Sierpnióweczki 2016! - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-20, 08:12   #3271
niusiak25
Zadomowienie
 
Avatar niusiak25
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 253
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

navioe jak to nie dasz rady jasne, że dasz my także mamy milion obaw ale musimy wierzyć, że będzie dobrze. Najważniejsze aby nasze maluszki były zdrowe reszta sama się ułoży :P to super, że masz wizytę u innego gin

BeataAmelka trzymam kciuki opisz proszę jak było bo jestem mega ciekawa
__________________
Chcesz ze mnie kpić? Nie poczułam nic, daj bis Nie powiedziałaś tego w ryj To nie powiedziałaś nic.

Twój pot, Twój ból, Twoje łzy - ich zazdrość.
niusiak25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 08:16   #3272
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

justynkie pisałam tutaj o moim bracie. Jemu w pierwszym badaniu wyszlo Rh+, po kilku latach Rh-. Badanie powtarzał, potwierdziło rh-.

navioe ja nie mam karty ciąży jeszcze.
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 08:21   #3273
Origa
Rozeznanie
 
Avatar Origa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
Mój mąż nigdy nie miał kontaktu z noworodkiem. Dla niego to nowość. Ale strasznie się cieszę że dopytuje, że interesuje go to.
Ostatnio jak ja bekam to on też. Bo przecież skoro Bobo przemawia to trzeba mu odpowiedzieć i w weekend na moje pytanie co to ma być odpowiedział, że powiedział Bobo, że go kocha.
A mamusi hormony robią taki kipisz, że zaraz ma łzy w oczach i się wzrusza.
Mój Tż od małego miał kontakt z małymi dziećmi w różnym wieku (7-mioro rodzeństwa, rozpiętość aktualna wieku od 57 lat do 30), większość braci i sióstr ma dzieci, a niektóre z tych dzieci tez już mają dzieci Także teoretycznie dla niego to żaden problem przewinąć czy przebrać, ja tez mam spore rodzinne doświadczenie w tym temacie. Ale jak widzę jak próbuje czasem ukryć wzruszenie przy rozmowach o naszym dzidzi, to się cała rozklejam

Cytat:
Napisane przez pysiaczek21 Pokaż wiadomość
Ja tez w czasie ciąży idę do ołtarza tak jak pisałam wcześniej ogarnięte mieliśmy wszystko na czerwiec ale ze tak się stało to postanowiliśmy przyspieszyć ślub i nie licząc dzisiejszego dnia to zostanę żona za 10 dni 🙊
Wow, to już bardzo, bardzo niedługo Gratulacje!

Cytat:
Napisane przez afryga Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny.
Straszne czarnowidztwo mnie dopadło. Plamienie nie chce ustąpić a do tego wczoraj było mocniejsze i z takimi malymi, sluzowatymi skrzepami. Jakby tego bylo malo to jeszcze późnym wieczorem bolał nie strasznie brzuch, a właściwie okolica prawego jajnika. Od trzech dni nic mi sie nie śniło, a sny to u mnie prawie jak wyznacznik ciazy. Martwie sie i przez to ciągle budze sie w nocy. Dzisiaj jest trochę lepiej, ale nie wiem czemu czuję jakbym pogodzila się z losem, nawet jeśli byłby zły. Pewnie dlatego czekam na piątkowa wizytę prawie jak na wyrok.

Z powodu tej chandry nie miałam siły zaglądać do Was i czytać waszych wspaniałych wieści. Teraz juz mi troszkę lepiej więc chciałabym wam wszystkim pogratulować udanych wizyt i wspaniałych maluszków.

A tak na marginesie. Dzisiaj mój syn stwierdził, że fajnie by było mieć w domu malutkie dziecko. Ciekawe, że to powiedział, bo przecież na razie nic mu jeszczę nie mówiliśmy. Mam nadzieję, że mimo wszystkich przeciwności losu, uda mi się spełnić jego prośbę.
Afryga mocno ściskam i trzymam za Ciebie kciuki Wierzę, że piątkowa wizyta Cię uspokoi A co do snów, to może ich brak jest efektem stresu i ciągłego zamartwiania się

Cytat:
Napisane przez BeataAmelka Pokaż wiadomość
Ja dziś w południe genetyczne. Kciuki proszę ;-)
Kciuki są
Cytat:
Napisane przez justynkie Pokaż wiadomość
(...)

