2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki! - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-05, 21:32   #4411
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez Saga Pokaż wiadomość
No i faktycznie Wrocław i kolejne miasta (Poznań, m.in.) bez śniegu - ale dziwnie
nie narzekamy

a gdzieś ty była? oczywiście mam zaćmienie.

ja wypatruję Anisi bo znalazłam coś w miarę sensownego w Cro. ale jej nie ma chyba.
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 06:32   #4412
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez marticia Pokaż wiadomość
Co za straszna historia. Matce to dozywocie bym dala. Sluchajcie, a gdzie jest ojciec? czy jego tez pokazywali w tv i wypowiadal sie w tej sprawie?

Kristi bawcie sie dobrze!

Kasiulko a Olcia bez èropblemu bawi sie sama w fantazji?
Zostawiam ją z bratem najczęściej

Bry baby

Olutkowa dostała wczoraj (nabyliśmy jej ) gitarę i muzykuje od wczoraj

Ciekawa jestem jaka dziś temperatura, jeszcze nie sprawdzałam. Oby się podniosła to może na chwilę się przewietrzymy

Miłego dnia babencje!
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 11:23   #4413
Saga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 334
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez jowisz Pokaż wiadomość
nie narzekamy

a gdzieś ty była? oczywiście mam zaćmienie.

ja wypatruję Anisi bo znalazłam coś w miarę sensownego w Cro. ale jej nie ma chyba.
W Pile.
Chcemy się wybrać jeszcze do Poznania (byłam chyba tylko przejazdem ), ale jak będzie cieplej. Dam znać, może uda się spotkać?

Kasiulka wyobrażam sobie radość Olci Paulina wczoraj bębniła cały wieczór na swoim pianinku
No i wieża włączona cały czas. Zasnęła wczoraj sama, przy włączonych kołysankach (wiem, że dla większości z was to, że dziecko zasypia samo to żadna nowość, ale u mnie to wieeelkie wydarzenie )
Saga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 11:29   #4414
Judi21_84
Zakorzenienie
 
Avatar Judi21_84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 207
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Hej
Mam sprawę Co myślicie o wyjeździe z dzieckiem do Egiptu? Mam na myśli tamtejsze s,raczki itp...
Myślimy o wyjeździe gdzieś kwiecień/maj. W takim okresie ciepło i przyjemnie jest jedynie w egipcie
__________________
Tymek
Juleczek

Judi21_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 12:45   #4415
taka sobie
Zakorzenienie
 
Avatar taka sobie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zabrze :)
Wiadomości: 5 347
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

hej

Saga ja zazdroszcze ze Paulina zasypia sama bo Wiki niestety wciąż potrzebuje towarzystwa a w przedszkolu zasypia sama moze to kwestia ciemnosci, mówi ze sie boi bo ciemno, ale jak lampkę zostawię to i tak nie chce

co do Egiptu, to nie wiem. Chyba te nasze dzieciaczki juz w miare duze bardziej niz sraczką martwiłabym sie upałami, ale chcecie jechac w maju wiec jest ok

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

a właśnie, ja tez mam sprawę jak podawałyscie bioaron C? podaje sie go przez 14 dni a potem po ilu dniach mozna znowu? kupiłam wielką butelkę i zastnawiam sie czy moge to powtorzyc
__________________
Wiktoria 03.07.2008 r
Wikula

skakanka od 01.03....
taka sobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 13:36   #4416
ver_ona
Zakorzenienie
 
Avatar ver_ona
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 5 574
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez taka sobie Pokaż wiadomość
hej

Saga ja zazdroszcze ze Paulina zasypia sama bo Wiki niestety wciąż potrzebuje towarzystwa a w przedszkolu zasypia sama moze to kwestia ciemnosci, mówi ze sie boi bo ciemno, ale jak lampkę zostawię to i tak nie chce
A ja mysle, ze to sprawa podejscia rodzicow. Jak pokazesz, ze moze zasypiac z Wami, to bedzie korzystac z tego ile moze.
W przedszkolu nie ma wyboru i spi.

