MIEDZYZDROJE - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-08-01, 16:41   #1
kaarolcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 25

MIEDZYZDROJE


Kochane Wizazanki!!!
Czy znacie jakas fajna, przytulna, w miare tania (do 35pln za osobonoc) z lazienkami w pokoju kwatere w Miedzyzdrojach. Chce sie tam wybrac we wrzesniu i wlasnie rozpoczelam poszukiwania. Prosze przesylajcie mi namiary?
Znalazlam jeden idealny, ale za drogi.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pens.jpg (35,0 KB, 9 załadowań)
kaarolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-01, 20:18   #2
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Re: MIEDZYZDROJE

4 lata temu byłam tam i za nocleg płaciłam chyba 20 zł. Kwatera była blisko promenady i morza. Ale takich luksusów jak na tym zdjęciu to nie miałam. Łazienko-kuchnia była wspólna na 3 pokoje. WC osobno.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-01, 20:42   #3
Komanka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 807
Re: MIEDZYZDROJE

Byłam tam kilkakrotnie, w tym 2 razy jechałam "w ciemno". Zawsze było w czym wybierać. Jeśli jedziesz we wrześniu, to tym bardziej będą wolne pokoje.
Komanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-01, 21:04   #4
jostine
Raczkowanie
 
Avatar jostine
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 287
Re: MIEDZYZDROJE

Ja byłam pod namiotem, ale chyba nie to Cię interesuje, zwłaszcza we wrześniu, zwłaszcza, że lato takie mokre.

W każdym razie bardzo! podobało mi się tam, szczególnie wieczorne spacery po ulicach, przy których stoją przecudne wille! Wieżyczki, kolumny, balkoniki... uwielbiam taki styl.
jostine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-01, 21:26   #5
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: MIEDZYZDROJE

hey
my własnie dzisiaj wrócilismy z międzyzdroi
cały tydzien na plazy miodzio.
mielismy duzy pokój z łazienka i wielkim tarasem na naszym w pełni wyposazona kuchnia .
cena 40 zł za osobe ,20 za dziecko tylko daleko troche daleko od plazy bo przy pkp i pociagi bylo troche słychac ale ogólnie spokój i cisza.
przejrzyj www.spanie.pl ,my bylismy w maria's ferienhouse-miła kobietka.
jak pojedziesz we wrzesniu to moze załapiesz sie na otwarcie przedłużenia mola bo własnie je dobudowuja

ogólnie miedzyzdroje to targowisko próżnosci i pełno niemców chyba wiecej niz polaków.
pzdr
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-01, 22:26   #6
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: MIEDZYZDROJE

Mysle, ze zamiast do Miedzyzdrojow warto jechac do Swinoujscia Mysle, ze mozna tam znalezc wiecej rozrywek i sposobow na spedzenie wolnego czasu a i kwatery sa tansze

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-02, 08:20   #7
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Re: MIEDZYZDROJE

Też uważam, że może lepiej poszukać innego miasta, byłam tam kiedyś i uważam, że nie jest tam najładniej, oprócz promenady i dwóch budek z goframi nic tam nie ma, Niemców pełno, plaże takie sobie. Może lepiej Łeba, Ustka lub Świnoujście??
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-08-02, 08:25   #8
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: MIEDZYZDROJE

Ah, zapomnialam, jakby co, to sluze informacja na temat rozrywek i sposob spedzania wolnego czasu w Swinoujsciu no i w Miedzyzdrojach tez po czesci

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-02, 08:31   #9
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Re: MIEDZYZDROJE

Popieram Cheetah i zapraszam również do Świnoujscia Takze służe pomocą
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-02, 08:46   #10
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: MIEDZYZDROJE

fakt w miedzyzdrojach nic nie ma ,co prawda budek z goframi jest więcej niz 2 ale pozatym nic
fajne butkiki naprzeciwko amber baltica ale ceny nie dla normalnych.pelno panienek z torebkami LV które mozna kupic na miejscu .

w swinoujściu bylismy przez jeden dzien super miasto ,córka zachwycona przejazdami promem chyba z 3 razy jeżdzilismy
plaza duża ,dużo muszelek -zdecydowani wiecej niz w miedzyzdrojach .

na promenadzie budki z perfumami i jedna szczera pani która na moje pytanie odnosnie oryginalnosci powiedziała :"a czy ja powiedziałam ze to oryginały ?"
pzdr
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-02, 09:49   #11
kaarolcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 25
Re: MIEDZYZDROJE

