tolerujesz swojego mężczyznę jak ma w'' czubie''? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-23, 21:20   #1
basia444
Raczkowanie
 
Avatar basia444
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 72

tolerujesz swojego mężczyznę jak ma w'' czubie''?


no wiecie juz o jedno piwko za dużo
zauwazyłam choćby na przykładzie mojej paczki,kazda dziewczyna swojego gani,--a to za głośno albo do rzeczy gada,nie zachowuje sie jak trzeba,w tańcu szarpie,itp,itd-same wiecie ,ale to samo u innych w ogóle a w ogóle nie przeszkadza,no w końcu jest impreza i ma być wesoło
basia444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 21:28   #2
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: tolerujesz swojego mężczyznę jak ma w'' czubie''?

Można się dobrze bawić,ale są pewne granice.Co za dużo to niezdrowo.Nie chciałabym żeby mój facet narabął się jak....i robił burdy,czy kleił się do innych panienek po pijaku.Byłoby mi strasznie wstyd i napewno byłabym wściekła na niego. Naszczęście ja nie mam takiego problemu,bo mój facet jest typem domatora,co nieoznacza że się z nim nudze.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 21:32   #3
basia444
Raczkowanie
 
Avatar basia444
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 72
Dot.: tolerujesz swojego mężczyznę jak ma w'' czubie''?

atka,ale ja niemam na myśli,ze partner jest tak pijany ,ze o bozym świecie nie wie
no ale już taki stan ''wesolutko-alarmowy''
basia444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 21:53   #4
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: tolerujesz swojego mężczyznę jak ma w'' czubie''?

jak przegina wystarczy jedno moje spojrzenie i juz jest przywolany do porzadku
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 21:56   #5
Halinusek
Raczkowanie
 
Avatar Halinusek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 164
GG do Halinusek
Dot.: tolerujesz swojego mężczyznę jak ma w'' czubie''?

Mój jak ma w czubie straasznie się do mnie klei czasami to jest uciążliwe, ale lepiej że się klei do mnie,a nie innych panienek bo musiałabym
__________________
Jestem Boska Włochata I Boska
Halinusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 21:56   #6
Silly
Zadomowienie
 
Avatar Silly
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: *:*Ibiza*:*
Wiadomości: 1 167
Dot.: tolerujesz swojego mężczyznę jak ma w'' czubie''?

ja nie mam takich niestety problemow moj mezczyzna nie pije a takiego to szukac tylko ze swieca
__________________
Silly


Silly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 21:58   #7
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: tolerujesz swojego mężczyznę jak ma w'' czubie''?

moje Kochanie zawsze zachowuje sie w porządku. nie wazne w jakim jest stanie [chociaz w takim 'gorszym' stanie byl juz bardzo dawno], zawsze pamieta, aby sie mna zaopiekowac i o mnie pamietac-nie ma tak, ze nagle o mnie zapomina, albo zachowuje sie jakby byl innym czlowiekiem. w ogole jak pije [a nie zdarza się to często] to raczej wie, kiedy przystopowac.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-23, 22:27   #8
takasobieania
Zadomowienie
 
Avatar takasobieania
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 672
GG do takasobieania
Dot.: tolerujesz swojego mężczyznę jak ma w'' czubie''?

Oj musze coś tu napisać odnośnie zachowania mojego TŻ po alkoholu.
Ogólnie na codzień jest pedantem (ale znośnym) i jak sie okazujue po alkoholu równiez.
Choćby był w stanie prawie nieprzytomnym (co mu sie rzadko zdarza) to ZAWSZE musi umysc ząbki, pościelić łóżko (tzn poprawic po mnie, rozciągnąc lepiej prześcieradło) i popodrzucać poduszką co by miękka była.
Ostatnio nawet oskarżył mnie że chciałam go oszukac i położyc na krzywo pościelonym łóżku.
Zawsze wtedy umieram ze śmiechu.
On na drugi dzien nic nie pamiętał
__________________

moje obrazki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=117813
takasobieania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 04:20   #9
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: tolerujesz swojego mężczyznę jak ma w'' czubie''?

