Offopowe Zapuszczanie, część 50! - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-09, 10:52   #4051
trinee
Zadomowienie
 
Avatar trinee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 541
GG do trinee
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość

Wczoraj złamałam najmniejszego palca u nogi. I siedzę na L4 w domu.
Która stopa? Ja mam problem z małym palcem u lewej, spuchnięty i fioletowy. Przed chwilą byłam na RTG. Jak mi wygięła do zdjęcia to miałam ochotę ją kopnąć. Mój palec skontuzjował się na kamieniu na działce (alejka między działkami) . Już miałam złamane dwa palce, ale u prawej... Zobaczę co na zdjęciu wyjdzie

A wczoraj i przedwczoraj była akcja przeprowadzka. Znaczy wynoszenie swoich rzeczy z mieszkania. Oczywiście małżonek (jeszcze) również załatwił sobie transport. Zabrał co jego i pojechał, mi zostały klucze, bałagan, brudne ściany w kuchni i zepsuta spłuczka

Ale uczucie "zamknięcia" pewnego etapu w życiu i spokoju wewnętrznego- BEZCENNE

Oczywiście teściowa (przyjechała z synkiem) nie omieszkała na do widzenia wyzywać od K*** . Cały czas jej gula skakała, ale nie miała pretekstu do kłótni chora kobieta, psychopatka i socjopatka Gdybym była sama to chyba by się do bicia do mnie rzucili. Bo w piwnicy, gdzie teściowa zaczęła krzyczeć na mnie była moja siostra, jej chłopak i moja mama, która w pewnej chwili weszła pomiędzy mnie a teściową. Wyzywali mnie, siostrę i jej chłopaka. Uspokoili się, gdy chłopak zadzwonił na Policję, że nas obrażają publicznie. Od razu zwinęli się do auta i odjechali. Siostra się jeszcze zastanawia czy złożyć doniesienie za nazwanie jej szmatą (kilka razy)

Edytowane przez trinee
Czas edycji: 2015-07-09 o 11:00
trinee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 16:26   #4052
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Krasko1 Pokaż wiadomość
Kocurzyco..pachy depilatorem? Umarlabym z bolu Ja nogi depilatorem ledwo robię. Kupiłam krem do bikini, może coś to da.. Choć. Kiedyś miałam i byłam niezadowolona
Pierwszy raz boli, a potem to już tylko trzeba pamiętać, żeby przelecieć mniej więcej raz w tygodniu, już bez bólu.
Nogi jakiś czas depilowałam ale nie dałam dłużej rady. Przerzuciłam się na plastry woskowe, ale to też nie było idealne.
Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Niestety nie, sama szukam jakiegoś lepszego, bo ja mam jakiegoś Philipsa, którego dostałam od rodziców jakieś 3-4 lata temu
Ja zajeżdżam Phillipsa, którego dostałam na osiemnastkę 16 lat temu On sam już jest prawie pełnoletni Jak padnie to mam zamiar kupić ten podwodny. Chyba że do tego czasu jeszcze coś ciekawszego wyjdzie.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013


Edytowane przez kocurzyca
Czas edycji: 2015-07-09 o 18:06
kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 16:59   #4053
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Siema
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 18:37   #4054
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
Siema
Hejka!
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 23:08   #4055
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Przywaliłam stopą w narożnik. Myślałam, że chwilę poboli i po sprawie (jak to zawsze bywa przy uderzeniu w mały palec). Ale ból wcale nie przechodził, a nawet się nasilił, aż się rozpłakałam. Pojechałam do pracy, poczekałam 2 godziny, nic nie przechodziło, więc pojechałam do lekarza i jestem na zwolnieniu. Trochę zniekształcony ten palec teraz, opuchnięty, i krwiak mi się zrobił na stopie.

