wasze atuty:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-16, 12:12   #1
martiene
Raczkowanie
 
Avatar martiene
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 461

wasze atuty:)


dziewczyny, co uważacie za atuty swojej urody, z czego jesteście zadowolone lub dumne? czym możecie się pochwalić? czy jest to uśmiech, czy piękne dłonie, czy super nogi, albo zgrabna pupa - pochwalcie się trochę, bo na razie tylko prosimy wszystkie o pomoc z niedoskonałościami, a jakieś doskonałości przecież też mamy! Nie wstydźcie się do dzieła!
__________________
"Nawet i to nie". (Odeta Delarue)
martiene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-16, 12:37   #2
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Re: wasze atuty:)

zadałas to pytanie chyba po to zebym sobie uzmysłowiła ile mam niedoskonałosci, bo o czym nie pomysle to cos nie teges ... Kiedys miałam bb geste czarne włosy, nie chciały miescic sie w klamrę, a teraz ... fryzjerka mowi ze gęste są , ale ja swoje wiem ... do tego siwieją. Wiec z włosów juz dumna nie jestem. Oczy: kiedys wpadło mi cos w oko i została mi brazowa plamka, wiec takie super nie są, no rzesy moze są ok ... długie. Pupa do wymiany, nogi tez, moze czesciowo.Biust tragedia ! Tam gdzie kobieta ma biust to ja mam 2 pryszcze Paznokcie ... kształt nie najgorszy, ale co z tego jak sie rozdwajaja ciagle.
No na koniec cos moze pozytywnego,nie mam problemów z cerą, z rozmiaru 40 przeskoczyłam na 38, nawet 36 i ta pupa z celulitem, wyglada po stepie co raz lepiej. Tyle atutów - w wygladzie bynajmniej.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-16, 12:38   #3
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: wasze atuty:)

Ja mam fajne oczy i nogi. I w ogóle jestem fajna.Nie wymieniłabym się na nikogo innego. Potrafię tak myśleć o sobie, a to jest sztuka.Rzadko kiedy mamy wysokie mniemanie o sobie. Oczywiście nie jestem idealna, ale nie mam kompleksów.To dzięki mojemu chłopakowi.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-16, 13:04   #4
KasiulkaS
Raczkowanie
 
Avatar KasiulkaS
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: z pracy ;-)
Wiadomości: 205
GG do KasiulkaS Send a message via Skype™ to KasiulkaS
Re: wasze atuty:)

No to teraz ja:
Jestem zadowolona ze swoich oczu, są duże, zielone i mają ciemną oprawę (a jestem blondynką), mam długie rzęsy. Lubię moją pupę, jest okrągła i odstająca ale nie tłusta (ale to rzecz gustu), nie mam za dużych problemów z tyciem, np. uda mi szybko nie tyją.
A teraz defekty:
Nie cierpię swoich rzadkich, marnych włosów, mam ten problem od lat, nie lubię swoich stóp i tego że muszę się często depilować, chciałabym mieć większy biust i być troszeczkę wyższa.
A tak wogóle to tak jak chyba wszystkie z nas, czasami jest ok, a czasami nie mogę na siebie patrzeć.
A teraz pytanie - nie przesadzam:
Jak mam siebię polubić bo od dawna mam z tym okropny problem. proszę pomóżcie mi ? Nie chodzi mi tylko o wygląd, ale wogóle o swoją osobę, prooooooszę...
__________________

booo...booo...
KasiulkaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-16, 13:04   #5
Lee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lee
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 121
Re: wasze atuty:)

Radziej myślę o moich atutach wyglądowych, niż o tych związanych z charakterem Po prostu tak mam, że ważniejsze dla mnie to co w środku
Jeśli już mówimy o wyglądzie to lubie mój kształt paznokci, nawet jak mam króciutko obcięte wyglądają na długie. Lubię mój kolor włosów, fryzjerki pytają czy farbowane, bo mam taki naturalny balejaż I lubię brak jakichkolwiek zmian skórnych na plecach. Nie mam kompletnie nic na nich, gładkie i delikatne.
To w sobie z wyglądu lubię.
Poza tym uważam, że każdy jest piękny i wszystko leży w jego psychice
Buziaki dla ślicznych wizazanek
__________________
if i'm not wasted, then the day is.
Lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-16, 13:16   #6
martiene
Raczkowanie
 
