Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-22, 20:48   #4141
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Asiu, a może prasowana IsaDora?
Aguś - myślisz o tym? http://www.allegro.pl/item296244614_..._promocja.html

Byłam dzisiaj w sklepie i specjalnie wypróbowałam na testerze, a potem na skórze ten L`oreal. Hmm... nie jestem do niego przekonana, ponieważ podkreślił mi suche miejsca na policzkach.
Zaliczam teraz wylinkę po kwasach i retinoidach i mam mały przesusz.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
takie ma kolorki (zdjęcie) z tym, że tych ciemnych na pewno nie będzie u nas


najlepiej choć trochę wiedzieć o produkcie, który chce się kupić
a może oglądnij sobie ten Maybelline?
Organzza - dziękuję, przyjrzę się i obadam.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 20:50   #4142
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
No to narazie super opinia dla virtuose, pytanie tylko, jak długo.
Bo już nie raz się przekonałam że coś jest suuuper, a po miesiącu do bani, najczęściej z tuszami.
Zasychają bardzo szybko, ciekawe jak Lancome
wirtuoz sluzyl mi trzy miesiace po czym sie skonczyl. zasychania nie zauwazylam. do teraz mam resztki l'extreme [sentyment ] i on sie jeszcze do uzytku nadaje a ma juz pol roku [nie osypuje sie ani nic z tych rzeczy ]
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 21:02   #4143
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Organzza, ooo też mam ten żel (zapomniałam robiąc zdjęcia zbiorów ), tylko o zapachu grejpfrutów. Kupiłam we Francji, i tylko tam je widziałam, więc we Włoszech możesz ich nie znaleźć. Za dwupak zapłaciłam trochę ponad 2 euro.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 21:27   #4144
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Polecam żel Nivea HapyTime,pięknie pachnie i jest taki kremowogęsty
Bardzo mi przypadł go gustu. No i pachnie pomarańczami
A ja za nim nie przepadam. Jednak Lemon & Oil to jest to. Happy Time już średnio mi pasował.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
W Pl ni mo takich ...
Ano właśnie Ale może wejdą...

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
wirtuoz jest cudowny to zdecydowanie moj najlepszy tusz. a przetestowalam juz wiele. niby jest podkrecajacy ale moje rzesy delikatnie pogrubia, wydluza, podkreca - pieknie otwiera oko. szczotka jest genialna - nie za gesta, nie za rzadka. konsystencja tuszu sucha - ale ja takie lubie
Csssiiii... Udam, że tego nie czytałam


Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
wiecie co zauwazylam? ze calkowicie nie kreca mnie juz zwykle drogerie sephory i apteki to jest to
Też zauważam u siebie podobne tendencje zachowawcze Zwykłe drogerie schodzą na plan dalszy, a na prowadzenie wysuwać się zaczynają apteki, Sephory, no i oczywiście, jakżeby inaczej, Truskawka

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
wirtuoz sluzyl mi trzy miesiace po czym sie skonczyl. zasychania nie zauwazylam. do teraz mam resztki l'extreme [sentyment ] i on sie jeszcze do uzytku nadaje a ma juz pol roku [nie osypuje sie ani nic z tych rzeczy ]
A ja sobie wmawiałam, że pewnie zaschnie szybko. Ale 3 miesiące to w sumie ok, i tak co tyle zmieniam tusz zwykle.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 21:59   #4145
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Mag sadze, ze v. po tych trzech miesiacach nadawalby sie do uzytku ale moj niestety sie skonczyl.
chyba komus spyle LD bo nie mam sily do tego tuszu jednak to cudo nie dla mnie, pozostane przy sprawdzonym v.