U nas genetyczne jutro, jutro też wchodzimy w 13tc więc jeszcze tydzień i II trymestr
Odebrałam dziś wyniki grupy krwi i jestem lekko zaskoczona. Robiłam badania kilka lat temu, miałam grupę B-Rh+. Jestem tego pewna, bo TŻ ma Rh+ i komentowaliśmy wtedy że w razie ciąży nie będzie konfliktu. Niestety nie mogę odnaleźć tamtego wyniku i musiałam go powtórzyć. Wyszła mi grupa B-Rh(-). To chyba niemożliwe żeby Rh+ przeszło w Rh-. Któryś z wyników musi być błędny, nie wiem czy mam powtarzać badanie? Chyba zapytam jutro lekarza co robić w tej sytuacji, bo chciałabym wiedzieć którą grupę mam...
Hmmm...to bardzo dziwne. Koniecznie powtórz badania

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dziekuje wszystkim za odpowiedź jadę właśnie na wizytę do innego gina, tym razem sama się upomnę o badania i o kartę ciąży- ją też już pewnie wszystkie macie założone?
Ja nie mam bo jeszcze nie byłam na NFZ-owej wizycie u mojej gin, dopiero w lutym mi założą czyli ok. 12-13 tygodnia. Ale jeśli wybierzesz lekarza prowadzącego i będziesz miała wyniki badań potwierdzające ciążę itd. to powinnaś mieć założoną kartę ciąży

Dziewczyny, ja po wizycie, miała być tylko po skierowania na USG genetyczne, mocz i tsh, ale p. doktor miał czas i zrobił przy okazji USG.
Dokładnie dziś jest 10t0d, maluch ma 3 cm i akcje serca 170/min: Łozysko bez cech odklejania, szyjka zamknięta, termin porodu utrzymany na 17/08, na razie wszystko zgodnie z planem
Genetyczne za 2 tygodnie, 05 lutego u tego samego lekarza. Postaram się po południu wkleić zdjęcie, bo teraz w pracy jestem i nie mam jak
Origa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 08:23   #3274
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

pysiaczek21 20
o ja, jestem w poczekalni i coś czuje, że się popłaczę w tym gabinecie
zonamojegomeza a w którym tygodniu jestes?
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 08:28   #3275
pysiaczek21
Raczkowanie
 
Avatar pysiaczek21
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 348
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Navioe będzie dobrze!
Ja w tym roku będę miała 22lata również jestem młoda, w twoim wieku podjęłam decyzję o ciąży ale trochę musiałam przejść zanim w nią zaszlam.
pysiaczek21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 08:34   #3276
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez Origa Pokaż wiadomość
Mój Tż od małego miał kontakt z małymi dziećmi w różnym wieku (7-mioro rodzeństwa, rozpiętość aktualna wieku od 57 lat do 30), większość braci i sióstr ma dzieci, a niektóre z tych dzieci tez już mają dzieci Także teoretycznie dla niego to żaden problem przewinąć czy przebrać, ja tez mam spore rodzinne doświadczenie w tym temacie. Ale jak widzę jak próbuje czasem ukryć wzruszenie przy rozmowach o naszym dzidzi, to się cała rozklejam



Wow, to już bardzo, bardzo niedługo Gratulacje!



