Czy ja przesadzam?! rocznica... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-15, 06:22   #1
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87

Czy ja przesadzam?! rocznica...


Bardzo chciałabym poznać wasze zdanie na temat opisanej przeze mnie sytuacji, bo ja nie potrafię ocenić tego obiektywnie..

Wczoraj mieliśmy z TŻ drugą rocznicę, nie mieliśmy w planach nic szczególnego żadnej kolcji, kina, teatru itp(chociaż nie powiem, że bym nie chciała, bo jestem romantyczką... ale sama nie miałam głowy na planowanie takiego wieczoru) miał być wieczorek we dwoje przy winku u n iego w mieszkaniu.
Ja mieszkam jakies 30 km od mojego TŻ, i w sobote musiałąm wracać do domu o 20.30- następny transport miałąm dopiero po 23, a bardzo nei lubię wracać sama tak późno..
TŻ zrozumiał, zaakceptował i spotkanie miało się odbyć w godzinach wcześneijszych.
(wcześniej opowiadał mi że w sobotę ma dużo rzeczy do zrobienia, takich różnyhch pierdołek, ale wymienił chyba z dziesięć..)
W sobotę pisze do niego smsa "o której się widzimy",
odp: "o 15:30 będę wolny",
ja: "a może godzinkę wcześniej?",
odp:"nie, nie wyrobię się"

Stwierdziłam, OK miał dużo różnych rzeczy załatwić (że też akurat dzis), no ale OK.
Spotakliśmy się o tej 15.30 w okolicy jednej z galerii, bo meiliśmy tam podejść po jakiś alkohol na wieczór i coś do jedzenia...
Z rozmowy z nim wyszło że to jego "dużo spraw" ograniczyło się do wzięcia notatek od koleżanki, i zajrzenia na uczelnie żeby sprawdzić o której dr. xxx ma konsultacje w poniedziałek. Pytam go dlaczego w takim razie nie mógł wczesniej?coś tam zaczął mętnie tłumaczyć...- ale mój nastrój nadal b ył całkiem w porządku
JEsteśmy w tej galerii, on chce wejść do Zary, trochę mnie to zdziwiło bo było dużo ludzi, kolejki itd.(oczywiscie tysiąc razy wcześniej proponowałam"może pójdziemy do Zary wybrać ci jakieś jeansy..")no ale chciał akurat wczoraj...OK poszliśmy...po wystaniu się w kolejce i czekaniu aż zmeirzy 3 pary spodni, straciłąm już nastrój na cokolwiek. Wtedy zauważył że jestem wkurzona, zakupów spożywczo alkoholowych nie zrobilismy, pojechaliśmy do niego, gdzie mu powiedziałąm że całą sytuacja mi się nie podoba, stwierdził że do 20 jest jeszcze kuuupa czasu(dla niego 3.5h to dużo, a widocznie dla mnie w dzien rocnzicy niezbyt...)spędziliśmy ten czas oglądając w milczeniu film, pod koniec stwierdziłam:"szkoda że nie mmiałeś czego ze mna dzisiaj świętować", on :"bo nie miałem"..

oczywiście w pokoju miał bałagan, zaproponować mi mógł tylko wode mineralna- o którą sama musiałąm się upomnieć..., a wracając od niego na przystanek szłąm sama
I tak spędziłam drugą rocznicę

Nie wiem, czy to ja dramatyzuje?
Nie chciałam robić jakiegoś wielkiego święta z tego dnia, ale już kilka razy przed mu wspominałąm że chciałabym spędzić ten dzień miło i z nim... a naprawdę wiele nie wmagałam
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463

Edytowane przez sugarfree87
Czas edycji: 2009-03-15 o 06:34 Powód: dopisek
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 07:18   #2
asidoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 6
Dot.: Czy ja przesadzam?! rocznica...

Mało wymagasz, mało dostajesz. Logiczne!
asidoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 07:35   #3
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: Czy ja przesadzam?! rocznica...

