Ubrania- Oldschool II - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-21, 10:40   #3871
heyo
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 42
Dot.: Ubrania- Oldschool II

bo na allegro są podróby same.
heyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 12:23   #3872
innka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2
Dot.: Ubrania- Oldschool II

LUDKI!!!! odpiszecie mi? )))
innka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 12:27   #3873
Sc-laja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Ubrania- Oldschool II

Cytat:
Napisane przez innka Pokaż wiadomość
LUDKI!!!! odpiszecie mi? )))
291421740 razy już było to pytanie
__________________


Sc-laja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 14:32   #3874
ojp
Wtajemniczenie
 
Avatar ojp
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 241
Dot.: Ubrania- Oldschool II

Cytat:
Napisane przez heyo Pokaż wiadomość
bo na allegro są podróby same.


otóż to. kolekcja została już raczej wyprzedana i trafienie na oryginał kermita graniczy pewnie z cudem.
__________________
"Eat clean, train hard and surround yourself with those on the same mission as you".

Aparatka: 16.08.2007-10.09.2009
11.03.2015-?

Walczę:
82,6 kg --> 80,2 kg --> 75,9 ?

cel I: 79 kg
cel II: 75 kg
cel III: 71 kg

"Per aspera ad astra".
ojp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 14:48   #3875
paryzanka202
Zakorzenienie
 
Avatar paryzanka202
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 239
Dot.: Ubrania- Oldschool II

Podroba czy nie,pewnie gdybysmy nie mialy swiadomosci,ze kolekcja wyprzedana to zadna by sie nie skapowala ze to podroba no chyba,ze ktos zna sie na tych rzeczach. szczerze powiedziawszy ja nie zauwazylabym czy to podroba cz nie. to zwykla bluza,ie buty ktore uzytkuje sie codziennie.A uwazam,ze o dosyc oryginalnym wygladzie mysle ,ze warto
paryzanka202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 15:05   #3876
heyo
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 42
Dot.: Ubrania- Oldschool II

ja chyba wolę uzywaną, ale nie zniszczoną z amerykanskiego ebaya niż podróbę. chociaz nie mam porownania bo nie widzialam na zywo ani jednej ani drugiej i nie wiem jak duza jest roznica w jakosci.
ogolnie prawie cala kolekcja adicolor jest wspaniala
heyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 15:22   #3877
ojp
Wtajemniczenie
 
Avatar ojp
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 241
Dot.: Ubrania- Oldschool II

Cytat:
Napisane przez paryzanka202 Pokaż wiadomość
Podroba czy nie,pewnie gdybysmy nie mialy swiadomosci,ze kolekcja wyprzedana to zadna by sie nie skapowala ze to podroba no chyba,ze ktos zna sie na tych rzeczach. szczerze powiedziawszy ja nie zauwazylabym czy to podroba cz nie. to zwykla bluza,ie buty ktore uzytkuje sie codziennie.A uwazam,ze o dosyc oryginalnym wygladzie mysle ,ze warto
no dlatego tu macie możliwość doinformowania się na różne tematy.
myślisz, że warto, tzn, że co ? że warto kupić taką podróbkę z allegro ?
__________________
"Eat clean, train hard and surround yourself with those on the same mission as you".

Aparatka: 16.08.2007-10.09.2009
11.03.2015-?

Walczę:
82,6 kg --> 80,2 kg --> 75,9 ?

cel I: 79 kg
cel II: 75 kg
cel III: 71 kg

"Per aspera ad astra".
ojp jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-21, 18:10   #3878
paryzanka202
Zakorzenienie
 
Avatar paryzanka202
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 239
Dot.: Ubrania- Oldschool II

tzn ja uwazam,ze dla mnie warto mowie o sobie. wiem,ze wy sie bardzo interesujacie takimi rzeczami,przyznam,ze ja nie mam o nich zielonego pojecia jednak te ubrania podobaja mi sie, tak jak ta bluza kermita i nie ma dla mnie wiekszego znaczenia czy to oryginal czy podroga.Nosil sie bedzie zapewne tak samo, bo material jest ten sam.roznica zapewne jest taka ze ktos produkowal je w podziemiach, i nie byl to faktycznie Adidas.
Chce ja kupic bo mi sie podoba i tyle,gdyby to nie byl adidas tylko jakas bez firmowa bluza tez by mi sie podobala i zapewne tez wydalabym na nia te 180 zl.