ja lubie robic zakupy na all zwlaszcza kosmetyczne, dzisiaj przyszedl do mnie kurier z przesylka: szampon i odzywka sleek look matriksa, butle 1,5l - bardzo fajna sprawa, wydajne jak diabli a ja lubie ta serie no i ekonomicznie mi to wychodzi, za szampon dalam 49zlotych a przy normalnych szamponach i 200ml pojemnosci 1,5l szamponu w sumie wychodzi drozej niz allegrowa butla
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 22:21   #4146
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
Mag sadze, ze v. po tych trzech miesiacach nadawalby sie do uzytku ale moj niestety sie skonczyl.
chyba komus spyle LD bo nie mam sily do tego tuszu jednak to cudo nie dla mnie, pozostane przy sprawdzonym v.
To jaką on ma pojemność, że tak szybko się skończył Albo ile go na rzęsy walisz
W życiu tak szybko nie wykończyłam żadnego tuszu Zmieniam co jakieś 3 miesiące, bo wtedy albo zaczyna mnie podrażniać albo efekt przestaje mnie satysfakcjonować. Dlatego duża pojemność to dla mnie żadna zaleta, bo i tak większość tuszu się zmarnuje.

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
ja lubie robic zakupy na all zwlaszcza kosmetyczne, dzisiaj przyszedl do mnie kurier z przesylka: szampon i odzywka sleek look matriksa, butle 1,5l - bardzo fajna sprawa, wydajne jak diabli a ja lubie ta serie no i ekonomicznie mi to wychodzi, za szampon dalam 49zlotych a przy normalnych szamponach i 200ml pojemnosci 1,5l szamponu w sumie wychodzi drozej niz allegrowa butla
O Allegro zapomniałam Jak mogłam Tyż lubię, aż za bardzo Takie to proste - kilka klików i paka w domu
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 22:23   #4147
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Właśnie muszę zmienic szampon. I nie wiem, na jaki. Na pewno nie żaden profesjonalny, bo za drogo jednorazowo to wychodzi dla mnie w tej chwili.

No i nie wiem.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-22, 22:30   #4148
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
To jaką on ma pojemność, że tak szybko się skończył Albo ile go na rzęsy walisz
W życiu tak szybko nie wykończyłam żadnego tuszu Zmieniam co jakieś 3 miesiące, bo wtedy albo zaczyna mnie podrażniać albo efekt przestaje mnie satysfakcjonować. Dlatego duża pojemność to dla mnie żadna zaleta, bo i tak większość tuszu się zmarnuje.
6,5 grama na rzesy od dwoch do trzech warstw makijaz oka niemal codziennie bo bez rzes czuje sie zle


all to blogoslawienstwo wlasnie kliklam sukienke [kolejna] ostatnio sie strasznie allegrowa zronbilam, perfumy kupuje juz glownie na all
denerwuje mnie tylko to, ze trzeba czekac na paczke



Hosenko warto skusic sie na mozaike awonowa? [napisz ze nie ]
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 22:38   #4149
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Właśnie muszę zmienic szampon. I nie wiem, na jaki. Na pewno nie żaden profesjonalny, bo za drogo jednorazowo to wychodzi dla mnie w tej chwili.

No i nie wiem.
moze Nivea Diamond Gloss- jak ja
w Tesco powinna być jeszcze promocja- 8,99 za 400 ml 6 z groszami za mniejszy. Użyłam juz 2 lub 3 razy, włosy nie są takie 'lekkie' jak po elsevie nutri-blask light czy faktycznie nabłyszcza nie wiem, sie nie zdążyłam przyjrzeć jeszcze
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 22:46   #4150
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Nie chcę nic nabłyszczającego. Potrzebuję jakiś nawilżający, względnie neutralny szampon, bo różowy Elseve strasznie wysuszył mi włosy.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 23:44   #4151
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Nie wydamy
o, ja się zawiodłam kiedyś na jakimś tuszu Avonu i do tej pory nie tknęłam żadnego.. Pamiętam, że tamten bardzo szybko się rozmazywał i efekt był paskudny.... Ten się nie rozmazuje?
W ogóle się nie rozmazuje, mam go na rzęsach od 9 rano w niezmienionym stanie zero osypywania, zero rozmazania pod okiem... Jak Avon to potrafi a Dior nie, to ja czegoś nie kumam
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość

