Nie umiem w MakDrajwa, czyli proste rzeczy, które sprawiają trudność - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-20, 21:28   #631
201712242137
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 076
Dot.: Nie umiem w MakDrajwa, czyli proste rzeczy, które sprawiają trudność

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
jak trzeba powiedzieć jaki dzień tygodnia będzie za 9 dni od środy to wtedy mój mózg robi coś takiego
Akurat to jest łatwe . Nie wiem, czy ktoś już tego nie napisał, ale podpowiem, że wystarczy pamiętać, że zawsze za 7 dni od danego dnia tygodnia wypada ten sam dzień - czyli jeśli mamy np. środę, to za 7 dni znowu będzie środa. Wtedy już łatwiej obliczyć, że za 9 dni będzie piątek (wystarczy dodać 2 dni: 7+2).

Ok, czego ja nie umiem:
- jestem totalnym beztalenciem jeżeli chodzi o robienie fryzur bardziej skomplikowanych niż kucyk i ogólnie układanie włosów. Nawet ich porządnie wyprostować nie umiem ;p. Dziewczyny potrafią jakoś uzyskać idealnie proste, a ja jeżdżę po nich tą prostownicą i jeżdżę i efekt nigdy nie jest zadowalający. A wiem, że to nie wina moich włosów, bo np. fryzjerka albo koleżanka już potrafi mi je normalnie wyprostować. Bardzo długo też nie umiałam zapleść warkocza, w końcu się jakoś nauczyłam. Ale już francuski albo inny kłos mnie przerasta.
- Nie umiem używać zapalniczki. Kiedyś absolutnie potrzebowałam ognia, a miałam do dyspozycji tylko zapalniczkę. Męczyłam się tak długo, że potem na palcu wyskoczył mi ogromny pryszcz ;p.
- Nie umiem pstrykać palcami.
- Nie umiem gwizdać.
- Nie umiem tasować kart. To jest dla mnie jakaś czarna magia, jak można tak robić .
- A chyba przede wszystkim mam beznadziejną pamięć wzrokową - serio, to aż mi utrudnia życie czasem. Jak chcę coś zapamiętać, np. jakiś plan itp., to muszę sobie go jakoś "opowiedzieć" na głos, bo z samego patrzenia nigdy nie dam rady, nawet, jeśli będę do niego zaglądać codziennie. Gdzie co się znajduje np. w kuchni to chyba wiem tylko dlatego, że to zapamiętałam jakoś ruchowo - wiem, że po to sięgam tu, a po to idę tu . Ale co śmieszne, z zapamiętywaniem twarzy raczej nie mam problemów.
201712242137 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-20, 23:13   #632
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Nie umiem w MakDrajwa, czyli proste rzeczy, które sprawiają trudność

1. Najbardziej żenująca rzecz, jakiej nie ogarniam, to otwieranie opakowań Oglądam opakowanie z każdej możliwej strony, a i tak zacznę otwierać od strony. A jak już otworzę, to można podejrzewać, że zrobił to głodny kot albo jakiś dziki zwierz... Nie wiem, nie mam pojęcia jak to się dzieje, na to nie ma żadnego usprawiedliwienia.
2. Nie umiem wytłumaczyć, jak gdzieś dojść (ale jak widzę to dość powszechne ). A gdy już tłumaczę, to zawsze używam rąk, choć rozróżniam strony.
3. Nie umiem utrzymać porządku. Tego nie da się logicznie wyjaśnić. Ten syf robi się sam. Z niczego. Nagle. Cały czas.
4. Nie umiem się nie spóźniać. To samo, co z bałaganem. To robi się samo, niezależnie od tego, ile mam czasu.
5. Mam słabą pamięć. Do twarzy, ludzi, wydarzeń, faktów, wszystkiego...
6. Nie umiem "ładnie" jeść. Mój talerz po posiłku zawsze wygląda jakby jadło z niego małe dziecko. Nie jadam w restauracjach, bo aż wstyd. Dobrze, że w Macu ten syf mogę szybko wyrzucić

Wśród rzeczy, które wymieniałyście znalazło się pływanie i krojenie cebuli - nie uważam tego za banalne rzeczy.