ps. W ogole te wszystkie rzeczy z all miedzy innymi dunki i inne cudne buty sa nie do odroznienia dla osoby ktora sie tym nie interesuje. wiekszosc osob kupi dunki podroby wyda na nie 300 zl i bedzie nosilo przez kupe czasu z mysla ze ma oryginal
paryzanka202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 18:35   #3879
zaczarovana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: bielsko b.
Wiadomości: 2 838
GG do zaczarovana
Dot.: Ubrania- Oldschool II

Cytat:
Napisane przez innka Pokaż wiadomość
LUDKI!!!! odpiszecie mi? )))
odpisałyśmy wczesniej już parenaście razy.
miłego czytania.
__________________
.+.=..
zaczarovana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 19:45   #3880
ojp
Wtajemniczenie
 
Avatar ojp
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 241
Dot.: Ubrania- Oldschool II

Cytat:
Napisane przez paryzanka202 Pokaż wiadomość
tzn ja uwazam,ze dla mnie warto mowie o sobie. wiem,ze wy sie bardzo interesujacie takimi rzeczami,przyznam,ze ja nie mam o nich zielonego pojecia jednak te ubrania podobaja mi sie, tak jak ta bluza kermita i nie ma dla mnie wiekszego znaczenia czy to oryginal czy podroga.Nosil sie bedzie zapewne tak samo, bo material jest ten sam.roznica zapewne jest taka ze ktos produkowal je w podziemiach, i nie byl to faktycznie Adidas.
Chce ja kupic bo mi sie podoba i tyle,gdyby to nie byl adidas tylko jakas bez firmowa bluza tez by mi sie podobala i zapewne tez wydalabym na nia te 180 zl.


ps. W ogole te wszystkie rzeczy z all miedzy innymi dunki i inne cudne buty sa nie do odroznienia dla osoby ktora sie tym nie interesuje. wiekszosc osob kupi dunki podroby wyda na nie 300 zl i bedzie nosilo przez kupe czasu z mysla ze ma oryginal

sorry za słownictwo ale trochę przykre jest takie myślenie. mówiłam już, że po to są takie tematy tutaj na forum, i nie tylko, żeby robić zakupy w miarę bezpiecznie i co najważniejsze, z rozsądkiem. wystarczy wkleić link lub zdjęcie.
podróbka nigdy nie będzie nosiła się tak samo jak oryginał. jak sama napisałaś "produkcja w podziemiach" czyli coś w stylu bardzo prymitywnym i nie sądzę, żeby używano tam wysokiej jakości materiałów. nie wiem czy macie świadomość, że kupując podróbki dajecie zarabiać fejkselerom i w jakimś tam stopniu, małym bo małym, ale okradacie takie firmy jak Nike, Adidas czy tam Puma. smutno mi się robi jak widzę na all tych wszystkich ludzi, którzy z własnej głupoty, a może i lenistwa kupują podróbki za 350 zł, gdzie sprzedawca wydał na nie nie więcej niż 20$-30$.
buty/ciuchy są nie do odróżnienia, to fakt, ale wybaczcie. są wyszukiwarki, są strony poświęcone sneakersom, są takie fora jak to i jest świadomość, że mogę trafić na podróbkę więc czemu ludzie jak oparzeni kupują te bezwartościowe fejki ?
ja mam zasadę, że zanim wydam te 200-300 zł na buty to 20 razy przeglądam zdjęcia, towary sprzedającego, pytam innych osób o zdanie, bo nieraz jest ta wątpliwość. również tutaj pomagam, w miarę moich możliwości oczywiście, bo nie jestem alfą i omegą i wszystkiego niestety nie wiem.
więc powtarzam, po to jest ten temat żeby pogłębiać wiedzę, i nie tylko. czegoś nie wiesz to pytaj, na pewno ktoś pomoże rozwiać wątpliwości.

"wiekszosc osob kupi dunki podroby wyda na nie 300 zl i bedzie nosilo przez kupe czasu z mysla ze ma oryginal"

no racja, będą w nich chodziły aż się nie rozlecą, czyli pewnie gdzieś z parę miesięcy.
__________________
"Eat clean, train hard and surround yourself with those on the same mission as you".

Aparatka: 16.08.2007-10.09.2009
11.03.2015-?

