Br±zowow³ose farbowane cz. VI :) - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-01-20, 08:11   #2131
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Ja te¿ mam 2 czapy, ale t± grub± zimówkê muszê dopiero znale¼æ, bo po wymianie pawlacza i pó³ki na kurtki w te wakacje nie wiem co gdzie jest

Moja "grzywa" jest do po³owy obecnej d³ugo¶ci w³osów

Tia... Nie ma to jak gigantyczny bubel... Stoj± mi np. 2 takie 500 ml "cudowne" Mrs. Potter's-y i kurz ³api±
Niestety jeszcze nie znalaz³am od¿ywki lub maski, która by mi w³osy wyg³±dzi³a i doci±¿y³a, ale nie przyspieszy³a przet³uszczania (metoda aplikacji "od skóry" lub "od ucha w dó³" nie ma znaczenia u mnie i tak siê przet³uszcz± szybciej).


PRÓBKI, DAJCIE PRÓBKI KOSMETYKÓW WY WSTRÊTNI PRODUCENCI BUBLI !!!

Dobrej nocki Ja sama zaraz idê lulu, bo od 5 jestem na nogach.
Tu nie chodzi o próbki ale mo¿e np takie kosmetyki jak te malutkie buteleczki na podró¿ w rossie albo chocia¿ takie po 100ml.

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
ja sie urodzilam ruda potem zrobilam sie blondynka.
moje wlosy maja potencjal falowanych ale nie chce mi sie tego wydobywac z nich... ta cala pielegnacja CG no nie chce mi sie bawilam sie jakis czas moze z miesiac i faktycznie mialam jakies tam falki. Ale za duzo roboty przy tym mialam.


Kachula fryzjerka nic mi nie poradzi madrzejszego. Ja nie chce pasemek ani belejazu.
Ja nie mówiê o baleja¿u ale o jakim¶ wyrównaniu koloru, k±pieli itp.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-20, 08:54   #2132
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Metaxa jaki ty masz ¶liczny kolor!!!! Cudowny!

Goldika u ciebie masakra, a¿ ci wspó³czujê. Masz podobnie jak ja rok temu, tyle ¿e u mnie dodatkowo by³a jeszcze zieleñ
Wydaje mi siê, ¿e tobie pomo¿e tylko k±piel rozjasniajaca, a potem na³o¿enie farby na ca³o¶æ.

......................... ........
Wys³ane z Samsung Galaxy S3
dzieki
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-20, 09:32   #2133
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Siema laski

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Tu nie chodzi o próbki ale mo¿e np takie kosmetyki jak te malutkie buteleczki na podró¿ w rossie albo chocia¿ takie po 100ml.
Mi w³a¶nie chodzi o taki wymiar "próbek" ¯eby mo¿na je by³o mo¿na normalnie kupiæ, a nie "dostaæ w gratisie do zakupu" (teoretycznie praktykowane ).
Takie wielko¶ci spokojnie pozwalaj± na u¿ycie kilka razy produktu i mo¿na siê ewentualnie zdecydowaæ/nie zdecydowaæ na pe³ny wymiar w postaci wielgachnej butli.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2014-01-20 o 09:33
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-20, 19:51   #2134
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Kachula k±piel mi zrobi przyjació³ka, a ja jej ju¿ zamówi³y¶my sobie rozja¶niacz i wodê 9%.

Zreszt± dzi¶ mój T¿ znalaz³ fotki z okresu jak siê poznali¶my, gdzie w³osy mia³am do ramion z wycieniowan± grzywk± na bok i za¿yczy³ sobie taki look
wiêc jestem obecnie nastawiona na rozjasnienie i skrócenie. i my¶lê, ¿eby wtedy waln±æ sobie encanto.


Metaxa Ty robi³a¶ kiedy¶ encanto. Pamiêtam, ¿e na pocz±tku by³a¶ zadowolona, a potem pisa³a¶ chyba o zniszczonych w³oskach? Mo¿e od¶wie¿yæ mi pamiêæ?

mcromance jak po weekendzie na uczelni? fajni ludzie? uda³o Ci siê teleportowaæ z miejsca A do miejsca B w czasie?