Avatar martiene
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 461
Re: wasze atuty:)

kochane dziewczyny, nie piszcie o swoich minusach, bo zakladajac ten watek chcialam wam przypomniec ze NA PEWNO macie cos ladnego, zapomnijmy choc na chwile o celulicie i zaskornikach chociaz to nie jest latwe plusy charakteru to zupelnie odrebna sprawa, ja na przyklad jestem wredna zolza ale mam hipnotyzujace kocie oczy mozemy sie osobno pochwalic jakie z nas mile panie, co wy na to? tyle ze ja tam odpadam w przedbiegach pozdrawiam wszystkie mile kobietki i niemile tez a na pewno KAZDA z nas ma w sobie cos pieknego. NA PEWNO.
__________________
"Nawet i to nie". (Odeta Delarue)
martiene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-16, 13:17   #7
margolci@
Zadomowienie
 
Avatar margolci@
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 010
Re: wasze atuty:)

Ja najbardziej lubię swoje włosy - długie, blond o ładnym odcieniu. Wydaje mi się, że rysy twarzy też mam niczego sobie, do tego niebieskie oczy i długie rzęsy. A jeśli chodzi o figurę? Jestem dość wysoka, ale najlepsze to mam nogi.

Miało być o atutach, więc nie napiszę, co mi się nie podoba. A jest tego trochę...
__________________
Wiem, że i tak każdy woli Misia, wiem...
margolci@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-05-16, 14:05   #8
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: wasze atuty:)

ok, no to same atuty (aż mnie ręce świerzbią, zeby dodać tez wady :
nogi - od zawsze. są dłuższe od nóg mojego nieco wyższego chłopaka, i tworzą wręcz dysproporcję z resztą ciała - są proporcjonalnie za długie
oczy - znowu rozmiarówka, mam dosć duże ślepia od kiedy mam mojego Lubego wierzę w ich piękno niezbicie

dość ładne włosy (no, wolałam, keidy były do pasa, głupia fryzjerka), pełne usta, mocne, ładnie modelowane stopy

ja wogóle lubie siebie, mam świadomość wad i zalet, ale przede wszystkim, akceptuję swoje ciało i świetnie się z nim czuję; nie mam problemów z eksponowaniem go nago w najróżniejszych ololicznosciach: sauna, plaża, przebieralnia na basenie, "inne".
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-16, 14:19   #9
Nef
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 142
Re: wasze atuty:)

No genialny ten wąteczek

Ciekawe że mimo pytania o zalety co druga wymienia wady.

Co do moich zalet to lubię:
Kontrasty: mam jasną skórę, ciemne włosy (prawie czarne fryzjerka mówi że bardzo ładny kolor) i niebieskie oczy.
Lubię swoje oczy za to że zmieniają kolor w zależności od światła i makijażu są od turkusowo-niebieskich, poprzez szare, morsko-zielone do takich przeźroczysto-zielonych jak woda.
Bardzo lubię swoja pupę za kształt i rozmiar oraz swoja talie i brzuch (moje kochane 59 cm) i to ze jestem stosunkowo wysoka i szczupła. Aha i lubię swoje dłonie.

Z tymi atutami jest jeden szkopuł – co jeden to inne widzi i bądź tu człowieku mądry.

Co do minusów to mam ich nawet za dużo ale to nie ten wątek...

