mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3 - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-04, 09:09   #2941
Tincia
Wtajemniczenie
 
Avatar Tincia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 155
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez muffinka90 Pokaż wiadomość
A ja dzis zaczynam 27 tydzien w moim kalendarzu pisze, ze zaczal sie trzeci trymestr, znaczy juz coraz blizej do finalu
To idziemy podobnie Ja tez dzis 27tydz i wlasnie sprawdzala, ze faktycznie pisze ze to 3ci trymestr :P Gdzies tam sie kopnelam, ze zaczynam 28,ale nie nie 27 policzylam wlasnie No to z gorki
__________________
szczęśliwa żonka od
14 sierpnia 2010



szczęśliwa mamusia od
4 listopada 2011




Edytowane przez Tincia
Czas edycji: 2011-08-04 o 15:00
Tincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 09:11   #2942
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez Tottie1984 Pokaż wiadomość
rudominka a w którym tc jesteś??? hehe ja też uważam że teraz wyglądam lepiej niż przed ciążą a brzusio dodaje mi tylko uroku szkoda tylko że na spacerach się troszkę ciężko czuje... :/



No to nie ukrywam że poprawiłaś mi humor. Wśród mojej rodziny były same SN, w pracy kilka dziewczyn miało CC ale opinie na jej temat mają podzielone dlatego taka uprzedzona do CC jestem.



ciąża bliźniacza wcale nie musi oznaczać rozstepów. W pracy koleżanka urodziła bliźnięta i żona kolegi. Obie bez rozstępów. Ponoć receptą na ich brak są geny i przedewszystkim dobre nawilżanie ciała. ziewczyny używały oliwki Bambino... ponoć jest najlepsza!!



Mogłaś licytację od jakiejś kwoty ustawić



Świetne te ciuszki kurcze... jednak super że jest szafa.pl i allegro.pl Naprawdę jak się poszuka to można fajne ciuszki znaleźć

Pochwalę się tym co dziś wygrałam na allegro:
(kurcze to tak wciąga że czasami boję się że z ilścią ciuszków przesadzę... )

Śliczne ciuszki
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 09:11   #2943
marli
Raczkowanie
 
Avatar marli
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 369
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

witam się

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
bodziaki z krotkim rekawkiem pod spod- jako koszulka, np pod pajacyka czy bluzeczke

dziewczyny czy wy serio wierzycie w ta ciaze z zaskoczenia?


ja ten program kiedys ogladalam, ale odkad jestem w ciazy to chyba nie widzialam- i szczerze mowiacjak dla mnie to te baby sa jakies wyjatkowo glupie ok rozumiem mozna nie miec mdlosci, zgagi, zmeczenia i innych typowych objawow ciazy, mozna do jakiegos tam etapu miec krwawienia (chociaz przez 9 miesiecy to raczej nie trwa u nikogo...)- a jak ktos juz pare miesiecy nie ma okresu i si enie zainteresuje przyczyna, nie potrafi 2 do 2 dodac i tego polaczyc z innymi objawami typu tycie - ale same powiedzcie- czy mozna przegapic ruchy dziecka?????????????????? ??????????????

nawet na tym etapie powiedzmy jestesmy w 5-7 miesiacu na tym forum- ruchy juz sa na tyle silne ze podskakujemy... a pod koniec to jeszcze gorzej jest przeciez
wiec jak kobieta u ktorej to nie jest pierwsza ciaza moze cos takiego przegapic??????
zgadzam się ten program to ściema i tyle


Cytat:
Napisane przez Paula__22 Pokaż wiadomość
Ja też dodałam zdjęcie Matiego, ale dziewczynki na razie maja większe szanse na wygraną, bo jest ich więcej.
śliczny synuś

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
ale slodziak
melduje sie pierwsza

dziewczyny moze ktoras z was bedzie wiedziala- skonczyl mi sie w pracy okres probny i dostalam umowe do 31grudnia.
wczesniej sprawdzalam- powinni mi przedluzyc umowe probna do dnia porodu i wtedy bym sie klasyfikowala do macierzynskiego z zusu. a jak jest przy takiej umowie na czas okreslony? bedzie mi sie cos nalezalo czy nie?
bo jak nie to bede szefom marudzic zeby mi do dnia porodu przedluzyli
wydaje mi się, że jak najbardziej będziesz sie klasyfikowała do macierzyńskiego, ale moz pogadaj jeszcze z kimś lepiej zorientowanym, co Ci sie najbardziej opłaca

Cytat:
Napisane przez zmyslkobiety Pokaż wiadomość
Witam
My zaczynamy dziś 21 tydzień! I mogę powiedzieć, mam nadzieje, że nie zapeszę, że w końcu czujemy sie wspaniale
brawo za półmetek

Cytat:
Napisane przez lina84 Pokaż wiadomość
PS. jakoś dzisaj jestem podenerowana TŻ zawiózł mają kotke na sterylizację i się martwie (
A czemu się martwisz sterylizacją?? Przeciez to nie powód do zmartwienia...


