Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5 - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-22, 10:38   #4321
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

ale czy ja wiem czy 1/2 etatu mnie urządza finansowo. odloze na szkole i nie bede miala juz na nic ;/
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 10:42   #4322
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

bossy moze niedługo zrobi się z tego cały etat? Najlepiej porozmawiać o ewentualnych możliwościach.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 10:43   #4323
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Wszyscy mają ten sam numer oferty.
aha
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 10:44   #4324
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
bossy moze niedługo zrobi się z tego cały etat? Najlepiej porozmawiać o ewentualnych możliwościach.
Powiedział, że jak będzie cały etat to bede miala pierwszenstwo.a le to moze byc nawet za rok.
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 10:47   #4325
off-wietrzka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 833
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Dzień Dobry

Czy dobrze kojarzę, czy ktoś tu coś pisał o algowym serum Oriflame?? Dobre to-to ?? Na KWC jedna opinia tylko a mnie kusi od jakiegoś czasu
ja mam to serum już od jakiegoś czasu. super pachnie i dobrze nawilża skórę. używam go raz w tygodniu na noc i następnego dnia rano cera jest mięciutka, nawilżona i wypoczęta!! bardzo jestem z niego zadowolona - bardziej od tego odżywczego z Avonu...
off-wietrzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 10:59   #4326
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez off-wietrzka Pokaż wiadomość
ja mam to serum już od jakiegoś czasu. super pachnie i dobrze nawilża skórę. używam go raz w tygodniu na noc i następnego dnia rano cera jest mięciutka, nawilżona i wypoczęta!! bardzo jestem z niego zadowolona - bardziej od tego odżywczego z Avonu...



Skoro Avonowe tak mi się podoba to co dopiero to algowe

Wiesz, mam jednak opory bo kosmetyki z Ori jakoś mi nie podchodzą Co bym nie kupiła - tonik, balsam, lakier do paznokci, szminkę, błyszczyk, cień to jakaś ... porazka Mimo pozytywnych opini na KWC czy zachwytów dziewczyn z watku Oriflamowskim

Kilka lat temu namiętnie używałam kremu do rą i paznokci (był w zielono-białym opakowaniu) - był genialny, paznokcie szybciej rosły, były mocne a dłonie super nawilżone). Potem zmienili opakowanie i tym samym poprzestawiali kilka składników i ...
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 11:12   #4327
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Dzień (bardzo) dobry

Mój mąż zdecydował wziąć dzień wolny na żądanie i mamy jeszcze 1 dzień dla siebie

Urodzinki się udały.. nagadaliśmy się na wszystkie czasy był narzeczony Kamilki i mój mężulek więc 50% na 50%.. ha ha Tylko cholercia... w środku nocy tak mnie suszyło że aż musiałam wstać i zrobić sobie dużą ilość płynów.... Soki , herbatki etc



Cytat:
Napisane przez Madlen__18 Pokaż wiadomość
Cześć.
Mogę się przyłączyć?))

Pytanie kosmetyczne: zastanawiam się nad zakupem podkładu Loreal TRue Match.
Używałyście? Warto?
Nigdy nie używałam podkładow, nie mam szczególnych problemów z cerą - ale uwielbiam dopracowany makijaż, a zawsze tylko modelowałam twarz brązerem.
Doradzicie?
Chodzi mi o lekki podkład, bez efektu maski, kosztujący nie więcej niż 60 zł.

TM testowałam u koleżanki, ale tylko raz, a wady kosmetyku wychodzą dopiero po czasie.

Witam

Ja go miałam ...ale mi się nie spodobał.. właził w pory.. i tworzył jakąś brzydką maskę. na plus jest szeroka gama kolorów i aplikator (higieniczny sposób nakładania).. jeżeli masz cerę tłustą to mżę będzie dla ciebie ok..

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Mnie kusi właśnie to serum Lemon I jeszcze kilka rzeczy jak: masło mango, maseczka morska z perłami(jakaś nowość na BU), hydrolat oczarowy i różany, olej kokosowy do wlosów i olej z owoców leśnych
BU to jakaś zaraza
Kochane.. otworzyłam po raz 1 ten sklep BU i już zaaa dużo mi się podoba -Kusicielki

Tylko tak teraz myślę ..jeżeli zamówię jakiś hydrolat od nich to czy oni od razy przyślą mi z pojemniczkiem?? czy będę musiała pojemnik sama kombinować??? tak samo w przypadku innych mazideł?