KasiulkaS – przyłączam się do Ciebie bo też nie wiem jak się polubić i to i owo chciałabym mieć większe lub lepsze .....
__________________
Kiziak, kiedyś Nef
Nef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-16, 14:21   #10
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: wasze atuty:)

Atuty... Hmmm
No to beda geste wlosy chociaz wolalabym aby byly rzadsze i ciensze no ale podobno grube i geste sa ladne ...
Poza tym zgrabne nogi... moze nie dlugie bo jestem niska, ale zgrabne są na pewno
Rysy twarzy tez mysle ze mam ladne no bo innym sie podobaja... No z reszta mi tez
Biust... Niemaly i nie za wielki... Taki w sam raz
Paznokcie-ladny ksztalt...
To chyba tyle... o kompleksach pisac nie bede bo podstawa jest zauwazenie swoich atutów i umiejetnosc ich wyeksponowania .
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-16, 14:33   #11
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: wasze atuty:)

Co do polubienia sie to przede wszystkim trzeba sie ZAAKCEPTOWAC. Bardzo dobrze jest miec jakiegos dowartosciowywacza ( ) ktory zawsze powie o tym co piekne i przymknie oko na wady... Najlepiej w tej roli sprawdzaja sie ukochani mezczyzni .
Ja np. mam kilka defektow swojej urody ktore zawasze zatruwaly mi zycie, ale odkad mam swojego Kochasia to wiem ze dla niego i tak jestem najpiekniejsza a innym podobac sie nie musze... Tylko jemu i SOBIE. Przede wszystkim sobie. Dlatego pogodzilam sie z tym co mi sie nie podoba, a zaczelam bardziej zwracac uwage na to co piekne.
Co do charakteru rada jest ta sama... Ja jestem strasznie wredna, zlosliwa, potrafie byc naprawde niemila i nie umiem nad tym zapanowac... Ale pogodzilam sie z tym ze nie umiem tego zmienic. Moje otoczenie tez sie przyzwyczailo i zaakceptowalo mnie. Teraz zyje mi sie lepiej.
Otaczaj sie ludzmi ktorzy cie akceptuja to i sama nie bedzie sz zauwazala tego co jest zle.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-05-16, 14:47   #12
Halszka
Rozeznanie
 
Avatar Halszka
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 493
GG do Halszka
Re: wasze atuty:)

Lubię swój wygląd, nieskromnie dodam, że wyróżniam się z tłumu mimo niewysokiego wzrostu (162 cm - mogłoby by więcej Lubię swoją twarz, proporcjonalną figurę, która po ostatnim odchudzaniu niezmiennie pozostaje taka, jaką chciałam mieć
Nie mam kompleksów dotyczących mojego wyglądu, nie chciałabym nic zmieniać, jestem szczęśliwa ze swoim ciałem (jak miło to napisać), chociaż nie zawsze tak było...

Halszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-16, 17:15   #13
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Re: wasze atuty:)

Kiedy tak zaczęłam się zastanawiać nad tym co w sobie lubię, to doszlam do wniosku, że po prostu lubię w sobie bardzo dożo!!!!!!
Kiedyś chciałam być malutka, ale teraz moje 174 cm wzrostu traktuję jako atut, bo mam do tego strassssznie długie nogi i na dodatek są bardzo zgrabne. Wogóle lubię swoją figure- a zwłaszcza w wakacje, bo wtedy jestem jeszcze chudsza a brzuszek taki ładnie umięsniony i lekko opalony I co z tego, że nigdzie nie mogę trafić spodni, które nie były za szerokie albo za krótkie. (co prawda podczas zakupów krew mnie zalewa, bo nie umiem nic dla siebie znalezć,a uwagi ekspedientek wytrącają mnie z równowagii:"masz takie wysokie obcasy i takie długie nogi?" albo "ojjjj!spodni to ty na siebie nie znajdziesz!")Ale jak już coś znajdę to leżą doskonale.

Włosy!!!!!Są długie i proste i nie potrzebuję żelazka, aby były takie gładziuchne.A jak chcę kręcone, to zawsze mogę je zakręcić.

Oczy!!!Lubię je bo są wielkie i niebieskie!!
Brwi!!!!Ciemne ( mimo iż jestem naturalną blondynką) i w ładnym kształacie
Dłonie!!!!Podoba mi się, że są delikatne, palce długie i szczupłe a paznokcie długie i kształtne.
No i uśmiech i ząbki!!!!!Uwielbiam się śmiać i najczęściej jestem uśmiechnięta od ucha do ucha!
Podobają mi sie moje ramiona- wystają z nich kości, ale właśnie lubię to!
Mam ładne rysy twarzy, delikatne i regularne a do tego zdrową, gładką cerę
A kompleksy???? Niem mam. Oczywiście mam niedoskonałaości, ale nigdy o nich nie mówię, bo wtedy inni je zauważają.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-16, 17:26   #14
213.25.30.177
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 360
Re: wasze atuty:)

