Ostatnio obejrzane filmy cz. II - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-11, 22:06   #3481
nANcY:*
Zadomowienie
 
Avatar nANcY:*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 606
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Dziewczyna mojego kumpla - 3/10 Nie lubię tego typu komedii - wszystkie wydają mi się takie same, zmusiłam się żeby obejrzeć, no cóż plus za Kate Hudson
__________________



Be happy. It drives people crazy.
nANcY:* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 23:38   #3482
Madzikon85
Zakorzenienie
 
Avatar Madzikon85
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 284
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez 1stLaDy Pokaż wiadomość
widze tez sie film podobal, tyle ze my wszystkie jestesmy zaslepione jasonem

mi bardzo podobala sie rola valentiny

A ja popieram Valentina była taka jak być powinna : rozpieszczona, zadziorna, z tym szczególnym blyskiem w oku a jednocześnie krucha kobietka

I jeszcze powiem szczerze, że chętnie bym się z nią zamieniała miejscami
Madzikon85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 10:29   #3483
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

bardzo fajny czeski film "Młode wino"

9,5/10
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 14:18   #3484
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Ile waży koń trojański ?

Można było spodziewać się czegoś więcej- irytująca niestety Ilona Ostrowska, film ratuje Robert Więckiewicz.
Przydługi początek, ale jednak fajnie oddaje klimat tamtych czasów.

Kubica w Sopocie- dla mnie super

5.5/10
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 14:40   #3485
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Nieszczęscia chodzą parami (Smother) - miała byc komedia, ale ja nie zasmiałam sie ani razu. Zakończenie bardzo przewidywalne. Nie mówie, że to strata czasu, ale niech nikogo nie zwiedzie hasło "komedia"

3/10
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 16:56   #3486
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Bride Wars - hollywodzka komedia romantyczna klasy C**, do bolu przewidywalny, nudny, malo smieszny (kilka momentow) film. Odradzam, choc moze niektorym paniom sie spodoba, bo taka jest grupa docelowa...

** - komedie romantyczne made in Hollywood z zalozenia w najlepszym wypadku sa klasy B, to nie jest najlepszy wypadek...
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 17:09   #3487
kobieta_wamp
Wtajemniczenie
 
Avatar kobieta_wamp
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 184
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Zmierzch <milosc>
__________________
"Sarkazm to ostatnia deska ratunku dla osób o upośledzonej wyobraźni"
kobieta_wamp jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-13, 14:30   #3488
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

CONTROL 10/10!!!!

Brytyjski film o wokalisacie zespolu JOY DIVISION - I.Curtisie i dzialalnosci zespolu w latach 1976-1980.

Niesamowity!
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 16:06   #3489
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

"Mroczny Rycerz" - przysnęłam To chyba jedyny komentarz jaki mogę wystawić temu obrazowi. Ale oglądałam ze względu na TŻta, który lubi komiksówki. Jedyne co, to uwielbiam aktora grającego Batmana. 3/10

Dokument "Otyłe dziewczyny i ich partnerzy" - przerażające. Chorzy faceci i kobiety uległe do tego stopnia, by doprowadzić się do takiego stanu. I pomyśleć, że ja narzekam na moje kilka kilo za dużo Szczerze współczuję im, bo taki stan to kompletna izolacja od świata i ludzi, na granicy śmierci, uzależnienie od partnera/rodzica/przyjaciela i zero nadziei na powrót do życia. Ciężko mi to oceniać, więc poddam ocenie tylko wykonanie dokumentu i fabułę 4/10

Edytowane przez Maniwa
Czas edycji: 2009-01-13 o 16:10
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 17:40   #3490
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez Maniwa Pokaż wiadomość

