Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-27, 22:56   #2791
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

roczncie to tez mamy ale prezent rocznicowy juz kupiony w postaci zaliczki na wakacje waleniatynkow nie obchodzimy a dzien kobiet odgapil od ojca ktory mi daje zawsze tulipany i wstretny macius sie wycwanil i tez daje tulipany
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 22:59   #2792
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A imieniny mam już w lutym - może TŻ nie będzie miał pomysłu na prezent? W każdym razie - na pewno coś sobie kupię tak, czy tak. Może dojrzeję do tego czasu do tej Twojej czwóreczki?
Do moich niecały miesiąc, ale te 30% zniżki daje mi większe pole manewru


Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubię fiolety, bo pasuja do zielonych oczu. Tylko do fioletów trzeba mieć wyspane i wypoczęte oczy, bo jakiekolwiek ślady zmęczenia od razu wyłażą. Dlatego używam dość rzadko i dlatego nie kupiłam dzisiaj śliwkowej czwóreczki.

Chciałam się pochwalić: zmieściłam wszystkie ciuchy do walizki. Nie zmieściły mi się za to kosmetyki, płaskie buty zimowe, kiecka na Sylwestra (mama właśnie mi zwęża w biuście) i suszarka, więc tak czy tak jeszcze jedna torba oprócz walizki i beauty case będzie musiała ze mną jechać.
U mnie niestety fiolety strasznie uwypuklają sińce i muszę ich unikać.

Gratuluję zapakowania się Chyba wyszło całkiem nieźle

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
My z TŻ mamy w ogóle taki fajny ciąg okazji na przełomie stycznia i lutego: rocznica - jego urodziny - moje imieniny - walentynki. Oboje plajtujemy.
My rocznic nie obchodzimy, walentynki też tak raczej mało hucznie (jacyś mało romantyczni jesteśmy ), ale za to bez okazji prezenty się zdarzają i to są dopiero miłe niespodzianki
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 23:01   #2793
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Ja tam lubię tulipany.

Na rocznicę prezentu nie będzie, ewentualnie jakaś miła kolacja czy cuś, na Dzień Kobiet też pewnie kwiatki albo czekoladki. Ale na imieniny czy Walentynki to może jakiś nowy kosmetyk...

Dobra dość tego wizażowania.



Życzę Wam wszystkim udanego i szampańskiego Sylwestra.

Bawcie się dobrze, nie plądrujcie Sephory za bardzo podczas promocji, nie zerujcie kont i kart kredytowych, słowem: walczcie dzielnie z nałogiem.

Pa, pa.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 23:03   #2794
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

iceflower Tobie też kochana raz jeszcze rewelacyjnej zabawy i udanego wyjazdu!

Też lubię tulipany A Sephora jutro zostanie przeze mnie splądrowana na pewno, nie ma rady
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 23:07   #2795
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Ice szczęśliwej podróży i pobytu, wyszalej się w Sylwestra tak, żebyś nie miała siły myśleć o nowych kosmetykach
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 23:18   #2796
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

tez lubie tulipany ale jako dodatek

ice baw sie wysmienicie
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 07:32   #2797
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Ice miłej zabawy
Też bym tak chciała ech...

-----------------

Zrobiłam podsumowanie grudnia - 138 zł w sumie wydałam na kosmetyki(nie licząc ze jeszcze chyba ponad 300 zł na ciuchy ), więc nie jest tak źle
Postanowiłam po nowym roku szukać pracy(skombinowałam sobie już CV), jak sobie zarobię kasę, to będzie mi żal wydać(jak pracowałam to tak miałam właśnie ), więc obym jak najszybciej coś znalazła
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-28, 08:19   #2798
pączek
Raczkowanie
 
Avatar pączek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 331
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ice szczęśliwej podróży i pobytu, wyszalej się w Sylwestra tak, żebyś nie miała siły myśleć o nowych kosmetykach
dołączam się do życzeń , a przestać myśleć o nowych kosmetykach to nie lada wyczyn
pączek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 10:02   #2799
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Eclat Satin jest Diora. Na dłoni wydawał się fantastyczny, nie miałam ochoty próbowac na twarzy, więc kupiłam w ciemno, ale ufam, że będę zadowolona. Zapewniają, że nawilża i daje satynowe wykończenie.