A ja się przeprosiłam z musowatym Rimmelem, po tym, jak 2000 calorie zaliczył kosz i obraziłam się za perfidne podszczypywanie na Burżuja Clinique jeszcze w drodze (choć już gdzieś w PL, z tego, co mi piszą na Truskawie ), a czymś tuszować się trzeba. No i Rimmel już chyba trochę podsechł, bo już da się nim malować, o dziwo, nawet fajnie podkreśla rzęsy Może nie pogrubia zbytnio, ale dodaje im objętości i ładnie modeluje. Szkoda tylko, że dalej zdarza mi sie nim ciapnąć powiekę Ale ja już tak mam, niestety. Tylko wygięte szczoteczki mi krzywdy nie czynią, te proste, zawsze mnie ciapią
Tak, jest coś takiego, że proste szczoteczki lubią znaleźć się tam gdzie nie powinny

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Superfull jest fajny Zużyłam 1 i byłam zadowolona, może się skuszę jeszcze kiedyś na niego.
Tylko wg. mnie mógłby te gumowe ząbki mieć dłuższe i lepiej pogrubiać(dlatego "zdradziłam" go z Telescopic L`Oreala ).
Fakt, ze jest podobny do Telescopa, tylko mniej wydłuża, a szybciej się nim maluje.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja też miałam kiedyś jakiś tusz z Avonu, czy nawet dwa i delikatnie mówiąc były do bani. Nigdy już nie kupię.
No właśnie mam równie kiepskie doświadczenia z tuszami i ogólnie kolorówka Avonu, a tu prosze zaskoczenie

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość


Ja wieki temu miałam jakiś wydłużający, po którym strasznie łzawiły mi oczy, a jak wprowadzili SuperFull to próbowałam go od rzyrafki () i byłam mile zaskoczona. Nawet się przymierzałam do kupna, ale jakoś nie wyszło
Ha czyli jednak nie jestem całkiem inna
Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość

Dziewczyny, możecie mi coś powiedzieć na temat Virtuose?
Bo chyba bym go chciała
Mam teraz takie biedne rzęsy, szok, wyłysiaałe.
Więc liczę na ten tusz....
Fe, sucha beznadzieja, krusząca się i bzidka

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Nie chcę nic nabłyszczającego. Potrzebuję jakiś nawilżający, względnie neutralny szampon, bo różowy Elseve strasznie wysuszył mi włosy.
Powiem Ci że już 2 razu myłam włosy rewitalizującym Dove, i nie dość że nie puszą się, to przetłuszczają dużo mniej niż przy poprzednim szamponie
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-23, 07:00   #4152
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
snow, czy to o tym emoliumie piszecie? czy jest jakas inna seria jeszcze?
Tak, o tym
Dla mnie już po dwóch użyciach rewelacja. Najśmieszniejsze jest to, że zawsze niby wolałam zapachowe (najchętniej jedzeniowe) balsamy, a ten, kompletnie bez zapachu, wydaje mi się najwspanialszym z jakim miałam styczność!
Na pewno wejdzie na stałe do mojej pielęgnacji

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość

W tamtym roku mi staz nie wypalił, a w tym prosze - dziś dzwonili z UM (tam złożyłam podanie o staż) że mnie chcą. Trzeba podumać i wypytac o szczegóły
No to gratulacje

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Rzeczywiście brak zakupów do końca lutego nie wypalił
Muszę przyznać, że nie jestem specjalnie zaskoczona
MagJa ma rację, chyba przodujesz, jeśli chodzi o ilość kosmetyków

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Obawiam się, że w tym miesiącu to ja zakupiłam z was najwięcej, ale samobiczowanie dopiero przy zdjęciach pielęgnacji z mieszkania studenckiego (wstydzę się już kolorówkę pstrykać z powodu tej ilości)
Poważna konkurencja dla Hosenki

Czekamy na fotki!
Ja miała pstryknąć swoją pielęgnację i kolorówkę na początku roku, ale do tej pory nie miałam czasu. Może się zmobilizuję, jak już będę po wszystkich zaliczeniach i egzaminach (co mam nadzieję nastąpi z dniem 4.02 i praktycznie do początku marca moja noga nie postanie na uczelni )

