Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-10-25, 18:25   #871
Pauleena
Rozeznanie
 
Avatar Pauleena
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 847
Dot.: z czarnego na blond

Jakieś cztery miesiące temu miałam taki sam problem jak Ty. Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond a przez ostatni rok malowałam włosy na czarno (nie wiem co mnie podkusiło). Bardzo podobał mi sie mój nowy image, problem w tym, że włosy rosną mi bardzo szybko i po upływie 2-3 tygodni miałam jasne odrosty, które za bardzo rzucały się w oczy przy ciemnych włosach... przez to często je farbowałam. Zamarzył mi sie powrót to jasnych włosków i zaczęły się schody... fryzjerka zaproponowała mi przejście do blondu nie poprzez dekoloryzację (przy której się upierałam) ale przez stopniowe pasemka. Za pierwszym razem te "pasemka" wyszły mi rude, czerwone, miedziane - praktycznie każdy kolor podchodzący pod pomarańcz ! Masakra! Zapłaciłam za to 90 zł!!!!!!!! Na drugą "turę" poszłam za około dwa miesiące, przez ten okres "zapuszczałam" odrosty... jak się zapewne domyślacie odrosty rozjaśniło mi do ślicznego blondu a im bliżej końcówek tym ciemniejsze włosy, zapłaciłam 50 zł. Co prawda mało pozostało mi czarnych włosów, większość to czerwono-miedziane, a przy głowie blond... na dodatek ostatni zabieg bardzo mi zniszył włosy, końcówki miałam totalnie popalone więc ściełam włosy, miałam za łopatki a teraz mam przed Straciła się moja cierpliwość i zamówiłam sobie przez allegro dekoloryzator profesjonalnej firmy ALCANTARA i farbę do włosów Bardzo Jasny Naturalny Blond(tej samej firmy), w piątek mam zamiar przeprowadzić zabieg dekoloryzacji... produkty tej firmy mają bardzo wysokie noty, są bezpieczne i nie niszczą włosów w takiej mierze jak inne produkty tego typu. Jak chcecie to po zabiegu dam Wam znać jak moje włosy to przeżyły i jaki kolorek wyszedł
Pauleena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-25, 19:05   #872
anastazja
Raczkowanie
 
Avatar anastazja
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 92
Dot.: z czarnego na blond

Pauleena daj znac jak wyszla dekoloryzacja tym dekoloryzatorem bo sama niedawno zakupilam farby tej firmy ale jeszcze ich nie uzywalam bo ostatnio strasznie mi wlosy wypadaja i chce to troche przeczekac zebym lysa nie zostala mialam kilkakrotnie farbowane wlosy na ciemny braz ale zawsze wychodzil czarny teraz moim wymarzonym kolorem jest karmelowy i sprzedawca doradzil mi ze jesli mam taki sprany juz braz to moge ta farbe uzyc bez wczesniejszej dekoloryzacjii ale z mocniejszym utleniaczem(i tak wlasnie zakupilam)zastanawiam sie czy mi cos wyjdzie a kolor mam "jasny popielaty blond" wiec moze na tych moich ciemnych karmel wyjdzie
anastazja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-25, 19:29   #873
xxNiuniaxx
Raczkowanie
 
Avatar xxNiuniaxx
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 426
Dot.: z czarnego na blond

niekoniecznie musi wyjść rudy. Ja wybrałam się do ekskluzywnego salonu, fakt- sporo zapłaciłam ale po PIERWSZYM(!) farbowaniu miałam piękny blond, bez jakiegoś spektakularnego zniszczenia. Dodam, że farbowałam włosy na bardzo ciemny brąz od wielu lat, był praktycznie czarny.
xxNiuniaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-26, 07:26   #874
Pauleena
Rozeznanie
 
Avatar Pauleena
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 847
Smile Dot.: z czarnego na blond

Cytat:
Napisane przez xxNiuniaxx Pokaż wiadomość
Ja wybrałam się do ekskluzywnego salonu, fakt- sporo zapłaciłam ale po PIERWSZYM(!) farbowaniu miałam piękny blond, bez jakiegoś spektakularnego zniszczenia. Dodam, że farbowałam włosy na bardzo ciemny brąz od wielu lat, był praktycznie czarny.
Tylko pozazdrościć, że masz u siebie w mieście tak profesjonalny zakład u mnie takiego nie ma, tylko małe saloniki...
Anastazja dam znać aż sama sie boje co mi wyjdzie na włosach, ale jestem dobrej myśli bo gorzej to już chyba być nie może
Pauleena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-26, 07:58   #875
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: z czarnego na blond