Afryga mocno ściskam i trzymam za Ciebie kciuki Wierzę, że piątkowa wizyta Cię uspokoi A co do snów, to może ich brak jest efektem stresu i ciągłego zamartwiania się



Kciuki są


Hmmm...to bardzo dziwne. Koniecznie powtórz badania



Ja nie mam bo jeszcze nie byłam na NFZ-owej wizycie u mojej gin, dopiero w lutym mi założą czyli ok. 12-13 tygodnia. Ale jeśli wybierzesz lekarza prowadzącego i będziesz miała wyniki badań potwierdzające ciążę itd. to powinnaś mieć założoną kartę ciąży

Dziewczyny, ja po wizycie, miała być tylko po skierowania na USG genetyczne, mocz i tsh, ale p. doktor miał czas i zrobił przy okazji USG.
Dokładnie dziś jest 10t0d, maluch ma 3 cm i akcje serca 170/min: Łozysko bez cech odklejania, szyjka zamknięta, termin porodu utrzymany na 17/08, na razie wszystko zgodnie z planem
Genetyczne za 2 tygodnie, 05 lutego u tego samego lekarza. Postaram się po południu wkleić zdjęcie, bo teraz w pracy jestem i nie mam jak
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 08:34   #3277
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
pysiaczek21 20
o ja, jestem w poczekalni i coś czuje, że się popłaczę w tym gabinecie
zonamojegomeza a w którym tygodniu jestes?
10+5
Wizytę mam 05.02 i jak będę miała wyniki badań to za łoża kartę
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-20, 08:41   #3278
monique_05
Raczkowanie
 
Avatar monique_05
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: 51.770N 19.459E
Wiadomości: 485
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Dziewczyny, byłam na powtórnym usg. Dziś 7t2d i jest już serduszko! Bije 140 uderzeń na minutę. Tak bardzo się cieszę! To był stresujący tydzień... Maluszek ma 9mm Ależ mnie energia rozpiera!!! Termin wg usg przesuwa się na 5 września, ale nadal będę śledzić sierpniówki
monique_05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 08:45   #3279
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez monique_05 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, byłam na powtórnym usg. Dziś 7t2d i jest już serduszko! Bije 140 uderzeń na minutę. Tak bardzo się cieszę! To był stresujący tydzień... Maluszek ma 9mm Ależ mnie energia rozpiera!!! Termin wg usg przesuwa się na 5 września, ale nadal będę śledzić sierpniówki
super Monique.. zostań z nami
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 08:58   #3280
Origa
Rozeznanie
 
Avatar Origa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez monique_05 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, byłam na powtórnym usg. Dziś 7t2d i jest już serduszko! Bije 140 uderzeń na minutę. Tak bardzo się cieszę! To był stresujący tydzień... Maluszek ma 9mm Ależ mnie energia rozpiera!!! Termin wg usg przesuwa się na 5 września, ale nadal będę śledzić sierpniówki
Gratulacje
Origa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 09:03   #3281
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

My też zaraz idziemy na USG oby wszystko było dobrze
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016


Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-20, 09:05   #3282
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
My też zaraz idziemy na USG oby wszystko było dobrze
innej opcji nie ma - musi być dobrze, bo Sierpniówki to zdrowe mamuśki, a nasze dzieciaczki to twardziele
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 09:25   #3283
Juu_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolnośląskie;)
Wiadomości: 55
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Czytałam jakiś czas temu artykuł o tym, że najlepszy czas na poczęcie dziecka to właśnie koniec listopada-grudzień i że statystycznie później maluchy są zdrowsze, ponieważ matki w ciąży miały szansę na więcej słońca, lepszą pogodę i samopoczucie przez większość ciąży. Mam nadzieje, że to prawda i nasze sierpniowe dzieciaczki takie dosłonecznione i szczęśliwe będą)

Powodzenia wszystkim na wizytach!
Juu_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 09:26   #3284
niusiak25
Zadomowienie
 
Avatar niusiak25
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 253
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
innej opcji nie ma - musi być dobrze, bo Sierpniówki to zdrowe mamuśki, a nasze dzieciaczki to twardziele
No nie inaczej
Trzymam kciuki za wizyty
__________________
Chcesz ze mnie kpić? Nie poczułam nic, daj bis Nie powiedziałaś tego w ryj To nie powiedziałaś nic.

