Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III) - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-20, 11:04   #241
Aneczka91
Zakorzenienie
 
Avatar Aneczka91
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8 905
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Cytat:
Napisane przez boinnenazwybylyzajete Pokaż wiadomość

Straszne ,ona się powoli upodabnia do Donatelli Versace. W takim wieku tyle poprawek ... Wcale się nie dziwię Pawłowi że jest z tą Weroniką . Naturalna ,ładna dziewczyna z pasją i zainteresowaniami a nie pusta jak wydmuszka Ewelina która myśli co by tu sobie popoprawiać

Co do dziewczyny Stiflera to według mnie przez te poprawki one wszystkie wyglądają tak samo , według mnie wygląda koszmarnie , ja lubię naturalne dziewczyny

Jeśli chodzi o najlepszego uczestnika to zdecydowanie Ptyś . Miły,sympatyczny ,nikogo nie obgadujący facet

Co do odcinków to już nie oglądam tylko was podczytuję i jak zawsze twierdzę że mała to taka typowa patola , dziewczyna Seby z osiedla ..
__________________
Ćwiczę i dbam o siebie
Uczę się języków
Nadrabiam braki w książkach
Realizuje swoje plany i dążę do realizacji marzeń!


Aneczka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-20, 13:29   #242
oxoxoxoxox
Rozeznanie
 
Avatar oxoxoxoxox
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 710
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Dla mnie Stifler był bardzo pozytywną postacią na początku. W miarę upływu czasu albo się zmienił albo wyszła jego prawdziwa natura. Jak wypije, przeobraża się w jakiegoś psychola. Jest niebezpieczny i chamski. Zachowuje się jak w jakimś transie. W ostatnim odcinku jak podczas chrztu bił Olkę i Piotrka tym balonem - jak jakiś zwierz w transie. Jak opętany zachowywał się nieraz na dyskotekach, tu rzucił jakąś dziewczyną na parkiet, kiedyś chciał się rzucić z barierki w klubie, w jakimś sezonie była akcja z zegarkiem co jednemu uczestnikowi go roztrzaskał (nie pamiętam komu i w jakim sezonie) i wiele innych podobnych sytuacji. I po prostu jest bardzo chamski. I jest strasznym brudasem.... Szkoda, bo kiedyś bardzo mnie śmieszył i nie wyobrażałam sobie bez niego WS teraz staje się niebezpiecznym psycholem

Za to w letnim sezonie bardzo na plus dla mnie Magda, jako jedyna wiedziała do czego służy miska z wodą z plastrami cytryny podana w czasie kolacji w zamku. Była podczas niej najbardziej obyta, a nie zachowywała się jak dzikie bydło wpuszczone na salony (Mała, Klaudia). Ma nadal swoje odpały ale mimo wszystko się ogarnęła

Klaudia dla mnie bez komentarza.... Najbardziej zmieniła się na minus, zachowuje się i wygląda jak zdzi*a. Te usta, te cyce.... A szkoda bo na początku była bardzo ładna i w miarę potrafiła się zachować.

Mała bez zmian, patola, szkoda słów na nią.
Ptysia bardzo lubię, normalny chłopak.
Wojtuś mdły, nudny i irytującyyy.....

Nowa Olka dla mnie dziwna, nie pasuje tutaj kompletnie, niczego nie wnosi do ekipy, jest nudna.
Za to nowy Piotrek zachowuje się jak niewyżyty seksualnie dewiant. Tylko szuka okazji by dotknąć kogoś w okolicach intymnych
__________________
Niektórzy ludzie uważają, że mogą wejść i wyjść z naszego życia.
Pewnego dnia będą zaskoczeni zamkniętymi drzwiami.
oxoxoxoxox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-20, 13:34   #243
KociaAmbiwalencja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 560
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Piotrek chyba próbuje być nowym Stiflerem, szkoda tylko, że wychodzi mu oblech.

