KappAhi club - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-16, 17:16   #1
angeellina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 6

KappAhi club


Cześć dziewczyny Czy któraś z was posiada karte KappAhi club ? dzisiaj zalozylam tą karte przy zakupie bluzki tylko że na stronie nie pisze nic konkretnie do czego służy - jedynie że dostaje się informacje o rabatach na email lub sms. Czy na tą karte zbiera się jakieś punkty a pozniej wymienia sie na jakies rabaty lub coś w tym stylu ?
angeellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 17:34   #2
pudelkonakredki
Zadomowienie
 
Avatar pudelkonakredki
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
Wiadomości: 1 368
GG do pudelkonakredki
Dot.: KappAhi club

Cytat:
Napisane przez angeellina Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Czy któraś z was posiada karte KappAhi club ? dzisiaj zalozylam tą karte przy zakupie bluzki tylko że na stronie nie pisze nic konkretnie do czego służy - jedynie że dostaje się informacje o rabatach na email lub sms. Czy na tą karte zbiera się jakieś punkty a pozniej wymienia sie na jakies rabaty lub coś w tym stylu ?
nie zbiera się żadnych punktów po prostu raz na miesiąc czy kilka dostajesz kartkę z rabatem - -20% na dział damski, drugi rabacik na karcie jest -20% na męski, a trzeci na dziecięcy. często przy kasie jak jest miły ekspedient to również daje (raz tak mi się zdarzyło) poza tym są często jakieś pokazy mody czy coś takiego wyłącznie dla posiadaczy
pudelkonakredki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 18:12   #3
XS-ka
Zadomowienie
 
Avatar XS-ka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zgorzelec
Wiadomości: 1 744
Dot.: KappAhi club

Cytat:
Napisane przez pudelkonakredki Pokaż wiadomość
nie zbiera się żadnych punktów po prostu raz na miesiąc czy kilka dostajesz kartkę z rabatem - -20% na dział damski, drugi rabacik na karcie jest -20% na męski, a trzeci na dziecięcy. często przy kasie jak jest miły ekspedient to również daje (raz tak mi się zdarzyło) poza tym są często jakieś pokazy mody czy coś takiego wyłącznie dla posiadaczy
myślę że warto dodać iż

oprócz kartki z rabatami która przychodzi pocztą równie często dostaje się smsa z informacją o np 20% zniżce na dowolnie wybrany artykuł bądź całe zakupy- różnie to bywa.

A podobno to jak często zostaniemy obdarowane zniżką zależy od częstotliwości zakupów. Tak kiedyś zostałam poinformowana i dlatego nawet gdy kupuję coś bez zniżki to kartę sprzedawcy pokazuję.
__________________
w drodze do doskonałości...
XS-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 18:36   #4
pudelkonakredki
Zadomowienie
 
Avatar pudelkonakredki
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
Wiadomości: 1 368
GG do pudelkonakredki
Dot.: KappAhi club

Cytat:
Napisane przez XS-ka Pokaż wiadomość
myślę że warto dodać iż

oprócz kartki z rabatami która przychodzi pocztą równie często dostaje się smsa z informacją o np 20% zniżce na dowolnie wybrany artykuł bądź całe zakupy- różnie to bywa.

A podobno to jak często zostaniemy obdarowane zniżką zależy od częstotliwości zakupów. Tak kiedyś zostałam poinformowana i dlatego nawet gdy kupuję coś bez zniżki to kartę sprzedawcy pokazuję.
tak? ja zrobiłąm tam zakupy koło 3 razy a zmarnowanych kuponów w koszu wylądowało z 5-6
i smsów nie dostaję, nie lubią mnie
pudelkonakredki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 20:42   #5
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: KappAhi club

Cytat:
Napisane przez XS-ka Pokaż wiadomość
myślę że warto dodać iż

oprócz kartki z rabatami która przychodzi pocztą równie często dostaje się smsa z informacją o np 20% zniżce na dowolnie wybrany artykuł bądź całe zakupy- różnie to bywa.

A podobno to jak często zostaniemy obdarowane zniżką zależy od częstotliwości zakupów. Tak kiedyś zostałam poinformowana i dlatego nawet gdy kupuję coś bez zniżki to kartę sprzedawcy pokazuję.
Ja też zawsze pokazuję kartę a dziś dostałam smsa o 20% zniżki na obniżkę
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 23:15   #6
Nelly99
Rozeznanie
 
Avatar Nelly99
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 719
Dot.: KappAhi club

Ja tam kupiłam coś może z 3 razy a eski dostaję co chwila, fajne promocje mają dla Klubowiczów ale ubrania nie są szyte dla mnie.. ale dla TŻ-ta jest dużo rzeczy
Nelly99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 18:27   #7
pyska06
Zadomowienie
 
Avatar pyska06
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 149
Dot.: KappAhi club

ja kiedyś przez przypadek założyłam tą kart i w sumie z niej nigdy później nie korzystałam, ani nie zachodzę do tego sklepu ale smsami to co raz zasypują z informacją o promocjach.
__________________
`Nie zapomnij nigdy tego,
Że KOCHAĆ szczerze

Można tylko JEDNEGO !`

pyska06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:03.