Twój pot, Twój ból, Twoje łzy - ich zazdrość.
niusiak25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 09:27   #3285
Aniol1985
Zadomowienie
 
Avatar Aniol1985
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 107
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez BeataAmelka Pokaż wiadomość
Ja dziś w południe genetyczne. Kciuki proszę ;-)
3mam mocniutko kciukasy !!! daj znać po badaniu.
Aniol1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 09:38   #3286
monique_05
Raczkowanie
 
Avatar monique_05
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: 51.770N 19.459E
Wiadomości: 485
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Dziękuję za gratulacje i Wasze wcześniejsze wsparcie
Trzymam kciuki za wizyty, na pewno będzie wszystko w porządku
monique_05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 09:49   #3287
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez afryga Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny.
Straszne czarnowidztwo mnie dopadło. Plamienie nie chce ustąpić a do tego wczoraj było mocniejsze i z takimi malymi, sluzowatymi skrzepami. Jakby tego bylo malo to jeszcze późnym wieczorem bolał nie strasznie brzuch, a właściwie okolica prawego jajnika. Od trzech dni nic mi sie nie śniło, a sny to u mnie prawie jak wyznacznik ciazy. Martwie sie i przez to ciągle budze sie w nocy. Dzisiaj jest trochę lepiej, ale nie wiem czemu czuję jakbym pogodzila się z losem, nawet jeśli byłby zły. Pewnie dlatego czekam na piątkowa wizytę prawie jak na wyrok.

Z powodu tej chandry nie miałam siły zaglądać do Was i czytać waszych wspaniałych wieści. Teraz juz mi troszkę lepiej więc chciałabym wam wszystkim pogratulować udanych wizyt i wspaniałych maluszków.

A tak na marginesie. Dzisiaj mój syn stwierdził, że fajnie by było mieć w domu malutkie dziecko. Ciekawe, że to powiedział, bo przecież na razie nic mu jeszczę nie mówiliśmy. Mam nadzieję, że mimo wszystkich przeciwności losu, uda mi się spełnić jego prośbę.
Wszystko będzie na pewno dobrze. Do piątku zostały 2 dni. Wierzę, że na badaniu zobaczysz zdrowego malucha z pięknie bijącym serduszkiem . A brak znów może faktycznie jest powiązany ze stresem, który ostatnio przechodzisz.
Rzeczywiście są kobiety, które mają "normalne" miesiączki w trakcie pierwszych 2-3 miesięcy i nie wiedzą nawet że są w ciąży i wszystko kończy się dobrze.

Cytat:
Napisane przez BeataAmelka Pokaż wiadomość
Ja dziś w południe genetyczne. Kciuki proszę ;-)
Zaciśnięte

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
My też zaraz idziemy na USG oby wszystko było dobrze
Kciuki zaciśnięte


Piernik - nie wiedziałam USG bo lekarz był okropny. Oschły i nie dał mi do słowa dojść. Na moją informację, że miałam delikatne plamienie zapytał tylko czy coś przy tym bolało, odpowiedziałam że nie, to tylko machnął ręką.


A mnie już pachwiny strasznie bolą. Mimo, że brzuszka nie ma to ja już jak pingwin chodzę
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 10:26   #3288
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez monique_05 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, byłam na powtórnym usg. Dziś 7t2d i jest już serduszko! Bije 140 uderzeń na minutę. Tak bardzo się cieszę! To był stresujący tydzień... Maluszek ma 9mm Ależ mnie energia rozpiera!!! Termin wg usg przesuwa się na 5 września, ale nadal będę śledzić sierpniówki
Swietnie, zostan z nami

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
My też zaraz idziemy na USG oby wszystko było dobrze
Powodzenia

BeataAmelka

Trzymam kciuki



Dzisiaj obudził mnie śnieg za oknem. Nie mogłam spać w nocy, kreciłam się i budziłam co jakis czas. Nie mogę sobie znalezc wygodnej pozycji
Spałam az prawie do 10.30. Coraz dłuzej poleguje w łóżku. Szkoda mi trochę , że nie mogę chodzić do pracy normalnie. Przynajmniej czas szybciej leci.
Jeszcze 6 dni do kolejnej wizyty u gina.

