Manicure hybrydowy ? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-13, 15:05   #91
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny prosze o pomoc jako nowicjuszka prosze o porade w jakie rzeczy musze sie zaopatrzyc w celu wykonania Manicure hybrydowy
na allegro masa jakis roznych firm na shellac jest ciut za drogi
znalazłam cos jak na foto polecacie? używała któraś?
czym sie kierowac w zakupie lampy uv
Co do lampy to najlepiej by miała żarówki z góry i z boku
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 15:34   #92
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Manicure hybrydowy ?

zastanawiam sie nad taka wersja lampy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zestaw3.jpg (10,2 KB, 34 załadowań)
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 19:05   #93
moniisia90
Wtajemniczenie
 
Avatar moniisia90
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 671
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez olack Pokaż wiadomość
ja kupilam z Sunny nails i sa beznadziejne - sa jak zel - geste i ciagnace.
a które kupiłaś? Lacco UV czy Sunny Nails Hybrid?? ja kupiłam kolor lacco, a podkład i wykończenie sn hybrid i powiem, że kolor był w konsystencji fajnego lakieru, który bardzo łatwo się nakładał, jedynie gęsty był finish ale jakoś sobie z nim poradziłam. Hybrydkę taką mam już na stopach 8 dni i nie narzekam póki co.

Cytat:
Napisane przez olack Pokaż wiadomość
wiem przynajmniej ze mozna dostac lepsze niz te z Sunny nails
a w jakiej cenie? bo nie wykluczam opcji dodania nowej firmy, zwłaszcza, że czaję się na wykupienie nowych kolorów 60 zł za 1 kolor to dla mnie narazie jednak za dużo...
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/b702238669.png razem od 06.10.2007
nasz wielki dzień - 06.09.2014
Lenka przyszła na świat 10.05.2015 3320 g 54 cm
Czekamy na drugiego bobasa do kochania - tp 23.04.2017
moniisia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 10:46   #94
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: Manicure hybrydowy ?

nie wiem, czy to dobry wątek, ale chciałam się zapytać jakie długie powinny być paznokcie do manicure hybrydowego. Oczywiście wiadomo, że można go zrobić na każdej długości, ale lepiej zrobić na krótszych czy dłuższych. ja mam ostatnio problem z zapuszczaniem no i co podrosną i chcę isć to zawsze jakiś jeden sie połamie. Więc się zastanawiam, czy iść na krótkie i kosmetyczka tez je ładnie wymodeluje czy iść jednak na dłuższe...
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 19:02   #95
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Manicure hybrydowy ?

dziewczynki a uzywała któraś moze produktów la femme lub Nail Polish Gel?
maja fajne zestawy do Manicure hybrydowego
tylko potrzebuje opinii czy są trwałe jak z aplikacją[COLOR="Silver"]
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 22:49   #96
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
zastanawiam sie nad taka wersja lampy
W tradycyjnej szybciej zrobisz
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 12:34   #97
Nastja84
Raczkowanie
 
Avatar Nastja84
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 54
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Jestem zupelna nowicjuszka w tej kwestii, dlatego mam do was pytanie zanim sie zdecyduje na wyprobowanie tej metody. Jak wyglada usuwanie tego manicuru? Czy odrasta z paznokciem,a potem trzeba go spilowac jak przy tipsach? Tego sie najbardziej obawiam. Nie lubie jak ktos mi niszczy naturalna plytke
Nastja84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-24, 22:28   #98
nysza
Wtajemniczenie
 
Avatar nysza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków/Niepołomice
Wiadomości: 2 260
GG do nysza
Dot.: Manicure hybrydowy ?

a ściągnięcie masy żelowej czy akrylowej niszczy paznokcie ??? pierwsze słyszę , raczej źle wykonana usługa ma takie następstwa ...

hybrydę ściąga się acetonem - nieumiejętnie wykonane również może znacznie osłabić płytkę
__________________
zapraszamhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=245153&page=26

Międzynarodowy Instruktor Stylizacji Paznokci
nysza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 07:35   #99
JUSTYNA803
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Ja mam 2 lakiery nsi oraz bazę i top i jestem zadowolona. Przez tydzień trzyma się naprwdę super, po tygodniu to już zależy od paznokci - u niektórych trochę odpryskuje, u innych jest ok.
JUSTYNA803 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 14:19   #100
Nastja84
Raczkowanie
 
