Krem brązujący Sopot... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-05-11, 19:10   #1
lorelei*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 71

Krem brązujący Sopot...


Zamierzam zakupić krem Sopot do twarzy, ale mam pewne pytanie. Nie chcę zrobić sobie krzywdy [img]icons/icon7.gif[/img] A już miałam niemiłą przygodę z samoopalaczem. Czy procedura smarowania się Sopotem przebiega tak samo, jak w przypadku samoopalacza? Bo przy samoopalaczu zawsze moje brwi robiły się troszkę rude [img]icons/icon7.gif[/img] Poprawne wsmarowanie samoopalacza przekracza moje możliwości [img]icons/icon12.gif[/img] Buuu [img]icons/icon7.gif[/img] Jestem dość blada i zależy mi na lekkim przyciemnieniu twarzy, ale nie wiem czy mogę wysmarować się Sopotem tak jak zwykłym kremem? Liczę na Wasze porady [img]icons/icon7.gif[/img] Aha, i mam jeszcze jedno pytanie - załóżmy, że zrobię przerwę w stosowaniu kremu, to czy on zejdzie równomiernie? Po balsamie brązującym (z tej samej serii) miałam trochę plam na nogach... Z góry dziękuję za odpowiedzi.
lorelei* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-11, 19:31   #2
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Krem brązujący Sopot...

Wszyscy wiedzą, ze jestem nieobiektywna w stosunku do Sopotu [img]icons/icon10.gif[/img]


lorelei* napisał(a):
> Zamierzam zakupić krem Sopot do twarzy, ale mam pewne pytanie. Nie chcę zrobić sobie krzywdy [img]icons/icon7.gif[/img] A już miałam niemiłą przygodę z samoopalaczem. Czy procedura smarowania się Sopotem przebiega tak samo, jak w przypadku samoopalacza?

Eee, to znaczy? Bo ja robię tak: biorę trochę kremu i smaruje [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]

,i>Bo przy samoopalaczu zawsze moje brwi robiły się troszkę rude [img]icons/icon7.gif[/img] Poprawne wsmarowanie samoopalacza przekracza moje możliwości [img]icons/icon12.gif[/img] Buuu [img]icons/icon7.gif[/img] Jestem dość blada i zależy mi na lekkim przyciemnieniu twarzy, ale nie wiem czy mogę wysmarować się Sopotem tak jak zwykłym kremem? [/i]

Ja tak robię [img]icons/icon12.gif[/img]

Liczę na Wasze porady [img]icons/icon7.gif[/img] Aha, i mam jeszcze jedno pytanie - załóżmy, że zrobię przerwę w stosowaniu kremu, to czy on zejdzie równomiernie? Po balsamie brązującym (z tej samej serii) miałam trochę plam na nogach...

Nie miałam nigdy z Sopotem kłopotów, a nigdy nie robiłam żadnych cudów z peelingowaniem, kremami nawilżającymi itp. Normalnie, kąpię się, a potem smaruję Sopotem jak zwykłym balsamem (i kremem). Jedyna różnica polega na tym, że dokładnie myję łapki, po czym kapię kropelkę na wierzch dłoni i delikanie rozcieram samymi wierzchami dłoni, żeby głupio nie wyglądało, ze do przegubów mam ręce opalone, a dłonie białe [img]icons/icon12.gif[/img]. Wszystko na noc...

No, ale ja jestem nieobiektywna [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-11, 20:01   #3
lorelei*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 71
Re: Krem brązujący Sopot...

Dziękuję serdecznie za odpowiedź [img]icons/icon12.gif[/img] Chodziło mi o to, że w przypadku samoopalacza wsmarowanie "jak leci" może mieć troszkę smutny efekt... [img]icons/icon10.gif[/img] Przynajmniej w moim przypadku tak było - miałam brwi ciemniejsze niż normalnie i z rudą poświatą [img]icons/icon7.gif[/img] Nie chcę przeżywać tego jeszcze raz (same wspomnienia są bolesne [img]icons/icon12.gif[/img] ) i dlatego pytam o ewentualne środki ostrożności przy używaniu Sopotu _do twarzy_, bo z tym do ciała mam już pewne doświadczenie [img]icons/icon7.gif[/img]
lorelei* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-11, 21:49   #4
misio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 170
Re: Krem brązujący Sopot...

Nie wiem,czy napiszę coś odkrywczego ale znam sposób na nieduże "zacieki" po samoopalaczu,a właściwie po Sopocie właśnie(wypróbowany).Otóż ścieram taki zaciek watką nasączoną w wodzie utlenionej-Działa doskonale.Hmm,ale na brwi bym pewnie nie zastosowała.Z drugiej strony jednak w dramatycznej sytuacji kobieta zrobi wszystko.Nie wiem też czy to działa przy prawdziwych samoopalaczach-mając Sopot zrezygnowałam z nich całkowicie.Cytryna działa ,ale słabo.Myślę,że woda utleniona sprawiłaby się lepiej.
misio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-15, 11:24   #5
Stokrotka18
Raczkowanie
 
Avatar Stokrotka18
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 141
Re: Krem brązujący Sopot...

hej
Uwazam,ze ten krem nie mozna porownywac do czystego samoopalacza..to krembrazuajcy...nadaje lekka,ladna opalenizne twarzyja kupilam juz sobie 2 taki krem i jestem bardzo zadowolona i za taka ceneale brwi lepiej omijac przy smarowaniupolecam!
Stokrotka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:56.