Skoro są gorsze niż Clinique, to nie chce mi się nawet wybierać kolorów, wezmę sobie Chanel, raczej to odłożone Garden Party. Coś mnie wzięło na zieleń
Myślałam jeszcze o podwójnych z linerem Guerlaina, mama dostała na gwiazdkę od taty i są przepiękne, ale nie wiem, czy jest sens, bo najbardziej podobają mi się te kolory, które ma mama

Z różu chętnie skorzystam jak się nie zużyje

Mnie dwójki YSL jakoś średnio się spodobały. Niby ładne, ale miałam podobne odczucia jak Ty, że intensywność koloru znika i że mogą się osypywać.
Podwójne z eyelineremt też mi sie podobały, ale nie mogłam dobrać koloru.
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja tez poszukuje sweterków rozpinanych takich najzwyklejszych, bez rękawów 3/4 ani fasonów ciązowych ani żadnych kapturów i innych bzdur i nigdzie nie mogę znaleźć
poza tym koniecznie potrzebuję zestaw na egzaminy- koszulę/bluzkę białą, wspomniany sweterek (chyab, że trafię dobrze keżącą marynarkę) no i spodnie...
Sweterki(takie od bliźniaków?) są w Zarze, ja mam mnóstwo takich sweterków, bardzo je lubię. Zobacz też w Cameieu, kiedyś tam kupiłam.
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubię fiolety, bo pasuja do zielonych oczu. Tylko do fioletów trzeba mieć wyspane i wypoczęte oczy, bo jakiekolwiek ślady zmęczenia od razu wyłażą. Dlatego używam dość rzadko i dlatego nie kupiłam dzisiaj śliwkowej czwóreczki.
Ja też mam zielone, więc fiolety idealnie pasują. Na szczęście sińców pod oczami nie mam.
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja tam lubię tulipany.

Na rocznicę prezentu nie będzie, ewentualnie jakaś miła kolacja czy cuś, na Dzień Kobiet też pewnie kwiatki albo czekoladki. Ale na imieniny czy Walentynki to może jakiś nowy kosmetyk...

Dobra dość tego wizażowania.



Życzę Wam wszystkim udanego i szampańskiego Sylwestra.

Bawcie się dobrze, nie plądrujcie Sephory za bardzo podczas promocji, nie zerujcie kont i kart kredytowych, słowem: walczcie dzielnie z nałogiem.

Pa, pa.
Ice udanego wyjazdu i zabawy
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 10:10   #2800
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Właśnie, zapomniałam o Zarze, dzięki
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 10:22   #2801
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Kurcze, zła jestem na siebie. Tak mnie kuci ta promocja -30% w Sephorze, że na siłę wymyślam co by tu kupić Juz kombinuję jakis podkład ArtDeco, przypomniało mi się że marzę o puderku Shiseido i sypkim Clarinsie....

Niech mi ktos wytłumaczy że nie potrzebuję nic selektywnego
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-28, 11:18   #2802
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Pakosto a ktory puder Shiseido Ci sie marzy? bo ja dumam nad Luminizing Color Powder ale z drugiej strony nie wiem czy jest mi on az tak niezbedny

Korci mnie promocja na -30% ale po zakupowych szalenstwach jakie poczynilam nie wiem czy nie bedzie to przesada i korca mnie jeszcze inne kolory pigmentow MAC'a.Obawiam sie tylko jednego,ze moga byc niewypalem jak prasowane cienie i chyba zaspokoje sie dwoma
Zglupiec mozna
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 14:24   #2803
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Ja dzisiaj ponownie skorzystałam w sephorowej promocji

Wzięłam czwórkę cieni Chanel Garden Party i błyszczyk Clinique Lilac (jest boski, Estella to Twoja wina, że się skusiłam! ), a potem pojechałam na chwilkę do TŻ do pracy, i co? Zarekwirował moje nowe nabytki i oznajmił, że dostanę na imieniny