Cytat:
Napisane przez asidoo Pokaż wiadomość
Mało wymagasz, mało dostajesz. Logiczne!
stwierdzenie "naprawde wiele nie wymagałam" odnosi się do tego że nie obrażam się o to że nie zaprosił mnie na kolacje i nie przyszedł z bukietem kwiatów..
nie uważam żeby było konieczne żebym mu powiedziała tego dnia z samego rana "chcę żebys poświęcił mi dziś więcej czasu", jest dorosłym człowiekiem więc tak oczywista rzecz nie powinna być dla niego czymś dziwnym ?!
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463

Edytowane przez sugarfree87
Czas edycji: 2009-03-15 o 07:38
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 07:42   #4
201712222212
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 211
Dot.: Czy ja przesadzam?! rocznica...

jego zapytaj co dla niego znaczy rocznica, może nie przykłada do tego wagi, nie czuje klimatu, może skoro nie mieliście planów uznał, że Tobie też nie będzie przeszkadzało jeśli ten dzień minie zwyczajnie, a może po prostu nie miał pomysły, było mu głupio i dlatego odwlekał spotkanie

jesteście już wystarczająco długo ze sobą, żeby móc swobodnie o wszystkim porozmawiać, a nie robić jakieś wyrzuty w stylu -szkoda że nie mmiałeś czego ze mna dzisiaj świętować- nie lepiej po prostu porozmawiać o tym jak się poczułaś, zapytać czy mu zależy na takich dniach, dojść do jakiegoś kompromisu, poznać wzajemne oczekiwania
201712222212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 07:44   #5
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Czy ja przesadzam?! rocznica...

Przede wszystkim niepotrzebnie narzekałaś:

- że akurat tego dnia mial do załatwienia dużo róznych spraw (jak widać wzięcie notatek i wizyta na uczelni nie powinna byc istotna, skoro to byla druga rocznica)
- chcial sobie przymierzyć spodnie, Ty od razu foch (rozumiem, że facet mial zlapać pierwsze spodnie z brzegu i pędzić, bo przecież to wielki dzień
- w efekcie odstawilaś focha, bo się wkurzyłaś

Dziwisz się, że facet też stracił ochotę na urządzanie miłego wieczoru? Skoro dalaś mu do zrozumienia, że jesteś obrażona, to kto by chciał z obrażoną krolewną urządzać miły wieczor? Zresztą jego komentarz, że nie mial czego świętowac najlepiej o tym świadczy...

Skoro ty była WASZA rocznica, to równie dobrze Ty sama mogłaś cos przygotować, np. kupić wino.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 07:52   #6
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: Czy ja przesadzam?! rocznica...

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Przede wszystkim niepotrzebnie narzekałaś:

- że akurat tego dnia mial do załatwienia dużo róznych spraw (jak widać wzięcie notatek i wizyta na uczelni nie powinna byc istotna, skoro to byla druga rocznica)
- chcial sobie przymierzyć spodnie, Ty od razu foch (rozumiem, że facet mial zlapać pierwsze spodnie z brzegu i pędzić, bo przecież to wielki dzień
- w efekcie odstawilaś focha, bo się wkurzyłaś

Dziwisz się, że facet też stracił ochotę na urządzanie miłego wieczoru? Skoro dalaś mu do zrozumienia, że jesteś obrażona, to kto by chciał z obrażoną krolewną urządzać miły wieczor? Zresztą jego komentarz, że nie mial czego świętowac najlepiej o tym świadczy...

Skoro ty była WASZA rocznica, to równie dobrze Ty sama mogłaś cos przygotować, np. kupić wino.
Zrozum, że ja nie powiedziałam mu złego słowa na teamt tego że musi pozałatwiać swoje sprawy, ja rozumiem to że są rzeczy ważne i ważniejsze...zwłąszcza że dzień wcześniej mówił że ma tego dużo, a okazało się że to było tylko wzięcie notatek + uczelnia = max 2 godziny, a spodnie miał okazje kupić tysiąc razy wcześniej, bo nie raz mu oferowałam swoja pomoc, a musiał wczoraj, akurat jak przyjechałam tylko na pare godzin...
i nie czuję się królewna
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 07:55   #7
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Czy ja przesadzam?! rocznica...

Ale byłaś zła i wkurzona, myślisz, że on tego nie zauważył?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-15, 07:59   #8
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: Czy ja przesadzam?! rocznica...