Avatar Nastja84
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 54
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez nysza Pokaż wiadomość
a ściągnięcie masy żelowej czy akrylowej niszczy paznokcie ??? pierwsze słyszę , raczej źle wykonana usługa ma takie następstwa ...

hybrydę ściąga się acetonem - nieumiejętnie wykonane również może znacznie osłabić płytkę
To bardzo mozliwe, ze to nieumiejetne sciaganie tak wlasnie sie konczy. Czytalam o tym na innym forum. Dlatego wlasnie chcialam sie upewnic, ze moje paznokietki zostana w dobrej formie
Nastja84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 17:00   #101
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Laydy's Nails Cosmetics
hot red

jak na 1 aplikacje i zabawę z hybrydkami zadowolona generalnie firma ok obsługa super miło sprawnie jakosc produktów -aplikacja super bez problemowa ,lampe kupiłam osobno na allegro 36w 4 żarówki
ucze sie dopiero ale jest ok mykam po patyczki kosmetyczne i mala korekte musze zrobic tam gdzie powyjeżdżałam
co do trwałosci -zobaczymy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05931.jpg (55,7 KB, 268 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05928.jpg (55,3 KB, 226 załadowań)
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-25, 21:34   #102
nysza
Wtajemniczenie
 
Avatar nysza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków/Niepołomice
Wiadomości: 2 260
GG do nysza
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez Nastja84 Pokaż wiadomość
To bardzo mozliwe, ze to nieumiejetne sciaganie tak wlasnie sie konczy. Czytalam o tym na innym forum. Dlatego wlasnie chcialam sie upewnic, ze moje paznokietki zostana w dobrej formie
kochana dopiero jak znajdziesz dobrą stylistkę paznokci, która pracuje z zamiłowaniem a jej motto to nie szkodzić tylko pomagać - wówczas możesz spać spokojnie a Twoje pazurki będą zdrowe i dopieszczone. Bez względu czy będziesz przedłużać , zelować czy robić tylko manicure.
Tego Ci życzę
__________________
zapraszamhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=245153&page=26

Międzynarodowy Instruktor Stylizacji Paznokci
nysza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 09:30   #103
Nastja84
Raczkowanie
 
Avatar Nastja84
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 54
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez nysza Pokaż wiadomość
kochana dopiero jak znajdziesz dobrą stylistkę paznokci, która pracuje z zamiłowaniem a jej motto to nie szkodzić tylko pomagać - wówczas możesz spać spokojnie a Twoje pazurki będą zdrowe i dopieszczone. Bez względu czy będziesz przedłużać , zelować czy robić tylko manicure.
Tego Ci życzę
Dziekuje bardzo, za rade. Biore sie czym predzej za poszukiwania.

Chialam skorzystac z ofert rabatowych w internecie, ale to zapewne nie jest dobry sposob na znalezienie wiarygodnej manicurzystki Przypuszczam, ze najlepiej popytac znajomych, prawda?
Nastja84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 10:59   #104
yacha
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 45
Dot.: Manicure hybrydowy ?

chyba tez sobie zrobię faktycznie jest tak trwały, jak mówią?
yacha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 13:10   #105
nysza
Wtajemniczenie
 
Avatar nysza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków/Niepołomice
Wiadomości: 2 260
GG do nysza
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez Nastja84 Pokaż wiadomość
Dziekuje bardzo, za rade. Biore sie czym predzej za poszukiwania.

Chialam skorzystac z ofert rabatowych w internecie, ale to zapewne nie jest dobry sposob na znalezienie wiarygodnej manicurzystki Przypuszczam, ze najlepiej popytac znajomych, prawda?
oferty rabatowe na internecie - to zły pomysł ... wiem jak to wygląda z drugiej strony i w 99% jakość takich usług daje wiele do życzenia. A skąd jesteś ??

