Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-14, 11:55   #2461
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez evelina.00 Pokaż wiadomość
Witam Was,

Udzielelam się tu kiedyś przy 1 cześci wątku. Stosuję ciągle PIGMANORM, teraz to już raz na jakiś czas dla podtrzymania efektu. Widziałam, że piszecie o Flavo C, stosuję go - 8% razem z kremem flaco c od ok 1,5 roku. Dla mnie jest bardzo dobry, chociaż po 1 butelce nie bylam przekonana. Uzywam tez na naczynka zelu z wit. K tej samej firmy. To moj stały zestaw i narazie tak pozostanie.
Zmarszczki mimiczne rzadzej mi wychodzą a jak już to zdecydowanie jest ich mniej.
Mam zamiar kupić jeszcze to serum czy maseczkę co ma 3 ml i stosuje się 1 raz w tygodniu. Ale to jedynie dodatkowo na spróbowanie.

Jak ostatnio popatrzylam na swoje zdjęcia sprzed prawie 3 lat, to wyglądałam koszmarnie. Dzięki temu wątkowi pozbyłam się plam (nie do końca, bo po wakacjach, czy nartach w marcu trochę wychodzą ale po tygodniowej kuracji Pigmanormem na świeże plamy nie ma po nich śladu). Tak naprawdę zaczynałam od Neostrady HQ, zastanawiałam się nad Cosmelenem a potem znalazłam Pigmanorm i przy nim pozostałam. 1 tubka już teraz na podtrzymanie efektu starcza mi na rok.
Evelinka juz Cię lubięmój zestawflavo c i pigmanorm-jupiteraz też smarujesz pigma?mam te 3 ml..to jest skoncentrowane serum..jak lifting papy

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Lapi a moze spróbuj pigmanorm? Malla no...jesteś
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 12:21   #2462
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Michell72

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Lapi a moze spróbuj pigmanorm?
......................... ......................... ....................

czesc Michellko


powiedzcie mi gdzie wy ten pigmanorm kupujecie ???? to jak mi sie cos2 skonczy zaraz kupuje i smaruje ....
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 13:09   #2463
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Za granicą jest..napewno u okupantówa gdzie jeszcze???w Polsce niet..niestety zawsze to cos innego..może sie spisze i plamki nie wyjdą
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 13:11   #2464
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Za granicą jest..napewno u okupantówa gdzie jeszcze???w Polsce niet..niestety zawsze to cos innego..może sie spisze i plamki nie wyjdą
Ale tego pigmanormu nie można chyba stosować dłużej niż 3 m-ce? Miszelko - a Ty nadal stosujesz go?a Nuśka? pomaga?
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 14:42   #2465
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Ale tego pigmanormu nie można chyba stosować dłużej niż 3 m-ce? Miszelko - a Ty nadal stosujesz go?a Nuśka? pomaga?
Maallaa ja go odstawiłam przed komunia bo wiesz, nie chciałam straszyć
póxniej było słoneczko i tak jakos narazie przestałam, ale napewno wróce do niego jesienią
smaruje się na noc celeritem, ale nic po nim nie jest, jakos tak go do kkońca wysmaruje ale szału nie ma niestety, nie pomaga
laseczki opowiadajcie jak działa sam cosmelan 2
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 16:39   #2466
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Ale tego pigmanormu nie można chyba stosować dłużej niż 3 m-ce? Miszelko - a Ty nadal stosujesz go?a Nuśka? pomaga?
Teraz nie robie Malus pigma..słońce straszy upiornym ciemnieniem moje cienieale napewno jesienia zacznę...jak nie pomoze solidna,codzienna dawka posmarowana- to zima cosmelanie sie 2...Nocka teraz smaruje flavo c..Głowa mnie boli

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
Maallaa ja go odstawiłam przed komunia bo wiesz, nie chciałam straszyć
póxniej było słoneczko i tak jakos narazie przestałam, ale napewno wróce do niego jesienią
smaruje się na noc celeritem, ale nic po nim nie jest, jakos tak go do kkońca wysmaruje ale szału nie ma niestety, nie pomaga
laseczki opowiadajcie jak działa sam cosmelan 2
Nuśka cosm 2 zmywa plamki i odmładza tak pape,ze pampersy trzeba miec w pogotowiu...pamietam zachwyty dziewczyn jak czytałam pamietnik..z zachwytu w lustrze cągle siedziałyefekt nowej skórki

