Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-28, 16:58   #3151
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

halooween ja tez mysle ze to za malo , efekt bedzie taki ze spod twoich beda ci wystawac pojedyncze dlugie kikuty no ale jak chcesz
neverstop nie tylko z naturalnych bloondow z all sie robi siano , z tych ktore zalozyl mi fryzjer (tu we wloszech wiec to na pewno nie byly pasemka z all ) tez po paru tygodniach sie zrobila kupa , no moze nie bylo tragedii ale nie byly takie jakbym chciala zeby byly , i na pewno nie byly tanie albo jakies zmieszane , nie za 500€.
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 17:10   #3152
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Halloweencorexxxx Pokaż wiadomość
Oj nie beda tak wygladaly.Ja sobie wycieniuje sztuczne,by calosc sie nie roznila ze moje beda pocieniowane a te proste.
Nie ma fryzur emo,tylko SCENE ;D .Ja mam taka fryzure ,tapiruje wlosy itp...Tylko tego na tych zdjeciach nie widac bo mam wlosy nieogarniete.
Ogolem to przy moich nie bedzie wygladalo jak 3 druty?
chodzi mi o taki efekt: krótkie potapirowane,a nagle proste długie
http://ikf.com.pl/fryzury-dlugie/fryzura18242.htm
http://ikf.com.pl/fryzury-emo/fryzura220144.htm
http://ikf.com.pl/fryzury-emo/fryzura215631.htm

---------- Dopisano o 18:10 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

a mnie chyba odbija.
coraz bardzie za mną chodzi irokez:
http://ikf.com.pl/irokez-damski/fryzura216846.htm
http://ikf.com.pl/irokez-damski/fryzura201317.htm
http://ikf.com.pl/irokez-damski/fryzura172680.htm

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2009-06-28 o 17:05
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 20:44   #3153
blondi1041
Rozeznanie
 
Avatar blondi1041
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stąd..ale juz niedługo..
Wiadomości: 678
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

fajne te irokezy, tylko czym je utrwalac ?! wydaje sie ze trzeba miec geste wlosy do nich....
__________________

blondi1041 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 21:11   #3154
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

a no fajne , ale wydaje mi sie ze do tak obcietych wlosow trzeba miec ladna buzie i delikatne dziewczece rysy twarzy , w przeciwnym razie bedzie efekt buldoga -babochlopa .. no i trzeba miec odwage zeby sie tak obciachac

alle sprobuj zamoczyc tasmy w goracej , wrzacej wodzie , ja zamoczylam , potrzymalam z 2-3 minuty i mam wrazenie ze sa lepsze , cudow nie ma ale naprawde nie sa juz takie szorstkie , twarde i zbite
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 22:12   #3155
Halloweencorexxxx
Raczkowanie
 
Avatar Halloweencorexxxx
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 77
GG do Halloweencorexxxx
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
chodzi mi o taki efekt: krótkie potapirowane,a nagle proste długie
http://ikf.com.pl/fryzury-dlugie/fryzura18242.htm
http://ikf.com.pl/fryzury-emo/fryzura220144.htm
http://ikf.com.pl/fryzury-emo/fryzura215631.htm

---------- Dopisano o 18:10 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Przy 50 gram powinien byc taki efekt jak na tych zdjeciach?
Halloweencorexxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 22:19   #3156
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez blondi1041 Pokaż wiadomość
fajne te irokezy, tylko czym je utrwalac ?! wydaje sie ze trzeba miec geste wlosy do nich....
gęste włosy i tona lakieru,o tapirze nie wspomnę.
więc,chyba sobie odpuszcze.

