Red Light - wasze opinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-08-13, 11:08   #1
aspiryna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 50

Red Light - wasze opinie


Moim zdaniem to troche niesprawiedliwe, wieczorami przeglądając TV widac same programy dla facetów. O Paniach zapomniano, jakby sie nie liczyły wogóle.
aspiryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-13, 11:19   #2
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: Red Light - wasze opinie

aspiryna napisał(a):
> Moim zdaniem to troche niesprawiedliwe, wieczorami przeglądając TV widac same programy dla facetów. O Paniach zapomniano, jakby sie nie liczyły wogóle.

W jakim sensie programy dla facetów? Wieczorami w ogóle często nie ma nic ciekawego w tv, ale ani dla kobiet, ani dla facetów. Nie wiem, czy masz na myśli filmy, czy programy publicystyczne, czy jakieś 997 i inne tego typu?
Jak dzielisz programy dla kobiet i programy dla mężczyzn?
Bo powiem szczerze, że ja nie widzę różnicy, często oglądamy to samo i oboje jesteśmy zadowoleni

PS. Sorry nie przeczytałam tematu. Tobie chodzi o erotyczne? To chyba faktycznie dla pań nie ma, ale gazet chyba też nie ma, więc to już norma Zresztą panie chyba mniej potrzebują tego?
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-13, 12:11   #3
Szpilka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 275
Re: Red Light - wasze opinie

Nie uważam, żeby Red Light mogli oglądać tylko faceci, choć faktycznie program jest przeznaczony dla nich. Jednak ciekawe są tam wywiady, poruszane tematy, może dość płytko potraktowane, ale czegóż więcej wymagać od takiego programu?

Nie podobają mi się prowadzące-delikatnie mówiąc mają często problemy z wysławianiem się w języku polskim i nie sprawiają wrażenia zbyt inteligentnych, ale ostatecznie maja tam glównie "wyglądać"...

Wstawka z zagranicznej edycjii REd Light jest super, b. profesjonalna, ale już rozbierające się Polki wołają najczęściej o pomstę do nieba(większość miała bardzo widoczne! rozstępy, a kilka skandaliczny biust-kompletnie pozbawiony jędrności, zaniedbany i obwisły...) Nie chcę tutaj bezmyślnie krytykować tych kobiet, bo mnie samej daaaleko do ideału, ale uważam, że do takich wstawek w postaci filmików, gdzie kobieta ma się seksownie rozbierać(w założeniu, czesto niestety wychodzi im to żalośnie, widac amatorstwo i brak profesjonalizmu...) powinno się wybierać naprawdę apetyczne, zadbane, świeżutkie babeczki(niekoniecznie super modelki, nie to miałam na myśli) których ciało ogladający facet mam ochote schrupać...a nie pierwsze z brzegu byle były szczupłe i miały jakiekolwiek kształty...
Ciekawe też, że nigdy nie widziałam w żadnym tego typu programie kobiety okrąglejszej...a przecież jest tyle apetycznych babeczek wśród takich pań i wielu factów w nich gustuje...(cyt. kiedyś usłyszany od kolegi"co za przyjemność chude kości macać" )

Końcowy taniec przy rurce-przynajmniej tu nie wieje amatroszczyzną...

Oglądałam ten program kilka razy z ciekawośći, nie jest porywający, można obejrzeć jakiś wywiad, ale całości zdecydowanie nie warto, troszkę to wszystko za płyciutkie...

O jakości widowiska może też świadczyć fakt, że gdy oglądałam go pierwszy raz z Nietoperzem, to w połowie jednego z tych erotycznych filmików chłopina .....usnął na kanapie

Pozdrawiam
Szpilka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-13, 14:56   #4
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: Red Light - wasze opinie

aspiryna napisał(a):
> Moim zdaniem to troche niesprawiedliwe, wieczorami przeglądając TV widac same programy dla facetów. O Paniach zapomniano, jakby sie nie liczyły wogóle.

Ja tam mam program dla kobiet tego typu, nazywa sie Club W ciagu dnia pokazywane sa przerozne programy - typu gotowanie, joga, aerobik, chodzenie na randki, rozne sklepy itp, a po 23 sa programy o tematyce mozna powiedziec etorycznej Siedza sobie 4 panie i rozmawiaja o najnowszych wibratorach, czy innych urozmaicaczach seksu, o nowych prezerwatywach, przedstawiaja 'nowe' pozycje, pokazazuja czym mozna zaskoczyc swojego partnera i jak urozmaicac intymne kontakty Baaaaardzo ciekawy i pouczajacy program, polecam. Dostepny w telewizji kablowej UPC

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:52.