A miałam iść w końcu na siłownię, bo już mam rozpisany trening.
Co za niefart Ile razy ja już przywaliłam gdzieś małym palcem to nie zliczę, ale póki co cały i zdrowy

Cytat:
Napisane przez trinee Pokaż wiadomość
Która stopa? Ja mam problem z małym palcem u lewej, spuchnięty i fioletowy. Przed chwilą byłam na RTG. Jak mi wygięła do zdjęcia to miałam ochotę ją kopnąć. Mój palec skontuzjował się na kamieniu na działce (alejka między działkami) . Już miałam złamane dwa palce, ale u prawej... Zobaczę co na zdjęciu wyjdzie

A wczoraj i przedwczoraj była akcja przeprowadzka. Znaczy wynoszenie swoich rzeczy z mieszkania. Oczywiście małżonek (jeszcze) również załatwił sobie transport. Zabrał co jego i pojechał, mi zostały klucze, bałagan, brudne ściany w kuchni i zepsuta spłuczka

Ale uczucie "zamknięcia" pewnego etapu w życiu i spokoju wewnętrznego- BEZCENNE

Oczywiście teściowa (przyjechała z synkiem) nie omieszkała na do widzenia wyzywać od K*** . Cały czas jej gula skakała, ale nie miała pretekstu do kłótni chora kobieta, psychopatka i socjopatka Gdybym była sama to chyba by się do bicia do mnie rzucili. Bo w piwnicy, gdzie teściowa zaczęła krzyczeć na mnie była moja siostra, jej chłopak i moja mama, która w pewnej chwili weszła pomiędzy mnie a teściową. Wyzywali mnie, siostrę i jej chłopaka. Uspokoili się, gdy chłopak zadzwonił na Policję, że nas obrażają publicznie. Od razu zwinęli się do auta i odjechali. Siostra się jeszcze zastanawia czy złożyć doniesienie za nazwanie jej szmatą (kilka razy)
Kurczę to nieciekawie się u Was dzieje Poważnie myślicie o rozwodzie czy to tylko większa kłótnia? Uwielbiam wtrącanie się osób trzecich, a zwłaszcza teściów
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 07:36   #4056
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
Juz mi przechodzi,leki zadziałaly

Tz jest okropny jak go wkurza w pracy to na mnie sie wyładowuje i to w najgorszy sposob tzn np mówi,ze nie powinnam miec dziecka,ze zrobie z dziecka takiego wariata jak japotem mowi,ze tak nie mysli,ale ja juz nie wiem,chyba sie wrocę do rodzico
w




Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość


Przyszła mi dzisiaj paczka z SheIn. Crop top, białe szorty i bluzka w ptaki Szorty mnie zauroczyły, z przodu są krótsze, a z tyłu minimalnie dłuższe.
Jak dla mnie to mogłyby być z tyłu minimalnie dłuższe, chociaż z cm.
Cytat:
Napisane przez Krasko1 Pokaż wiadomość
Czego używacie do depilacji miejsc intymnych? Mi wiecznie wychodzi pełno krostek..:\
Wosk, mam podgrzewacz, szybko, tanio, na długo. Najlepszy zakup kosmetyczny w zeszłym roku.

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Klasyczny, żółty Collossal od May. - najlepszy od lat
Na zmianę z Eveline Fiberlast srebrnym .
Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
zgadzam się Ogólnie ta seria im się udała


Ja upały znoszę tragicznie Nie mogę spać w ogóle bbo jest za duszno i czym oddychać nie ma. Nawet teraz jak wróciłam do domu to w pokoju sauna
Ja tak samo. W rodzinnym śpię przy otwratym oknie, a tu Tż od razu narzeka, że "mróz" i zawija się kołdrą i KOCEM.

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Ja póki co robilam kilka podejsc do nog i nie daje rady
Depilator jest dobry, jak ktoś ma mało włosów. Jak dużo, to jest strasznie czasochłonne. Zdecydowanie wolę wosk, ale najczęściej i tak golę maszynką, bo nawet wosk długo schodzi jak ma się spore owłosienie.

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Przywaliłam stopą w narożnik. Myślałam, że chwilę poboli i po sprawie (jak to zawsze bywa przy uderzeniu w mały palec). Ale ból wcale nie przechodził, a nawet się nasilił, aż się rozpłakałam. Pojechałam do pracy, poczekałam 2 godziny, nic nie przechodziło, więc pojechałam do lekarza i jestem na zwolnieniu. Trochę zniekształcony ten palec teraz, opuchnięty, i krwiak mi się zrobił na stopie.