A jak poczytałam kontrwątek, to się w ogóle załamałam

Edytowane przez 201708160922
Czas edycji: 2015-09-20 o 23:21
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 09:30   #633
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: Nie umiem w MakDrajwa, czyli proste rzeczy, które sprawiają trudność

Nie umiem włączam i wyłączać z prądu wszelkich przedłużaczy, kabli, itp. Zawsze, kiedy jestem zmuszona to zrobić, coś mi strzela, jakieś iskry a ja cała w nerwach proszę pierwszą lepszą osobę o pomoc w wyciągnięciu wtyczki

Nie umiem ukroić cienko chleba i pomidorów. Z innymi produktami jest OK, ale z tym notorycznie mam problem.

Nie umiem używać zapalniczki, nawet automatycznej, boję się zawsze, że polecę z dymem w powietrze

Nie umiem prasować męskich koszul, zwłaszcza rękawów, na szczęście mąż robi to sam i mu kapitalnie idzie, zawsze jak ja to zrobię, to nie idzie odróżnić uprasowanych od nieuprasowanych.
__________________
KUPUJĘ TYLKO KOSMETYKI NIETESTOWANE NA ZWIERZĄTKACH


Mój blog modowy - zapraszam

http://ana-collection.blogspot.com


Mój instagram: https://instagram.com/anacollection83/





Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 09:51   #634
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: Nie umiem w MakDrajwa, czyli proste rzeczy, które sprawiają trudność

Nie umiem się wyszykować na czas, zawsze albo robię wszystko w biegu, albo jestem gotowa za wcześnie i nie mam co ze sobą zrobić
Nie umiem nosić czarnych spodni i się nie wybrudzić (z dżinsami nie ma tego problemu)
Nie umiem nie pognieść koszuli na sobie
Umalowane usta? No way... chwila nerwów i już cała pomadka zjedzona
Nie umiem wchodzić po schodach jak człowiek, albo wbiegam, albo robię to w podskokach
__________________
Aparatka od 6/05/2016
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-24, 13:51   #635
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Nie umiem w MakDrajwa, czyli proste rzeczy, które sprawiają trudność

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
A jak poczytałam kontrwątek, to się w ogóle załamałam
Dasz linka?
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-24, 15:20   #636
201703081551
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 729
Dot.: Nie umiem w MakDrajwa, czyli proste rzeczy, które sprawiają trudność

-problem z zapamiętywaniem imion i dat urodzenia, choćbym z kimś z pracy rozmawiała parę miesięcy, to zdarza mi się zapomnieć imię lub wiek

-nie umiem siedzieć cicho, zawsze muszę zabrać głos albo się odezwać choćbym nie wiem ile razy obiecywała sobie, że tym razem dam sobie spokój z wszelkimi dyskusjami albo pozostane niewidoczna

-obieranie ziemniaków/ogórków

-tasowanie kart

-prasowanie

-nakładanie różu

-szukanie czegoś w tabelach, na wykresach....istny koszmar dla mnie!!
201703081551 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-24, 15:57   #637
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Nie umiem w MakDrajwa, czyli proste rzeczy, które sprawiają trudność

Też nie umiem milczeć. Czasami niepotrzebnie się odzywam.
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-24, 16:38   #638
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Nie umiem w MakDrajwa, czyli proste rzeczy, które sprawiają trudność

Cytat:
Napisane przez karolinaaa92 Pokaż wiadomość
Dasz linka?
W pierwszym poście jest ☺
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-24, 18:11   #639
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Nie umiem w MakDrajwa, czyli proste rzeczy, które sprawiają trudność

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
W pierwszym poście jest ☺
Dziękuję! Jakoś nie pomyślałam, żeby tam zaglądnąć, gapa ze mnie.
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-25, 13:10   #640
triss_k
Zadomowienie
 
Avatar triss_k
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: jih
Wiadomości: 1 300
Dot.: Nie umiem w MakDrajwa, czyli proste rzeczy, które sprawiają trudność

Nie umiem zapamiętywać nowopoznanych ludzi. To znaczy gdzieś na imprezie TŻ przedstawia mi jakiegoś swojego kolegę z pracy, po 3 miesiącach spotykam go znowu na imprezie i za Chiny Ludowe nie pamiętam gościa. Wyciągam więc rękę i przedstawiam się, a koleś na to "yyy... ale my się już chyba znamy"
Mam tak od zawsze i wciąż, strasznie mnie to denerwuje i peszy bo ludzie myślą, że ich olewam, a ja po prostu nic na to nie mogę poradzić, mój mózg kasuje takie informacje


Ostatnio do teściów przyjechał jakiś wujek TŻ-a, a ja się przez 5 minut chowałam w kuchni bo zastanawiałam się gorączkowo, czy akurat tego Mariana już poznałam i czy to ten sam co jest prezesem gdzieś tam, czy może jednak nie...


