probki Dermedic i Iwostin - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-20, 15:53   #1
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109

probki Dermedic i Iwostin


Dziewczyny, czy udalo sie Wam gdzies dostac probki kremow tych firm? Bo ja wszedzie pytam w aptekach i ciagle slysze, ze nie ma. Wiec moze po prostu te firmy nie maja probek?

Jesli mieszkanie w Gdansku, Bydgoszczy albo Toruniu, to dajcie znac w jakich aptekach udalo sie Wam dostac probki.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-20, 16:06   #2
kasssandra
Raczkowanie
 
Avatar kasssandra
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 164
Re: probki Dermedic i Iwostin

Hej ja co prawda mieszkam w Krakowie,ale myśle że moge ci coś doradzić.O Iwostin pytaj w
większych aptekach(powinni mieć)np w dużych hipermarketach lub aptekach w centrum Twojego miasta.Co do dermedica wiem ze kiedyś na ich stronie internetowej był link umozliwiający zamówienie sobie próbek pocztą.Spróbuj może sie uda,a jak nie bedzie już linku to napisz do nich meila,napewno przyślą.( mnie przysłali)pozdrowionka
__________________
All that I am
All that I ever was
Is here in your perfect eyes, they're all I can see...
kasssandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-20, 16:10   #3
kasssandra
Raczkowanie
 
Avatar kasssandra
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 164
Re: probki Dermedic i Iwostin

a zapomniałam dodać www.dermedic.pl
__________________
All that I am
All that I ever was
Is here in your perfect eyes, they're all I can see...
kasssandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-20, 16:14   #4
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Re: probki Dermedic i Iwostin

No wlasnie klikalam przed chwila na ten link (jeszcze zanim przyslalas), ale faktycznie opcja "bezplatne probki" sie nie otwieraja. Napisze maila.
Pytalam wlasnie w duzych aptekach, takich 'sieciowych' w hipermakretach i naprawde bylam zdziwiona, ze nie bylo probek, wiec juz zwatpilam i myslalam, ze po prostu ich nie produkuja.
Ah, jak mozesz podaj adresy tych aptek w Krakowie, mam tam przyjaciolke, moze ja wykorzystam i podejdzie po pracy.
Dzieki za pomoc
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-22, 08:18   #5
kasssandra
Raczkowanie
 
Avatar kasssandra
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 164
Re: probki Dermedic i Iwostin

Powinni je mieć w aptekach w Tesco w Bieżanowie i Cearffur na Zakopiance,ja je dostałam w mojej osiedlowej aptece więc dziwi mnie że ty masz z tym tyle kłopotu.Czasem panie w aptece nie chcą dawać próbek co jest oczywiście niedopuszczalne bo jako klientka masz prawo przetestowac kosmetyk przed kupnem.Pozdrawiam i życze udanych poszukiwańps na Karmelickiej jest dość fajna apteka, może niech tam spróbuje twoja przyjaciółka,nie wiem jak tam mają z iwostinem ale np vichy to mnie zasypali próbkami.
__________________
All that I am
All that I ever was
Is here in your perfect eyes, they're all I can see...
kasssandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-22, 08:25   #6
ANASTI
Raczkowanie
 
Avatar ANASTI
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 169
GG do ANASTI
Re: probki Dermedic i Iwostin

a ja napisałam maila do iwostinu z prośbą o próbki odpisali ze przyslą - zapytali jakie probki chcę, ile mam lat i jaką cerę.
ANASTI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-22, 08:32   #7
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Re: probki Dermedic i Iwostin

Wlasnie odbralam poczte a tam mail od Iwostinu, ze przysla probki! No prosze, jaka porzadna firma, od razu wraca czlowiekowi wiare w ludzi.

ps. Ich konkurencja - Dermedic sie nie odezwal jeszcze.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-11-22, 13:23   #8
Gosiabie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 562
Wyślij wiadomość przez ICQ do Gosiabie GG do Gosiabie Wyślij wiadomość przez Yahoo do Gosiabie
Re: probki Dermedic i Iwostin

Jaka porządna, chyba żałosna firma.
I choc produkty dobre, to postawa firmy nienajlepsza.
Parę miesiecy temu wypełniłam ich ankietę, mialam dostac za to szerg próbek. Zreszta jak inne Wizażanki.
Do tej pory cisza.
Widoczne tak im było wygodnie. Nęcic towarem, bo inaczej nikt nie chciałby robić IM ZA DARMO BADAŃ MARKETINGOWYCH.
A tak, badania są, a wypełniajacy ankietę niech sobie ich produkty...kupują.
Gosiabie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-22, 13:36   #9
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Re: probki Dermedic i Iwostin

Gosiabie napisał(a):
> Jaka porządna, chyba żałosna firma.
> I choc produkty dobre, to postawa firmy nienajlepsza.
> Parę miesiecy temu wypełniłam ich ankietę, mialam dostac za to szerg próbek. Zreszta jak inne Wizażanki.
> Do tej pory cisza.
> Widoczne tak im było wygodnie. Nęcic towarem, bo inaczej nikt nie chciałby robić IM ZA DARMO BADAŃ MARKETINGOWYCH.
> A tak, badania są, a wypełniajacy ankietę niech sobie ich produkty...kupują.

