Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-17, 11:04   #1111
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Dziewczyny znalazłam takie włosy na taśmie,nie wiem co o tym myśleć ale może któraś pomoże je ocenić?
http://www.betahair.pl/index.php?pag...mart&Itemid=10
http://www.betahair.pl/index.php?pag...mart&Itemid=10
http://www.betahair.pl/index.php?pag...mart&Itemid=10
Jak myślicie,które są warte kupna/
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 11:26   #1112
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaja_1985r Pokaż wiadomość
to lepiej daj sobie spokój z przedłużaniem, bo za tyle to raczej nic dobrego z tego nie wyjdzie. Chyba, że za te pieniądze chcesz kupić same włosy. A no i ja uważam, że przedłużanie włosów na microringi to porażka. Zresztą już to pisałam. No, chyba, że ktoś ma czarne, to nie będzie widoczne.
hmm wiem o tym że salony fryzjerskie przedłużają i za 800 zł jak nie więcej ale osoby prywatne, robią za tyle ile napisałam, tzn. generalnie to wszystko zamyka się w 500 zł max. Bo liczą sobie za pasemko 1,5-2 zł (naturalnych). Widziałam włosy dziewczyn przedłużane właśnie hmm "prywatnie" i naprawdę dobrze miały zrobione, a nie musiały wydawać majątku. Ale to oczywiście zależy od osoby-fryzjer zrobi za przysłowiową fortunę beznadziejnie, a pójdzie się do osoby prywatnej i za mniejsze pieniądze będzie się miało super zrobione. I na odwrót oczywiście
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 11:29   #1113
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez effectt Pokaż wiadomość
hmm wiem o tym że salony fryzjerskie przedłużają i za 800 zł jak nie więcej ale osoby prywatne, robią za tyle ile napisałam, tzn. generalnie to wszystko zamyka się w 500 zł max. Bo liczą sobie za pasemko 1,5-2 zł (naturalnych). Widziałam włosy dziewczyn przedłużane właśnie hmm "prywatnie" i naprawdę dobrze miały zrobione, a nie musiały wydawać majątku. Ale to oczywiście zależy od osoby-fryzjer zrobi za przysłowiową fortunę beznadziejnie, a pójdzie się do osoby prywatnej i za mniejsze pieniądze będzie się miało super zrobione. I na odwrót oczywiście
tak tylko jesli ktos kasuje 1,50 za pasemko to nie chce wiedziec jakiej ono jest firmy
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 14:15   #1114
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
tak tylko jesli ktos kasuje 1,50 za pasemko to nie chce wiedziec jakiej ono jest firmy
hmm no możliwe, szczerze mówiąc dopiero zapoznaję się z tym tematem, jednakże zwróciło to moją uwagę. A poza tym to miałyby być włosy nie na kilka miesięcy ale naprawdę na krótki czas.
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 14:49   #1115
kasia20192
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Dziewczyny ratujcie!!!! Przedłużyłam sobie włosy w Warszawie w salonie Meghair i jestem załamana. Zbierałam na włoski bardzo długo i teraz ani pieniędzy ani zadowolenia... Wyglądam tragicznie, włosy są fatalne, strasznie się plączą i wypadają garściami, łączenia sklejają się i mam jeden wielki kołtun!!! Zapłaciłam za włosy słowiańskie a na pewno to nie są te włosy. Oczywiście nie mogę umówić się na żadną poprawę, a o reklamacji nie ma mowy... Totalna olewka i zero kontaktu z salonem. Jakaś masakra. Byłam na konsultacji w innym salonie i nic nie można zrobić tylko zdiąc. Mam włoski nie całe dwa tygodnie. Pomóżcie może można je jakoś uratować???? Czy mogędomagaćsię w jakiś sposób zadość uczynienia od salonu???
kasia20192 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 17:57   #1116
BlueManiaczka
Raczkowanie
 
Avatar BlueManiaczka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Ciechanów :)
Wiadomości: 286
GG do BlueManiaczka
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

http://www.allegro.pl/item497987861_...e.html#gallery

Dziewczyny, nie przedłużała sobie żadna włosów u tej kobiety? Cena coś niska, ale może ładny efekt...

kasia20192 .. oj współczuję Ci.. najlepiej jak się idzie do profesjonalisty, myśli się, że wyjdzie się jak jakaś syrenka, a tu bach .. Jakie chamy, powinni uwzględnić reklamację, ile zapłaciłaś za włosy?
__________________
Chcę Lepiej. Chyba pora iść spać.

