paleta do makijażu Ruby Rose :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-12-19, 12:10   #31
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: paleta do makijażu Ruby Rose :)

katrina napisał(a):
> Nie wiecie gdzie te paletki w Krakowie?
Na pewno są pod Halą Targową, z tym, że nie zawsze - czasem trzeba zamówić i czekać aż sprowadzą (w moim przypadku były na drugi dzień). Najlepiej obejść wszystkie stoiska z kosmetykami i na każdym pytać o te paletki. Słyszałam też, że duże stosiko z kosmetykami Ruby Rose jest na Tomexie.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-19, 12:36   #32
zalika
Rozeznanie
 
Avatar zalika
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Watford, Anglia
Wiadomości: 620
Re: paleta do makijażu Ruby Rose :)

Byłam dziś i puderki są po 6zł. Ale ogólnie płacimy 5zł za cienie i 10 jeśli jest ich więcej. Paletka, takie malutkie serduszko 15zł i inne małe też, te większe są po 20-22zł, ale jak się ładnie uśmiechniesz to wszystkie są po 20 Mają też tusze, ale nie pytałam nawet, bo uważam że nie warto. Mogą być stare.

Normalnie oszalałam kupiłam sobie jeszcze dwie paletki:
jedna to duże serduszko - 17 cieni (srebrne, niebieskie, fioletowe, brązowe, złoto), 4 róże i puder, malutki tusz do rzęs, mała kredka, 6 błyszczyków i pędzeliki; druga - 15 cieni(różowe, fioletowe, zielone, niebieskie, srebrne, brązy, złoto), 4 róże, 2 pudry, mały tusz do rzęs, mała dredka, 4 błyszczyki, pędzelki.
Chcę jedną z tych paletek podarować koleżance, po co mi aż 4, ale nie wiem którą. Już zdążyłam się do nich przywiązać
zalika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-20, 09:23   #33
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Re: paleta do makijażu Ruby Rose :)

czesc !!wiecie cio,Ruby Rose to ja nabyłam w KDT/kupieckie domy towarowe/w Warszawie pod Pałacem Kultury.tam jest takie stoisko z Golden Rose,ale sa tez paletki Ruby Rose,ja mam paletke za 35 zł. a sklada sie z-5 czy 6 blyszczykow,4 roży do policzkow,mini maskary do rzes,kredka do oczu,puderek,i chyba z 15 cieniaha plus jeszcze pedzelki i aplikatory+lustereczko.po zdrawiam.;*;*
Estella napisał(a):
> Dam glowe ze bylo
> Ale nie w sklepie,tylko stosiko na swiezym powietrzu
> A wiesz gdzie mozna je kupic jeszcze w Wwie?
>
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-22, 12:57   #34
Basia_K
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 198
Re: paleta do makijażu Ruby Rose :)

Byłam na bazarku, obiecywałam sobie, że nic nie kupię, cieni mam już mnóstwo, ale jak zobaczyłam ile Rosjanka ma tych paletek...No i odeszłam z puderniczką i małymi cieniami...Za wszystko 11 zł. Mnie to chyba już na odwyk trzeba... Jak przeczytam na wizażu, że coś jest fajne, to zaraz mam straszne chciejstwo. A jeszcze jak to coś jest tanie, to już nie ma siły. Ale ile to radości!
Pozdrawiam fanki Ruby Rose!
A ciekawe swoją drogą, jak wejdziemy do Unii, i będą wizy dla Rosjan, to gdzie będziemy kupować te cudeńka!? Mam nadzieję, że sympatyczne Panie "Byznezłomen" zza wschodniej granicy nie będą miały problemu z uzyskaniem wizy. Czego im i nam życzę w Nowym Roku
Basia_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-22, 14:08   #35
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: paleta do makijażu Ruby Rose :)

ja tesz ce taka paletke
Jak bede szukac sukienki to zajrze do KDT i moze gdzies ja beda mieli,kupilabym sobie chociazby na sylwestra i studniowke)
aaale sie napailam
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-22, 14:32   #36
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: paleta do makijażu Ruby Rose :)

