Tajemnica ślicznych ciuszków z allegro reklamowanych przez Japonki - Strona 176 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Moda - Wspólne Zakupy

Notka

Moda - Wspólne Zakupy Wspólne Zakupy, wspólne zamówienia obuwia, odzieży i dodatków z polskich oraz zagranicznych hurtowni i sklepów. Tutaj również kupisz i sprzedasz rzeczy ze Zbiorowych zamówień.

 
 
Narzędzia
Stary 2008-11-24, 14:57   #5251
AnetaK20
Zakorzenienie
 
Avatar AnetaK20
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 5 709
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków z allegro reklamowanych przez Japonki

Cytat:
Napisane przez Superbejbe Pokaż wiadomość
Bardzo fajna jest ta bluzka, czy to jest rozm. "free size"?
Tak free size, ja nosze S i jest bardzo fajna, nie obcisła i nie lużna taka w sam raz
moge poźniej wkleić fote na sobie

Cytat:
Napisane przez kasiuniaaa86 Pokaż wiadomość
Czy W-d to z zamowienia Cwirki ?
tak z Ćwirki

Cytat:
Napisane przez martunia-w Pokaż wiadomość
AnetaK20 torebeczka jest śliczna Ja bym jej nie sprzedawała
Mówisz?? Może zostawie na imprezy... sama nie wiem

Cytat:
Napisane przez hikaru1989 Pokaż wiadomość
A no chyba, że tak no właśnie na pierwszym zdjęciu tak kiepsko było widać, ale teraz jak wkleiłaś na sobie, to już jakaś ładniejsza się zrobiła
Wszystko zalezy od ujęcia , ułozenia itd A samemu zdjęcie trudno zrobic Naprawdę jest fajna, gdyby było inaczej nie zachwalała bym jej tak
__________________
All I want is the wind in my hair
To face the fear but not feel scared
Oooh, wild horses I wanna be like you


I wanna run with the wild horses
Run with the wild horses




AnetaK20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 15:18   #5252
madzi86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 376
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków z allegro reklamowanych przez Japonki

Aneta , ja bym torebeczkę zostawiła A Ćwirka już paczki rozsyła ?
madzi86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 15:38   #5253
AnetaK20
Zakorzenienie
 
Avatar AnetaK20
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 5 709
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków z allegro reklamowanych przez Japonki

Cytat:
Napisane przez madzi86 Pokaż wiadomość
Aneta , ja bym torebeczkę zostawiła A Ćwirka już paczki rozsyła ?
Mam mówi ze na imprezy moze torebka byc , tylko błyszczace butki do niej I skoro Wy Moje Drogie tez tak twierdzicie to ja zosawie. Ćwirka w sobote wysyłała paczuszki i moja już dziś doszła
__________________
All I want is the wind in my hair
To face the fear but not feel scared
Oooh, wild horses I wanna be like you


I wanna run with the wild horses
Run with the wild horses




AnetaK20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 16:02   #5254
madzi86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 376
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków z allegro reklamowanych przez Japonki

Cytat:
Napisane przez AnetaK20 Pokaż wiadomość
Mam mówi ze na imprezy moze torebka byc , tylko błyszczace butki do niej I skoro Wy Moje Drogie tez tak twierdzicie to ja zosawie. Ćwirka w sobote wysyłała paczuszki i moja już dziś doszła
No pewnie , urocza jest Kurcze to u Ciebie ekspresowo, super wiadomość !
madzi86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 16:07   #5255
contras
Przyczajenie
 
Avatar contras
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 14
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków z allegro reklamowanych przez Japonki

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, nie przejrzałam wszystkich stron (bo sporo ich macie), ale ma moze któraś taki sweterek i wie, jak leży w realu? Niby to roz. do L, ale w biuście ma do 88 cm (a ja mam 94), wiec nei wiem, czy sie zmieszczę)
Kupiłam ten sweterek około 10 dni temu. Dokładnie ten sam (zdradził to nick sprzedawcy ze zdjęcia, które wstawiłaś). Szczerze odradzam Ci ten zakup. Nie chodzi tu o to czy się w niego zmieścisz czy nie (pewnie tak, bo jest bardzo rozciągliwy) ale o to, że jest to mój najgorszy zakup z serii japan style. Dzianina jest bardzo kiepskiej jakości, wg mnie to 100% akryl bez domieszki wełny. Nie będzie się tak miękko układać jak na modelce ze zdjęcia. Fason też jest trochę inny, bardziej dopasowany. Co ciekawe w środku jest metka z polskimi napisami (pierwszy raz taką widzę w japanowatych ciuchach). To chyba podróba
contras jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 16:23   #5256
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków z allegro reklamowanych przez Japonki

A to moje sukienki z zamówienia od Ćwirki

Brązowo-biała za duża - pójdzie do zwężenia.