A miałam iść w końcu na siłownię, bo już mam rozpisany trening.
Cytat:
Napisane przez trinee Pokaż wiadomość
Która stopa? Ja mam problem z małym palcem u lewej, spuchnięty i fioletowy. Przed chwilą byłam na RTG. Jak mi wygięła do zdjęcia to miałam ochotę ją kopnąć. Mój palec skontuzjował się na kamieniu na działce (alejka między działkami) . Już miałam złamane dwa palce, ale u prawej... Zobaczę co na zdjęciu wyjdzie

A wczoraj i przedwczoraj była akcja przeprowadzka. Znaczy wynoszenie swoich rzeczy z mieszkania. Oczywiście małżonek (jeszcze) również załatwił sobie transport. Zabrał co jego i pojechał, mi zostały klucze, bałagan, brudne ściany w kuchni i zepsuta spłuczka

Ale uczucie "zamknięcia" pewnego etapu w życiu i spokoju wewnętrznego- BEZCENNE

Oczywiście teściowa (przyjechała z synkiem) nie omieszkała na do widzenia wyzywać od K*** . Cały czas jej gula skakała, ale nie miała pretekstu do kłótni chora kobieta, psychopatka i socjopatka Gdybym była sama to chyba by się do bicia do mnie rzucili. Bo w piwnicy, gdzie teściowa zaczęła krzyczeć na mnie była moja siostra, jej chłopak i moja mama, która w pewnej chwili weszła pomiędzy mnie a teściową. Wyzywali mnie, siostrę i jej chłopaka. Uspokoili się, gdy chłopak zadzwonił na Policję, że nas obrażają publicznie. Od razu zwinęli się do auta i odjechali. Siostra się jeszcze zastanawia czy złożyć doniesienie za nazwanie jej szmatą (kilka razy)





Największą wadą pozostania w studenckim na wakacje jest to, że wszyscy pojechali do domów. Tż na wyjeździe służbowym, nie mówię, że się jakoś specjalnie wynudziłam, że najgorszy czas w życiu, czy coś , ale nawet nie było do kogo zadzwonić, żeby wpadł na kawę.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty

Edytowane przez Bellitudoo
Czas edycji: 2015-07-10 o 07:39
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 09:08   #4057
trinee
Zadomowienie
 
Avatar trinee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 541
GG do trinee
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Co za niefart Ile razy ja już przywaliłam gdzieś małym palcem to nie zliczę, ale póki co cały i zdrowy



Kurczę to nieciekawie się u Was dzieje Poważnie myślicie o rozwodzie czy to tylko większa kłótnia? Uwielbiam wtrącanie się osób trzecich, a zwłaszcza teściów
Całkiem poważnie. Wczoraj napisał mi sms-a, że chce dziś przy okazji przepisywania telefonu (wzięty na moją firmę, ale on korzysta i nie zamierza oddawać) porozmawiać o kredycie i rozwodzie. Trochę się denerwuję, ale koleżanka prawniczka doradziła rozwód bez orzekania o winie. Zresztą powiem mu, że czas na rozmowy był. Psuło się już od marca, gdy ja poszłam na studia zaoczne, a on miał wszystkie weekendy wolne. Zaczął jeździć do mamusi i od razu zmieniło mu się zdanie na temat moich studiów. Jadę z rodzicami bo się boję, że przyjedzie z nim teściowa. Już od rana boli mnie brzuch i czuję rewolucję w jelitach....

Później idę zobaczyć ile dostanę za obrączkę bo nie mam z czego zapłacić ZUSu za czerwiec
trinee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-10, 11:13   #4058
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez trinee Pokaż wiadomość
Całkiem poważnie. Wczoraj napisał mi sms-a, że chce dziś przy okazji przepisywania telefonu (wzięty na moją firmę, ale on korzysta i nie zamierza oddawać) porozmawiać o kredycie i rozwodzie. Trochę się denerwuję, ale koleżanka prawniczka doradziła rozwód bez orzekania o winie. Zresztą powiem mu, że czas na rozmowy był. Psuło się już od marca, gdy ja poszłam na studia zaoczne, a on miał wszystkie weekendy wolne. Zaczął jeździć do mamusi i od razu zmieniło mu się zdanie na temat moich studiów. Jadę z rodzicami bo się boję, że przyjedzie z nim teściowa. Już od rana boli mnie brzuch i czuję rewolucję w jelitach....