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
ja mam zawsze zimne stopy czy wiosna, czy lato - stopy jak lod. przy emu ten problem nie istnieje

docieniam je nie przez walory estetytczne - sa po prostu megacieple i megawygodne. kiedy woda mi w kozakach chlupta w emusiach mam suchutko
Mnie się nie podobają te buty w ogóle, ale to co piszesz o cieple w środku do mnie przemawia Ja też mam zawsze lodowate stopy, mogę leżeć na plaży, umierać z gorąca, a stopy zimne
Tylko ja myślałam, że one właśnie łatwo przemakają Bo ten materiał taki zamszopodobny mi się wydaje.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja też nie mam szału na żele pod prysznic. Ostatnio lubię mieć dwa naraz, ale to od czasu kiedy dopadła mnie nadwrażliwość zapachowa. Teraz kupiłam sobie St.Ives z lawendą i rumiankiem i chyba jednak muszę kupić jeszcze coś, co pachnie nieco subtelniej.
Pachnące żele pod prysznic lubię, ale ostatnio wszystkie "żelowe" żele wysuszały mi tak strasznie skórę, że chwilowo kupiłam Palmolive Milk & Honey i jestem zadowolona. Jest fajny, kremowy i delikatny, zapach przyjemny, nienachalny.
Potem chyba kupię jakąś Niveę (Happy Time lub Apricot Creme) albo Palmolive Happyful.

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Polecam żel Nivea HapyTime,pięknie pachnie i jest taki kremowogęsty
Bardzo mi przypadł go gustu. No i pachnie pomarańczami

Dziewczyny, możecie mi coś powiedzieć na temat Virtuose?
Bo chyba bym go chciała
Mam teraz takie biedne rzęsy, szok, wyłysiaałe.
Więc liczę na ten tusz....
Ja też lubię Happy Time, nawet bardzo, ale pomarańczami mi niespecjalnie pachnie

Co do Virtuose - używam go prawie miesiąc i jednak nie jest to tak do końca tusz moich marzeń. Tzn. daje bardzo ładny efekt, pięknie otwiera oko, dość dobrze wydłuża, ale wolałabym, żeby mocniej pogrubiał. Wiem, że to do jego podstawowych zadań nie należy, więc się pogodziłam z tym i używam z radością
Co do podkręcania bywa różnie, parę razy zrobił mi z rzęs proste igiełki ale nie wiem, dlaczego

Ma bardzo fajną szczoteczkę. No i jest to raczej suchy tusz.

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
wiecie co zauwazylam? ze calkowicie nie kreca mnie juz zwykle drogerie sephory i apteki to jest to
Ja też to zauważyłam

Do SP czy Rossmanna wchodzę po żel albo szampon, kupuję i wychodzę, nawet się nie rozglądam.

Za to apteki (internetowe), sephora (chociaż od początku roku rzadko - zgodnie z postanowieniem czekam na wiosenną kolorówkę), no i Truskawa, która nieźle zastępuje sephorę.... Ach, tu mogłabym buszować dniami i nocami!
Ale się powstrzymuję, żeby nie było

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
ja lubie robic zakupy na all, zwlaszcza kosmetyczne, dzisiaj przyszedl do mnie kurier z przesylka: szampon i odzywka sleek look matriksa, butle 1,5l - bardzo fajna sprawa, wydajne jak diabli a ja lubie ta serie no i ekonomicznie mi to wychodzi, za szampon dalam 49zlotych a przy normalnych szamponach i 200ml pojemnosci 1,5l szamponu w sumie wychodzi drozej niz allegrowa butla
Masz jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę? Z kurierem?
Ja czaję się na play balla, maskę l'oreala i właśnie jakiś szampon. Rozumiem, że polecasz matrixa, więc bym sobie pooglądała

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Fe, sucha beznadzieja, krusząca się i bzidka
Oj tam U mnie się nie kruszy, ale fakt, to suchy tusz.
Może skuszę się po zużyciu tego i zapasowego opakowania Virtuose na ten Diorshow Unlimited o którym piszesz? Hmm

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Powiem Ci że już 2 razu myłam włosy rewitalizującym Dove, i nie dość że nie puszą się, to przetłuszczają dużo mniej niż przy poprzednim szamponie
Muszę mu się przyjrzeć, jeśli nie zdecyduję się na allegrowe zakupy, co nie jest wykluczone, bo jest to większy jednorazowy wydatek.
Niby mam kiepskie nastawienie do szamponów Dove, ale miałam takie też do Nivei, a od kilku dni używam z powodzeniem.


