Wygląda na to, że zostałam oszukana przez Wizażankę - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-07, 00:33   #31
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Wygląda na to, że zostałam oszukana przez Wizażankę

Cytat:
Napisane przez svenja
Kasiunia ostatnim razem sie wybronila i skonczylo sie ugoda, ale widac, ze jednak ciagoty do oszustwa pozostaly.
Mam nadzieje, ze dziewczyna dostanie nauczke! Zlodziejka!

Ja też mam taką nadzieję…
Myślałam, że przy 1 sprawie dostała nauczkę… ale widzę, że niczego się nie nauczyła.
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 07:05   #32
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Angry Dot.: Wygląda na to, że zostałam oszukana przez Wizażankę

U mnie sprawa wygląda tak:
Z trancegirl wymieniałam się za Paletkę Diora i Cienie guerlain. w zamian miała mi przysłać paletkę Chanel i 50 zł...Więc kosmetyki o dużej wartosci umówiłysmy się na przesyłkę priorytetową w środę, ja wysłałam, czekam i czekam, a tu ani paczki, ani zadnej info od niej. Cisza. NIe odzywa sie ani na gg ani na @ ani na wizazu jej nie ma. Mineło nieduzo czasu, więc nie niepokoiłabym sie tak bardzo, gdybym nie natknęła sie na post Maji101 , ktora rowniez zostala oszukana. Wyslala jej prawie miesiac temu komsetyki Bourjois(ktore notabene proponowala mi ) w zamian za blyszczyk EL.... Wczoraj z nia rozmawialam na gg i paczki od Trance jak nie bylo tak nie ma...Ani zadnej informacji z wyjasnieniem.
Jestem bardzo zła, ze wyslalam jej te kosmetyki, jak tu ufać ludziom ? ;(
Btw - mi rowniez proponowała paletkę Clarins, na bambusowej podkładce... Tez dostałam adres chlopaka, tez mowila cos o przeprowadzce, jednak rozmawiajac z nia nie mialam podejrzen, wydawala mi się bardzo ok...
To wszystko. Pozdrawiam...
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 07:49   #33
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Thumbs down Dot.: Wygląda na to, że zostałam oszukana przez Wizażankę

nie twierdzę,że jest nieuczciwa

Ale... w końcu zeszłego roku miałam od niej kupić cienie poczwórne IsaDory.Wahałam się ,ona pisała do mnie tego wieczora mnóstwo maili czy już podjęłam decyzję ,bo ona wyjeżdża i nie będzie jej jakiś czas... i zalezy jej na jak najszybszym sprzedaniu cieni.Rano dostałam maila z jej numerem komórki bym wysłała jej adres oraz z danymi do wysłania pieniędzy(to o ile dobrze pamiętam adres jej chłopaka).Cała transakcja (tak na szybko i w zasadzie poza wizażem) wydała mi się bardzo podejrzana,dlatego nie wysłałam kasy(zreszta akurat nic nie miałam na koncie i sama oczekiwałam na przelew) tylko swój adres na który miała wysłać cienie.Oczywiście nic nie dotarło,tak więc kasy nie wysłałam,zas trance jakoś nie próbowała wyjaśnić tej sytuacji-ja zresztą też.W końcu z tego co wiem sprzedała je komuś na targowisku (doszły),ale niesmak pozostał.
Jodo-wyrazy współczucia.Ja w zeszłym roku zostałam oszukana przez osobę z kafeterii
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2005-05-07 o 07:57
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 07:52   #34
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Dot.: Wygląda na to, że zostałam oszukana przez Wizażankę

Svenju na te perfumy to i mnie probowala naciagac
Ta dziewczyna udziela sie jeszcze na innym forum, spojrzcie na zalacznik.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zwischenablage11.jpg (18,2 KB, 258 załadowań)
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 07:58   #35
Santababala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: czarny Stawek
Wiadomości: 308
Dot.: Wygląda na to, że zostałam oszukana przez Wizażankę

Wiecie ja już sie tak nad tym zastanawiałam...może możnaby na wizażu wprowadzic tak zwana autoryzacje: czyli wizaz wysylaby nam numerki potrzebne do tranzakcji tak jak jest to na allegro. Wtedy istnialaby baza danych i nikt by nie byl malo wiarygodny. Nie wiem...moze tak by bylo lepiej?