Oprócz tego:
- nie umiem w technologie - każde, nie umiem włączyć nawigacji w aucie, nie potrafię spersonalizować ustawień w smartfonie (nienawidzę smartfonów! Chcę swoją Nokię3330!), nie umiem włączyć telewizora, jeżeli dotyczy to jakiegoś VOD albo innego hdmi.
- nie umiem podkręcić włosów na szczotkę
- zakręcić na prostownicy też nie
- nie umiem ukrywać emocji, zwłaszcza tych negatywnych. Zawsze wydaje mi się, że mam kamienną twarz, a potem ktoś mnie pyta, dlaczego jestem taka wściekła/zła/zniesmaczona itp.
- nie umiem odnaleźć się w nowych miejscach, pierwsze dni na siłowni to był koszmar - nie wiedziałam, gdzie mam iść, co robić, jak odkręcić prysznic, jak zamknąć szafkę, czy do części wellness brać ręcznik czy tylko prześcieradło, czy do sauny parowej mam założyć kostium czy nie. Staram się w takich sytuacjach nie wyglądać jak "nowa", a w rezultacie zawsze mam to na czole wypisane
triss_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-26, 07:59   #641
Solvidka
Raczkowanie
 
Avatar Solvidka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 36
Dot.: Nie umiem w MakDrajwa, czyli proste rzeczy, które sprawiają trudność

Cytat:
Napisane przez triss_k Pokaż wiadomość
Nie umiem zapamiętywać nowopoznanych ludzi. To znaczy gdzieś na imprezie TŻ przedstawia mi jakiegoś swojego kolegę z pracy, po 3 miesiącach spotykam go znowu na imprezie i za Chiny Ludowe nie pamiętam gościa. Wyciągam więc rękę i przedstawiam się, a koleś na to "yyy... ale my się już chyba znamy"
Mam tak od zawsze i wciąż, strasznie mnie to denerwuje i peszy bo ludzie myślą, że ich olewam, a ja po prostu nic na to nie mogę poradzić, mój mózg kasuje takie informacje
To możemy przybić piątkę! Nie jestem sama, oh yeah!
Serio, rozumiem Cię doskonale - czasami czuję się jak taka sierota, bo się muszę ludziom tłumaczyć, czemu ich nie rozpoznałam... Niekiedy nawet jak widziałam kogoś takiego kilka razy, ale na tyle krótko, żeby niezbyt mu się przyjrzeć, to gdzieś na mieście też nie poznam I to nie jest ignorancja! Po prostu, jak słusznie określiłaś - mózg kasuje takie inf.
__________________
Gdy Bóg stworzył kobietę, diabeł stał się niepotrzebny...
K. Bunsch
Solvidka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-26, 09:52   #642
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Nie umiem w MakDrajwa, czyli proste rzeczy, które sprawiają trudność

a ja nie umiem naleśników ;(
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-27, 10:29   #643
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: Nie umiem w MakDrajwa, czyli proste rzeczy, które sprawiają trudność

Nie umiem
- utrzymywać porządku
- nie spóźniać sie (zawsze zle ocenie czas potrzebny mi na wyszykowanie sie albo na dojazd)
- rozmawiać z nowo poznanymi ludźmi, najgorzej w pracy bo nie wiem o czym gadac i trwa to u mnie dosc długo, mam wrażenie ze wychodzę wtedy na wariatkę
- odnaleźć sie w nowych miejscach, czuje sie obco i mam dyskomfort ze nie wiem gdzie co jest itd
- zrobic dobrej jajecznicy, moja zawsze jest rozpackana
- odłożyć pieniędzy i powstrzymać sie przed zakupami
- matematyki i liczenia w pamięci, zatrzymałam sie na poziomie gimnazjum
- wypić kawy do końca, zawsze zostawiam nieco na dnie
- nie umiem zapamiętać szybko pewnych rzeczy np. W pracy i wychodzę na głupka mam juz 26 lat i powinnam szybko ogarniać ( ale to pojawilo sie po ostatnich niemiłych przeżyciach wiec tak to sobie tłumacze)



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-27, 19:23   #644
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Nie umiem w MakDrajwa, czyli proste rzeczy, które sprawiają trudność