Dziewczyny o co chodzi z tym kremem Mamamil? że go tak masowo kupujecie? cudowny jakiś czy co???
marli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 09:16   #2944
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez muffinka90 Pokaż wiadomość
A ja dzis zaczynam 27 tydzien w moim kalendarzu pisze, ze zaczal sie trzeci trymestr, znaczy juz coraz blizej do finalu

Gratuluje
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 09:16   #2945
ania21_21
Zadomowienie
 
Avatar ania21_21
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Włocławek
Wiadomości: 1 578
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

witajcie dziewczyny

Dzisiaj już miałam trochę lepiej ze spaniem ale i tak miałam pobudkę o 23.30 sobie wyobrażacie że ktoś domofonem dzwonił nie otworzyłam tż się ubrał i zszedł i się okazało że list z Ebaya o uaktywnieniu konta ktoś zostawił w nocy prawie o północy kogoś chyba porąbało
No i dzisiaj jest chłodniej w końcu nie ma upałów w nocy padało i jest rześkie powietrze
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/ug37i09ke6j2klqd.png
Lilianka już jest z nami
ania21_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 09:17   #2946
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez rojku Pokaż wiadomość
__Fallen Angel__ ja to w sumie jem wszystko, na te rzeczy zakazane w ciąży uważam, ale i tak czasem zgrzeszę jakimś pasztecikiem czy szklanką Pepsi. Staram się jeść częściej owoce. A jeśli chodzi o godziny jedzenia to z kolei troszkę poluzowałam i jem nawet przed spaniem czasem - w końcu, gdy ja śpię mała harcuje

Dziewczynki ja znów Was podpytam. Czy sterylizowałyście za każdym razem butelki, czy można je myć w zmywarkach? Czy te sterylizatory (głównie myślę o tych mikrofalowych) to jest kolejny nie potrzebny "zapychacz miejsca", czy któraś faktycznie z tego miała użytek?

Ja nie sterylizowałam za każdym razem .
Ja normalnie w garnku gotowałąm butelki a nie kupowałam zapychacza miejsca bo i tak nie mam gdzie tego wszystkiego trzymać.
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500

Edytowane przez Myszeczka86
Czas edycji: 2011-08-04 o 09:19
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 09:22   #2947
__Fallen Angel__
Zadomowienie
 
Avatar __Fallen Angel__
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: najwyższy dach świata
Wiadomości: 1 230
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez rojku Pokaż wiadomość
__Fallen Angel__ ja to w sumie jem wszystko, na te rzeczy zakazane w ciąży uważam, ale i tak czasem zgrzeszę jakimś pasztecikiem czy szklanką Pepsi. Staram się jeść częściej owoce. A jeśli chodzi o godziny jedzenia to z kolei troszkę poluzowałam i jem nawet przed spaniem czasem - w końcu, gdy ja śpię mała harcuje
To ja robie tak samo hehe owoce uwielbiam i dzięki temu nie jem słodyczy,choć od czasu do czasu wpadnie jakaś czekoladkaale zastanawiam się nad tym żeby jakoś unormować swoje posiłki,ale z drugiej strony ciężko mi to bedzie zrealizować. Zreszta nie bardzo wiem jak taki jadłospis należałoby ułożyć

ja dziś zaczęłam 20 tydzień i jak na razie 4,5 kg przytyłam. brzuszek dopiero zaczyna rosnąć,słyszałam że w pierwszej ciązy później się pojawia. U was w którym tygodniu/miesiącu wyskoczył wam okrąglutki brzuszek? mi narazie najwiecej poszło w biust,przeraża mnie on czasami jest taki duży że nie pasuje do reszty mojego ciała
__________________


I need your love

http://www.suwaczki.com/tickers/bfarxzdvsmirnrv7.png

Moje Serduszko bije już

http://www.suwaczki.com/]http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqkrhm8md636fk.png
__Fallen Angel__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-04, 09:25   #2948
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez Myszeczka86 Pokaż wiadomość
Ja nie sterylizowałam za każdym razem .
Ja normalnie w garnku gotowałąm butelki a nie kupowałam zapychacza miejsca bo i tak nie mam gdzie tego wszystkiego trzymać.