Edytowane przez BlueManiaczka
Czas edycji: 2008-12-17 o 17:59
BlueManiaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 18:19   #1117
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Moim zdaniem masz pełne prawo do reklamacji!!! Powinnaś tam iść i zażądać jakiegoś zadość uczynienia!!! Znam kobiete która podała do sądu fryzjera który z włosów zrobił jej mopa i wygrała jakieś tam odszkodowanie...Dziewczyn y nie dajmy sobie w kasze dmuchać,przecież jakby nie było to jest usługa jak każda inna,powinnaś dostać jakąś gwarancje,przecież to nie jest jakaś "domowa stylistka"tylko salon...
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-17, 19:01   #1118
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez effectt Pokaż wiadomość
hmm no możliwe, szczerze mówiąc dopiero zapoznaję się z tym tematem, jednakże zwróciło to moją uwagę. A poza tym to miałyby być włosy nie na kilka miesięcy ale naprawdę na krótki czas.
Jeśli do pierwszego mycia to zakładaj.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 19:56   #1119
kasia20192
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Zapłaciłam za włosy 1700zł. Byłam w salonie, dzwoniłam i nic. Dziewczyna która mi przedłużała włosy nie chciała uwzględnić reklamacji. Jest właścicielką salonu więc nic nie mogłam jej zrobić. Oszustka nic więcej!!! Podobno nie jestem pierwszą osobą którą oszukała i naciągneła. Powiedziała mi że nie mam dowodu że to u niej robiłam włosy i nic nie mogę jej zrobić.
Jestem załamana. Wyglądam fatalnie a włosy są dosłownie jak mop... Niestety muszę je zdjąć bo już chyba nic z nimi nie zrobię.
kasia20192 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 20:21   #1120
evcia84
Raczkowanie
 
Avatar evcia84
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 42
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kasia20192 Pokaż wiadomość
Zapłaciłam za włosy 1700zł. Byłam w salonie, dzwoniłam i nic. Dziewczyna która mi przedłużała włosy nie chciała uwzględnić reklamacji. Jest właścicielką salonu więc nic nie mogłam jej zrobić. Oszustka nic więcej!!! Podobno nie jestem pierwszą osobą którą oszukała i naciągnęła. Powiedziała mi że nie mam dowodu że to u niej robiłam włosy i nic nie mogę jej zrobić.
Jestem załamana. Wyglądam fatalnie a włosy są dosłownie jak mop... Niestety muszę je zdjąć bo już chyba nic z nimi nie zrobię.
Idź jeszcze raz i powiedz jej, ze masz ciotkę w sanepidzie, albo w skarbówce i że jeszcze naślesz na nią Państwową Inspekcje Pracy i oczernisz ją na forach internetowych! Może się wystraszy i odda Ci chociaż część kasy.
Współczuję.
Sama jestem fryzjerką i w swoim salonie przedłużam włoski ale całe szczęście żadnej reklamacji jeszcze nie było. Ale to tylko dlatego, ze pracuję włosami Racoona prawdziwymi, ludzkimi z głowy słowianami, a nie jakimiś tam remy czy o strukturze.... Ufam im w 100% i nigdy się jeszcze nie zawiodłam. Pozdrawiam
__________________
" DOBRY FRYZJER JEST JAK RODZINA,
NIE ZMIENIA SIę GO!!! "