Nie mam kompleksow Jestem taka jaka jestem i mi sie podoba,choc nie mowie,ze moglabym miec troszke wiecej cialka-bo mam problemy z tyciem,ale ogolnie jest ok.Za to mam podobno "super oczy" I kazdego faceta jakiego mialam przyciagalo moje spojrzenie-Oczy to moja mocna strona


pozdrawiam wszystkie kobietki z wizazu
213.25.30.177 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-16, 18:38   #15
Quinn
Zakorzenienie
 
Avatar Quinn
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 3 514
Re: wasze atuty:)

Ja lubię swoją figurę, powiem nieskromnie, że bardzo zgrabna ze mnie dziewucha I wzrost lubię (176)
I oczy bo wielkie mam i niebieskie
i kształt twarzy, taki owalny jak Beata Tyszkiewicz
I uszy
Ale w ogóle to siebie nie luubię, martwie się wyglądem...
miało nie być o kompleksach, ale nos i cerę to bym sobie zmieniła:P
__________________
tak pachnę
Quinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-16, 21:14   #16
margar3tka
Raczkowanie
 
Avatar margar3tka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 286
GG do margar3tka
Re: wasze atuty:)

no dobra... to ja sie dowartosciuje tez troszke i napisze hehehe
Tak wiec... duzo osbobek mowi mi, ze mam piękne oczy, ale dla mnie one są normalne... heh no ale przyznam ze od jakiegoś czasu zaczęłam się im przyglądać i no... nieskromnie przyznam, że i mi się podobaja A jeszcze jak je ładnie umaluję to juz w ogole :P :P No... jeszcze mój nosek mi się podoba Bo moje koleżanki mają zazwyczaj albo kulfony albo jakieś krzywaśne nochale :P A mój jest akurat, lekko zadarty ;D I usta mi się tez nawet podobają nie narzekam Co tam jeszcze... aa moja fryzura mi się teraz baardzo podoba, szczególnie jak umodeluję włoski Nei są jakieś supergęste, ale nie narzekam Jest ok I kolorek też mi odpowiada ale niedlugo skuszę się na balejaż A... i łydki swoje też lubię i dekold bo jest ładny, kości wystają jak u poprzedniczki co bardzo mi się podoba :P Ale do 'szczuplutek' to ja nei naleze... :P Ale ostatnio zaczęłam to akceptować co jest naprawde w moim przypadku duuzym osiągnięciem... chociaz nei ukrywam ze przydałoby się zgubić z 5-7 kilosków... :// No ale miały być atuty Hm... Aparacik mi zdejmują za miesiąc, więc myślę, ze z ząbków też bedę zadowolona No... i na końcu dodam, ze czasem mam takie prześwity, ze jak się superekstra umalunkuje i ubiorę, niekoniecznie żeby gdzieś wyjśc, tylko może... poeksperymentować, lub z nudów :P To czasem mam wrażenie, że jestem super laska Ale musi być też kontrast... śą takie dni, ze siebie nie cierpie ale nie bede o tym pisać :P Trzeba pamietac o tych najrzyjemniejszych chwilach
No to chyba tyle
Pozdrowki dla WSZYSTKICH ŚLICZNOTEK!!!

Margarecia
margar3tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-16, 21:20   #17
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Re: wasze atuty:)

Dobrze, że o wygląd pytasz, a nie o charakter. Miałabym spory problem z wymyśleniem czegokolwiek. A tak nawet nie muszę się starać zbytnio
- figura: długie i zgrabne nogi, wzrost taki akurat (167 cm- zbyt wysoka nie jestem, ale nie chciałabym mieć więcej) i w ogóle smukła, proporcjonalna sylwetka
- duże oczy, gęste brwi (gęste, a nie szerokie) i ładne usta
W ogóle uważam, że całkiem znośna jestem. Ale sporo czasu zajęło mi dojście do takiego wniosku. Oj, sporo...
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-16, 21:25   #18
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: wasze atuty:)

Ami napisał(a):
> Dobrze, że o wygląd pytasz, a nie o charakter. Miałabym spory problem z wymyśleniem czegokolwiek. A tak nawet nie muszę się starać zbytnio

To ja bym wolala jednak o charakterze...