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
W ogóle ja chyba jestem nienormalna, ale już myślę o Świętach Co upiekę, co komu kupię na prezent i te sprawy
Ja też...

Narazie moje myślenie ogranicza się do tego... do których rodziców pojedziemy i kiedy... no i ..prezenty?

Mężowi to nie trudno ..
Teściowe też..dostanie jakąś super wódeczkę albo winko?
Teścowa... u tu już mały problem bo ona kosmetyków za dużo nie używa , biżóterię nosi ale wciąż tę samą od lat i złotą... może jej jakieś korale kupie??

Mama.... Kosmetykoholiczka jak ja...no po kimś się w końcu dziedziczy no nie?
Może kupię jej jakiś zestaw? krem na dzień +na noc?
Tata?? i tu znowu problem...ne mam pojęcia
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Zjadłam wczoraj 2 paczki chipsów i prażone ziarna kukurydzy Mam strasznego kaca moralnego ... ale cóż ... okres się zbliża
tydzień temu jak byłam "przed" to faszerowałam się tylko czekoladą i ciastkami...
Ale nie czuję się winna.. w końcu raz w miesiącu można przymknąć oko.. To nie nasza wina.. tylko hormonów
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-22, 11:21   #4328
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
To nie nasza wina.. tylko hormonów[/COLOR]
podoba mi się to usprawiedliwienie
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 11:30   #4329
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Dziękuję za wyjaśnienie

Obudził mnie telefon od pana z Super-Pharm. W poniedziałek rozmowa kwalifikacyjna
Na pewno dasz radę
Ja jakoś z miesiąc temu też wysłałam do nich papiery, ale cisza. Nie mniej jednak taka praca to raj dla kosmetykocholiczki


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja czasem sama w domu skakałam z dwoma krzesłami.

Furby, to było coś!! Szał normalnie. Ale ja go nie miałam.
Ja też tak skakałam
A Furbiego miała moja koleżanka(ona miała turkusowego a jej siostra różowego). Fajne były, ale jak się poruszały to strasznie było słychać te mechanizmy w środku(zgrzypiały jak stary samochód ).


Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Zostało we mnie sporo z dziecka
We mnie też Ja jeszcze mając 15 lat bawiłam się czasem z koleżankami miśkami i lalkami
I czasem mam ochotę się pobawić jak widzę w TV takie ładne zabawki


Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Zadzwonili do mnie z tego banku, że jest miejsce w S. na 1/2 etatu
Super
Jeśli narazie 1/2 Cię nie urządza to chociaż idź i dopytaj czy jest szansa potem na cały etat.


Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Kochane.. otworzyłam po raz 1 ten sklep BU i już zaaa dużo mi się podoba -Kusicielki

Tylko tak teraz myślę ..jeżeli zamówię jakiś hydrolat od nich to czy oni od razy przyślą mi z pojemniczkiem?? czy będę musiała pojemnik sama kombinować??? tak samo w przypadku innych mazideł?
BU daje pojemniczki Nic nie trzeba samemu dokupować, tylko do kilku rzeczy chyba trzeba samemu skombinować alkohol, ale to jest napisane wszystko

EDIT: Jeszcze pozachwalam trochę żel hialuronowy Makijaż świetnie się na nim trzyma a cera się nie świeci Dziś mam podkład ID Hydralight i na to puder Sephory i mimo słońca i ciepła buźka jest gładka i bez świecenia się.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 11:36   #4330
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
EDIT: Jeszcze pozachwalam trochę żel hialuronowy Makijaż świetnie się na nim trzyma a cera się nie świeci Dziś mam podkład ID Hydralight i na to puder Sephory i mimo słońca i ciepła buźka jest gładka i bez świecenia się.
Ha! A nie mówiłam
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 11:53   #4331
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ha! A nie mówiłam
Ten żel to chyba będzie mój hit roku, jak babcię kocham
Nie tylko świetny na twarz(moja cera reaguje błyskawicznie jeśli coś jej służy lub nie), to także idealny pod makijaż a o włosach nie wspomnę(chyba zrezygnuję jednak z zakupów drogich profesjonalnych kosmetyków do kłaków jak takie małe cudeńko świetnie nawilżyło mi końcówki ).
W następnym zamówieniu znów też żel wezmę, zastanawiam się też nad tym drugim z pantenolem 5%, bo napisali na BU, że jest silnieszy niż ten 1% Kusi mnie go wziąć
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-22, 11:54   #4332
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