Udało Ci się jakoś zdobyć tą bluzkę z Zary?
Szkoda, że tak rzadko do nas zaglądasz. Co ta sesja robi z człowieka



Ale posta wyprodukowałam...
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 07:11   #4153
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość

Hosenko warto skusic sie na mozaike awonowa? [napisz ze nie ]
To ja powiem, że nie warto



Bo Hosenka strasznie zachwala tą mozaikę
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 07:31   #4154
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
dziewczyny pisały ogólnie o prasowanych IsaDory, w wątku Jak podkreslic jasna cerę. Ponoc są super

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=304



Marta, kiedy chcesz wpaść po Lucidity i Narciso?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 07:55   #4155
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Przyszłam tu na samobiczowanie
Jestem wielki okropnie straszny nałóg
Wróciłam z nartek w Livigno - jedna wielka wolnocłówka i kolorówka tańsza o jakieś 30-40% Fotki zamieściłam w Naszych zbiorach... ech, nałóg jestem....
(nie mówiąc o tym, że na all i ebayu też kupiłam sporo rzeczy....
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 08:42   #4156
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Powiem Ci że już 2 razu myłam włosy rewitalizującym Dove, i nie dość że nie puszą się, to przetłuszczają dużo mniej niż przy poprzednim szamponie
Przyjrzę mu się. Lubię szampony Dove. Tzn. lubiłam, bo dawno bardzo nie używałam.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dziewczyny pisały ogólnie o prasowanych IsaDory, w wątku Jak podkreslic jasna cerę. Ponoc są super
Kupiłam mamie Velvet Touch i jest zachwycona.

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Przyszłam tu na samobiczowanie
Jestem wielki okropnie straszny nałóg
Wróciłam z nartek w Livigno - jedna wielka wolnocłówka i kolorówka tańsza o jakieś 30-40% Fotki zamieściłam w Naszych zbiorach... ech, nałóg jestem....
(nie mówiąc o tym, że na all i ebayu też kupiłam sporo rzeczy....
I słusznie. Samobiczowanie w Twoim przypadku jest konieczne, chociaż widziałam zdjęcia i zakupy są cudowne. Zwłaszcza paleta YSL.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 09:04   #4157
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Mnie się nie podobają te buty w ogóle, ale to co piszesz o cieple w środku do mnie przemawia Ja też mam zawsze lodowate stopy, mogę leżeć na plaży, umierać z gorąca, a stopy zimne
Tylko ja myślałam, że one właśnie łatwo przemakają Bo ten materiał taki zamszopodobny mi się wydaje.
bo to jest zamsz ale jakis taki inny, nie przemaka w ogole. odpowienio zaimpregnowane przed pierwszym wyjsciem wytrzymuja naprawde wiele. no i tak mi cieplo w nozki

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Co do Virtuose - używam go prawie miesiąc i jednak nie jest to tak do końca tusz moich marzeń. Tzn. daje bardzo ładny efekt, pięknie otwiera oko, dość dobrze wydłuża, ale wolałabym, żeby mocniej pogrubiał. Wiem, że to do jego podstawowych zadań nie należy, więc się pogodziłam z tym i używam z radością
Co do podkręcania bywa różnie, parę razy zrobił mi z rzęs proste igiełki ale nie wiem, dlaczego

Ma bardzo fajną szczoteczkę. No i jest to raczej suchy tusz.
ja nie mam sie do czego przyczepic, bo na moich rzesach sprawdza sie rewelacyjnie, w przeciwienstwie do alsh doubling clinique

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Do SP czy Rossmanna wchodzę po żel albo szampon, kupuję i wychodzę, nawet się nie rozglądam.