Cytat:
Napisane przez triss_k Pokaż wiadomość
- nie umiem odnaleźć się w nowych miejscach, pierwsze dni na siłowni to był koszmar - nie wiedziałam, gdzie mam iść, co robić, jak odkręcić prysznic, jak zamknąć szafkę, czy do części wellness brać ręcznik czy tylko prześcieradło, czy do sauny parowej mam założyć kostium czy nie. Staram się w takich sytuacjach nie wyglądać jak "nowa", a w rezultacie zawsze mam to na czole wypisane
Piona! Zawsze, naprawdę ZAWSZE tak mam. Wydaje mi się, ze inni ludzie bez problemu wszystko ogarniają, a ja zawsze coś pokićkam.
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 17:53   #645
DzikiLesnyKot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 163
Dot.: Nie umiem w MakDrajwa, czyli proste rzeczy, które sprawiają trudność

Nie umiem:
- pedicure. To dla mnie jakaś czarna magia, mam długie nogi, nie widzę dobrze co robię, krzywo tnę te paznokcie, każdy w innym kształcie a jeszcze jak mi wrastają to masakra jakaś, dziury robię i w ogóle bleee
-Ułożyć sobie włosów na szczotkę, nawet czesać i suszyć ich jednocześnie. W ogóle nic po za kucykiem nie umiem zrobić z włosami
-odkładać rzeczy na miejsce. W mieszkaniu mam jeden wielki burdel przez to niestety, bo wszędzie walają się moje rzeczy
-jeździć na rowerze. Próbowałam naprawdę. Ponoć strasznie się darłam jak rodzice mnie uczyli, tak, że wstyd było ze mną wyjść. Mój pierwszy chłopak mnie uczył, ale było fatalnie, z drugim poczyniłam postępy, ale okropnie się przestraszyłam jak zjechałam osiedlowego krawężnika i prawie wpadłam po samochód. Wstydzę się tego niemiłosiernie bo stara krowa ze mnie (26 lat kończę niedługo) Teraz z moim obecnym tż uczyłam się na podwórku jego domu ale tak się irracjonalnie bałam, że to nie miało najmniejszego sensu.
-drobno kroić i ładnie podawać potraw. Taki przykład: młodszy brat mojego tż o wiele drobniej ode mnie pokroił warzywa do sałatki jarzynowej, a na prawdę się starałam.
-być dokładna, perfekcyjna
-konturować twarzy brązerem
-być powściągliwa, zawsze podchodzę zbyt emocjonalnie i serdecznie do nowych osób, przez co wychodzę na wariatkę

Edytowane przez DzikiLesnyKot
Czas edycji: 2015-09-28 o 17:54
DzikiLesnyKot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 18:41   #646
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Nie umiem w MakDrajwa, czyli proste rzeczy, które sprawiają trudność

Nie umiem używać folii stretch-owej
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 18:48   #647
Jace
Wtajemniczenie
 
Avatar Jace
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 016
Dot.: Nie umiem w MakDrajwa, czyli proste rzeczy, które sprawiają trudność

Cytat:
Napisane przez karaba_la_sorciere Pokaż wiadomość
Akurat to jest łatwe . Nie wiem, czy ktoś już tego nie napisał, ale podpowiem, że wystarczy pamiętać, że zawsze za 7 dni od danego dnia tygodnia wypada ten sam dzień - czyli jeśli mamy np. środę, to za 7 dni znowu będzie środa. Wtedy już łatwiej obliczyć, że za 9 dni będzie piątek (wystarczy dodać 2 dni: 7+2).
O kurczę, takie proste i oczywiste a człowiek się męczy pół życia
Aż mi siebie żal.


Co mi się ostatnio przypomniało:

*nie potrafię prasować koszul jak normalny człowiek. Jak obserwuję innych, to wygląda łatwo, a jak ja się zabieram za koszule to jest przeklinanie, zgrzytanie zębami i ogólna masakra. Wyprasuję z jednej strony... za chwilę jest pogniecione

*nie umiem w porządek. Jakoś nie dostrzegam tego bałaganu, dopóki jestem w stanie swobodnie poruszać się po pokoju.