wrocilam. kupilam podklad kremowy MUF, troche za ciemny ale mam nadzieje, ze sie ladnie wtopi w cere dostalam maly blyszczyk dot ego jako gratis
wiecie, ze GC ma karte tak jak sephora? dzis dostalam, zasady te same: 1zl=1pkt, punkty na akrte nalicza sie przy zakupach w calej galerii:bielizna, buty, odziez, kosmetyki, torebki, rakty... no wszystko. rabat 10% po uzbieraniu 600 punktow


bylam tez w S., jutro kupie sobie limitowanke One [niby to te same perfumy ale moj nos wyczuwa jakies inne nutki w nich, na pewno nie pachna tak jak te w mojej wielkiej, 200ml flaszce ]. widzialam tez bombke w laleczki, strasznie chcialabym ja miec
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 11:57   #4333
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

ok jutro mam rozmowe w innym banku
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 12:31   #4334
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Przepraszam, ale zupełnie nie mam głowy do czytania innych stron niż forum Dogomania mama mnie pewnie z domu wyrzuci jak podochodzą te wszystkie paczki. Już się doedukowałam w kwestii suchych karm (cały weekend na to poświęciłam i ostatecznie wzięłam trzy 2kg worki Nutro Choice dla szczeniaków i 0,5kg firmy Oliver's), wysłałam też maila do Royal Canin i obiecali że przyślą próbki dla psiaka, fajnie niesamowicie zaskakują mnie te internetowe sklepy zoologiczne, czy widziałyście kiedyś na oczy parasolkę dla psa? a takich dziwactw jest znacznie więcej np. zabawki edukacyjne...

Nie poszłam dziś na zajęcia, nie zdążyłam się nauczyć na kartkówkę, wieczorem idę do kina więc nie zdążyłabym się nauczyć na kolejne dwie, czwartkowe wyszorowałam za to podłogę w mieszkaniu, ciekawe jak długo będzie czysto... normą jest, że już na drugi dzień po podłodze buszują wielkie "koty" kurzu, doprowadza mnie to do szału.

Rzyrafko odlewki wyślę wreszcie w weekend, wybacz ostatnio jestem na bakier z wysyłkami, do reklamacji butów zbieram się już od trzech tygodni i wciąż nie udało mi się wydrukować formularza reklamacyjnego. A rozpadły mi się niskie, beżowe botki z Marishy w dwa dni od pierwszego noszenia

Madziarra jak spisuje się serum Farmony? Ja swoje oddałam mamie, a mama na razie odłożyła do zapasów wciąż mnie kusi i zastanawiam się czy go nie kliknąć przy okazji, bo siostra zakochała się w maśle do ciała Tutti Frutti z cynamonem (chce 2szt na zapas), ja dla siebie wzięłabym wcierkę Jantar, też 2 lub 3 sztuki... więc takie serum maleńkie w niczym by nie przeszkodziło
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 12:55   #4335
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
ja swoja pierwsza barbie dostalam jak mialam 4 lata moja mama ma wszystkie moje zabawki do dzisiaj, schowane w kartonowym pudelku, razem z pierwszymi spiszkami, sliniaczkiem, ukochana butelka na mleko zawsze sie rozklejamy jak przegladamy te skarby

moje wszystkie zabawki 'przejął' brat ja jak byłam mała bawiłam się zarówno lalkami jaki i samochodzikami On dokładnie tak samo, z tym, że on się anatomii uczył pierwsze co robił z lalką - rozbierał ją. odrywał kończyny i głowę do tej pory mam przed oczami głowę mojej ulubionej lalki wkopaną w ziemię tuż za domem, znalazłąm ją, bo włosów nie przysypał ziemią i wystawały - mały świr
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 14:06   #4336
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Dziękuję za wyjaśnienie

Obudził mnie telefon od pana z Super-Pharm. W poniedziałek rozmowa kwalifikacyjna

Niby bardzo tego chciałam a teraz pojawiają się wątpliwości Studiuję dziennie i mówię otwarcie, że interesuje mnie tylko pół etatu. Poza tym że studiuję dziennie to jest to kierunek dość specyficzny, mamy do czytania naprawdę dużo tekstów i będę musiała to pogodzić.