Całkowicie się z toba zgadzam Gosiabie Ja również wypełniłam tę ankietę i cisza w eterze Żadnych próbek za wypełnienie ankiety nie dostałam. Ale w zeszłym tygodniu napisałam do nich maila i po 2-ch dniach dostałam odpowiedż z prośbą o podanie adresu i dopiskiem że "paczuszka zostanie dostarczona do Pani w przyszłym tygodniu". Jednak mimo wszystko nie zmieniłam o nich zdania
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-22, 13:54   #10
Gosiabie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 562
Wyślij wiadomość przez ICQ do Gosiabie GG do Gosiabie Wyślij wiadomość przez Yahoo do Gosiabie
Re: probki Dermedic i Iwostin

Tak myślę, moze by im podac linka do tego wątku.
Przecież gdyby wiecej takich jak My o tym napisało, to byłaby to dla nich antyreklama.
Kurde - do czego to doszło, trzeba samemu się upominać o coś, co powinieneś dostac z założenia.
Gosiabie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-22, 16:19   #11
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Re: probki Dermedic i Iwostin

Az mi sie wierzyc nie chce w to co piszecie dziewczyny. No ale pewnie macie racje. Ja w kazdym razie zostalam potraktowana bardzo w porzadku, chociaz nei zapeszam, napisali, ze przysla, to poczekam, az bede je juz miala u siebie w skrzynce. Bo pisac to oni sobie moga...
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-11-22, 16:35   #12
kiah
Raczkowanie
 
Avatar kiah
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 119
Re: probki Dermedic i Iwostin

chuda_w-w napisał(a):
> Gosiabie napisał(a):
> > Jaka porządna, chyba żałosna firma.
> > I choc produkty dobre, to postawa firmy nienajlepsza.
> > Parę miesiecy temu wypełniłam ich ankietę, mialam dostac za to szerg próbek. Zreszta jak inne Wizażanki.
> > Do tej pory cisza.
> > Widoczne tak im było wygodnie. Nęcic towarem, bo inaczej nikt nie chciałby robić IM ZA DARMO BADAŃ MARKETINGOWYCH.
> > A tak, badania są, a wypełniajacy ankietę niech sobie ich produkty...kupują.
>
> Całkowicie się z toba zgadzam Gosiabie Ja również wypełniłam tę ankietę i cisza w eterze Żadnych próbek za wypełnienie ankiety nie dostałam. Ale w zeszłym tygodniu napisałam do nich maila i po 2-ch dniach dostałam odpowiedż z prośbą o podanie adresu i dopiskiem że "paczuszka zostanie dostarczona do Pani w przyszłym tygodniu". Jednak mimo wszystko nie zmieniłam o nich zdania
Mnie niestety spotkało to samo Ankietę wypełniłam 30 września (zachowałam maila z potwierdzeniem od Iwostinu), a próbek do dziś nie otrzymałam Szkoda, bo taka postawa wobec klienta tylko zniechęca mnie do zakupu produktów tej firmy.
kiah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-22, 17:01   #13
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Re: probki Dermedic i Iwostin

Ja wysylalam do Ziai,daxa,oceanica,hean,j anssen-beauty i polleny ewy.Odpowiedział mi Oceanic,Hean i Ziaja.Próbki dostałam tylko od ziai dostałam 6 próbek.A wy do jakich firm jeszcze wysyłałyście?Jakie wam odpowiedziały i przysłały próbki?
__________________
"Jeśli chcesz grać w piłkę, musisz myśleć jak piłka."
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-22, 17:06   #14
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Re: probki Dermedic i Iwostin

Ja też już dawno wypełniłam- jeszcze w wakacje. I nic nie dostałam. Tak samo było kiedyś z Dove. Dobry sposób na wyciągnięcie od ludzi danych.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-22, 17:51   #15
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Re: probki Dermedic i Iwostin

