę, która tak osiadła mi na głowie, że nie mogłam zebrać się do wyjścia. Jedna rzecz utkwiła mi w pamięci, jako coś z mojej bajki - Van Cleef & Arpels Feerie EDP, chyba uda mi się nawet przyłączyć do wspólnych zakupów tegoż

Jednak najważniejsze było spotkanie z Wami, cały czas mam przed oczami tłum rozemocjonowanych osób wwąchujących się w ręce na całej długości, nie tylko swoje, ale i współtowarzyszek/ysza Moje zgięcie łokcia posłużyło jako żywy bloter dla Tygryska - już prawie nie pachnie, ale jest dużo bardziej urokliwy niż Słonik (którego jestem posiadaczką i używam po kropelce - bo tak sobie myślę, że nie lubią go osoby, który wykonują oprysk, zamiast dozować baaaaaardzo oszczędnie).

Baśku, już się cieszę na poprawiny za tydzień z okazji przybycia niebieskiej piernikowej kupy (tfu tfu co by nie zapeszać jej przybycia)

edit: Poproszę o przesyłanie zdjęć w każdej ilości na maila swithart[małpa]op.pl
__________________

Edytowane przez Agnieszka32
Czas edycji: 2010-02-15 o 09:38
Agnieszka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 22:54   #2062
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Pachnący sabat w Warszawie

Mnie na równi z zapachami interesowało poznanie osób- nas, po prostu. I muszę powiedzieć, że to było strasznie fajne przeżycie
Żałuję tylko, że moja pamięć jest jak u starszej pani, toteż nie potrafię niestety dopasować twarzy do nicków, a głupio mi było dopytywać się jeszcze raz
Teraz żałuję...
Od paru zakupów zlot mnie uchronił.
Będą zdjęcia, tylko muszę przejrzeć, bo nie wszyscy chcą się ujawnić- czy też po prostu nie chcą.
Świetnie było- chyba najfajniejszy zjazd, na jakim byłam.
Potem, po wyjściu z autobusu pod domem, musiałam ciągnąć wózek jak płóg i umordowałam się jak wół, a na mojej mokrej osobie zapachy rozkwitały jak w kalejdoskopie, byłam niestety skupiona na tym, żeby się całkiem nie zapluć i nie zgubić języka.
Całuję Was wszystkich mocno, cały czas jestem pod wrażeniem!

---------- Dopisano o 23:54 ---------- Poprzedni post napisano o 23:52 ----------

Zaraz, zaraz, czy ja mam nie wklejać tu zdjęć???
Odpowiedzcie koniecznie! Na razie wkleję tylko te, co do których nie mam wątpliwości
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 06:45   #2063
kamena
ʞɐɯǝuɐ
 
Avatar kamena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: powązki
Wiadomości: 6 987
Dot.: Pachnący sabat w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Cbr wyobrażałam sobie jako niską, pulchną blondynkę,
A właśnie, mnie też się Panda jawiła jako ktoś bardziej pandopodobny
Cytat:
Napisane przez cbr Pokaż wiadomość
do największych pięknisiów zaliczam Entropię ( nie udałoby się tam wynieść gdzieś pod pachą małego flakonika? )
O tak, Entropia jest arcyciekawa Przyłaczam się do prośby..
Cytat:
Napisane przez Agnieszka32 Pokaż wiadomość
Słonik (którego jestem posiadaczką i używam po kropelce - bo tak sobie myślę, że nie lubią go osoby, który wykonują oprysk, zamiast dozować baaaaaardzo oszczędnie).
Aj tam, ja Słonia lubię a używam w ilości normalnej, czyli psików sześć Ale też się ostatnio zastanawiam dlaczego tyle osób go nienawidzi....?
Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Żałuję tylko, że moja pamięć jest jak u starszej pani, toteż nie potrafię niestety dopasować twarzy do nicków, a głupio mi było dopytywać się jeszcze raz
Teraz żałuję...
Mam podobnie..... I też żałuję, że w dwóch przypadkach się nie zapytałam po raz drugi o nick....