Czarna rozmiarowo ok Natomiast dół sukienki troszkę się różni od teg ze zdjecia, ale i tak jest super Chciałam ja nosić do saszek- tylko nie wiem z jakimi dodatkami

Ciuchy nieuprasowane, bo prosto z paczki, i ja bez twarzy - wstyd taką nieumalowaną się pokazywać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3905_70471.jpg (54,9 KB, 478 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 082.jpg (61,9 KB, 611 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 083.jpg (61,4 KB, 352 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3477_30782.jpg (42,7 KB, 445 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 081.jpg (35,1 KB, 592 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 080.jpg (36,7 KB, 233 załadowań)
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 16:32   #5257
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków z allegro reklamowanych przez Japonki

Cytat:
Napisane przez contras Pokaż wiadomość
Kupiłam ten sweterek około 10 dni temu. Dokładnie ten sam (zdradził to nick sprzedawcy ze zdjęcia, które wstawiłaś). Szczerze odradzam Ci ten zakup. Nie chodzi tu o to czy się w niego zmieścisz czy nie (pewnie tak, bo jest bardzo rozciągliwy) ale o to, że jest to mój najgorszy zakup z serii japan style. Dzianina jest bardzo kiepskiej jakości, wg mnie to 100% akryl bez domieszki wełny. Nie będzie się tak miękko układać jak na modelce ze zdjęcia. Fason też jest trochę inny, bardziej dopasowany. Co ciekawe w środku jest metka z polskimi napisami (pierwszy raz taką widzę w japanowatych ciuchach). To chyba podróba
Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, nie przejrzałam wszystkich stron (bo sporo ich macie), ale ma moze któraś taki sweterek i wie, jak leży w realu? Niby to roz. do L, ale w biuście ma do 88 cm (a ja mam 94), wiec nei wiem, czy sie zmieszczę)
Odradzam!
Może by zrobić czarną listę sprzedawców z allegro jak na perfumach ? Bo już kolejny raz muszę napisać, że osoba o nicku, który widnieje na fotografii sprzedaje podróbki i tak, są to ubrania z polskimi metkami. Sama się nacięłam i nie omieszkałam wystawić odpowiedniego komentarza
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-24, 16:43   #5258
contras
Przyczajenie
 
Avatar contras
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 14
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków z allegro reklamowanych przez Japonki

Cytat:
Napisane przez Ally83 Pokaż wiadomość
Odradzam!
Może by zrobić czarną listę sprzedawców z allegro jak na perfumach ? Bo już kolejny raz muszę napisać, że osoba o nicku, który widnieje na fotografii sprzedaje podróbki i tak, są to ubrania z polskimi metkami. Sama się nacięłam i nie omieszkałam wystawić odpowiedniego komentarza
Nie wystawiłam negatywa bo nie chcę mieć odwetowego :/ choć głupio mi bo wiem, że może dzięki temu ktoś nie naraziłby się na rozczarowanie. Bluzka leży w szafie, nie odsprzedam jej na all, nikomu nie podaruję. Jest naprawdę tak brzydka, że nie da się w niej chodzić. Chyba wywalę ją na śmietnik bo za każdym razem kiedy na nią patrzę przypomina mi o zmarnowanej $
contras jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 16:56   #5259
hikaru1989
Raczkowanie
 
Avatar hikaru1989
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 321
GG do hikaru1989
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków z allegro reklamowanych przez Japonki

A koleżanka Miśka84 to swoją drogą powinna edytować zdjęcie, bo to reklama jakby nie patrzeć A nie jest trudno zamazać nazwę użytkownika w paincie

Edit:
A co do pomysłu z czarną listą, to może być, ale z kolei mogą na nią powchodzić sprzedający, podać się za kupującego na All i powiedzieć: "ten i ten sprzedaje badziew" bo będzie chciał popsuć renomę konkurencji..