Cholera, dziewczyny pomóżcie i powiedzcie, że spokojnie dałabym radę
Aniolku kto ma dac rade jak nei ty? Dasz napewno kochanie;* a co studiujesz?
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Witam przyszły dziś do mnie moje mini Juicy Tubes. Są boskie, śliczne i nie mam teraz pojęcia, którym się dzisiaj pomalować.
Do mnie tez tylko ze do rodzicow ale kombinuje zeby jutro jechac <szuranozka>
Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Nosek
Tak jak Ice powiedziała

Zadzwonili do mnie z tego banku, że jest miejsce w S. na 1/2 etatu
Gratuluje i trzymam kciuki na kolejnej rozmowie
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

We mnie też Ja jeszcze mając 15 lat bawiłam się czasem z koleżankami miśkami i lalkami
I czasem mam ochotę się pobawić jak widzę w TV takie ładne zabawki




.
Jak ostatnio przyszly z Niemiec od cioci Brabie dla kuzynek (ok 20 sztuk ) to ja i moje przyjaciolka (pani inzynier ochrony srodowiska) siedzialysmy i ogladalysmy z obledem w oczach i ubieralysmy je

Dzswonila do mnie dzisiaj True Jaki ona ma swietny glos

Dziewczyny bylam dzisiaj w S.;Innocent secret boski jest

Mam dzisiaj na buzi idealista ,filtr i mineraly a czuje sie i wygladam jakbym miala tylko delikatnie przypudrowana buzie chcem goo
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 14:18   #4337
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Gayenka muszę zdobyć więc miniaturkę idealista
Póki co nikt mi nie wierzy ile mam warstw na twarzy

1. serum z wit c
2. krem nawilż
3. filtr
4.podkład
5. skrobia
6. pud brazujacy
7. pudr braz + rozswietlajacy do modelowania

wit c dobrze wchlania wszystko
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 14:27   #4338
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość

moje wszystkie zabawki 'przejął' brat ja jak byłam mała bawiłam się zarówno lalkami jaki i samochodzikami On dokładnie tak samo, z tym, że on się anatomii uczył pierwsze co robił z lalką - rozbierał ją. odrywał kończyny i głowę do tej pory mam przed oczami głowę mojej ulubionej lalki wkopaną w ziemię tuż za domem, znalazłąm ją, bo włosów nie przysypał ziemią i wystawały - mały świr
Matko, jakie to drastyczne

Gajuś Innocent Secret? A to nie limitowanka czasem? Tak jak w tym roku był Innocent Rock.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 14:34   #4339
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Matko, jakie to drastyczne

Gajuś Innocent Secret? A to nie limitowanka czasem? Tak jak w tym roku był Innocent Rock.
Isus nie wiem u mnie w S bylo go bardzo duzo

cena spoko bo 199 za 75 ml ..ale ja tyle nie mam a nawet jakbym miala to marzy mi sie idealist.Moze kolo swiat cos wpadnie

o taki jest .To innocent dla victoria's secret.

http://www.fragrantica.com/perfume/T...ecret-718.html
A jest jeszcze taki : http://www.fragrantica.com/perfume/T...sion-1674.html


Bosiaczku Ty tak wychwalasz vit c ze ja tez sie napalilam.Poki co Snow obiecala mi probki Active c
Ja planuje sobie tak:teraz sie wykwasze i oczyszcze porzadnie (pewnie kwasami nuxe ) ,jesli mi przypasuje kupie vit c i potem dopiero idealista.Myslisz ze to dobry wybor? Bo ty sie znasz na tym
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-22, 14:39   #4340
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Bosiaczku Ty tak wychwalasz vit c ze ja tez sie napalilam.Poki co Snow obiecala mi probki Active c
Ja planuje sobie tak:teraz sie wykwasze i oczyszcze porzadnie (pewnie kwasami nuxe ) ,jesli mi przypasuje kupie vit c i potem dopiero idealista.Myslisz ze to dobry wybor? Bo ty sie znasz na tym
Vit c dobra i tania i flirt się szybko wchłania Kwasow nuxe nie lubilam. teraz uzywam effaclara.
mysle, ze vit c przed zakupem idealista to dobry pomysl, szczegolnie, ze duzo nie kosztuje.

ja na dzien vit c, na wieczor effaclar (narazie co 3 dni)
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 14:40   #4341
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
dostalam smsa od sephory. -20% na wszystko od czwartku do niedzieli jakby co to pisac PW
myślałam, że to dla wszystkich

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Poza tym na pewno po pierwszym kupuję CK One
Jest nowa limitowanka w Sephorze już
Wczoraj w ogóle było sporo nowości Jest już nowa Lolita, nowe DKNY Woman Summer i... nowy Flowerbomb w laleczki
śliczny flakonik
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Właśnie przeglądam sobie truskawę, omg, ale ceny
w sensie że tak wzrosły za sprawą dolara? czy zobaczyłaś 250 przecenionych perfum?