evcia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 20:43   #1121
kasia20192
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Wiem, że włosy Racoon są najlepsze bo byłam u dziewczyny która ma prywatny gabinet i pracuje na tych włosach. Moje podobno też były Racoon słowiańskie - ale gdy zobaczyłam te prawdziwe z Racoon jak one wyglądają i jakie są w dotyku to te które mam na głowie nie mają nic wspólnego z nim. Dziewczyna która przedłużała mi włosy jest beszczelna i nic nie robi sobie z moiej reklamacji. Mam kontakt z jeszcze jedną dziewczyną której robiła włosy, ona złożyła skargęi do Racoon i do Izby Konsumenta i nic się nie udało jej wskurać.
Co za kraj, żeby tak można było oszukiwać ludzi bezkarnie. Nawet nis chce sobie myśleć ile już oszukano osób w tym salonie.
kasia20192 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 20:47   #1122
kasia20192
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

evcia84 dobrze że są osoby takie jak Ty i Pani Kasia które nie oszukują i z pełną odpowiedzialnością podchodzą do swojej pracy. Przedłużanie włosów powinno poprawiać kobietom humor i sprawić że czują się piękniejsze.
kasia20192 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 20:53   #1123
evcia84
Raczkowanie
 
Avatar evcia84
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 42
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kasia20192 Pokaż wiadomość
Wiem, że włosy Racoon są najlepsze bo byłam u dziewczyny która ma prywatny gabinet i pracuje na tych włosach. Moje podobno też były Racoon słowiańskie - ale gdy zobaczyłam te prawdziwe z Racoon jak one wyglądają i jakie są w dotyku to te które mam na głowie nie mają nic wspólnego z nim. Dziewczyna która przedłużała mi włosy jest bezczelna i nic nie robi sobie z mojej reklamacji. Mam kontakt z jeszcze jedną dziewczyną której robiła włosy, ona złożyła skargę do Racoon i do Izby Konsumenta i nic się nie udało jej wskórać.
Co za kraj, żeby tak można było oszukiwać ludzi bezkarnie. Nawet nis chce sobie myśleć ile już oszukano osób w tym salonie.
No to jest bezczelna !!! Idź ja troszkę postrasz, że razem z tą dziewczyną pójdziecie do gazety i jej zrobicie antyreklamę. Nie mówię, żebyście tak zrobiły ale może coś razem wskóracie. I Ty też powinnaś zawiadomić Racoona. Może coś zdziałają, jak będzie więcej sygnałów. Np nie sprzedadzą jej wosku do przedłużania. Bez tego nie przedłuży żadnej głowy!!
Jedna moja klientka zanim do mnie trafiła chodziła 4 razy składać reklamacje i babka w końcu miała dosyć robienia awantur przy klientkach i jej oddała Spróbuj ją troszkę pomęczyć. Może coś zdziałasz!! Nic nie tracisz, niestety Ty już straciłaś ale może...
Ja daję na moje włosy zawsze gwarancję i po miesiącu (co miesiąc) darmową kontrolę czy zgrzewy są ok. Jak nie to poprawiam na własny rachunek uszkodzone. Klientki noszą te same włosy już 1,5 roku i włoski nadal są super (tylko długość ale na to zamawiają po deczko dłuższych ) Więc Twoje na pewno nie są słowiańskie, a już na bank nie Racoona
3maj się!!
__________________
" DOBRY FRYZJER JEST JAK RODZINA,
NIE ZMIENIA SIę GO!!! "


Edytowane przez evcia84
Czas edycji: 2008-12-17 o 20:57
evcia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 20:55   #1124
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

kasia wspolczuje Ci bardzo
1700zl to sporo kasy i za taka cene powinnas miec na glowie wlosy slowianskie i pieknie zalozone

co za swiat - ja bym jednak probowala cos zadzialac, moze masz swiadkow ze robilas tam wlosy? moze powinnas z ta druga dziewczyna razem cos sprobowac dzialac
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 20:59   #1125
evcia84
Raczkowanie
 