A poza tym to zdania mogą być podzielone.. Podając przykład: mnie nie podobają się rzeczy Hop.....a (materiał, poza tym też sprzedaje podróby moim zdaniem), a ktoś może napisać, że są super (była już taka sytuacja)

Edytowane przez hikaru1989
Czas edycji: 2008-11-24 o 17:02 Powód: niedokończony wątek
hikaru1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 18:23   #5260
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków z allegro reklamowanych przez Japonki

Cytat:
Napisane przez Licja20 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z was ma może taki płaszczyk? jestem ciekawa jak on naprawdę wygląda i czy nadaje się na zime?
Nie nadaje się

Cytat:
Napisane przez Ally83 Pokaż wiadomość
Odradzam!
Może by zrobić czarną listę sprzedawców z allegro jak na perfumach ? Bo już kolejny raz muszę napisać, że osoba o nicku, który widnieje na fotografii sprzedaje podróbki i tak, są to ubrania z polskimi metkami. Sama się nacięłam i nie omieszkałam wystawić odpowiedniego komentarza
To akurat o niczym nie świadczy, bo metki sobie można bez problemu zmienić w PL Tak robi znana firma obuwnicza i co? I jajco
Natomiast fakt ta osoba sprzedaje podróbki i to bardzo marnej jakości.

Jedno słowo - na Allu naprawdę są osoby, które mają oryginały - pisałam o tym już wiele razy, więc może warto jednak prosić o to realne zdjęcie przed zakupem, albo kupować w opcji KT, zeby można było odesłać w razie czego.
Dodatkowo polecam patrzeć na cenę, bo te tanie rzeczy są jednak w 99% podróbkami - natomiast wysoka cena również nie gwarantuje zakupu oryginału, ale w opcji KT i od firmy można odesłać.

Właśnie - patrzcie też czy to jest firma ..
Aha i na koniec moja rada ostatnia - nie kupować u osób które mają w aukcji podane, ze dostawa w ciągu 14-20 czy iluś tam dni - to są po prostu przemytnicy, którzy dodatkowo nie wiedzą jak dana rzecz wygląda


To tyle
Owocnych zakupów życzę
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 18:39   #5261
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków z allegro reklamowanych przez Japonki

Cytat:
Napisane przez contras Pokaż wiadomość
Nie wystawiłam negatywa bo nie chcę mieć odwetowego :/ choć głupio mi bo wiem, że może dzięki temu ktoś nie naraziłby się na rozczarowanie. Bluzka leży w szafie, nie odsprzedam jej na all, nikomu nie podaruję. Jest naprawdę tak brzydka, że nie da się w niej chodzić. Chyba wywalę ją na śmietnik bo za każdym razem kiedy na nią patrzę przypomina mi o zmarnowanej $
Akurat ten sprzedający mi nie wystawił odwetowego, a nawet jeśli to zrobi już po tylu tygodniach, to dodam odpowiedni dopisek pod spodem i tyle. Zresztą jego/jej komentarze mówią same za siebie - na dodatek ten sprzedający w ogóle nie odnosi się do tych negatywów - nie komentuje ich, bo po prostu nie ma czego, wie, że sprzedaje badziew.

Cytat:
Napisane przez hikaru1989 Pokaż wiadomość
A koleżanka Miśka84 to swoją drogą powinna edytować zdjęcie, bo to reklama jakby nie patrzeć A nie jest trudno zamazać nazwę użytkownika w paincie

Edit:
A co do pomysłu z czarną listą, to może być, ale z kolei mogą na nią powchodzić sprzedający, podać się za kupującego na All i powiedzieć: "ten i ten sprzedaje badziew" bo będzie chciał popsuć renomę konkurencji..

A poza tym to zdania mogą być podzielone.. Podając przykład: mnie nie podobają się rzeczy Hop.....a (materiał, poza tym też sprzedaje podróby moim zdaniem), a ktoś może napisać, że są super (była już taka sytuacja)
To do każdego postu mówiącego o tym, że dany sprzedający ma ordynarne podróby, byłoby dołączone zdjęcie real zrobione przez kupującego... Dla porównania można by dawać zdjęcie real tej samej rzeczy, ale już nie podróby.