Kachula dopiero zauwa¿y³am Twoj± przeróbkê w blond. Je¿u kolczaty jak piêknie wygl±dasz!!!!! idealny blond sobie dobra³a¶

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

w koñcu dodali inebryê https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...rya-color.html sama j± zg³osi³am ale to ju¿ ze 2,5tyg temu.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-20, 20:03   #2135
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

To goldiko czekam na foty "po" k±pieli i fryzurowym powrocie do przesz³o¶ci

Weekend na uczelni mêcz±cy, bo moja mama mi siê wyspaæ nie da³a Najpierw w sobotê obudzi³a siê godzinê przed moim budzikiem i by³a przekonana, ze ju¿ czas na mnie, a drugiego dnia 2 godziny wcze¶niej, bo musia³a do toalety.
A ja jako osoba potrzebuj±ca du¿o nieprzerwanego snu zdycha³am pó¼niej

Ludzie jak ludzie, za du¿o nie gada³am, bo nie by³o za du¿o czasu na nic. W sobotê nudy i prawie zasnê³am, bo same wyk³ady by³y. W niedzielê to chocia¿ siê mikroskopami pobawi³am ogl±daj±c ró¿ne "wiêksze" komóreczki glonów i grzybów, a na kolejnych zajêciach bawili¶my siê w barwienie bakterii. Dla mnie nic nowego, bo mia³am to na studiach, ale fajnie by³o siê pobabraæ znowu I dopiero przy tej babraninie da³o siê lepiej pogadaæ, ludzie do¶æ sympatyczni, ale wiêkszo¶æ to po chemii i nie wiem o czym gadaj±

A' propos zg³oszenia - ja jak zg³osi³am niebiesk± p³ukankê Joanny to chyba po miesi±cu dopiero siê pojawi³a
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2014-01-20 o 20:04
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-20, 20:07   #2136
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
To goldiko czekam na foty "po" k±pieli i fryzurowym powrocie do przesz³o¶ci

Weekend na uczelni mêcz±cy, bo moja mama mi siê wyspaæ nie da³a Najpierw w sobotê obudzi³a siê godzinê przed moim budzikiem i by³a przekonana, ze ju¿ czas na mnie, a drugiego dnia 2 godziny wcze¶niej, bo musia³a do toalety.
A ja jako osoba potrzebuj±ca du¿o nieprzerwanego snu zdycha³am pó¼niej

Ludzie jak ludzie, za du¿o nie gada³am, bo nie by³o za du¿o czasu na nic. W sobotê nudy i prawie zasnê³am, bo same wyk³ady by³y. W niedzielê to chocia¿ siê mikroskopami pobawi³am ogl±daj±c ró¿ne "wiêksze" komóreczki glonów i grzybów, a na kolejnych zajêciach bawili¶my siê w barwienie bakterii. Dla mnie nic nowego, bo mia³am to na studiach, ale fajnie by³o siê pobabraæ znowu I dopiero przy tej babraninie da³o siê lepiej pogadaæ, ludzie do¶æ sympatyczni, ale wiêkszo¶æ to po chemii i nie wiem o czym gadaj±

A' propos zg³oszenia - ja jak zg³osi³am niebiesk± p³ukankê Joanny to chyba po miesi±cu dopiero siê pojawi³a
i 2 lata tych studiów Ciê czekaj±?

ja mam egzaminy 1 i 2 lutego...


pewnie za jakie¶ 2tyg rozja¶niê k³aki bo kumpela pracuj±ca i rzadko ma czas. Ale, ¿e jej zale¿y to musi spi±æ ty³ek i przyjechaæ do mnie na wzajemne zabiegi
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-20, 20:12   #2137
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
i 2 lata tych studiów Ciê czekaj±?

ja mam egzaminy 1 i 2 lutego...


pewnie za jakie¶ 2tyg rozja¶niê k³aki bo kumpela pracuj±ca i rzadko ma czas. Ale, ¿e jej zale¿y to musi spi±æ ty³ek i przyjechaæ do mnie na wzajemne zabiegi
Nie, tylko 1 rok.