Na szczęście mój obecny TŻ nigdy nie robi z siebie pajaca. Właściwie to nigdy go nie widziałam pijanego. Raz czy dwa był lekko na rauszu, ale zachowywał się jak dżentelmen Natomiast poprzedni upijał się w każdy weekend i zachowywał się jak palant. Raz narobił mi straszliwego wstydu przed znajomymi, którzy nas zaprosili do siebie na działkę, bo zaczął sie szarpać z jakimś ich sąsiadem, była wzywana policja.. Raz przyłapałam go w klubowym szalecie z jakąś panną bez majtek, a raz po prostu mnie zgwałcił, bo nie chciałam się z nim kochać. Rano oczywiście nigdy niczego nie pamiętał, były zawsze przeprosiny, kwiaty i noszenie na rękach.
Wtedy to wszystko jakoś znosiłam, ale jak teraz, z perspektywy czasu o tym myślę..Boże, czemu ja taka ślepa byłam??
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 06:12   #10
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: tolerujesz swojego mężczyznę jak ma w'' czubie''?

kiedys tak, ale od jakiegos czasu odbija mu ;( wszyscy staja sie wazniejsi a mnie przestaje wtedy dostrzegac, takze nie ukrywam ma zakaz picia, szczegolnie wodki.. plusem jest to ze pije rzadko, no i nigdy beze mnie, ale przykre jest gdy sie nawali i wyzywa sie na mnie za wszystko i ma daleko gdzies jak ja sie czuje itp
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 07:06   #11
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: tolerujesz swojego mężczyznę jak ma w'' czubie''?

Ja jeszcze nie widziałam mojegp TŻ pijanego Po pierwsze dlatego, że ma silny łeb do picia

Parę razy zdarzyło mu się iść z kumplami i wrócić dość pijanym, ale ja go wtedy nie widziałam na szczęście
Generalnie po kilku piwach staje się bardziej rozgadany i się wygłupia i śmieje(ale bez piwa też tak jest )
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-24, 07:23   #12
gosik79
Zakorzenienie
 
Avatar gosik79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 4 009
Dot.: tolerujesz swojego mężczyznę jak ma w'' czubie''?

Obecny TŻ (jesteśmy razem 4 lata z hakiem) nigdy się nie upija, pozwala sobie na 2,3 drinki i tyle. Nawet jego rodzice mówili mi, że tylko raz w życiu widzieli go pijanego po jakiejś tam osiemnastce i na tym poprzestał a ma 29 lat. Czasem chciałabym żeby choć raz się lekko upił, żeby zobaczyć jak się wtedy zachowuje.

Poprzedni chlał jak zawodowiec, po półlitrze wypitym na głowę stał prosto i gadał całkiem do rzeczy, kto go słabo znał nie zorientowałby się że jest pijany. Lubił popić (marynarz) ale wtedy budziło się w nim zwierzę, stawał się bardzo złośliwy i gwałtowny w stosunku do mnie (podobnie jak facet Spray), teraz sama się sobie dziwię, że tyle z nim wytrzymałam.
gosik79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 08:22   #13
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: tolerujesz swojego mężczyznę jak ma w'' czubie''?

Cytat:
Napisane przez Silly Pokaż wiadomość
ja nie mam takich niestety problemow moj mezczyzna nie pije a takiego to szukac tylko ze swieca
mój też nie pije no może od czasu do czasu piwko, ale ogólnie nie, wiec nie musze sie o nic martwić
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 08:37   #14
Szczepcio
BAN stały
 
Avatar Szczepcio
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 978
Dot.: tolerujesz swojego mężczyznę jak ma w'' czubie''?