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Wyłapałam na forum takie oto spostrzeżenie:...stosuję Zorac 0,1 + dermamelan w maksymalnych ilościach tolerowanych przez moją twarz. Z HQ na razie dałam sobie spokój . Zorac w ramach terapii odmładzającej i wspomagającej odplamianie, Dermamelan w ramach terapii antyplamowej. Nie widzę powodu aby nie uzywać ich jednocześnie bo nie wierzę w odmładzające działanie cosmelanu / dermamelanu. Tam są w składzie same kwasy, konserwanty, i inne świnstwa. Jedyną substancją odmladzającą w cosm2 derm 2 jest vit. C, której mamy sporo w innych kosmetykach. Wg mnie efekt odmłodzenia po cosmelanie/ dermamelanie to wizualne złudzenie wynikajace z rozjaśnienia i ujednolicenia karnacji, spilingowania i wygładzenia skóry ( czasowego).
Ja wogóle mam skłonność do ekstremum , więc stosuję na twarz i zorac i dermamelan i hormonki. Na wiosnę i lato zrobię przerwę.

Skład cosmelanu 1 i 2 podają tutaj:
http://www.totalderm.com/pages/cosmelan.html

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

A puder bambusowy z jedwabiem z biochemii któras ma???opis cudo

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

i...a tu......:mdl eje:
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 17:16   #2467
evelina.00
Raczkowanie
 
Avatar evelina.00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 327
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Ja stosowałam Pigmanorm na jesiemi potem cała zima było pięknie jedynie flavo c ale to bardziej przeciwzmarszczokwo. Potem pojechałam na narty w marcu i wiadomo na dużej wysokości, snieg, slonce więc troche wylazły gadziny ale tak kontrolnie. Po powrocie Pigmanorm wyciągnełam i po złuszczeniu 2 krotnym czyli użycie ok tygodnia znowu było pięknie.
Teraz jest ok ale chce ladnie wyglądać i odświeżyć skórę przed ślubem, który jest za 3 tygodnie. Więc smaruje się od poniedzialku i do niedzieli będzie po wszystkim. Na lato odstawie ale po powrocie z wakacji pewnie będzie się trzeba troszkę poratowac.
Powiem Wam tak, w zeszłe lato stosowałam go w razie nagłej potrzeby oczywiście tylko na noc. Używałam oczywiście wysokiej ochrony i plamy się nie powiększyły. Ja go używam średnio 4 dni potem się łuszcze następnie daje skórze odpocząć 3 dni i znowu 2 dni smaruje, znowu skóra schodzi i mam spokój na jakiś czas.

1 zdjęcie robilam 3 lata temu przed wybielaniem, 2 kilka dni temu. Na obu jest delikatny makijaż, różnica kolosalna.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0985.jpg (125,0 KB, 206 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1020327.jpg (61,5 KB, 189 załadowań)

Edytowane przez evelina.00
Czas edycji: 2009-05-14 o 17:28
evelina.00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-14, 18:02   #2468
falubaz
Rozeznanie
 
Avatar falubaz
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: 3-miasto
Wiadomości: 695
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Wow! Ja też chcę tak wyglądać
falubaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 18:43   #2469
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez evelina.00 Pokaż wiadomość
Ja stosowałam Pigmanorm na jesiemi potem cała zima było pięknie jedynie flavo c ale to bardziej przeciwzmarszczokwo. Potem pojechałam na narty w marcu i wiadomo na dużej wysokości, snieg, slonce więc troche wylazły gadziny ale tak kontrolnie. Po powrocie Pigmanorm wyciągnełam i po złuszczeniu 2 krotnym czyli użycie ok tygodnia znowu było pięknie.
Teraz jest ok ale chce ladnie wyglądać i odświeżyć skórę przed ślubem, który jest za 3 tygodnie. Więc smaruje się od poniedzialku i do niedzieli będzie po wszystkim. Na lato odstawie ale po powrocie z wakacji pewnie będzie się trzeba troszkę poratowac.
Powiem Wam tak, w zeszłe lato stosowałam go w razie nagłej potrzeby oczywiście tylko na noc. Używałam oczywiście wysokiej ochrony i plamy się nie powiększyły. Ja go używam średnio 4 dni potem się łuszcze następnie daje skórze odpocząć 3 dni i znowu 2 dni smaruje, znowu skóra schodzi i mam spokój na jakiś czas.