Walczę:
82,6 kg --> 80,2 kg --> 75,9 ?

cel I: 79 kg
cel II: 75 kg
cel III: 71 kg

"Per aspera ad astra".
ojp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 19:53   #3881
paryzanka202
Zakorzenienie
 
Avatar paryzanka202
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 239
Dot.: Ubrania- Oldschool II

Cytat:
Napisane przez ojp Pokaż wiadomość
sorry za słownictwo ale trochę przykre jest takie myślenie. mówiłam już, że po to są takie tematy tutaj na forum, i nie tylko, żeby robić zakupy w miarę bezpiecznie i co najważniejsze, z rozsądkiem. wystarczy wkleić link lub zdjęcie.
podróbka nigdy nie będzie nosiła się tak samo jak oryginał. jak sama napisałaś "produkcja w podziemiach" czyli coś w stylu bardzo prymitywnym i nie sądzę, żeby używano tam wysokiej jakości materiałów. nie wiem czy macie świadomość, że kupując podróbki dajecie zarabiać fejkselerom i w jakimś tam stopniu, małym bo małym, ale okradacie takie firmy jak Nike, Adidas czy tam Puma. smutno mi się robi jak widzę na all tych wszystkich ludzi, którzy z własnej głupoty, a może i lenistwa kupują podróbki za 350 zł, gdzie sprzedawca wydał na nie nie więcej niż 20$-30$.
buty/ciuchy są nie do odróżnienia, to fakt, ale wybaczcie. są wyszukiwarki, są strony poświęcone sneakersom, są takie fora jak to i jest świadomość, że mogę trafić na podróbkę więc czemu ludzie jak oparzeni kupują te bezwartościowe fejki ?
ja mam zasadę, że zanim wydam te 200-300 zł na buty to 20 razy przeglądam zdjęcia, towary sprzedającego, pytam innych osób o zdanie, bo nieraz jest ta wątpliwość. również tutaj pomagam, w miarę moich możliwości oczywiście, bo nie jestem alfą i omegą i wszystkiego niestety nie wiem.
więc powtarzam, po to jest ten temat żeby pogłębiać wiedzę, i nie tylko. czegoś nie wiesz to pytaj, na pewno ktoś pomoże rozwiać wątpliwości.

"wiekszosc osob kupi dunki podroby wyda na nie 300 zl i bedzie nosilo przez kupe czasu z mysla ze ma oryginal"

no racja, będą w nich chodziły aż się nie rozlecą, czyli pewnie gdzieś z parę miesięcy.


zdziwilo mnie twoje oburzenie. rozumiem ,ze jestes zla ze chce kupic podrobe bo okradam te firmy itd a ty masz o tym pojecie. jednak jak wiadomo kazdy ma wybor i robi jak chce. odnosnie tego,ze buty sie rozleca nie zawsze to jest prawda.ja przewaznie staram sie kupowac buty w oryginalnych sklepach nike itp nie na all,aczkolwiek mam jedna pare butow nike i nie jestem pewna co do jej pochodzenia, wydaje mi sie,ze moze to byc podrobka poniewaz nigdzie takiego modelu nie widzialam. zreszta mniejsza o to, faktem jest ze chodze w nich juz ponad rok, b.je lubie,bo szalenie wygodne i co najwazniejsze nadal wygladaja jaknowki. nic sie nie odkleja nie wyciera itp.
paryzanka202 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-21, 20:24   #3882
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Red face Dot.: Ubrania- Oldschool II

.... a tak co do podróbek ... jak myślicie - czy to oryginalne butki ?

http://cgi.ebay.pl/NIKE-Blazer-Mid-B...QQcmdZViewItem

http://cgi.ebay.pl/NIKE-wmns-Blazer-...QQcmdZViewItem
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 21:37   #3883
ojp
Wtajemniczenie
 
Avatar ojp
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 241
Dot.: Ubrania- Oldschool II

Cytat:
Napisane przez paryzanka202 Pokaż wiadomość
zdziwilo mnie twoje oburzenie. rozumiem ,ze jestes zla ze chce kupic podrobe bo okradam te firmy itd a ty masz o tym pojecie. jednak jak wiadomo kazdy ma wybor i robi jak chce. odnosnie tego,ze buty sie rozleca nie zawsze to jest prawda.ja przewaznie staram sie kupowac buty w oryginalnych sklepach nike itp nie na all,aczkolwiek mam jedna pare butow nike i nie jestem pewna co do jej pochodzenia, wydaje mi sie,ze moze to byc podrobka poniewaz nigdzie takiego modelu nie widzialam. zreszta mniejsza o to, faktem jest ze chodze w nich juz ponad rok, b.je lubie,bo szalenie wygodne i co najwazniejsze nadal wygladaja jaknowki. nic sie nie odkleja nie wyciera itp.
ok, twoja sprawa co tam robisz. mnie nie oburza, że chcesz okradać te firmy bo są mi one obojętne. oburza mnie, a zarazem śmieszy, raczej ludzka głupota (tak, uogólniam bo widzę co się dzieje dookoła) co ma w ogóle oburzenie do tego, że się znam w jakimś tam stopniu ? chyba każdy zdrowy człowiek jest świadom tego, że może trafić w swoim życiu na podróbki bo takie czasy nastały, ze podrabia się teraz chyba wszystko. co do butów, wrzuć foto + foto metki to się dowiemy czy fejki czy nie.

