missworld 2004 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-12-04, 13:29   #31
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Re: a kazachstan ma dorysowane brwi:)

Moje faworytki
1)Hiszpanka- super naturalna dziewczyna
a dalej (kolejność przypadkowa )
Hong Kong China - pierwsze zdjęcie- super
Greczynka - oczyska
Angielka - wygląda na taką seksowną uwodzicielkę , Rosjanka (nie wydaje się być typową dziewczyną z Rosji, że się tak wyrażę )
Ukrainka- niewysoka, ale zgrabna i z ładną buzią
Włoszka - taka latynoska
no i może Węgierka- bo ładna ale wydaje się być zwykła
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-04, 14:03   #32
paliziomka
Zadomowienie
 
Avatar paliziomka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 077
GG do paliziomka
Re: a kazachstan ma dorysowane brwi:)

a ja nie umiem sie dostac do tych fotek czy ktoś moze mi podac gotowy linkalbo jakos podpowiedziec( ?? Dziekuje Bardzo
__________________
Prowadzisz firmę? Chcesz efektywnej reklamy?

http://znajdzfirme.org
paliziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-04, 14:41   #33
margar3tka
Raczkowanie
 
Avatar margar3tka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 286
GG do margar3tka
Re: a kazachstan ma dorysowane brwi:)

Zatkało mnei normalnie.... ta dziewczyna ma 17 lat!!! Przynajmniej takie ma dane... serbia & montegero..... brak mi slow.. toz ona ma tyle lat co ja hehehehe no nei moge
margar3tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-04, 14:55   #34
paliziomka
Zadomowienie
 
Avatar paliziomka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 077
GG do paliziomka
Re: a kazachstan ma dorysowane brwi:)

już se poradziłam a ja sie wypowiem ze są tu zamieszczone zwykłe dziewczyny... na prawde na ulicy czesto widac duzo ladniejsze... oczekiwalam również od tych kobiet wiecej naturalności.. i te fotki są troche "krzywo" porobione... ;/
__________________
Prowadzisz firmę? Chcesz efektywnej reklamy?

http://znajdzfirme.org
paliziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-04, 15:16   #35
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 631
Re: a kazachstan ma dorysowane brwi:)

bububuczymorda_ napisał(a):
> coz...
> przede wszystkim uwazam, ze makijazystki i fotografow polowy z tych pan prezydenci, krolewie czy ktokolwiek, powinni zeslac na banicje
> dajcie spokoj! pzeciez oni oszpecaja te dziewczyny!
>

No właśnie!!! Nie cierpię konkursów na wszelkiej maści misski, ale weszłam znęcona tymi makijażami- a tu... KASZANA, PADAKA, EKWADOR!!! (jak mówi mój brat )
Nie wszystkie makijaże są takie, oczywiście- np. ślicznie umalowana jest dziewczyna z Hong Kongu
Ludzie od fotografii też się nie popisali

Bardzo podobają mi się dziewczyny z Cypru, Hiszpanii, Libanu i Włoch. Nieco mniej- kandydatki z Namibii, Rosji i Północnej Irlandii.
Ale generalnie większość missek jest taka... "modelkowata"- niby (prawie ) wszystkie ładne i każda mogłaby wyglądać olśniewająco, ale... Po pierwsze- część dziewczyn jest wyraźnie zeszpecona stylizacją, makijażem, ujęciem... Po drugie- przecież nie sposób wybrać tej jednej najpiękniejszej, bo to przecież bardzo subiektywne odczucia i nie sama uroda składa się na piękno (Amerykę odkryłam hehe ) Po trzecie- w sumie po co
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-04, 16:55   #36
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Julia z Peru wygrala

mi sie najlepiej podobala Julia z Peru, no i wygrala
Tinkerbell
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-04, 17:18   #37
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Re: Julia z Peru wygrala

Ah to prawda... One wszystkie wyglądają bardzo nienaturalnie... Bardziej podobają mi się dziewczyny takie jak Gilmorka juniorka z ostatniego watku A jak ogladam ten program Miss World to one się bardzo różnią niz na zdjęciach. A ja w dalszym ciągu glosuję na Meksykankę Nasza ma blond włosy, juz nie ma balejażu i szczerze to mi się bardzo nie podoba jej fryzura Kurcze ale ładne są... Tylko jak na to patrzę to mi to przypomina trochę wystawę piesków... Przepraszam wszystkie dziewczyny, które brały i biorą udział w takich konkursach, ale mam takie wrażenie
__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-12-04, 17:26   #38
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Re: Julia z Peru wygrala

aga01 napisał(a):
Tylko jak na to patrzę to mi to przypomina trochę wystawę piesków...

__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-04, 21:22   #39
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Julia z Peru wygrala

aga01 napisał(a):
> Ah to prawda... One wszystkie wyglądają bardzo nienaturalnie... Bardziej podobają mi się dziewczyny takie jak Gilmorka juniorka z ostatniego watku

Mi też, mi też..

Ciężko jest powiedzieć, że któraś z nich jest "brzydka".. ale..

Macie rację - wiele z nich jest przemalowana, źle "zdjęta"..