ej a tak wogole to popatrzcie sobie na niektore opakowania,na cyzm sa wzorowane
http://rubyrose.ru/photogallery/phot...ak_HB-2360.jpg
http://www.europarfum.ru/products/rubyrose/rr_71_b.jpg na przyklad ta w niebieskim opakowaniu
http://www.europarfum.ru/products/rubyrose/rr_72_b.jpg
http://www.europarfum.ru/products/rubyrose/rr_41_b.jpg pierwsze co mi sie rzucilo w ocyz to 2000
http://www.europarfum.ru/products/rubyrose/rr_12_b.jpg te kredeczki fajnie wygladaja,czy sa one u nas dostepne czy nie bardzo?
http://rubyrose.ru/Kosmet/pomada.htm tu jeszcze mozna sobie poogladac
fajne blyszczyki
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-22, 14:53   #37
EDAK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 409
Re: paleta do makijażu Ruby Rose :)

a jak z tymi puderkami? ale w osobnych kasetkach, dobre są? nie wysuszają twarzy, nie tworzą palm?
EDAK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-12-25, 20:54   #38
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Re: paleta do makijażu Ruby Rose :)

Ja mam taki fajny listek z sześcioma fajnymi kolorami za które zapłaciłam podajże 6-7 zł (było to ze 2 lata temu). Zgadzam się z dziewczynami - szukaj ich na bazarkach bo ja jeszcze kosmetyków z tej firmy w drogerii nie widziałam.

Życzę wspaniałego Sylwestra!!!

P.S. Moje są kanadyjskie.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-25, 22:22   #39
Nanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 56
GG do Nanna
Re: paleta do makijażu Ruby Rose :)

HEJ DZIEWCZYNY!!! Paletki mozna spokojnie kupić na Allegro widziałam wiele razy! Nie wiem jak z cenami ale wiem że napewno są . Pozdrawiam wszystkich Sylwestrowo!!!
Nanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-25, 22:28   #40
Oliweczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 17
Re:paleta do makijażu Ruby Rose-do alinab

Jakiś czas temu Ruby Rose mieli na rynku we Wrzeszczu, sprawdź, dawno tam nie byłam.
Oliweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-25, 22:34   #41
Oliweczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 17
Re: paleta do makijażu Ruby Rose - w W-wie

Wpadnij na stadion dziesieciolecia, tam znajdziesz cały przegląd oferty Ruby Rose - cienie, paletki, tusze, lakiery, błyszczyki... ceny chyba lepsze niż w KDT, no i zawsze można ponegocjować
Oliweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-12-26, 23:10   #42
Rybeńka
Raczkowanie
 
Avatar Rybeńka
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 65
Re: paleta do makijażu Ruby Rose :)

Witaj...
Też mam chrapkę na te cienie. Ruby Rose to czeska firma, niedawno byłam na ich firmowej stronie-bardzo ciekawe kosmetyki. Gdzie je kupić? Najlepiej na Allegro www.allegro.pl czasami są genialne oferty. A ceny za Ruby Rose naprawdę są niskie.
Pozdrawiam i życzę miłych zakupów
Ania

Lee napisał(a):
> hej dziewczyny!
> Przeglądałam sobie ostatnio KW i natknęłam się na paletę do mikjażu firmy Ruby Rose. Zawiera 9 cieni do powiek (!!!) 2 pudry, dwa róże do policzków i kredkę do oczu...
> Paleta dostała dobre oceny recenzentek.. więc to chyba nie taki pic na wode
> i teraz moje pytania: czy czasem zgłaszającej się nie pomyliło z ceną? tylko 15 zł.???
> Gdzie można dostać taką paletę? Moge popytać w zwykłych drogeriach?
> No i ostatnie : jedna recenzentka napisała o rozszerzonej wersji takiej palety z lakierami do paznokci i błyszczykami. Ile takie cudo może kosztowac i czy też mam go szukać w sklepach kosmetycznych
> Podejrzewam,że na te pytania mogą odpowiedziec mi tylko recenzentki owej palety... wiec bede czekać
>
> buziaki
> ps.ŚNIEG!!!
Rybeńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:57.