Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-21, 15:31   #2521
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
standardowe muffiny to te z blachy na 12 sztuk. nie malenstwa a takie sredniej wilkosci, jak mala buleczka silikonowych na minimuffinki nie widzialam, one sa chyba tylko w jednym rozmiarze - wlasnie standardowych muffinek.

Estello zeby nic nie przywieralo w teflonie i dalo sie latwo wyjac ja wkladam w forme papilotki
Ja przez długi czas kilka lat temu miałam duże problemy z zakupem papierowych wkładek:/
Ślicznie wyglądają w papierkach, ale to bardziej dla gości - jak robię dla siebie to papierki mi niepotrzebne, bo muffiny znikają od razu.
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Jeszcze dostanę pod choinkę "Włoską wyprawę Jamiego", więc nie dość, że pewnie w święta się objem jak szalona, to po nich też
Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
'wloska wyprawa jamie'go' jest super mam i pozera wzrokiem i czekam na reszte ksiazek, bede miala po swietach wszystkie z serii bo ja kocham jamie'go, uwielbiam go calym sercem i w ogole szaleje jak go widze [to zakrawa na jakas chorobe psychiczna, wiem ]. no i nigelle tez kocham
Liczę, że też dostanę jakąś książkę - albo Jamiego albo Nigellę. Jamie my lav
snow papilotki tez widzialam w duce
Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
u mnie juz mozna z piernika, bo sie studza i czekaja na przelozenie
U mnie też już jest piernik
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 15:56   #2522
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Nie wiem dokładnie ile wychodzi, bo nigdy nie liczyłam, ale z całego ciasta na pewno ok. 20-30 sztuk by wyszło(zależy jakie duże itp.)
dziękuję Ci bardzo

stwierdziłam, że najpierw zrobię rogaliki z jednej porcji, żeby spróbować jak smakują jeżeli okażą się pyszne (a pewnie takie będą ) to jutro zrobię jeszcze raz, ale z podwójnej porcji

zarobiłam ciasto i właśnie się chłodzi

no nic, ja wracam do sprzątania, bo do jutra chcę mieć wszystko zrobione na błysk
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 16:39   #2523
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja dla bezpieczeństwa, gdyby pieniędzy zabrakło, noszę trzy karty ze sobą
No ja nie wiem, czy to takie bezpieczne. Powiedziałabym, że bezpieczne, owszem, ale dla Twojego nałogu.

Cytat:
Napisane przez Iwona 25 Pokaż wiadomość
Iceflower
ja widziałam puder prasowany z lustereczkiem-ładne złote opakowanie w naturze-ładne jasne kolorki,a kosztował chyba 7 zł to taka firma Paloma-Infinity.

No szkoda,że za tani na prezent
Az mocno za tani,a może kup mamie na próbe i dorzuć jej jakies perfumy??
Bo z tego co wiem,wszystkie półki z fajnymi puderkami sa albo pomaziane przez klijentki albo zupełne pustki...
Przemysl.....tylko te 7 złtych lipne trochę,albo wypytaj mamę...
No nie, puder za 7 zł nie nadaje się na prezent dla mojej kochanej rodzicielki. Musi byc to coś porządnego. Idę w ten weekend coś kupić.
Nie zauważyłam do tej pory jakiegoś specjalnego braku pudrów na półkach.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
O Burżujach myślałam, ale szukam innych typów jeszcze. ID jakoś zapomniałam się przyjrzeć, thx
Jeszcze rzyrafka mi o Revlonie przypomniała. Normalnie chyba mam wymówkę, żeby iść dziś do GC. Aż się zaczynam bać
Ja byłam i wróciłam z pustymi rękami. Nie porwało mnie Biguine - nawet te ich mozaiki mnie nie zachęciły nawet do testowania, z tej drugiej firmy nie było żadnych rozświetlaczy. Mignął mi fajny, jasny odcień brązera, ale jak roztarłam na ręce, to okazało się, że jakiś taki za suchy dla suchej skóry i wcale nie taki fajny w odcieniu.