Z egzaminami ¿yczê powodzenia, bo tego nigdy za wiele

Gdyby¶ ty tak daleko nie mieszka³a, to ja bym ci wpad³a zrobiæ
A na powa¿nie, to co kumpela chce sobie robiæ? Mo¿e jej te¿ foty cykniesz i poka¿esz nam?
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-01-20, 20:22   #2138
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula k±piel mi zrobi przyjació³ka, a ja jej ju¿ zamówi³y¶my sobie rozja¶niacz i wodê 9%.

Zreszt± dzi¶ mój T¿ znalaz³ fotki z okresu jak siê poznali¶my, gdzie w³osy mia³am do ramion z wycieniowan± grzywk± na bok i za¿yczy³ sobie taki look
wiêc jestem obecnie nastawiona na rozjasnienie i skrócenie. i my¶lê, ¿eby wtedy waln±æ sobie encanto.


Metaxa Ty robi³a¶ kiedy¶ encanto. Pamiêtam, ¿e na pocz±tku by³a¶ zadowolona, a potem pisa³a¶ chyba o zniszczonych w³oskach? Mo¿e od¶wie¿yæ mi pamiêæ?

mcromance jak po weekendzie na uczelni? fajni ludzie? uda³o Ci siê teleportowaæ z miejsca A do miejsca B w czasie?


Kachula dopiero zauwa¿y³am Twoj± przeróbkê w blond. Je¿u kolczaty jak piêknie wygl±dasz!!!!! idealny blond sobie dobra³a¶

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

w koñcu dodali inebryê https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...rya-color.html sama j± zg³osi³am ale to ju¿ ze 2,5tyg temu.
O matko 9%??? Popalisz sobie w³osy kiedys pisa³a¶ ¿e masz gumowe koñce? Jak dla mnie to na takie zniszczone to k±piel na 6, lub sam rozjasniacz na 2-3%...
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-20, 20:25   #2139
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Nie, tylko 1 rok.

Z egzaminami ¿yczê powodzenia, bo tego nigdy za wiele

Gdyby¶ ty tak daleko nie mieszka³a, to ja bym ci wpad³a zrobiæ
A na powa¿nie, to co kumpela chce sobie robiæ? Mo¿e jej te¿ foty cykniesz i poka¿esz nam?
kumpela schodzi z czarnych. garnier rozjasnil jej na cieeemny braz. a teraz chce zejsc do jasniejszych. ale jej nie straszne rude czy czerwone wlosy w liceum byla emo i nosila rozowa grzywke, potem niebieska. teraz emo nie jest ale jest kolorowa i barwna postacia

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
O matko 9%??? Popalisz sobie w³osy kiedys pisa³a¶ ¿e masz gumowe koñce? Jak dla mnie to na takie zniszczone to k±piel na 6, lub sam rozjasniacz na 2-3%...
nie mam gumowych koncowek. tez mi sie mocna ta 9% wydaje ale tak mi doradzili :/ najwyzej rozrobie na nizsze stezenie. i zrobie test na pasemku
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-20, 20:28   #2140
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
kumpela schodzi z czarnych. garnier rozjasnil jej na cieeemny braz. a teraz chce zejsc do jasniejszych. ale jej nie straszne rude czy czerwone wlosy w liceum byla emo i nosila rozowa grzywke, potem niebieska. teraz emo nie jest ale jest kolorowa i barwna postacia
Skoro by³a emo i nadal jest barwn± duchowo postaci±, to rude lub czerwone w³osy ludzie mog± uznaæ u niej za efekt chciany. Nawet je¶li wyjd± ciapki to uznaj±, ze taki mia³a zamys³

Ale tak jak Mogran mówi, chyba powinna¶ dla siebie rozrobiæ t± wodê 9% do 6 lub lekko mniej, ¿eby ci czasem nie zniszczy³o za mocno. U ciebie 9% mo¿e byæ ju¿ za mocna, bo ju¿ masz do¶æ jasne.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-20, 20:30   #2141
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
kumpela schodzi z czarnych. garnier rozjasnil jej na cieeemny braz. a teraz chce zejsc do jasniejszych. ale jej nie straszne rude czy czerwone wlosy w liceum byla emo i nosila rozowa grzywke, potem niebieska. teraz emo nie jest ale jest kolorowa i barwna postacia

