Kochane prosze pomozcie mi!!licze na wasza pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-13, 21:19   #1
martuska150
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 121
GG do martuska150
Unhappy

Kochane prosze pomozcie mi!!licze na wasza pomoc


Kochane mam takie pytanko czy ktoras z was uzywa moze szamponu Dove do wlosow suchych i zniszczonych albo jakiegokolwiek z serii Dove? co o nich myslicie?jak wrazenia? a znacie jakies dobre szampony do wlosow suchych, zniszczonych stylizacja, powiem jeszcze ze stosowalam juz duzo, Treatmen wax, Serie Pantene no i sa lepsze wloski ale niestety tylko odrobinke a ilz mozna czekac? mecze sie juz z 2lata... Pomozcie i czekam na odpowiedzi z gory dziekuje i pozdrawiam
martuska150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-13, 22:01   #2
czeko
Rozeznanie
 
Avatar czeko
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łodz
Wiadomości: 565
Dot.: Kochane prosze pomozcie mi!!licze na wasza pomoc

ja uzywałam dove do włosów suchych i zniszczonych u mnie raczej dove nie pomogł a raczej miałam wrazenie ze sa jeszcze bardziej suche..ale kazdy ma inne włosy..moze sprobuj z goldwella cos ..jak ostatnio byłam u fryzjera..kobitka nałozyła mi jakąs odzywke własnie z tej firmy..włosy były po niej błyszczace, mieciutkie...mam zamiar sie zaopatrzyc w jedna z nich
czeko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-13, 22:04   #3
martuska150
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 121
GG do martuska150
Dot.: Kochane prosze pomozcie mi!!licze na wasza pomoc

dziekuje
martuska150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-14, 10:04   #4
magdi1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 102
Dot.: Kochane prosze pomozcie mi!!licze na wasza pomoc

ja od roku czasu używam szamponu DOVE ( a mam włosy zniszczone , suche po baleyagu) i powiem szczerze jestem z niego bardzo zadowolona ( zwłaszcza ten granatowy o działaniu regenerującym - fantastyczny ) , używam również z dove maski do włosów zarówno tej do farbowanych włosów9fioletowa) jak i ten granatowej- do zniszczonych
-polecam ...super nawilżają włosy , odżywiają , wygładzają....
magdi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-14, 10:45   #5
Sardynka88
Raczkowanie
 
Avatar Sardynka88
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 194
Dot.: Kochane prosze pomozcie mi!!licze na wasza pomoc

hmmm musze sprobowac.. ale boje sie ze przetluszcza mi wlosy....
__________________
born free,die free...
Sardynka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-14, 12:22   #6
sylweczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Starachowice / Toruń
Wiadomości: 2 054
GG do sylweczka
Dot.: Kochane prosze pomozcie mi!!licze na wasza pomoc

Jesli chodzi o serie Dave to moze sie na mnie wkurzycie ,ale uważam za totanie beznadziejnąJeśli chodzi o szmpon to u mnie zero rezultatów,a jasli chodzi o maske tą granatwowa to jest w porzadku.Moim zdaniem bardziej nawilża włosy niż odżywiaPolecam dla suchych włosów ale nie zniszczonych zZnacznie lepsza jest maseczka Garnier nutri gładka-naprawde fantastyczna .KOsztuje ok 20 zł teraz jest promocja i szukajcie opakowania 300 ml!Jest wydajana i potrafi czynic cuda z właskamiFioletowej dave nie miałam-ale posiadam dave mleczko chroniece kolor i sobie cenieJeśli macie bardzo zniszczone włoski to plecam serie śchwarzkopf Gliss kur-naprawde rewelacjaTe odżywki naprawde odżywiaja i regeneruja włoskiCenie sobie jeszcze serie matrix loreala-jest dostepna tylko w salonach fryzierskich-odrzywki z tej seri kosztuja ok 27 zł starczaja na bardzo długo i naprawde to cudeńko jesli chodzi o walke z suchymi i zniszczonymi włoskamiPolecam!!!
sylweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-14, 12:34   #7
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Kochane prosze pomozcie mi!!licze na wasza pomoc

