Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-27, 22:43   #3811
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
Co do okularów zimą - słyszałam wręcz odwrotną opinię. Przy śniegu i ostrym słońcu powinno się je nosić (oczywiście takie prawdziwe z filtrem), no przynajmniej ja tak słyszałam. I noszę bez względu na porę, nie zauważyłam nigdy dziwnych spojrzeń - zresztą, zima, nie zima, jak się jest kierowcą i słońce świeci, to wygodniej jest mieć te okulary
Ale jak odwrotną? Chyba wszystkie wyrażamy tu taką opinię.

Noszę oksy niezależnie od pory roku, zwłaszcza jak prowadzę, ale właśnie z "dziwnymi" spojrzeniami i uwagami spotkałam się nie raz.


Nie miejsce tu pewnie na to, ale oglądałyście House of Cards? Po przeczytaniu książki (super!) zaczęłam oglądać serial i bardzo mi się podoba, chociaż akurat odbiega od książki.
__________________
Dbam o siebie

Edytowane przez --Olka--
Czas edycji: 2015-03-27 o 22:49
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 23:12   #3812
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Agnessa, to nie maseczka, bo wysypało mnie 1-2 dni później, a w tym czasie właśnie użyłam tych próbek pharmaceris ale dopóki nie zejdzie to po prostu nie będę podrażniać skóry maseczką
Rozumiem tak właśnie przypuszczałam
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 23:39   #3813
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Olka - no ktos przedtem napisał, że zimą nie powinno się nosić okularów Nie mogę zacytować bo przecież #nowywizaż
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-28, 00:50   #3814
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
Olka - no ktos przedtem napisał, że zimą nie powinno się nosić okularów Nie mogę zacytować bo przecież #nowywizaż
A ja się przełączyłam na stary, ciekawe na jak długo.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-28, 06:29   #3815
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Ale jak odwrotną? Chyba wszystkie wyrażamy tu taką opinię.

Noszę oksy niezależnie od pory roku, zwłaszcza jak prowadzę, ale właśnie z "dziwnymi" spojrzeniami i uwagami spotkałam się nie raz.


Nie miejsce tu pewnie na to, ale oglądałyście House of Cards? Po przeczytaniu książki (super!) zaczęłam oglądać serial i bardzo mi się podoba, chociaż akurat odbiega od książki.
Obejrzałam 3 sezony i uwielbiam ten serial. Styl Claire Underwood jest świetny
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-28, 08:05   #3816
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

w końcu się wyspałam dziś spałam do 8...
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-28, 08:53   #3817
SzyszkaChmielu
Raczkowanie
 
Avatar SzyszkaChmielu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 277
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

"Nie miejsce tu pewnie na to, ale oglądałyście House of Cards? Po przeczytaniu książki (super!) zaczęłam oglądać serial i bardzo mi się podoba, chociaż akurat odbiega od książki."

Oglądałyśmy i dyskusje o stylu Claire były wiele razy na tym wątku - jest idealny Obejrzałam wszystkie odcinki po 2 razy, za drugim razem skupiając się na ciuchach. IMHO najlepsze nosiła w pierwszym sezonie:

Fajny Pinterest: https://www.pinterest.com/longredthr...ouse-of-cards/
Fajny Tumblr: http://claireunderwoodthrowingshade.tumblr.com/

Poza tym czuję, że będzie 4ty sezon. Otwarte zakończenie na to wskazuje.[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Nowa wersja wizażu jest beznadziejna - czy tak już zostanie na stałe?
Nie działa mi cytowanie.
Nie działa edytowanie postów.
Próbowałam zmienić przeglądarkę z Mozilla na Chrome ale i tak po staremu było lepiej.

Edytowane przez SzyszkaChmielu
Czas edycji: 2015-03-28 o 08:51
SzyszkaChmielu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-28, 09:34   #3818
maarlin
Rozeznanie
 
Avatar maarlin
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Z końca świata
Wiadomości: 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez SzyszkaChmielu Pokaż wiadomość
"Nie miejsce tu pewnie na to, ale oglądałyście House of Cards? Po przeczytaniu książki (super!) zaczęłam oglądać serial i bardzo mi się podoba, chociaż akurat odbiega od książki."