Cytat:
Napisane przez Halloweencorexxxx Pokaż wiadomość
Przy 50 gram powinien byc taki efekt jak na tych zdjeciach?
obliczyłam ci ile musiałabys miec do takiego efektu. poczytaj poniżej- zszyte podwójnie.pojedyńczo będzie za mało

dolny pas może mieć12-14 cm razy dwa to daje 25 cm,
druga warstwa to mniej więcej 20-22 cm razy dwa to daje 42 cm,
oraz dwa pasma po 5 cm razy dwa
to daje 20 cm.
powinnaś mnieć skromnie 85-87 cm
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 07:30   #3157
allegro 098767890
Raczkowanie
 
Avatar allegro 098767890
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 231
GG do allegro 098767890
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Ja je potrzymalam cala noc w misce z woda i szamponem i powiem ze sa lepsze popraly sie najgorsze sa te lakiery wiadomo jak chce sobie psiknąc na moje wlosy to zasze cos osadzi sie na te sztuczne no i sie sklejaja, zbijaja a ty ooodeto moczylas w koncu w tym plynie do plukania? Chcialabym to zrobic ale boje sie ze cos im sie stanie....
allegro 098767890 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-29, 09:31   #3158
neverstop
Raczkowanie
 
Avatar neverstop
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 174
Dot.: Firma remy??

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
neverstop wczesniej twierdzilas ze masz syntetyki zmieszane z tasma naturalnych .. jak to w koncu jest



oj koleżanko chyba Ci sie pomyliły osoby przejrzyj kto co pisze, bo odpisujesz mi "neverstop" na coś, czego ja nie napisałam, poza tym nigdy nie pisałam że mam mieszaną taśme ........

Edytowane przez neverstop
Czas edycji: 2009-06-29 o 10:21
neverstop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 10:32   #3159
StokrotkaS
Raczkowanie
 
Avatar StokrotkaS
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 241
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cześc dziewczyny )

Jestem nowa na tym wątku i tak jak wy zamierzam sobie przedłużyc włosy...... : jupi: . przeczytałam prawie wszystkie części wątku i niezły mętlik mam teraz w głowie ale myślę, że decyzja mniej więcej już zapadła z mojej strony, że wybiorę jedną z dwóch metod : albo microringi albo za pomocą tulejek z końcówką silikonową - zastanawiam się tylko, które łączenia mniej widac i które z nich są bardziej estetyczne ... Oglądałam wiele filmów pokazowych ale nie ma to jak zobaczyc efekt na żywo, a tym bardziej miec takie włosy na głowie .... Poza tym moje włosy są cienkie ale mam ich dużo - tak zawsze mówią mi fryzjerki , zniszczone aż tak nie są ale są śliskie i błyszczące - nawet jak zrobię sobie kitkę, to muszę dosyc mocno związac gumką, żeby mi się nie ześlizgnęła i dlatego właśnie się zastanawiam, czy te ringi lub tulejki nie będą mi zjeżdżac ..... :conf used:
Włosy wybiorę napewno naturalne, a poza tym zamierzam je zakupic na allegro u Pani D_o_n_y i mam nadzieję, że będę zadowolona, bo myślę, że spośród oglądanych przeze mnie aukcji, właśnie jej wydała mi się najbardziej wiarygodna, dlatego też chcę zaryzykowac i w związku z tym mam do Pani pytanie - jaki odcień mam wybrac, jeśli chciała bym miec włosy w kolorze ciemnej czekolady? Bo zastanawiam się nad kolorem z Pani aukcji - ciemny brąz lub bardzo ciemny brąz / czarny i nie mam pojęcia, który ładniej wygląda na żywo, bo zaznaczam, że typowo czarnych już bym nie chciała, ponieważ takie noszę na codzień i już mi się znudziły ..... Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi od was wizażanki i od Pani D_o_n_y ;-))))))
__________________
:gotuj e::pazurki :
StokrotkaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 12:11   #3160
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez StokrotkaS Pokaż wiadomość
Cześc dziewczyny )