Cytat:
Napisane przez yacha Pokaż wiadomość
chyba tez sobie zrobię faktycznie jest tak trwały, jak mówią?
potwierdzam moje panie regularnie przychodzą co dwa tyg. i dalej błyszcza jak psu ....
__________________
zapraszamhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=245153&page=26

Międzynarodowy Instruktor Stylizacji Paznokci
nysza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 17:08   #106
chopie
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 106
Dot.: Manicure hybrydowy ?

ja kojarze właściwie tylko Geleration jeśli chodzi o hybrydowy, macie z nim jakieś doświadczenie? 21 dni trwałości to mi się wydaje aż zbyt pi ękne żeby mogło być prawdziwe
chopie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 19:53   #107
Tu_pak
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: szwędam się :)
Wiadomości: 150
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez chopie Pokaż wiadomość
ja kojarze właściwie tylko Geleration jeśli chodzi o hybrydowy, macie z nim jakieś doświadczenie? 21 dni trwałości to mi się wydaje aż zbyt pi ękne żeby mogło być prawdziwe

a jednak prawda Teraz manicure hybrydowy najkrótszy czas zachowania to 2-3 tygodnie, a Geleration to porządna robota.
Tu_pak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 22:24   #108
nysza
Wtajemniczenie
 
Avatar nysza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków/Niepołomice
Wiadomości: 2 260
GG do nysza
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez chopie Pokaż wiadomość
ja kojarze właściwie tylko Geleration jeśli chodzi o hybrydowy, macie z nim jakieś doświadczenie? 21 dni trwałości to mi się wydaje aż zbyt pi ękne żeby mogło być prawdziwe
21 dni przy dobrej hybrydzie to żaden wyczyn - tylko po co ??? jak odrost sprawia że dłonie raczej nosisz w kieszeni bo nie dodaje on akurat uroku
__________________
zapraszamhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=245153&page=26

Międzynarodowy Instruktor Stylizacji Paznokci
nysza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 14:47   #109
olack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 75
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez moniisia90 Pokaż wiadomość
a które kupiłaś? Lacco UV czy Sunny Nails Hybrid?? ja kupiłam kolor lacco, a podkład i wykończenie sn hybrid i powiem, że kolor był w konsystencji fajnego lakieru, który bardzo łatwo się nakładał, jedynie gęsty był finish ale jakoś sobie z nim poradziłam. Hybrydkę taką mam już na stopach 8 dni i nie narzekam póki co.
kupilam takie:
http://www.jaapee.pl/index.php?p5395...y-10-wyprzedaz

i nie jestem zadowolona. Rozmawialam dzis z jedna dziewczyna co tez na nich robi i powiedziala mi ze jak wyciaga dlon z lampy to kolor sie jej kurczy - odstaje od skorek dookola pazurka - wyglada jak juz z odrostem. Pytala dlaczego, ale ja dopiero testuje hybrydy i nie umialam jej odpowiedziec. Moze wy wiecie? Nieumiejetne polozenie? Kiepska jakosc?

Cytat:
Napisane przez moniisia90 Pokaż wiadomość
a w jakiej cenie? bo nie wykluczam opcji dodania nowej firmy, zwłaszcza, że czaję się na wykupienie nowych kolorów 60 zł za 1 kolor to dla mnie narazie jednak za dużo...
60zl za jeden kolor....czyli 15e na moje...
Ja zamowilam baze i top coat w jednym i dwa kolorki na probe z BelArt - czekam na przesylke zeby wytestowac. Cena ze stonki 48zl.

Chyba zaraz zamowie jeszcze z dobrej rady cos na probe.

I przymierzam sie do kupna setu startowego z Axxium....tu gdzie mieszkam wszystkie stylistki uzywaja tylko to, ale cena mnie troche przeraza, bo 22e za jeden kolor 6g, baza 30,50e, top coat 22e...i zeby kupic ich produkty trzeba przejsc szkolenie u nich....bagatelka 330e kurs ktory twa 2,5h... Ale kolorki maja boskie i kusi mnie ta firma stasznie...
olack jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-27, 21:12   #110
kule_czka
Raczkowanie
 
Avatar kule_czka
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 282
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Hej! Mój hybryd trzyma się już 2 tygodnie. Płytka paznokcia wygląda świetnie, nadal się błyszczy, a gdyby nie odrost (nie wiedziałam, że moje paznokcie tak zapitalają, a nie rosną!) wyglądałyby jak świeżo pomalowane. Faktem jest, że płytkę mam raczej twardą. Świetnla alternatywa dla zwykłego lakieru, który niestety na mojej płytce nie trzymał się dłużej niż 3 godziny.
Dziewczyny, może macie jakieś doświadczenia z firmą C&C? Co możecie powiedzieć o tych lakiero-żelach?
kule_czka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 08:17   #111
moniisia90
Wtajemniczenie
 
Avatar moniisia90
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 671
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Wiecie co, mi się kolor (Lacco UV) trzyma naprawde super, ale kurczy mi sie Finish! ten z Sunny Nails ;/ na stopach tego w ogóle nie widać (też tak mam, ale jest niezauważalne dla otoczenia) natomiast, kiedy zrobiłam sobie i mamie na dłoniach to nieciekawie to wygląda, jak kolor po brzegach jest matowy, bo mimo, iż dokładnie pomalawane finishem paznokcie błyszczą się tylko na środkowej części.... złożyłam reklamację do japee, ciekawe co mi powiedzą.