Mój TZ tez nie miał stycznosci z malutkimi dziecmi. Dopiero teraz jak bratu urodziła się córka. Pytałam się go kiedyś czy nie bał by się opiekować malutkim dzieckiem. On na to, że jak trzeba sie zaopiekować to trzeba, da sobie rade. Taki pewny siebie
Ja wychowywałam przez rok mojego siostrzenca jak mial 2 lata wiec co nieco tam wiem jak to wygląda wiec tak strasznie się nie boję.
Pewnie bede musiała przyuczyc na poczatku TZta, pewnie kupimy jakąś mądrą ksiazkę,. Przeczytam i pozniej mu streszczę.
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 10:30   #3289
BeataAmelka
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataAmelka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 880
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez monique_05 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, byłam na powtórnym usg. Dziś 7t2d i jest już serduszko! Bije 140 uderzeń na minutę. Tak bardzo się cieszę! To był stresujący tydzień... Maluszek ma 9mm Ależ mnie energia rozpiera!!! Termin wg usg przesuwa się na 5 września, ale nadal będę śledzić sierpniówki
Super ;-) ciesze się ze wszystko dobrze.
Mnie termin przesunął się na 28.07. :-D ale sierpniowek nie opuszczam i nigdzie nie przenoszę się ;-)
Teraz czekamy w kolejce na genetyczne, stresik lekki jest
__________________
15.11.
11.12. serduszko synek
7.02. ostatnia wizyta u dr P.
TP: 28.07. Oliwierek
cudzie trwaj
BeataAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-20, 10:37   #3290
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
Wszystko będzie na pewno dobrze. Do piątku zostały 2 dni. Wierzę, że na badaniu zobaczysz zdrowego malucha z pięknie bijącym serduszkiem . A brak znów może faktycznie jest powiązany ze stresem, który ostatnio przechodzisz.
Rzeczywiście są kobiety, które mają "normalne" miesiączki w trakcie pierwszych 2-3 miesięcy i nie wiedzą nawet że są w ciąży i wszystko kończy się dobrze.



Zaciśnięte



Kciuki zaciśnięte


Piernik - nie wiedziałam USG bo lekarz był okropny. Oschły i nie dał mi do słowa dojść. Na moją informację, że miałam delikatne plamienie zapytał tylko czy coś przy tym bolało, odpowiedziałam że nie, to tylko machnął ręką.


A mnie już pachwiny strasznie bolą. Mimo, że brzuszka nie ma to ja już jak pingwin chodzę
aha..fajny lekarz..
mnie też pobolewają pachwiny, od początku mnie ciągnęły, teraz też, szczególnie jak więcej się poruszam i pod wieczór..też kiwam się na boki jak stara babcia
Cytat:
Napisane przez BeataAmelka Pokaż wiadomość
Super ;-) ciesze się ze wszystko dobrze.
Mnie termin przesunął się na 28.07. :-D ale sierpniowek nie opuszczam i nigdzie nie przenoszę się ;-)
Teraz czekamy w kolejce na genetyczne, stresik lekki jest
będzie dobrze, dziś stawiasz soczek na naszym wątku , bo będziemy świetować po Twojej wizycie dobre wieści
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 10:39   #3291
slo_nk_o
Raczkowanie
 
Avatar slo_nk_o
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 306
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Hej dziewczyny!

Mogę w końcu napisać, że mdłości chyba zaczynają odpuszczać. Czas bardzo szybko leci. Obecnie jestem w 8t2d Kiedy się źle czułam bardzo dużo mówiłam do brzuszka. Chyba to pomogło mi przetrwać ten ciężki dzień. Na zapachy niestety jestem nadal bardzo wrażliwa.
Śnieg sypie u mnie dzisiaj od rana, uwielbiam taki widok.