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-16, 21:30   #19
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: wasze atuty:)

A ja się cieszę z całej siebie, choć nie jestem oczywiście doskonała Ale się sobie podobam

A szczególne atuty to:
-uśmiech
-biust
-figura ogólnie, ze szczególnym uwzględnieniem super zgrabnych łydek
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-05-16, 21:48   #20
magd00sinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 501
Re: wasze atuty:)

Ech, tak sobie czytam i wam zazdroszczę Ja po prostu nie mogę na siebie patrzeć. No, ale miało być o zaletach a nie o kompleksach... Szkoda, ale jedyne co w sobie w miarę znośnego znalazłam to włosy-grube, błyszczące czasami a kolor (naturalny!) podoba się nawet mnie, co jest wielkim wyczynem . I jeszcze delikatne, szczupłe dłonie oraz bardzo długie palce, choć mogłyby być prostsze I koniec listy, niestety Chyba pójdę się najeść czekolady, może faktycznie rozwesela
__________________
mój wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1167361
magd00sinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-16, 21:54   #21
Magda.
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 1 763
Re: wasze atuty:)

Lubię swój wzrost (173cm) i "nogi do nieba" jak to moja mama mówi. Zawsze się śmieje, że się na nich potyka . Poza tym podoba mi się mój dekolt, wielkość piersi - ani za małe, ani za duże i pełne (choć bez przesady) usta - po babci . Aha, i włosy. Po przejściach są i wreszcie wyglądaja jak wyglądać powinny były zawsze - długie do łopatek, gęste i z powrotem w nautarlnym kolorze (jasna szatynka vel ciemna blondynka).

W ogóle to fajny wątek . Dziwi mnie, że niektórym Wizażankom tak trudno przychodzi wypisanie zalet z pominęciem tego, co się im mniej podoba. Nie ma niczego złego w lubieniu siebie, to nie zarozumiałość tylko zdrowe podejście - mniej wtedy zmartwień. Pozdrawiam wszystkie ślicznotki z wizażu!!!!!!!!!!!!!!!!
Magda. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-16, 22:21   #22
aguś83
Raczkowanie
 
Avatar aguś83
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 70
Re: wasze atuty:)

A ja lubie:
- wzrost - mam 158 cm i bardzo dobrze mi z tym jeszcze od nikogo nie uslyszalam ze jestem za niska - raczej wszyscy mi mowia ze jestem slodka
- nogi - maja bardzo ladny zarys, ksztalt no zgrabne sa po prostu
- stopy - moj M je uwielbia ja zanim go poznalam to w ogole ich nie zauwazalam a teraz sama uwazam ze sa sliczne no i lubie ich rozmiar - 36 - wszystkie buciki ladnie wygladaja
- biust - male B ale mi sie podoba i uwazam ze to paskudny stereotyp, ze tylko duze sa pociagajace
- dlonie - mam male dlonie, wygladaja jak u dziecka i sa zadbane
- oczy - duze i takie dziwne, bo mam widoczne powieki, co sprawia ze bardzo ladnie wyglada, gdy je pomaluje cieniami
- szyja - dluga jak kiedys mialam cos z kregami i musialam nosic kolnierz to pan w sklepie bardzo sie dziwil, ze mam taka dluga szyje przy moim wzroscie i z trudem znalazl na tyle dlugi i waski kolnierz
- brzuch - nie jest plaski, ale ma ladny ksztalt - jakby byl umiesniony - kolezanki mi go zazdroszcza
- usmiech, ale on chyba kazdego zdobi
Jak sie zastanawialam nad tym tematem, to nie moglam znalezc ani jednej cechy, a teraz stwierdzam, ze to nie jest takie trudne...
pozdrawiam cieplo wszystkie Wizazanki
aguś83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-16, 22:30   #23
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: wasze atuty:)

