Przestroga przed sprzedawcą z Allegro - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-14, 21:25   #1
DJ_cZaRnA
Raczkowanie
 
Avatar DJ_cZaRnA
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 286
GG do DJ_cZaRnA
Lightbulb

Przestroga przed sprzedawcą z Allegro


Z góry przepraszam jeżeli jest już temat o takie tematyce, proszę wtedy o połaczenie wątków. Szukałam i wydawało mi się, że nie ma a przynajmniej nie znalazłam.

Dziewczyny kilka dni temu kupiłam na Allegro te formy do paznokci http://allegro.pl/item221645725_221645725.html od osoby o nicku STYLISTKA.
Nie spóźniłam się z zapłata, co mogę udowodnić wklejajac potwierdzenie zapłaty z data i pieczątką poczty.
Gdy dostalam formy, okazało sie, ze są sztywne, ale sie rozklejają. Gdy je skleilam i włożyłam rękę do lampy UV momentalnie się rozkleiły.
Wystawiłam pani jednak pozytywa, gdyz transakcja przebiegła szybko, formy byly sztywne, ale napisałam, że jedyny minus stanowi to, że się niesamowicie rozklejają.

Na co owa pani wystawiła mi negatywa, gdyż jak ja mogłam napisać, że formy się rozklejają, skoro oni sprzedają formy najlepszej jakości.
Zamiast kobieta wystawiać mi nieslusznie negatywa mogla skontaktowac się z producentem form u którego sie zaopatrzyła i wyjaśnić sprawę, wolała wystawić mi negatywa ponieważ zgodnie z prawdą napisałam, że formy się rozklejają.

Zamierzam nakręcić filmik pokazujący jak jest naprawdę, aby mi uwierzono i wstawię go na forum.

Nie kupujcie u tej baby nick STYLISTKA, bo jest niesprawidliwa i sie mści za Wasz prawdziwy koment.
DJ_cZaRnA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 21:29   #2
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Przestroga przed sprzedawcą z Allegro

Współczuję, naprawdę.
Zachowanie tej "firmy" to buractwo, że się tak wyrażę. Dlatego generalnie odradzam allegro w kwestii produktów pazurkowych.
Na pocieszenie - polecam tym "jajeczkiem", które odklejasz z formy, zabezpieczyć sklejone boki gory, tak, żeby w lampie się nie rozklejały, tzn po prostu skleić nim dodatkowo brzegi.
Wiem, jaki to ból, kiedy w lampie rozkleja się forma, tworząc zamiast tunelu krajobraz równinny
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 21:50   #3
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Dot.: Przestroga przed sprzedawcą z Allegro

A to wredna malpa
Ja tez ostatnio sie przejechalam na jednym takim. Zamowilam towar, przelalam pieniadze i wciaz czekam. Juz w sumie dwa tygodnie. Pisalam mu maile, ale pozostaly bez odpowiedzi. To "SUPER SPRZEDAWCA", ma wiele pozytywnych komentarzy wystawianych do dnia dzisiejszego. Ale mnie jakos olal
I nie wiem czy jeszcze czekac czy mu wystawic negarywa. Nie chce mu psuc statystyk, ale ta zniewaga krwi wymaga
__________________
I am WONDER WOMAN ...
I wonder where I left my keys
I wonder how I put on weight
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder

kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 08:11   #4
maluszka22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 467
Dot.: Przestroga przed sprzedawcą z Allegro

Nigdy nie spotkałam się z formami różowymi w kwiatki a co do tej pani-postąpiła chamsko rzeczywiście ,aczkolwiek swego czasu zamawiałam u niej bardzo dużo ozdób do pazurków i na jakość nie mogę narzekać bo są świetne- zwłaszcza brokaty i przy tym bardzo tanie.
maluszka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 08:25   #5
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Przestroga przed sprzedawcą z Allegro

Różowe i fioletowe formy ma Beautica
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 09:23   #6
kamila.bg
Rozeznanie
 