A próbowałyście lakierożeli firmy Diamond Cosmetics?? Mam okazję kupić je w okazyjnej cenie i mają dość dużo kolorów, słyszałam, że ci, którzy spróbowali to deklarują z nimi dalszą współpracę Potrzebne mi są jakieś nowe kolorki
http://www.pazurki.com.pl/shellac.html
co sądzicie?
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/b702238669.png razem od 06.10.2007
nasz wielki dzień - 06.09.2014
Lenka przyszła na świat 10.05.2015 3320 g 54 cm
Czekamy na drugiego bobasa do kochania - tp 23.04.2017
moniisia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 22:44   #112
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez malaanka Pokaż wiadomość
Wiele z nas czasem nie wie gdzie kupować lub szuka podpowiedzi gdzie zrobić paznokcie. Sama też poszukuję pomocy i siadam na jakieś forum by czegoś się dowiedzieć. Dla mnie bardzo ważne są opinie o produkcie albo o firmie. Można ich sporo znaleźć w internecie. Wprawdzie ja zdecydowałam się już na kupowanie w sklepie LNC ale zanim do tego doszło to sprawdziłam pojedyncze produkty w małych ilościach i nie ukrywam szukałam również opinii bardziej siedzących w temacie czyli bardziej doświadczonych niż ja stylistek paznokci. Co do lakierów hybrydowych to możecie poczytać opinie w LNC mają ich już ponad 50 i są one pisane przecież przez klientki, często przecież doświadczone stylistki. http://pl.ladys-nails.eu/pol_m_Lakie...we-UV-705.html
W innych sklepach nie widać opinii klientów albo jest ich raczej mało. Dzisiaj szperałam troszkę po Onecie i w uroda, pielęgnacja znalazłam taki wątek http://uroda.onet.pl/twarz-i-cialo/o...7,artykul.html
albo tutaj bezp. http://uroda.onet.pl/forum/forum.htm...J1bTAwMS5qcw== możecie same ocenić i coś dopisać jeżeli któraś zetknęła się również z innymi lakiero-żelami.
ja polecam ladys nails cosmetics na moich paznokciach 10 dni się trzyma(w trakcie testu jestem) bez odprysków,odrost jest jedynie
nie kurczy sie w lampie lakier uv ani basea&finish , nie ma smug itp ceny przystępne , sprawna obsługa sklepu
jutro składam zamówienie na kolejny kolor nude
__________________
W myślach wszystko ma początek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2011-10-30 o 22:47
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 14:58   #113
Nastja84
Raczkowanie
 
Avatar Nastja84
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 54
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez nysza Pokaż wiadomość
oferty rabatowe na internecie - to zły pomysł ... wiem jak to wygląda z drugiej strony i w 99% jakość takich usług daje wiele do życzenia. A skąd jesteś ??
Ja jestem obecnie we Wroclawiu, ale nie jest to moje miasto rodzinne i jeszcze nie znam go na tyle, zeby wybrac to co dobre. Czy portale zakupow grupowych takie jak www.groupon.pl naprawde sa takie zle? Raczej nie sprzedawaliby samej chaly? Niedawno kupilam tam kupon do swietnej restauracji za pol ceny i bylam meega zadowolona i tym razem kosztowalo mnie to polowe mniej niz zwykle.