Cytat:
Napisane przez effulla Pokaż wiadomość
.... a tak co do podróbek ... jak myślicie - czy to oryginalne butki ?

http://cgi.ebay.pl/NIKE-Blazer-Mid-B...QQcmdZViewItem

http://cgi.ebay.pl/NIKE-wmns-Blazer-...QQcmdZViewItem
pierwsze ok, drugie ciężko określić bo nie wiem czy to jest realphoto.
__________________
"Eat clean, train hard and surround yourself with those on the same mission as you".

Aparatka: 16.08.2007-10.09.2009
11.03.2015-?

Walczę:
82,6 kg --> 80,2 kg --> 75,9 ?

cel I: 79 kg
cel II: 75 kg
cel III: 71 kg

"Per aspera ad astra".
ojp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 22:15   #3884
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Ubrania- Oldschool II

Cytat:
Napisane przez ojp Pokaż wiadomość
pierwsze ok, drugie ciężko określić bo nie wiem czy to jest realphoto.
dziękuję

I nie denerwujcie się już dziewczyny na siebie, bo każda i tak zrobi co chce ...
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 22:17   #3885
ojp
Wtajemniczenie
 
Avatar ojp
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 241
Dot.: Ubrania- Oldschool II

Cytat:
Napisane przez effulla Pokaż wiadomość
dziękuję

I nie denerwujcie się już dziewczyny na siebie, bo każda i tak zrobi co chce ...
ale nikt tu się na nikogo nie denerwuje. ja wyrażam swoją opinię, ona też i po sprawie
__________________
"Eat clean, train hard and surround yourself with those on the same mission as you".

Aparatka: 16.08.2007-10.09.2009
11.03.2015-?

Walczę:
82,6 kg --> 80,2 kg --> 75,9 ?

cel I: 79 kg
cel II: 75 kg
cel III: 71 kg

"Per aspera ad astra".
ojp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 15:24   #3886
kr0pka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 447
Dot.: Ubrania- Oldschool II

ojp , http://allegro.pl/item415891055_olds...38_vandal.html , fejki czy nie?
bo mialam zamiar je kupić i teraz nie wiem, czy mam tego żałować.
__________________





Lewy pas, gaz i płynę..
kr0pka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 16:32   #3887
ojp
Wtajemniczenie
 
Avatar ojp
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 241
Dot.: Ubrania- Oldschool II

Cytat:
Napisane przez kr0pka Pokaż wiadomość
ojp , http://allegro.pl/item415891055_olds...38_vandal.html , fejki czy nie?
bo mialam zamiar je kupić i teraz nie wiem, czy mam tego żałować.


swoosh trochę dziwny, ale być może to wina zdjęcia. szkoda, że nie ma zdjęcia metki.
jak dla mnie legit ale jeszcze zapytam bo 100% pewności nie mam
__________________
"Eat clean, train hard and surround yourself with those on the same mission as you".

Aparatka: 16.08.2007-10.09.2009
11.03.2015-?

Walczę:
82,6 kg --> 80,2 kg --> 75,9 ?

cel I: 79 kg
cel II: 75 kg
cel III: 71 kg

"Per aspera ad astra".
ojp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 00:37   #3888
button_klawisz
Raczkowanie
 
Avatar button_klawisz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tricity:D
Wiadomości: 248
Dot.: Ubrania- Oldschool II

pare perełek, które wyhaczyłam na allegro:
2648864.jpg2764643.jpg416560363.jpg416560363_1.jpg421500176.jpg422182272.jpg
__________________
somewhere over the rainbow...

button_klawisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 00:41   #3889
button_klawisz
Raczkowanie
 
Avatar button_klawisz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tricity:D
Wiadomości: 248
Dot.: Ubrania- Oldschool II

DSC_4449.jpgnikedunklownke-500.jpg
1.jpg1a.jpg

Na te fioletowe adidasy decade hi juz sie czaiłam a tu zawiesili konto użytkownika, który je sprzedawał...:/
__________________
somewhere over the rainbow...

