Dermatolog - Yellow Peel - Wrocław ???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-24, 16:36   #1
magdi1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 102

Dermatolog - Yellow Peel - Wrocław ????


CHCIAŁABYM JESIENIĄ PODDAĆ SIĘ CHEMICZNEMU ZŁUSZCZANIU SKÓRY NA DEKOLCIE - ZA POMOCĄ YELLOW PEEL (WSKUTEK NIEROZWAŻNEGO KORZYSTANIA ZE SŁOŃCA PRZEZ SZEREG UBIEGŁYCH LAT NABAWIŁAM SIĘ PRZEBARWIEŃ) - U JAKIEGO DERMATOLOGA WARTO ZROBIĆ (WE WROCŁAWIU) TAKI ZABIEG ?ZAZANACZAM ,ŻE DR KANIOWSKA ODPADA ...ŻYCZY SOBIE OD 800,00 ZŁ ZA JEDEN TEGO RODZAJU ZABIEG...TO CHYBA LEKKA PRZESADA NIEPRAWDAŻ ????
magdi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 15:39   #2
magdi1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 102
Dot.: Dermatolog - Yellow Peel - Wrocław ????

nikt nie zna dobego dermatologa ...... halo Wrocławianki
magdi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 11:17   #3
mipsipl
Raczkowanie
 
Avatar mipsipl
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 36
Dot.: Dermatolog - Yellow Peel - Wrocław ????

hej, Magdi1!
Ja swego czasu dostałam namiary na dermatologa od Izane i myśle, ze nie bedzie miała nic przeciw przekazaniu ich dalej...:
Dr n. med. Małgorzata Kibler - Nockowska
specjalista dermatolog
Klinika Dermatologiczna
ul. Chałubińskiego 1
50 - 368 Wrocław

prywtanie przyjmuje w gabinecie Przychodni Wrocław Krzyki
ul. Pabianicka 25, pokój często się zmienia, zapytaj w recepcji na dole, ostatnio był to 411.
Przyjmuje w środy i piątki od 17, ale radzę być minimum godzinę wcześniej, zawsze jest duzo osób.
tel: 0 692 369 789, domowy 071 372 87 96 (dzwonić wieczorami).

sama zabiegi złuszczające robiłam do tej pory u dr Zalesińskiej przyjmuje na ul. Równoległej do Legnickiej z tyłu TGG (zastrzel, ale nie mam pamieci do nazw ulic :") ) i muszę przyznać, ze byłam zadowolona - 2xTCA (są tańsze od Yellow, a równie skuteczne, przy czym musisz pamietac, ze po 1 zabiegu w zyciu, na "surowej" skórze efekt bywa mało spektakularny) i kilka (moze 3, 4), co 2 tyg kwasów migdałowych...

jesli chodzi o cel, który miałysmy osiągnąć - wygładzona buzia, wybielenie - polecam, ale... niestety nie potrafiła wyeliminować pryszczy przed okresem (podobno to norma, wiem... tyle, ze moje goją sie ZAWSZE na czerwono... i historia z bliznami sie powtarza... - moze rzeczywiscie nic sie nie da z tym zrobic, ale... wolę mieć pewnosc - co 2 konsultacje to nie 1 i dlatego wziełam namiar od Izane...)

Aha, dr Zalesińskiej płacisz za sam zabieg - w cene jest wliczona wizyta... moze poza 1wszą - nie pamiętam - musiałabys zapytać...
aha i jeszcze 1 plus - za kazdym razem dostaję próbkę jakiegos dobrego specyfiku - a to effaklar k, a to bioderma przeciwsłoneczna - niby nic, ale... zawsze lepiej spróbować i nie kupować kotów w worku (dzięki temu wiem np, ze moja buzia effaklaru słuchać nie chce w ogóle )
to by było tyle...

aha tel do dr Zalesińskiej: 602 660 628

Pozdr, mipsi
mipsipl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 14:16   #4
malami44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 27
Dot.: Dermatolog - Yellow Peel - Wrocław ????

Witam!
Mam pytanie odnośnie pani dr Kibler-Nockowskiej Szukam dobrego dermatologa we Wrocławiu, mam problemy skórne dosyć nieznośne i szukam pomocy. Czy ta Pani jest w stanie pomóc ? I jeśli chodzi o prywane wizyty to ile mniej więcej kosztują teraz ?
Pozdrawiam!
malami44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:06.