pakosta, Hexxana, ja bym kupowała na co macie ochotę. Wiem, że nie pomagam, ale taka promocja pewnie prędko się nie powtórzy, a możecie zrobić sobie poświąteczno-przednoworoczny prezent dla samych siebie
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 16:50   #2804
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Hehe, Lilac też mi się bardzo podoba. Czwóreczka Chanel już rozpakwoana, napatrzeć się na nią nie mogę. Zrobilam przegląd kosmetyczki, część rzeczy dostała siostra i mama, ale i tak mam mnóstwo wszystkiego. Ah ten nałóg.
Mama kupiła sobie fajny błyszczyk Diora w tubce, ładny różowy kolor.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 17:06   #2805
201607150859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 851
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Ja już myślałam, że się wyleczyłam z nałogu, ale to było tylko chwilowe uśpienie. W ostatnich dniach wzbogaciłam się o kilka rzeczy. Przez tą okropną promocję w Sephorze zostawiłąm dziś tam 250zł zupełnie "przez przypadek". Myślałam co kupić (bo przez pół wieku nic nie powinnam kupować) no i wpadł mi w oko podkład, a że nie mogłam się zdecydować jaki wziełam 2 i jeszcze błyszczyk (chociaż w tym miesiącu powiększyłam kolekcję o 4 nowe). Przed świętami natomiast dodatkowo zakupiłam 2 paletki L'oreal (szminka+róż+2 cienie+rozświetlacz). Jak zwykle jak nie jestem przekonana, który kosmetyk to biorę oba. Do tego Nail Teck zestaw za 60 zł, krem La Roche... i inne rzeczy, których nawet już nie pamiętam. Finał taki, że wchodzę w Nowy Rok na debecie. Myślałam, że z tego nałogu można się wyleczyć, ale niestety nie. Wystarczy 1 dzień na wizażu i terapia przestaje być skuteczna
201607150859 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 17:52   #2806
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Ja sobie tłumaczę jak mogę że nie kogę się dać i skusić na promocję Sepfhory.
Muszę się trzymać i nie dać zwariować.
Dość kosmetyków.
A przynajmniej kolorówki.
Dopiero na wiosnę kupię sobie nowe kosmetyki do wiosennego makijażu.
Teraz muszę skończyć podkład L'oreala, wszystkie tusze, cienie, choć 1/4 pomadek i błyszczyków.

Dąże do idealnego i zminimalizowanego zbioru.
Mam nadzieję że mi się to uda.
Doszłam do wniosku że zalega mi mnóstwo niepotrzebnych, nietrafionych kosmetyków.
Zamiast rozdrabniać się na kilka kosmetyków z niskiej i średniej półki, wolałabym mieć po kilka sztuk ale dobrych jakościowo kosmetyków.

Może z Nowym rokiem uda mi się to wdrożyć w życie
Trzymajcie kciuki.
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 18:53   #2807
pączek
Raczkowanie
 
Avatar pączek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 331
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez ilonacb Pokaż wiadomość
Ja już myślałam, że się wyleczyłam z nałogu, ale to było tylko chwilowe uśpienie. W ostatnich dniach wzbogaciłam się o kilka rzeczy. Przez tą okropną promocję w Sephorze zostawiłąm dziś tam 250zł zupełnie "przez przypadek". Myślałam co kupić (bo przez pół wieku nic nie powinnam kupować) no i wpadł mi w oko podkład, a że nie mogłam się zdecydować jaki wziełam 2 i jeszcze błyszczyk (chociaż w tym miesiącu powiększyłam kolekcję o 4 nowe). Przed świętami natomiast dodatkowo zakupiłam 2 paletki L'oreal (szminka+róż+2 cienie+rozświetlacz). Jak zwykle jak nie jestem przekonana, który kosmetyk to biorę oba. Do tego Nail Teck zestaw za 60 zł, krem La Roche... i inne rzeczy, których nawet już nie pamiętam. Finał taki, że wchodzę w Nowy Rok na debecie. Myślałam, że z tego nałogu można się wyleczyć, ale niestety nie. Wystarczy 1 dzień na wizażu i terapia przestaje być skuteczna
a ja się nie mogłam dziś zdecydować... i wzięłam zaledwie jedną rzecz (wybieram się na kolejne zakupy ) mam wprost przeciwnie tzn. jak nie mogę się zdecydować to nie biorę nic..
jaki masz piękny avatar :sli na: Lolita.. kocham ten zapach
pączek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 21:36   #2808
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Sweterki(takie od bliźniaków?) są w Zarze, ja mam mnóstwo takich sweterków, bardzo je lubię. Zobacz też w Cameieu, kiedyś tam kupiłam.
Byłam w jednej Zarze, nie wypatrzyłam nic ciekawego ale tam był dziki tłum i wszystko porozwalane więc w sumei się nie dziwię. Znaczy były 2 modele ale same S-ki leżały Upatrzyłam sobie za to fajny w HMie ale też rozmiaru brakło, muszę do innego jechać. Kupiłam za to marynarkę i spodnie ale dopiero za drugim podejściem po 5 godzinach z desperacją w oczach wróciłam do HM i powiedziałam sobei, że nie wyjdę póki czegoś nie wybiorę i jeszcze wzięłam sobie sliczny łańcuszek ze srebrnymi małymi kuleckami za 14,90 aż sama nie wierzę, że własne pieniądze (nie TŻ, nie rodziców) wydaję na biżuterię zamiast na kolejny cień/błyszczyk chyba zaczynam się leczyć
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
pakosta, Hexxana, ja bym kupowała na co macie ochotę. Wiem, że nie pomagam, ale taka promocja pewnie prędko się nie powtórzy, a możecie zrobić sobie poświąteczno-przednoworoczny prezent dla samych siebie
też tak to sobie tłumaczę, już postanowiłam, że będzie ot kredka Duochrome, tylko teraz pytanie która, najlepiej by było wszystkie