Przykra ta cala sytuacja...Ja bym sie tam wybrala samochodem, niezaleznie od dzielacych mnie kilometrow. Nienawidze oszustwa
Santababala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 08:04   #36
lisica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 358
GG do lisica
Dot.: Wygląda na to, że zostałam oszukana przez Wizażankę

Nie pisałam nic do tej pory - ponieważ w zasadzie nie zostałam poszkodowana - niby nic takiego , ale jakiś czas temu założyłam sobie, że intersów z trancegilr nie robię i nie reaguję na jej wpisy w moich wątkach i rezerawcje. Zresztą w jej wykonaniu wygląda to tak: " rezerwuję!!!" - po czym znika. Ale do rzeczy - blokowała mi sprzedaż rozświetlacza Lancoma przez 2 tygodnie, już miala wpłacić, już wpłaca ( a ja miałam wiele osób pytających o niego ), po czym wogóle przestala się odzywać, nie odpowiadała na moje maile - rónocześnie wpisując się na wizażu w innych miejscach.Bez żadnego wyjaśnienia do tej pory. Więc po prostu ją ignourję . Kilka mscy temu używała nicka I_love_Ibiza, jestem prawie pewna, że to ta sama osoba.
lisica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 08:04   #37
Agniesia18
Zadomowienie
 
Avatar Agniesia18
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 057
GG do Agniesia18
Angry Dot.: Wygląda na to, że zostałam oszukana przez Wizażankę

Hej Dziewczynki
Nawet sobie nie wyobrażacie jak mnie wnerwiają takie pannyi ich prostackie rodzinki Żebym mi (nie daj Panie Boże) coś takiego odwaliło to mój Ojciec by mnie chyba zabił (jest uczciwy aż do bólu). Mama z resztą tak samo.
Jedna z Was wspomniała, że bywa w Sandomierzu... Ja bym bez dwóch zdań zrobiła tej małej flądrze wjazd na chate. Ta gówniara na pewno teraz siedzi sobie wygodnie przed compem i śmieje sie z Nas - Wizażanek, a zwłaszcza tych które oszukała. Macie na pewno jakichś "umięśnionych" kolegów. Niech jej przetrzepią dupsko, albo niech tylko ją przytrzymają a sasanka niech ją tam "punktuje". A co!! Niech ma gówniara. Niech sie nie czuje bezkarna!! Do takich ludzi inaczej niż przemocą to nie można dotrzeć. Zlać ją i tyle!!!!!!!
P.S. Dziewczyny nie bądźmy obojętne na tą sprawę. Taka osoba jak Trancegirl, psuje opinię i zniechęca do Targowiska na Wizażu.

Jona Kochana, współczuje Ci Ale głowa do góry - miejmy nadzieje, że będzie dobrze
__________________
Tropical the island breeze
All of nature wild and free
This is where I long to be...

Edytowane przez Agniesia18
Czas edycji: 2005-05-07 o 08:09
Agniesia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-07, 08:12   #38
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Wygląda na to, że zostałam oszukana przez Wizażankę

