bakteria - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-12, 07:35   #1
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87

bakteria


Pod koniec maja przeszłam kurację globulkami dopochwowymi (Pani doktor stwierdziła że to jakas bakteria )
Jak na razie jest wszystko okej (tzn żadnego swędzenia, pieczenia, upławów etc...)właściwie to zero jakiej kolwiek wydzieliny
Pod koniec przyszłego tygodnia jestem umówiona na wizytę, bo chcę się upewnić czy jestem 100% wyleczona
I teraz tak się zastanawiam ... czy podczas stosunku z TŻ z prezerwatywą, on będzie w 100% ochroniony przed moją bakterią?
(wiem, wiem jestem przewrazliwiona bo po leczeniu zastanawiam się czy jestem wyleczona no ale...)
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-12, 12:58   #2
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: bakteria

myslę, że tak. jak już od leczenia minęły dwa tygodnie, to wydaje mi się, że spokojnie możecie uprawiać seks i jak w prezerwatywie to już luz blus
jak chcesz sie upewnić, że nic nie masz, to zrób teraz posiew. z tego, co wiem, to można już 10 dni po leczeniu spokojnie zrobić. to juz będziesz 100% pewna. ale jak do tej pory nie odczuwasz nic niepokojącego i jeszcze łykasz probiotyki, żeby uzupełnić po kuracji pozytywną florę bakteryjną, to sądzę, że nie masz się, czego obawiać.
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:51.