Myślę że w ogóle lubię siebie uwielbiam swoją figurę, choć jestem przy tuszy, jestem kształtna, mam pełne kształty klasycznej klepsydy, krągłe biodra, sporych rozmiarów biust. Za najwspanialsza rzecz uważam sporą różnicę między talią a biodrami - to naprawdę zwraca powszechną uwagę i nawet teraz, kiedy ważę dużo więcej niż wcześniej, wyglądam proporcjonalnie... Bardzo lubię swoją długą smukłą szyję i piękny dekolt. Lubię nawet mój wielgachny nochal, kiedys nienawidziłam, ale teraz myślę że nadaje mojej buzi charakteru
Jednak chyba najbardziej kocham - uwaga, uwaga! - swoją cerę, ponieważ o ile nie jem tego czego mi nie wolno i nie szaleję z kosmetykami - mam pokazowo piękną cerę, jasną, o maleńkich porach, czystą, jędrną, wypielęgnowaną mazidłami i zabiegami
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-16, 22:57   #24
Nef
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 142
Re: wasze atuty:)

Czekaj Maja, zaskoczyłaś mnie - jak to wystają kości? Mnie właśnie wystaja i szalenie mnie to denerwuje. Taki mało kobiece się robia od razu...
__________________
Kiziak, kiedyś Nef
Nef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-16, 23:01   #25
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: wasze atuty:)

Smoczyca napisał(a):
>Za najwspanialsza rzecz uważam sporą różnicę między talią a biodrami - to naprawdę zwraca powszechną uwagę

Tak, ja też tę talię osy bardzo lubię u siebie i w ogóle u kobiet mi się to podoba
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-16, 23:05   #26
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: wasze atuty:)

maja napisał(a):
> Podobają mi sie moje ramiona- wystają z nich kości, ale właśnie lubię to!

No, a mi się jeszcze podobają we mnie takie poprzeczne kości nad klatką piersiową, te odchodzące od dołka w szyi To są obojczyki? Bo mam jakieś zaćmienie umysłu
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-16, 23:08   #27
kiah
Raczkowanie
 
Avatar kiah
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 119
Re: wasze atuty:)

Moim największym atutem są oczy - typowo kocie: mają migdałowaty kształt, ciemną oprawę bardzo gęstych rzęs i ciekawy zielono-szary odcień. Dalej będą włosy - półdługie, grube i gęste, zadbane, o naturalnym kolorze brązu z rudawym połyskiem Poza tym mam ładnie ukształtowany brzuszek, który cudownie kontrastuje z kształtnymi bioderkami. No i piersi, budzące codzienny zachwyt w moim ukochanym, okrąglutkie i bardzo jędrne Wow, ale sobie polepszyłam samopoczucie
kiah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-16, 23:55   #28
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Re: wasze atuty:)

I ja się dopiszę. Moje zalety to:
- wzrost 172 cm
- waga 54-55 kg
- niebieskie oczy
- uszy
- długa szyja
- ramiona
- usta
- długie rzęsy
- długie nogi
- stopy, chociaż noszę rozmiar buta 39, 40
- dłonie i długie palce
- długie ręce
- kształt paznokci.
Sporo mam tych długich części ciała. Kiedyś moim atutem były piersi, pełne i okrągłe, ale zmieniło się to po porodzie.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-17, 07:58   #29
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Re: wasze atuty:)

Karola napisał(a):
> No, a mi się jeszcze podobają we mnie takie poprzeczne kości nad klatką piersiową, te odchodzące od dołka w szyi To są obojczyki? Bo mam jakieś zaćmienie umysłu

Obojczyki, obojczyki. Też takie mam i też mi się bardzo podobają. I jeszcze swój rozmiar buta lubię: 37-38. Taki akurat. I nos- zwykły, bez żadnych garbów, nie kartoflowaty. Właśnie dojrzewam do wrzucenia swojej fotki do wątku ze zdjęciami Wizażanek. Odważę się?
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-17, 08:16   #30
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: wasze atuty:)

Odważ się odważ gorąco zachecam do zamieszcania zdjec w wątku "jak wyglądacie". Bo to fajna sciagawka jak chce sie zobaczyc jak ktos wygląda
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:11.