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------


nie mam gumowych koncowek. tez mi sie mocna ta 9% wydaje ale tak mi doradzili :/ najwyzej rozrobie na nizsze stezenie. i zrobie test na pasemku
No zrób koniecznie mi siê to wydaje za du¿o. Farba rozjasniajaca z 9% daje w³osom nie¼le w ko¶æ a co dopiero rozjasniacz. Nie wiem czy widzialas ale ja tu wklejalam testowe pasemko rozjasniacz i woda 3% wysz³o bardzo ³adnie, jasno, trzymalam 70min i wlosy by³y ok. Podobno najlepiej u¿yæ s³abej wody a d³u¿ej trzymaæ.
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-20, 21:43   #2142
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Helo³ babeczki! Ja jak zwykle zagl±dam ostatnia
Ale dopiero przed chwileczk± przywróci³am zycie mojemu lapkowi, który sta³ sobie i czeka³ chyba ze 3-4 m-ce. A na lapku mê¿a nie cierpia³am pisaæ, bo jaki¶ taki dziwny. A z telefonu nie widzia³am fotek itp. Ale dzi¶ cudownie powróci³ do ¿ycia mój lapek, wiêc od razu zajrza³am do was

Goldika dziewczyny maj± racjê. Absolutnie nie rób kapieli na 9% !!! Zrób na 6% przez 20 minut. Ja tak± k±piel robi³am próbuj±c sie pozbyæ intensywnej czerwieni z zieleni±. Wiêc ty juz na podobnym poziomie tez powinnas u¿yæ takiej wody. Do czarnych w³osów kole¿aniki mo¿e i sie nada 9%, ale ty nie ryzykuj, tym bardziej, ¿e twoje w³osy nie s± zupe³nie zdrowe przecie¿.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-20, 21:59   #2143
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Weronisia !! Co tam u ciebie s³ychaæ, poza zmartwychwsta³ym lapkiem? Jak synek siê miewa? No i jak ty siê czujesz?


W³asnie mi siê przypomnia³o. Kachula, jak tam m±¿ daje sobie radê (a ty razem z nim)? I jak ty siê te¿ czujesz?
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2014-01-20 o 22:01
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-20, 22:37   #2144
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Mcromance jutro akurat mamy wizytê u neurologa dzieciêcego. Mamy komplet wyników. Jutro jeszcze jedno eeg i neuro podejmie decyzje co dalej. Sama jestem ciekawa, bo wyniki wszystkie dobre.
A ja czujê siê lepiej, bo mój lapek ozy³. Poza tym lykam sobie ¿elazo i czekam na efekty Mo¿e jak wiosna nadejdzie, to wróci mi lepszy nastrój.
U nas co prawda nie ma ¶niegu, ale siê ochlodzilo. A jak siê robi te 6-7 stopni, to wydaje siê ju¿ bardzo zimno. Mo¿e to dlatego, ¿e mamy tu wilgoæ od rzeki, która jest do¶æ spora - mieszkam nad Renem. Nie mogê siê doczekaæ wiosny, kiedy to bêdê sadziæ kwiaty w ogrodzie i piæ porann± kawusie na trawce . Ehhh rozmarzylam siê

......................... ........
Wys³ane z Samsung Galaxy S3
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-20, 23:23   #2145
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Zazdroszczê ci Weronisiu, ¿e nadal masz do¶æ ciep³o jak na zimê. Jak wczoraj wraca³am z Wa-w po 19, to u mnie w mie¶cie szklanka by³a. Rano pom¿y³o, a potem mrozek ¶cisn±³ i ¶lisko by³o strasznie. Mamusia po mnie wysz³a i zakomunikowa³a, ¿e musimy ¶rodkiem jezdni wracaæ, który by³ wyje¿d¿ony, bo chodnikiem siê nie da³o Zw³aszcza na fragmencie g³ównej ulicy, gdzie chodnik po obu stronach jest lekko pochy³y "¿eby woda sp³ywa³a". Szkoda, ¿e geniusze od projektu nie wziêli pod uwagê zimy i lodu