1 zdjęcie robilam 3 lata temu przed wybielaniem, 2 kilka dni temu. Na obu jest delikatny makijaż, różnica kolosalna.
WOW
nie no szok - i tak po pigmanormie?
cholera ide swój odkopać, czekał na jesień ale to chyba nie ma na co czekać
nie no pięknie jestem w szoku
Miszka zostaw te bambusy i jedwabie, przeproś pigmanorm i do dzieła

Edytowane przez jedynusia
Czas edycji: 2009-05-14 o 18:45 Powód: bambus
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 19:49   #2470
evelina.00
Raczkowanie
 
Avatar evelina.00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 327
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

To są efekty 3 lat mazania się wszystkim co tu wyczytalam. NIC nie działało a zaczynalam od: drula, mela-d, jakiś kwasów u kosmetyczki, peelingu migdałowego, thiospotu. Potem znalazłam Neostrade HQ zaczełam ją stosować w lipcu 3 lata temu, bo nie moglam się doczekac jesieni ale bardzo mocno sie zabezpieczalam filtrami. I wtedy zaczeło pomagać, 1 preparat, potem znalazłam Pigmanorm z podwójną dawką hydrochinonu (wiem niby rakotwórczy ale co tam papierosy tez są rakotwórcze a ludzie je palą więc stwierdziłam trudno). Pojechalam do sąsiada zachodniego i nabyłam to cudo. Wiedziałam, że jak Neostrada działa to to powinno być jeszcze lepsze dla mnie i sie udało. Oczywiście one ciągle są, nie daj Boże troche słoneczka i pojawiają się na nowo, to ja je Pigmanormem i tak bawimy sie w kotka i myszke ja i moje plamy.
Nad Cosmelanem tez myslalam ale jak to zaczelo dzialac to dalam sobie spokuj bo koszty nieporównywalne.
evelina.00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 21:14   #2471
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Ewelina slicznieno różnica jest kolosalna...Widzisz jak fajnie na przekór wszystkim i wszystkiemu..po swojemu tak..kazda buzia inna..Ty swoj sposób znalazłaśNuśka Ty sie nie smiej z bambusa..fakt ze do Azji mi daleko Ewelinka a czym smarujesz zeby nawilzyc po pigma..jak juz sie buraczy i łuszczy?mnie wtedy strasznie buzia sucha sie robi..wale na nia wszystko co mam Winni jak jutro sie uda to bede miała dla Ciebie niespodziankę..byłam u dermatolozki
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 07:21   #2472
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej z kawa witam
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 07:23   #2473
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Michell72
Hej z kawa witam
......................... ......................... ...........

doberek , pije z toba

milego dnia

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-05-15 o 07:25
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 08:31   #2474
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
Michell72
Hej z kawa witam
......................... ......................... ...........

doberek , pije z toba

milego dnia
Już jestemmusiałam na zastrzyk jechac mnie juz boli.....skusisz sie na pigmanorm?masz kogos znajomego u okupantów?

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Winni podaj adres to Ci masci robionej na niespodziankiwyśle trochę...
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 08:39   #2475
evelina.00
Raczkowanie
 