I za każdym razem przed użyciem trzeba je wyparzać
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 09:33   #2949
Tincia
Wtajemniczenie
 
Avatar Tincia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 155
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez lina84 Pokaż wiadomość
Tylko ja nie mam pojęcia czym się kierować ,chce wybrać taki żeby tez był dobry dla malutkiego .

PS. jakoś dzisaj jestem podenerowana TŻ zawiózł mają kotke na sterylizację i się martwie (
My tez chcemy kupic, ale jeszcze nie wybralismy, w gazecie m jak mama polecaja dla alergikow oczyszczacz powietrza z filtrem HEPA , AIR PURIFIER. Może obadaj temat- ja jeszcze nie zdarzylam.

Z kotka na pewno bedzie dobrze Moja tez to przeszla....
__________________
szczęśliwa żonka od
14 sierpnia 2010



szczęśliwa mamusia od
4 listopada 2011



Tincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 09:35   #2950
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

jooj ale znow pedzicie
Mamamil byl po prostu w promocji- normalnie pojedynczy krem lub oliwka kosztuja kolo 30 zl a tu za 29.99 komplet
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 09:44   #2951
Anusiak 83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 363
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość
Mam koleżankę, która przy 1wszej ciąży urodziła po 3 tyg o wyznaczonego terminu
Nam położna mówiła że max 2 tyg po terminie się wywołuje, bo później może dojść do obumarcia płodu

Cytat:
Napisane przez Tottie1984 Pokaż wiadomość
Ponoć teraz zacznie się czas dłużżżżżżżżzyć... tak mi koleżanki które są mamami mówią Ja pewnie pierwsza urodzę... bo jak adaś się nie obróci to za 86dni (38tc) mam mieć cesarkę także trzymaj kciuki za mojego maluszka aby raczył pupcią odwrócić się ku górze a nie dołowi :P
trzymam mocno!

Cytat:
Napisane przez muffinka90 Pokaż wiadomość
Dzien dobry snilo mi sie, ze spotkalam kolege z podstawowki i okazalo sie, ze on tez jest w ciazy
Mi się ostatnio śniło, że mój kolega i tż sa w ciąży we dwóch, a ja sobie jogging uprawiałam i biegałam po okolicy

Cytat:
Napisane przez muffinka90 Pokaż wiadomość
A ja dzis zaczynam 27 tydzien w moim kalendarzu pisze, ze zaczal sie trzeci trymestr, znaczy juz coraz blizej do finalu


Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość
gratulejszyn ja dzisiaj 23t.c.
oooo, to ja tak samo gratuluję

Cytat:
Napisane przez lina84 Pokaż wiadomość
Dziewczynki mam do was pytanko,czy któraś zwas miała może doczynienia z nawilżaczem powietrza.
Zblizają sie moje urodziny i rodzice zaproponowali mi zakup nawilżacza z racji tego ze mam probmy z oddychaniem (astme,niezyt nosa) ,a lekarz od dawna mi zaleca.
Tylko ja nie mam pojęcia czym się kierować ,chce wybrać taki żeby tez był dobry dla malutkiego .Przeglądam allegro ale sama nie wiem-nie chce kupic badziewia jak z inhalatorem miałam.
prosze o pomoc

PS. jakoś dzisaj jestem podenerowana TŻ zawiózł mają kotke na sterylizację i się martwie (
ad 1 kupiłam dla tż jakiś czas temu nawilżacz powietrza - super sprawa. Zaraz poszukam jaki konkretnie i wkleje linka (z funkcją jonizowania czy jonizacji powietrza)
jedyna uwaga - do nawilżacza wlewam przegotowaną wodę bo taka z kranu ma za dużo kamienia

ad 2 ja byłam z mamą steryzlizować kicię naszą, i jak widziałam jak jej podali znieczulenie i widziałam jak usypia to ryczałam jak głupia ale potem wróciła do domu, troche była oszołomiona ale w sumie to szybko do siebie doszła - głowa do góry, będzie ok