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Mam dzisiaj na buzi idealista ,filtr i mineraly a czuje sie i wygladam jakbym miala tylko delikatnie przypudrowana buzie chcem goo
miej litość
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 14:50   #4342
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Gajuś nie jestem pewna, ale właśnie chyba czytałam kiedyś, że to była limitowanka, ale mogę się też mylić Ciekawa jestem jak pachnie Klasycznego Innocenta kocham
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 14:51   #4343
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Vit c dobra i tania i flirt się szybko wchłania Kwasow nuxe nie lubilam. teraz uzywam effaclara.
mysle, ze vit c przed zakupem idealista to dobry pomysl, szczegolnie, ze duzo nie kosztuje.

ja na dzien vit c, na wieczor effaclar (narazie co 3 dni)
No wlanie podczytywalam sobie ciebie troszke i wydumalam znaczy sie nauczylam sie czegos od miszcza
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość


miej litość
Eee tzn.fajnie wyglada ale wiesz wlasnei odpadlo mi pol twarzy wiec moze to jest skutek uboczny ,zaraz je przykleje butaprenem

(ps.no co ja poradze ze taki fajny.. )

Isus pachnie cudnie zadziornie i prowokujaco.Zadnych slodkich dusicieli (sorry Ice ) zadnych kwiatkow-sratkow,zadnych cytrusow tylko takie szypry piekne ,takie zadziorne nutki lekkie a jednak zmyslowe ,na poczatku minimalnie slodkawe ale to jest taka sodkosc podobna do tej w addict shine
No piekny jest
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 14:54   #4344
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Gajuś
Jaki tam miszcz hy he
miałam kupić dziś maskę i zapomniałam.... :/ zaraz zadzwonie do apteki na osiedlu i się zapytam czy ją mają, a apteka w miare tania jeżeli chodzi o dermokosmetyki. a to 10min pieszo więc nie chce mi się ruszać na marne
Edit: a tam jutro to załatwie
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 15:04   #4345
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Isus pachnie cudnie zadziornie i prowokujaco.Zadnych slodkich dusicieli (sorry Ice ) zadnych kwiatkow-sratkow,zadnych cytrusow tylko takie szypry piekne ,takie zadziorne nutki lekkie a jednak zmyslowe ,na poczatku minimalnie slodkawe ale to jest taka sodkosc podobna do tej w addict shine
No piekny jest
Zadziorne? Mrau!
Ech, teraz będę znów rozmyślać nad tymi perfumami. Choć może to lepiej, że ich nie widziałam nigdzie

Ale jestem głodna, mama zrobiła pirogi z japkami doprawione cynamonem, ale już jestem spowrotem głodna a jadłam je z godzinę temu
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 15:19   #4346
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ale jestem głodna, mama zrobiła pirogi z japkami doprawione cynamonem, ale już jestem spowrotem głodna a jadłam je z godzinę temu
Pierogi z jabłkami?Pierwsze słyszę,ale ślinka mi pociekła
Z owocowych pierogów spotkałam się tylko z jagodowymi i truskawkowymi
Ja to jestem kluskolubna Uwielbiam wszelkie pierogi,kluski,naleśniki, placki,makarony no wszystko Ale nie umiem się tym najeść Zapycham się a potem znów jestem głodna i mam ochotę na coś treściwszego

Ice przetestowałam sobie dziś krem od Ciebie tak jak radziłaś z LU i jestem w szoku Myślałam,że zacznę się świecić po pół godz.,ale nie Fakt, krem jest treściwy,zostawia taki film,ale podoba mi się to,to taki zdrowy "błysk" a nie tłusta warstwa.Gdyby nie to,że jeszcze chcę przetestować EL,który zaproponowała mi Madzia to chyba wiem na co mogłabym wykorzystać moją zniżkę w S.
No i odgrzebałam dziś moją miniaturkę Chanel i jednak fajna jest Fajnie ten grzebyk rozczesuje rzęsy i ja lubię takie bardziej "suche",kremowe tusze
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 15:25   #4347
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
podoba mi się to usprawiedliwienie
Prawda że dobre?