Cytat:
Napisane przez carbonado Pokaż wiadomość
jego zapytaj co dla niego znaczy rocznica, może nie przykłada do tego wagi, nie czuje klimatu, może skoro nie mieliście planów uznał, że Tobie też nie będzie przeszkadzało jeśli ten dzień minie zwyczajnie, a może po prostu nie miał pomysły, było mu głupio i dlatego odwlekał spotkanie

jesteście już wystarczająco długo ze sobą, żeby móc swobodnie o wszystkim porozmawiać, a nie robić jakieś wyrzuty w stylu -szkoda że nie mmiałeś czego ze mna dzisiaj świętować- nie lepiej po prostu porozmawiać o tym jak się poczułaś, zapytać czy mu zależy na takich dniach, dojść do jakiegoś kompromisu, poznać wzajemne oczekiwania
Ja z nim rozmawiałam...zapytałąm dlaczego nie mógł spotkać się wcześniej skoro załątwiał tylko dwie sprawy a nie całe mnóśtwo, to nie potrafił nic sensownego powiedzieć, a jak mu powiedziałam że kupowanie spodni dzisiaj też mi się niezbyt podoba, bo przyjechałąm tylko na chwilę to stwierdził że do 20 jeszcze dużo czasu...

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Ale byłaś zła i wkurzona, myślisz, że on tego nie zauważył?
nie!
byłam całkowicie spokojna kiedy mi powiedział że jednak nie załatwiał całego mnóstwa rzeczy na raz..wkurzyło mnie dopiero dwukrotne stanie w długiej kolejce do przymierzalni...
a zła jestem teraz
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 08:02   #9
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Czy ja przesadzam?! rocznica...

No bo obiektywnie rzecz biorąc 3,5h to dużo czasu.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 08:02   #10
201712222212
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 211
Dot.: Czy ja przesadzam?! rocznica...

miałam na myśli raczej zapytanie go, jak on by chciał spędzić ten dzień, co ten dzień dla niego znaczy
201712222212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 08:06   #11
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: Czy ja przesadzam?! rocznica...

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;11449471]No bo obiektywnie rzecz biorąc 3,5h to dużo czasu.[/quote]Tylko że my widzimy się na ogół raz w tygodniu, góra dwa. Jak dotarliśmy do niego do mieszkania to czasu starczyło na obejrzenie "Oszukanej"i tyle..

Cytat:
Napisane przez carbonado Pokaż wiadomość
miałam na myśli raczej zapytanie go, jak on by chciał spędzić ten dzień, co ten dzień dla niego znaczy
już powiedział że nic

~~
ja nadal nie uważam żeby on był biedną ofiara mojego focha, o nic
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463

Edytowane przez sugarfree87
Czas edycji: 2009-03-15 o 08:09
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-15, 08:09   #12
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Czy ja przesadzam?! rocznica...

A czy jest jakiś nakaz, że rocznica musi coś znaczyć, że trzeba ją obchodzić?

My nie obchodzimy rocznicy.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 08:11   #13
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Czy ja przesadzam?! rocznica...

Cytat:
Napisane przez sugarfree87 Pokaż wiadomość
ja nadal nie uważam żeby on był biedną ofiara mojego focha, o nic
No to nie uważaj, ale to Ty jesteś teraz obrażona i masz popsuty cały dzień. My tylko mowimy, jak to wygląda z naszego punktu widzenia.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 08:11   #14
201712222212
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 211
Dot.: Czy ja przesadzam?! rocznica...

to masz odpowiedź, dzień jak co dzień i jeśli chciałaś czegoś więcej to raczej powinnaś sama coś zorganizować
201712222212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 08:13   #15
wesna
Wtajemniczenie
 
Avatar wesna
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 482
Dot.: Czy ja przesadzam?! rocznica...

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;11449471]No bo obiektywnie rzecz biorąc 3,5h to dużo czasu.[/QUOTE]

Właśnie! 3,5h to dużo czasu, jeżeli..... nie włączy się żadnego filmu.
Skoro widzicie się raz na tydzień, to po co jeszcze wtedy filmy oglądacie?

A tak w ogóle, to jak wyobrażałaś sobie tę rocznicę?

Myślę, że Twój facet by było po prostu za mało świadomy tego, że ta rocznica jest dla Ciebie tak ważna...
wesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 08:16   #16
edynka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 731
Dot.: Czy ja przesadzam?! rocznica...