Jestem nowa na tym wątku i tak jak wy zamierzam sobie przedłużyc włosy...... : jupi: . przeczytałam prawie wszystkie części wątku i niezły mętlik mam teraz w głowie ale myślę, że decyzja mniej więcej już zapadła z mojej strony, że wybiorę jedną z dwóch metod : albo microringi albo za pomocą tulejek z końcówką silikonową - zastanawiam się tylko, które łączenia mniej widac i które z nich są bardziej estetyczne ... Oglądałam wiele filmów pokazowych ale nie ma to jak zobaczyc efekt na żywo, a tym bardziej miec takie włosy na głowie .... Poza tym moje włosy są cienkie ale mam ich dużo - tak zawsze mówią mi fryzjerki , zniszczone aż tak nie są ale są śliskie i błyszczące - nawet jak zrobię sobie kitkę, to muszę dosyc mocno związac gumką, żeby mi się nie ześlizgnęła i dlatego właśnie się zastanawiam, czy te ringi lub tulejki nie będą mi zjeżdżac ..... :conf used:
Włosy wybiorę napewno naturalne, a poza tym zamierzam je zakupic na allegro u Pani D_o_n_y i mam nadzieję, że będę zadowolona, bo myślę, że spośród oglądanych przeze mnie aukcji, właśnie jej wydała mi się najbardziej wiarygodna, dlatego też chcę zaryzykowac i w związku z tym mam do Pani pytanie - jaki odcień mam wybrac, jeśli chciała bym miec włosy w kolorze ciemnej czekolady? Bo zastanawiam się nad kolorem z Pani aukcji - ciemny brąz lub bardzo ciemny brąz / czarny i nie mam pojęcia, który ładniej wygląda na żywo, bo zaznaczam, że typowo czarnych już bym nie chciała, ponieważ takie noszę na codzień i już mi się znudziły ..... Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi od was wizażanki i od Pani D_o_n_y ;-))))))
pani D-O-N-A prawdę powie i ci odpowie
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 14:20   #3161
lolly_girl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 3 722
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

wklejam swoje zdjęcie w clipach, komus obiecalam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Schowek01.jpg (29,2 KB, 236 załadowań)
lolly_girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-29, 15:28   #3162
magdaall
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 29
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

lolly
slicznie wygladasz, naprawde
magdaall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 18:30   #3163
kiciaaa
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 648
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lolly_girl Pokaż wiadomość
wklejam swoje zdjęcie w clipach, komus obiecalam
ale duzo widac
kiciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 19:11   #3164
k.a.s.i.a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 78
GG do k.a.s.i.a
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Witam!
Wlasnie zdecydowalam sie na przedluzenie wlosow przed swoim slubem. Doradzcie mi prosze, czy takie krotkotrwale przedluzenie (najdluzej na 1,5 miesiaca) bardzo oslabi moje cienkie wlosy? Wlosy przedluzane beda metoda "na zgrzewy" (nie wiem jak to sie profesjonalnie nazywa..) I jeszcze takie pytanie. Mialam do wyboru wlosy azjatyckie i sporo drozsze slowianskie. Panie doradzily mi azjatyckie, bo podobno jezeli chodzi o jakosc to niewiele sie roznia, a sa tansze. Natomiast tu na forum czytam, ze sa duuuzo gorsze. Czy wlosy azjatyckie sa naprawde tak kiepskiej jakosci? Bo troche sie podlamalam Place 15zl za pasemko (w Radomiu)
__________________
Miłośćjest jak spacer podczas drobniutkiego deszczu. Idziesz...idziesz...i dopiero po chwili orientujesz się, że przemokłeś... do głębi serca.

k.a.s.i.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 19:13   #3165
lolly_girl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 3 722
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kiciaaa Pokaż wiadomość
ale duzo widac
innego narazie nie mam:P
lolly_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 19:48   #3166
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

lolly ale laska z ciebie! o kurde troszke ciemny ten braz.. to jest "ciemny braz"?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 19:58   #3167
lolly_girl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 3 722
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
lolly ale laska z ciebie! o kurde troszke ciemny ten braz.. to jest "ciemny braz"?
nie mam narazie innego zdjęcia, w rzeczywistości jest jaśniejszy.. jutro zrobię w świetle dziennym jakies zdjecie to jest bodajże odcien nr 2 czyli ten ciemny brąz
lolly_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 20:27   #3168
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