Avatar kamila.bg
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
GG do kamila.bg
Dot.: Przestroga przed sprzedawcą z Allegro

Dziewczyny ,kupując na allegro trzeba się liczyć z opuzniajacym sie teraminem wysylki zamówionego towaru lub calkowitym brakiem wysylki,towarem niezgodnym z opisem lub wybrakowanym.
Ja tez juz nie raz zamawialam rozne rzeczy i mialam jeden przypadek,ze czekalam prawie miesiac na wysylke i sie nie doczekalam u KEMPISTEGO ,ktorego nie polecam. Kolejny raz zamowilam wlasnie u STYLISTKI ale nie mogę narzekac,gdyz brakują cy towar doslala po tygodniu na swoj koszt i przeprosila za pomylkę .Więc chyba zalezy jej na kliencie w przeciwienstwie do Kempistego,ktory sprawial wrazenie jakby za zadne skarby nie chcial sprzedac swojego towaru.Okropny gość i ciężki w kontaktach. Oczywiście nie wszyscy sprzedajacy allegrowicze sa nie uczciwi-pocieszmy sie tym faktem
__________________
Jeśli nie chce Ci się zrobić czegoś dla siebie -zrób coś dla innych.
kamila.bg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 13:14   #7
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Przestroga przed sprzedawcą z Allegro

Kamilko - ja zawsze mówię że nie wolno uogólniać. Co nie zmienia faktu że warto przed zalicytowaniem po pierwsze poczytać regulamin aukcji jaki ma każdy lepszy sprzedawca na Allegro, a druga sprawa to poczytać komentarze, zwłaszcza negatywne i neutralne, można się dowiedzieć z nich jak wyglada sposób traktowania przez Sprzedawcę - swoich klientów. Jeśli odpowiedzi na negatywy i neutrale są chamskie i niegrzeczne, wiadomo że zawsze istnieje ryzyko że my również nie będziemy mieć szczęścia i coś się złego wydarzy.

co do bezpieczeństwa zakupów na Allegro, oceniam je jako wysokie, pod warunkiem że będziemy z rozwagą ich dokonywać, czyli u osób z dużą ilością pozytywów, z nikłą ilością negatywów.

ja osobiście handluję też na Allegro i nie wyobrażam sobie niewywiązania się z umowy - czyli jak mam w regulaminie okresloną ilość dni na wysyłkę to się tego trzymam i czasem pakujemy z mężem paczki o 2 w nocy , bo wiem że skoro mam je wysłać w okreslonym terminie to tak musi być i koniec . no a wszelkie problemy - jak Was ktoś oszukał , nie wysłał produktów, wysłał złe, uszkodzone itd... można zwrócić, zareklamować a całą sprawę zgłosić do Allegro. więc handel tam i kupowanie nie są wcale takie złe. Tylko trzeba rozważnie podejść do tematu.

no i jesli coś jest nie tak zawsze taki sprzedawca musi się liczyć z tym że sprawa może być zgłoszona na policję, do Allegro itd....
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-15, 13:26   #8
Agusia_pa2
Zadomowienie
 
Avatar Agusia_pa2
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 020
GG do Agusia_pa2
Dot.: Przestroga przed sprzedawcą z Allegro

Ja tez kupuję na allegro i nawet wczoraj od Pani STYLISTKI dostałam pojemniczki na ozdoby i wszystko było OK Mysle, że kazdy moze popełnic bład i nie mozna zakaładać z gory ze ten sprzedawca jest zly i nie kupujcie u niego!!! Co innego jeśli nie chce tego bledu naprawić albo olewa kogos bo juz sprzedał i ma to gdzieś... Ale są ludzie i "parapety" hehehe
__________________
Moje skromne PAZURKI i BLOG PAZURKOWY