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
rudy to kolor pośredni między ciemnym a blondem (tak wynika przynajmniej z moich obserwacji)
może spróbuj położyć na to pasemko rozjaśniacz na trochę dłużej, być może otrzymasz blond... jeśli boisz się takich eksperymentów to zawsze zostaje wizyta u profesjonalisty
Jest racja w tym, co piszesz, ale rudy wychodzi również na włosach traktowanych ciepłym barwnikiem, lub z natury o ciepłym pigmencie. Czerń pomimo swojej neutralności zawiera w sobie ciepłe pigmenty i stąd te rudości przy rozjaśnianiu. Poza tym włosy zniszczone zazwyczaj w ten sposób się odbarwiają, a założycielka wątku oprócz farbowania zafundowała swoim włoskom również prostownicę starego typu, a to nie wróży nic dobrego.

Z mojego doświadczenia przy przechodzeniu z czarnego (farbowałam co 4 tygodnie przez około rok) na blond: nie jest to jednorazowa operacja i na pewno nie najlepszy pomysł przy zniszczonych włosach. Radziłabym najpierw zregenerować włosy, odżywić, wzmocnić, podciąć końcówki, zmusić je troche do wzrostu i regeneracji, a dopiero potem spróbowac ściagania koloru. Jeśli masz mocno zniszczone włosy, możesz zamiast rudości uzyskać łysinę, a tego chyba nie chcesz.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2006-10-26 o 08:49
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-26, 08:44   #876
Kikis
Przyczajenie
 
Avatar Kikis
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 14
Dot.: z czarnego na blond

Hey hey !

Dziewczyny mam do was pytanie: ile zapłaciłyście za dekoloryzacje?

Mam czarne włosy i w następnym tygodniu wybieram się do fryzjera (salon Pro Arte w Lublinie) na dekoloryzacje - z czarnego na brąz czekoladowy... albo wybiore inny kolor
I będzie mnie to kosztować około 300 zł dekoloryzacja plus jakieś maseczki regenerujące
Kikis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-26, 11:18   #877
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: z czarnego na blond

Cytat:
Napisane przez Kikis Pokaż wiadomość
Hey hey !

Dziewczyny mam do was pytanie: ile zapłaciłyście za dekoloryzacje?

Mam czarne włosy i w następnym tygodniu wybieram się do fryzjera (salon Pro Arte w Lublinie) na dekoloryzacje - z czarnego na brąz czekoladowy... albo wybiore inny kolor
I będzie mnie to kosztować około 300 zł dekoloryzacja plus jakieś maseczki regenerujące
Moim zdaniem to wysoka cena, szczególnie, Ze schodzisz z czarnego tylko do brązu, ale jeśli włosy dzięki tej regeneracji nie ucierpią, jak po zwykłej dekoloryzacji to czasami chyba warto. Szczególnie, że wiele kobiet (tak, jak ja) słynie ze swej niecierpliwości, dotyczącej zmiany wyglądu i jest w stanie wiele ksy wydać, żeby ją przeprowadzić.
Ja jak schodziłam z czerni do blondu to robiłam to sama w domu, dawno to było i strasznie było. Grzywka mi siewtedy spaliła. Ale ja wydałam tyle co na 3 rozjaśniacze i farbę z odpowiednim kolorem, a potem to już majątek na odżywianie
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-27, 13:26   #878
Pauleena
Rozeznanie
 
Avatar Pauleena
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 847
Dot.: z czarnego na blond

Już jestem po dekoloryzacji!! Chyba nigdy więcej się nie zdecyduje na taki zabieg w domu Po zmyciu dekoloryzatora moje włosy przy głowie były prawie białe!! Dekoloryzator bardzo mi je rozjaśnił. Jednak schodząc w dół moje włosy przybrały kolor rudy!! hehe... wyglądałam fatalnie! A na dokładkę kupiłam za jasną farbę i po jej nałożeniu kolor włosów się nie zmienił Dzisiaj siorka kupiła mi farbę o kolorze "Naturalny blond" i kolorek włosów mniej więcej się wyrównał - przynajmniej przy głowie nie mam jasnych włosów... Musze powiedzieć, że ten zabieg zniszczył mi włosy, teraz są suche i łamliwe, ale nie ma sie co dziwić skoro po dekoloryzacji dwukrotnie malowałam włosy. Ciesze sie, że łysa nie zostałam Pozdrawiam
Pauleena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-27, 16:35   #879
emilia_20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 82
Dot.: z czarnego na blond