Później idę zobaczyć ile dostanę za obrączkę bo nie mam z czego zapłacić ZUSu za czerwiec


Nie ma to jak życzliwa teściowa. Nigdy nie zrozumiem tego jak rodzice mogą tak negatywnie wpłynąć na związek swojego dziecka.

U mnie i TŻ był problem zawsze ze strony przyszłego teścia. Nigdy mnie nie lubił.

Nawet jak mieszkaliśmy razem to zawsze musiał znaleźć dziurę w całym. Zawsze mnie porównywał do byłej żony.

Skończyło się to wyprowadzką z mojej strony i TŻ. Przyszły teść sobie siedzi sam. A można było się dogadać.



Powiem wam, że zaczęłam tęsknić ostatnio za domem rodzinnym. W zeszły weekend pojechałam do domu na 2 dni i wypoczęłam za wszystkie czasy.
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 12:30   #4059
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Trinne, strasznie Ci współczuje. Nie pojmuje, jak można pozwalać na wpływ rodziców, przecież to zazwyczaj kończy się nieporozumieniem. Nie pojmuje, że on przychodzi na spotkania z mamusią...
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 12:41   #4060
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Trinne, strasznie Ci współczuje. Nie pojmuje, jak można pozwalać na wpływ rodziców, przecież to zazwyczaj kończy się nieporozumieniem. Nie pojmuje, że on przychodzi na spotkania z mamusią...

Ja też tego nie rozumiem .

Moim rodzice nigdy nie mieli wpływu na moje decyzje życiowe. Raz mieli wpływ i mi to nie wyszło na dobre.

Od tamtej pory sama podejmuje decyzje. Raz lepsze, raz gorsze. Przynajmniej jak coś będzie nie tak pretensje mogę mieć tylko do siebie.
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 18:26   #4061
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Moi też się nie wtrącają. Ja sama też im nie opowiadam nic z mojego sercowego życia, co mogłoby ich niepokoić. Wiadomo, rodzice to rodzice, prawie w 98 procentach będą stać za własnym dzieckiem.

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Dziewczyny, jaki serek wiaderkowy polecacie na serniki?
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-10, 18:58   #4062
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jaki serek wiaderkowy polecacie na serniki?

Z Lidla
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 18:59   #4063
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Czy mi się wydaje czy coś tu się pozmieniało? Posty zrobiły się strasznie nieczytelnie, cytowany tekst zlewa się z postem
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 20:40   #4064
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Jak syn/córka pozwoli to się rodzice wtrącają. Jak Tż nie umiał się postawić i były problemy, gdyby się nie ogarnął na pewno nie bylibyśmy jeszcze razem. Teraz to czasem mu mówię, że mógłby nieco łagodniej i trochę przymknąć oko na pewne sprawy.

Pamfilia, taaa,nowy wizaż. Częściej teraz czytam na Tapatalku niż w przeglądarce.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 22:11   #4065
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

A mi się własnie nie podoba jak przeglądam na telefonie. Koszmar
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 22:15   #4066
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe Zapuszczanie, część 50!

Mi mobilna wersja wizażu też nie. Ale tapatalk bardzo.

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-11, 12:53   #4067
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

To zależy od przeglądarki. W FF cytaty są ładnie, wyraźnie oddzielone w czarnej ramce. W Chrome cytaty się zlewają z resztą.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-11, 15:47   #4068
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez trinee Pokaż wiadomość
Całkiem poważnie. Wczoraj napisał mi sms-a, że chce dziś przy okazji przepisywania telefonu (wzięty na moją firmę, ale on korzysta i nie zamierza oddawać) porozmawiać o kredycie i rozwodzie. Trochę się denerwuję, ale koleżanka prawniczka doradziła rozwód bez orzekania o winie. Zresztą powiem mu, że czas na rozmowy był. Psuło się już od marca, gdy ja poszłam na studia zaoczne, a on miał wszystkie weekendy wolne. Zaczął jeździć do mamusi i od razu zmieniło mu się zdanie na temat moich studiów. Jadę z rodzicami bo się boję, że przyjedzie z nim teściowa. Już od rana boli mnie brzuch i czuję rewolucję w jelitach....