k.a.s.i.a przedluzanie keratyna (na zgrzewy ) moje ,tez cienkie i farbowane wlosy niestety oslabilo ,skutecznie przerzedzilo ..jednym slowem zmarnialy .. wlosy indyjskie sa nawet ok , pod warunkiem ze masz ciemny kolor , bo niestety z jasnych blondow po pewnym czasie sie robi kupa ..jesli zalezy ci tylko na przedluzeniu konkretnie na slub , moze warto pomyslec o clipach , zakladasz i zdejmujesz kiedy chcesz , mniej inwazyjnie i na pewno cie taniej wyniesie .. poczytaj watek w kazdym razie .
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 06:17   #3169
Schranz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Z głośnika
Wiadomości: 3 314
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Poczytałam wątek i już zgłupiałam. Jedni piszą, że blondy naturalne są złe inni, że tylko naturalne.. i ja już nic nie wiem. Mam naturalnie mocno falowane włosy, bardzo jasny blond i jakie powinnam wybrać włosy ? Może ktoś dobierał podobne do swoich i może się podzielić doświadczeniem.
Aha i skoro na allegro są wszystkie "podróby" naturalnych to gdzie mogę kupić clipsy naturalne ?
Niech ktoś pomoże, proszę
Schranz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-30, 08:11   #3170
allegro 098767890
Raczkowanie
 
Avatar allegro 098767890
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 231
GG do allegro 098767890
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Schranz Pokaż wiadomość
Poczytałam wątek i już zgłupiałam. Jedni piszą, że blondy naturalne są złe inni, że tylko naturalne.. i ja już nic nie wiem. Mam naturalnie mocno falowane włosy, bardzo jasny blond i jakie powinnam wybrać włosy ? Może ktoś dobierał podobne do swoich i może się podzielić doświadczeniem.
Aha i skoro na allegro są wszystkie "podróby" naturalnych to gdzie mogę kupić clipsy naturalne ?
Niech ktoś pomoże, proszę



Ja tu juz troszkę jestem ale tez nie wiem i dołączam sie do pytania!! Za miesiac chce kupic clipy naturalne do ślubu i chce aby byly dobre gatunkowo zebym mogla je porzadnie zakrecic ale nie wiem jakie zaczynam juz sie pooli przymierzac wiem ze jest jeszcze czas wogole do wrzesnia ale nie chce zamowic na ostatnią chwile bo sie okarze ze naturalne clipy beda miec inny odcien i znowu bede misiala kombinowac....
allegro 098767890 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 09:29   #3171
fantazja22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Różnie :)
Wiadomości: 47
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Kobity te włosy to R-E-W-E-L-A-C-J-A z CZYSTYM Sumieniem polecam tak jak mi je polecono tu W ogóle nie widać ze są doczepiane u mnie się nikt nie kapnął Mi nie wiele potrzeba aby sobie przedłożyć 3 (!!!!!) grzebyczki

http://www.chichairextensions.com/

Allegro żałuj ze nie kupiłaś
fantazja22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 09:49   #3172
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

fantazja no to czekamy na foty ..
jakie sa te tasmy ?? geste ?? a byl przy nich doczepiony ten atest o ktorym mowila TmargoT , ze tylko te z atestem sa w 100 % naturalne ??
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 11:11   #3173
fantazja22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Różnie :)
Wiadomości: 47
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

oj żebym to ja umiała wkleić to na pewno bym się pochwaliła Włoski są bardzo geste dostałam 8 pasm a używam tylko na razie 1 tej z 3 grzebyczkami i jest super Mama na początku zezwala mnie ze tyle kasy dałam teraz chwali nie wiem czy maja atest gdzie to się sprawdza?
najgorzej kupować na allegro w ciemno kiedyś napisałam emalia o pochodzenia włosów na taka aukcje gdzie tańsze były i tez niby naturalne to mi panienka odp ze tajemnica handlowa no to fajnie sobie pomyślałam ma
Ja mam 613 i przefarbowalam sobie wlsoy bo to nie jest platyna tylko zloty kolor
fantazja22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 12:11   #3174
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