Byłam też w tym nowym Douglasie i albo jestem ślepa, albo tam nie ma Deborah i nie mogłam obejrzeć tego nowego rozświetlacza, którym mnie kusiłas w nowościach.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Nie Teraz spokojnie powinny być, a przynajmniej silikonowe kiedyś były, chyba takie ceglaste. Ja kiedyś ich tam szukałam i ich nie było, tam na Wielickiej.
Musze tam zajrzeć. Tez mam ochotę na muffiny po tym wszystkim.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Wiesz, u mnie zapach piernika póki co można wyniuchać tylko z żelu pod prysznic o zapachu piernika z YR Ale fakt, jak się nim myję, to mam nieodpartą ochotę na piernik
To tak jak u mnie - piernik tylko pod prysznicem. Ale im bliżej połowy butelki tym bardziej chemiczny ten piernik.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Moje zapasy odechnęły trochę, bo oczywiście musiałam poratowac mamę - nie miała prezentu dla kuzynki więc odsprzedałam jej żel YR mimosa, a siostrze dołożę do prezentu mleczko do demakijażu oliwkowe Kolastyny
Zrobiłam tez wczoraj świąteczne porządeczki w kosmetykach i 4 poleci na All - ale to po moim powrocie z UK
Chcesz przez to delikatnie powiedzieć, że robisz miejsce na te tony kosmetyków, które przywieziesz z Wysp?

---

Ja dzisiaj nic nie kupiłam. Kolejny dzień bez kosmetyków, a byłam i w GC i w Douglasie. Nawet nie miałam ochoty nic kupować, bo byłam taka zadowolona po wyjściu od fryzjerki. Normalnie cały czas się uśmiechałam i zamiast prostą droga iść do GC, poszłam równie prostą na ćwiczenia. Taki miałam dobry humor, że aż przyjemnie mi się dzisiaj słuchało o własności lokali, mimo że klimat Świąt temu nie sprzyja.

Tak więc mam w końcu włosy jak człowiek. I dostałam kalendarz w prezencie.

Dostałam też tego niszczycielskiego smsa od Sephory: -30% na wszystkie zestawy i znowu zapragnęłam kupić sobie zestaw Clinique All About Eyes Rich. Teraz kosztowałby mnie nieco ponad 100 zł, więc dość dużo mniej, a krem mi potrzebny.
Estella, Snow - macie ten zestaw, prawda? Co tam poza kremem było?


I chciałam jeszcze powiedzieć, że zakochałam się w soli cynamonowej Flos Lek. Jest cudowna. No normalnie niesamowita. Wróciłam zziębnięta, ledwo żywa i ze skostniałymi stopami, a po tej soli, mam ciepłe stopy i cudownie mi przyjemnie do tego zapachu.

I mój tusz Clinique dzisiaj jest już lepszy niż wczoraj. Jak tak dalej pójdzie, to może jutro będę całkiem zadowolona.

I wiecie co? Czuję się, jakbym tym postem odbiegała od głownego nurtu wątku, po tym całym kulinarnym off-topie.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 16:58   #2524
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Ja dzisiaj też byłam i w Sephorze i w Douglasie.
Nie kupiłam nic. Ale kusi mnie róż Loreala, cienie loreala, takie śliczne mają te turkusy
No i zestaw z Deborach - potrójne cienie i tusz
Eh..... z torbami pójdę.

Ale koniecznie muszę kupić jakiś ładny płyn do kąpieli, super pachnący.
Co polecacie?
Kto jak kto ale Wy się znacie

A z ciast to ja zrobiłam pijaną śliwkę, mmmmmamooo, ten smak mmmrrrrrau
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 17:21   #2525
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Ale kusi mnie róż Loreala
Który kolor?
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 17:35   #2526
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
No i zestaw z Deborach - potrójne cienie i tusz
Eh..... z torbami pójdę.
Tam jest ten tusz Black + Long, prawda? On jest beznadziejny.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 18:08   #2527
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj też byłam i w Sephorze i w Douglasie.
Nie kupiłam nic. Ale kusi mnie róż Loreala, cienie loreala, takie śliczne mają te turkusy
No i zestaw z Deborach - potrójne cienie i tusz
Eh..... z torbami pójdę.