Cytat:
Napisane przez lisica
Nie pisałam nic do tej pory - ponieważ w zasadzie nie zostałam poszkodowana - niby nic takiego , ale jakiś czas temu założyłam sobie, że intersów z trancegilr nie robię i nie reaguję na jej wpisy w moich wątkach i rezerawcje. Zresztą w jej wykonaniu wygląda to tak: " rezerwuję!!!" - po czym znika. Ale do rzeczy - blokowała mi sprzedaż rozświetlacza Lancoma przez 2 tygodnie, już miala wpłacić, już wpłaca ( a ja miałam wiele osób pytających o niego ), po czym wogóle przestala się odzywać, nie odpowiadała na moje maile - rónocześnie wpisując się na wizażu w innych miejscach.Bez żadnego wyjaśnienia do tej pory. Więc po prostu ją ignourję . Kilka mscy temu używała nicka I_love_Ibiza, jestem prawie pewna, że to ta sama osoba.
Lisiczko-dokładnie takie same mam odczucie Widziałam jak zaklepała Twój rozświetlacz,taka ma technikę.Wpada do wątku,rezerwuje co lepsze i droższe rzeczy i milczy Sarimatha kupowała od niej cienie w ubiegłym roku i sprawa bardzo długo się ciągnęła, z tego co wiem.Jakiś zły adres,potem inne problemy.Sporo rozmawiałam z Sari w czasie gdy sama miałam kupić te cienie IsaDory i miałam wiele wątpliwości co do jej osoby-trance girl czy też I love Ibiza
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 08:19   #39
Meriamon
Rozeznanie
 
Avatar Meriamon
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Tu i tam Tamtaram :-)
Wiadomości: 876
Angry Dot.: Wygląda na to, że zostałam oszukana przez Wizażankę

Przykra sprawa
Ja własnie jestem po swietnej transakcji z Natuskaa....
I jestem w trakcie drugiej...
Dziewczyny może jakaś lista zaufanych osób???
Z którymi się wam świetnie współpracowało... i czarna lista oszustów...
Albo przy profilu komentarze za transakcje?!?
Sama nie wiem...
Ale warto ta kwestie rozpatrzyć...
Mam nadzieje jona,ze sie wyjasni...
A co do przemocy...niestety w tym wypadku chyba najgorszy jest samosąd...
Tu trzeba ruszyć jak już wcześniej wspomniano paragrafy !!!
__________________
Boże, obdarz mnie spokojem...
Bym zaakceptował(a) rzeczy, których nie mogę zmienić
Odwagą, bym zmienił(a) rzeczy, które zmienić mogę
I mądrością, bym umiał(a) je rozróżnić...
Meriamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 08:21   #40
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Dot.: Wygląda na to, że zostałam oszukana przez Wizażankę

Dziewczyny ręce opadają... sama nawet nie zaglądam na targowisko, ale tak myślę, że może zrobienie "czarnej listy użytkowników" <-- tych klientów nie obsługujemy (z dokładnym opisem "cech charakterystycznych" delikwenta) coś by pomogło? Przynajmniej tak na przyszłość.
Trzymajcie się dzielnie, trzymam kciuki za Was. Wierzę,że po takich akcjach człowiekowi odechciewa się chcieć..
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 08:35   #41
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Wygląda na to, że zostałam oszukana przez Wizażankę

No ja też niechciałam się wypowiadać bo ja miałam "udaną transakcję" z trance, no ale napiszę swoje odczucia, było to właśnie w tym samym czasie jak Sari przeprowadzała z nią swoją transakcję, rozmawiałam z Sari o tym i czekałyśmy cierpliwie.Jak sobie teraz pomyślę jak ja głupia byłam to szok, przede wszystkim ton trance jaki ze mną rozmawiała na gg - normalnie się dziwię , że ja wogóle się z nią wymieniałam-teraz całkiem inaczej bym postąpiła, przede wszystkim czekałam jakiś czas na przesyłkę ale co mnie uniosło to to że ona wysyłam nie poleconym, a o zawartości to już nie wspomnę , ogólnie tak jak Lisiczka w duchu postanowiłam z nią nie robić już żadnych interesów.Oczywiście rozmawiałam z nią z gg chłopaka, i wysyłam na adres chłopaka.Swojego gg mi nie podała, ale potem jej chłopak mi podał.Jak wspomniałam nie zostałam wielce poszkodowana ale piszę, że mnie także coś nie podobało sie w zachowaniu trance.Jono powodzenia
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-07, 09:06   #42
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Wygląda na to, że zostałam oszukana przez Wizażankę