Magda już kilka sezonów temu tłumaczyła ekipie w restauracji do czgo służy, który widelec. Mówiła, że pracowała jako kelnerka i nauczyła się co do czego służy.
KociaAmbiwalencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-20, 14:16   #244
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 21:38
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-20, 14:19   #245
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Serio pytasz?Widać to na zdjęciach przed i po z tej stronki. Najprościej można powiedzieć, że to takie fałdy od skrzydełka nosa do kącika ust. Dla Ewelony to widocznie oznaka starości (22lata:mdleje) i sobie je "załatała" kwasem. Jak się przyjrzeć ludziom to prawie każdy coś tam ma, szczególnie ruszaniu twarzom. Coraz bardziej upodabnia się do lalki. Brzydkiej lalki z horroru


Jeszcze niedawno przyznałabym Ci rację, ale po tych kilku odcinkach nowego sezonu i tym, co widziałam na snapie mam wątpliwości. Chamsko potraktował tę dziewczynę, którą zaprosił do domu A wcześniej rzucił inną na parkiet, jakby była jakimś śmieciem. Wcześniej po alkoholu raczej odstawiał pozytywne akcje.
Na tym nowym snapie (stifler16cm) trochę kozaczy. Zrobił konkurs na najładniejszą dziewczynę. Kazał wysyłać sobie snapy. Potem stwierdził, że nikt nie wygrywa, bo wszystkie brzydule.
A Paulinka to może piękna? Uroda i mimika idealna do horroru. Nie widzę w niej niczego sympatycznego
nie dziwne że ma te bruzdy skoro nałogowo pompuje wary już dawno zauważyłam że osoby od dawna powiększające usta mają problem z coraz bardziej pogłębiającymi się bruzdami nosowo wargowymi i w brytyjskim programie lekarz medycyny estetycznej też mówił o nich jako o skutku ubocznym przesadnego powiększania
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-20, 15:03   #246
Aneczka91
Zakorzenienie
 
Avatar Aneczka91
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8 905
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Ja tam uważam że jeszcze przed tymi wszystkimi poprawkami nie była brzydka . Wystarczyłoby schudnąć ,zmienić nawyki żywieniowe ,ograniczyć alkohol,zacząć się ruszać i zadbać o swoje naturalne włosy .I byłoby przecież idealnie ! Wielką krzywdę sobie zrobiła,wygląda jak monstrum i ośmiesza samą siebie .Dziwię się że nie ma koleżanki ,która by jej powiedziała jak wygląda..
Zamiast w zabiegi powinna zainwestować w dobrego psychiatrę.
__________________
Ćwiczę i dbam o siebie
Uczę się języków
Nadrabiam braki w książkach
Realizuje swoje plany i dążę do realizacji marzeń!



Edytowane przez Aneczka91
Czas edycji: 2016-09-20 o 15:05
Aneczka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-20, 15:14   #247
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Cytat:
Napisane przez Aneczka91 Pokaż wiadomość

Co do odcinków to już nie oglądam tylko was podczytuję i jak zawsze twierdzę że mała to taka typowa patola , dziewczyna Seby z osiedla ..
W sumie jej chłopak ma na imię Sebastian chyba

Cytat:
Napisane przez oxoxoxoxox Pokaż wiadomość
Dla mnie Stifler był bardzo pozytywną postacią na początku. W miarę upływu czasu albo się zmienił albo wyszła jego prawdziwa natura. Jak wypije, przeobraża się w jakiegoś psychola. Jest niebezpieczny i chamski. Zachowuje się jak w jakimś transie. W ostatnim odcinku jak podczas chrztu bił Olkę i Piotrka tym balonem - jak jakiś zwierz w transie. Jak opętany zachowywał się nieraz na dyskotekach, tu rzucił jakąś dziewczyną na parkiet, kiedyś chciał się rzucić z barierki w klubie, w jakimś sezonie była akcja z zegarkiem co jednemu uczestnikowi go roztrzaskał (nie pamiętam komu i w jakim sezonie) i wiele innych podobnych sytuacji. I po prostu jest bardzo chamski. I jest strasznym brudasem.... Szkoda, bo kiedyś bardzo mnie śmieszył i nie wyobrażałam sobie bez niego WS teraz staje się niebezpiecznym psycholem

Za to w letnim sezonie bardzo na plus dla mnie Magda, jako jedyna wiedziała do czego służy miska z wodą z plastrami cytryny podana w czasie kolacji w zamku. Była podczas niej najbardziej obyta, a nie zachowywała się jak dzikie bydło wpuszczone na salony (Mała, Klaudia). Ma nadal swoje odpały ale mimo wszystko się ogarnęła

Klaudia dla mnie bez komentarza.... Najbardziej zmieniła się na minus, zachowuje się i wygląda jak zdzi*a. Te usta, te cyce.... A szkoda bo na początku była bardzo ładna i w miarę potrafiła się zachować.

Mała bez zmian, patola, szkoda słów na nią.
Ptysia bardzo lubię, normalny chłopak.
Wojtuś mdły, nudny i irytującyyy.....