Ale koniecznie muszę kupić jakiś ładny płyn do kąpieli, super pachnący.
Co polecacie?
Kto jak kto ale Wy się znacie

A z ciast to ja zrobiłam pijaną śliwkę, mmmmmamooo, ten smak mmmrrrrrau
Mnie kusi podkład mineralny L`Oreala, maziałam się w SP testerami znów, ale póki co mam jeszcze podkład ID, pół DMM i końcówkę Rimmel Recover <proszę mnie zatem odwodzić od zakupu >


Teraz myślę bardziej nad zmianą fryzury, chcę sobie blond balejaż zrobić, bo już mam dość moich ciemnych włosów, tylko że boję się, że mogę wyjść ruda

Z płynów ja polecam te firmy APART np. migdałowy
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-21, 18:17   #2528
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
Który kolor?
Hem... jakby to powiedzieć... ehm.. wszystkie mi sie podobają

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Tam jest ten tusz Black + Long, prawda? On jest beznadziejny.
Taa? To już mi przeszło
Ostatnio nie mam szczęścia do tuszy, co który kupie to jakaś marnota

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Mnie kusi podkład mineralny L`Oreala, maziałam się w SP testerami znów, ale póki co mam jeszcze podkład ID, pół DMM i końcówkę Rimmel Recover <proszę mnie zatem odwodzić od zakupu >


Teraz myślę bardziej nad zmianą fryzury, chcę sobie blond balejaż zrobić, bo już mam dość moich ciemnych włosów, tylko że boję się, że mogę wyjść ruda

Z płynów ja polecam te firmy APART np. migdałowy
Ja właśnie niedawno zrobiłam sobie balejaż blond, w sumie swoje mam blond, ale rozjaśniłam sobie na popielaty.
Jasne włosy są cudne
ale ja mam zamiłowanie do brunetek, ognistych

Zobaczę sobie ten apart w takim razie
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 18:58   #2529
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Chcesz przez to delikatnie powiedzieć, że robisz miejsce na te tony kosmetyków, które przywieziesz z Wysp?
Wcale nie


Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Ale koniecznie muszę kupić jakiś ładny płyn do kąpieli, super pachnący.
Co polecacie?
Ja od jakiegoś czasu zakochana jestemw imbirowym płynie z Biedronki Zużywam drugą butelkę, a w zapasie jeszcze 2 (płyn potaniał Teraz kosztuje 2,99, a wcześneij 4,19)

Piernik się studzi
Tylko jakoś tak słabo czuć piernikiem
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 19:01   #2530
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Hosenko, też mam ten imbirowy, śliczny zapach.
A piernik na pewno się jeszcze rozpachni
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 22:06   #2531
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
kosmetyki? pfff kto mysli o kosmetykach, gdy taki zapach sie po domu roznosi <niucha nosem w poszukiwaniu zapachu piernika>
No raczej

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ja przez długi czas kilka lat temu miałam duże problemy z zakupem papierowych wkładek:/ Ślicznie wyglądają w papierkach, ale to bardziej dla gości - jak robię dla siebie to papierki mi niepotrzebne, bo muffiny znikają od razu.
A propos muffinów - byłam w Duce i były obie formy - i silikonowa, za 29 zł na 6 muff. i ta teflonowa na 12 szt. na 59 zł. Nie mogłam się zdecydować, czy lepsza będzie ta miękka czy sztywna, zwłaszcza, że papilotek nie było no i wyszłam z niczym... Ale chyba jutro polecę po tą większą

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No ja nie wiem, czy to takie bezpieczne. Powiedziałabym, że bezpieczne, owszem, ale dla Twojego nałogu.
Dbam o bezpieczeństwo swojej psychiki - co by się działo, gdybym odkryła jakąś perełkę i nie miała czym za nią zapłacić? To byłby dramat


Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Tez mam ochotę na muffiny po tym wszystkim.
Nic dziwnego, tyle się tu o nich rozpisałyśmy... Jeśli kupię jutro foremkę, to od razu zabiorę się za pieczenie

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Dostałam też tego niszczycielskiego smsa od Sephory: -30% na wszystkie zestawy i znowu zapragnęłam kupić sobie zestaw Clinique All About Eyes Rich. Teraz kosztowałby mnie nieco ponad 100 zł, więc dość dużo mniej, a krem mi potrzebny.
Estella, Snow - macie ten zestaw, prawda? Co tam poza kremem było?
Ja nie dostałam

W zestawie jest również 50 ml dwufazy Take the Day Off i miniaturka tuszu High Impact, który właśnie nabyłaś
Dwufazy jeszcze nie próbowałam, ale krem polecam Ci z całego serca, jest fenomenalny.


Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
I chciałam jeszcze powiedzieć, że zakochałam się w soli cynamonowej Flos Lek. Jest cudowna. No normalnie niesamowita. Wróciłam zziębnięta, ledwo żywa i ze skostniałymi stopami, a po tej soli, mam ciepłe stopy i cudownie mi przyjemnie do tego zapachu.
Od dłuższego czasu mam ochotę na ta sól, chyba jutro wybiorę się do Superpharmu, może tam ją spotkam... O ile starczy mi sił, bo dzisiaj spędziłam kilka godzin w centrach handlowych i mam serdecznie dosyć.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
I mój tusz Clinique dzisiaj jest już lepszy niż wczoraj. Jak tak dalej pójdzie, to może jutro będę całkiem zadowolona.

Cieszę się, już się bałam, że będę miała na sumieniu polecanie Ci tego tuszu.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-21, 22:48   #2532
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Niedawno do domku wróciłam i widze, że wszystkie pieką i się szykują do świąt byłam na pracowej wigilii i dostałam wielką pakę słodyczy, która ma chyba 2874397720742893743 kalorii

Są w ogóle jakieś zestawy z cieniami w Sephorze?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 22:55   #2533
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja byłam i wróciłam z pustymi rękami. Nie porwało mnie Biguine - nawet te ich mozaiki mnie nie zachęciły nawet do testowania, z tej drugiej firmy nie było żadnych rozświetlaczy. Mignął mi fajny, jasny odcień brązera, ale jak roztarłam na ręce, to okazało się, że jakiś taki za suchy dla suchej skóry i wcale nie taki fajny w odcieniu.
A ja byłam, cieni mamie nie wybrałam, bo się zdecydować nie mogłam, za to sobie kupiłam trójki Biguine (możecie bić ) i dostałam gratisowy kuferek. Kuferek będzie dla mamy, a nad szarymi cieniami będę jeszcze myśleć. Chyba wprowadzę w życie chytry plan, będę się malować moimi trójkami Charcoal Grey czy jak im tam, tymi z kolekcji z Penelope i poczekam na reakcję. Bo szczerze mówiąc te wydają mi się odpowiednie dla mamy mimo iż nie są stricte szare. Ale te szare, co widziałam są albo za jasne albo za ciemne

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
To tak jak u mnie - piernik tylko pod prysznicem. Ale im bliżej połowy butelki tym bardziej chemiczny ten piernik.
Mam nadzieję, że mi się prędko nie znudzi, bo mam takie dwa, a dopiero pierwszego użyłam 2 razy.


Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
I chciałam jeszcze powiedzieć, że zakochałam się w soli cynamonowej Flos Lek. Jest cudowna. No normalnie niesamowita. Wróciłam zziębnięta, ledwo żywa i ze skostniałymi stopami, a po tej soli, mam ciepłe stopy i cudownie mi przyjemnie do tego zapachu.
Cieszę się, że Ci przypadła do gustu

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja nie dostałam
Ja też nie Jak zwykle

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Od dłuższego czasu mam ochotę na ta sól, chyba jutro wybiorę się do Superpharmu, może tam ją spotkam... O ile starczy mi sił, bo dzisiaj spędziłam kilka godzin w centrach handlowych i mam serdecznie dosyć.
Znajdziesz, ale szukaj w aptece. Przynajmniej u nas leży w tej aptecznej części.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 23:24   #2534
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja od jakiegoś czasu zakochana jestemw imbirowym płynie z Biedronki Zużywam drugą butelkę, a w zapasie jeszcze 2 (płyn potaniał Teraz kosztuje 2,99, a wcześneij 4,19)
A mi nie po drodze do Biedronki. Ostatni raz byłam w tamtych okolicach (czytaj na Poczcie) i to tak, żeby móc skoczyć do biedronki, t0o chyba jeszcze w wakacje. W każdym razie było ciepło i szłam piechotą.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Nic dziwnego, tyle się tu o nich rozpisałyśmy... Jeśli kupię jutro foremkę, to od razu zabiorę się za pieczenie
Mnie jutro czekają zakupy świąteczno-spożywcze, jak utrafie gdzieś foremkę, to od razy wpakuje do koszyka.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja nie dostałam
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Ja też nie Jak zwykle
Jak coś, to wiecie co.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
W zestawie jest również 50 ml dwufazy Take the Day Off i miniaturka tuszu High Impact, który właśnie nabyłaś
Dwufazy jeszcze nie próbowałam, ale krem polecam Ci z całego serca, jest fenomenalny.
Waham się. Byłam dziś wieczorem w 1 S. i nie było już tego zestawu. Ale ja bardzo łatwo ulegam promocjom, więc nie wykluczam, że kupię, jak znajdę. Dobrze, że krem pod oczy mi potrzebny i nie taka głupia ta promocja.

A dwufaza byłaby jak znalazł na wyjazd.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Od dłuższego czasu mam ochotę na ta sól, chyba jutro wybiorę się do Superpharmu, może tam ją spotkam... O ile starczy mi sił, bo dzisiaj spędziłam kilka godzin w centrach handlowych i mam serdecznie dosyć.
Znajdź siły, a będziesz zachwycona. Co ja mogę powiedzieć? To jedna z moich najlepszych inwestycji kosmetycznych w tym miesiącu, a kupiłam naprawdę sporo i wszystko było mniej lub bardziej fajne.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość

Cieszę się, już się bałam, że będę miała na sumieniu polecanie Ci tego tuszu.
Ja już się bałam, że 95 zł wyrzuciłam na bubla. Jeszcze nie jest super, ale już jest dobrze. Będę dalej rozgryzać skubańca, ciekawa jestem, jaki efekt mi wyjdzie na bazie pod tusz.

W ogóle to chyba w Krakowie jednak nie ma zestawów z HI - byłam w 3 Sephorach i wszędzie zestawy z High Definition. Może to przypadek, ale jednak zastanawiający.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Są w ogóle jakieś zestawy z cieniami w Sephorze?
Nie widziałam ani jednego.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
A ja byłam, cieni mamie nie wybrałam, bo się zdecydować nie mogłam, za to sobie kupiłam trójki Biguine (możecie bić ) i dostałam gratisowy kuferek. Kuferek będzie dla mamy, a nad szarymi cieniami będę jeszcze myśleć. Chyba wprowadzę w życie chytry plan, będę się malować moimi trójkami Charcoal Grey czy jak im tam, tymi z kolekcji z Penelope i poczekam na reakcję. Bo szczerze mówiąc te wydają mi się odpowiednie dla mamy mimo iż nie są stricte szare. Ale te szare, co widziałam są albo za jasne albo za ciemne
Charcoal Beige. Byłam dzisiaj nimi wymalowana.
Ja moje mamie cieni nie kupuję, bo... gubi a wcześniej zapomina używać. Nie oglądałam pudrów jeszcze.