Cytat:
Napisane przez jona
Przeczytajcie, co mnie spotkało i napiszcie, co o tym sądzicie.
11 kwietnia dostałam takiego maila:
"Witaj!!!
Właśnie przeczytalam ocenke twoich cieni Clarinsa jewel eye highlights i tak pomyślalam że może masz ochote się ich pozbyć...sprzedać albo wymienic na coś fajnego ??))sorki za taką bezpośredniośćale bardzo by mi zależało ))
pozdrawiam serdecznie i całuje
trancegirl z wizażu))".
Dogadałysmy się na wymianę za pojedynczy cień Lancoma Color focus. Kiepski to interes z mojej strony, ale pomyślałam, że może bardziej mi sie przyda, a dziewczyna będzie zadowolona. Śpieszyło jej się:
"[...] kochana ja bym wolała sie dziś dogadać...bo potem...ja niewiem czy wróce za 2 czy 3 tyg. i niewiem jak bedzie z moim dostepem do netu pisałam ci((((((".
Wysłałam cienie 13 kwietnia na adres chłopaka, na to ona: "oki kochana dziekuje ci bardzo....w takim razie ja tez dzis posle cienie albo jutro jesli nie zdaze....
teraz nie mam stalego dostepu do netu wiec nie gniewaj sie ze tak pozno odpisuje( całuje mam nadzieje ze bedziesz zadwolona". Byłam trochę zaskoczona, bo sądziłam, że wyślemy paczki mniej więcej jednocześnie. Ale niech, czekałam, pytałam czy przesyłka doszła. Post z 20 kwietnia:":eloo
wiesz ja nadal jestem w krakowie niemam tu niestety dostepu do netu....chlopak mowil ze twoje cienie doszły ale niestety bede je dopiero moga zobaczyc w środe(czyli za tydzien) bo wtedy wracam....mysle ze cien lanocma odemnie powinien dzis do ciebie dojsc...bo wysłałam go juz w poniedzialek priorytetem jeszcze raz bardzo przepraszam za zwłoke (". Czekam, dalej nic, ponaglam. Wreszcie odzywa się 27 kwietnia: "ale ja juz dawno wysłałam cien lancoma ;(((((( boze co sie stało ;(((((((???????????". Prosiłam, aby wyjasniła sprawę na poczcie albo inaczej się ze mną rozliczyła. Wysłałam następnych kilka maili, a Trancegirl milczy.
No i co o tym myślicie? Jej zachowanie od początku wydawało mi się troche dziwne, ale nie chciałam być nadmiernie nieufna. A może ją znacie?
Proszę prześlij mi jej adres na maila lub PW.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 09:15   #43
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Wygląda na to, że zostałam oszukana przez Wizażankę

Ja sie raz wymienilam z trancegirl. Musze powiedziec, ze pospiech tez byl, ale za to wszystko doszlo do mnie o czasie (wymienilam sie na cien). Nie czekalam dlugo, przesylka byla w porzadku
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 09:16   #44
jona
Raczkowanie
 
Avatar jona
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 225
Dot.: Wygląda na to, że zostałam oszukana przez Wizażankę

Złosiu, próbuję, nie udaje mi się. Program twierdzi, że nie życzysz sobie prywatnych wiadomości.
jona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 09:47   #45
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Wygląda na to, że zostałam oszukana przez Wizażankę

co do nicku, to ta panna nie tylko kilka miesiecy temu, ale nadal uzywa I_Love_Ibiza! pamietam, bo kilka dni temu rezerwowala kosmetyki na tym watku http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=49387
jak widac, nie ma zadnych problemow z dostepem do netu, skoro tak szybko reaguje na nowe watki. przykra sprawa z takimi osobami... mam nadzieje, ze zlosliwiec znajdzie jakis sposob na nia i nie bedzie mogla wiecej oszukiwac. pozdrawiam!
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 10:08   #46
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Wygląda na to, że zostałam oszukana przez Wizażankę

Ja i Maja101 tez prawdopodobnie zostałysmy oszukane, nie wiem czy ktokolwiek zwrócił uwagę na mojego posta
Jono, czy trancegirl odzywała się ostatnio do Ciebie? Ile czasu minęło od tego jak ostatnio sie odezwała? Jono, skontaktuj się proszę ze mna,chyba jestesmy w podobnej sytuacji
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.