Za to apteki (internetowe), sephora (chociaż od początku roku rzadko - zgodnie z postanowieniem czekam na wiosenną kolorówkę), no i Truskawa, która nieźle zastępuje sephorę.... Ach, tu mogłabym buszować dniami i nocami!
Ale się powstrzymuję, żeby nie było
ja na truskawe wchodze zeby poogladac. boje sie strasznie zamowic, a do tego nie mam karty kredytowej [znaczy mam, ojca ale wole jej nie uzywac ]. ale w sumie... moze sie kiedys przemogne i zamowie cos i bede sikac ze strachu bo clo, bo kradna, bo to, bo tamto

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Masz jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę? Z kurierem?
Ja czaję się na play balla, maskę l'oreala i właśnie jakiś szampon. Rozumiem, że polecasz matrixa, więc bym sobie pooglądała
poszlo PW
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
To ja powiem, że nie warto



Bo Hosenka strasznie zachwala tą mozaikę
i po co pytalam musze ja z blisksza obejrzec, jest gdzies w krakowie jakis sklepik avonu co mozna by bylo pomacac? taki dostepny dla zwyklych smiertelniczek
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 09:08   #4158
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Ja kiedyś macałam jakiś kosmetyk w COKu na Krupniczej, ale byłam z koleżanką, która była konsultantką. Ale nikt nie kazał jej tego udokumentować, jak prosiła o tester.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 09:26   #4159
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dziewczyny pisały ogólnie o prasowanych IsaDory, w wątku Jak podkreslic jasna cerę. Ponoc są super

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=304

Aguś - dzięki. Jestem kompletnym laikiem w tym temacie.

Miłego dzioneczka i uśmiechu na twarzy.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-23, 09:43   #4160
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
bo to jest zamsz ale jakis taki inny, nie przemaka w ogole. odpowienio zaimpregnowane przed pierwszym wyjsciem wytrzymuja naprawde wiele. no i tak mi cieplo w nozki
Aha

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
ja nie mam sie do czego przyczepic, bo na moich rzesach sprawdza sie rewelacyjnie, w przeciwienstwie do alsh doubling clinique
Tak ogólnie to na moich też, jeden z lepszych tuszy, jakich używałam. Tylko ja lubię bardzo mocno podkreślone rzęsy, a ten jednak nie daje aż tak teatralnego efektu Ale za to bardzo elegancko podkreśla rzęsy i za to go cenię.
No i trzyma się cały dzień.

Widzę Clinique nie podbił Twojego serca
Ja nawet nie wiem, który to

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
ja na truskawe wchodze zeby poogladac. boje sie strasznie zamowic, a do tego nie mam karty kredytowej [znaczy mam, ojca ale wole jej nie uzywac ]. ale w sumie... moze sie kiedys przemogne i zamowie cos i bede sikac ze strachu bo clo, bo kradna, bo to, bo tamto
Eeee tam, cło zwracają, największą niedogodnością jest to, że wtedy dłużej czeka się na przesyłkę (opieszałość UC ), płatności kartą nie ma się co obawiać, a taki przypadek, jaki trafił się MagJi, to może się niestety zdarzyć przy każdej paczce.

Ja jestem bardzo zadowolona z zakupów tam

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
i po co pytalam musze ja z blisksza obejrzec, jest gdzies w krakowie jakis sklepik avonu co mozna by bylo pomacac? taki dostepny dla zwyklych smiertelniczek
Do tych avonoskich COKów każdy może sobie wejść i pooglądać, kiedyś poszłam oglądać błyszczyki i pani bez problemu dała mi koszyczek z testerami, bez żadnych pytań.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 09:47   #4161
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
I słusznie. Samobiczowanie w Twoim przypadku jest konieczne, chociaż widziałam zdjęcia i zakupy są cudowne. Zwłaszcza paleta YSL.
No to jeszcze raz
Co do paletki YSL - jak zakupiłam tę, potem widziałam w innym sklepie jeszcze inną, ale byłam twarda, nie kupiłam
Chociaż bardziej mi się podobała......