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
Nie nadaje się



To akurat o niczym nie świadczy, bo metki sobie można bez problemu zmienić w PL Tak robi znana firma obuwnicza i co? I jajco
Tak, ale odniosłam się do wypowiedzi w innym poście o tych metkach i potwierdziłam, że takowe są. Na dodatek na golfie, który otrzymałam nie ma żadnych śladów po innych metkach, a jest zrobiony z takiego materiału, że na nim byłoby widać odprucie innej metki w postaci rozciągnieć materiału. W moim golfie była tylko mała biała metka wewnątrz po boku "wyprodukowano w Polsce" i był zrobiony z badziewnego materiału. Mam teraz taki sam golf z CCT i nie ma porównania, chociażby w samym materiale.
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-24, 18:49   #5262
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków z allegro reklamowanych przez Japonki

Cytat:
Napisane przez Ally83 Pokaż wiadomość


Tak, ale odniosłam się do wypowiedzi w innym poście o tych metkach i potwierdziłam, że takowe są. Na dodatek na golfie, który otrzymałam nie ma żadnych śladów po innych metkach, a jest zrobiony z takiego materiału, że na nim byłoby widać odprucie innej metki w postaci rozciągnieć materiału. W moim golfie była tylko mała biała metka wewnątrz po boku "wyprodukowano w Polsce" i był zrobiony z badziewnego materiału. Mam teraz taki sam golf z CCT i nie ma porównania, chociażby w samym materiale.
Aha - rozumiem.
Nie wiedziałam, ze japan style jest produkowany w PL myślałam, ze w Chinach
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 20:14   #5263
kamikayla
Zadomowienie
 
Avatar kamikayla
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 236
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków z allegro reklamowanych przez Japonki

Witam dziewczyny!

Widzę, że strasznie dużo tu opinii na temat ciuszków typu "japan style"... Też zamawiałam sobie takie dla siebie i paru dziewczyn z pewnej hurtowni... Chciałam Was jednak przestrzec przed Urzędem Skarbowym... Pewnego pięknego dnia kiedy byłam odbierać towar z urzędu celnego przemiły pan celnik powiedział mi żebym uważała z tym sprowadzaniem odzieży bo urząd skarbowy może się przyczepić a im niestety nie da się "przemówić", że ciuszki te sprowadzane są w takiej ilości na własny użytek... i co najgorsze mogą nałożyć karę grzywny w niemałej wysokości... Także dziewczyny UWAŻAJCIE!!!
kamikayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 20:31   #5264
Tesiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Tesiaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 691
GG do Tesiaczek
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków z allegro reklamowanych przez Japonki

Cytat:
Napisane przez hikaru1989 Pokaż wiadomość
A poza tym to zdania mogą być podzielone.. Podając przykład: mnie nie podobają się rzeczy Hop.....a (materiał, poza tym też sprzedaje podróby moim zdaniem), a ktoś może napisać, że są super (była już taka sytuacja)
Ty sprzedając rzeczy z CCt i tym podobnym stron też sprzedajesz podróby Oczywiście trafiają się fajne rzeczy, ale badziewie też.

Cytat:
Napisane przez kamikayla Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny!

Widzę, że strasznie dużo tu opinii na temat ciuszków typu "japan style"... Też zamawiałam sobie takie dla siebie i paru dziewczyn z pewnej hurtowni... Chciałam Was jednak przestrzec przed Urzędem Skarbowym... Pewnego pięknego dnia kiedy byłam odbierać towar z urzędu celnego przemiły pan celnik powiedział mi żebym uważała z tym sprowadzaniem odzieży bo urząd skarbowy może się przyczepić a im niestety nie da się "przemówić", że ciuszki te sprowadzane są w takiej ilości na własny użytek... i co najgorsze mogą nałożyć karę grzywny w niemałej wysokości... Także dziewczyny UWAŻAJCIE!!!
Ja nawet paczki nie otrzymalam przez to
__________________
wymianka
Tesiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 20:35   #5265
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków z allegro reklamowanych przez Japonki

Cytat:
Napisane przez kamikayla Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny!

Widzę, że strasznie dużo tu opinii na temat ciuszków typu "japan style"... Też zamawiałam sobie takie dla siebie i paru dziewczyn z pewnej hurtowni... Chciałam Was jednak przestrzec przed Urzędem Skarbowym... Pewnego pięknego dnia kiedy byłam odbierać towar z urzędu celnego przemiły pan celnik powiedział mi żebym uważała z tym sprowadzaniem odzieży bo urząd skarbowy może się przyczepić a im niestety nie da się "przemówić", że ciuszki te sprowadzane są w takiej ilości na własny użytek... i co najgorsze mogą nałożyć karę grzywny w niemałej wysokości... Także dziewczyny UWAŻAJCIE!!!
Zgadza się, ale skoro organizujemy wspólne zamówienia, to mamy dowody na stronach Wizażu, że razem się składamy i kupujemy na własny użytek
Co innego sprzedający masowo na allegro - oni powinni mieć zarejestrowaną działalność i licencje importową.
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 20:38   #5266
kamikayla
Zadomowienie
 
Avatar kamikayla
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 236
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków z allegro reklamowanych przez Japonki

Cytat:
Napisane przez Ally83 Pokaż wiadomość
Zgadza się, ale skoro organizujemy wspólne zamówienia, to mamy dowody na stronach Wizażu, że razem się składamy i kupujemy na własny użytek
Co innego sprzedający masowo na allegro - oni powinni mieć zarejestrowaną działalność i licencje importową.