Edytowane przez madziarra
Czas edycji: 2005-05-07 o 10:14
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 10:21   #47
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wygląda na to, że zostałam oszukana przez Wizażankę

Agniesiu18- hihi uśmiałam się jak noreczka z Twojego pościka

SASANKO!!!! robiłam formata dysku i mi się Twój nr gadu skasował. Odezwij się do mnie słońce!!!
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 10:39   #48
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Wygląda na to, że zostałam oszukana przez Wizażankę

Tak sobie siedzę i czytam , to co napisałyście...
To bardzo smutne i zarazem bardzo wkurzające. Zaraz w głowie rodzi si ę pytanie : " jak tu ufac ludziom ?"
Nie robiłam na szczęście zadnych tarnsakcji z ta osóbką, jak do tej pory mam na koncie samae udane transakcje , no moze poza jedna, ale i ta sie pozytywnie skonczyla... Czasami wkurzam sie na poczte, tu jednek mam ograniczone pole manewru, ale w takiej sytuacji, w jakiej Wy sie znalazlyscie , rozliczylabym sie z nia osobiscie ewentualnie z asysta policji.
Wpadlyscie na doskonaly pomysl, moze daloby sie zrobic cos w rodzaju punktow za udane transakcje, tak jak na allegro , wtedy byloby wiadomo komu mozna , a komu lepiej nie ufac.
Smutno mi i nie bede Was pocieszac, ale za to zycze szybkiego / i w miare mozliwosci pozytywnego / rozwiazania calej tej przykrej sytuacji .
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 10:51   #49
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Wygląda na to, że zostałam oszukana przez Wizażankę

Cytat:
Napisane przez Meriamon
Dziewczyny może jakaś lista zaufanych osób???
Z którymi się wam świetnie współpracowało... i czarna lista oszustów...
Albo przy profilu komentarze za transakcje?!?
A może tę listę warto byłoby "przyszpilić" na czele listy wątków zaraz pod "Zasadami Targowiska"? (i nie piszę tego wcale dlatego, że sama się na niej znalazłam ): http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=1493#poststop
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-07, 11:21   #50
maja101
Rozeznanie
 
Avatar maja101
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 534
Thumbs down Dot.: Wygląda na to, że zostałam oszukana przez Wizażankę

Ja tez zostałam oszukana przez tą złodziejkę.

Wysłałam do niej 15 kwietnia tusz bourjois i cień bourjois pastel lumiere.
Do dzisiaj nic nie dostałam od niej - obiecywała błyszczyk EL. Tymczasem od Maadziary dowiedziałam się że na trancegirl (vle Ilove_Ibiza) proponowała jej na wymianę MOJE kosmetyki, czyli wspomniany cień i tusz
W międzyczasie oszustka tłumaczyła się że:
* " ale ja naprawde niemam teraz odtsepu do netu niestety"
* "tylko ty mi nie podałaś adresu" - oczywiście ze jej podałam :sarcastic:
* "przepraszam ale mam na glowie 2 przeprowadzki "

Tymczasem zapytałam się jednej z wizażanek jak przebiegała jej transakcja z tą oszustką. Jeśli dobrze pamiętam była to opolanka. Napisała że dostała to co jej trnacegirl obiecała, z tym że był to wyschnięty eyeliner. Pomyslałam sobie, że może się raz przydarzyło jej przedłużyć sprawę i postanowiłm czekać cierpliwie (choć fakt że wysłałą niepełnowartościowy produkt zaniepokoił mnie).

Niestety do dziś nie mam informacji - ostatni kontakt jest z 27 kwietnia.