Nie mam z tym problemu, bo mój TŻ wie kiedy przestać, nigdy go nie trzymam za rączke, ma swój rozum.
Szczepcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 09:26   #15
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: tolerujesz swojego mężczyznę jak ma w'' czubie''?

mój chłopak też nie pije-nie lubi, no lampka wina to wiadomo że przyjemność,albo ajerkoniak mojej roboty ;P ale wódki nie lubi,piwo mu śmierdzi
mi zresztą też
na sylwestra sie upił i nic,bo sie jak widac upija na wesoło moj ojciec zawsze naciska na imprezach na glos mowi"a Rafal nie pije,Rafal nie pije!" i wszyscy mysla ze ja mu nie pozwalam albo coś a on nie lubi po prostu
ale to i dobrze
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 09:30   #16
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: tolerujesz swojego mężczyznę jak ma w'' czubie''?

jak moj facet ma w czubie to ja wtedy tez poza tym nie zauwazam zadnych niepokojacych znakow gdy juz sobie wypije, zazwyczaj wtedy to on musi sie mna zajmowac bo to ja mam w czubie
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 11:16   #17
agnieszka k
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka k
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wypłoszewo
Wiadomości: 3 576
Send a message via Skype™ to agnieszka k
Dot.: tolerujesz swojego mężczyznę jak ma w'' czubie''?

ja go toleruje. nawet bardziej niz jak nie ma w czubie.
__________________



Essence mania trwa


agnieszka k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 11:22   #18
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: tolerujesz swojego mężczyznę jak ma w'' czubie''?

ja nie.
przez ostatnich prawie 10 lat 4 razy się zdarzyło. mam ochotę wtedy go udusić.
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 11:26   #19
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: tolerujesz swojego mężczyznę jak ma w'' czubie''?

moj tez pije raczej rzadko, wodki prawie nigdy jesli juz to piwko. a jak sie upije to sie robi taki slodziudki misiaczek ze hoho i zawsze chce sie kochac
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-24, 11:31   #20
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: tolerujesz swojego mężczyznę jak ma w'' czubie''?

Toleruję,bo zachowuje się normalnie.
Nie grandzi,nie gada glupio,nie robi scen,nie szuka zaczepki,nie flirtuje z innymi babami.
Zachowuje się tak jak na trzezwo.
Poza tym rzadko się zdarza by przesadzil z alkoholem.
Czesciej to ja jestem ta wypita i to mnie trzeba do porzadku przywolywac,bo jestem z lekka agresywna
__________________
.
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 11:55   #21
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: tolerujesz swojego mężczyznę jak ma w'' czubie''?

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
jak moj facet ma w czubie to ja wtedy tez poza tym nie zauwazam zadnych niepokojacych znakow gdy juz sobie wypije, zazwyczaj wtedy to on musi sie mna zajmowac bo to ja mam w czubie
Skąd ja to znam
agness86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 12:46   #22
Pulpecja:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Pulpecja:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 727
Dot.: tolerujesz swojego mężczyznę jak ma w'' czubie''?

a jak mój TŹ sobie wypije to mu się lover włącza. Przyklei się taki do mnie i nie chce puścić Czasem to bardzo uciążliwe, zwłaszcza jak jesteśmy u kogoś na imprezie, bo w klubie spoko, jest ciemno i nikt nie zwraca na nas uwagi.
Jak więcej wypije to zaczyna głupio gadać i nie cierpię tego. Na szczęście ma silną główę więc rzadko mu się to zdarza.
Najczęsciej jest tak,że tylko ja wiem kiedy jest pijany Reszta ludzi nie wie, bo trzyma się prosto,aż tak nie bredzi i w ogóle.
__________________
"W trudnej sytuacji życiowej nie masz lepszego sposobu na znalezienie ratunku, niż zwrócić się do Prawdziwego Mężczyzny w tonacji Zbolałego Kurczątka. "
Pulpecja:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 13:23   #23
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: tolerujesz swojego mężczyznę jak ma w'' czubie''?