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Eeee tam, cło zwracają, największą niedogodnością jest to, że wtedy dłużej czeka się na przesyłkę (opieszałość UC ), płatności kartą nie ma się co obawiać, a taki przypadek, jaki trafił się MagJi, to może się niestety zdarzyć przy każdej paczce.
Ja jestem bardzo zadowolona z zakupów tam
Dokładnie tak.
Ja też jestem bardzo zadowolona
aż za bardzo
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 09:57   #4162
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
No to jeszcze raz
Co do paletki YSL - jak zakupiłam tę, potem widziałam w innym sklepie jeszcze inną, ale byłam twarda, nie kupiłam
Chociaż bardziej mi się podobała......
Mi się z love collection YSL podobał bardzo ten pudro-róż z serduszkiem Ale jakoś się oparłam.
Paletka jest b. ładna

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Dokładnie tak.
Ja też jestem bardzo zadowolona
aż za bardzo
Dobrze powiedziane... aż za bardzo
Ostatnio przystopowałam z zakupami tam (więcej zamówiłam dla innych niż dla siebie), ale na pewno w niedługim czasie zakupię tam jakiś błyszczyk
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 10:18   #4163
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

MagJa pomalowałam się tym pudrem Pure - nałożyłam na zmatowiony Hauschką filtr i komapkt. Mój składa się z malusieńkich, złotych drobinek - samych drobinek w gruncie rzeczy. Drobinki są tej samej wielkości co w sypkich pryzmach Givenchy (Hexx dziś sprawdzę prisme foundation, przepraszam że z takim opóźnieniem ), jest to właściwie rozświetlacz na całą twarz, można mieszać ze zwykłymi, matowymi pudrami, można nim wykańczać makijaż. Podobny do sypkiej części z EL ślubnego
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 10:19   #4164
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Ech...no i znowu mi coś wpadło w oko
Tym razem brązujący puder z Ori(akurat szukam bronzerka, więc usprawiedliwione ), bo ostatni raz w katalogu ma być i tylko 19.90 zł kosztuje a opinie ma dobre na KWC Teraz tylko problem jaki kolor wziąć, bo na oczy nie widziałam tych pudrów
I jeszcze z oferty do wyczerpania zapasów te fajne błyszczyki w serduszkowych opakowaniach mi się podobają

EDIT: Zizou, Hosenka wkleiła na zbiorach kosmetycznych fotkę mozaiki
__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2008-01-23 o 10:48
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 10:29   #4165
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Mi się z love collection YSL podobał bardzo ten pudro-róż z serduszkiem Ale jakoś się oparłam.
Paletka jest b. ładna
Gratuluję silnej woli.
Różowi pewnie też bym się oparła, ale paletki i cienie kocham bezgranicznie, więc oprzeć się nie mogłam
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Dobrze powiedziane... aż za bardzo
Ostatnio przystopowałam z zakupami tam (więcej zamówiłam dla innych niż dla siebie), ale na pewno w niedługim czasie zakupię tam jakiś błyszczyk
Ja na razie nie widzę nic , co chciałabym kupić, więc jest szansa, że naprawdę nic nie kupię
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 11:21   #4166
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
EDIT: Zizou, Hosenka wkleiła na zbiorach kosmetycznych fotkę mozaiki
ze zdjecia mnie siem podoba ale jednak musze to zmacac, przejde sie do jakiegos COKu jak przepadne to kupie a jak nie to nie
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 11:27   #4167
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Ja też się zastanawiam nad tą mozaiką, ale nie chce mi się iść do avonu
No i co ja teraz zrobię? W ciemno nie chcę brać, ale ileż można się opierać tym słowom zachwytu.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 11:28   #4168
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Ja się mozaice opieram W sumie ona chyba tylko rozświetla a ja od tego to mam kulki Vollare, wolę sobie kupić bronzer na wiosnę i może jakiś róż
Rozświetlacze mnie tak nie kręcą, bo moja cera i tak sama się świeci i bez tego
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 11:29   #4169
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

w sumie nie jest droga, w razie czego zalowac nie bede. ale jednak w ciemno brac nie chce w paitek mam wolne popoludnie to przejde sie zobaczyc
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 11:34   #4170
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość

Kupiłam mamie Velvet Touch i jest zachwycona.
Ice - dziękuję. Dopiero teraz w tym natłoku rozmów zauważyłam Twoją wypowiedź.

Wybór padł więc na IsaDorę.

Dziękuję Dziewczyny.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:23.