Trzymam kciuki za wszystkie wizyty i wasze dzieciaczki
slo_nk_o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 10:43   #3292
1989kasiunia
Raczkowanie
 
Avatar 1989kasiunia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 326
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Ja już po wizycie, stresik był nieziemski.. ale badania wszystkie wyszły w normie
Maluszek ma juz 2,33cm i jak to Pani doktor powiedziała serce jak dzwon

Po wizycie miałam robione USG piersi i wyszły mi jakaś zmiana o wielkośći 2cm, lekarz zalecił biopsję, ponieważ w czasie ciąży może ulec to powiększeniu...
__________________
[CENTER] 10.10.2007
Zaręczyny 20.02. 2014


Nasz ślub
11.07.2015


Nasze maleństwo
22.08.2016
1989kasiunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 10:54   #3293
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez slo_nk_o Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

Mogę w końcu napisać, że mdłości chyba zaczynają odpuszczać. Czas bardzo szybko leci. Obecnie jestem w 8t2d Kiedy się źle czułam bardzo dużo mówiłam do brzuszka. Chyba to pomogło mi przetrwać ten ciężki dzień. Na zapachy niestety jestem nadal bardzo wrażliwa.
Śnieg sypie u mnie dzisiaj od rana, uwielbiam taki widok.

Trzymam kciuki za wszystkie wizyty i wasze dzieciaczki
dobrze, że u Ciebie lepiej..u mnie też znaczna poprawa była po 8 tyg..teraz mdłości mniejsze zdecydowanie i nie wpływaja na moją codzienność
Cytat:
Napisane przez 1989kasiunia Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie, stresik był nieziemski.. ale badania wszystkie wyszły w normie
Maluszek ma juz 2,33cm i jak to Pani doktor powiedziała serce jak dzwon

Po wizycie miałam robione USG piersi i wyszły mi jakaś zmiana o wielkośći 2cm, lekarz zalecił biopsję, ponieważ w czasie ciąży może ulec to powiększeniu...
brawo dla Malca
aahh dobrze, ze miałas usg , bo przynajmniej szybka reakcja , a może się okaże , że to jakaś nieznacząca sprawa
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 10:59   #3294
aniula83
Rozeznanie
 
Avatar aniula83
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: dolnosląskie
Wiadomości: 998
GG do aniula83 Send a message via Skype™ to aniula83
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cześć

Życzę miłego dnia i udanyh wizyt będe zaglądała i czekam z niecierpliwością na dobre wieści

Jak czytam każdą z Was wzruszam się ,hormony mi nie dają spokoju mogłabym płakać i płakać...

Afryga miejmy nadzieje ze w piątek zobaczysz mauszka z bijącym serduszkiem czego ci życze z całego serca wiem o przechodzisz ... i dużo wytrwałości ci zycze.
__________________
Dziecko to Boży znak , że życie powinno toczyć się dalej
[*]14.12.2010[*]
Mój Aniołek
[*]12.05.2014[*]
Drugi Aniołek
aniula83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 11:18   #3295
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Dziewczyny wszystko dobrze serduszko bije 174 razy na minutę a dzidziuś ma 18 mm Zaraz wstawię zdjęcie
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016


Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 11:31   #3296
justynkie
Wtajemniczenie
 
Avatar justynkie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 276
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
justynkie pisałam tutaj o moim bracie. Jemu w pierwszym badaniu wyszlo Rh+, po kilku latach Rh-. Badanie powtarzał, potwierdziło rh-.

navioe ja nie mam karty ciąży jeszcze.
Czyli sa takie przypadki... Podobno mając Rh- muszę powtórzyć badanie krwi w III trymestrze więc chyba teraz nie ma sensu... zapytam jutro lekarza

Cytat:
Napisane przez Origa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja po wizycie, miała być tylko po skierowania na USG genetyczne, mocz i tsh, ale p. doktor miał czas i zrobił przy okazji USG.
Dokładnie dziś jest 10t0d, maluch ma 3 cm i akcje serca 170/min: Łozysko bez cech odklejania, szyjka zamknięta, termin porodu utrzymany na 17/08, na razie wszystko zgodnie z planem
Genetyczne za 2 tygodnie, 05 lutego u tego samego lekarza. Postaram się po południu wkleić zdjęcie, bo teraz w pracy jestem i nie mam jak
Świetne wieści