Avatar evelina.00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 327
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Ewelina slicznieno różnica jest kolosalna...Widzisz jak fajnie na przekór wszystkim i wszystkiemu..po swojemu tak..kazda buzia inna..Ty swoj sposób znalazłaśNuśka Ty sie nie smiej z bambusa..fakt ze do Azji mi daleko Ewelinka a czym smarujesz zeby nawilzyc po pigma..jak juz sie buraczy i łuszczy?mnie wtedy strasznie buzia sucha sie robi..wale na nia wszystko co mam Winni jak jutro sie uda to bede miała dla Ciebie niespodziankę..byłam u dermatolozki
Jak sie buraczy i łuszczy to strasze ludzi bo niczym specjalnym oprócz flavo-c kremu w większej ilości niż zwykle.
Jak sie szybciej złuszczy to mam szybciej spokuj. Generalnie po 2-3 dniach już jest po łuszczeniu.
evelina.00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 09:12   #2476
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez evelina.00 Pokaż wiadomość
Jak sie buraczy i łuszczy to strasze ludzi bo niczym specjalnym oprócz flavo-c kremu w większej ilości niż zwykle.
Jak sie szybciej złuszczy to mam szybciej spokuj. Generalnie po 2-3 dniach już jest po łuszczeniu.
Całą buzie smarujesz?czy tylko plamki?jeju jak fajnie ze Tobie pomaga,wlałas w me serce nadzieję ze nie trzeba moze cosmelanu by pozbyc sie cienii ze latem smarujesz bez jakis powaznych konsekwencjia filtry?czego uzywasz?

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Nuska..Malla..Agam..Pati. ..Madzia..kolejno odliczile tych kaw mam wypic
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 09:16   #2477
Laila10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 11
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witam!

prześledziłam sporo Waszych wiadomości na temat Cosmolanu i mam tylko jedno pytanie: czy skóra mocno szczypie i jest zaczerwieniona po zabiegu? mam bardzo wrażliwą skórę, a lekarz mi powiedział, że może być zaczerwieniona. teraz jest dość mocne słońce, więc pewnei musiałabym trochę siedzieć w domu...a nie bardzo mogę.

będę wdzięczna za opinię
Laila10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 09:16   #2478
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Całą buzie smarujesz?czy tylko plamki?jeju jak fajnie ze Tobie pomaga,wlałas w me serce nadzieję ze nie trzeba moze cosmelanu by pozbyc sie cienii ze latem smarujesz bez jakis powaznych konsekwencjia filtry?czego uzywasz?

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Nuska..Malla..Agam..Pati. ..Madzia..kolejno odliczile tych kaw mam wypic
Jestem, jestem
Miszka ale super z tym pigmanormem, tego mi było trzeba takiej wiadomości
tez miałam wrażenie ze pomaga, ale cóż, komunia i denerwowało mnie to łuszczenie, buraczenie i ściągnięta buźka
ale warto, hurrrrra:jupi :
no dobra, kawusia, ale capuccino bo juz dwie czarne wypiłam
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 09:27   #2479
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
Jestem, jestem
Miszka ale super z tym pigmanormem, tego mi było trzeba takiej wiadomości
tez miałam wrażenie ze pomaga, ale cóż, komunia i denerwowało mnie to łuszczenie, buraczenie i ściągnięta buźka
ale warto, hurrrrra:jupi :
no dobra, kawusia, ale capuccino bo juz dwie czarne wypiłam
Hej plamki a ja mam dziś wolne taki sobie urlopik strzeliłam i spałam do 10 własnie nescafe z mlekiem popijam w domciu, oj jak dawno nie było mi tak dobrze.... (no może poza wyjątkami ).
Nuska - Ty nałogowcu - opanuj się z tą kawą, ile można??
Ewelinko - szok niezły efekt, mogłabyś reklamę nakręcić, niezłą kasę byś zbiła chyba i ja się skuszę w pierwszej kolejności na pigma, bo ten cosmelan po pierwsze drogi, a po drugie to dochodzenie do wyglądu białego człowieka trwa zbyt długo
Miszelko - pewnie już pisałyście, ale Ty cierpliwa bestia jesteś więc przyppomnij koleżance - co to jest ten flavo-C?
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 09:38   #2480
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Hej plamki a ja mam dziś wolne taki sobie urlopik strzeliłam i spałam do 10 własnie nescafe z mlekiem popijam w domciu, oj jak dawno nie było mi tak dobrze.... (no może poza wyjątkami ).
Nuska - Ty nałogowcu - opanuj się z tą kawą, ile można??
Ewelinko - szok niezły efekt, mogłabyś reklamę nakręcić, niezłą kasę byś zbiła chyba i ja się skuszę w pierwszej kolejności na pigma, bo ten cosmelan po pierwsze drogi, a po drugie to dochodzenie do wyglądu białego człowieka trwa zbyt długo
Miszelko - pewnie już pisałyście, ale Ty cierpliwa bestia jesteś więc przyppomnij koleżance - co to jest ten flavo-C?
Maallaa zaszalałas kobieto, ja jutro tam śpie
tylko znając moje dziecko które w tygodniu ma problem zeby wstac do szkoły to napewno jutro o godz. 7 rano wparuje do mnie do łózka umierając z głodu i kategorycznie wołając o jajeczko sadzone na masełku wrrrrrrrr
i po spanku będzie, ale takie uroki
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 09:53   #2481
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Laila10 Pokaż wiadomość
Witam!