*nie umiem w zakupy. Bez listy się nie obejdzie, jeśli muszę kupić więcej niż 3 produkty. Na zakupy ubraniowe zabieram kogoś ze sobą, bo ja to mogę chodzić między wieszakami 10 godzin i nie zauważę niczego fajnego. Moja matka wygrzebie każdą perełkę

*nie potrafię być systematyczna. Podczas sesji ludzie rozplanowują naukę, a ja biegam jak idiotka w panice i uczę się na ostatnią chwilę

*nie potrafię wieszać firanek/zasłonek. Czarna magia
__________________
Nie bierz życia na poważnie, bo i tak nie wyjdziesz z niego żywy.
Jace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-29, 09:00   #648
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Nie umiem w MakDrajwa, czyli proste rzeczy, które sprawiają trudność

Też nie umiem wieszać prosto firan/zasłon.
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-29, 14:16   #649
barbiewera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 31
Dot.: Nie umiem w MakDrajwa, czyli proste rzeczy, które sprawiają trudność

nie umiem skupić sie podczas gotowania. naprawde idzie mi to jak krew z nosa - a to wrzuce na patele schab bez panierki, a to jajka nie dodam do ciasta na nalesniki, a to wody nie posolę...
to na razie tyle z tego co przeszło mi do glowy
__________________
The Chainsmokers & Coldplay - "Something Just Like This"
barbiewera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-30, 09:25   #650
DzikiLesnyKot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 163
Dot.: Nie umiem w MakDrajwa, czyli proste rzeczy, które sprawiają trudność

Jeszcze mi się przypomniało, że nie umiem zamknąć jednego oka, gdy drugie jest otwarte i pstrykać palcami
DzikiLesnyKot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 13:45   #651
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Nie umiem w MakDrajwa, czyli proste rzeczy, które sprawiają trudność

Palcami tez nie umiem pstrykać.
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 15:10   #652
talkshit
Zakorzenienie
 
Avatar talkshit
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: bawimy się powietrzem.
Wiadomości: 16 564
Dot.: Nie umiem w MakDrajwa, czyli proste rzeczy, które sprawiają trudność

- nie umiem wyregulowac sobie brwi

nie jest ze mna tak zle
__________________
Dopiero gdy ulegamy pasji, jesteśmy naprawdę sobą.
Ze wszystkich naszych namiętności
najbardziej określają nas te,
których nie potrafimy okiełznać.

Motocykl
- mój sposób na życie.



talkshit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 12:17   #653
barbiewera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 31
Dot.: Nie umiem w MakDrajwa, czyli proste rzeczy, które sprawiają trudność

o, ja jeszcze nie umiem pompować balonów tzn jak się zmuszę to może napompuję, ale po pierwsze mam jakis chory podświadomy strach, że mi zaraz pęknie, albo nie mogę go napełnic powietrzem, chociaż dmucham z calych sił
zazwyczaj zlecam to komuś innemu
__________________
The Chainsmokers & Coldplay - "Something Just Like This"
barbiewera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 13:09   #654
paulinusiek
Raczkowanie
 
Avatar paulinusiek
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 62
Dot.: Nie umiem w MakDrajwa, czyli proste rzeczy, które sprawiają trudność

Cytat:
Napisane przez barbiewera Pokaż wiadomość
o, ja jeszcze nie umiem pompować balonów tzn jak się zmuszę to może napompuję, ale po pierwsze mam jakis chory podświadomy strach, że mi zaraz pęknie, albo nie mogę go napełnic powietrzem, chociaż dmucham z calych sił
zazwyczaj zlecam to komuś innemu


Hahah o to, to!!! Ja to samo, dmucham dmucham dopóki balonik jest w miarę miękki, a potem przestaje bo się boje, że strzeli mi w buzi
paulinusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 12:34   #655
barbiewera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 31
Dot.: Nie umiem w MakDrajwa, czyli proste rzeczy, które sprawiają trudność

Cytat:
Napisane przez paulinusiek Pokaż wiadomość
Hahah o to, to!!! Ja to samo, dmucham dmucham dopóki balonik jest w miarę miękki, a potem przestaje bo się boje, że strzeli mi w buzi
paulinusiek dokładnie! za dzieciaka kiedyś przynioslam z bazarku śliczny balonik w kształcie serca, zaczynam pompować a tu w pewnym momencie BUM w twarz. Na początku nie wiedzialam, co się stało od tamtej pory balonów ani rusz
__________________
The Chainsmokers & Coldplay - "Something Just Like This"
barbiewera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-17, 23:35   #656
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Nie umiem w MakDrajwa, czyli proste rzeczy, które sprawiają trudność

nie umiem sobie sama farbować włosów (korzystam z pomocy osób trzecich)
nie umiem obsługiwać gps
nie potrafię usmażyć jajecznicy (tylko omlet)
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-19, 04:12   #657
201804271232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 148
Dot.: Nie umiem w MakDrajwa, czyli proste rzeczy, które sprawiają trudność

Fajny temat, trochę podbudowujący.