Oglądałyśmy i dyskusje o stylu Claire były wiele razy na tym wątku - jest idealny Obejrzałam wszystkie odcinki po 2 razy, za drugim razem skupiając się na ciuchach. IMHO najlepsze nosiła w pierwszym sezonie:

Fajny Pinterest: https://www.pinterest.com/longredthr...ouse-of-cards/
Fajny Tumblr: http://claireunderwoodthrowingshade.tumblr.com/

Poza tym czuję, że będzie 4ty sezon. Otwarte zakończenie na to wskazuje.[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Nowa wersja wizażu jest beznadziejna - czy tak już zostanie na stałe?
Nie działa mi cytowanie.
Nie działa edytowanie postów.
Próbowałam zmienić przeglądarkę z Mozilla na Chrome ale i tak po staremu było lepiej.
Przecież działa...
maarlin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-28, 10:11   #3819
mm111111
Wtajemniczenie
 
Avatar mm111111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 244
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez _czarny_kot Pokaż wiadomość
Czy mogłybyście napisać w jakiej cenie kupiłyście RB wayfarery? Poniżej 400zł raczej nie znajdę, prawda?

Mam aviatory, ale po nałożeniu "na głowę" tak mi się w noski wplątują włosy, że masakra nigdy więcej okularów z noskami
Niestety mam ten sam problem. Raz, że się wplątują. Dwa, że kłują w głowę. Ja momentalnie dostaję uczulenia. Tak czy inaczej, ponoć nie powinno się tak nosić okularów, bo mogą się zniekształcić :/
Aviatory są bardzo delikatne i takie jakby "elastyczne".
Ja kupiłam klasyczne Wayfarery za bodajże 268 zł na TwojeSoczewki.com. (link do fotki http://2.bp.blogspot.com/-fP5q0Gt65W...29%2Bkopia.jpg ).Każde Ray Bany tam kupowałam. Mają świetne ceny i wiele promocji. Oczywiście modele z polaryzacją kosztują 600 +. Są różne rozmiary i kształty, ja mam takie wygięte, klasyczne. Są też proste.
mm111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-28, 10:18   #3820
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez _czarny_kot Pokaż wiadomość
Czy mogłybyście napisać w jakiej cenie kupiłyście RB wayfarery? Poniżej 400zł raczej nie znajdę, prawda?

Mam aviatory, ale po nałożeniu "na głowę" tak mi się w noski wplątują włosy, że masakra nigdy więcej okularów z noskami
W większości sklepów 400-500 zł kosztują Wayfarery bez polaryzacji. Taniej nigdzie ich nie widziałam.
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-28, 11:50   #3821
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

http://www.4eyes.pl/pl/c/Wayfarer/10...1/f_at_19_52/1

Polecam tego optyka, ma sklep stacjonarny w Warszawie. Jeszcze taniej nie znalazłam.
user_k jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-28, 13:48   #3822
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez maarlin Pokaż wiadomość
Przecież działa...

Nie u każdego niestety, ciągle grzebią, mi na Mozilli od paru dni nic nie dziala Korzystam z Chrome'a, ale nie bardzo lubię, bo jest cięższy.
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-28, 17:58   #3823
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez SzyszkaChmielu Pokaż wiadomość
Oglądałyśmy i dyskusje o stylu Claire były wiele razy na tym wątku - jest idealny Obejrzałam wszystkie odcinki po 2 razy, za drugim razem skupiając się na ciuchach. IMHO najlepsze nosiła w pierwszym sezonie:
To się wyrwałam. Właśnie chciałam do tego nawiązać.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-28, 18:11   #3824
finan
Raczkowanie
 
Avatar finan
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 142
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Witam,
osobiście nie wychodzę z domu bez okularów.
Nigdy nie słyszałam, o tym by zimą ich nie nosić.
Zdarza mi się zakładać okulary nawet w pochmurne dni.

I najważniejsza rzecz nie mam zmarszczek wokół oczu

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

Rzeczywiście cytowanie i edytowanie nie działa
finan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-28, 20:09   #3825
SzyszkaChmielu
Raczkowanie
 
Avatar SzyszkaChmielu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 277
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Dziewczyny, kiedyś polecałyscie sklepy internetowe z tanimi perfumami. Kupiłam i byłam zadowolona A znacie może takie sklepy, gdzie można kupić kosmetyki z wyższej półki w dobrej cenie?