Złośliwcze - chcę wysłać Ci kopię dowodu nadania przeze mnie przesyłki (jest tam adres oszustki) otaz treść korespondencji z nią. Niestety opcja wysyłania prywatnych wiadomości nie działa w Twoim nicku więc wysyłam malia pod adres podany w linku "Kontakt z nami"

I na koniec taka mała refleksja - jestem przekonana że trancegirl (vel Ilove_Ibiza) to ta sama osoba która oszukała Monikę Pogrzebę z cytowanego tu wątku. Ten Sandomierz w tle daje do myślenia...

Może uda się tą złodziejkę namierzyć - adresem służę na maila.
maja101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 11:30   #51
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Wygląda na to, że zostałam oszukana przez Wizażankę

Ja nie wiem co mam robić - także mam jeszcze dowód nadania; jest mi przykro z powodu tej całej sytuacji. 3 oszukane osoby, to wszystko jest takie niesprawiedliwe
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 11:51   #52
MonisiaPP
Raczkowanie
 
Avatar MonisiaPP
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 267
GG do MonisiaPP
Dot.: Wygląda na to, że zostałam oszukana przez Wizażankę

Naprawde to jest bardzo chamskie! Nie rozumiem takiego postepowania! Jestem oburzona! wykorzystywac czyjac ufnosc! Az cala sie gotuje! Zabila bym gowniare golymi rekoma! Jeszcze chodzi o drogie ekskluzywne kosmetyki! Moze niech kazda z nas napisze do niej mail'a potepiajacego? Moze da jej to do myslenia?
MonisiaPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 14:00   #53
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Cool Dot.: Wygląda na to, że zostałam oszukana przez Wizażankę

Adres zlodziejki pojawil sie w poprzednim watku, kiedy Kasiunia probowala okrasc Monike. Naprawde, noz mi sie w kieszeni otwiera.
Jonuś, zaraz wysle Ci PMa
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 14:03   #54
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Wygląda na to, że zostałam oszukana przez Wizażankę

Uhh, nie moge wyslac. No nic. Jonko, wydrukuj sobie wszystkie jej mejle, lacznie z postami na wizazu i przygotuj sobie taka mala dokumentacje. Nastepnie trzeba bedzie sprawe przekazac policji, moze dobrze byloby wspoldzialac z wizazankami z Sandomierza, zawsze to latwiej. Tym razem panna sie nie wywinie. Pozaluje, ze sie urodzila. I slowo daje, jakbym mogla, to bym na wlasny koszt zlozyla jej wizyte. Trzymajcie sie dziewczyny
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 14:42   #55
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Thumbs down Dot.: Wygląda na to, że zostałam oszukana przez Wizażankę

Cytat:
Napisane przez papryczka
co do nicku, to ta panna nie tylko kilka miesiecy temu, ale nadal uzywa I_Love_Ibiza! pamietam, bo kilka dni temu rezerwowala kosmetyki na tym watku http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=49387
jak widac, nie ma zadnych problemow z dostepem do netu, skoro tak szybko reaguje na nowe watki. przykra sprawa z takimi osobami... mam nadzieje, ze zlosliwiec znajdzie jakis sposob na nia i nie bedzie mogla wiecej oszukiwac. pozdrawiam!
Papryczko, nie masz pojęcia jak mi przykro kiedy to przeczytałam...Lepiej było się wstrzymać z wysyłką albo obdzielić was wszystkie po równo (a tak przy okazji - dostałaś paczusię? ).
Najgorsze że nie mogłam odgrzebać się do wątków opiniowych w archiwum z targowiska
I sytuacja była podobna - mimo że nic nie placiła za kosmetyki ani za przesyłkę kazała na siebie czekać. Adres faceta w Sandomierzu, gadka o przeprowadzce. Ech...

Kto sieje wiatr, zbiera burzę.

PZDR Natalia
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 14:55   #56
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Thumbs down Dot.: Wygląda na to, że zostałam oszukana przez Wizażankę

Aha - to że oddałam kosmetyki za darmo wcale nie znaczy że mnie ta sytuacja nie obchodzi/nie bulwersuje etc. Jestem zła że obdarowałam kogoś kto robi w bambuko innych
się należy pannie...