Judi, ja bym sie nie zastanawiala. Jezeli nie bedzie jadl nic poza hotelem i ze sprawdzonych miejsc, bedzie myl rece itp...mysle, ze nic mu nie bedzie
__________________
ver_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 14:00   #4417
Saga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 334
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez Judi21_84 Pokaż wiadomość
Hej
Mam sprawę Co myślicie o wyjeździe z dzieckiem do Egiptu? Mam na myśli tamtejsze s,raczki itp...
Myślimy o wyjeździe gdzieś kwiecień/maj. W takim okresie ciepło i przyjemnie jest jedynie w egipcie
Wydaje mi się, że to dobry pomysł - chyba nie powinno być wtedy upałów. My byliśmy w czerwcu w Turcji i było super (nad morzem była większa wilgotność powietrza). Co do atrakcji dodatkowych , to chyba nie ma reguły. Na pewno trzeba pić wodę tylko butelkowaną, często myć ręce, my np. owoce podawane w restauracji hotelowej zabieraliśmy do hotelu i tam myłam je w wodzie przegotowanej. Lepiej trochę przesadzić z higieną niż potem żałować

Takuśna no właśnie Paulina też zawsze się bała być sama. Któreś z nas musiało być zawsze z nią w pokoju i siedzieć blisko łóżka. Ale jakiś czas temu ustaliliśmy z nią, że dostanie wieżę do pokoju i będzie mogła słuchać piosenek i sama je włączać pilotem. Tylko jednym z warunków było to, że postara się zasypiać w pokoju sama, przy kołysankach i przy małej lampce.
Teraz czytam bajkę, potem gaszę górne światło i włączam taką lampkę z bardzo słabą żarówką, do tego kołysanki i buziak na dobranoc. Na razie drzwi od jej pokoju są otwarte i jak siedzimy przy lapkach, to może mnie albo TŻ widzieć. Zobaczymy jak to dzisiaj będzie

Co do Bioaronu, to wydaje mi się, że przerwa miała trwać 14 dni (może na ulotce jest info?)
Saga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-06, 14:28   #4418
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Judi trudno doradzć, dużo ludzi bierze ze sobą nawet maluchy. w moim przypadku jest tak, że w krajach arabskich (byłam w turcji kilka razy w tunezji i egipcie) ZAWSZE mam s.raczkę nie jem nic surowego, nie piję nic z lodem, a zęby myję mineralką.
wcale nie musi nic T. dopaść, ale gwarancji- wiadomo- nie ma.
wersta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 14:29   #4419
taka sobie
Zakorzenienie
 
Avatar taka sobie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zabrze :)
Wiadomości: 5 347
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Verona ja nie twierdze ze nie

Saga trzymam kciuki za powodzenie misji

kupiłam globus ciekawe czy Wiki sie nim zainteresuje czekam na przesyłkę

ja byłam kilka razy i nie miałam nigdy zadnych przebojów, nie wiem od czego to zalezy. Tzta tez łapie
__________________
Wiktoria 03.07.2008 r
Wikula

skakanka od 01.03....

Edytowane przez taka sobie
Czas edycji: 2012-02-06 o 14:30
taka sobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 14:58   #4420
Judi21_84
Zakorzenienie
 
Avatar Judi21_84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 207
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez wersta Pokaż wiadomość
Judi trudno doradzć, dużo ludzi bierze ze sobą nawet maluchy. w moim przypadku jest tak, że w krajach arabskich (byłam w turcji kilka razy w tunezji i egipcie) ZAWSZE mam s.raczkę nie jem nic surowego, nie piję nic z lodem, a zęby myję mineralką.
wcale nie musi nic T. dopaść, ale gwarancji- wiadomo- nie ma.
No właśnie tego się obawiam
Jak moja teściowa była w Egipcie to koleżanka 4 dni z pokoju nie wychodziła, dopadło ją cholerstwo górą i dołem
Stąd moje obawy
__________________
Tymek
Juleczek

Judi21_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 16:37   #4421
Cestia
Zakorzenienie
 
Avatar Cestia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 052
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Hello

Za tydzień wybywam z TŻtem na 5 dni do Ustronia na snowboard Co zapewne skończy się dniem wyobijania się na stoku i 4 dniami dochodzenia do siebie

Mam mieszane uczucia bo za Ustroniem nie przepadam, ale wykupili nam kupony na naszą ukochaną Krynicę, a w Zakopcu nie było nic fajnego Dłużej się już czekać nie dało bo ferie zaczynają się za tydzień i to tylko te 2 tygodnie gdzie mała może zostać z moimi rodzicami. Poza tym kupiłam nową kurtkę do jazdy i mogłaby się zmarnować

BTW ja tam się cieszę, że u nas leży śnieg. Przynajmniej jest jakaś szansa na jako takie plony, jakaśtam ochronka przed mrozami dla tych roślin jest Jak by była po prostu "ciepła zima" to by sobie śniegu mogło nie być.
__________________
Nikoniara
...całym sercem
...Wish
Cestia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-06, 18:42   #4422
kristi75
Zakorzenienie
 