A rzekê to ja te¿ mam (niedu¿± w porównaniu do Renu) niedaleko, bo mo¿e jakie¶ 500-600 metrów za oknem (najpierw jest OSP, potem park, du¿y wa³ "przeciwpowodziowo-spacerowy", troszkê trawki i rzeka).
Ale kwiatków za to nie mam gdzie sadziæ, a kawusiê na trawce te¿ nie mam gdzie wypiæ. No chyba, ¿e pod trzepakiem ko³o bloku

Oby z synkiem okaza³o siê wszystko dobrze, a neurolog ¿eby by³ ogarniêty Tobie ¿yczê zdrówka i pozytywnych wyników kuracji ¿elazem. Wcinaj te¿ sobie wo³owinkê


A teraz idê lulu Dobranoc
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2014-01-20 o 23:24
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-21, 07:41   #2146
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

O! dzi¶ ja jestem pierwsza
Mcromance u mnie zawsze s± takie ciep³e zimy. Cud jak mamy mróz a jeszcze wiêkszy gdy mamy ¶nieg. Rok temu mieli¶my prawdziw± zimê. ¦nieg by³ chyba z miesi±c. Ludzie byli zdezorientowani.
Dzieci siê cieszy³y, nawet sanki kupili¶my
Ja uwielbiam mro¼ne zimy ze ¶niegiem.
W tym roku chyba nie bêdzie nam dane skorzystaæ z sanek, bo prognozy d³ugoterminowe pokazuj± +5 stopni a tylko w nocy nieraz -2 wiêc na snieg mo¿emy siê nie za³apaæ.
Przynajmniej jest szsnsa, ¿e kolejnego auta nie rozbije

A teraz siê zbieram do lekarza i potem do pracy. Mi³ego dnia.
......................... ........
Wys³ane z Samsung Galaxy S3
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-21, 08:15   #2147
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

A widzisz Weronisiu, uda³o ci siê byæ pierwsz±

To fajnie macie, ja bym tak u siebie chcia³a, bo nie znoszê zimna. Ale u nas teraz to coraz zimniej bêdzie

Równie¿ ¿yczê mi³ego dnia
Mój dobrego pocz±tku mieæ nie bêdzie - idê z matul± szukaæ jej jakiej¶ kiecuni na studniówkê w "jej" szkole Takie zakupy to zawsze droga przez mêkê dla ka¿dego, kto idzie z ni±
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-21, 08:51   #2148
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula k±piel mi zrobi przyjació³ka, a ja jej ju¿ zamówi³y¶my sobie rozja¶niacz i wodê 9%.

Zreszt± dzi¶ mój T¿ znalaz³ fotki z okresu jak siê poznali¶my, gdzie w³osy mia³am do ramion z wycieniowan± grzywk± na bok i za¿yczy³ sobie taki look
wiêc jestem obecnie nastawiona na rozjasnienie i skrócenie. i my¶lê, ¿eby wtedy waln±æ sobie encanto.



Kachula dopiero zauwa¿y³am Twoj± przeróbkê w blond. Je¿u kolczaty jak piêknie wygl±dasz!!!!! idealny blond sobie dobra³a¶

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

w koñcu dodali inebryê https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...rya-color.html sama j± zg³osi³am ale to ju¿ ze 2,5tyg temu.
9% nie za du¿o? Nie lepiej na niskiej wodzie a najwy¿ej d³u¿ej przetrzymaæ.

Co do przeróbki to tylko utwierdzi³a mnie w powrocie na blond Dziêkujê za komplementa Ja szczerze bêdê ¿a³owaæ podciêcia z d³ugo¶ci ale chcê w koñcu mieæ zdrowe i ³adne w³osy. Mam do¶æ prostych jak drut i te stercz±ce po ¶rodku odrastaj±ce wygl±daj± nie ciekawie. Mo¿e inna fryzura i podciêcie z d³ugo¶ci sprawi, ¿e lepiej to wszystko bêdzie wygl±daæ.
A u Ciebie skoro mê¿owi siê podoba³o to tnij ¶mia³o.