Niemniej - nie wierzę, że na przykład ta dziewczyna jest najpiękniejsza w całej Mołdawii.. I na dodatek stylista ją postarzył o jakieś 15 lat..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg md.jpg (20,0 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg md2.jpg (21,7 KB, 3 załadowań)
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-04, 22:02   #40
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: Julia z Peru wygrala

Wlasnie w tvn-ie leca ta wybory...
Jak zobaczylam to... Od razu czesc moich kandydatek na miss odpadla
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-04, 23:12   #41
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Polka w finale

Gratuluję Kasi, ze dotarła do finałowej piątki. Była jednym z moich typów, ale przyznam, że wśród reszty dziewczyn wyglądała jak szara myszka. A tu taka niespodzianka. Ale totalna klapa z jej angielskim - powinna wziąć tłumacza.
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-04, 23:50   #42
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Re: missworld 2004

Niektóre są naprawdę przeciętne Australia i Argentyna mają fajne wcięcie w talii , Denmark ma fajnie umięśnione uda , finland ma fryzurę jak lalka barbie całkiem ładna jest niemka ale gdy się nie uśmiecha ale ma trochę przyklapnięte włosy ,podoba mi się makijaż Gibraltar taki soczysty :P ,greczynka bardzo mi się podoba z twarzy i ma śliczne włosy .Fajną fryzurkę ma Hungary i fajnie wygląda na drugim zdjęciu ,Kazachstan jest ładna gdyby tylko nie te brwi,polka na drugim zdjęciu wygląda tak jakby osiwiała ,Scotland chyba nie powinna zakładać spódnicy,Hiszpanka coś ma w sobie i ma fajną figurę ale na dwu pierwszych zdjęciach ma taką zdegustowaną minę jakby jej ktoś coś zrobił W sumie nie wiem która mi się najbardziej podoba jest kilka naprawdę ładnych a niektóre wyglądają śmiesznie
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 00:55   #43
Pralinka
Rozeznanie
 
Avatar Pralinka
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 700
GG do Pralinka
Re: missworld 2004

Jak dla mnie, drogie panie, bezapelacyjnie wyroznia sie Egipcjanka! Dystansuje wszystkie inne kandydatki o kilooometryyy...
Pralinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 00:59   #44
izucha
Rozeznanie
 
Avatar izucha
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 589
Re: missworld 2004

Pralinka napisał(a):
> Jak dla mnie, drogie panie, bezapelacyjnie wyroznia sie Egipcjanka! Dystansuje wszystkie inne kandydatki o kilooometryyy...

Rzeczywiście jest niezła Ale wolę Chinese Taipei
izucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 01:06   #45
Pralinka
Rozeznanie
 
Avatar Pralinka
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 700
GG do Pralinka
Re: missworld 2004

o, faktycznie, jakos ja przeoczylam! Chinese Taipei zaraz po Egipcjance - bo jednak te opadajace powieki...Ale naprawde tuz tuz!
Pralinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 12:44   #46
EwelinciaD.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 63
GG do EwelinciaD.
Re: missworld 2004

Wszystko już się wyjaśniło.Uważam,że miss Peru jest przeciętna i wiele dziewczyn bardziej się nadawało na jej miejsce.
Byłam niesamowicie zdziwiona,że Polka zaszła aż tak daleko szkoda,że się zdenerwowała przy wypowiedzi,a ten angielski to fraktyczne makabra powinna iść śladem Peru i mówić w naszym języku wtedy by miała większe szanse,ale te ostatnie jej słowa były wzruszające
Zauważyłam jeszcze jeden fakt,że praktycznie każda miała długie,proste włosy a nasza Kasia z grzyweczką przyciągała uwagę bo się wyróżniała od tych wszystkich klonów.
EwelinciaD. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 14:04   #47
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Re: missworld 2004 = Miss PERU

Mam identyczne odczucia. MIss Peru to zwykły pospoliciuch. Było naprawdę wiele ładniejszych dziewczyn na jej tron.
Szkoda, że naszej Pani Kasi zabrakło pewności siebie...BYła jakby spraliżowana, dało się to odzczuć nawet jak po prostu szła...nie wspominając o wypowiedzi.
Jednak niech pozostanie uspraw. jej sytuacja rodzina. Bardzo smutna zresztą
Trudno się cieszyć i latać jak pomylona, kiedy w zercu żal i taka strata...
Szkoda, ze tę wspomnianą grzywkę miała taką nieciekawą. Wg. mnie była zbyt wystrzyzona mogłabyc dłuższa /nieco/.
Fryzura bez pomysłu, jak dla mnie. Jak się uczesała tak wyszła. Jak po buły do sklepu


Najbradziej zadowolona jestem, ze MOJ "czarny koń" jednak znalazł się w finale konkursu. Stawiałam na Dominikankę i wiedziałam, ze jej uczestnictwo nie przejdzie bez echa....Ma się nosa

No i przewróciłam się jak zobaczyłam którąś tam kobietę z Azji...w takiej sukni jak ruska matryjoszka...POtwornie wielka, i niesamowicie różowa! Boże ten projekt był pomyłką. A projektant powinien iść do piekała za taką kieckę.
W sukniach dominował kolor różowy, ekru /szampan/, biel.