Dziewczyny czy Bielenda jest częścią jakieś większej firmy kosmetycznej? Może moje pytanie wyda wam sie głupie ale wysłałam do nich maila z pytaniem o możliwość przesłania mi próbek i podpisałam sie imieniem i nazwiskiem. NIe podałam im mojego adresu, gdyz czekałam na maila zwrotnego z twierdzącą odpowiedzią (zresztą nigdy nie podaje w pierwszym mailu adresu). A dzisiaj zaglądam do skrzynki a tam duza koperta z Bielendy a w środku... mnóstwo ulotek i 2 próbki kremu przeciwzmarszczkowego Zastanawia mnie skąd mieli mój adres... wcześniej przecież nie miałam do czynienia z tą firmą
Jesli natomiast chodzi o pytanie nati_xxx to kiedys dostałam próbki od Ziai (mnóstwo bo 12), od Kolastyny (też sporo bo 9), od Erisa (4). Natomiast Dax Cosmetics i Pollena mi nie odpowiedziały i nie odpowiedzą bo maile do nich wysłałam już dawno temu.
W zeszłym tygodniu dostałam odpowiedzi od Miraculum, Flos Lek, A-Z Medica i Iwostinu - te mi napisały abym czekała na przesyłke bo powinna dojść do końca tego tygodnia - no więc czekam
Odpowiedz negatywną otrzymałam od A.T.W, napisali ze nie wysyłają próbek ale proszą o nr.tel i adres by móc się ze mna umówić na konsultacje
No ale nadal zastanawia mnie ta Bielenda....

Ps. Ami dostałam od Dove próbkę maseczki nawilżającej jak była akcja promocyjna i ileś tam ich mieli wysłać do końca pażdziernika
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-24, 22:31   #16
gerberek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 45
Re: probki Dermedic i Iwostin

sprobuj z firmą dermica. przyslali mi kilka (4) probek
gerberek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-30, 17:51   #17
anusia.torun1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 11
Re: probki Dermedic i Iwostin

Iwostin- krem odżywczy na noc z witaminą C i E! czy moge stosować w wieku 19 lat??gdyż moja cera jest troche zniszczona!!
anusia.torun1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 08:22   #18
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: probki Dermedic i Iwostin

widze że wątek zszedł trochę na inne tematy
ale powracając do Dermedica i Iwostinu, u mnie w aptece w małym mieście dostałam probki Iwostinu, ale później mając całe tubki jednak okazało się ze to nie to, kremy jednak nie były na dłuższą metę dla mnie, szukałam próbek Dermedica, jednak nigdzie nie mogłam ich dostać, nie wiem czemu jeśli chodzi o Dermedic to nie moge zdobyc nawet jednej próbki, mam krem Hydrain2 i Acne Expert nawilżająco- kojący, chciałam zdobyc próbki Acne Expert C, lub tego nawilżającego i nic, nigdzie ich nie ma żadnych próbek Dermedica nie moge dostać, a wydawac by się mogło ze w aptekach jednak powinny być te próbki.
Pisałam kiedyś do nich maila, ale zero odzewu, marnych 2 próbek nie moge dostać.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 13:32   #19
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: probki Dermedic i Iwostin

Ja kilkukrotnie w aptekach w dużych centrach handlowych natkęłam sie na panie od Dermedica rozdające próbki i robiące pomiary nawilżenia buzi.

Co do ankiety Iwostinu - też wypełniłam, też nic mi nie przysłali. Szkoda gadać.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-15, 14:38   #20
fistaszkowa
Raczkowanie
 
Avatar fistaszkowa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 266
Dot.: probki Dermedic i Iwostin

a ja w tamtym roku jechałam na takie jakby szkolenie-biwak kosmetyczny i kazdy miał jakos zdobyc jak najwiecej próbek, ulotek o kosmetykach, wiadomosci o kosmetyce, markach,pielegnacji itp. , napisałam meila do iwostinu i szczerze napisałam ze własnie po to mi potzreba ich próbek i oni ... nie zgadniecie ! wysłali mi gdzies po ok. 20 próbek kilku rodzaju kremów także łącznie było ich ponad 100 + bardzo dużo ulotek wyjazd był bardzo udany a ja za moje osiagnięcie zostałam uchoronowana różanym wieńcem ja mam bardzo dobre wspomnienia z tamtą firmą
fistaszkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 16:45   #21
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: probki Dermedic i Iwostin

Dziewczyny, napisałam do Biodermy, Iwostinu i Dermedica, zobaczymy czy coś uda mi się wysępic. Dodam, że moja mam dostała próbki od Eris i Olay [od tej drugiej firmy - bardzo skąpo].
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 17:41   #22
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: probki Dermedic i Iwostin

Cytat:
Napisane przez L_V
Dziewczyny, napisałam do Biodermy, Iwostinu i Dermedica, zobaczymy czy coś uda mi się wysępic. Dodam, że moja mam dostała próbki od Eris i Olay [od tej drugiej firmy - bardzo skąpo].