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
moga byc niewypalem jak prasowane cienie i chyba zaspokoje sie dwoma
Zglupiec mozna
To mówicie, że ten MAC przereklamowany? a lakiery do paznokci? spodobały mi się 2 jaskrawe kolorki dziś- fuksja i amarant

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Ja sobie tłumaczę jak mogę że nie kogę się dać i skusić na promocję Sepfhory.
Muszę się trzymać i nie dać zwariować.
Dość kosmetyków.
A przynajmniej kolorówki.
Dopiero na wiosnę kupię sobie nowe kosmetyki do wiosennego makijażu.
Teraz muszę skończyć podkład L'oreala, wszystkie tusze, cienie, choć 1/4 pomadek i błyszczyków.

Dąże do idealnego i zminimalizowanego zbioru.
Zamiast rozdrabniać się na kilka kosmetyków z niskiej i średniej półki, wolałabym mieć po kilka sztuk ale dobrych jakościowo kosmetyków.

Może z Nowym rokiem uda mi się to wdrożyć w życie
Trzymajcie kciuki.
właśnie, trzebaby odczekac chwilę, bo wiosenne kolekcje tuż tuż
moja lista must have maleje i to wcale nie dlatego, że kupuję tylko skrupulatnie wykreślam impulsywne wpisy

Cytat:
Napisane przez pączek Pokaż wiadomość
jak nie mogę się zdecydować to nie biorę nic..
całe szczęście, że u mnie tak samo
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 22:01   #2809
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość

pakosta, Hexxana, ja bym kupowała na co macie ochotę. Wiem, że nie pomagam, ale taka promocja pewnie prędko się nie powtórzy, a możecie zrobić sobie poświąteczno-przednoworoczny prezent dla samych siebie
Snow,nie pomagasz ale swoja droga masz dobry i trafiony argument

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Hehe, Lilac też mi się bardzo podoba. Czwóreczka Chanel już rozpakwoana, napatrzeć się na nią nie mogę. Zrobilam przegląd kosmetyczki, część rzeczy dostała siostra i mama, ale i tak mam mnóstwo wszystkiego. Ah ten nałóg.
Mama kupiła sobie fajny błyszczyk Diora w tubce, ładny różowy kolor.
Nie czytam,nie czytam

Cytat:
Napisane przez ilonacb Pokaż wiadomość
Ja już myślałam, że się wyleczyłam z nałogu, ale to było tylko chwilowe uśpienie. W ostatnich dniach wzbogaciłam się o kilka rzeczy. Przez tą okropną promocję w Sephorze zostawiłąm dziś tam 250zł zupełnie "przez przypadek". Myślałam co kupić (bo przez pół wieku nic nie powinnam kupować) no i wpadł mi w oko podkład, a że nie mogłam się zdecydować jaki wziełam 2 i jeszcze błyszczyk (chociaż w tym miesiącu powiększyłam kolekcję o 4 nowe). Przed świętami natomiast dodatkowo zakupiłam 2 paletki L'oreal (szminka+róż+2 cienie+rozświetlacz). Jak zwykle jak nie jestem przekonana, który kosmetyk to biorę oba. Do tego Nail Teck zestaw za 60 zł, krem La Roche... i inne rzeczy, których nawet już nie pamiętam. Finał taki, że wchodzę w Nowy Rok na debecie. Myślałam, że z tego nałogu można się wyleczyć, ale niestety nie. Wystarczy 1 dzień na wizażu i terapia przestaje być skuteczna
To jest wlasnie to
Gydyby nie Wizaz to....tak naprawde polowy rzeczy nie kupilabym jednak z drugiej strony wiem,ze pewnych rzeczy nie potrafie sobie odmowic i dzieki Wizazowi uniknelam wielu bubli.
Kolko sie zamyka