Dokument "Otyłe dziewczyny i ich partnerzy" - przerażające. Chorzy faceci i kobiety uległe do tego stopnia, by doprowadzić się do takiego stanu. I pomyśleć, że ja narzekam na moje kilka kilo za dużo Szczerze współczuję im, bo taki stan to kompletna izolacja od świata i ludzi, na granicy śmierci, uzależnienie od partnera/rodzica/przyjaciela i zero nadziei na powrót do życia. Ciężko mi to oceniać, więc poddam ocenie tylko wykonanie dokumentu i fabułę 4/10
Tez to widzialam. Straszne. Ci partnerzy to tzw. feedersi - zywiciele. Jak widzialam jak ten stary facet (maz) wychodzi z kfc z zarciem 10kg dla swojej otylwj zony to mi sie slabo zrobilo... I te jego opowiesci z blyskiem w oku o tym, jak sie szybko potrafi sam zaspokoic patrzac na niedolezna ciezarna... Cos okropnego. Na moje oko to najpierw powinni tych mezow pozamykac. To jest jak ubezwlasnowolnienie, ci ludzie sa chorzy po prostu...
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 17:50   #3491
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Bride Wars - hollywodzka komedia romantyczna klasy C**, do bolu przewidywalny, nudny, malo smieszny (kilka momentow) film. Odradzam, choc moze niektorym paniom sie spodoba, bo taka jest grupa docelowa...

** - komedie romantyczne made in Hollywood z zalozenia w najlepszym wypadku sa klasy B, to nie jest najlepszy wypadek...
To ten film ze spaloną- w pewnym momencie- w solarium Anne Hataway?
Widziałam zwiastun.
Wścibsko się zapytam- kto Ciebie na niego zaciągnął?
Sam z siebie chyba nie poszedłeś, Wyraku.
Musiał być powód....
__________________
Kot najgorszego sortu

Edytowane przez Kota
Czas edycji: 2009-01-13 o 17:51
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-13, 18:23   #3492
bradshow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: obecnie Krakowsko ;]
Wiadomości: 1 217
GG do bradshow
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

A ja ostatnio ogladalam Definitly, Maybe.. nawet fajne
__________________
zakupoholiczka
bradshow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 18:29   #3493
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Sezon na misia - 9/10 - świetna bajka obejrzałam po tym, jak zobaczyłam trailer drugiej części w kinie przed Madagaskarem 2, więc chciałam najpierw obejrzeć 1 zabawna, pozytywna, ostatnie pół godziny można płakać ze śmiechu polecam na odstresowanie
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 18:30   #3494
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Mamma Mia! podobało mi się, bo lubię musicale, zwłaszcza z takimi żywiołowymi, barwnymi piosenkami fabuła trochę kiepska, ale można na to przymknąć oko 7/10
Ciekawy przypadek Benjamina Buttona - absolutnie fascynująca historia, nie mogłam się oderwać ani przez chwilę. niebanalny pomysł świetna gra aktorów, szczerze polecam 10/10
Obiecaj mi - cóż ja poradzę ze uwielbiam humor prezentowany u Kusturicy ten film tylko pogłębił moją miłość do niego opowieść o mieszkającym na wsi dziadku, który wysyła swojego (ledwo nastoletniego) wnuka do miasta w poszukiwaniu żony, ponieważ jak sądzi, jego czas dobiega już końca. Perypetii i absurdów co niemiara 9/10
Księżna - świetny, poruszający film, przez cały czas nie mogłam opędzić się od myśli co ja bym zrobiła gdybym była w takiej sytuacji 9/10
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 20:27   #3495
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Tez to widzialam. Straszne. Ci partnerzy to tzw. feedersi - zywiciele. Jak widzialam jak ten stary facet (maz) wychodzi z kfc z zarciem 10kg dla swojej otylwj zony to mi sie slabo zrobilo... I te jego opowiesci z blyskiem w oku o tym, jak sie szybko potrafi sam zaspokoic patrzac na niedolezna ciezarna... Cos okropnego. Na moje oko to najpierw powinni tych mezow pozamykac. To jest jak ubezwlasnowolnienie, ci ludzie sa chorzy po prostu...
A kiedy w wyniku operacji zmiejszenia żołądka, schudła z 320kg do 200kg, stała się dla męża nieatrakcyjna i mieli kryzys małżeński.

A co do tych dokarmiczy, to jest właśnie ciekawe, że nie podchodzi to pod żaden paragraf i policja nie interweniuje. Poza przypadkiem tej innej kobiety, którą facet zamknął w domu i tylko przynosił jedzenie. Strażacy wynosili ją z domu razem z łóżkiem i wtedy mogli interweniować, bo było wezwanie. No ale cóż, ważne, że poza sobą nie szkodzą nikomu innemu.
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 21:13   #3496
PINKinside
Raczkowanie
 
Avatar PINKinside
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 128
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Zmierzch - cudowne, chociaż nie przepadam za tym rodzajem filmów i książek to ten jednak ma coś w sobie, oczywiście 10/10 !