Kurcze ja mam czarne włosy farbuje już ze 4 lata nawet dziś farbowałam bo nie mam kasy na fryzjera a chce rozjaśnić może do blondu.Nigdy nie miałam blond włosów i chce zobaczyć jak będę w nich wyglądać albo rozjaśnie i zrobie średni brąz bo czarnego już mam dosyć mój TŻ cały czas mi marudzi ze mi czarny nie pasuje a ja w sumie kocham ten kolor ale już mam dośc farbowania na czarno.Ostatnio moja siostrzenica rozjaśniała ale pasemkami w fryzjera z ciemnego brązu i wyszły jej rude,potem robiła drugi raz to te co były rude juz podchodza pod bląd i lepiej to wyglada.Mnie wkurza to ze trzeba tyle czekac miedzy jedna wizyta u fryzjera a druga bo nie cierpie chodzic z odrostami.Ostatnio robiłam pasemka dekoloryzatorem Avangarde,miały wyjśc jasne pasemka a wyszły rude hah Bardziej mi sie podobało jak tym samym dekolorzatorem robiłam czerwone pasemka.Nie chce juz sama kombinowac bo tylko niszcze włosy musze sie wybrać do fryzjera ale brak kasy.
emilia_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-28, 09:27   #880
Pauleena
Rozeznanie
 
Avatar Pauleena
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 847
Dot.: z czarnego na blond

emilia_20 znam ten ból. Mi też czarne włosy już sie znudziły tyle,że ja już kiedyś miałam blond włoski Proponuje, żebyś przeszła się do fryzjera i dowiedziała ile mniej więcej będzie Cie kosztowało zejście z czarnego na brąz czy blond. Każdy salon ma swój cennik, jedyne czego jestem pewna to to, że Twoja wizyta u fryzjera (jeśli się zdecydujesz) nie będzie jednorazowa. No niestety trzeba odczekać między każdą "kuracją" bo włosy muszą odpocząć i trzeba w tym czasie bardzo o nie dbać (no w sumie to cały czas trzeba ), a z odrostami też nienawidze chodzić ale jakoś się przełamałam... zresztą wyboru nie miałam. Skoro nie jesteś pewna czy w blond będziesz dobrze wyglądała to wklej swoją fotkę?
Jeśli chodzi o kase to faktycznie trzeba jej troche wydać... ja pracowałam przez większość wakacji żeby uzbierać troche pieniędzy i to nie na wiele mi starczyło
Pauleena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-28, 09:46   #881
Pauleena
Rozeznanie
 
Avatar Pauleena
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 847
Dot.: z czarnego na blond

Wkleje zdjęcie moich włosów po dekoloryzacji i farbowaniach, niestety jest ono niewyraźne bo z moją cyfrówką jest coś nie tak i robi fotki na niebiesko!! No ale widać, że czarne to one już nie są...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PHTO0001.jpg (106,8 KB, 164 załadowań)
Pauleena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-28, 12:51   #882
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: z czarnego na blond

ladny kolorek ci wyszedl..i to po czarnym;]..a jaki kolorek byl farby???
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-28, 13:38   #883
Pauleena
Rozeznanie
 
Avatar Pauleena
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 847
Dot.: z czarnego na blond

sylvi_86 przed dekoloryzacją miałam robione pasemka dwukrotnie,a po dekoloryzacji pomalowałam włosy na Naturalny Blond
Pauleena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-28, 14:39   #884
emilia_20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 82
Dot.: z czarnego na blond

Cytat:
Napisane przez Pauleena Pokaż wiadomość
Wkleje zdjęcie moich włosów po dekoloryzacji i farbowaniach, niestety jest ono niewyraźne bo z moją cyfrówką jest coś nie tak i robi fotki na niebiesko!! No ale widać, że czarne to one już nie są...