Musze odnotowac,ze probki z Biodermy,Iwostinu i Dermedica zostaly przyslane bardzo szybko z Iwostinu korzystalam 2 razy bo potrzebowalam potestowac rozne mazidla i moje prosby zostaly spelnione Wydaje mi sie,ze potrzeba tez cierpliwosci.Bioderma ma chyba zelazny zestaw,ktory wysyla bez wzgledu na monity poniewaz dwa razy dostalam to samo,ale...marudzic nie bede
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 17:49   #23
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: probki Dermedic i Iwostin

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Musze odnotowac,ze probki z Biodermy,Iwostinu i Dermedica zostaly przyslane bardzo szybko z Iwostinu korzystalam 2 razy bo potrzebowalam potestowac rozne mazidla i moje prosby zostaly spelnione Wydaje mi sie,ze potrzeba tez cierpliwosci.Bioderma ma chyba zelazny zestaw,ktory wysyla bez wzgledu na monity poniewaz dwa razy dostalam to samo,ale...marudzic nie bede
Hexxanno, a co takiego dostałaś od Biodermy? Ja napisałam, że bardzo mi zależy na filtrach i płynie micelarnym...sa jakies szanse??
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 19:46   #24
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: probki Dermedic i Iwostin

Cytat:
Napisane przez L_V
Hexxanno, a co takiego dostałaś od Biodermy? Ja napisałam, że bardzo mi zależy na filtrach i płynie micelarnym...sa jakies szanse??
W zestawie od Biodermy byly probki filtrow-jeden zwykly i jeden tonujacy;plyn micelarny Sensibio H2O;Probki zelu Sebium i krem Sebium,krem AR dla naczynkowcow oraz z serii Atoderm.

Jezeli chodzi o plyn micelarny Sensibio H2O to....smialo mozna kupic w ciemno-poniewaz jest fantastyczny,szkoda tylko,ze cena jego nie jest taka cudowna dla stanu konta ale uwazam,ze warto w niego zainwestowac
Przyznam,ze podchodzilam bardzoooo sceptycznie do tego plynu a tu taka niespodzianka.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 08:32   #25
Loara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 17
Dot.: probki Dermedic i Iwostin

DO MIMBI: co do próbek Dermedica to powinnaś zapytać w Euroaptece. Jak kupowałam tam antyperspirant Dermedica to w prezencie dostałam około 6 próbek tej firmy ale wiem, że bez dokonywania zakupu też rozdają za to ja nie mogę nigdzie znaleźć próbek tego nowego podkładu Vivhy - Dermablend.....
Loara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 12:40   #26
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: probki Dermedic i Iwostin

Ja napisałam do Iwostinu kiedyś i hojnie mnie próbkami obdarowali Z apteki też miałam bardzooo dużo, więc to pewnie zalezy od hurtowni, kt óra zaopatrza aptekę w towar.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 10:36   #27
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: probki Dermedic i Iwostin

Dostałam dziś maila z Dermedica. Pozwolę sobie zacytować fragment:

"Niestety w chwili obecnej musieliśmy wstrzymać wysyłanie próbek do naszych klientów. Jest to spowodowane czynnikami od nas niezależnymi. Jak tylko nasza firma upora się z tą niedogodnością, aktywujemy dział zamawiania testerów i próbek naszych produktów, na naszej stronie internetowej "
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 10:57   #28
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: probki Dermedic i Iwostin

Taka sama odpowiedź otrzymałam. Z Iwostinu również mail z informacja że próbke nie wysysłają. Na biodermę czekam i czekam i na razie głucha cisza A w aptekach probek niet
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 11:02   #29
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: probki Dermedic i Iwostin

Cytat:
Napisane przez baybe3
Taka sama odpowiedź otrzymałam. Z Iwostinu również mail z informacja że próbke nie wysysłają. Na biodermę czekam i czekam i na razie głucha cisza A w aptekach probek niet
Babe, ja z Iwostinu nic nie dostałam. Licze na Biodermę. Dziewczyny pisały, że czeka się nawet i miesiąc, ale ostatecznie coś przysyłają...taka mam nadzieje.

Jak długo czekasz już na Biodermę?
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 10:02   #30
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: probki Dermedic i Iwostin

Na bioderme czekam 1,5 m-ca.... a tak bym chciała próbki filtra tonującego i fluidu 100.
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:10.