Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-12, 17:17   #1951
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

u mnie 5 miesiac bez tabl:
-zmiany samopoczucia
-nieregularne @
-pogorszenie cery-teraz jest lepiej
-placzliwosc, sennosc, zmeczenie
-wypadajace wlosy-w zyciu tyle ich i nie wylatywało(
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 23:30   #1952
Anusia_piekniusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anusia_piekniusia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 689
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
u mnie 5 miesiac bez tabl:
-zmiany samopoczucia
-nieregularne @
-pogorszenie cery-teraz jest lepiej
-placzliwosc, sennosc, zmeczenie
-wypadajace wlosy-w zyciu tyle ich i nie wylatywało(
U mnie niestety jest podobnie Co prawda dopiero koniec 2 miesiąca bez tabsów ale:
1. Włosy - odkąd pamiętam miałam długie gęste włosy do pasa, to była moja chluba, teraz codziennie wyciągam je garściami! z konieczności musiałam ściąć je do ramion, a po domu chodzę w chustce na głowie bo nie nadążałam ze zbieraniem włosów po domu. Ponadto gigantyczny łupież, którego nie umiem zwalczyć i mocno przetłuszczające się włosy (kiedyś myłam co 4-5 dni, teraz muszę codziennie). Znajomi co chwila mnie się pytają, czy ze mną jest coś poważnego, czy biorę jakieś silne leki, że tak tracę włosy, a ja już nie mam siły nic tłumaczyć
2. Cera - mam 27 lat, a pryszcze jak nastolatka
3. Chwiejność nastrojów, jakieś "dołki" psychiczne, itp.
4. Oczywiście także nieregularne @
5. No i żadnego wzrostu libido !! A podobno to tabsy je hamują...

Ogólnie - katastrofa... Mój gin powiedział, że do pół roku się wszystko wynormuje, więc pozostaje mi czekać.
Acha - brałam tabsy przez 6 lat - 3 lata logest i później yaśmin
Anusia_piekniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 09:24   #1953
Dominika080
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 34
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

U niektórych po odstawieniu jest koszmar. Serdecznie współczuję U mnie akurat całkiem dobrze, bo cera mi się wcale nie pogorszyła, a okres od razu był w miare regularny (1-2 dni przesunięć).
Dominika080 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 11:59   #1954
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

ja tez mialam okres normalny a uz 3 @ byl inaczej;]
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 22:47   #1955
anais74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 17
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

dziewczyny myślałam.że dostałam okresu po 19 dniach pomylka w liczeniu po 24. ale to nie okres tylko jakies plamienie juz 2 dzien a okresu nie widac ech!!!
anais74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 10:37   #1956
Alicja08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 22
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

a jak u was wygladal ten pierwszy okres po odstawieniu?przyszedl regularnie czy dlugo czekalyscie? mnie spoznia sie 3 dzien piersi w ogole mnie nie bola co dziwe bo zawsze przed miesiaczka bolały,sluz taki rozny ze nie moge zidentyfikowac co i jakjuz zaczynam schizowac..
Alicja08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 11:16   #1957
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

ja 1 okres mialam normany po 28dc.
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-14, 11:58   #1958
bubelmart
Rozeznanie
 
Avatar bubelmart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Opola
Wiadomości: 775
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

po odstawieniu, nareszcie jest - dłuuugo wyczekiwany (pojawił się po 65 dniach cyklu, niespodziewanie, bo nic wcześniej nie bolało..) okres
2 miesiące stresów, już się miałam do gina umawiać, ale natura wszystko sama załatwiła
co jeszcze po odstawieniu? jakiś pryszczyki na plecach i na twarzy kilka, ale już coraz lepiej poza tym samopoczucie bardzo ok z libido się nie wypowiem, bo chłopa brak ale jakby chyba większe (no właśnie, a faceta ni ma )
__________________
'Gdy w pewnym momencie twojej codzienności potrąci Cię na przejściu dla pieszych samochód, połóż się leniwie na ulicy, roześmiej się życiu w twarz i powiedz, że i tak jesteś dzisiaj senny...'

anyone who can touch you
- can hurt you or heal you
bubelmart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 13:04   #1959
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

u mnie dzisiaj odstawienia dzień 7...
i tak mniej jajniki nap... znaczy bolą, że masakra;/
i włosy muszę myć codziennie w tym tygodniu;/
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 13:20   #1960
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 703
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

Jestem około tydzień po odstawieniu i cały czas mam plamienie. Poza tym żadnych innych złych skutków "po"
Behemoth666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 19:28   #1961
Pachnąca_trawą
Zadomowienie
 