Avatar evcia84
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 42
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
kasia wspolczuje Ci bardzo
1700zl to sporo kasy i za taka cene powinnas miec na glowie wlosy slowianskie i pieknie zalozone

co za swiat - ja bym jednak probowala cos zadzialac, moze masz swiadkow ze robilas tam wlosy? moze powinnas z ta druga dziewczyna razem cos sprobowac dzialac
Nie ma to jak włoski z głowy co nie Svinecko??
__________________
" DOBRY FRYZJER JEST JAK RODZINA,
NIE ZMIENIA SIę GO!!! "

evcia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 21:01   #1126
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez evcia84 Pokaż wiadomość
Nie ma to jak włoski z głowy co nie Svinecko??
no dokladnie
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 21:25   #1127
kasia20192
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Niestety ta dziewczyna co się okazało nie pracuje na ich wosku tylko na keratynie. Dzwoniłam do Racoon ale chyba nic to nie dało. Dziwie się że firma nie dba o swój wizerunek i pozwala takim ludziom pracować pod swoją marką.
Spróbuję jeszcze coś zdziałać ale może się okazać że nic się nie da zrobić.
Dzięki za pomoc i wsparcie.
Postaram się również w jakiś sposób ostrzegać inne dziewczyny przed tą kobietą. To jej strona : www.meghair.pl
kasia20192 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 21:38   #1128
evcia84
Raczkowanie
 
Avatar evcia84
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 42
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Czemu jeszcze nie dodałaś swojego komentarza???????? Powinnaś to zrobić!!! Bo tam ją tylko chwalą i to tylko zachęca ludzi, a prawda wygląda inaczej. Pewnie to jej koleżanki dodały te opinie. Po prostu żal :/ Idź i rób jej tam aferę, aż będzie miała Cię dosyć i odda ci te pieniądze bo klientki sie zniechęcą! Weź ze sobą tą dziewczynę. A co do renomy Racoona to ona się tylko podszywa pod tą firmę, gdyż Racoon nie ma keratyny i nie ma takich włosów. Oni tylko szkolą i sprzedają włosy i wosk szkolonym więc zrobili wszystko co mogli żeby ja nauczyć, a to jej wybór, ze zaczęła partaczyć i iść na łatwiznę. Zapłaciła w Racoonie za szkolenie i oni nie mogą nic zrobić.
__________________
" DOBRY FRYZJER JEST JAK RODZINA,
NIE ZMIENIA SIę GO!!! "


Edytowane przez evcia84
Czas edycji: 2008-12-17 o 21:40
evcia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 21:39   #1129
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

szczerze mowiac ja bym jej zatrula zycie i prace na Twoim miejscu

no ale to ja
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 21:41   #1130
evcia84
Raczkowanie
 
Avatar evcia84
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 42
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
szczerze mowiac ja bym jej zatrula zycie i prace na Twoim miejscu

no ale to ja

Ja też!! Za duże pieniądze wchodzą w grę!!! To nie 5 zł!!
__________________
" DOBRY FRYZJER JEST JAK RODZINA,
NIE ZMIENIA SIę GO!!! "

evcia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 21:57   #1131
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez evcia84 Pokaż wiadomość
Ja też!! Za duże pieniądze wchodzą w grę!!! To nie 5 zł!!
no dokladnie

a swoja droga - chyba dziewczyny, ktore ida przedluzac wlosy powinny zadac jakiegos potwierdzenia na pismie

bo w koncu to droga usluga
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 22:02   #1132
kasia20192
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Macie rację jeśli nawet nie uda mi się odzyskać pieniędzy to zajmę się jej opinią i może uchronię innych.
Komentarz wystawiłam negatywny i w ciągu 30 minut już go nie było wię już wiecie że sam musi je pisać.
Może wiecie co jeszcze mogę zrobić lub gdzie jeszcze mogę umieścić o niej negatywną opinię?
kasia20192 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 22:06   #1133
kasia20192
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
no dokladnie

a swoja droga - chyba dziewczyny, ktore ida przedluzac wlosy powinny zadac jakiegos potwierdzenia na pismie

bo w koncu to droga usluga
Masz rację teraz już o tym wiem. W ty drugim gabinecie dziewczyna powiedziała mi że ona zawsze wystawia taką kartę konsultacyjną, na której znajdują się wszystkie informacje na temat usługi.
kasia20192 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 22:13   #1134
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kasia20192 Pokaż wiadomość
Masz rację teraz już o tym wiem. W ty drugim gabinecie dziewczyna powiedziała mi że ona zawsze wystawia taką kartę konsultacyjną, na której znajdują się wszystkie informacje na temat usługi.