Cytat:
Napisane przez dominej Pokaż wiadomość
Tincia - Lekarz mi nic nie mówił o tym ,żeby nie jeść słodyczy przed badaniem z glukozą - a ja stara i głupia sama na to nie wpadłam. Nie pamiętam teraz, ale możliwe jest, że jadłam dzień przed badaniem jakieś ciasto - a już owoce na pewno :/
Mi tez nie mówił, ale dzięki Wam będe wiedziała (też sama bym na to nie wpadła)

dziewczyny dzieciaczki macie słodkie Myszeczka fajny szczerbulec
Anusiak 83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-04, 09:45   #2952
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość
I za każdym razem przed użyciem trzeba je wyparzać
Nie nie za każdym razem , ja sterylizowałam na początku bodajże 1 raz na dzien a potem coraz rzadziej.
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 09:52   #2953
Anusiak 83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 363
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

lina84 ja mam taki http://nawilzacze.com/2011/01/02/naw...onizacja-nowy/
bardziej mojemu tż był potrzebny -alergik - i sam mówi że mu się lepiej oddycha jak jest włączony
aaa, i jego zaletą jest to, że ma duży pojemnik na wode i nie trzeba co chwile dolewać
dostępny jest w prawie każdym markecie (typu obi, leroy merle itd)
Anusiak 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 10:01   #2954
Tottie1984
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 516
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez lina84 Pokaż wiadomość
PS. jakoś dzisaj jestem podenerowana TŻ zawiózł mają kotke na sterylizację i się martwie (
I nie potrzebnie się martwisz Moja też już jest po sterylizacji - przeszła ją bardzo dobrze. Po streylizacji musisz pamiętać o tym aby ją pilnować - koty mają to do siebie że wygryzają i mogą zrobić sobie rany... moja tak miała po tygodniu - zostawiłam ją z mężem na jeden dzień i jak wróciłam to miała caly brzuchol rozerwany - o północy jechaliśmy z mężem do weta zszywać ją jeszcze raz.

Warto zainwestować w kołnierz (u mnie niestety się nei sprawdził bo kot go ściągał) więc uszyłam mu coś jak kubraczek (patrz załącznik) Zwykły polar z 4 otworami na nóżki i z wszytymi czystymi nieużywanymi sznurówkami aby podwiązać to do ciała kota... śmiesznie wtedy chodziła ale przynajmniej rany drugi raz nie rozdrapała. Wiem że możesz taki kubraczek kupić... ja ten szyłam po drugim zszyciu kota o pierszej w nocy... potrzebowałam go na gwałt bo nastepnego dnia szłam pierwszy raz do nowej pracy więc nie mogłam zostać w domu aby kota pilnować.

Cytat:
Napisane przez __Fallen Angel__ Pokaż wiadomość

Dziewczyny jak wygląda wasz ciążowy jadłospis?
uważacie na to co i kiedy jecie?
nie uważam na to ile i kiedy jem... i w sumie na to co jem też nie... tatara nie lubię, serów plesniowych też nie więc w sumie jem tak samo jak i przed ciążą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_2028.jpg (116,3 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_2032.jpg (136,5 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_2034.jpg (151,3 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_2081.jpg (159,6 KB, 15 załadowań)
__________________
.

Edytowane przez Tottie1984
Czas edycji: 2011-08-04 o 10:04
Tottie1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 10:02   #2955
ania21_21
Zadomowienie
 
Avatar ania21_21
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Włocławek
Wiadomości: 1 578
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

dziewczyny a ja mam pytanie o siarkę
Leci wam cały czas czy tylko raz na jakiś czas dzisiaj wstałam i miałam mokre sutki i koło nich ale później była cisza i kilka dni temu było tak samo z jedną piersią jak pamiętam prawą.
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/ug37i09ke6j2klqd.png
Lilianka już jest z nami
ania21_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 10:12   #2956
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Witam się przy końcówce tygodnia

Cytat:
Napisane przez Myszeczka86 Pokaż wiadomość
Ja Kocham takie rzeczy uwielbiam stroić dzieciaki Zastanawiam sie jeszcze nad strojem Mikołaja, albo cos z Mikołajowego dnia bo Julcia ma sukienkę na Mikołaja pani Mikołajowej ale niewiem jak to z tym porodem moim będzie
Ja też chciałabym kupić jakiś mikołajowy strój ale jak na razie na allegro są takie co mnie nie przyciągają, może bliżej grudnia się pokaże coś ciekawego, ale czy ja wtedy będę miała czas na zakupy