Nie mam jeszcze wcale prezentów.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że mi się prędko nie znudzi, bo mam takie dwa, a dopiero pierwszego użyłam 2 razy.
Ja na początku chciałam kupić na zapas, ale już mi przeszło. Teraz chcę kupić cokolwiek innego. Właśnie za to nie lubię zapachów spożywczych - są sztuczne.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Cieszę się, że Ci przypadła do gustu
Jest wspaniała. Musze upolować tą drugą.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 07:29   #2535
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Niedawno do domku wróciłam i widze, że wszystkie pieką i się szykują do świąt byłam na pracowej wigilii i dostałam wielką pakę słodyczy, która ma chyba 2874397720742893743 kalorii

Są w ogóle jakieś zestawy z cieniami w Sephorze?
Ja też chce paczke ze słodyczami


A tak na serio, to dziś i jutro nie tykam nic słodkiego( trzymać ), bo w Wigilię od rana będę piec ciasta to się napróbuję wszystkiego(ciasta, mas itp.).
Poza tym muszę trochę schudnąć, bo przytyłam
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 09:03   #2536
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Ja już mam troszkę dosyć, bo ciąglę jem czekolaodwe mikołaje ale większość rzeczy zatrzymam na czarną godzinę - gdy nic nie ma, mam najwieksza ochotę na słodkie, i wtedy można wyjąć z kryjówki coś pysznego i zaspokoić pragnienie słodkości

Idę dziś do Sephory, może jakieś resztki się ostały.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 09:06   #2537
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Ja zaraz majstruję listę zakupów. Na czele będzie forma do muffinów i półprodukty do piernika.

Juz nie mogę sie doczekać, aż go będę jadła.

I dalej dumam nad tym kremem. Ale chyba kupię (tylko nie wiem, czy dziś), bo przecież taka okazja nie trafia się codziennie...

Dziewczyny, co kupiłyście swoim tatom? Teraz ja mam problem.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 09:09   #2538
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja zaraz majstruję listę zakupów. Na czele będzie forma do muffinów i półprodukty do piernika.

Juz nie mogę sie doczekać, aż go będę jadła.

I dalej dumam nad tym kremem. Ale chyba kupię (tylko nie wiem, czy dziś), bo przecież taka okazja nie trafia się codziennie...

Dziewczyny, co kupiłyście swoim tatom? Teraz ja mam problem.
ja kupiłam tacie mini odkurzacz do laptopa i folię na pocketa
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 09:09   #2539
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

ja sie zastanawiam, czy sie usmiechnac do Ice czy nie niby leze w lozku i zdycham, ale i tak musze dzis wyjsc to bym moze cos kupila

ojcu kupilam sweter i wode po goleniu poszlam na latwizne, nie maial weny by wymyslac wyrafinowany
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-22, 09:09   #2540
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Oj dziewczyny przestancie w koncu PIERNICZYć
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 09:10   #2541
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Kurczę, jakim kremem? Pod oczy? Ja bym kupiła(właściwie to już kupiłam i leży w zapasach hehe).
Ja kupiłam fajny krawat, grafitowy. Może koszulę?Pasek?Wodę po goleniu?Paczkę słodycyz?Dobry alkohol?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 09:18   #2542
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

jutro ide po zestawy kosmetykow dla rodzinki. ojj bedzie sie dzialo.
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 09:27   #2543
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
ja kupiłam tacie mini odkurzacz do laptopa i folię na pocketa
Odkurzacz do laptopa. W życiu czegoś takiego nie widziałam.

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
ja sie zastanawiam, czy sie usmiechnac do Ice czy nie niby leze w lozku i zdycham, ale i tak musze dzis wyjsc to bym moze cos kupila
Uśmiechnij się.

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
ojcu kupilam sweter i wode po goleniu poszlam na latwizne, nie maial weny by wymyslac wyrafinowany
Sweter dostał rok temu. I na urodziny w tym roku. I mama też chce mu kupić sweter. Woda po goleniu też odpada, bo odkąd mój tata dorwał balsam po goleniu Nivea, to nic innego po goleniu w grę nie wchodzi. Swoją drogą mój TŻ ma tak samo.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Kurczę, jakim kremem? Pod oczy? Ja bym kupiła(właściwie to już kupiłam i leży w zapasach hehe).
Tak pod oczy. Chyba kupię jak gdzieś dorwę. No bo... Święta są raz w roku, mogę sobie chyba zrobić jakiś prezencik (chociaż sporo ich sobie zrobiłam w tym miesiącu).