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
No zrób koniecznie mi siê to wydaje za du¿o. Farba rozjasniajaca z 9% daje w³osom nie¼le w ko¶æ a co dopiero rozjasniacz. Nie wiem czy widzialas ale ja tu wklejalam testowe pasemko rozjasniacz i woda 3% wysz³o bardzo ³adnie, jasno, trzymalam 70min i wlosy by³y ok. Podobno najlepiej u¿yæ s³abej wody a d³u¿ej trzymaæ.
O tak tak! Potwierdza. Tak nawet mówi i Mysia i Blond Bunny

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ


W³asnie mi siê przypomnia³o. Kachula, jak tam m±¿ daje sobie radê (a ty razem z nim)? I jak ty siê te¿ czujesz?
Byczy siê jak zawsze. Poza dodatkow± robot±, któr± ja teraz muszê robiæ to nic siê nie zmieni³o. Ja s³u¿±ca a te obrzydliwe samce tylko siedz± i jedz± i pierdz± w sto³ek. Zmêczona jestem
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-21, 09:28   #2149
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Byczy siê jak zawsze. Poza dodatkow± robot±, któr± ja teraz muszê robiæ to nic siê nie zmieni³o. Ja s³u¿±ca a te obrzydliwe samce tylko siedz± i jedz± i pierdz± w sto³ek. Zmêczona jestem
Ale teraz przynajmniej ma wa¿ny powód do byczenia Ale to ju¿ nied³ugo. jak siê mu ³adnie wygoi to goñ do roboty, a ty sobie zrobisz dzieñ z serii "nie ma mnie dla obowi±zków"

Jak widaæ wróci³am ju¿, bo nikogo na bazarku nie by³o poza lud¼mi z warzywkami U mnie jest -5, ale wiatr wieje, wiêc odczuwalnie jest mo¿e jakie¶ -8...
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-21, 09:45   #2150
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Mam doczepki Kolor maj± boski Tak jak my¶la³am jest trochê ja¶niejszy od moich. Zanim Wam siê w nich poka¿ê to muszê wyprostowaæ swoje bo spa³am na mokrych i wygl±daj± strasznie
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-21, 09:48   #2151
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Mam doczepki Kolor maj± boski Tak jak my¶la³am jest trochê ja¶niejszy od moich. Zanim Wam siê w nich poka¿ê to muszê wyprostowaæ swoje bo spa³am na mokrych i wygl±daj± strasznie
ooo czekam na efekty
i ciekawa jestem czy za pierwszym razem uda Ci siê je idealnie doczepiæ tak ¿eby spinki nie wystawa³y nigdzie
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-21, 10:19   #2152
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Mam doczepki Kolor maj± boski Tak jak my¶la³am jest trochê ja¶niejszy od moich. Zanim Wam siê w nich poka¿ê to muszê wyprostowaæ swoje bo spa³am na mokrych i wygl±daj± strasznie
Suuuuper !!! Czekam na foty z niecierpliwo¶ci±
Sama sobie kiedy¶ chcia³am kupiæ takie, ale ich cena powala. Przynajmniej mnie
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-21, 10:34   #2153
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

wiecie co odechcia³o mi siê tego ca³ego rozja¶niania... tylko wku**** jestem bo ju¿ zamówi³am i zap³aci³am

¿aden kolor w³osów mi siê nie podoba jak dla mnie, no ¿aden! chcê swoje naturalne i mam dosyæ tych wszystkich farb
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-21, 10:41   #2154
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
wiecie co odechcia³o mi siê tego ca³ego rozja¶niania... tylko wku**** jestem bo ju¿ zamówi³am i zap³aci³am

¿aden kolor w³osów mi siê nie podoba jak dla mnie, no ¿aden! chcê swoje naturalne i mam dosyæ tych wszystkich farb
Dopóki ci siê nie przypomni, ¿e swoje naturalne masz mysie, szare i te¿ nie ³adne

Spokojnie kobieto, podejrzewam, ¿e ciebie dodatkowo jeszcze nakrêca zbli¿aj±ca siê sesja i chodzisz przez to zdenerwowana. Jak zaczniesz zaliczaæ to siê trochê uspokoisz i ochota na co¶ konkretnego ci wróci.

Zaufaj mi, ja tak mam Jak chodzê zdenerwowana lub wkurzona to nie mogê siê na nic zdecydowaæ.