Avatar kristi75
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ŚLĄSKIE
Wiadomości: 5 492
GG do kristi75 Send a message via Skype™ to kristi75
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

hej hej
My właśnie jedziemy do domu
Nie zamarzliśmy
Ale było warto jechać, wszyscy zadowoleni,
Żaden mróz nie straszny zakonserwowaliśmy się
Krystianek nauczył się jeździć na nartach i śmiga bez kijek

Mnie doktorka bioaron kazała dawać i nic nie mówiła o jakieś przerwie w dawkowaniu - a jadł na wzmożenie apetytu
__________________

kristi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 19:10   #4423
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez Judi21_84 Pokaż wiadomość
Hej
Mam sprawę Co myślicie o wyjeździe z dzieckiem do Egiptu? Mam na myśli tamtejsze s,raczki itp...
Myślimy o wyjeździe gdzieś kwiecień/maj. W takim okresie ciepło i przyjemnie jest jedynie w egipcie
Najgorzej z tymi s.raczkami jest chyba w te największe upały. Mój małż wcinał warzywa więc ze 2 dni go pogoniło, mnie nie Tam da się ze stołu szwedzkiego wybrać w miarę bezpieczne produkty Na śniadanie pieczywo, jajecznica ,jaja gotowane (chyba zawsze serwują). Unikać warzyw, ciast, pić tylko minralkę, dla młodego cola na wszelki wypadek (są Mc Donaldsy ), dla was po drinku i będzie git. Do tego torba leków i dacie radę. W ostateczności to i 3 słoiki pudliszek + makaron z zupek chińskich wystarczą dla jednego Tymka na dobrych kilka dni

Ja bym pojechała i po prostu bardzo uważała

mam nowy telefon jak rodzice byli ostatnio to się uśmiechnęłam do taty i spytałam czy nie zamierza zmieniać telefonu bo mi się jego Samsung podoba. 2 tyg. mu to tylko zajęło i listonosz mi go dziś doniósł

słuchajcie wszystko wskazuje na to,że płacimy zaliczkę za apartamenty w Cro!

Edytowane przez jowisz
Czas edycji: 2012-02-06 o 19:12
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 20:06   #4424
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

fiu Cestusia szykyje Ci się ognisty wyjazd zazdroszczę mi się znowu chce urlopować
wersta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 21:19   #4425
anka1900
Zakorzenienie
 
Avatar anka1900
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 618
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

hejka

żeby nie było, że tylko tak dziwnie-dramatycznie w polandzie
Marti u Was też jakiś tatuś dzieciaka wrzucił do Tybru
http://tvp.info/informacje/swiat/wrz...-tybru/6416849
co to się teraz z ludzkimi mózgami dzieje

trzymajcie kciuki , jutro jadę odwiedzić koleżankę co się bawi w kriokomory w domu
muszę przywdziać sporo warstw na cebulę
dzieciaków nie biorę, ściemnię, że przeziębione
choć w przypadku Mikiego nie ściema, bo w niedzielę byłam u lekarza, zaczął mi kaszleć sucho jak byliśmy w sobotę u pufy, już miałam wizję oskrzelową , na szczęście, to może był tylko początek kaszlu przeziębieniowgo, bo dziś już wilgotniejszy
robiłam inhalacje, do nosa lekarka zapodała neomycynę, na zielone gluty
__________________
i
anka1900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 21:43   #4426
Saga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 334
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez taka sobie Pokaż wiadomość

Saga trzymam kciuki za powodzenie misji

kupiłam globus ciekawe czy Wiki sie nim zainteresuje czekam na przesyłkę
Dzięki za kciukasy Dziś też się udało. I dziś już mniej marudzenia

Z tym globusem, to przygotuj się teraz na pytania typu: czy ziemia naprawdę jest okrągła.

Judi nie wiem czy się zdecydujesz na wyjazd, ale i tak ci zazdroszczę . Tam będzie tak ciepło, woda, ehh. A ja na weekend majowy będę pakować polary i kurtki przeciwdeszczowe - jedziemy do Szkocji. Ale i tak się cieszę - na pewno trochę pozwiedzamy.
Saga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 01:43   #4427
Judi21_84
Zakorzenienie
 
Avatar Judi21_84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 207
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez jowisz Pokaż wiadomość
Najgorzej z tymi s.raczkami jest chyba w te największe upały. Mój małż wcinał warzywa więc ze 2 dni go pogoniło, mnie nie Tam da się ze stołu szwedzkiego wybrać w miarę bezpieczne produkty Na śniadanie pieczywo, jajecznica ,jaja gotowane (chyba zawsze serwują). Unikać warzyw, ciast, pić tylko minralkę, dla młodego cola na wszelki wypadek (są Mc Donaldsy ), dla was po drinku i będzie git. Do tego torba leków i dacie radę. W ostateczności to i 3 słoiki pudliszek + makaron z zupek chińskich wystarczą dla jednego Tymka na dobrych kilka dni