no atest to chyba doczepiony jest do pasemek czy jakos tak , jest napisane 100% human hair (chyba ) .. zdjecie wkleja sie w opcji Zaawansowane (dodawanie fotek ) --->zalacz pliki --> zarzadzaj zalacznikami
allegro dzis rano znalazlam troche czasu i zajelam sie clipami , wyplukalam tasmy(tak z 5 min je moczylam ) we wrzacej wodzie zmieszanej z Cocolino , wlasnie wyschly i .. sa boskie !! takie mieciutkie , jak nowe !! na serio , az sama sie zdziwilam , ciekawe tylko czy efekt utrzyma sie na dluzej czy zaraz po wyjsciu z domu znowu sie zrobia twarde i zbite
TmargoT o co chodzi z tymi wlosami ? niby polnaturalne termofibry lepsze od naturalnych ??
http://allegro.pl/item675849387_tasm...tasm_60cm.html

Edytowane przez ooodeta
Czas edycji: 2009-06-30 o 12:31
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 12:56   #3175
neverstop
Raczkowanie
 
Avatar neverstop
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 174
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

http://allegro.pl/item675849387_tasm...tasm_60cm.html

Matko Święta!!! widziałyście "przedłużanie" tej Pani, która wystawia te włosy na allegro ???

http://allegro.pl/item674053798_ultr...rener_waw.html

spójrzcie na dół na zdjęcia tam jest kilka jej autorskich zdjęć, bo te co są w aukcji powklejane to widziałam na 34923492 stron i nie są jej zdjęciami ale te blondy i te zdjęcia z praktycznie czarnymi włosami i doczepionymi jaśniejszymi kilkoma pasmami brązu albo te nawet nie wyprostowane krótkie przedłużone prostymi drutami Rany CZESKI METAL i na dodatek sama uczy przedłużania włosów (patrz-> przedmioty użytkownika-> kurs przedłużania włosów!!) musiałam to Wam pokazać, nie mogłam się powstrzymać, "profesjonalistka z kursami" m a s a k r a....

Edytowane przez neverstop
Czas edycji: 2009-06-30 o 12:59
neverstop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 14:50   #3176
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Ta pani od przedłużania to ta osoba z blondem z kolorowymi pasmami na pierwszym zdjeciu z Twojego linka. Sprzedaje włosy europejskie po 5 zł pasmo , te same na stronie dobrewlosy.pl kosztują 50 zł ale za 20 pasm . Niezły interes
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 15:09   #3177
StokrotkaS
Raczkowanie
 
Avatar StokrotkaS
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 241
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

no więc same widzicie, jak łatwo się nabrac na allegro A czy któraś z was zamawiała włoski u Pani , która na allegro ma nick d_o_n_a - zanim zamówię, wolę otrzymac od was opinie ) Pozdrawiam !!!
__________________
:gotuj e::pazurki :
StokrotkaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 15:28   #3178
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

sintagma ta dziewczyna wyglada jakby z cyrku zwiala skad wiesz ze to ona ?? ale w takim razie wlosy sa dobre z tym ze gdzie indziej sa tansze ,, no coz ..
stokrotka napisz po prostu maile do ludzi z allegro ktore kupili juz od niej wlosy z prosba o opinie

ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 16:10   #3179
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Koleżanka miała u niej robić włosy ale wydała sie jej troszke hm...zbyt kolorową postacią i zrezygnowała. Włosy firmy exclusive hair są dobre, nawet blondy są syper a i keratyna na łączach jest super jakości
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 17:06   #3180
anna050179
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Witam! Mam takie male pytanko ,czy znacie osobe wykonujaca przedluzenie wloskow metoda clip in we Wroclawiu ,Jeleniej gorze ?.Dziekuje z gory
anna050179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:31.