Happy-go-lucky- tragediaa! Obejrzałam 3/3 filmu, bo do końcówki nie potrafiłam się zmusić. Film bez głębszego sensu, nie wciągnął mnie ani trochę. 2/10
PINKinside jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 21:16   #3497
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

7 dusz.

Nie wierzyłam, że filmy po 2000 roku mogą być dobre - a jednak. Mocna opowieść o poświęceniu wszystkiego, co się posiada, z życiem włącznie. Plus Will Smith w głównej roli.
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 22:09   #3498
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez Maniwa Pokaż wiadomość
A kiedy w wyniku operacji zmiejszenia żołądka, schudła z 320kg do 200kg, stała się dla męża nieatrakcyjna i mieli kryzys małżeński.

A co do tych dokarmiczy, to jest właśnie ciekawe, że nie podchodzi to pod żaden paragraf i policja nie interweniuje. Poza przypadkiem tej innej kobiety, którą facet zamknął w domu i tylko przynosił jedzenie. Strażacy wynosili ją z domu razem z łóżkiem i wtedy mogli interweniować, bo było wezwanie. No ale cóż, ważne, że poza sobą nie szkodzą nikomu innemu.
Tez sie nad tym zastanawialam, jak dla mnie to tego meza powinni zamknac za sklonnosci pedofilskie, czy jakie tam, bo to normalnie nie jest...

A jak jeszcze pokazywali, jak on ten dom budowal dla nich i jak najmniej przestrzeni wolnej, zeby ona mogla liczyc na jego pomoc... Szok

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Sezon na misia - 9/10 - swietna bajka obejrzałam po tym, jak zobaczyłam trailer drugiej części w kinie przed Madagaskarem 2, więc chciałam najpierw obejrzeć 1 zabawna, pozytywna, ostatnie pół godziny można płakać ze śmiechu polecam na odstresowanie
Fajniutka bajka
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 22:29   #3499
Coffi
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Venezuela
Wiadomości: 2 380
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

kiedy premiera diablo 3 ?
__________________
Coffi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-13, 22:40   #3500
hotmaui
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 517
Thumbs up Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

+ "Nauki przedmałżeńskie"/ eng."License to Wed"(2007) - z Robinem Williamsem, Mandy Moor... Świetna, przesympatyczna komedyjka )) POLECAM POLECAM POLECAM ))
hotmaui jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 07:15   #3501
1stLaDy
Wtajemniczenie
 
Avatar 1stLaDy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 305
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

HULK INCREDIBLE - niestety, beznadziejny...akcja bardzo skondensowana, jakby chcieli upchnąć parę godzin w jednej; śliczna Liv Tyler, irytujacy do granic mozliwosci swoja nieporadnoscia chucherkowaty Edward Norton; co prawda potwory graficznie dobrze zrobione; prawie przysnęłam 2/10
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

171cm
1stLaDy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 08:25   #3502
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

"Australia"
super
10/10
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 09:46   #3503
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

edit: Szukałam info o pewnym filmie który widizałam na zwiastunie, ale już znalazłam:
http://www.kinomaniak.pl/filmy/benjamin_button/film.php
__________________

Edytowane przez *Catherrine*
Czas edycji: 2009-01-14 o 09:51
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 09:57   #3504
Pysiowata
Raczkowanie
 
Avatar Pysiowata
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 147
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

hej moje pierwsze wejście na to forum..

ostatnio obejrzałam Mrocznego rycerza również jakManiwa ze względu na mojego TŻ, tylko że mnie ten film pochłonął bez reszty! nie lubię tego typu filmów gdzie głównie efekty specjalne się liczą ale ten oprócz efektów miał ciekawe dialogi, a raczej monologi Jockera. Sceny z Jockerem obdzierały ludzi do naga z ich przybranych masek, szczególnie ta kiedy miał być wysadzony w powietrze jeden z dwóch statków... mroczny obraz człowieka się wyłania w takiej chwili..
Mogłabym się się czepiać niespójności filmu ale ogólnie powaliły mnie słowa, słowa i jeszcze raz słowa.
Dla mnie film BOMBA
__________________
08.08.2009 godz.16.00
Pysiowata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 10:30   #3505
wesna
Wtajemniczenie
 