Avatar Pachnąca_trawą
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

odstawiłam tabletki z histerii - brałam przez 4 miesiące Dianę - miałam napady depresji, ochotę tylko na jedno- spać, w dniu wizyty u ginekologa nie mogłam zmieścić się w spodnie w których chodziłam miesiąc wcześniej..nienaturalne, obrzydliwe boczki, wielgachne uda. załamałam się totalnie i nie poszłam do lekarza, odstawiłam tabletki i naprawde wróciła mi chęć do życia.

teraz tylko czekam, aż zacznę chudnąć- zawsze miałam obsesję na punkcie swojej figury, płaczę patrząc w lusterko. przemianę materii mam dobrą, dużo ćwiczę.. wątpię, żebym przytyła tak nagle bo jem tak jak zawsze, ale ten tłuszcz- zwłaszcza na boczkach wydaje się być taki 'nienaturalny'..
jak szybko uda mi się to zgubić nie biorąc tabletek?..wiecie coś dziewczyny na ten temat?
__________________
Wild child.
Pachnąca_trawą jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-15, 07:09   #1962
pola7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 91
Question Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

Dziewczyny, jeszcze takie pytanko... Słyszałam, że po odstawieniu tabletek, należy uważać.. Jeśli planuje sie dziecko, to warto poczekać, aż cykl się ureguluje. Nie powinno sie zachodzic w ciążę zaraz po odstawieniu tabletek. Czy to prawda? Jeśli tak, to jaki jest "książkowy" okres, który należy "przeczekac"?
pola7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 08:36   #1963
hotmaui
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 517
Exclamation Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

"Jeżeli stosowałaś tabletki antykoncepcyjne, odczekaj co najmniej 3 miesiące, a jeśli to możliwe nawet pół roku przed próbą poczęcia. Tabletki antykoncepcyjne wypłukują bowiem z organizmu kwas foliowy, magnez, cynk i witaminy z grupy B, potrzebne do prawidłowego rozwoju płodu."

Źródło: Onet.pl
hotmaui jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 09:54   #1964
Alicja08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 22
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

u mnie po odstawieniu zadnych niepokojących objawów w pierwszym tygodniu wyskoczyly mi ze 3 pryszcze:P ale wszystko szybko zeszło i do tej pory nie mam wiekszych problemów z cera moze nie jest taka idealnie równa jak przy braniu tabletek ale zadnych wiekszych pryszczy i innych paskudztw nie ma chociaz bylo ich sporo przed rozpoczeciem brania tabsów, co do wagi została taka sama bo po tabletkach nie przytyłam nawet 1kg, włosy tez mi sie nie przetłuszczają jak pisza niektóre z was, jedyne co to moze troszke zmniejszyly mi sie piersi nad czym niestety ubolewam bo nie byly nigdy zaduze:P ale tabletki tez nie spowodoswały duzego ich wzrostu:P no coz jak kogo natura obdazyla tak ma...:P jeszcze tylko czekam na ten okres... dzisiaj 32 dzień cyklu a jego jak nie było tak nie ma nawet dziś zrobiłam test - negatywny, co troche mnie uspokoiło, ale wiecie jak to jest różne mysli przychodza do głowy jak tak czeka sie na ten okres, i w dodatku poczyta te niektóre wątki na wizazu
Alicja08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 10:20   #1965
Ska
Zadomowienie
 
Avatar Ska
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 935
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

Alicja08 napisałaś, że po odstawieniu nie przytyłaś.
czyli po odstawieniu się tyje? ja słyszałam, że ew jak zaczyna się brać, a nie jak odstawia.. hmm..
__________________
Szczęśliwa.
Ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 13:57   #1966
Alicja08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 22
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

sory, rzecyzwiscie przejęzyczenie chodziło mi ze nie schudłam
Alicja08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 20:52   #1967
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 3 436
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

Drogie kobietki, mam pytanie do Was. Zacznę brać lada moment Microgynon21 i w ulotce pisze, że jeśli wystąpi silny ból w klatce piersiowej, zaburzenia widzenia lub podwójne widzenie oraz silne bóle nóg i obrzęki itp., to tabletki należy niezwłocznie odstawić. Liczę się z tym, że mogę wystąpić skutki uboczne, ale nie muszą być one aż takie. Jednak to są hormony i nigdy nic nie wiadomo. Dlatego jeśli pojawią mi się bóle nóg czy obrzęk, nawet po pierwszej czy drugiej tabletce, np. taki będzie mi np. trochę ciężko chodzić, albo będę miała trudności ze staniem, to co powinnam wtedy zrobić? W którymś wątku jedna z Wizażanek opisała taki swój przypadek silnego bólu nóg po pierwszej, czy kilku pierwszych tabletkach).
Czy przerwać, czy przyjmować tabletki dalej, żeby może organizm się spróbował przyzwyczaić? Trudno tu mi powiedzieć czy akurat według mnie ból czy obrzęk będą silne, bo stopień nasilenia jest u każdego inny i każdy ma inny próg bólu. Nie chcę też panikować, tylko chciałabym wiedzieć co robić w razie czego w takim wypadku, aby sobie solidnie nie zaszkodzić.
mysza007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 22:12   #1968
anais74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 17
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