prześledziłam sporo Waszych wiadomości na temat Cosmolanu i mam tylko jedno pytanie: czy skóra mocno szczypie i jest zaczerwieniona po zabiegu? mam bardzo wrażliwą skórę, a lekarz mi powiedział, że może być zaczerwieniona. teraz jest dość mocne słońce, więc pewnei musiałabym trochę siedzieć w domu...a nie bardzo mogę.

będę wdzięczna za opinię
Mam wrażliwą skórę, która na samym początku na cos2 zareagowała fatalnie - czerwień, szczypanie, coś w rodzaju oparzenia w jednym miejscu, bo chyba przetrzymałam krem za długoPo dwóch miesiącach jest lepiej, chociaż twarz czerwona jest cały czas i łuszczy w różnych miejscach. Ale - chociaż spodziewałam się bardziej spektakularnych efektów, przyznaję, to najlepsza kuracja wybielająca, jaką stosowałam...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 09:59   #2482
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

No nareszcie jestescie
FLAVO C KREM

Lekki przeciwzmarszczkowy krem nawilżający z witaminą C
do skóry suchej, normalnej i mieszanej
do codziennego stosowania.

Poprawianawilżenie i elastyczność skóry dzięki zastosowaniu aktywnych czynnikównawilżających i witaminy C. Stymuluje syntezę kolagenu, zabezpieczaskórę przed czynnikami środowiska. Najlepsze efekty daje stosowaniekremu Flavo-C łącznie z serum Flavo-C.

WSKAZANIA:

Sucha, zmęczona, zszarzała skóra, skóra zniszczona słońcem, z przebarwieniami,
drobnymi zmarszczkami.

DZIAŁANIE:

Redukuje objawy starzenia się skóry, zmarszczki, nierówny koloryt,poprawia elastyczność, wygładza, wzmacnia barier naskórkową.

SPOSÓB UŻYCIA:

Rano i/lub wieczorem w zależności od kondycji skóry, 5-10 minut po aplikacji serum Flavo-C.

SKŁAD:

Witamina C, kwas hialuronowy

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Szukaj w: produktach opisach użytkownikach


Średnia z 29 ocen:

4,03 na 5

Rozkład ocen

31% (5) 48% (4) 13% (3) 6% (2) 0% (1)


Kupić - nie kupić?

70% (kupi) 15% (nie wie) 15% (nie kupi)



Zgłaszająca osoba: systematica

Serum Flavo C to skondensowana witamina C (8%) w połączeniu z miłorzębem japońskim. Serum jest skomponowane tak, aby zawarta w nim witamina C miała jak największą moc przeciwdziałania wolnym rodnikom. Wg firmy Auriga lewoskrętna forma witaminy C jest jedyną dostępną na rynku postacią tej witaminy, która ma zagwarantowaną stabilność. Jest bowiem rozpuszczalna w tłuszczach i dzięki specjalnej recepturze nie utlenia się, jest aktywna przez cały czas stosowania preparatu. Obecność miłorzębu stymuluje syntezę kolagenu i elastyny, dzięki którym skóra staje się gładsza.
Stosowanie serum przez młode kobiety zapobiega destrukcji kolagenu i elastyny, czyli powstawaniu zmarszczek. U kobiet w wieku około menopauzalnym stymuluje syntezę tych związków, spowalniając proces starzenia skóry i wygładzając ją.
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 10:00   #2483
evelina.00
Raczkowanie
 
Avatar evelina.00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 327
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Całą buzie smarujesz?czy tylko plamki?jeju jak fajnie ze Tobie pomaga,wlałas w me serce nadzieję ze nie trzeba moze cosmelanu by pozbyc sie cienii ze latem smarujesz bez jakis powaznych konsekwencjia filtry?czego uzywasz?