Cytat:
Napisane przez Myszeczka86 Pokaż wiadomość
Mam również śliczny strój Myszka Miki na dziewczynkę ale niestety musze go sprzedać bo chłopca nie wystroje w go, a jest naprawde śliczny.
Obserwuje 8 osób ciekawe za ile mi pójdzie kosztował dużo
Pochwal się tym strojem to może ja się skuszę dla młodej

Cytat:
Napisane przez Myszeczka86 Pokaż wiadomość
Bardzo długo jak 3 tygodnie
Ja tez bym chciała nawet przed terminem żeby to było tak z nienacka hihiii
No dokładnie po cichu liczę na to że urodzę przed terminem chociaż troszkę, żebym mogła z zaskoczenia urodzić a nie potem po terminie to pewnie co puknięcie to będę myślała że to już Chociaż wg starych przesądów ponoć od pierwszych ruchów równo 4,5 miesiąca jest to ja powinnam urodzić około 25.10

Cytat:
Napisane przez dreamnes Pokaż wiadomość
a ja kocham tą naszą zimę ze śniegiem po kolana ale wtedy albo krótki spacer albo w domku przez okno patrzeć a święta z takim pięknym śniegiem to moje ulubione w sumie każda z nas będzie miała wyjątkowe świeta w tym roku
Oj tak ja też takie święta uwielbiam, zima ze śniegiem coś cudownego, ale z chlapą straszna sprawa, a jeszcze najbardziej lubię jak jest śnieg ale nie ma za dużego mrozu i góry

Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość
Rojku daj znaĆ co ci lekarz powie nt. wyników a ja 3mam

Dziewczyny i ja idę spaĆ mnie mój dzidziol juz zaczyna nieśmiało podkopywaĆ, tzn. czuję koło pępka delikatne puk-puk ( a ze mam łożysko na przedniej ścianie to same rozumiecie... )

macie już tyle rzeczy dla dzidziusia/dzidziusiów , że na prawdę zazdroszczę takiego zorganizowania
ja w ten weekend idę pooglądaĆ wózki a ciuszki- hmm pewnie kupie niedługo na allegro, tylko powiedzcie mi czy jest sens w ogóle kupowaĆ bodziaki z krótkim rękawkiem? na grudzień?... bo fajne sa przeceny (np. Carrefur 3pak bodziaków z krótkim za 10zł)... no ale chyba za zimno będzie maleństwu
Ja mam kilka z krótkim, ale raczej te małe rozmiary kupowałam z długim

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
bodziaki z krotkim rekawkiem pod spod- jako koszulka, np pod pajacyka czy bluzeczke

dziewczyny czy wy serio wierzycie w ta ciaze z zaskoczenia?


ja ten program kiedys ogladalam, ale odkad jestem w ciazy to chyba nie widzialam- i szczerze mowiacjak dla mnie to te baby sa jakies wyjatkowo glupie ok rozumiem mozna nie miec mdlosci, zgagi, zmeczenia i innych typowych objawow ciazy, mozna do jakiegos tam etapu miec krwawienia (chociaz przez 9 miesiecy to raczej nie trwa u nikogo...)- a jak ktos juz pare miesiecy nie ma okresu i si enie zainteresuje przyczyna, nie potrafi 2 do 2 dodac i tego polaczyc z innymi objawami typu tycie - ale same powiedzcie- czy mozna przegapic ruchy dziecka?????????????????? ??????????????

nawet na tym etapie powiedzmy jestesmy w 5-7 miesiacu na tym forum- ruchy juz sa na tyle silne ze podskakujemy... a pod koniec to jeszcze gorzej jest przeciez
wiec jak kobieta u ktorej to nie jest pierwsza ciaza moze cos takiego przegapic??????
No ja uważam dokładnie tak jak ty, nie wiem jak można przegapić kopniaki i to wszystko związane z ciążą no i nie chcę mi się wierzyć, ze ona miała płaski brzuch w 8 czy 9 miesiącu

Cytat:
Napisane przez Tottie1984 Pokaż wiadomość
Ja w to nie wierzę.
Moja koleżanka ma problemy z jajnikami i przez to okres 3-4razy w roku. O tym że jest w ciąży zorientowała się dopiero pod koniec 3 miesiąca kiedy brzuchol jej się wybrzuszył... po prostu nie dało się go niezauważyć. Najpierw zaczęła się odchudzać, kupowała avtivie bo myślała że ma problemy z trawieniem ale w końcu stwierdziła że to nie to i zrobiła test... Kurcze... jak kobieta nie zauważa tego że jest w ciązy to już uważam to za patologię albo że mówi tak przed kamerami aby $ dostać za zrobienie z siebie idiotki. Przy pierwszych kopnięciach maleństwa tzreba być idiotą żeby się nie zorientować... mnie czasami tak Adaś kopniakami bombarduje że w życiu nie nazwałabym tego pracą jelit
No dokładnie jakby mi tak jelita pracowały to raczej byłabym przerażona i na pewno szukałabym pomocy u jakiegoś lekarza