Ja bym pojechała i po prostu bardzo uważała

mam nowy telefon jak rodzice byli ostatnio to się uśmiechnęłam do taty i spytałam czy nie zamierza zmieniać telefonu bo mi się jego Samsung podoba. 2 tyg. mu to tylko zajęło i listonosz mi go dziś doniósł

słuchajcie wszystko wskazuje na to,że płacimy zaliczkę za apartamenty w Cro!
dzięki
prosiłabym o linka (może być na pw) z apartamentami

co do wyjazdu, muszę to dobrze przemyśleć rozmawiałam z kumpelą w pracy i ona generalnie zniechęciła mnie do egiptu że hurgada to brudna dziura itp hehe
__________________
Tymek
Juleczek

Judi21_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 08:25   #4428
anka1900
Zakorzenienie
 
Avatar anka1900
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 618
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

hejka

ja do egiptu z dzieciakiem bym nie pojechała, zresztą i tak samej mnie tam nie ciągnie
własnie z brudasami mi się ten kraj kojarzy no i co tam zobaczyć, standard piramidy, itp. wszystko takie tandetne
z dzieckiem wybrałabym coś w europie, spokojne wakacje w ciepłym klimacie
__________________
i
anka1900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 08:47   #4429
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Ja nie mam zdania, bo ze mnie podróżniczka jak z koziej d... trąba ale moja mama która sporo jeździ mówiła, że mnóstwo ludzi jest z małymi dziećmi w takich krajach jak Egipt, a jej zdaniem dzieci można zabierać w bezpieczniejsze miejsca (delikatnie rzecz ujmując ).

Osobiście również wolałabym być w miejscu gdzie nie musiałabym uważać dosłownie na wszystko bo co to za wakacje?

My z Olcią wybieramy się dziś wreszcie na spacer o 9 było - 9 więc liczę na to, że jeszcze ciut się podniesie mam pierwszy dzień @ więc pewnie padnę jak wrócimy bo zamierzam wziąć sanki.

Miłego dnia babencje!
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-07, 09:37   #4430
ver_ona
Zakorzenienie
 
Avatar ver_ona
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 5 574
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Mi tam male dzieci nie przeszkadzaja w zadnej eskapadzie. Antosia miala 4,5 mies. jak pojechalismy w ciemno do chorwacji. Moze to i nie egipt, ale niektorzy nawet z 4latkiem nie jada, bo twierdza, ze dziecko za male.
Ja bym wybrala jakas hiszpianie, portugalie gdybym miala kase. Zdecydowanie nie egipty, turcje, tunezje itd...za duzy syf i w sumie zadna rewelacja

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
My z Olcią wybieramy się dziś wreszcie na spacer o 9 było - 9 więc liczę na to, że jeszcze ciut się podniesie mam pierwszy dzień @ więc pewnie padnę jak wrócimy bo zamierzam wziąć sanki.

Miłego dnia babencje!
U nas dzis spadl pierwszy "snieg",ktory sieutrzymuje. Pokrywa ma jakies 0,1-0,5 cm im licze na to ze wiecej nie bedzie.
__________________
ver_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 10:08   #4431
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Ver_Onka szok, że u Was pierwszy śnieg, u nas jest już uklepany i rozgarniany na boki, na pewno min. 50 cm spadło w sumie o ile nie więcej
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 10:14   #4432
ver_ona
Zakorzenienie
 
Avatar ver_ona
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 5 574
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Ver_Onka szok, że u Was pierwszy śnieg, u nas jest już uklepany i rozgarniany na boki, na pewno min. 50 cm spadło w sumie o ile nie więcej
jezeli to mozna sniegiem nazwac. posypalo troszke w nocy. nawet rano nie musialam odsniezac, bo tak malo tego bylo i to spadlo
__________________
ver_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 11:39   #4433
Judi21_84
Zakorzenienie
 