Masz, obejrzyj to mo¿e siê u¶miechniesz
http://joemonster.org/art/26231/20_g..._sytuacje_LXIV
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2014-01-21 o 10:43
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-21, 10:57   #2155
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Dopóki ci siê nie przypomni, ¿e swoje naturalne masz mysie, szare i te¿ nie ³adne
Dok³adnie to samo pomy¶la³am jak przeczyta³am post Goldiki

Dobra, poka¿ê Wam jak to mniej wiêcej wygl±da, tylko siê nie przera¼cie bo moje w³osy s± nieu³o¿one i strasznie siê odcinaj± i wygl±da to byle jak.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (29,2 KB, 32 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (66,8 KB, 25 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (28,8 KB, 20 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (38,7 KB, 19 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (28,5 KB, 25 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (49,1 KB, 35 za³adowañ)
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-21, 11:03   #2156
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Dok³adnie to samo pomy¶la³am jak przeczyta³am post Goldiki

Dobra, poka¿ê Wam jak to mniej wiêcej wygl±da, tylko siê nie przera¼cie bo moje w³osy s± nieu³o¿one i strasznie siê odcinaj± i wygl±da to byle jak.
Eleganckie Tylko ostatnia warstwê doczepek powinna¶ daæ troszkê p³ycej pod swoimi, bo bardzo widaæ ró¿nicê miêdzy twoimi a doczepkami. Nawet nie o kolor tu chodzi, ale wygl±da to jakby ci kto¶ z³apa³ trochê w³osów z wierzchu i doci±³

Bêdziesz doczepki pewnie przefarbowywaæ? Bo twoje w³asne ju¿ raczej wiêcej rozja¶niania nie znios±, bez wyra¼nego pogorszenia kondycji, prawda?
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-21, 11:09   #2157
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Eleganckie Tylko ostatnia warstwê doczepek powinna¶ daæ troszkê p³ycej pod swoimi, bo bardzo widaæ ró¿nicê miêdzy twoimi a doczepkami. Nawet nie o kolor tu chodzi, ale wygl±da to jakby ci kto¶ z³apa³ trochê w³osów z wierzchu i doci±³

Bêdziesz doczepki pewnie przefarbowywaæ? Bo twoje w³asne ju¿ raczej wiêcej rozja¶niania nie znios±, bez wyra¼nego pogorszenia kondycji, prawda?
Planujê Londe 12/9 na 9% po³o¿yæ na wszystko ale zobaczymy jak mi próby pasemkowe wyjd±. Kolor doczepów mi siê strasznie podoba i najchêtniej bym co¶ zrobi³a ze swoimi ale zobaczymy.

Wiem o czym piszesz trzeba je daæ p³ycej i wyprostowaæ moje t± lokówko suszark± ¿eby siê zlewa³y.
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-21, 11:14   #2158
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Planujê Londe 12/9 na 9% po³o¿yæ na wszystko ale zobaczymy jak mi próby pasemkowe wyjd±. Kolor doczepów mi siê strasznie podoba i najchêtniej bym co¶ zrobi³a ze swoimi ale zobaczymy.

Wiem o czym piszesz trzeba je daæ p³ycej i wyprostowaæ moje t± lokówko suszark± ¿eby siê zlewa³y.
To bêdziesz mia³a zabawê w dobieranie odpowiedniego koloru i odcienia

Dok³adnie, doczepki daæ p³ycej, wysuszyæ w³oski na prosto i bêdzie miodzio
Zadowolona w koñcu bêdziesz z d³ugo¶ci?
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-21, 11:17   #2159
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
To bêdziesz mia³a zabawê w dobieranie odpowiedniego koloru i odcienia

Dok³adnie, doczepki daæ p³ycej, wysuszyæ w³oski na prosto i bêdzie miodzio
Zadowolona w koñcu bêdziesz z d³ugo¶ci?
hehehe taak
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-21, 11:23   #2160
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
hehehe taak
No to miodzio
http://k-cray.2327926.n4.nabble.com/...LY51qz4rgp.gif

Oh yeah
http://cdn10.mixrmedia.com/wp-upload...h-lee-joon.gif
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-04-03 06:39:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:47.