Bardzo fajny kolorek i to już po dwukrotnej dekoloryzacji.Moja siostrzenica schodziła z ciemnego brązu i miała dwa razy robione pasemka ale takiego kolorku jeszcze nie ma Ona płaciła za pierwszym razem 34zł. a za drugim 38zł. bodajże więc to chyba nie tak dużo bo jak robiła same odrosty u innej fryzjerki to za same odrosty i to na gorze tylko płaciła 40zł. :/ Dlatego chce iśc do tej co u niej teraz robi.Pewnie czekają mnie conajmniej trzy wizyty żeby włsoki były jasne.Myśle że pomiędzy wizytami będę mogła farbować włoski szamponem koloryzującym firmy Marion np. one długo nie trzymają więc kolorek zejdzie przed wizyta bo odrostów napewno nie zniose heh A z natury mam ciemny bląd teraz w sumie po odrostach widze że jakies takie szare one są heh Ja chciałabym mieć gołębi blond taki właśnie podchodzący pod siwy strasznie mi sie to podoba z czarnymi pasemkami już całkiem no ale nie wiem czy nie wyjdzie że zorbie brąz Narazie zbieram pieniążki

P.S. mój aparat też robił niebieskie zdjęcia okazało sie że siostra poprzestawiała w nim efekty świetlne napewno masz w aparacie taką opcje
emilia_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 11:41   #885
Pauleena
Rozeznanie
 
Avatar Pauleena
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 847
Dot.: z czarnego na blond

emilia_20 miałaś rację z tą funkcją w aparacie. Przestawiłam ją i już wszystko jest w porządku Wkleje jeszcze raz fotki moich włosów, troche blond a troche rudych, musze teraz dać włosom odpocząć ale za jakiś czas znowu je pomaluję na jasny blond żeby się wyzbyć tego rudego koloru
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PHTO0001c.jpg (71,6 KB, 145 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PHTO0002c.jpg (58,8 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PHTO0005c.jpg (70,3 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PHTO0007c.jpg (60,9 KB, 107 załadowań)
Pauleena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 12:25   #886
emilia_20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 82
Dot.: z czarnego na blond

Dekoloryzowałaś dwa razy tak? A potem farbowałaś na jasny bląd tak? A z natury jaki masz kolor?Bedziesz jeszcze rozjaśniać te rude czy one sie zafarbuja na jasny bląd? Mi dzieczyny radzą żebym zeszła z czarnego na brąz więc nie wiem czy ten bląd zrobie heh No ale kusi kusi...
emilia_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 15:02   #887
Pauleena
Rozeznanie
 
Avatar Pauleena
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 847
Dot.: z czarnego na blond

emilia_20 dekoloryzowałam włosy jeden raz, dwukrotnie to robiłam pasemka (to było przed dekoloryzacją), a po dekoloryzacji pomalowałam włosy: najpierw na jasny blond a następnego dnia na naturalny blond. Z natury moje włosy są koloru ciemny blond. Jeszcze nie wiem czy będę malowała te rude włosy czy najpierw rozjaśniała... chociaż wydaje mi sie, ze lepszy będzie efekt gdy najpierw je rozjaśnie Spróbuj przejść najpierw do brązu, bo blond i tak od razu Ci nie wyjdzie. Zobaczysz jak będziesz wyglądała Później możesz sobie zrobić jakieś blond pasemka a z czasem nawet rozjaśnić do blondu Daj znać jak sie na coś zdecydujesz
Pauleena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 21:07   #888
HeidiNW
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11
Czy będzie potrzebna dekoloryzacja ?

no właśnie.. by osiągnąć taki kolor, potrzebuję dekoloryzacji ? mam średnio-ciemne brązowe włosy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 61_ana_beatriz_barros.jpg (12,1 KB, 73 załadowań)
HeidiNW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-30, 09:05   #889
HeidiNW
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11
Dot.: Czy będzie potrzebna dekoloryzacja ?

halooo : ) jest tu kto ?
HeidiNW jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-30, 09:19   #890
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Czy będzie potrzebna dekoloryzacja ?

kurczeee jakbym wiedziala bym odpowiedziala...musisz zapytac fryzjerki chyba ja mam zamiar sprobowac tej superrozjasniajacej farby do ciemnych wlosow z Loreala,kolor ma wyjsc podobny,moze troche ciemniejszy, ale to dopiero w grudniu,jak mi zejdzie troche farba ciemna z wlosow...moze sama wczesniej sprobujesz??mozesz tez dac jakas jasna farbe,ale obiawiam sie ze moze wyjsc Ci rudy...
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-30, 09:20   #891
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Czy będzie potrzebna dekoloryzacja ?

moim zdaniem jesli chcesz duzo jasniejszy kolor od Twojego wlasnego nie obejdzie sie bez rozjasnienia ale jesli ma to byc kolor jasniejszy o 2 czy 3 tony to nie
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-30, 17:06   #892
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Czy będzie potrzebna dekoloryzacja ?