Nowa Olka dla mnie dziwna, nie pasuje tutaj kompletnie, niczego nie wnosi do ekipy, jest nudna.
Za to nowy Piotrek zachowuje się jak niewyżyty seksualnie dewiant. Tylko szuka okazji by dotknąć kogoś w okolicach intymnych
Zgadzam się w 100%

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
nie dziwne że ma te bruzdy skoro nałogowo pompuje wary już dawno zauważyłam że osoby od dawna powiększające usta mają problem z coraz bardziej pogłębiającymi się bruzdami nosowo wargowymi i w brytyjskim programie lekarz medycyny estetycznej też mówił o nich jako o skutku ubocznym przesadnego powiększania
Fajnie, że napisałaś, nie wiedziałam

Cytat:
Napisane przez Aneczka91 Pokaż wiadomość
Ja tam uważam że jeszcze przed tymi wszystkimi poprawkami nie była brzydka . Wystarczyłoby schudnąć ,zmienić nawyki żywieniowe ,ograniczyć alkohol,zacząć się ruszać i zadbać o swoje naturalne włosy .I byłoby przecież idealnie ! Wielką krzywdę sobie zrobiła,wygląda jak monstrum i ośmiesza samą siebie .Dziwię się że nie ma koleżanki ,która by jej powiedziała jak wygląda..
Zamiast w zabiegi powinna zainwestować w dobrego psychiatrę.
Zgadzam się. Ona chyba po prostu nigdy nie akceptowała swojego typu urody. Taki słodziak z niej był, a ona chciała mieć urodę tzw. suczy (Śmietana tak nazwał Elizkę i Dużą w pierwszym odcinku)
Ma koleżankę, ale z niej takie samo monstrum One wyglądają jakby miały na stałe filtr ze Snapchata. Na własne życzenie się oszpeciły Dobrze, że Magda mądrzejsza i wygląda naturalnie. Chociaż Mała by powiedziała, że tylko biedni ludzie się nie poprawiają

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2016-09-20 o 15:17
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-20, 15:17   #248
Aneczka91
Zakorzenienie
 
Avatar Aneczka91
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8 905
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Fajnie, że napisałaś, nie wiedziałam


Zgadzam się. Ona chyba po prostu nigdy nie akceptowała swojego typu urody. Taki słodziak z niej był, a ona chciała mieć urodę tzw. suczy (Śmietana tak nazwał Elizkę i Dużą w pierwszym odcinku)
Ma koleżankę, ale z niej takie samo monstrum One wyglądają jakby miały na stałe filtr ze Snapchata. Na własne życzenie się oszpeciły Dobrze, że Magda mądrzejsza i wygląda naturalnie. Chociaż Mała by powiedziała, że tylko biedni ludzie się nie poprawiają
One przecież sądzą że każdy im zazdrości i są najpiękniejsze na świecie A ludzie im prawdę piszą
__________________
Ćwiczę i dbam o siebie
Uczę się języków
Nadrabiam braki w książkach
Realizuje swoje plany i dążę do realizacji marzeń!


Aneczka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-20, 17:44   #249
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

http://www.fakt.pl/kobieta/plotki/ew...a-usta/3rp9ts8

Wygląda jak monstrum...
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-20, 18:52   #250
201703061429
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 423
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

One w tych ustach maja coś koło 12, 13 ml nikt z taką ilością kwasu nie będzie wyglądał normalnie. Po drugie żaden szanujący lekarz nie powiększy im ust, więc muszą szukać jakis kosmetyczek które wykonują takie zabiegi nielegalnie. Ja jeszcze pamiętam ten czas kiedy mała przefarbowała włosy i delikatnie powiększyła usta jaki wtedy był zachwyt nad nią na fb a dużą od transa wyzywali. Teraz one mają te zabiegi za darmo więc już dawno zatraciły granice. Poza tym trochę to przykre ale teraz media promują taki ideał kobiety, usta jak pontony piersi jak balony itd
201703061429 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-20, 19:11   #251
phony
Wtajemniczenie
 