Cytat:
Napisane przez Paula__22 Pokaż wiadomość
Ja też dodałam zdjęcie Matiego, ale dziewczynki na razie maja większe szanse na wygraną, bo jest ich więcej.
Super zdjęcie

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
ale slodziak
melduje sie pierwsza

dziewczyny moze ktoras z was bedzie wiedziala- skonczyl mi sie w pracy okres probny i dostalam umowe do 31grudnia.
wczesniej sprawdzalam- powinni mi przedluzyc umowe probna do dnia porodu i wtedy bym sie klasyfikowala do macierzynskiego z zusu. a jak jest przy takiej umowie na czas okreslony? bedzie mi sie cos nalezalo czy nie?
bo jak nie to bede szefom marudzic zeby mi do dnia porodu przedluzyli
Wydaje mi sie że też bedzie Ci się należało, ale może lepiej idź albo zadzwoń do Zusu oni ci powiedzą co i jak

Cytat:
Napisane przez muffinka90 Pokaż wiadomość
Dzien dobry snilo mi sie, ze spotkalam kolege z podstawowki i okazalo sie, ze on tez jest w ciazy


Moj TZ mnie wczoraj zabil oglada mecz i widze, ze mi sie przglada, pytam co jest, a on: bo jak tak lezysz, to nawet nie wygladasz jak w ciazy to mnie facet pocieszyl

A potem lezy kolo brzucha i cos szepcze a ja slucham- : ''taaak, bo mamusia sama nie wie, czego chce, tak to z kobietami jest, sam zobaczysz... tylko nie probuj ich zrozumiec...''

Paula slicznego masz synka
Za to mój dzisiaj zszedł na śniadanie rano i tak patrzy ja mówię co?
A on faktycznie dopiero dzisiaj widzę że ten brzuszek jest taki fajny ciążowy a wczoraj tego jeszcze nie widział dopiero rano go olśniło
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 10:12   #2957
muffinka90
Zakorzenienie
 
Avatar muffinka90
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 770
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość
gratulejszyn ja dzisiaj 23t.c.
Cytat:
Napisane przez zmyslkobiety Pokaż wiadomość
Witam
My zaczynamy dziś 21 tydzień! I mogę powiedzieć, mam nadzieje, że nie zapeszę, że w końcu czujemy sie wspaniale
Cytat:
Napisane przez Tincia Pokaż wiadomość
To idziemy podobnie Ja tez dzis 27tydz i wlasnie sprawdzala, ze faktycznie pisze ze to 3ci trymestr :P Gdzies tam sie kopnelam, ze zaczynam 28,a le nie nie 27 policzylam walsnie No to z gorki
No to za nowe tygodnie

Cytat:
Napisane przez Anusiak 83 Pokaż wiadomość
Mi się ostatnio śniło, że mój kolega i tż sa w ciąży we dwóch, a ja sobie jogging uprawiałam i biegałam po okolicy


Cytat:
Napisane przez ania21_21 Pokaż wiadomość
dziewczyny a ja mam pytanie o siarkę
Leci wam cały czas czy tylko raz na jakiś czas dzisiaj wstałam i miałam mokre sutki i koło nich ale później była cisza i kilka dni temu było tak samo z jedną piersią jak pamiętam prawą.
U mnie jedengo dnia/nocy leci bardzo mocno, az mi cieknie pod pachy jak leze, innego nie ma nic, czasem leci z dwoch, czasem z jednego... Nie stresuj sie Aniu, nie ma czym
__________________
Mamą być i jeszcze raz


"I ślubuję Ci...''


moje hobby- xxx
muffinka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 10:15   #2958
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez ania21_21 Pokaż wiadomość
dziewczyny a ja mam pytanie o siarkę
Leci wam cały czas czy tylko raz na jakiś czas dzisiaj wstałam i miałam mokre sutki i koło nich ale później była cisza i kilka dni temu było tak samo z jedną piersią jak pamiętam prawą.