Nie, nie dramatyzujesz. Gdybym ja tak spędziła rocznicę, trafiłby mnie sz**g. Twój chłopak po prostu nie widział nic szczególnego w tym dniu. Gdyby widział, uwierz mi, jego zachowanie wyglądałoby zupełnie inaczej. Było tysiąc innych wyjść - mógł przeprosić Cię (wiedział, jak Ci zależy) i zaproponować inny dzień na świętowanie, jeśli w ten nie miał do tego głowy, mógł Ci po prostu kupić wielki bukiet kwiatów, mógł zrobić 100 innych rzeczy, żeby pokazać, ile Wasza rocznica dla niego znaczy, jeśli nie miał zamiaru spędzić wieczoru tak, jak już się wcześniej umówiliście. Jeśli to pierwsza taka wpadka (dość mocna), to można wybaczyć - co nie znaczy, zapomnieć i udawać, że wsystko jest OK. Ale jeśli są jeszcze inne dowody na jego obojętny stosunek, zastanowiłabym się nad tym, co dalej.

Edytowane przez edynka
Czas edycji: 2009-03-15 o 08:24
edynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 08:23   #17
201712222212
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 211
Dot.: Czy ja przesadzam?! rocznica...

Cytat:
Napisane przez edynka Pokaż wiadomość
Nie, nie dramatyzujesz. Gdybym ja tak spędziła rocznicę, trafiłby mnie sz**g. Twój chłopak po prostu nie widział nic szczególnego w tym dniu. Gdyby widział, uwierz mi, jego zachowanie wyglądałoby zupełnie inaczej. Było tysiąc innych wyjść - mógł przeprosić Cię (wiedział, jak Ci zależy) i zaproponować inny dzień na świętowanie, jeśli w ten nie miał do tego głowy, mógł Ci po prostu kupić wielki bukiet kwiatów, mógł zrobić 100 innych rzeczy, żeby pokazać, ile Wasza rocznica dla niego znaczy. Jeśli to pierwsza taka wpadka (dość mocna), to można wybaczyć - co nie znaczy, zapomnieć i udawać, że wsystko jest OK. Ale jeśli są jeszcze inne dowody na jego obojętny stosunek, zastanowiłabym się nad tym, co dajej.
starać się powinny obie strony, dlaczego tylko facet ma się starać, równie dobrze ona mogła coś zorganizować, żeby właśnie jemu pokazać ile to dla niej znaczy
201712222212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 08:24   #18
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: Czy ja przesadzam?! rocznica...

Cytat:
Napisane przez wesna Pokaż wiadomość
Właśnie! 3,5h to dużo czasu, jeżeli..... nie włączy się żadnego filmu.
Skoro widzicie się raz na tydzień, to po co jeszcze wtedy filmy oglądacie?

A tak w ogóle, to jak wyobrażałaś sobie tę rocznicę?

Myślę, że Twój facet by było po prostu za mało świadomy tego, że ta rocznica jest dla Ciebie tak ważna...
Oglądaliśmy bo on się nie odzywał do mnie a ja do niego, w ciszy mieliśmy siedziec?

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;11449517]A czy jest jakiś nakaz, że rocznica musi coś znaczyć, że trzeba ją obchodzić?

My nie obchodzimy rocznicy.[/quote]
nie ma nakazu, ale chyba mógł powiedzieć wcześniej że dla niego to nic nie znaczy, bo ja już kilkakrotnie wspominałam o tej cholernej rocznicy

Cytat:
Napisane przez edynka Pokaż wiadomość
Nie, nie dramatyzujesz. Gdybym ja tak spędziła rocznicę, trafiłby mnie sz**g. Twój chłopak po prostu nie widział nic szczególnego w tym dniu. Gdyby widział, uwierz mi, jego zachowanie wyglądałoby zupełnie inaczej. Było tysiąc innych wyjść - mógł przeprosić Cię (wiedział, jak Ci zależy) i zaproponować inny dzień na świętowanie, jeśli w ten nie miał do tego głowy, mógł Ci po prostu kupić wielki bukiet kwiatów, mógł zrobić 100 innych rzeczy, żeby pokazać, ile Wasza rocznica dla niego znaczy. Jeśli to pierwsza taka wpadka (dość mocna), to można wybaczyć - co nie znaczy, zapomnieć i udawać, że wsystko jest OK. Ale jeśli są jeszcze inne dowody na jego obojętny stosunek, zastanowiłabym się nad tym, co dajej.
wiesz, ale mi naprawde nei były do szczęscia niezbędne kwiaty i cała ta otoczka, wystarczyło gdyby wziął sobie do serca moje sugestie, i mógł chociaż w mniej brutalny sposób mi powiedzieć że dla neigo to nic nie znaczy, i najlepiej wcześniej a nie jak już było po fakcie
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 08:24   #19
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Czy ja przesadzam?! rocznica...