To się nakrytykowałam
POzdrawiam.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 14:11   #48
lumiaa
Rozeznanie
 
Avatar lumiaa
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: totutotam
Wiadomości: 638
Re: Polka w finale

byłam w szoku że Polka została wybrana do finałowej piątki, wow, zauważyłyście jedyna "biała" kobieta no i blondynka...ale jak tylko się odezwała to myślałam że po prostu umre ze wstydu...jak można powiedziec na konkursie miss world że: "na początku chcialabym powiedzieć że mój angielski jest bardzo słaby" a potem ee aaaa, kurcze jakby sie nie mogła nauczyć na pamięć tych pięciu zdań...obciach na maxa...tak sobie tłumaczę że może to po prostu wynik szoku, że zalazła sie wśród 5 najpiękniejszych kobiet świata...nie posądzam jej o tak dalece posunięte mniemanie o sobie by to przewidywała...
poza tym to musze powiedziec że nasza Kasia to bardzo ładna dziewczyna ale niestety ktos bardzo umiejętnie ją oszpecił: po pierwsze w tradycyjnej fryzurze (jak większość missek) w rozpuszczonych lekko pocieniowanych włosach, bez grzywki !!! byłoby jej zdecydowanie lepiej, po wtóre nie wiem kto ja tak kretyńsko umalował na blu lagune!!!! perłowym cieniem pod same brwi, no i nie wiem kto jej wybierał ta straszna sukienkę, podkreślającą jej dosyć szerokie bioderka i optycnie ja skracającą...
hm...byc może było to zamierzone
lumiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 14:27   #49
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Re: missworld 2004 = Miss PERU

Cieszę się, ze naszej Kasi udało się zajść tak daleko. Ładna z niej dziewczyna i duzo ładniejsza od poprzedniej Miss Polonii. Jej angielski trochę kuleje i biedna na dodatek się stremowała ale mimo wszystko dobrze jej poszło
Peruwianka - no cóż mnie się ona nie podoba, taka zwykła, chociaż moja mama uparcie twierdzi, ze ma to coś, że moze się podobać
Żadna z moich faworytek do finału nie doszła - widać mam nieco spaczony gust
Najgorzej wg. mnie wypadła Miss Puerto Rico - z uśmiechem jokera - jak określił to mój facet
oraz kandydatka z Wietnamu- moim zdaniem nieporozumieniem było dostanie się jej do 15. Ma nijaką twarz.
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 15:12   #50
enua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 124
Re: missworld 2004

Moje typy: Dominikana, Etiopia..zabrakło jednak kandydatki która zwaliłaby mnie z nóg..większość miała dosyć pospolite rysy twarzy i nie aż takie boskie kształty sylwetki by stawać do tego konkursu..rozczarowałam się
enua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 15:12   #51
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
Re: missworld 2004 = Miss PERU

Moim zdaniem te wybory były jakieś nijakie. Kasia wyszła dobrze (pomijając angielski of kors ), była taką szarą myszką i nie uśmiechała sie tak często jak na wyborach Miss Polonia, ale nie można jej mieć tego za złe w takiej sytuacji, choć miałam troche wrażenie,ze ona sobie te wybory olała moze nie myślała,ze zajdzie tak daleko??? Po za tym to Kasia bardzo śliczna dziewczyna w przeciwieństwie do poprzedniej Miss.
Co do jej fryzury to kto do cholery im dobiera te grzywki , rok temu Miss Polonia też miała coś podobnego na głowie.
A na koniec powiem, ze Miss Peru to jakieś nieporozumienie, jest okropnie zwyczajna, wogóle dziwna jakaś . Mi podobała sie Dominikana
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 15:22   #52
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
Re: missworld 2004

Zobaczcie Miss Wali. Niewierze,że ona jest najpiękniejsza w całym ich kraju
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 16:07   #53
mmartaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 394
Re: missworld 2004

Polka, ładniejsze dziewczyny spotykam na codzień w moim małym mieście,moja faworytka to włoszka tylko te kości są okropne no i oczywiście moze jeszcze dwie a reszta przeciętniary.
__________________
Bądz uroczy dla swoich wrogów, nic ich bardziej nie złości ))
mmartaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 17:59   #54
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: missworld 2004

moja byla amerykanka! ale trzymalam tez kciuki za Kasie nasza i tak jestem dumna z tego ze zaszla tak wysoko! szkoda ze nie mowila po polsku! ale wiecie to bylo ogromne wydarzenie w jej zyciu i trzeba wziać na to poprawke!
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 20:59   #55
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Re: missworld 2004 = Miss PERU

Majka
>> No i przewróciłam się jak zobaczyłam którąś tam kobietę z Azji...w takiej sukni jak ruska matryjoszka...POtwornie wielka, i niesamowicie różowa! Boże ten projekt był pomyłką. A projektant powinien iść do piekała za taką kieckę.


dokładnie tak samo pomyślałam

A suknia Kasi bardzo mi się podobała
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:54.