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
BU daje pojemniczki Nic nie trzeba samemu dokupować, tylko do kilku rzeczy chyba trzeba samemu skombinować alkohol, ale to jest napisane wszystko

EDIT: Jeszcze pozachwalam trochę żel hialuronowy Makijaż świetnie się na nim trzyma a cera się nie świeci Dziś mam podkład ID Hydralight i na to puder Sephory i mimo słońca i ciepła buźka jest gładka i bez świecenia się.
Dziękować

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Ale jestem głodna, mama zrobiła pirogi z japkami doprawione cynamonem, ale już jestem spowrotem głodna a jadłam je z godzinę temu
A ja właśnie robię obiadek dla mężusia... Zapiekankę mięsno-warzywno-ziemniaczaną... A w międzyczasie odgrzewam bigosik

__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 15:42   #4348
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Pierogi z jabłkami?Pierwsze słyszę,ale ślinka mi pociekła
Z owocowych pierogów spotkałam się tylko z jagodowymi i truskawkowymi
Ja to jestem kluskolubna Uwielbiam wszelkie pierogi,kluski,naleśniki, placki,makarony no wszystko Ale nie umiem się tym najeść Zapycham się a potem znów jestem głodna i mam ochotę na coś treściwszego
Dla mnie mięso może nie istnieć - najcześciej mamy "mączne" obiady: właśnie naleśniki, makarony, pierogi ...
Pierogi z jabłkami baaardzo lubię . Kiedyś mama zrobiła z porzeczkami, pycha były.
A świateczne z makiem to już wypas

Uwielbiam tez naleśniki z bananem i ze szpinakiem.... z warzywami+ser żołty ... ahhh


W przeciwieństwie do Ciebie, pierogi, makarony, nalesniki itp na długo mi zostają w żoładku i nie jestem szybko głodna


EDYCJA:
przetestowałam emulsję Lirene
jak narazie nei podoba mi się, że długo się wchłania - zostaje lekko błyszcząca i klejaca się warstwa i troche czasu mija zanim to minie Więc raczej nie da się nałożyć podkładu czy pudru zaraz po nałożeniu filtra
Emulsja Avene szybciej się wchłania, podkład/puder nakładam zaraz po posmarowaniu filtrem i jest ok.

No ale przetestuję z podkładem/pudrem zamiast snuć domysły

Aaaa no i ma lżejsza, badziej wodnistą konsystencję niż emulsja Avene przez co długo się rozsmarowuje ...

Zobaczymy jak to dalej bedzie
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 15:51   #4349
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Karolinko a japko to przecież też owoc nie? Polecam spróbować, są pyszne.
Ja pierwszy raz takie jadłam jakoś 2-3 lata temu, mama exTŻ mnie poczęstowała i mi zasmakowały bardzo. BTW. Jego mama pysznie gotuje, zawsze mnie dokarmiała

Kiedyś też jadłam(kupione w takiej małej firmie gastronomicznej) pierogi z białym serem i wiśniami(obie te rzeczy jako jedno nadzienie) i powiem szczerze, że bardzo dobre były. Zwykle je się piergi albo z samym serem albo tylko z owocami a owoce z serem w jednym pierogu są jeszcze lepsze

Apropos naleśników, to kusi mnie spróbować tych Nigellowych z Nutellą, ale wciąż się jakoś nie mogę do nich zabrać
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 15:53   #4350
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Karolinko a japko to przecież też owoc nie? Polecam spróbować, są pyszne.
Ja pierwszy raz takie jadłam jakoś 2-3 lata temu, mama exTŻ mnie poczęstowała i mi zasmakowały bardzo. BTW. Jego mama pysznie gotuje, zawsze mnie dokarmiała

Kiedyś też jadłam(kupione w takiej małej firmie gastronomicznej) pierogi z białym serem i wiśniami(obie te rzeczy jako jedno nadzienie) i powiem szczerze, że bardzo dobre były. Zwykle je się piergi albo z samym serem albo tylko z owocami a owoce z serem w jednym pierogu są jeszcze lepsze

Apropos naleśników, to kusi mnie spróbować tych Nigellowych z Nutellą, ale wciąż się jakoś nie mogę do nich zabrać
U mnie w mieście jest restauracja w której podają same pierogi
Są przeróżne, podobno bardzo dobre są ze szpinakowego ciasta z warzywami w środku (szpinak jest wymieszany z ciastem).
Musze kiedyś spróbować
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:25.