No i pieknie po 26 dniach dostalam okresu najpierw te plamienia a potem normalnie jak przy tabletkach w niedziele rano okres przyszedl .Dzien wczesniej bolala mnie glowa ogolnie zle się czułam a jak mnie zaczal bolec dół brzucha to jakoś już wiedziałam że dostane i super może to odstawienie nie bedzie tak masakryczne bo nic innego mi nie dolega.Chodze teraz na aerobik i mam nadzije że zrzuce te 10kg ktore mi przybyly prze ostatnie 2 lata.
anais74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 07:50   #1969
Ska
Zadomowienie
 
Avatar Ska
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 935
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

mysza007 ja parę miesięcy temu zmieniłam Yasmin na Micogynon 21, bo te drugie są refundowane i nic mialam żadnych skutków ubocznych - żadnych zawrotów czy bólów nóg.
ale jeśli coś takiego się pojawi myślę, że nie ma co brnąć dalej i je odstawić. i oczywiście skontaktować się z lekarzem
__________________
Szczęśliwa.
Ska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-16, 08:20   #1970
blanx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dreamland
Wiadomości: 1 124
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

mnie wczoraj zaczęło kłuć coś, chyba jajniki...ciekawe ile będę czekać na pierwszy "prawdziwy" okres od 2 lat ;-)
blanx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 10:49   #1971
Alicja08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 22
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