i tak powinno byc

w koncu jesli ktos ma salon, posiada dzialalnosc gospodarcza i placi podatki to powinien wystawiac przynajmniej jakies potwierdzenie swojej uslugi
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 22:21   #1135
evcia84
Raczkowanie
 
Avatar evcia84
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 42
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Proszę Kochana na razie tyle znalazłam:
http://www.slubnytarg.pl/fmeghair-meghair.html
http://www.favore.pl/44714_przedluza...zowieckie.html
http://www.fotka.pl/profil/MegHair/ <-----Takiej reklamy jeszcze nie widziałam, poczytajcie jej komentarze ;D
Może tutaj uda Ci się dodać jakiś koment, którego ona nie usunie.
Wpisałam w wyszukiwarkę Meghair Warszawa i normalnie strasznie dożo dała ogłoszeń. Nawet ma pod taką nazwa profil na allegro.
__________________
" DOBRY FRYZJER JEST JAK RODZINA,
NIE ZMIENIA SIę GO!!! "

evcia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 02:12   #1136
babcia-kalarepa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 8
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Eh no a mi spartaczyła ceniona osoba udzielająca sie na forum. Powinnam sie ubiegać o chociaż darmową poprawę? Przeciez to bez sensu, po trzech tygodniach wypadła mi prawie połowa pasemek
babcia-kalarepa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 06:05   #1137
gabiko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez BlueManiaczka Pokaż wiadomość
http://www.allegro.pl/item497987861_...e.html#gallery

Dziewczyny, nie przedłużała sobie żadna włosów u tej kobiety? Cena coś niska, ale może ładny efekt...

kasia20192 .. oj współczuję Ci.. najlepiej jak się idzie do profesjonalisty, myśli się, że wyjdzie się jak jakaś syrenka, a tu bach .. Jakie chamy, powinni uwzględnić reklamację, ile zapłaciłaś za włosy?
Też mnie ta aukcja zainteresowała, bo w galerii włoski ładnie wyglądają
Napisałam do tej pani - cena jest za 100 pasemek i napisałam do dziewczyny, która przedłużała tam włoski 3 mce temu - odpisała, że nic się z włosami nie dzieje, nie mechacą się ani nie plączą - napisała także, że jedynym mankamentem jest to, że trochę wypadają.

Też bym sobie chciała u niej przedłużyć, ale waham się bo nie ukrywajmy cena jest bardzo niska....
gabiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 13:34   #1138
BlueManiaczka
Raczkowanie
 
Avatar BlueManiaczka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Ciechanów :)
Wiadomości: 286
GG do BlueManiaczka
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez gabiko Pokaż wiadomość
Też mnie ta aukcja zainteresowała, bo w galerii włoski ładnie wyglądają
Napisałam do tej pani - cena jest za 100 pasemek i napisałam do dziewczyny, która przedłużała tam włoski 3 mce temu - odpisała, że nic się z włosami nie dzieje, nie mechacą się ani nie plączą - napisała także, że jedynym mankamentem jest to, że trochę wypadają.

Też bym sobie chciała u niej przedłużyć, ale waham się bo nie ukrywajmy cena jest bardzo niska....

A jesteś z Warszawy? Ja to z Ciechanowa, to nie wiem czy mi się właśnie nawet jechać opłaca.. Też do niej napisałam, no jak 350 za 100 pasemek to strasznie tanio! i podobno słowiańskie te włosy? Może ma jakieś dojścia i ma taniej hehe :P. Można zaryzykować, ja swoje już zdjęłąm bo RINGI to najgorsza metoda na świecie! nikomu nie polecam...
__________________
Chcę Lepiej. Chyba pora iść spać.
BlueManiaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 16:09   #1139
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

z tego co wiem to jedno słowianskie pasemko kosztuje ok 20 zł no chyba ze o strukturze słowianskiej to co innego wtedy i 2 zł...Ale to jak porównywać mercedesa do malucha
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 16:13   #1140
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaja_1985r Pokaż wiadomość
Jeśli do pierwszego mycia to zakładaj.
dokładnie. Miałyby być na jeden wieczór.
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:40.