Avatar wesna
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 482
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez Melodia mgieł nocnych Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że zobaczę je wszystkie w kinie
Oj, ja byłam tak nakręcona na te produkcje (Ciekawy Przypadek Benjamina..., Oszukana i Droga do szczęścia), że chyba nie dałabym rady czekać do lutego czy marca . Oh, gdyby premiery dobrych filmów ukazywały się w Polsce wtedy, co w USA . Marzenie....
Jeszcze raz gorąco polecam wszytskie wymienone wyżej flmy

Cytat:
Napisane przez PINKinside Pokaż wiadomość
Zmierzch - cudowne, chociaż nie przepadam za tym rodzajem filmów i książek to ten jednak ma coś w sobie, oczywiście 10/10 !

Happy-go-lucky- tragediaa! Obejrzałam 3/3 filmu, bo do końcówki nie potrafiłam się zmusić. Film bez głębszego sensu, nie wciągnął mnie ani trochę. 2/10
Ze Zmierzchem to chyba jak z nowym Batmanem: albo go kochasz, albo nienawidzisz . Z tego co zauważyłam to oceniacie albo na 1 lub 2, albo na 10 . Ciekawe, ciekawe... nie wiem czy znajdę czas, aby obejrzeć tę produkcje. Warto??

Co do Happy-go-lucky... nie wiem dlaczego większość ludzi rezygnuje z oglądania przed końcówką! To właśnie końcówka tego filmu jest najważniejsza i mimo, że można się zniechęcić na początku bo film wydaje się niemrawy, o niczym i absurdalny, to właśnie końcówka jest tam znacząca. Ja właśnie dzięki końcówce "przejarzałam na oczy" i doceniłam tę produkcję...

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
edit: Szukałam info o pewnym filmie który widizałam na zwiastunie, ale już znalazłam:
http://www.kinomaniak.pl/filmy/benjamin_button/film.php
Ciekawy Przypadek Benjamina Buttona... Polecamy, polecamy . Dla mnie osobiście troszkę przydługowy. Ale chyba już zawsze bedą go wspominać jako film, który zrewolucjonizował sztukę charakteryzacji i scenografii w produkcjach Hollywoodzkich... (PS: Jakże inny od Siedem, Fight Clubu i Zodiaka... a reżyser ten sam)

Ja ostatnio obejrzałam Wrestler / Zapaśnik 7/10
Darren Aronofsky, twórca docenionego Reqiuem dla snu, szokującego Pi i metafizycznego Źródła kręci dramat sportowy?! Oj, zapowidało się nieciekawie . Nie wiem czy mogę oceniać ten film, bo przyznam, że sceny "walk" przewijałam... Po prostu nie byłam w stanie na to patrzec . Na szczęście film oferuje duuuużoooo więcej niż tylko walenie się po gębach, brzuchach, umięsnionych torsach i wbijanie sobie zszywaczy do ciała .

A tak w skrócie, to film jest o tym, że trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejść....
Wielki plus za genialną rolę Mickey'a Rourke . Jako aktor powala na kolana. Zasłużony Złoty Glob, oj zasłużony...
wesna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 14:43   #3506
Lena4
Rozeznanie
 
Avatar Lena4
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 811
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Wklejam Nicole z czasów Martwiej ciszy i dzisiejszą
Nie no pojechałaś po niej równo..
__________________
Istnieje świat, a to rozprasza.


Lena4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 14:57   #3507
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez Lena4 Pokaż wiadomość
Nie no pojechałaś po niej równo..
To nie ja, to jej dezyzje wizerunkowe
__________________
Kot najgorszego sortu
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 15:20   #3508
anetak
Wtajemniczenie
 
Avatar anetak
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 141
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Zmierzch
Mamma Mia
anetak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 15:20   #3509
Lena4
Rozeznanie
 
Avatar Lena4
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 811
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
To nie ja, to jej dezyzje wizerunkowe
Pewnie chciała dobrze
__________________
Istnieje świat, a to rozprasza.


Lena4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 15:57   #3510
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

SZTUCZKI

..... film polecam osobom, które kochają naszą słodko – gorzką rzeczywistość i od filmu oczekują nie tyle wielkich wrażeń wizualnych czy mega kombinowanej intelektualnej zagadki ale odrobiny szczerego śmiechu i zwyczajnego, ciepłego wzruszenia.
recenzja z internetu
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:12.