Avatar phony
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 170
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Cytat:
Napisane przez kori12 Pokaż wiadomość
One w tych ustach maja coś koło 12, 13 ml nikt z taką ilością kwasu nie będzie wyglądał normalnie. Po drugie żaden szanujący lekarz nie powiększy im ust, więc muszą szukać jakis kosmetyczek które wykonują takie zabiegi nielegalnie. Ja jeszcze pamiętam ten czas kiedy mała przefarbowała włosy i delikatnie powiększyła usta jaki wtedy był zachwyt nad nią na fb a dużą od transa wyzywali. Teraz one mają te zabiegi za darmo więc już dawno zatraciły granice. Poza tym trochę to przykre ale teraz media promują taki ideał kobiety, usta jak pontony piersi jak balony itd
czy ja wiem czy promują? wydaje mi się, że moda na silikon i plastik minęła już dawno, modne to jest tylko w pewnych kręgach. Ja osobiście znam tylko jedną dziewczynę, która sobie kombinuje przy ustach, ale u niej to wygląda bardzo naturalnie i jest zrozumiałe bo ma bardzo cienką górną wargę. Reszta albo nic sobie nie wstrzykuje albo się nie przyznaje, ale i tak tego nie widać.

Do Eweliny powinien się odezwać ktoś chcący promować terapie, a nie kolejni "upiększacze" przecież te jej usta to antyreklama. Może niezbyt się znam ale np. taka Kylie Jenner też powiększyła mocno usta, widać że przy nich miała coś robione, ale mimo wszystko wyglądają one jeszcze jak usta, a nie jak jakieś dwa podłużne bezkształtne pontony.
Ewelina zreszta ma ogromne kompleksy, teraz jak rozstala sie z Pawlem to juz w ogole musi sie czuc beznadziejnie brzydka biorac pod uwage to, jaka byla od niego uzalezniona.


Magda wydaje się poki co najfajniejsza z dziewczyn. Mam wrazenie ze te jej odpaly w restauracji byly tak naprawde spowodowane checia odnalezienia sie w grupie tych pato-lasek, jakby poszla na ten obiad np. z Ptysiem i Wojtkiem albo z Duza to by tak nie fikala. Swoja droga to sposob w jaki one sie zachowywaly na tym obiedzie byl beznadziejny. Prawde mowiac to nie wiem nawet dlaczego ja to ogladam, co raz bardziej prostackie sa te ich zachowania, robi sie to juz nudne, takie podbijanie ogladalnosci kolejnymi rzygami i super hiper smiesznymi zartami Wojtka. Nudy. Wolalam jak byl Katanio
__________________
Bohemian like you

Edytowane przez phony
Czas edycji: 2016-09-20 o 19:17
phony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-20, 19:49   #252
Aneczka91
Zakorzenienie
 
Avatar Aneczka91
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8 905
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Cytat:
Napisane przez phony Pokaż wiadomość
czy ja wiem czy promują? wydaje mi się, że moda na silikon i plastik minęła już dawno, modne to jest tylko w pewnych kręgach. Ja osobiście znam tylko jedną dziewczynę, która sobie kombinuje przy ustach, ale u niej to wygląda bardzo naturalnie i jest zrozumiałe bo ma bardzo cienką górną wargę. Reszta albo nic sobie nie wstrzykuje albo się nie przyznaje, ale i tak tego nie widać.

Do Eweliny powinien się odezwać ktoś chcący promować terapie, a nie kolejni "upiększacze" przecież te jej usta to antyreklama. Może niezbyt się znam ale np. taka Kylie Jenner też powiększyła mocno usta, widać że przy nich miała coś robione, ale mimo wszystko wyglądają one jeszcze jak usta, a nie jak jakieś dwa podłużne bezkształtne pontony.
Ewelina zreszta ma ogromne kompleksy, teraz jak rozstala sie z Pawlem to juz w ogole musi sie czuc beznadziejnie brzydka biorac pod uwage to, jaka byla od niego uzalezniona.


Magda wydaje się poki co najfajniejsza z dziewczyn. Mam wrazenie ze te jej odpaly w restauracji byly tak naprawde spowodowane checia odnalezienia sie w grupie tych pato-lasek, jakby poszla na ten obiad np. z Ptysiem i Wojtkiem albo z Duza to by tak nie fikala. Swoja droga to sposob w jaki one sie zachowywaly na tym obiedzie byl beznadziejny. Prawde mowiac to nie wiem nawet dlaczego ja to ogladam, co raz bardziej prostackie sa te ich zachowania, robi sie to juz nudne, takie podbijanie ogladalnosci kolejnymi rzygami i super hiper smiesznymi zartami Wojtka. Nudy. Wolalam jak byl Katanio
Według mnie najlepszy był 1 sezon gdzie każdy był w miarę sobą , reszta nuda nuda. Trybson i Cattaneo cały program tworzyli razem
__________________
Ćwiczę i dbam o siebie
Uczę się języków
Nadrabiam braki w książkach
Realizuje swoje plany i dążę do realizacji marzeń!