Cytat:
Napisane przez monique_05 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, byłam na powtórnym usg. Dziś 7t2d i jest już serduszko! Bije 140 uderzeń na minutę. Tak bardzo się cieszę! To był stresujący tydzień... Maluszek ma 9mm Ależ mnie energia rozpiera!!! Termin wg usg przesuwa się na 5 września, ale nadal będę śledzić sierpniówki
Brawo!

Cytat:
Napisane przez Juu_ Pokaż wiadomość
Czytałam jakiś czas temu artykuł o tym, że najlepszy czas na poczęcie dziecka to właśnie koniec listopada-grudzień i że statystycznie później maluchy są zdrowsze, ponieważ matki w ciąży miały szansę na więcej słońca, lepszą pogodę i samopoczucie przez większość ciąży. Mam nadzieje, że to prawda i nasze sierpniowe dzieciaczki takie dosłonecznione i szczęśliwe będą)

Powodzenia wszystkim na wizytach!
Oby tak było!

Cytat:
Napisane przez BeataAmelka Pokaż wiadomość
Super ;-) ciesze się ze wszystko dobrze.
Mnie termin przesunął się na 28.07. :-D ale sierpniowek nie opuszczam i nigdzie nie przenoszę się ;-)
Teraz czekamy w kolejce na genetyczne, stresik lekki jest
No pewnie, zostań z nami! Ja mam termin na 6.08 i też pewnie urodzę w lipcu bo bliźniaki z reguły rodzą się szybciej. Mam tylko nadzieję że o czerwiec nie zahaczymy...

Cytat:
Napisane przez 1989kasiunia Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie, stresik był nieziemski.. ale badania wszystkie wyszły w normie
Maluszek ma juz 2,33cm i jak to Pani doktor powiedziała serce jak dzwon

Po wizycie miałam robione USG piersi i wyszły mi jakaś zmiana o wielkośći 2cm, lekarz zalecił biopsję, ponieważ w czasie ciąży może ulec to powiększeniu...
Dobrze że Maluszek rośnie! Zmianami w piersi na razie się nie martw, to pewnie tylko profilaktyka.

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Dziewczyny wszystko dobrze serduszko bije 174 razy na minutę a dzidziuś ma 18 mm Zaraz wstawię zdjęcie
Super!!!
__________________

justynkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 11:31   #3297
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez 1989kasiunia Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie, stresik był nieziemski.. ale badania wszystkie wyszły w normie

Maluszek ma juz 2,33cm i jak to Pani doktor powiedziała serce jak dzwon



Po wizycie miałam robione USG piersi i wyszły mi jakaś zmiana o wielkośći 2cm, lekarz zalecił biopsję, ponieważ w czasie ciąży może ulec to powiększeniu...

A z kiedy masz poprzednie usg, żeby porównać wyniki?


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 11:32   #3298
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12570942_1124031890965004_1795903613_n (2).jpg (73,7 KB, 29 załadowań)
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016


Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 11:43   #3299
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Dziewczyny wszystko dobrze serduszko bije 174 razy na minutę a dzidziuś ma 18 mm Zaraz wstawię zdjęcie
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 11:50   #3300
aniula83
Rozeznanie
 
Avatar aniula83
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: dolnosląskie
Wiadomości: 998
GG do aniula83 Send a message via Skype™ to aniula83
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Dziewczyny wszystko dobrze serduszko bije 174 razy na minutę a dzidziuś ma 18 mm Zaraz wstawię zdjęcie
Super wieści wzruszyłam sie
__________________
Dziecko to Boży znak , że życie powinno toczyć się dalej
[*]14.12.2010[*]
Mój Aniołek
[*]12.05.2014[*]
Drugi Aniołek
aniula83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-08 16:42:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:54.