Cytat:
Napisane przez basia444 Pokaż wiadomość
no wiecie juz o jedno piwko za dużo
zauwazyłam choćby na przykładzie mojej paczki,kazda dziewczyna swojego gani,--a to za głośno albo do rzeczy gada,nie zachowuje sie jak trzeba,w tańcu szarpie,itp,itd-same wiecie ,ale to samo u innych w ogóle a w ogóle nie przeszkadza,no w końcu jest impreza i ma być wesoło

Moj narzeczony uwielbia piwo oczywiście w rozsądnych ilościach, na weekend czasami dla relaksu łykniemy sobie troszkę, "troszke" to znaczy ja 1-2 a partner 2-3 .Kiedy jesteśmy na jakies imprezce ( i oczywiście partner nie prowadzi) % jest o wiele więcej .. a jak zachowuje sie mój piwosz? Uuu jest bardzo wesoły, nogi same rwa mu sie do tańca, poważnie, jak juz weźme w obroty to koniec , z drugiej strony staje sie nieco za głośny, zwłaszcza kiedy publlicznie mówi mi jak bardzo mnie kocha no i za bezposredni, powieksza mu sie współczynnik zazdrości o kogokolwiek z płci męskiej, kto np przypadkowo na mnie spojrzy.
I tak na marginesie całkiem poważnie, niekiedy są sytuacje,że zabraniam mu kupic piwo np w ciągu tygodnia kiedy po pracy ma ochote razem ze mną odpręźyć się...kiedy porządnie przetłumaczy mi ze chce tylko abyśmy miło spedzili wieczorek... zgadzam się.Skąd u mnie takie zachowanie/wahanie? Mój ojciec 10 lat temu miał powazny problem z alkoholem i niestety czesto patrze przez jego pryzmat.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 18:01   #24
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: tolerujesz swojego mężczyznę jak ma w'' czubie''?

Cytat:
Napisane przez basia444 Pokaż wiadomość
no wiecie juz o jedno piwko za dużo
zauwazyłam choćby na przykładzie mojej paczki,kazda dziewczyna swojego gani,--a to za głośno albo do rzeczy gada,nie zachowuje sie jak trzeba,w tańcu szarpie,itp,itd-same wiecie ,ale to samo u innych w ogóle a w ogóle nie przeszkadza,no w końcu jest impreza i ma być wesoło
przeszkadza mi kiedy TŻ więcej wypije, przeszkadza mi że zaczyna gadać nie wiadomo o czym, chyba myśli że to jest śmieszne a to po prostu jest głupie, ale u innych mi to nie przeszkadza, jest się z czego pośmiać Przeszkadza że zaczyna się wygłupiać np. skakać czy coś ale u innych mi to nie przeszkadza --> jest z czego się pośmiać Mój TŻ nie pije często i dużo, więc niby nie mam o co mieć pretensji jak raz na jakiś czas nogi i język mu się plączą ale jakoś strasznie się wtedy denerwuję. Jednak wydaje mi się że on nie jest śmieszny w takich spontanicznych rzeczach, natomiast nawet bęknięcie mojego kolegi jest bardzo śmieszne Być może dlatego że mój ojciec pije i gada takie pierdoły że aż nie chce się siedzieć w jedym mieszkaniu. A no i jak ja się wygłupiam to oczywiście mi też to nie przeszkadza
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 18:41   #25
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: tolerujesz swojego mężczyznę jak ma w'' czubie''?

Cytat:
Napisane przez Silly Pokaż wiadomość
ja nie mam takich niestety problemow moj mezczyzna nie pije a takiego to szukac tylko ze swieca
Mój też nie pije

Jak już to rzadko i okazjonalnie.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 18:43   #26
sylwusiaczek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 118
Dot.: tolerujesz swojego mężczyznę jak ma w'' czubie''?

nie widziałam jeszcze mojego TŻ-ta pijanego, bo zwykle gdy jesteśmy na imprezie to prowadzi.
A szkoda, jestem ciekawa jak się wtedy zachowuje
__________________
nieszczęśliwiezakochana

http://pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

sylwusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 19:03   #27
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: tolerujesz swojego mężczyznę jak ma w'' czubie''?

nienawidze alko ;/ i kiedy moj TZsobie wypije, co ma mi za złe ze go nie puszczam z kolegami na piwo, mam obszedzenie i tyle

wrr po co ktos wymyslij alkohol wg mnie zbędna rzecz przez którą są same problemy
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 19:25   #28
basia444
Raczkowanie
 
Avatar basia444
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 72
Dot.: tolerujesz swojego mężczyznę jak ma w'' czubie''?