Uciskałas piersi i dlatego ci wyszła, atak to cisza. Ja tez tak mam
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 10:17   #2959
ania21_21
Zadomowienie
 
Avatar ania21_21
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Włocławek
Wiadomości: 1 578
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

muffinka ja się zastanawiam czy to w ogóle siara bo nawet nie wiem jaka powinna być i czy powinna cały czas lecieć zielona jestem

czeka mnie dzisiaj prasowanie ciuszków małej co biorę do szpitala wyprane poprasuję i spakuję

A jeszcze jedno mam pytanie jak mała się urodzi pod koniec września to może być taki kombinezon polarowy z kapturem? i co pod niego jej założyć? śpioszki? bo nie wiem co przygotować na jej wyjście żeby tżt nie odwalił czegoś
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/ug37i09ke6j2klqd.png
Lilianka już jest z nami

Edytowane przez ania21_21
Czas edycji: 2011-08-04 o 10:18
ania21_21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-04, 10:17   #2960
muffinka90
Zakorzenienie
 
Avatar muffinka90
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 770
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Marejta to ja powinnam w polowie pazdziernika urodzic, bo pierwszy porzadny kopniak byl 27.05, jakos w to nie wierze

A ci nasi tzci to maja niezle pomysly czasem
__________________
Mamą być i jeszcze raz


"I ślubuję Ci...''


moje hobby- xxx
muffinka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 10:18   #2961
witaminkaccc
Zadomowienie
 
Avatar witaminkaccc
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 134
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Fallen Angel - ja zadnej diety nie stosuje... przestrzegam w miare tych rzeczy zakazanych, chociaz czasem na Cole czy pepsi mam taką chęć że potrafie pol miasta zlatac za ulubionym napojem
__________________

kolejna wizyta ---> 23.09 08:00 USG ----> 19.09 13:00

22t 4d - 422 gramy miłości
30t 1d - ?
witaminkaccc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 10:18   #2962
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

a mi i w pierwszej ciazy i teraz nic nie lecialo samoczynnie dopoki nie naciskalam i to dosc mocno (znaczy siare mam na mysli_

a piersia karmilam 15 miesiecy i nigdy nie zabraklo
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 10:22   #2963
__Fallen Angel__
Zadomowienie
 
Avatar __Fallen Angel__
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: najwyższy dach świata
Wiadomości: 1 230
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

a od kiedy ta siara zaczyna lecieć?
__________________


I need your love

http://www.suwaczki.com/tickers/bfarxzdvsmirnrv7.png

Moje Serduszko bije już

http://www.suwaczki.com/]http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqkrhm8md636fk.png
__Fallen Angel__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 10:27   #2964
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Kurczę próbuję dodzwonić sie do rejestracji do moje gina, zamierzam negocjować z Panią, zeby mnie gdzieś dzisiaj jeszcze ulokowała, to wtedy odpuszczę sobie wizytę w następnym tygodniu, bo moja mama wczoraj była u cioci na kawie która jest pielęgniarką i powiedziała ze lepiej żebym poszła jak najszybciej do tego lekarza bo pewnie dostane jakieś lekarstwa bo to za dużo ponad normę, a ze muszę uważać bo po połowie ciąży może przyplątać się zatrucie no i całą noc nie spałam, wczoraj dzwoniłam popołudniu o 18:03 ale oczywiście już nikt nie odbierał bo rejestracja do 18, chociaż siedzą do 20, a dzisiaj dzwonie od 11 i nikt nie odbiera jeszcze chociaż powinny to robić od 11, czasami mam takiego pecha żeby sie tam dodzwonić, wszystko zależy od tego jaka kobieta tam siedzi, zauważyłam ze są dni że jak jest taka jedna to nigdy nie podnosi słuchawki
No a rano zaniosłam jeszcze jedna próbkę do zbadania, teraz czekam do 15 bo będę mogła sobie już wyniki ściągnąć z internetu, ale chyba zacznę szybciej sprawdzać czy już coś jest
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 10:27   #2965
witaminkaccc
Zadomowienie
 
Avatar witaminkaccc
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 134
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
No dokładnie po cichu liczę na to że urodzę przed terminem chociaż troszkę, żebym mogła z zaskoczenia urodzić a nie potem po terminie to pewnie co puknięcie to będę myślała że to już Chociaż wg starych przesądów ponoć od pierwszych ruchów równo 4,5 miesiąca jest to ja powinnam urodzić około 25.10

wg tej metody to rodziłabym pod koniec grudnia więc mam nadzieje że u mnie się nie sprawdzi... może być 3,5-4 miesiące
__________________

kolejna wizyta ---> 23.09 08:00 USG ----> 19.09 13:00

22t 4d - 422 gramy miłości
30t 1d - ?
witaminkaccc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 10:32   #2966
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Witam się przy końcówce tygodnia