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Nuska..Malla..Agam..Pati. ..Madzia..kolejno odliczile tych kaw mam wypic
Smaruje tam gdzie wychodzą, u mnie głównie policzki i broda. Kiedyś jeszcze czoło ale już z czołem mam spokuj. Czasem pokusze się na całą twarz dla odświeżenia ale generalnie to tam gdzie plamy.
Latem smaruje bez konsekwencji(jak do tej pory) tylko wieczorem i jako ostatnia warstwa jak już wszystkie flavo-c się wchłoną, rano dokładnie myje buzie.
Filtra używałam najpierw SVR 100 ale był zbyt męczący, przeszłam na Iwostin 50+, teraz Bioderma dark spot 50+.
Wiecie co wcześniej stosowałam mineralne bo makijaż i te sprawy, destabilizacja ale pojechałam na wakacje i po Biodermie zupełnie nic mi nie wyszło.
Teraz stosuje Bioderme rano (cały rok) duża ilość na to makijaż (jakikolwiek bo bym chyba oszalała z tymi mikami i talkiem, po 3 latach miałam już tego dosyć) po południu dosmarowuje się ale tylko latem. Bioderma najbardziej mi odpowiada i o dziwo najmniej mi po niej plamy wychodzą. Iwostin był mam wrażenie słabszy, zawsze po wakacjach troche plamy wychodziły.
Powiem tak jestem strasznie w tym wszystkim konsekwentna i z uporem maniaka sie smaruje. Butelek serum 8% i opakowań kremu Flavo-c to już po 10 zużyłam to samo z żelem z vit. K.

Edytowane przez evelina.00
Czas edycji: 2009-05-15 o 10:05
evelina.00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 10:06   #2484
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

FLAVO C FLASH

LIFTING JUŻ PO PARU GODZINACH !!!

REWELACJA !!!
Flavo C Flash jest doskonałym uzupełnieniem serum Flavo C. Produkt jest szczególnie polecany na specjalne okazje, na okolice oczu, wygładza drobne linie i zmarszczki, zapewnia lifting na kilka godzin. Można go również stosować od czasu do czasu na noc jako maskę na całą twarz, na to należy położyć krem nawilżający.


SPOSÓB UŻYCIA:
Preparat stosuje się na oczyszczoną skórę pod krem nawilżający. Makijaż można wykonać po wchłonięciu się Flavo C Flash i kremu nawilżającego. Po otworzeniu ampułki preparat należy zużyć w ciągu 4 tygodni.


SKŁAD:
water, serum albumin, denaturized alcohol, L-ascorbic acid, octoxynol 11, Ginkgo biloba, polysorbate 20, P.V.P., imidazolidinyl urea, perfume.

Flavo-C Flash zawiera aż 8% lewoskrętneji stabilnej postaci witaminy C, która nie traci swoich właściwości z upływem czasu ( zwykła witamina C traci swoje właściwości po ok. 48 godz ). Preparaty dostępne są w aptekach i gabinetach kosmetycznych.


Opakowanie: 2 ampułki po 3ml

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Dubel mi sie zrobił no popatrz Ewelina a bioderma niby niestabilna??!!! Tini chyba pisała ze po rocu jej plamy ciemnieją..bądz tu madry..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 10:07   #2485
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez evelina.00 Pokaż wiadomość
Smaruje tam gdzie wychodzą, u mnie głównie policzki i broda. Kiedyś jeszcze czoło ale już z czołem mam spokuj. Czasem pokusze się na całą twarz dla odświeżenia ale generalnie to tam gdzie plamy.
Latem smaruje bez konsekwencji(jak do tej pory) tylko wieczorem i jako ostatnia warstwa jak już wszystkie flavo-c się wchłoną, rano dokładnie myje buzie.
Filtra używałam najpierw SVR 100 ale był zbyt męczący, przeszłam na Iwostin 50+, teraz Bioderma dark spot 50+.
Wiecie co wcześniej stosowałam mineralne bo makijaż i te sprawy, destabilizacja ale pojechałam na wakacje i po Biodermie zupełnie nic mi nie wyszło.
Teraz stosuje Bioderme rano (cały rok) duża ilość na to makijaż (jakikolwiek bo bym chyba oszalała z tymi mikami i talkiem, po 3 latach miałam już tego dosyć) po południu dosmarowuje się ale tylko latem. Bioderma najbardziej mi odpowiada i o dziwo najmniej mi po niej plamy wychodzą. Iwostin był mam wrażenie słabszy, zawsze po wakacjach troche plamy wychodziły.
Powiem tak jestem strasznie w tym wszystkim konsekwentna i z uporem maniaka sie smaruje. Butelek serum 8% i opakowań kremu Flavo-c to już po 10 zużyłam to samo z żelem z vit. K.