No tak. Poniekąd pewnie macie rację... Ale czy urząd skarbowy będzie bawił się w dowody pt tytułem forum?
kamikayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 20:42   #5267
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków z allegro reklamowanych przez Japonki

Cytat:
Napisane przez kamikayla Pokaż wiadomość
No tak. Poniekąd pewnie macie rację... Ale czy urząd skarbowy będzie bawił się w dowody pt tytułem forum?
A US musi udowodnić ze się sprzedawało z zyskiem. I że się w ogóle sprzedawało.

Bo to, że się zamawia nie daje żadnej gwarancji ze faktycznie zamówień nie było dla rodziny, znajomych, itd.

Poza tym wyjaśnienia można złożyć w US.
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 20:47   #5268
kamikayla
Zadomowienie
 
Avatar kamikayla
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 236
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków z allegro reklamowanych przez Japonki

Cytat:
Napisane przez ishtar Pokaż wiadomość
A US musi udowodnić ze się sprzedawało z zyskiem. I że się w ogóle sprzedawało.

Bo to, że się zamawia nie daje żadnej gwarancji ze faktycznie zamówień nie było dla rodziny, znajomych, itd.

Poza tym wyjaśnienia można złożyć w US.

Niekoniecznie ponieważ sam fakt, że towar trafia do UC świadczy o tym, że nie jest tego mało. Towar zostaje oclony dopiero od pewnej kwoty. Urzędnik, jeśli sprawa wygląda podejrzenie, może zgłosić coś takiego do US. Osoba nie prowadząca działalności sprzedaje taką odzież bez jakiegokolwiek potwierdzenia, z ręki do ręki, więc teoretycznie nie ma możliwości udowodnienia. Ale niestety US słyną z tego, że zawsze znajdą jakiegoś haka...
kamikayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 21:07   #5269
ladyinred85
Rozeznanie
 
Avatar ladyinred85
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 811
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków z allegro reklamowanych przez Japonki

Cytat:
Napisane przez Tesiaczek Pokaż wiadomość
Ty sprzedając rzeczy z CCt i tym podobnym stron też sprzedajesz podróby Oczywiście trafiają się fajne rzeczy, ale badziewie też.



Ja nawet paczki nie otrzymalam przez to
US zatrzymał Ci paczkę??
ladyinred85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-24, 21:10   #5270
hryzotemis
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 709
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków z allegro reklamowanych przez Japonki

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
dzięki za podpowiedź, jutro się przejdę, mam po drodze z uczelni galerię krakowską może będzie

a powiedz mi czy jest on ciepły?

Na pewno cieplejszy niż ten, którego zdjęcie wstawiłaś. Nosiłam go przed tym jak śnieg spadł, teraz nie bo byłam chora. I nie zmarzłam
hryzotemis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 21:16   #5271
angel001
Zakorzenienie
 
Avatar angel001
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 518
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków z allegro reklamowanych przez Japonki

dziewczyny widzialyscie moze te spodenki? sa naprawde takie jak na zdjeciu? na jakiej stronce je sprzedaja? ja mam cos okolo 40, wiec zmiescilabym sie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg spodenki.jpg (12,2 KB, 204 załadowań)
angel001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 22:01   #5272
kasiuniaaa86
Zadomowienie
 
Avatar kasiuniaaa86
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Slask/Birmingham
Wiadomości: 1 900
GG do kasiuniaaa86
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków z allegro reklamowanych przez Japonki

Cytat:
Napisane przez angel001 Pokaż wiadomość
dziewczyny widzialyscie moze te spodenki? sa naprawde takie jak na zdjeciu? na jakiej stronce je sprzedaja? ja mam cos okolo 40, wiec zmiescilabym sie?
Te spodenki byly na w-d,ktos je zamawial w Cwirkowym zamowieniu ,wygladaly super,tylko o ile dobrze pamietam Cwirka pisala,ze bardzo male sa