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ja kupiłam fajny krawat, grafitowy. Może koszulę?Pasek?Wodę po goleniu?Paczkę słodycyz?Dobry alkohol?
Koszula brzmi dobrze. Pasek i krawat też. Dobre pomysły, dziękuję. Właśnie mama powiedziała, że chce iść ze mną na zakupy, może ona też coś pomoże. Alkohol to pod choinkę niezbyt, ale w sumie tata ma w Wigilie jeszcze imieniny - coś do uczczenia by się przydało.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 09:34   #2544
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Odkurzacz do laptopa. W życiu czegoś takiego nie widziałam.
przydatna rzecz
http://allegro.pl/item284291337_dell...cz_na_usb.html
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 09:39   #2545
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
E. Może i przydatna, ale wolę bardziej osobiste prezenty.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 09:41   #2546
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Myślę, że dobrą whisky czy zestawem nalewek (jeśli lubi) by nie pogardził
Pasek dostał ode mnie na urodziny, teraz ładny krawat, bo dawno żadnego nowego nie dostał. A koszul to wiesz - nigdy za wiele
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 09:42   #2547
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
E. Może i przydatna, ale wolę bardziej osobiste prezenty.
no janse..mój tatuś lubi takie prezenty, które przydadzą mu się,zapachy z zeszłej gwiazdki jeszcze stoja nietknięte..
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 09:56   #2548
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
O ciekawe toto
Laptop mojego taty(choć teraz to ja głownie z niego korzystam) aż się prosi o czyszczenie, nawet nie widziałam, że takie odkurzacze są Sprytna rzecz.

No dobra, a ja zaraz idę piec moje rogale z marmoladą

BTW. Znacie jakąś dobrą maseczkę w miarę mocno nawilżającą(taką 1-razówkę w saszetce)? Grzebię w KWC, ale nie jestem pewna co kupić
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 09:59   #2549
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
O ciekawe toto
Laptop mojego taty(choć teraz to ja głownie z niego korzystam) aż się prosi o czyszczenie, nawet nie widziałam, że takie odkurzacze są Sprytna rzecz.

No dobra, a ja zaraz idę piec moje rogale z marmoladą

BTW. Znacie jakąś dobrą maseczkę w miarę mocno nawilżającą(taką 1-razówkę w saszetce)? Grzebię w KWC, ale nie jestem pewna co kupić
nawilżająca hydraphase, la roche posay, jesli nie masz skłonności do zapychania i potrzebujesz maksymalnego nawilżenia, to ona jest dobra
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 10:06   #2550
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Myślę, że dobrą whisky czy zestawem nalewek (jeśli lubi) by nie pogardził
Pasek dostał ode mnie na urodziny, teraz ładny krawat, bo dawno żadnego nowego nie dostał. A koszul to wiesz - nigdy za wiele
No na pewno by nie pogardził. Może coś mu kupimy z mamą, ale na pewno nie whisky, bo ja nie lubię, a mama nie może pić alkoholu, więc coś co można by z nim wypić.

Koszula, krawat lub pasek - mam już pomysł.

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
no janse..mój tatuś lubi takie prezenty, które przydadzą mu się,zapachy z zeszłej gwiazdki jeszcze stoja nietknięte..
Mój właściwie jest fajny, jeżeli chodzi o dawanie prezentów - podoba mu się wszystko co dostanie ode mnie lub mojej siostry. Oczywiście pod warunkiem, że to prezent, który nie jest kompletnie pozbawiony sensu.

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
nawilżająca hydraphase, la roche posay, jesli nie masz skłonności do zapychania i potrzebujesz maksymalnego nawilżenia, to ona jest dobra
Ile ona kosztuje w saszetce?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:02.