Co wiec lepiej wybrac Miedzyzdroje czy Swinoujscie. Co fajnego jest w Swuinoujsciu? Jeszcze nigdy nie bylam w tym regionie, wiec za bardzo nie wiem.
kaarolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-08-02, 15:32   #12
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: MIEDZYZDROJE

kaarolciu, Swinoujscie jest miastem pewnie 6 razy wiekszym niz Miedzyzdroje. Nie ujmujac nic Miedzyzdrojom, bo to to miasto wybraly sobie polskie 'gwiazy i gwiazki' na swoje spotkania, to Swinoujscie jest o wiele ciekwaszym miastem. Po 1, jest wieksze, a tym samym jest wiecej ciekawych rzeczy. Duzo zalezy od tego co lubisz, ale jesli lubisz chodzic na spacery, to na pewno nie zabraknie ci tam miejsca. Tak jak pisala Paula, zeby dostac sie z wyspy Wolin na Uznam [czyli tam, gdzie lezy wieksza czesci Swinoujscia] naleazy przeprawic sie promem, albo samochodowo-osobowym w Centrum, albo z Karsibora promome samochodowym. Plaza jest najszersza w calej Polsce,czasami jej szerokosc przekracza 100 m, a Miedzyzdrojach jest max 20m szerokosci. Aby przejsc plaze od granicy Niemieckiej do jej konca potrzeba dobrze ponad 1h. Jest bardzo ladna promenada, po ktorej mozna spacerowac tam i z powrotem, o wiele dluzsza niz w Miedzyzdrojach. Dzieki temu, ze miasto jest o wiele wieksze od Miedzyzdrojow nie ma takiego scisku na ulicach, ani na plazy, ani na promenadzie. Na promenadzie mozesz znalezc oczywiscie budki ze smazonymi rybami, lodami, goframi, piwem itp, a takze dyskoteki. Warty do zobaczenia jest takze tzw "duzy kosciol" najstarszy w miescie. Tak samo warto sobie zobaczyc riuny starego po-niemieckiego kosciola z baaaardzo wysoka wieza, ktora wladze miasta boja sie zburzyc od wielu, wielu lat
Na terenie Swinoujscia jest wiele bunnkrow i innych ruin po-niemieckich. Zostalo to zebrane w jedna calosci i zrobiono z tego "fort aniola" [nie jestem pewna nazwy]. Jest tam pan, ktory oprowadza po tych miejscach, jednoczesnie uczac musztry wojskowej itp itd. Warto wypozyczyc sobie np rowej i przejechac na strone niemiecka. Po drodze sa 3 male wioski, po kolei Ahlbeck, Heringsdorf, Bansin. W kazdej tej wiosce [a maja one nie wiecej niz 3tys mieszkancow, kazda] jest molo dluzsze niz to w Miedzyzdrojach. Bodajze w tej pierwszej miescowosci jest molo cale drewnanie, w pozostalych juz sa bardzo nowoczesne. Warto poogladac tez archotekture tamtych wiosek, zwrocic uwage na slicznie odrestaurowane male kamieniczki, wzdluz promenady, po ktorej prowadzi droga rowerowa. W tych kamieniczkach sa hoteliki, cala wycieczke mozna podzielic na 2 czesci jednego dnia przejechac sobie przez pierwsza miescowosc i dokladnie obejrzec a nastepnym razem przejechac szybko przez pierwsza i obejrzec druga i tzrecia. Kto jest zapalonym kolarzem moze sie pokusic o dalsza wycieczke, nawet do konca wyspy, ale to chyba okolo 100 km. Mozna sie tez wybrac do Karsibora na wycieczke rowerowa do rezerwatu ptakow itp itd. Jest ogromnie duzo mozliwosci spedzania tam wolnego czasu, do wyboru, do koloru

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-02, 15:55   #13
kaarolcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 25
Re: MIEDZYZDROJE

Dzieki bardzo Cheetah!!! Chyba jednak wybiore Swinoujscie. Z tego co pisalas to naprawde super miejsce. Kaarolcia
kaarolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-02, 17:11   #14
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: MIEDZYZDROJE

No tak super, to znowu bez przesady. Ale wydaje mi sie, ze jest to ciekawsze miejsce niz Miedzyzdroje. Trzeba sobie jednak zdawac sprawe, ze jest tam zazwyczaj zimno i mokro [w Miedzyzdrojach rowniez], wiec trzeba sie nastawic na jakies inne rozrywki niz lezenie na plazy, szczegolnie we wrzesniu

Polecam tez troche poszperac w Internecie, zeby moc sobie wszystko zaplanowac - http://www.swinoujscie.com.pl , http://www.swinoujscie.pl , http://www.uznam.net.pl

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-02, 17:26   #15
kaarolcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 25
Re: MIEDZYZDROJE

Naprawde super Cheetah. Ja naleze do plemienia Blada Twarz i raczej rzadko mozna spotkac mnie wylegujaca sie nasloneczku. Pozdrawiam. karola
kaarolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:35.