ja mam takie pytaie, bo odstawiłam tabletki, ale lko z tego powodu ze ukradli mi torebke w ktorej były a gina dosc długi termin wiec stwierdizlam ze moze i to dobrze i zrobiłam przerwe, z tym ze dzisiaj mija juz 34 dzien cyklu a ja nadal nie mam okresu, jak juz pisalam wczesniej zrobilam test-negatywny, myslicie ze mozna zaczac brac nowe opakowanie nie czekajac na ten okres? bo z tego co tutaj czytałam to niektore dzieczyny bardzo dlugo na niego czekały a mnie troche zalezy na czasie.Moze zrobic ten drugi test zeby wygluczyc ciaze na 100% i jesli wyjdzie negatywny to moge zaczac je brac? czy lepiej czekac na ten okres? dodam ze test zrobiłam 16 dni od ostatniego stosunku wiec teoretycznie powinien dac prawidłowy wyik prawda?
Alicja08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 10:54   #1972
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Alicja08 Pokaż wiadomość
ja mam takie pytaie, bo odstawiłam tabletki, ale lko z tego powodu ze ukradli mi torebke w ktorej były a gina dosc długi termin wiec stwierdizlam ze moze i to dobrze i zrobiłam przerwe, z tym ze dzisiaj mija juz 34 dzien cyklu a ja nadal nie mam okresu, jak juz pisalam wczesniej zrobilam test-negatywny, myslicie ze mozna zaczac brac nowe opakowanie nie czekajac na ten okres? bo z tego co tutaj czytałam to niektore dzieczyny bardzo dlugo na niego czekały a mnie troche zalezy na czasie.Moze zrobic ten drugi test zeby wygluczyc ciaze na 100% i jesli wyjdzie negatywny to moge zaczac je brac? czy lepiej czekac na ten okres? dodam ze test zrobiłam 16 dni od ostatniego stosunku wiec teoretycznie powinien dac prawidłowy wyik prawda?
tylko, że miesiąc przerwy to żadna przerwa... tylko sobie niepotrzebnie namieszasz jak teraz zaczniesz brac tabletki znowu
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 12:01   #1973
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 3 436
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ska Pokaż wiadomość
mysza007 ja parę miesięcy temu zmieniłam Yasmin na Micogynon 21, bo te drugie są refundowane i nic mialam żadnych skutków ubocznych - żadnych zawrotów czy bólów nóg.
ale jeśli coś takiego się pojawi myślę, że nie ma co brnąć dalej i je odstawić. i oczywiście skontaktować się z lekarzem
Ska dziękuję serdecznie za odpowiedź. W razie czego będę też miała numer do mojej lekarz, gdyby się coś zaczęło dziać, ale staram się być dobrej myśli.
mysza007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 12:45   #1974
Alicja08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 22
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
tylko, że miesiąc przerwy to żadna przerwa... tylko sobie niepotrzebnie namieszasz jak teraz zaczniesz brac tabletki znowu
czyli jest taka mozliwosc zeby zaczac brac bez okresu? chce poczekac do tego okresu i zaczac brac od nowa, przerwa nie była zalezna ode mnie ale zeby tak sobie całkowicie nie namieszac postanowiłam nie brac ich chociaz przez miesiac poniewaz z ostatniego opakowaina jakie złuzyłam zdazyłam wziasc 18 tabletek(wiem ze to nie do konca dobrze bo lepiej wziasc cale opakowanie i dopiero skonczyc)a wizytę wyznaczona miałam dopiero dokładnie 14 dni od ostatiej tabletki wiec ta przerwa pomiedzy kolejnym opakowaniem byłaby i tak sporo za duza. nie wiem czy nie napisałam tego zbyt skąplikowanie:P
Alicja08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 13:56   #1975
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Alicja08 Pokaż wiadomość
czyli jest taka mozliwosc zeby zaczac brac bez okresu? chce poczekac do tego okresu i zaczac brac od nowa, przerwa nie była zalezna ode mnie ale zeby tak sobie całkowicie nie namieszac postanowiłam nie brac ich chociaz przez miesiac poniewaz z ostatniego opakowaina jakie złuzyłam zdazyłam wziasc 18 tabletek(wiem ze to nie do konca dobrze bo lepiej wziasc cale opakowanie i dopiero skonczyc)a wizytę wyznaczona miałam dopiero dokładnie 14 dni od ostatiej tabletki wiec ta przerwa pomiedzy kolejnym opakowaniem byłaby i tak sporo za duza. nie wiem czy nie napisałam tego zbyt skąplikowanie:P
musisz poczekać na okres, ale nie rób więcej takich przerw bo to jest jeszcze gorsze niż brak przerw...
jak chcesz przerwe to 6 m-cy.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 20:23   #1976
Alicja08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 22
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
musisz poczekać na okres, ale nie rób więcej takich przerw bo to jest jeszcze gorsze niż brak przerw...
jak chcesz przerwe to 6 m-cy.
Dziękuje bardzo za radę, tak jak mowie iestety przerwa nie z mojej winy i w mało odpowiednim momencie tak wiec chce wrocić do tabletek, mam nadzieje ze wiecej takich pechowych sytuacji miec nie będe tylko ten brak okresu troche mnie martwi tymbardziej ze ten sluz taki dziwny:| raz jest raz nie ma raz taki raz inny , obecnie nie ma go praktycznie w ogole, ciezko okreslic jaka ta faza cyklu i kiedy tego okresu się spodziewac...
Alicja08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 09:43   #1977
kale
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Oca
Wiadomości: 629
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

Po odstawiniu tabletek już trochę czekam na ten okres. Więc byłam u mojej ginekolog i przepisała mi tabletki na wywołanie okresu ( kolejny hormon). Jest w ciągu ich brania, więc mam nadzieję, że po ich odstawieniu dostanę w końcu ten okres.
kale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 11:48   #1978
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 3 436
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

Kobietki chciałam zapytać o taką rzecz (może, któraś z Was też tak miała i choćby przez to zrezygnowała z tabletek). Otóż dziś wzięłam pierwszą tabletkę Microgynonu. Moja lekarz przepisała mi je za względu na bolesne miesiączki i torbiel. Jestem 2,5 godziny po przyjęciu pigułki i słuchajcie ból brzucha od okresu mam nie do zniesienia, mogę tylko siedzieć w bezruchu, nie mogę ani chodzić, a tym bardziej leżeć-ból jest tak rwący, że po prostu się zwijam. Na dodatek moja lekarz pozwoliła mi na przyjmowanie tabletek przciwbólowych tylko w przerwie siedmiodniowej, a ból jest jeszcze gorszy niż dotychczas. Czy to normalne??
mysza007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 12:00   #1979
urszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 51
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

Nie rozumiem dlaczego nie pozwoliła Ci brać tabletek przeciwbólowych. Ja bym wzięła jeżeli tak bardzo Cię boli. A w następnym miesiącu już ich nie będziesz potrzebowała, bo będzie dużo lepiej.
urszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 12:06   #1980
hotmaui
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 517
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

Ja też tego nie rozumiem :| Nawet zwykłego IBUPROMU czy NoSPy? :| Nigdy nie słyszałam o czymś takim Wyjaśnił dlaczego? Masz się tak męczyć cały dzień? Bidulka
hotmaui jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:32.