Chciałam sobie kupić serum Skinceuticals i parę rzeczy z Lanocme i Shiseido, głównie kremy z wysokim filtrem. Wypróbowałam wszystkie preparaty apteczne i chyba czas podnieść poprzeczkę bo nie jestem żadnym zachwycona.
SzyszkaChmielu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-28, 21:07   #3826
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez SzyszkaChmielu Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kiedyś polecałyscie sklepy internetowe z tanimi perfumami. Kupiłam i byłam zadowolona A znacie może takie sklepy, gdzie można kupić kosmetyki z wyższej półki w dobrej cenie?

Chciałam sobie kupić serum Skinceuticals i parę rzeczy z Lanocme i Shiseido, głównie kremy z wysokim filtrem. Wypróbowałam wszystkie preparaty apteczne i chyba czas podnieść poprzeczkę bo nie jestem żadnym zachwycona.
W tych perfumeriach tez są kosmetyki np iperfumy czy perfumeria malolepsza.
user_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-28, 21:13   #3827
SzyszkaChmielu
Raczkowanie
 
Avatar SzyszkaChmielu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 277
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

w tych 2 sklepach niestety nie ma tego co szukam
znacie jakieś inne sklepy z dobrymi cenami?
SzyszkaChmielu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-28, 21:30   #3828
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez SzyszkaChmielu Pokaż wiadomość
w tych 2 sklepach niestety nie ma tego co szukam
znacie jakieś inne sklepy z dobrymi cenami?
Sprawdź jeszcze na dolce.pl
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 23:44   #3829
mm111111
Wtajemniczenie
 
Avatar mm111111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 244
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez SzyszkaChmielu Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kiedyś polecałyscie sklepy internetowe z tanimi perfumami. Kupiłam i byłam zadowolona A znacie może takie sklepy, gdzie można kupić kosmetyki z wyższej półki w dobrej cenie?

Chciałam sobie kupić serum Skinceuticals i parę rzeczy z Lanocme i Shiseido, głównie kremy z wysokim filtrem. Wypróbowałam wszystkie preparaty apteczne i chyba czas podnieść poprzeczkę bo nie jestem żadnym zachwycona.
Polecam firmę kosmetyczną Origins
mm111111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-30, 13:36   #3830
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Kupowałyście kiedyś coś w sklepie internetowym Spartoo? Zamówiłam tam wczoraj buty, zapłaciłam za zamówienie, a ono dziś znikło z zakładki "Moje Zamówienia". Dzwoniłam na infolinię i okazało się, że zamówienie zostało anulowane... Nie mam pieniędzy, a nawet nie wiem, czy buty wreszcie do mnie dotrą
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 18:02   #3831
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

wiem,ze to nowosc ,ale moze ktoras zWas juz ma i podzieli sie opinia

http://www.tangleteezer.com/products.php?cat=6
__________________

karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 22:11   #3832
mm111111
Wtajemniczenie
 
Avatar mm111111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 244
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
wiem,ze to nowosc ,ale moze ktoras zWas juz ma i podzieli sie opinia

http://www.tangleteezer.com/products.php?cat=6
Ja niestety nie posiadam, ale muszę się dokładnie przyjrzeć tej szczotce, może zakupię

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Kupowałyście kiedyś coś w sklepie internetowym Spartoo? Zamówiłam tam wczoraj buty, zapłaciłam za zamówienie, a ono dziś znikło z zakładki "Moje Zamówienia". Dzwoniłam na infolinię i okazało się, że zamówienie zostało anulowane... Nie mam pieniędzy, a nawet nie wiem, czy buty wreszcie do mnie dotrą
Kilka razy mnie kusiło żeby coś zamówić, ale ostatecznie nigdy nie zamówiłam.
mm111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 22:30   #3833
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cześć kochane, podsyłam Wam Audrey na dziś

https://instagram.com/p/02UlhvCK6A/?...=vintage_daily
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 14:27   #3834
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Hej! Podczytuje Was trochę i wiem, że macie dobry gust co myślicie o płaszczach z "pianki"? zastanawiam się nad tym granatowym http://www.reserved.com/pl/pl/woman/...ky317-59x/coat
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 14:32   #3835
SzyszkaChmielu
Raczkowanie
 
Avatar SzyszkaChmielu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 277
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