Aneczka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-21, 13:24   #253
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 274
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Cytat:
Napisane przez oxoxoxoxox Pokaż wiadomość
Dla mnie Stifler był bardzo pozytywną postacią na początku. W miarę upływu czasu albo się zmienił albo wyszła jego prawdziwa natura. Jak wypije, przeobraża się w jakiegoś psychola. Jest niebezpieczny i chamski. Zachowuje się jak w jakimś transie. W ostatnim odcinku jak podczas chrztu bił Olkę i Piotrka tym balonem - jak jakiś zwierz w transie. Jak opętany zachowywał się nieraz na dyskotekach, tu rzucił jakąś dziewczyną na parkiet, kiedyś chciał się rzucić z barierki w klubie, w jakimś sezonie była akcja z zegarkiem co jednemu uczestnikowi go roztrzaskał (nie pamiętam komu i w jakim sezonie) i wiele innych podobnych sytuacji. I po prostu jest bardzo chamski. I jest strasznym brudasem.... Szkoda, bo kiedyś bardzo mnie śmieszył i nie wyobrażałam sobie bez niego WS teraz staje się niebezpiecznym psycholem

Za to w letnim sezonie bardzo na plus dla mnie Magda, jako jedyna wiedziała do czego służy miska z wodą z plastrami cytryny podana w czasie kolacji w zamku. Była podczas niej najbardziej obyta, a nie zachowywała się jak dzikie bydło wpuszczone na salony (Mała, Klaudia). Ma nadal swoje odpały ale mimo wszystko się ogarnęła

Klaudia dla mnie bez komentarza.... Najbardziej zmieniła się na minus, zachowuje się i wygląda jak zdzi*a. Te usta, te cyce.... A szkoda bo na początku była bardzo ładna i w miarę potrafiła się zachować.

Mała bez zmian, patola, szkoda słów na nią.
Ptysia bardzo lubię, normalny chłopak.
Wojtuś mdły, nudny i irytującyyy.....

Nowa Olka dla mnie dziwna, nie pasuje tutaj kompletnie, niczego nie wnosi do ekipy, jest nudna.
Za to nowy Piotrek zachowuje się jak niewyżyty seksualnie dewiant. Tylko szuka okazji by dotknąć kogoś w okolicach intymnych
Coz istnieje proste wytlumaczenie tego: Mam znajoma, ktora miala kiedys "przyjemnosc" z nimi imprezowac. Podobno tam koks sypie sie rowno, sponsored by MTV Moim zdaniem moze cos w tym byc, zwlaszcza u Stiflera widac to po oczach, zauwazylam jeszcze zanim owa znajoma mi o tym powiedziala.
Nie wiem, moze jestem nienormalna ale mi sie teraz Klaudia sympatyczniejsza wydaje niz kiedys. Fakt, jest dalej wiesniara i jeszcze gorsza fleja, ale cos czuje ze ona sobie jednak zdaje sprawe z tego ze sporo stracila na atrakcyjnosci fizycznej. Juz nie jest taka hop do przodu i co to nie ona, przynajmniej ja odnosze takie wrazenie.
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-21, 15:55   #254
eemilka
Raczkowanie
 
Avatar eemilka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 269
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

W poprzednim sezonie bliźniaki powiedzieli ze ktoś był naćpany. Mówili niewyraźnie i przypuszczam nikt tego nie zauważył.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
eemilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-21, 17:22   #255
Aneczka91
Zakorzenienie
 
Avatar Aneczka91
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8 905
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

To że tam ładnie ćpają to wiadomo nie od dziś Widać zresztą po samych zachowaniach uczestników
__________________
Ćwiczę i dbam o siebie
Uczę się języków
Nadrabiam braki w książkach
Realizuje swoje plany i dążę do realizacji marzeń!


Aneczka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-24, 16:12   #256
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 21:38
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-24, 16:22   #257
AmandaBraun
Raczkowanie
 
Avatar AmandaBraun
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 57
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta


Dokładnie Ja jestem bardzo ciekawa jak nasze "księżniczki" będą wyglądać za 10 , 15 lat
AmandaBraun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 11:06   #258
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Cytat:
Napisane przez Aneczka91 Pokaż wiadomość
To że tam ładnie ćpają to wiadomo nie od dziś Widać zresztą po samych zachowaniach uczestników

najbardziej widac po stiflerze, zrenice jak spodki, we wczorajszym odcinku bylo bardzo widac.
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 11:13   #259
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 21:38
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-26, 11:30   #260
201703061429
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 423
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Własnie miałam pisać ze w przyszłym odc odejdzie Klaudia. Mała patola w swoim zywiole w bójce ze stiflerem, z tego co usłyszałam gdy biła stiflera to krzyszała: to nie ja nazwałam ją złodziejka. O kogo może tu chodzić o Klaudie skoro odejdzie?