Evelka a co to ten żel z wit. K?
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 10:09   #2486
evelina.00
Raczkowanie
 
Avatar evelina.00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 327
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Ja chce ten FLASH kupić na ślub co by zmarszczki mimiczne nie wyszły spod makijażu.

Zel Auriga z wit. K - tej samej firmy co Flavo-c na naczynka. Bardzo ładnie łagodzi i uszczelnia w ulotce napisane ze do stosowania po zabiegach laserowych.

Auriderm XO Gel K 2% - nowa formuła

Zawiera aż 2% witaminy K w nowej formułe metabolitu. Aktywny metabolit witaminy K jest substancja litofilną. Jest bardziej aktywny niż czysta postać witaminy K. Działa szybciej i ma lepszą tolerancję skórną. Aby zwiększyć skuteczność preparatu
Auriderm XO Laboratorium Auriga wykorzystało nowoczesną technologię nanosomów. Aktywny metabolit witaminy K uszczelnia naczynia krwionośne, zmniejsza nadmierne krwawienie z uszkodzonego naczynia, działa przeciwobrzękowo oraz zapobiega powstawaniu siniaków.


Wskazania: jako preparat zmniejszający rumień, likwidujący zmiany pourazowe (siniaki) oraz zaczerwienienia po zabiegach zamykania naczyń (skleroterapii), po zabiegach laserowych, po zabiegach estetycznych np. wypełniania zmarszczek, po zabiegach chirurgii plastycznej.
Profilaktyka jako: terapia wzamacniająca ścianki naczyń krwionośnych cery naczyniowej. Formuła nanosomów (swoistych cząsteczek tłuszczu) sprawia, iż witamina K zawarta w Auriderm posiada maksymalną wchłanialność, a tym samym optymalne działanie.

Edytowane przez evelina.00
Czas edycji: 2009-05-15 o 10:14
evelina.00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 10:12   #2487
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Podaj date to wypijemy za nowa droge zycia..no i panienskie jakies by sie przydało...poprosz e striptizera...ooo..takieg o na rurze hi hi..popatrze Dziewczyny trzeba Ewelince panienskie urządzić
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 10:16   #2488
evelina.00
Raczkowanie
 
Avatar evelina.00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 327
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez michell72 Pokaż wiadomość
podaj date to wypijemy za nowa droge zycia..no i panienskie jakies by sie przydało...poprosz e striptizera...ooo..takieg o na rurze hi hi..popatrze:d dziewczyny trzeba ewelince panienskie urządzić
06.06.2009
evelina.00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 10:19   #2489
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez evelina.00 Pokaż wiadomość
06.06.2009
Miszka łobuzie, TŻ niech Ci na rurze zatańczy
Evelka toż to na dniach
sukienke masz?buty, coś niebieskiego, ale fajnie tylko nie przesadź z tym pigkanormem żebyś za bardzo buraczana albo łuszcząca nie była
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 10:29   #2490
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
Miszka łobuzie, TŻ niech Ci na rurze zatańczy
Evelka toż to na dniach
sukienke masz?buty, coś niebieskiego, ale fajnie tylko nie przesadź z tym pigkanormem żebyś za bardzo buraczana albo łuszcząca nie była
Masz rację Nuśka, trzeba Miszelkę do poprządku przywołać a swoją drogą facet tańczący i rozbierający się wywołuje u mnie odruch wymiotny, no i atak śmiechu
Ewelinko - ja też ślubowałm w czerwcu (2005), dobry miesiąc no i póki co był to najpiękniejszy dzień w moim życiu teraz czekam na następny.....
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:30.