Moje ROBÓTKI RĘCZNE

WIKUSIA I JULCIA MOJE KRÓLEWNY






Agusia_pa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 14:56   #9
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Przestroga przed sprzedawcą z Allegro

ja kupowałam i od Stylistki i od kempistego i byłam zadowolona, jesli nie mają duzo negatywów to mozna to potraktowac jako wypadek przy pracy.
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 15:21   #10
kamila.bg
Rozeznanie
 
Avatar kamila.bg
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
GG do kamila.bg
Dot.: Przestroga przed sprzedawcą z Allegro

Dobrarado. Wiem,ze nie wolno uogolniac i wrzucac wszystkich sprzedajacych na allegro do jednego wora,dlatego tez napisalam,ze nie wszyscy allegrowicze sa nieuczciwi.Co do zamowień w Twoim sklepie jestem calkowicie na TAK!Rzetelnosc,uczciwosc i zdyscyplinowanie sa Twoimi atutami za co bardzo dziekuje.Oby jak najwiecej takich sprzedawcow jak Ty.A co do allegro jestem pewna,ze tam rowniez mozna na Ciebie liczyc.
__________________
Jeśli nie chce Ci się zrobić czegoś dla siebie -zrób coś dla innych.
kamila.bg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 19:53   #11
glasgow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1
Dot.: Przestroga przed sprzedawcą z Allegro

kupowal ktos u reni_nails? bo planuje u niej kupic zestaw startowy i nie chce sie rozczarowac...
glasgow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-16, 07:20   #12
maluszka22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 467
Dot.: Przestroga przed sprzedawcą z Allegro

Cytat:
Napisane przez glasgow Pokaż wiadomość
kupowal ktos u reni_nails? bo planuje u niej kupic zestaw startowy i nie chce sie rozczarowac...
nie polecam kupowania zestawu na allegro
maluszka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 12:21   #13
DJ_cZaRnA
Raczkowanie
 
Avatar DJ_cZaRnA
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 286
GG do DJ_cZaRnA
Dot.: Przestroga przed sprzedawcą z Allegro

Tez juz u niej parę razy kupilam ozdobki i nie bylo zle.
Ale co do form zachowala się jak nie wiem co. Przeciez zeby nie mozna bylo z pokora przyjac, ze cos mi sie moze nie podobac. Szczegolnie, ze nie wystawilam jej negatywa, gdyz pochwalilam ja za szybką przesylkę inapisalam, ze formy sa stywne i tylko 1 minut to to ze sie rozklejaja. No mysle, ze nie jest to powod do tak ogromnej obrazy i negatywa.
Szczegolnie ze nie spoznilam sie z zaplata.

Agoosia owszem ja je bede najpewniej jajeczkiem sklejac bo nie wyrzuce ich, sa sztywne, ale juz setki roznych form mialam i z zadną baba tyle problemow nie bylo.
DJ_cZaRnA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 16:06   #14
Justyna M
Rozeznanie
 
Avatar Justyna M
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 502
Dot.: Przestroga przed sprzedawcą z Allegro

Ja też kupuję ozdoby z alegro od -jaapee- na szczeście jeszcze się nigdy nie naciełam a wysyłka jest naprawdę expresowa.Ostatnio właśnie kupiłam mase perłową do mieszania z żelami ale jeszcze nie wypróbowałam.
Justyna M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 17:24   #15
DJ_cZaRnA
Raczkowanie
 
Avatar DJ_cZaRnA
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 286
GG do DJ_cZaRnA
Dot.: Przestroga przed sprzedawcą z Allegro

od jaapee kupilam brokaty holograficzne. Sliczniutkie sa
DJ_cZaRnA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 22:45   #16
magda_222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 044
GG do magda_222
Dot.: Przestroga przed sprzedawcą z Allegro

JA kupowałam raz u stylistki, w sumie wszystko ok, ale nie przypadła mi do gustu jako sprzedawca, jakos tak niesympatycznie transakcja sie toczyła.
Teraz kupuje u magdyszewczyk i jestem ogromnie zadowolona. Przesyłka expresowa, fajne gratisy, super kontakt
__________________

NASZ DZIEŃ :
magda_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:22.