Później idę zobaczyć ile dostanę za obrączkę bo nie mam z czego zapłacić ZUSu za czerwiec
Kurczę przykre bardzo, że tak się sprawy potoczyły Myślałam, że w końcu się dogadacie, no ale skoro toksyczna teściowa ma taki wpływ na niego to nic dziwnego że źle Wam się układa


Co robicie ze schabu? Tata kupił nam ponad kilogram i nie wiem co z tego zrobić. Może jakiś sos, bo zwykłych kotletów w panierce nie jemy
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-11, 19:15   #4069
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

http://mojekucharzenie-bozena-1968.b...-ogorkami.html Ja lubię tak mięcho robić, tylko zamieniam konserwowe na kiszone, bo tamtych nie lubię. Myślę, że ze schabem też pójdzie .


Właśnie wszamałam pizzę na spodzie z kalafiora . Pierwszy raz robiłam, przeepyszne!

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Kurczę, ja mam dwa crop topy, Tż lubi, ale jakoś nie umiem w nich wyjść na ulicę . Niby brzuch spoko, ale się czuję jak gimnazjalistka jakaś. Może z jakąś ołówkową spódnicą, a nie rozkloszowaną pokombinuję, z szortami to już trochę dużo odkrytego ciała. Na kimś mi się bardzo podobają, ale sama jakoś nic nie umiem wymyślić.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty

Edytowane przez Bellitudoo
Czas edycji: 2015-07-11 o 19:17
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-11, 21:45   #4070
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Trinne, trzymam kciuki, żeby wszystko się dobrze potoczyło. Podjęłaś bardzo ważny i na pewno trudny krok. Ale dobry. Mam też nadzieję, że biznes się tak rozkręci, że z tym ZUS'em już problemów nie będzie.
A właśnie, jak tam biznes idzie?

Jestem chyba jakaś zacofana i konserwa ze mnie straszna, ale jakoś nie mogę znieść tych crop topów na ulicach. Tu wszystkie młode nastolatki chodzą w to ubrane. I nie tylko, choć głównie małolatki. Jakoś nie widzi mi się taka stylizacja w centrum miasta czy na zakupach itp Plaża to co innego. Mówię to ja, ta, która ma wieczny problem ciuchowy i nie ma swojego stylu, nie ogarnia mody

Ależ się "spasłam". Co prawda rozmiarowo to może nawet nie ejst pełby jeden rozmiar w górę, bo nadal chodzę w tych samych ciuchach, ale są tak na mnie opięte, że czuję się jak wieprz. Mięśni brak, za to tony bezużytecznego tłuszczu, cellulit. A sprawność fizyczna woła o pomstę do nieba

Ćwiczycie coś?
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-11, 22:34   #4071
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
http://mojekucharzenie-bozena-1968.b...-ogorkami.html Ja lubię tak mięcho robić, tylko zamieniam konserwowe na kiszone, bo tamtych nie lubię. Myślę, że ze schabem też pójdzie .


Właśnie wszamałam pizzę na spodzie z kalafiora . Pierwszy raz robiłam, przeepyszne!

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Kurczę, ja mam dwa crop topy, Tż lubi, ale jakoś nie umiem w nich wyjść na ulicę . Niby brzuch spoko, ale się czuję jak gimnazjalistka jakaś. Może z jakąś ołówkową spódnicą, a nie rozkloszowaną pokombinuję, z szortami to już trochę dużo odkrytego ciała. Na kimś mi się bardzo podobają, ale sama jakoś nic nie umiem wymyślić.
Chyba nawet miałabym wszystko w domu