W kazdym razie milo Cie widziec na Wizazu

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Ja sobie tłumaczę jak mogę że nie kogę się dać i skusić na promocję Sepfhory.
Muszę się trzymać i nie dać zwariować.
Dość kosmetyków.
A przynajmniej kolorówki.
Dopiero na wiosnę kupię sobie nowe kosmetyki do wiosennego makijażu.
Teraz muszę skończyć podkład L'oreala, wszystkie tusze, cienie, choć 1/4 pomadek i błyszczyków.

Dąże do idealnego i zminimalizowanego zbioru.
Mam nadzieję że mi się to uda.
Doszłam do wniosku że zalega mi mnóstwo niepotrzebnych, nietrafionych kosmetyków.
Zamiast rozdrabniać się na kilka kosmetyków z niskiej i średniej półki, wolałabym mieć po kilka sztuk ale dobrych jakościowo kosmetyków.

Może z Nowym rokiem uda mi się to wdrożyć w życie
Trzymajcie kciuki.

Powiem tak,nie zawsze niska czy srednia polka oznacza ze sa slabe jakosciowo-nie wszystko zloto co sie swieci
Lepiej stawiac na przetestowane i sprawdzone kosmetyki,juz nie raz przekonalam sie ze sama marka cudow nie zdziala jezeli jest to bubel

Na marke patrze glownie wybierajac perfumy-w tej kwestii mam swira,moze to byc srednia/wysoka/niszowa polka.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość

To mówicie, że ten MAC przereklamowany? a lakiery do paznokci? spodobały mi się 2 jaskrawe kolorki dziś- fuksja i amarant
Lakierow nie mialam wiec nie powiem ale sporo kolorowki przerobilam i...przeszlam ostre zachlysniecie sie ta firma.Dosc szybko przeszlo Teraz jedynie chce wyprobowac pigmenty i to wszystko.
Mam kilka ulubionych perelek z tej firmy jednak sa to rzeczy,ktore rownie dobrze moge wybrac z innej polki
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-28, 22:12   #2810
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Lakierow nie mialam wiec nie powiem ale sporo kolorowki przerobilam i...przeszlam ostre zachlysniecie sie ta firma.Dosc szybko przeszlo Teraz jedynie chce wyprobowac pigmenty i to wszystko.
Mam kilka ulubionych perelek z tej firmy jednak sa to rzeczy,ktore rownie dobrze moge wybrac z innej polki
a co polecasz?

jadę jutro pojeździć na deseczce
miłego weekendu wszystkim nałogowcom
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 22:22   #2811
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Hexx widziałam, żeś pigment wylicytowała, ja też, u tej samej babeczki mam nadzieję, że się nie zawiodę.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 22:30   #2812
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Estello, Lilac o którym mówicie ze Snow to ten?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg clinique_superbalm_moisturizing_gloss.jpg (44,8 KB, 14 załadowań)
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 22:33   #2813
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

majade tak tak, to ten, w Clinique'woym wątku tez już odpisałam

A co, spodobał Ci się?



Aaaaa to nie ten Ja ślepa strzałki nie zauważyłam

Lilac jest wg mnie drugi od lewej

Przepraszam
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 22:37   #2814
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
majade tak tak, to ten, w Clinique'woym wątku tez już odpisałam

A co, spodobał Ci się?



Aaaaa to nie ten Ja ślepa strzałki nie zauważyłam

Lilac jest wg mnie drugi od lewej

Przepraszam
Przepraszam, goniłam Was z Estellą i tu tez nabazgrałam.
Acha drugi Hmm... Mam parę pytań, zajrzyj, prosze na klinikowy wątek
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 23:00   #2815
Małgosia*79
Raczkowanie
 
Avatar Małgosia*79
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Już myślałam, że całkiem nieźle radzę sobie z moim nałogiem, aż do wczoraj Poszłam z bratem po prezent dla taty. Czailiśmy się na jakiś zestaw świąteczny co by był w jakiejś promocji. Zachodzimy do Sephory i co widzę promocja na kolorówkę i dostałam jakiegoś małpiego rozumu. Aż żal było wychodzić (brat się niecierpliwił, nie pamiętam bym tak szybko kupiła dla kogoś prezent). Kupiliśmy tylko zestaw i wyszliśmy. Natomiast dzisiaj już sama zawędrowałam do Sephory i oto efekty.