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
moim zdaniem jesli chcesz duzo jasniejszy kolor od Twojego wlasnego nie obejdzie sie bez rozjasnienia ale jesli ma to byc kolor jasniejszy o 2 czy 3 tony to nie
Własnie, okreslenie na Twoje włosy jakie podałaś nie jest precyzyjne, nie wiadomo czy kolor jest dużo ciemniejszy niż ten na zdjeciu. zakładam tez , że masz włosy naturalne. W wypadku jesli będzie to rzeczywiście zmiana o dwa- trzy tony, nie muisz a nawet nie powinnaś dekoloryzowac( jest ona wskazana przy farbowanych na ciemny odcień włosów, w wypadku , jeśli chcesz zejść na jaśniejszy kolor) włosów. Możesz
a) użyc farby rozjasniającej do 4 tonów, kontrolując odcień, i nakładając potem taki jak na zdejęciu (chyba, ze ten jaki wyjdzie Cię zadowoli)
b)skusic się na wspominane farby rozjasniające i zarazem nadające konkretny kolor brąz( choc to bardziej podpada pod blond już, a to może być trudniejsze, w tym wypadku rozjasniający środek do 4 tonów, a na to farba w odpowiednim odcieniu blond)- było on nich wątek lub dwa, z tego co pamiętam opinie były dobre, ale ja sie nie wypowiadam- nie stosowałam
c) iść do dobrego fryzjera ( w małych , zacofanych salonach mogą upierać sie przy dekoloryzacji, nie powinnaś na to przystawać)on napewno wyczaruje ci taki kolor, radzę zabrać zdjęcie.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-30, 19:12   #893
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: z czarnego na blond

pauleena - czy możesz wkleić zdjęcia Twoich włosów przed dekoloryzacją?
i jeszcze jedno- nakładałaś dekoloryzator od razu na całe włosy- zaczynając od odrostów, czy odrosty pokrywałaś później?
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-30, 21:58   #894
HeidiNW
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11
Dot.: Czy będzie potrzebna dekoloryzacja ?

chciałam jedynie tak.. orientacyjnie się dowiedzieć. to oczywiste, ze planuje wizyte w zakładzie fryzjerskim - nie podjęłabym się wykonania takiego zabiegu na własną rękę : ) dziękuje za odzew : )
HeidiNW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-31, 08:03   #895
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: z czarnego na blond

Oddaj się w ręce fryzjerki!!! W wakacje moja przyjaciółka wymyśliła sobie, że chce mieć jasnobrązowe włosy a miała czarne... w ciągu 5 dni robiłam jej 2x rozjaśniacz (wyszło fatalnie - od skóry miała białe wołosy, potem rude na ok. 6 cm a reszta i tak pozostała czarna), potem 2x kładłyśmy farbę brązową (w nadziei, że kolor się wyrówna - a gdzie!) a ostatecznie zafarbowałyśmy z powrotem na czarno żeby mogła z domu wychodzić. Włosy się stły straszne, mimo najlepszych odżywek nie rozczesywały się, wypadały i łamały. Horror.

Sama mam teraz włosy bardzo ciemny brąz. Teraz hoduję odrosty i w grudniu-styczniu idę do swojej fryzjerki, ma mi "zwrócić" naturalny kolor włosów.

I to jest najlepsze rozwiązanie - jak sama sobie zrobisz krzywdę to nikt tego nie uratuje i będziesz się musiała krótko ściąć, a u fryzjera masz największe szanse na powodzenie. A jeśli Ci coś zepsuje - zawsze jest reklamacja. Więc idź jak najszybciej do fryzjera, porozmawiaj, co proponuje zrobić.

Pozdrawiam
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-01, 11:59   #896
Pauleena
Rozeznanie
 
Avatar Pauleena
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 847
Dot.: z czarnego na blond