Cytat:
Napisane przez martuska150
stosowalam juz duzo, Treatmen wax, Serie Pantene no i sa lepsze wloski ale niestety tylko odrobinke a ilz mozna czekac? mecze sie juz z 2lata... Pomozcie i czekam na odpowiedzi z gory dziekuje i pozdrawiam
Jak to 2 lata? To co ty zrobilas swoim wlosom?? A moze ciagle cos z nimi robisz?
Ja najbardziej lubie Dove oraz Shauma jedwabiscie aksamitną, bo naprawde wygladza wlosy..
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-14, 13:12   #8
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Kochane prosze pomozcie mi!!licze na wasza pomoc

Witam ! Tez mialam bardzo zniszczone wlosy przez czesto robiony balejaz i stylizacje (prawie codzienne meczenie prostownica). W koncu odlozylam na pewnien czas prostownice, przestalam suszyc wlosy suszarka i wzielam sie za ich regeneracje. Uzywalam przez pewien czas szamponu i odzywki z goldwella kerasilk lecz nie zauwazylam zadnych pozadanych rezultatow. Przezucilam sie pozniej na szampon i odzywke LC 2 , rowniez Goldwella i jestem bardzo zadowolona. Moje wloski pomalu zaczynaja wracac do "zdrowia". oprocz tego polaczenia (szampon + odzywka) przed kazdym myciem nakladam na wloski nafte tez dobrze robi wloską. Aha i jesli juz zdaza mi sie uzywac prostownicy badz suszarki to uzywam jakiegos srodka ochronnego teraz akurat u mnie jest to Hot Style Iron Finish Loreal'a.

Zycze Cierpliwosci i Niezlamanej Konsekwencji a napewno uda ci sie poprawic stan twoich wloskow.

Pozdrawiam
M
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-14, 14:07   #9
sylweczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Starachowice / Toruń
Wiadomości: 2 054
GG do sylweczka
Dot.: Kochane prosze pomozcie mi!!licze na wasza pomoc

oj ...ja sie wcale martusi nie dziwie,ze nie nie pomogła jej seria Dave bo mi też nie pomogłaTylko dziwie sie,ze tak długo sie z nia meczyłaBo ja zrezygnowałam szybko.Shauma to dla mnie tez żadna rewelacja....ale cóż kazdy ma inne włoski
sylweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-14, 14:31   #10
As!a
Raczkowanie
 
Avatar As!a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 355
GG do As!a
Dot.: Kochane prosze pomozcie mi!!licze na wasza pomoc

Hmm, a ja uwielbiam serię Dove, mam po nich śliczne włoski. Cóż, na każdego inaczej działa.
__________________
" I met a girl who sang the blues and I asked her for some happy news. But she just smiled and turned away."
As!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-14, 15:10   #11
aneczka24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 3
Talking Dot.: Kochane prosze pomozcie mi!!licze na wasza pomoc

Dla mnie najlepszy jest loreal professionel (serie expert).
Mam do wlosow suchych (zolta), farbowanych (czerwona) i blond (rozowa). Uzywam ich naprzemiennie bo wloski sie przyzwyczajaja jesli dlugo uzywam jednego produktu.
Kazdemu polecam! Z czystym sumieniem. Wyprobowalam juz wszystko co jest w sklepach i nic a teraz jestem zachwycona.
Dodam ze mam rozjasnione wlosy i suche (przez farbowanie) dodatkowo placza sie (od zawsze).
Najbardziej lubie serie do wlosow blond bo niweluje zolte refleksy - wlosy sa bialutkie i gladziutkie
Mozna kupic w salonie fryzjerskim, szampon - 38zl. odzywka - 50zl.
aneczka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-19, 15:39   #12
dagusia89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 46
Dot.: Kochane prosze pomozcie mi!!licze na wasza pomoc

hmmm.. ja uzywalam szampon i odzywke Dove w tym granatowym opakowaniu do wloskow suchych i zniszczonych i szczerze mowiac bylam z niego bardziej zadowolona w porownaniu so szamponow Fructisa obecnie uzywam Gliss Kura i jest taki sobie
dagusia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:27.