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
przeszkadza mi kiedy TŻ więcej wypije, przeszkadza mi że zaczyna gadać nie wiadomo o czym, chyba myśli że to jest śmieszne a to po prostu jest głupie, ale u innych mi to nie przeszkadza, jest się z czego pośmiać Przeszkadza że zaczyna się wygłupiać np. skakać czy coś ale u innych mi to nie przeszkadza --> jest z czego się pośmiać Mój TŻ nie pije często i dużo, więc niby nie mam o co mieć pretensji jak raz na jakiś czas nogi i język mu się plączą ale jakoś strasznie się wtedy denerwuję. Jednak wydaje mi się że on nie jest śmieszny w takich spontanicznych rzeczach, natomiast nawet bęknięcie mojego kolegi jest bardzo śmieszne Być może dlatego że mój ojciec pije i gada takie pierdoły że aż nie chce się siedzieć w jedym mieszkaniu. A no i jak ja się wygłupiam to oczywiście mi też to nie przeszkadza
o właśnie wskazówko,o tym mówię,jak się bawimy w gronie znajomych i jak mojemu się już język plącze ,albo gada jakieś przydługie dowcipy to jestem wkurzona na maksa a u innych mi to nie przeszkadza,i zawsze widzę ,ze każda swojego strofuje
basia444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 18:52   #29
Pulpecja:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Pulpecja:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 727
Dot.: tolerujesz swojego mężczyznę jak ma w'' czubie''?

Cytat:
Napisane przez basia444 Pokaż wiadomość
o właśnie wskazówko,o tym mówię,jak się bawimy w gronie znajomych i jak mojemu się już język plącze ,albo gada jakieś przydługie dowcipy to jestem wkurzona na maksa a u innych mi to nie przeszkadza,i zawsze widzę ,ze każda swojego strofuje
Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
przeszkadza mi kiedy TŻ więcej wypije, przeszkadza mi że zaczyna gadać nie wiadomo o czym, chyba myśli że to jest śmieszne a to po prostu jest głupie, ale u innych mi to nie przeszkadza, jest się z czego pośmiać Przeszkadza że zaczyna się wygłupiać np. skakać czy coś ale u innych mi to nie przeszkadza --> jest z czego się pośmiać Mój TŻ nie pije często i dużo, więc niby nie mam o co mieć pretensji jak raz na jakiś czas nogi i język mu się plączą ale jakoś strasznie się wtedy denerwuję. Jednak wydaje mi się że on nie jest śmieszny w takich spontanicznych rzeczach, natomiast nawet bęknięcie mojego kolegi jest bardzo śmieszne Być może dlatego że mój ojciec pije i gada takie pierdoły że aż nie chce się siedzieć w jedym mieszkaniu. A no i jak ja się wygłupiam to oczywiście mi też to nie przeszkadza
o matko myślałam,że tylko ja tak mam nie wiem czemu, u innych mnie to śmieszy,a mój TŻ wtedy wydaje mi sie taki... żałosny? ja go naprawdę kocham,ale nie mogę znieść jak jest pijany
__________________
"W trudnej sytuacji życiowej nie masz lepszego sposobu na znalezienie ratunku, niż zwrócić się do Prawdziwego Mężczyzny w tonacji Zbolałego Kurczątka. "
Pulpecja:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 21:45   #30
beta-ina
Rozeznanie
 
Avatar beta-ina
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 723
Dot.: tolerujesz swojego mężczyznę jak ma w'' czubie''?

Hm...NIE nie toleruje absolutnie. Wkurza mnie wtedy 100 razy bardziej, jest śmieszny ale w ten niesmieszny sposób, żałosny...tak ja go widze wtedy. Zawsze sie wkurzam i gadam..."nie pij więcej ,bo jestes pijany" ale to tylko go denerwuje. I nie musi byc strasznie pijany, wystarczy pare piw, jak nabierze takiego głupiego chumoru i "giętkiego" języka
beta-ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:26.