Wesna, raz jeszcze zapytam - czy rocznica MUSI coś znaczyć? Imperatyw taki czy co?
Zazwyczaj jeśli mnie na czymś zależy a partnerowi niespecjalnie (nie zawsze musimy mieć to samo zdanie), to ja działam w tym kierunku.

Sugarfree - no i super, mówiłaś, że rocznica jest ważna. Dla Ciebie. I tyle.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-15, 08:29   #20
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: Czy ja przesadzam?! rocznica...

Cytat:
Napisane przez carbonado Pokaż wiadomość
starać się powinny obie strony, dlaczego tylko facet ma się starać, równie dobrze ona mogła coś zorganizować, żeby właśnie jemu pokazać ile to dla niej znaczy
Ale mi nie chodzi o organizowanie z okazji rocznicy jakichś neispodzianek itp..
ja się postarałam, zarezerwowałam calutki dzień tylko dla niego (co bywa trudne), kupiłam super bieliznę, wystroiłam się, przyjechałam...i właśnie takich drobnostek oczekiwałam od niego..

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;11449610]Wesna, raz jeszcze zapytam - czy rocznica MUSI coś znaczyć? Imperatyw taki czy co?
Zazwyczaj jeśli mnie na czymś zależy a partnerowi niespecjalnie (nie zawsze musimy mieć to samo zdanie), to ja działam w tym kierunku.

Sugarfree - no i super, mówiłaś, że rocznica jest ważna. Dla Ciebie. I tyle.[/quote]
ale on mi nie powiedział że dla niego jest nie ważna, więc stąd mój żal teraz
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 08:35   #21
panierrka
Zadomowienie
 
Avatar panierrka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 323
Dot.: Czy ja przesadzam?! rocznica...

Moim zdaniem, problem polega na różnicy postrzegania różnych spraw przez kobiety i mężczyzn.

Po pierwsze: nic szczególnego nie było w planie.
Po drugie: Dla facetów rocznice nie mają takiego znaczenia, zaś codzienne sprawy (takie jak zakupy) świadczą o "powadze" i "fajności" związku

Spójrz na to z jego strony: miał pilne sprawy, potem pędzi do Ciebie, w sklepie myśli: "skoro już jesteśmy, to wstąpimy do Zary, tyle razy zwracała mi uwagę na spodnie, to pokażę, że jej zdanie jest ważne", Ty na wszystko przytakujesz (chociaż w środku zaczynasz już wrzec), on przymierza spodnie i nagle bach! "naskakujesz" na niego.

To jest oczywiście wersja optymistyczna, ale i tak sądzę, że nieco przesadzasz.
panierrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 08:38   #22
AnetaYa
Raczkowanie
 
Avatar AnetaYa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 160
Dot.: Czy ja przesadzam?! rocznica...

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość

Skoro ty była WASZA rocznica, to równie dobrze Ty sama mogłaś cos przygotować, np. kupić wino.
Przyjechała do niego noom i faktycznie mogła przecież kupić wino i najlepiej wysprzątać mu pokój, facet mało obrotny, mógł się streszczać i zostawić zakup spodni na inny dzień a ten miło spędzićz kobietą.
__________________
Najwięcej powiedzą o mnie Ci, którzy mnie nie znają
AnetaYa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 08:41   #23
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: Czy ja przesadzam?! rocznica...

Cytat:
Napisane przez panierrka Pokaż wiadomość
Moim zdaniem, problem polega na różnicy postrzegania różnych spraw przez kobiety i mężczyzn.

Po pierwsze: nic szczególnego nie było w planie.
Po drugie: Dla facetów rocznice nie mają takiego znaczenia, zaś codzienne sprawy (takie jak zakupy) świadczą o "powadze" i "fajności" związku

Spójrz na to z jego strony: miał pilne sprawy, potem pędzi do Ciebie, w sklepie myśli: "skoro już jesteśmy, to wstąpimy do Zary, tyle razy zwracała mi uwagę na spodnie, to pokażę, że jej zdanie jest ważne", Ty na wszystko przytakujesz (chociaż w środku zaczynasz już wrzec), on przymierza spodnie i nagle bach! "naskakujesz" na niego.