PS: Jeśli chodzi o zdjęcia to nie mam nic przeciwko zamieszczeniu ich tu. Ale jeśli większość jest przeciw, to poproszę o wysłanie na cryptorchid[maupa]o2.pl
__________________
"This is a ticket for the bus that inkubi, suckubi, and serialbi ride to work. There's only one bus, because otherwise it'd be a bi, and then it'd be too busy exploring dating options to pick anyone up."

EVERY WOMAN IS A STAR
kamena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 07:51   #2064
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Pachnący sabat w Warszawie

No to ja juz będąc na siłach i przytomna mogę skrobnąć coś więcej.

O tym ze było super to już pisałam.
Oczywiście o ile pamiętam buzie to w tej chwili juz kompletnie nie potarfie ich powiązać z imionami czy nickami.
Wiec mam nadzieję ze bada jeszcze kolejne sabaty co by sobie je moc po utrwalać.

Teraz co do osób największym zaskoczeniem dla mnie były Basiek i Cbr-ka. Oczywiście na plus.
Moja wyobraźnia je sobie wyraźnie "wydorośliła".

Co do zapachów:
To najbardziej na plus utrwaliły mi się w głowie:
"gruby elektryk" i Entropia.
"Dziewczyna w szpilkach" tez mi się spodobała ale nie na tyle by ja nabyć w regularnej cenie i w migrenogennym Douglasie.
No i po raz kolejny powtarzam dzis mantre: "Caeterum censeo Bois d'Encens Ohydas est!".

Dzieki sabatowi i Sabbath dowiedziałam się ze moja "Letrua" jest ta bez grzybową. Teraz zostaje mi poznać jeszcze ta z zawartoscia grzybka.
No i wyleczyłam sie skutecznie z "Statkusa". Albo Statkus się zmieniła albo mój nos, bo wczoraj wąchany była tak ciepło paczulowy ze aż Coconowy.

A i muszę wspomnieć ze zapachu nie pamiętam (nazwy tez nie) ale fajny był flakon jednego zapachu Taka współczesna wizja wibratora (kształtem bo flaszka nie miała wibracji no chyba ze wibrującą zapachowo była zawartość flakonika).

Coś jeszcze miałam napisać alem zapomniała.

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Zaraz, zaraz, czy ja mam nie wklejać tu zdjęć??? Odpowiedzcie koniecznie! Na razie wkleję tylko te, co do których nie mam wątpliwości
Ja tam pozwalam na swoje zdjęcia.
Wiem jak wyglądam i jak ktoś chce mnie oglądać to na swoja odpowiedzialność.

Ale jak by co to ja poproszę zdjęcia na afrit[małpa]o2.pl.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 08:33   #2065
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Pachnący sabat w Warszawie

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
P.S.
Błagam, powiedzcie że nie ma mnie na żadnym zdjęciu

Spokojnie, ja nie zrobiłam żadnego portretu Wszystkie żeście zwiewałya szkoda takie ładne modelki bym mała....Przepraszam nie wszystkie tylko Sab mi "zapozowała".

Tak jak napisałam zamieszczę zdjęcia butelek, resztę prześlę na maile, jak będziecie chciały to opublikujecie

Dzięi spotkaniu poznałam Kirizę i naprawdę pachnie mlecznie, poznam równiez Chaos dzięki odlewce od jm1103 , za którą serdecznie dziękuję:cmok :

ps. Do dziś boli mnie nos
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 08:40   #2066
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Pachnący sabat w Warszawie

__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 08:45   #2067
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Pachnący sabat w Warszawie

__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 08:47   #2068
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Pachnący sabat w Warszawie

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
o na pierwszej focie jest złoty wibrator
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 08:49   #2069
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Pachnący sabat w Warszawie



Miłego dnia
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."

Edytowane przez neska951
Czas edycji: 2010-02-15 o 09:03
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 08:50   #2070
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Pachnący sabat w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
o na pierwszej focie jest złoty wibrator

bosz.... A Ty tak z samego rana
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:41.