Aż musiałam wygooglować jak to wygląda

Ze spódnicą chyba jest najbardziej bezpiecznie, często też tak noszę Do szortów nie wstydzę się, bo te crop topy które mam aż tak mocno brzucha nie odsłaniają.
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-11, 23:17   #4072
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
Jestem chyba jakaś zacofana i konserwa ze mnie straszna, ale jakoś nie mogę znieść tych crop topów na ulicach. Tu wszystkie młode nastolatki chodzą w to ubrane. I nie tylko, choć głównie małolatki. Jakoś nie widzi mi się taka stylizacja w centrum miasta czy na zakupach itp Plaża to co innego. Mówię to ja, ta, która ma wieczny problem ciuchowy i nie ma swojego stylu, nie ogarnia mody
Ja też
Tu te crop topy już ze 4 lata się nosi. Do samych topów nic nie mam. Sama nosiłam jak miałam ze 13 lat Modne były wtedy. Do tego dżinsowe szorty i tak się śmigało.
Ale jak ktoś wazy 100 kg i wkłada crop top, do tego dżersejową obcisłą spódnicę midi No ale niech sobie każdy nosi co chce. Ja ostatnio wyglądam jak grundżowa menda Spodnie, T-shirt i koszula w kratkę. Jeszcze trochę i przestane się malować i będę straszyć swoim naturalnym pięknem
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-12, 08:47   #4073
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
Ależ się "spasłam". Co prawda rozmiarowo to może nawet nie ejst pełby jeden rozmiar w górę, bo nadal chodzę w tych samych ciuchach, ale są tak na mnie opięte, że czuję się jak wieprz. Mięśni brak, za to tony bezużytecznego tłuszczu, cellulit. A sprawność fizyczna woła o pomstę do nieba

Ćwiczycie coś?
Mam ten sam problem. Trochę zwalam na tabletki ale sama sobie też trochę folgowałam w zimie i na wiosnę. Ale już odstawiłam fast foody, mniej słodyczy i czipsów, pepsi i cola tylko do drinków w niektóre weekendy.
Mam już rozpisany trening na siłownię, ale kontuzja mnie wstrzymuje. Ciekawe czy zdążę pójść w ramach tego mojego karnetu.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-12, 11:24   #4074
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Mi też by się przydało zacząć coć ćwiczyć. Moja siostra po ciąży nosi rozmiar 32/34 a ja ledwo wciskam się w 36
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-12, 11:31   #4075
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Offtopowe Zapuszczanie, część 50!

Heeej tez zapuszczam włosy, idzie coraz lepiej
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-12, 11:46   #4076
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Offtopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Heeej tez zapuszczam włosy, idzie coraz lepiej
Hej Pierwszy raz u nas na wątku?
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-12, 11:53   #4077
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Offtopowe Zapuszczanie, część 50!

Właśnie nie wiem kiedys przez krótki czas się udzielałam na watku o zapuszczaniu ale nie wiem czy to był ten
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-12, 12:02   #4078
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem. Trochę zwalam na tabletki ale sama sobie też trochę folgowałam w zimie i na wiosnę. Ale już odstawiłam fast foody, mniej słodyczy i czipsów, pepsi i cola tylko do drinków w niektóre weekendy.
Mam już rozpisany trening na siłownię, ale kontuzja mnie wstrzymuje. Ciekawe czy zdążę pójść w ramach tego mojego karnetu.
Też mogłabym zwalić cellulit na tabletki, ale nie oszukujmy się - i bez nich wyglądałabym tak, jak wyglądam. A to wszystko przez słodycze - tony lodów przed snem.
Czas zmienić nawyki żywieniowe i zacząć ćwiczyć.
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-12, 12:04   #4079
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Offtopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Właśnie nie wiem kiedys przez krótki czas się udzielałam na watku o zapuszczaniu ale nie wiem czy to był ten
Prosimy o zdjęcie włosów jeśli można i opis pielęgnacji
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-12, 12:06   #4080
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
Też mogłabym zwalić cellulit na tabletki, ale nie oszukujmy się - i bez nich wyglądałabym tak, jak wyglądam. A to wszystko przez słodycze - tony lodów przed snem.
Czas zmienić nawyki żywieniowe i zacząć ćwiczyć.
Spoko, ja zwalam na tabsy i niedoczynność tarczycy

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;52056208]Prosimy o zdjęcie włosów jeśli można i opis pielęgnacji [/QUOTE]

Zrobie jak TZ wstanie bo sama nie mam jak
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-06 23:21:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:02.