Edytowane przez kasiuniaaa86
Czas edycji: 2008-11-24 o 22:51
kasiuniaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 22:27   #5273
hikaru1989
Raczkowanie
 
Avatar hikaru1989
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 321
GG do hikaru1989
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków z allegro reklamowanych przez Japonki

Cytat:
Napisane przez angel001 Pokaż wiadomość
dziewczyny widzialyscie moze te spodenki? sa naprawde takie jak na zdjeciu? na jakiej stronce je sprzedaja? ja mam cos okolo 40, wiec zmiescilabym sie?
Są trzy rozmiary tych spodenek, S M no i oczywiście L, ale jest to chyba małe L, także chyba nie będą dobre A materiał w porządku, mam takie w domku.. Tylko jeszcze jedno: te spodenki w realu są brązowe (ciemne)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0685.jpg (44,8 KB, 207 załadowań)

Edytowane przez hikaru1989
Czas edycji: 2008-11-24 o 22:29
hikaru1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 22:28   #5274
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków z allegro reklamowanych przez Japonki

a jak to się zamawia np. u Ćwirki? gdzie to zgłosić i jak się dowiedzieć co można zamówić a co nie?
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 22:32   #5275
hikaru1989
Raczkowanie
 
Avatar hikaru1989
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 321
GG do hikaru1989
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków z allegro reklamowanych przez Japonki

Cytat:
Napisane przez Tesiaczek Pokaż wiadomość
Ty sprzedając rzeczy z CCt i tym podobnym stron też sprzedajesz podróby Oczywiście trafiają się fajne rzeczy, ale badziewie też.
Ja tu nie mówiłam o sobie Poza tym to chyba zgodzisz się ze mną, że akurat rzeczy z CCT (fakt: nie każdy ciuch) są dobrze uszyte, nie mają nitek wystających itp.. I do tego nawiązywałam
hikaru1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 22:37   #5276
kasiuniaaa86
Zadomowienie
 
Avatar kasiuniaaa86
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Slask/Birmingham
Wiadomości: 1 900
GG do kasiuniaaa86
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków z allegro reklamowanych przez Japonki

Cytat:
Napisane przez hikaru1989 Pokaż wiadomość
Są trzy rozmiary tych spodenek, S M no i oczywiście L, ale jest to chyba małe L, także chyba nie będą dobre A materiał w porządku, mam takie w domku.. Tylko jeszcze jedno: te spodenki w realu są brązowe (ciemne)
bardzo fajne sa te spodenki,teraz zaluje ze ich nie zamowilam
kasiuniaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 22:49   #5277
angel001
Zakorzenienie
 
Avatar angel001
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 518
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków z allegro reklamowanych przez Japonki

Cytat:
Napisane przez hikaru1989 Pokaż wiadomość
Są trzy rozmiary tych spodenek, S M no i oczywiście L, ale jest to chyba małe L, także chyba nie będą dobre A materiał w porządku, mam takie w domku.. Tylko jeszcze jedno: te spodenki w realu są brązowe (ciemne)
dziekuje za fotke
szkoda ze wszystko co ładne to tylko na tym nieszczesnym w-d..
angel001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 22:52   #5278
kasiuniaaa86
Zadomowienie
 
Avatar kasiuniaaa86
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Slask/Birmingham
Wiadomości: 1 900
GG do kasiuniaaa86
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków z allegro reklamowanych przez Japonki

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
a jak to się zamawia np. u Ćwirki? gdzie to zgłosić i jak się dowiedzieć co można zamówić a co nie?
zle zrozumialas,Cwirka jest organizatorka,ale z w-d juz nie bedzie zamowien
kasiuniaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 23:13   #5279
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków z allegro reklamowanych przez Japonki

ach ok, dzięki za poprawienie mnie
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 23:43   #5280
ronja
Zadomowienie
 
Avatar ronja
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 385
Dot.: Tajemnica ślicznych ciuszków z allegro reklamowanych przez Japonki

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
To akurat o niczym nie świadczy, bo metki sobie można bez problemu zmienić w PL Tak robi znana firma obuwnicza i co? I jajco
Heh, dokładnie - i nie tylko obuwnicza. Mam dwie sukienki z cct, które pojawiły się w Cubusie i w New Yorkerze, oczywiście z odpowiednimi dla tych firm metkami. Krój, materiał identyczny, made in China na metce. Tylko cena 5 razy wyższa. Najwyraźniej korzystają z usług tego samego hurtownika
ronja jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Moda - Wspólne Zakupy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:15.