Bardzo mi wstyd, ale nie potrafię wielu rzeczy związanych ze sprzątaniem, gotowaniem i innymi pracami domowymi. To akurat przez to, że jestem młoda i trochę rozpieszczona, w większości spraw po prostu mnie wyręczano. Od przyszłego roku szkolnego będę mieszkała sama, więc pewnie coś tam wyćwiczę w praktyce. Ale perfekcyjną panią domu raczej już nigdy nie będę Oprócz tego:

- Nie umiem nic z pierdół w stylu robienie balonów z gum do żucia, pstrykanie palcami, nadmuchiwanie balonów. No język w rurkę potrafię zwinąć ewentualnie. I trochę gwizdać, ale słabo.
- Nie potrafię w small talk z obcymi osobami. Na poważne tematy - religijne, polityczne, socjalne potrafię rozmawiać z każdym, ale takie raczej ciężko jakoś gładko wdrożyć. Nawet o seksie potrafię otwarcie rozmawiać. Ale w przypadku zwyczajnych rozmów z nieznajomymi, na ogólne tematy, ograniczam się zazwyczaj do odpowiadania na ich pytania i rozładowywania atmosfery żartami, bo nic innego nie jestem w stanie z siebie wykrztusić.
- Nienawidzę rozmawiać przez telefon. Potrafię tylko z naprawdę bliskimi mi osobami, z innymi strasznie się stresuję, wolę już pójść osobiście. Zanim gdzieś zadzwonię w jakiejś sprawie, muszę to dokładnie przemyśleć, zaplanować i ułożyć sobie kilka potencjalnych scenariuszy w głowie
- Nie umiem malować paznokci, kresek eyelinerem, jakoś ciekawie nakładać cieni, używać bronzera. Właściwie mój makijaż ogranicza się do korektora, tuszu do rzęs, szminki, ewentualnie podkładu lub lekkiego podkreślenia brwi.
- Nie umiem używać pilniczka, mam wrażenie, że nic nie daje
- Mimo, że jestem trochę grammar nazi i u innych szybko wyłapuję błędy, to sama miewam strasznie zawieszenia mózgu i pisząc ''na szybko'' potrafię popełnić straszną gafę lub na chwilę musieć się zatrzymać i zastanowić, czy ''najprostszy'' pisze się przez ''sz'' czy ''rz'', a najlepiej to upewnić się i sprawdzić to w google
- Mimo dosyć dobrej znajomości angielskiego - mam czasami problemy z przypomnieniem sobie podstawowych słówek czy ich pisownią. Długo nie mogłam zapamiętać, jak pisze się ''tomorrow''.
- Ognia też się trochę boję i wolę unikać używania zapalniczki czy niedajboże zapałek.
- Mam problemy z używaniem noża i widelca na raz.
- Widziałam, że przewijało się nieprawidłowe trzymanie długopisu. Akurat to szybko podchwyciłam i już jako naprawdę malutkie dziecko trzymałam perfekcyjnie wszelkie kredki. Za to źle tnę nożyczkami Wiem, jak trzymać je prawidłowo i potrafię się przestawić, ale odruchowo łapię moim sposobem i jakoś wygodniej mi się go używa, mimo że faktycznie ciężko jest ciąć po równej linii. Ale ja to w ogóle jestem słaba w umiejętności manualne, ręce mi się trzęsą.
- Nie lubię próbować nowych rzeczy, uczyć się czegoś przy kimś. Wolę najpierw sprawdzić się w tym w samotności. Mam w sobie coś z perfekcjonizmu i chcę być we wszystkim dobra. Jak sobie pomyślę, że może się okazać, że będę w tej rzeczy bardzo słaba i ktoś to zobaczy (To może być gotowanie czegoś, granie w jakąś grę, no wszystko), to jest mi z tym bardzo źle i się stresuję, często się jakoś wymiguję. Miałam nawet przez to problemy z moim pierwszym chłopakiem i naszymi czułościami czy kontaktami intymnymi na samym początku. Chciałam być od razu najlepsza we wszelakie całowanie czy jeszcze ważniejsze rzeczy , ale nie miałam w tym doświadczenia ani możliwości, żeby gdziekolwiek poćwiczyć, więc strasznie się bałam, że mi kompletnie nie wyjdzie i długo musiał biedaczek poczekać aż się przełamię.