Ale widzę, że nie tylko ja tak zareagowałam na promocję w Sephorze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sephora01.jpg (100,2 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sephora02.jpg (91,4 KB, 51 załadowań)
Małgosia*79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 23:02   #2816
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK



Nie zniosę dłużej tego kuszenia na róż Diora
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 23:09   #2817
Małgosia*79
Raczkowanie
 
Avatar Małgosia*79
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość


Nie zniosę dłużej tego kuszenia na róż Diora
Przepraszam

Ja koło niego chodziłam ze 2 miesiące i teraz jak się nadarzyła taka promocja to nie mogłam się oprzeć
Małgosia*79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 23:27   #2818
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
a co polecasz?

jadę jutro pojeździć na deseczce
miłego weekendu wszystkim nałogowcom
Hmmm...uwielbiam maskare Zoom Lash robi z moich rzes cudne firanki;chwale sobie cienie w sztyfcie-trwaja caly dzien i nie traca koloru;kredki do oczu-diabelska trwalosc;blyszczyk w tubce;korektor-mam taki blady roz.
Fajny byl puder brazujacy ale pozbylam sie go bez zalu bo jakos nie czulam sie z nim specjalnie zwiazana
Pomadki-nieziemsko trwale ale potrafia wysuszac.
Podklad byl niezly ale mialam za jasny wiec tez nie zagrzal miejsca.

To tyle z tego co przewinelo sie przez moje rece,ktore byly zadowolone

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Hexx widziałam, żeś pigment wylicytowała, ja też, u tej samej babeczki mam nadzieję, że się nie zawiodę.
Tez sie tam wykukalam mialam ochote jeszcze na Violet ale Wizazowa Mafia sprzatnela mi go z przed nosa

Zdaj relacje z blyszczydla,bo caly czas wahalam sie nad nimi.

Jakie wybralas kolory pigmentow?bo skusilam sie na Frozem White i Pink Mauved-bezpieczne kolory,ktore w razie wpadki wykorzstam jeszcze do czegos innego

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość


Nie zniosę dłużej tego kuszenia na róż Diora
On po prostu sam sie prosi zebys go kupila

A tak powaznie to na cale szczescie roze mnie nie ruszaja,mam swoje 100% trafione kolory i nie chce wiecej
Tak sobie to tlumacze

Edycja
a jaka cena tego rozu?
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-29, 08:13   #2819
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Estello, Lilac o którym mówicie ze Snow to ten?
Też odpisałam w wątku Cliniqueowym
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość


Nie zniosę dłużej tego kuszenia na róż Diora
Też mam na niego ogromną ochotę, jeśli dziś będę miała sponsora to go kupię
Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Tez sie tam wykukalam mialam ochote jeszcze na Violet ale Wizazowa Mafia sprzatnela mi go z przed nosa

Zdaj relacje z blyszczydla,bo caly czas wahalam sie nad nimi.

Jakie wybralas kolory pigmentow?bo skusilam sie na Frozem White i Pink Mauved-bezpieczne kolory,ktore w razie wpadki wykorzstam jeszcze do czegos innego

Edycja
a jaka cena tego rozu?
165zł
Ja się skusiłam na Tan i na błyszczyk w jasnoróżowym odcieniu. Trochę za duże są te pojemności pigmentów dla mnie, wolałabym odsypki, które średnio sie opłacają. Zobaczymy czy w ogóle coś są warte. Tan jest brązowo różowy, więc teoretycznie powinien pasować do większości moich cieni.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-29, 08:26   #2820
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Kusicie tymi sephorowymi promocjami , ale dobrze, że najbliższa Sephora jest ode mnie o 30 km oddalona Nawet mi się nie chce z domu wychodzić żeby jechać, zresztą pewnie już niewiele zostało asortymentu

Za to mam już pierwsze planowane wydatki po Nowym roku:
- kremik Avene Hydrance z SPF 15(potrzebuję filtra, ale taki SPF 15 mi starczy),
- żel do mycia twarzy Avene(ten zielony) lub może micelek Biodermy(jak by jakaś promocja była)
- jakiś dobry krem pod oczy(kusi mnie Clinique All About Eyes Rich, ale cena trochę odstrasza...są może jakieś miniaturki? ).
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:49.