Ja też chciałabym kupić jakiś mikołajowy strój ale jak na razie na allegro są takie co mnie nie przyciągają, może bliżej grudnia się pokaże coś ciekawego, ale czy ja wtedy będę miała czas na zakupy



Pochwal się tym strojem to może ja się skuszę dla młodej



No dokładnie po cichu liczę na to że urodzę przed terminem chociaż troszkę, żebym mogła z zaskoczenia urodzić a nie potem po terminie to pewnie co puknięcie to będę myślała że to już Chociaż wg starych przesądów ponoć od pierwszych ruchów równo 4,5 miesiąca jest to ja powinnam urodzić około 25.10



Oj tak ja też takie święta uwielbiam, zima ze śniegiem coś cudownego, ale z chlapą straszna sprawa, a jeszcze najbardziej lubię jak jest śnieg ale nie ma za dużego mrozu i góry



Ja mam kilka z krótkim, ale raczej te małe rozmiary kupowałam z długim



No ja uważam dokładnie tak jak ty, nie wiem jak można przegapić kopniaki i to wszystko związane z ciążą no i nie chcę mi się wierzyć, ze ona miała płaski brzuch w 8 czy 9 miesiącu



No dokładnie jakby mi tak jelita pracowały to raczej byłabym przerażona i na pewno szukałabym pomocy u jakiegoś lekarza



Super zdjęcie



Wydaje mi sie że też bedzie Ci się należało, ale może lepiej idź albo zadzwoń do Zusu oni ci powiedzą co i jak



Za to mój dzisiaj zszedł na śniadanie rano i tak patrzy ja mówię co?
A on faktycznie dopiero dzisiaj widzę że ten brzuszek jest taki fajny ciążowy a wczoraj tego jeszcze nie widział dopiero rano go olśniło
Jak klikniesz w Moje allegro to wejdzies zna Moje aukcje to sobie zobacz
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 10:36   #2967
ela3010
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 094
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Aniu myślę ze jak załozysz małej na wyjście bodziaka, kaftanik, śpioszki i na to polarowy kombinezon to wystarczy, ja tak planuję na listopad plus jakiś kocyk, a może to za mało, jak myślicie dziewczyny?

Posprzątałam domek, umyłam włosy, rozwiesiłam pranie, ugotowałam rosołek, na drugie mam frytki i surówka, siadam i odpoczywam.
ela3010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 10:42   #2968
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez ela3010 Pokaż wiadomość
Aniu myślę ze jak załozysz małej na wyjście bodziaka, kaftanik, śpioszki i na to polarowy kombinezon to wystarczy, ja tak planuję na listopad plus jakiś kocyk, a może to za mało, jak myślicie dziewczyny?

Posprzątałam domek, umyłam włosy, rozwiesiłam pranie, ugotowałam rosołek, na drugie mam frytki i surówka, siadam i odpoczywam.

Zalezy jaki będzie listopad w zeszłym roku to zima przyszła do nas 27 także niewiem.
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 10:52   #2969
Anusiak 83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 363
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez Myszeczka86 Pokaż wiadomość
Zalezy jaki będzie listopad w zeszłym roku to zima przyszła do nas 27 także niewiem.
termin mam na grudzień, ale też się już zastanawiam jak ubrać maluszka
myślałam o normalnym ubranku plus kombinezon (ew kocyk do tego)
z drugiej strony ktoś autem podjedzie pod same drzwi szpitala, potem pod klatkę, w aucie będzie ogrzewanie włączone... żeby też go nie przegrzać
Anusiak 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 11:08   #2970
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Ja na pewno uszykuję jakiś śpioszek, czapeczkę, myślę że w pogotowiu zostawię też kombinezon, jak będzie już chłodno to ubiorę małej a jak nie to śpioszek i ewentualnie jakąś bluzę, nakryję kocykiem.
U nas po odbiór dziecka można podjechać pod samo wejście, więc nie zmarznie, znając mojego męża to pod dom tak podjedzie że będę przy samych drzwiach, a w domu małą sie od razu rozbierze, w samochodzie zawsze można wyregulować temperaturę Ze szpitala do domu mamy jakieś 15 minut drogi więc myślę, ze się nie zagrzeje, zresztą zawsze mogę odpiąć kombinezon no i oczywiście odkryć kocyk
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:03.