Pewnie jeszcze mogłabym wymieniać i wymieniać, jakbym tak dłużej się zastanowiła. Przydałby się teraz jakiś temat na takie same przyziemne umiejętności, ale które umiemy, żeby nie wyszło, że jestem aż taką pokraką życiową. Na przykład ja potrafią szybko rozróżnić prawą i lewą stronę!
201804271232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-19, 07:56   #658
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Nie umiem w MakDrajwa, czyli proste rzeczy, które sprawiają trudność

Wątek o seksualizowaniu uświadomił mi, że ja w sumie to nie umiem chodzić na wysokich szpilkach i dlatego pewnie ich nie kupuję nawet na wesela
Sztampowa, wszytko jeszcze przed Tobą. Ja niczego nie umiałam ugotować czy ogarnąć w domu, ale po wyprowadzce się nauczyłam
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-19, 08:09   #659
201706191326
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 126
Dot.: Nie umiem w MakDrajwa, czyli proste rzeczy, które sprawiają trudność

Jestem bardzo słaba w motoryce, zarówno małej jak i dużej.

Jak byłam dużo młodsza to słyszałam kilkukrotnie, że "dziwnie chodzę". Na kolacjach biznesowych zdarza mi się przy wybieraniu potraw wziąć pod uwagę trudność w jedzeniu czegoś (nigdy w życiu ryba), niesamowicie kruszę jedząc jakiekolwiek pieczywo. Staram się ubierać po umyciu zębów, bo w przeciwnym wypadku miałabym plamy na ubraniu i zauważyłabym je w pracy.

Ostatnio byłam na bowlingu z teamem z pracy i usłyszałam od szefa, że "nigdy nie widział, żeby ktoś w tak dziwny sposób" pchał te kule (czy jak się nazywa to co się tam robi).

Edytowane przez 201706191326
Czas edycji: 2017-06-19 o 08:10
201706191326 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-19, 08:57   #660
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: Nie umiem w MakDrajwa, czyli proste rzeczy, które sprawiają trudność

Cytat:
Napisane przez Sztampowa Pokaż wiadomość
- Mimo dosyć dobrej znajomości angielskiego - mam czasami problemy z przypomnieniem sobie podstawowych słówek czy ich pisownią. Długo nie mogłam zapamiętać, jak pisze się ''tomorrow''.
- Ognia też się trochę boję i wolę unikać używania zapalniczki czy niedajboże zapałek.
Też mam problem z tomorrow. Za każdym razem sprawdzam w słowniku czy dwa "m", czy dwa "r". I mimo że sprawdzałam już sto razy, wciąż nie wiem.
Z zapalniczką i zapałkami mam identycznie. Zapałek boję się zapalać, bo boję się, że dotknę ognia ręką.


Cytat:
Napisane przez fanka_teleranka Pokaż wiadomość
Jestem bardzo słaba w motoryce, zarówno małej jak i dużej.

Jak byłam dużo młodsza to słyszałam kilkukrotnie, że "dziwnie chodzę". Na kolacjach biznesowych zdarza mi się przy wybieraniu potraw wziąć pod uwagę trudność w jedzeniu czegoś (nigdy w życiu ryba), niesamowicie kruszę jedząc jakiekolwiek pieczywo. Staram się ubierać po umyciu zębów, bo w przeciwnym wypadku miałabym plamy na ubraniu i zauważyłabym je w pracy.

Ostatnio byłam na bowlingu z teamem z pracy i usłyszałam od szefa, że "nigdy nie widział, żeby ktoś w tak dziwny sposób" pchał te kule (czy jak się nazywa to co się tam robi).
Też jak coś zamawiam w towarzystwie to patrzę na trudność jedzenia i czy się zbytnio nie ubrudzę. Nie umiem ładnie jeść trudniejszych potraw.

Poza tym:
- nie umiem pływać pod wodą,
- nie umiem tańczyć,
- nie umiem obsłużyć kasy samoobsługowej.

Edytowane przez rukolka
Czas edycji: 2017-07-30 o 23:05
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-26 17:13:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:40.