To jest oczywiście wersja optymistyczna, ale i tak sądzę, że nieco przesadzasz.
Pomału zaczynam sama być przekonana o tym że ja nie mam z nim czego świętować...
On raczej miał mieć pilne sprawy..bo dla mnie podejscie do koleżanki po notatki i zajrzenie na uczelnie żeby zobaczyć jakąś rozpiske, owszem jest pilne ale jednocześnie bardzo szybkie do wykonania..
Ostatnio nie mieliśmy dla siebie zbyt wiele czasu, więc tymbardziej go nie rozumiem

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

Cytat:
Napisane przez AnetaYa Pokaż wiadomość
Przyjechała do niego noom i faktycznie mogła przecież kupić wino i najlepiej wysprzątać mu pokój, facet mało obrotny, mógł się streszczać i zostawić zakup spodni na inny dzień a ten miło spędzićz kobietą.
trafne sformułowanie "mało obrotny", dodałabym do tego jeszcze egoista..
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 08:41   #24
wiolkaa85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 326
Dot.: Czy ja przesadzam?! rocznica...

Dla wiekszosci facetow rocznice nie sa wazne.
I to nie jest jakis szczegolny dzien.
Nie planowalas nic specjalnego i nic nie dostalas.
Spedziliscie ten dzien zwyczajnie.
Gdybys Mu zaznaczyla, ze oczekujesz, ze kupi wino i milo spedzicie czas, to by to zrobil.
A ja sie nie dziwie, ze On nie chcial z Toba gadac.
W Jego odczuciu spedziliscie dzien zwyczajnie, a Ty sie nagle zaczelas obrazac.
Wiec On to mial gdzies.
Proste i logiczne.
Z meskiego punktu widzenia;-)
wiolkaa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 08:43   #25
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Czy ja przesadzam?! rocznica...

Cytat:
Napisane przez sugarfree87 Pokaż wiadomość
POn raczej miał mieć pilne sprawy..bo dla mnie podejscie do koleżanki po notatki i zajrzenie na uczelnie żeby zobaczyć jakąś rozpiske, owszem jest pilne ale jednocześnie bardzo szybkie do wykonania..
Szybkie? Jasne, jeśli wyrwie sie koleżance notatki z ręki, a potem tylko rzuci okiem na plan. W praktyce wygląda to trochę inaczej. Może omawial z koleżanką notatki? Może chciał z nią trochę pogadać? Może dowiadywał się o coś w dziekanacie, co może zająć trochę czasu?

Najpierw czujesz się obrażona tym, że on Ci powiedział "nie mamy czego świętować". Normalnie o takiej sytuacji się ROZMAWIA, a Twoją konkluzja jest "ja też jestem coraz bardziej przekonana, że nie mamy czego świętować". Reakcja chłopaka z czegos musiała wyniknąć, a Twoje zachowanie "jak on mi, to i ja jemu" nie wrózy powodzenia w dogadywaniu się.

Skoro zgadzasz się z jedną z dziewczyn, że jest on mało obrotny i egoista, to po co z nim jesteś? Niech znajdzie sobie dziewczynę, ktora nie będzie go obgadywać, bo widzę, że tylko czekasz, aż ktoś potwierdzi, że to on jest be i wszystkiemu winien.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655

Edytowane przez Aggie125
Czas edycji: 2009-03-15 o 08:45
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 08:46   #26
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: Czy ja przesadzam?! rocznica...

Cytat:
Napisane przez wiolkaa85 Pokaż wiadomość
Dla wiekszosci facetow rocznice nie sa wazne.
I to nie jest jakis szczegolny dzien.
Nie planowalas nic specjalnego i nic nie dostalas.
Spedziliscie ten dzien zwyczajnie.
Gdybys Mu zaznaczyla, ze oczekujesz, ze kupi wino i milo spedzicie czas, to by to zrobil.
A ja sie nie dziwie, ze On nie chcial z Toba gadac.
W Jego odczuciu spedziliscie dzien zwyczajnie, a Ty sie nagle zaczelas obrazac.
Wiec On to mial gdzies.
Proste i logiczne.
Z meskiego punktu widzenia;-)
Ja mu zaznaczałam, że chciałabym przyjechać wcześniej do niego- to był zajęty-OK
Mówiłam że możemy spędzić wieczór przy drinku/ winie,które wspólnie kupimy
Mówiłam że kupiłam specjalnie wyszukaną bieliznę...
więc nie mów że ja nic nie zaznaczałam...
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 08:57   #27
wiolkaa85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 326
Dot.: Czy ja przesadzam?! rocznica...