Pomiedzy dziewczynami nadąpiło spore ochłodzenie relacji,wczoraj Magda miała ur I zabrakło jej psiapsiòły małej. Za to mieszka teraz z była dziewczyną stiflera.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201703061429 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 14:35   #261
AmandaBraun
Raczkowanie
 
Avatar AmandaBraun
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 57
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Cytat:
Napisane przez kori12 Pokaż wiadomość

Pomiedzy dziewczynami nadąpiło spore ochłodzenie relacji,wczoraj Magda miała ur I zabrakło jej psiapsiòły małej. Za to mieszka teraz z była dziewczyną stiflera.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ktoś wątpił że będzie inaczej ?? Prędzej czy później musiało się to stać
BTW dla mnie duża Anka to wielka zagadka . Bo czasem niby fajnie coś napisze ale ogólnie rzecz biorąc ubiera się trochę tandetnie,wrzuca czasem żałosne video jak to ona się nie liże ze swoim chłopakiem , ciągle go męczyła tymi snapami aż usunęłam jej profil z obserwowanych bo już nie mogłam tego oglądać , dodaje sobie zdjęcia typu


Zastanawiam się czy ona czasem zdaje sobie sprawę z tego co wrzuca , pseudo cytaty z gimbusowskiego MR G czy Gentelman , bawi mnie jak mówią że ma klasę i głowę bo klasy na bank nie ma bo nie jest Beatą Tyszkiewicz , nie mogę jej rozgryźć ...
AmandaBraun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 22:05   #262
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Może Pauline? poza tym po niej widac,że jest/była tylko dla lansu ze Stiflerem jakoś chłodno go traktowała w odcinku, a ich scena sexu to już w ogóle żenada..
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 22:14   #263
boggy666
Przyczajenie
 
Avatar boggy666
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 4
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Ktoś to jeszcze ogląda? Przecież to nigdy nie było śmieszne, a teraz jest całkiem żałosne.
__________________
Najdalej zajdzie ten człowiek, który wie dokąd idzie
boggy666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 00:41   #264
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 21:38
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 08:14   #265
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Nie mogę znalezc zdjęcia, Ptyś musiał je usunąć . https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater zdjęcie Eweliny (nowa) z Magdą.
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 10:34   #266
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 21:38
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-29, 15:24   #267
Izma56O
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 382
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Ogladałam ten program może przez 15 minut w swoim zyciu i powiem tyle, że to jest dno. Nie wiem po co lansuje się takich ludzi i naprawdę dziwię się, ze to ma oglądalność.
Izma56O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-29, 16:40   #268
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Cytat:
Napisane przez Izma56O Pokaż wiadomość
Ogladałam ten program może przez 15 minut w swoim zyciu i powiem tyle, że to jest dno. Nie wiem po co lansuje się takich ludzi i naprawdę dziwię się, ze to ma oglądalność.
Ja to oglądam na zasadzie ogladania komedii typu "Głupi i głupszy", czy "Bracia Grimsby". Nikt z tego wzorców nie bierze, nie naśladuje potem, ani nie wpaja swoim dzieciom... Czasem fajnie jest zresetowac glowe czyms tak glupim, ze az smiesznym.
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-29, 22:02   #269
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Ja to oglądam na zasadzie ogladania komedii typu "Głupi i głupszy", czy "Bracia Grimsby". Nikt z tego wzorców nie bierze, nie naśladuje potem, ani nie wpaja swoim dzieciom... Czasem fajnie jest zresetowac glowe czyms tak glupim, ze az smiesznym.
Szkoda,że teraz już nie ma tego co było w 1 sezonie.
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-30, 16:47   #270
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Cytat:
Napisane przez nikita343 Pokaż wiadomość
Szkoda,że teraz już nie ma tego co było w 1 sezonie.
w pierwszym sezonie to byl mega spontan. Po takim hejcie na jaki natrafili uczestnicy to sie mega hamuja, widac to np. po Magdzie
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-18 22:22:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:51.