Edytowane przez Nastja84
Czas edycji: 2011-11-10 o 09:47
Nastja84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 15:17   #114
nysza
Wtajemniczenie
 
Avatar nysza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków/Niepołomice
Wiadomości: 2 260
GG do nysza
Dot.: Manicure hybrydowy ?

no wiesz dostałaś pewnie mniejszą porcję jedzenia i tyle ... kosmetyka niestety sobie z tym gruponem mniej radzi klientów multum więc np. przykleja się mnie rzęs niż powinno, oliwka do masażu w jednym gabinecie była zastąpiona oliwką do paznokci , mogę wiele przytoczyć takich przykładów ale nie o tym tutaj piszemy
__________________
zapraszamhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=245153&page=26

Międzynarodowy Instruktor Stylizacji Paznokci
nysza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 07:29   #115
zAgatka3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Witajcie wizażanki
Wczoraj zrobilam sobie manicure hybrydowy "Kupiłam" go na portalu zakupów grupowych. Lakiery i top były marki Shellac, na bazę niestety nie zwróciłam uwagi. Zobaczymy jak długo sie utrzyma. Jak na razie jestem bardzo zadowolona. Paznokcie wyglądają jak świeżo pomalowae, błyszczą się. Wyglądają bardzo naturalnie. Pilnie obserwowałam panią kosmetyczkę, co robi, w jakiej kolejnosci itp (oczywiscie wczesniej przygotowałam się i przeczytałam wątek na wizażu). Myslę, ze to świetna alernatywa dla normalnych lakierów, choć jeszcze nie wiem jaka będzie płytka paznokcia po usunięciu.

Edytowane przez zAgatka3
Czas edycji: 2011-11-03 o 07:44 Powód: zapomnialam cos dopisac :)
zAgatka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 16:10   #116
Nastja84
Raczkowanie
 
Avatar Nastja84
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 54
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez nysza Pokaż wiadomość
no wiesz dostałaś pewnie mniejszą porcję jedzenia i tyle ... kosmetyka niestety sobie z tym gruponem mniej radzi klientów multum więc np. przykleja się mnie rzęs niż powinno, oliwka do masażu w jednym gabinecie była zastąpiona oliwką do paznokci , mogę wiele przytoczyć takich przykładów ale nie o tym tutaj piszemy
Szkoda, ze tak jest, bo nie o to tu chodzi :/ Przeciez to ma byc reklama dla gabinetu, a nie antyreklama. Jesli klientka sie dowie to rozpowie na roznych forach i znajomym i tyle z tej reklamy bedzie. Ah masz racje nie o tym tu mowa. Skorzystam z twojej rady. Dziekuje
Nastja84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 21:35   #117
anarKa_
Raczkowanie
 
Avatar anarKa_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 31
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Dziewczyny, przejrzałam cały wątek, ale nie znalazłam odpowiedzi
Czy możecie mi poradzić co robię źle ? Nakładam bazę, trzymam pazurki w lampie ok 4 minut i przemywam cleanerem. No i prawie cała baza schodzi... Czemu? Natomiast na końcu, kiedy kładę top pazurki po przemyciu bardzo się kleją. Help!
__________________
W chwili, w której umiera w nas dziecko, zaczyna się starość.
anarKa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 01:25   #118
olack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 75
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Jesli dobrze zrozumialam to co napisalas...
Zasada jest taka:
- przygotowanie plytki
-cleaner
- baza
-lampa
- kolor
-lampa
-kolor
-lampa
-top
-lampa
...i dopiero teraz Cleaner.

Cleaner na sam poczatek - zeby odltuscic plytke i na sam koniec zeby zmyc warstwe dyspersyjna - ta klejaca.
olack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 10:52   #119
201610041047
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 416
Dot.: Manicure hybrydowy ?

nie wiem czy ktoś już o tym pisał, ja używam lakierów hybrydowych z NeoNail i jest bardzo zadowolona.
ja u na swoich paznokciach robię manicure hybrydowy na tipsie bo już długi czas coś mi nie idzie zapuszczanie i trzyma się po prostu do oporu, miesiąc, nawet dłużej, a ja sobie po prostu lekko go spiłowuję i uzupełniam jak jest odrost.
osoby którym robię na naturalnej płytce mówią że trzyma się im około 2 tygodnie także uważam to za dobry wynik
201610041047 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 12:26   #120
nysza
Wtajemniczenie
 
Avatar nysza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków/Niepołomice
Wiadomości: 2 260
GG do nysza
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cukierka - obojętnie co położysz na "tipsa" czyli zażelowany paznokieć , bądź przedłużony , to będzie Ci się doskonale trzymać , nawet zwykły lakier. Dzieję się tak ponieważ , masa którą masz na nat. paznokciu jest między innymi wolna od sebum, mniej elastyczna i ma lepszą przyczepność.
__________________
zapraszamhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=245153&page=26

Międzynarodowy Instruktor Stylizacji Paznokci
nysza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-12 07:38:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:54.