Avatar Judi21_84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 207
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez anka1900 Pokaż wiadomość
hejka

ja do egiptu z dzieciakiem bym nie pojechała, zresztą i tak samej mnie tam nie ciągnie
własnie z brudasami mi się ten kraj kojarzy no i co tam zobaczyć, standard piramidy, itp. wszystko takie tandetne
z dzieckiem wybrałabym coś w europie, spokojne wakacje w ciepłym klimacie
Ja też zapierałam się od dawna że nie chcę jechać na wakacje do Egiptu, |Turcji, Tunezji Mnie takie kierunki w ogóle nie interesują
Jednak jak pisałam-w kwietniu tylko w Egipcie jest ciepło. Patrzylam na Kanary, to niestety na Fuercie koło 22 stopni a morze 18. Ani ja ani tz do takiej wody nie wejdziemy
Ale spoko, po Waszych wypowiedziach Egipt zbrzydł mi całkowicie hehe
Muszę to przemyśleć. Myślę wciąż o chorwacji, tylko ta 12 godzinna zdroga mnie przeraża. Wolałabym wsiąść w samolot i mieć wszystko w nosie
__________________
Tymek
Juleczek

Judi21_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 11:50   #4434
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez Judi21_84 Pokaż wiadomość
Ja też zapierałam się od dawna że nie chcę jechać na wakacje do Egiptu, |Turcji, Tunezji Mnie takie kierunki w ogóle nie interesują
Jednak jak pisałam-w kwietniu tylko w Egipcie jest ciepło. Patrzylam na Kanary, to niestety na Fuercie koło 22 stopni a morze 18. Ani ja ani tz do takiej wody nie wejdziemy
Ale spoko, po Waszych wypowiedziach Egipt zbrzydł mi całkowicie hehe
Muszę to przemyśleć. Myślę wciąż o chorwacji, tylko ta 12 godzinna zdroga mnie przeraża. Wolałabym wsiąść w samolot i mieć wszystko w nosie
Szczerze Judi, jak nad morze jade 7-8h, to z jakims fajnym dluzszym postojem da sie te 4h dluzej pojechac
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 12:16   #4435
ver_ona
Zakorzenienie
 
Avatar ver_ona
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 5 574
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez Judi21_84 Pokaż wiadomość
Ja też zapierałam się od dawna że nie chcę jechać na wakacje do Egiptu, |Turcji, Tunezji Mnie takie kierunki w ogóle nie interesują
Jednak jak pisałam-w kwietniu tylko w Egipcie jest ciepło. Patrzylam na Kanary, to niestety na Fuercie koło 22 stopni a morze 18. Ani ja ani tz do takiej wody nie wejdziemy
Ale spoko, po Waszych wypowiedziach Egipt zbrzydł mi całkowicie hehe
Muszę to przemyśleć. Myślę wciąż o chorwacji, tylko ta 12 godzinna zdroga mnie przeraża. Wolałabym wsiąść w samolot i mieć wszystko w nosie
Judi,mysmy na tydzien sie zapakowali do chorwacji autem z dwojka dzieci. Wieczorem po 20 wyjedziesz i rano jestes na miejscu. Tymek bedzie spal i nawet tego nie odczujesz.
__________________
ver_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 12:36   #4436
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Po spacerze - nie żyję

... ale będę mieć (już czuję) zakwasy choć to zbawienne dla mojej figury bo obżeram się ostatnio strasznie
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 13:01   #4437
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Po spacerze - nie żyję

... ale będę mieć (już czuję) zakwasy choć to zbawienne dla mojej figury bo obżeram się ostatnio strasznie
Kasiulka, nie przejmuj sie. Dzis w radio slyszalam audycje, ze osobom z tluszczykiem na mrozie cieplej
wiec wszelkie obzeranie wskazane, zrzucać bedziesz na wiosne
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 13:16   #4438
Judi21_84
Zakorzenienie
 
Avatar Judi21_84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 207
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

padłam jaka plaża...
http://www.zakwaterowanie-chorwacja....ufemia/1039/1/
__________________
Tymek
Juleczek

Judi21_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 13:19   #4439
Cestia
Zakorzenienie
 
Avatar Cestia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 052
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez wersta Pokaż wiadomość
fiu Cestusia szykyje Ci się ognisty wyjazd zazdroszczę mi się znowu chce urlopować
Ha! No właśnie głównie na to liczę


Saga, zazdroszczę Szkocja to jedyny region na wyspach który chciałabym zobaczyć. Noooo... może jeszcze Kornwalia, ale to na drugim miejscu Te zamki Moja netowa kumpelka mieszka w Szkocji i padam jak zapodaje fotki z wycieczek

A Chorwacji chyba nigdy nie zobaczę, w nosie mam bulenie tyle kasy za paliwo i takie niedogodności podróży. Ale jak to ktoś lubi to czemu nie
__________________
Nikoniara
...całym sercem
...Wish
Cestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 14:02   #4440
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

buahahahaha, dedłam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...highlight=guma
polecam
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:12.