Ale facetowi trzeba WPROST komunikowac, ze to dla Ciebie BARDZO wazny dzien.
Oni juz tacy sa
Inaczej funkcjonuja niz my
Znam to z autopsji:P
wiolkaa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 09:00   #28
marta1210
mj
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 118
Dot.: Czy ja przesadzam?! rocznica...

Moje Drogie, mówicie że obie strony powinny się postarać, a w między zdaniach piszecie że to Autorka powinna coś zorganizowac jak coś chciała.... i gdzie tu niby powiązanie? To OBIE STRONY czy tylko ONA?

Ja rozumiem fakt, tego że foch był niepotrzebny, a nawet jeśli byłaś spokojna jak mówisz to uwierz że po człowieku widać ironiczny spokój.
To fakt, przyznaje Dziewczynom racje, że faceci dość często od razu źle na to reagują i mają reszte dnia w nosie. Jednak...Heh jeśli już chodzi o staranie się, to coś mi się wydaje że to ona do niego jechała a nie na odwrót, on tylko miał ją na miejscu odebrać...Chyba to nie jest wielki wysiłek i tak jak kwestia tego że wiele spraw zamieniło się w 2 drobnostki z którymi mógł się szybciej uwinąć, a nawet się nie postarał.

Aggie125 wybacz ale stwierdzenie "a może chciał z koleżanką pogadać" jest głupie... niech sobie pogada w 5czy tam 6 innych dni tygodnia kiedy oni się nie widzą!

Poza tym autorka dawała sygnały, że chciała by jakoś spędzić ten wieczór, nie wymagała od niego teraz kolacji ze świecami, czy wyjścia gdzieś. Ale takie kwestie jak posprzątanie pokoju, czy odebranie notatek szybciej nie jest akurat takim wyczynem za który ona miała by mu dziękować.

Zauważcie Dziewczyny, że oni się nie widzą codziennie, czy pare dni w tygodniu, tylko jeden czy dwa dni.... A to zupełnie inna sprawa, bo gdyby widzieli się codziennie to nie miała by o co robić krzyku bo poświęca jej na codzień ileś czasu wiec tym razem musiał coś koniecznie załatwić. Ale skoro widzą się raz w tygodniu a on na ten dzień znajduje jeszcze dodatkowe zajęcia to już nie jest taka lekka sprawa.
__________________
.
marta1210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 09:02   #29
Scapula
Raczkowanie
 
Avatar Scapula
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 53
Dot.: Czy ja przesadzam?! rocznica...

Do pytania w temacie- tak, przesadzasz.

Dlaczego mu nie powiedziałaś, żeby sobie dziś odpuścił te spodnie bo macie niewiele czasu? (btw- 3,5 godziny to nie ta mało, jak już ktoś wspomniał). Zdusiłaś wkurzenie w sobie a potem wybuchłaś i zaatakowałaś go za nic (z jego punktu widzenia). Mógł stracić ochotę na "świętowanie".
__________________
www.pajacyk.pl

www.polskieserce.pl

Edytowane przez Scapula
Czas edycji: 2009-03-15 o 09:03
Scapula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 09:05   #30
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Dot.: Czy ja przesadzam?! rocznica...

Nie wiem co ma na celu ten wątek Czekasz aż ktoś Ci powie że Twój Tż faktycznie jest mało obrotnym egoistą?
Skoro taki jest to czego się spodziewałaś w waszą rocznicę
Po co rozprawiać o tym co było mogłaś tą sprawę odrazu wyjaśnić powiedzieć mu że nie tego oczekiwałaś w ten dzień i moim zdaniem to lekka przesada. Jako kobieta wcale nie uważam ze rocznica to jakieś szczególne święto więc facet chyba tym barddziej ma takie zdanie.
__________________
Studentka

malwinac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:06.