PZDR Natalia
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 15:00   #57
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Dot.: Wygląda na to, że zostałam oszukana przez Wizażankę

Ech szkoda słów Zawsze sie znajdzie ktoś kto musi popsuć atmosferę :/ Mam już na koncie sporo transakcji,wszystkie jak najbardziej udane,uważam że Targowisko to bardzo przydatna rzecz ale w takich chwilach poprostu wątpię czy warto brać w tym wszystkim udział.Już nie chodzi o utratę pieniędzy czy kosmetyków to poprostu boli jak ktoś postępuje tak jak "trancegirl".Też mi się zdarzyło nieraz przedłużyć transakcję-a to byłam chora,a to miałam kłopoty z komputerem,z pieniędzmi-ale nie wyobrażam sobie nie wyjaśniać takich spraw i oszukiwać kogoś !!!
NIE CHCEMY TU TAKICH OSÓB,DO WSZYSTKICH TROLLI,OSZUSTEK ITP. - NIE PSUJCIE NAM TU ATMOSFERY !!! CZY TAK BARDZO WAS TO CIESZY GDY KOGOŚ OSZUKACIE ??!! CZY WARTO TRACIĆ ZAUFANIE,GODNOŚĆ DLA KILKU KOSMETYKÓW ??!! ZASTANÓWCIE SIĘ !!!
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 15:03   #58
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Dot.: Wygląda na to, że zostałam oszukana przez Wizażankę

grrr.......zezłościłam się
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 15:07   #59
sylwónia
Zadomowienie
 
Avatar sylwónia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 557
Dot.: Wygląda na to, że zostałam oszukana przez Wizażankę


Nie ma nic na obronę dla tej dziewczyny. Żeby po takiej akcji jak ta z Moniką meć tutaj czelnośc wracać A swoją drogę ciekawe ile jeszcze pseudonimów sobie wymyśli: była już Olunia, trancegirl , I love Ibiza,...
__________________
"Jednocześnie muszę prać skarpetki i zastanawiać się nad Zagadką Wszechbytu. Rozpiętość, skala i wielość planów jest doprawdy wielka. Odbija mi się po jedzeniu oraz podobno mam duszę nieśmiertelną"


Widzisz błąd w mojej wypowiedzi? Proszę popraw mnie na PW, będę wdzięczna
sylwónia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 15:09   #60
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: Wygląda na to, że zostałam oszukana przez Wizażankę

Cytat:
Napisane przez nati__xxx
Ech szkoda słów Zawsze sie znajdzie ktoś kto musi popsuć atmosferę :/ Mam już na koncie sporo transakcji,wszystkie jak najbardziej udane,uważam że Targowisko to bardzo przydatna rzecz ale w takich chwilach poprostu wątpię czy warto brać w tym wszystkim udział.Już nie chodzi o utratę pieniędzy czy kosmetyków to poprostu boli jak ktoś postępuje tak jak "trancegirl".Też mi się zdarzyło nieraz przedłużyć transakcję-a to byłam chora,a to miałam kłopoty z komputerem,z pieniędzmi-ale nie wyobrażam sobie nie wyjaśniać takich spraw i oszukiwać kogoś !!!
NIE CHCEMY TU TAKICH OSÓB,DO WSZYSTKICH TROLLI,OSZUSTEK ITP. - NIE PSUJCIE NAM TU ATMOSFERY !!! CZY TAK BARDZO WAS TO CIESZY GDY KOGOŚ OSZUKACIE ??!! CZY WARTO TRACIĆ ZAUFANIE,GODNOŚĆ DLA KILKU KOSMETYKÓW ??!! ZASTANÓWCIE SIĘ !!!
a swoja drogą, to jakim trzeba być głupim, żeby drugi raz dokładnie takie same numery odstawiac po ewidentnej wpadce..
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:29.