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
pauleena - czy możesz wkleić zdjęcia Twoich włosów przed dekoloryzacją?
i jeszcze jedno- nakładałaś dekoloryzator od razu na całe włosy- zaczynając od odrostów, czy odrosty pokrywałaś później?
Niestety nie mam zdjęć włosów przed dekoloryzacją... moge Ci powiedzieć, że były blond, rude, czerwone i na końcach czarne. Tak wyglądały moje włosy po dwukrotnym robieniu pasemek. Dekoloryzator nałożyłam od czubka głowy po same końce i to był chyba mój błąd bo przy głowie mi szybko rozjaśniło a końcówki zostały rude Wczoraj jeszcze raz rozjaśniłam włosy i pomalowałam, chciałam się pozbyć rudych włosów a stały się jeszcze bardziej pomarańczowe! Masakra... dzisiaj pomalowałam włosy farbą Garnier Color Naturals Blond i pokryło mi włosy, są w miare ciemne. Poszukuje jakiejś fajnej fryzurki, żeby ściąć włosy Dziewczyny jeżeli macie taką możliwość to idźcie do fryzjera, nie eksperymentujcie same bo szkoda Waszych włosów.
Pauleena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-12, 13:26   #897
amberlinka
Raczkowanie
 
Avatar amberlinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 377
Question Dekoloryzacja, a po niej baleyage?

Witam kochane Wizażanki
Wczoraj wieczorem przeglądałam zdjęcia z maja tego roku. Miałam wtedy śliczny baleyage blond + jasny brąz. Oglądałam te zdjęcia, oglądałam i aż przykro mi się zrobiło, kiedy pomyślałam sobie, że już nie mogę mieć takich włosków, bo zafarbowałam sobie teraz na ciemny brąz, a odrosty farbuje basmą. Lecz przypomniało mi się, że kiedyś koleżanka wspomniała coś o 'dekoloryzacji'. Zainteresowało mnie to, pomyślałam sobie, jak cudownie by było wrócić do swojego naturalnego, a później sobie zrobić taki baleyage. Dzisiaj z rana przeszukałam w necie wszyyystkie info na temat dekoloryzacji i przyznam się, że nigdzie nie znalazłam konkretnej odpowiedzi na moje pytanie. ''Czy po dekoloryzacji uzyskam swój naturalny kolor?". Wszędzie było napisane, że po dekoloryzacji farbuje się włosy, a ja nie chcę ich farbować! Tzn. później chcę zrobić sobie baleyage. Jak to jest naprawdę? Czy to jest rzeczywiście ściąganie koloru? Czy jego rozjaśnianie? Bo to jest kolosalna różnica. Czekam na Wasze odpowiedzi
amberlinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-12, 14:11   #898
Rusałka
Raczkowanie
 
Avatar Rusałka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 116
Dot.: Dekoloryzacja, a po niej baleyage?

Niestety włosy po dekoloryzacji trzeba zafarbowac. Po dekoloryzacji włosy są najczęściej żółte i mają bardzo nierówny kolor. Najlepiej zafarbuj włosy na kolor najbardziej przypominający twój naturalny. Ale jeśli chcesz potem robic balejaż to radzę od razu. Po co męczyc włosy dwa razy.
Rusałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-12, 16:52   #899
karolka7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 63
Question Dobra farba rozjaśniająca do blondu

Poproszę o pomoc osoby doświadczone w rozjaśnianiu włosów do blondu.
Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond/jasny brąz o szarym odcieniu. Ostatnio rozjaśniłam je przez dekoloryzację i nałożenie blond farby. Chciałabym utrzymać jasny kolor włosów, ale problemem są odrosty. Nie chcę za każdym razem rozjaśniać ich przed farbowaniem na właściwy kolor, natomiast zwykłe farby koloru blond o tonie 8-9 nawet w zimnych odcieniach nakładane bezpośrednio na odrosty dają rudawy kolor. Myślę wiec nad zastosowaniem farb rozjaśniających w zimnej tonacji, ale nie wiem które dają najlepsze rezultaty na dość ciemnych włosach, tzn. żeby włosy wychodziły niekoniecznie bardzo jasne, ale nie rude ani żółte, tylko w miarę naturalne lub w stronę chłodnych odcieni. Zastanawiam się konkretnie nad użyciem Feria Color Booster P01 (metaliczny srebrny blond), Excellence Creme Blonde supreme 03 albo Recital Preference Les Blondissimes 03, ewentualnie Garnier 100% color lub Nutrisse jakiś rozjaśniający odcień - które z tych farb (lub jeszcze inne) dają najbardziej chłodne odcienie blond na rozjaśnianych włosach i są w miarę trwałe?
karolka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-12, 17:23   #900
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Dobra farba rozjaśniająca do blondu

witaj ja polecić mogę z farb które wymieniłaś natea nutrisse używałam kiedyś odcienia 101 i farba ta rozjaśniała na naprawdę jasny kolorek, w chłodnej na pewno tonacji, a moje naturalne włosy to taki średni mysi blond pozdrawiam
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:06.