IMHO płaszcze z pianki nie są zbyt klasyczne i za 3 lata będą wyglądały przestarzale ALE nie każdy kupuje płaszcz z długoterminową perspektywą. Ten który zalinkowałaś jest moim zdaniem spoko, a przynajmniej fajnie wygląda na zdjęciach, bo nie wiem jak w realu. Kolor też ok. Jedyne do czego bym się przyczepiła to brak kołnierza - mi byłoby zimno w płaszczu bez stójki/kołnierza/kaptura.
SzyszkaChmielu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 14:41   #3836
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez SzyszkaChmielu Pokaż wiadomość
IMHO płaszcze z pianki nie są zbyt klasyczne i za 3 lata będą wyglądały przestarzale ALE nie każdy kupuje płaszcz z długoterminową perspektywą. Ten który zalinkowałaś jest moim zdaniem spoko, a przynajmniej fajnie wygląda na zdjęciach, bo nie wiem jak w realu. Kolor też ok. Jedyne do czego bym się przyczepiła to brak kołnierza - mi byłoby zimno w płaszczu bez stójki/kołnierza/kaptura.
Szukam płaszcza na kilka lat i chciałabym cos uniwersalnego i klasycznego, przymierzyłam juz dziesiątki płaszczy i żaden mi nie odpowiadał tylko ten jest ok, ale zastanawiam się czy pianka to dobry materiał
Przeważnie mam szalik albo apaszkę więc brak kołnierza mi jakoś nie przeszkadza
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 14:50   #3837
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
Hej! Podczytuje Was trochę i wiem, że macie dobry gust co myślicie o płaszczach z "pianki"? zastanawiam się nad tym granatowym http://www.reserved.com/pl/pl/woman/...ky317-59x/coat

Ja bym nigdy nie kupiła płaszcza z pianki Dla mnie to nie jest odpowiedni materiał na okrycie wierzchnie Moim zdaniem nie wygląda elegancko Poza tym pianki po praniu wyglądają kiepsko, nie trzymają już fasonu.
To tylko moje zdanie, nie musisz oczywiście się z nim zgadzać
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 16:11   #3838
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
Szukam płaszcza na kilka lat i chciałabym cos uniwersalnego i klasycznego, przymierzyłam juz dziesiątki płaszczy i żaden mi nie odpowiadał tylko ten jest ok, ale zastanawiam się czy pianka to dobry materiał
Przeważnie mam szalik albo apaszkę więc brak kołnierza mi jakoś nie przeszkadza
Nie sądzę aby wytrzymał kilka lat Nie ten materiał i nie ten sklep. Obstawiam że po pierwszym praniu będzie do wywalenia. Poza tym na jaką pogodę go chcesz nosisz? Ciepło Ci w nim nie będzie (1oo% poliester), a w razie deszczu wchłonie wodę jak..gąbka.

I zgadzam się z dziewczynami, nie jest ani elegancki, ani klasyczny, ani ponadczasowy,
__________________


Edytowane przez sskers
Czas edycji: 2015-03-31 o 16:12
sskers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 17:41   #3839
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
Hej! Podczytuje Was trochę i wiem, że macie dobry gust co myślicie o płaszczach z "pianki"? zastanawiam się nad tym granatowym http://www.reserved.com/pl/pl/woman/...ky317-59x/coat
Nie kupuj tego płaszcza, nie jest ani ładny, ani praktyczny. A już na pewno nie posłuży Ci kilka sezonów
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 17:49   #3840
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
Hej! Podczytuje Was trochę i wiem, że macie dobry gust co myślicie o płaszczach z "pianki"? zastanawiam się nad tym granatowym http://www.reserved.com/pl/pl/woman/...ky317-59x/coat
w zyciu nie kupie nic z takiego materiału Te ubrania kojarzą mi się z gimnazjalistkami. Już nie wspomnę o jakości materiału - przepraszam, plastiku i tego jak skóra się w tym męczy. Jest duzo fajnych płaszczy teraz. Jak chcesz coś ponadczasowego, to widziałam dziś w Zarze ładny trencz ze złotymi dodatkami: http://www.zara.com/pl/pl/kobieta/p%...7p2384044.html

ale i inne płaszcze ładnie się prezentowały: http://www.zara.com/pl/pl/kobieta/p%...e-c710515.html
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-29 13:31:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:12.