button_klawisz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-23, 00:43   #3890
paryzanka202
Zakorzenienie
 
Avatar paryzanka202
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 239
Dot.: Ubrania- Oldschool II

podaj linki;P
paryzanka202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 00:51   #3891
button_klawisz
Raczkowanie
 
Avatar button_klawisz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tricity:D
Wiadomości: 248
Dot.: Ubrania- Oldschool II

zna ktoś może dobry sposób na umycie butów, które w środku są ze skóry a z zewnątrz taki materiał jakby zamsz... ? vandal-supreme-blue-main.jpg mam podobne nike vandale jak na zdjeciu tyle że takie żółtawe tzn kiedyś takie były a teraz są szare:/ próbowałam wilgotną szmatką/gąbką mydłem i delikatnie proszkiem i prawie nic nie pomogło:/ a w sumie nawet nie wiem czy nie jest gorzej bo plamy wchłonęły się trochę w materiał:/ i teraz buty stoją na półce bo wstyd mi w nich chodzić... jakieś sugestie?
__________________
somewhere over the rainbow...

button_klawisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 10:01   #3893
paryzanka202
Zakorzenienie
 
Avatar paryzanka202
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 239
Dot.: Ubrania- Oldschool II

Moja kumpela ma te pastry co sa w aukcji i sa swietne! kupila je za 40$ w USA, a co do tych fejkow to inna kolezanka kupila te buty lecz w innej kolorystyce (granat z zoltym i bialym) u mnie w miescie 2 lata temu za 150zl :/ wyprzedaly sie jak buleczki
paryzanka202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 11:41   #3894
morelowa
Zadomowienie
 
Avatar morelowa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Dom
Wiadomości: 1 292
Dot.: Ubrania- Oldschool II

Dziewczyny, pomóżcie. Chcę sobie kupić Nike ale boję się, że przez ten lakier skóra zacznie pękać na zgięciach. Myślicie, że to możliwe? Że ta skóra będzie taka sztywna i będą powstawały pęknięcia w butach typu Nike?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nike.jpg (24,6 KB, 30 załadowań)
__________________


*
*
u're my afrodisiac



morelowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 11:57   #3895
ojp
Wtajemniczenie
 
Avatar ojp
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 241
Dot.: Ubrania- Oldschool II

Cytat:
Napisane przez morelowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie. Chcę sobie kupić Nike ale boję się, że przez ten lakier skóra zacznie pękać na zgięciach. Myślicie, że to możliwe? Że ta skóra będzie taka sztywna i będą powstawały pęknięcia w butach typu Nike?

w każdych butach skóra po jakiś czasie pęka, to naturalna rzecz najgorzej to chyba wygląda na toeboxie zawsze. jeszcze popytam się dokładniej, bo nigdy nie miałam lakierków z nike, więc jak będę coś wiedziała, to dam znać
__________________
"Eat clean, train hard and surround yourself with those on the same mission as you".

Aparatka: 16.08.2007-10.09.2009
11.03.2015-?

Walczę:
82,6 kg --> 80,2 kg --> 75,9 ?

cel I: 79 kg
cel II: 75 kg
cel III: 71 kg

"Per aspera ad astra".
ojp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 12:02   #3896
lena516
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3
Dot.: Ubrania- Oldschool II

ej jestem tu nowa dzisiaj sobie tak przeglądałam allegro i znalazłam takie buty z pumy sky

http://www.allegro.pl/item418220855_...rce.html#photo

co o nich sądzicie jak na takie buty to mi sie wydaje że niedrogie są ...
lena516 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 12:05   #3897
Sc-laja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Ubrania- Oldschool II

Cytat:
Napisane przez lena516 Pokaż wiadomość
ej jestem tu nowa dzisiaj sobie tak przeglądałam allegro i znalazłam takie buty z pumy sky

http://www.allegro.pl/item418220855_...rce.html#photo

co o nich sądzicie jak na takie buty to mi sie wydaje że niedrogie są ...
mnie się nie podobają, za wysokie. A cena niska bo to licytacja więc pewnie jeszcze skoczy
__________________


Sc-laja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 12:06   #3898
morelowa
Zadomowienie
 
Avatar morelowa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Dom
Wiadomości: 1 292
Dot.: Ubrania- Oldschool II

Ojp, dzięki za odpowiedź i czekam.
__________________


*
*
u're my afrodisiac



morelowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 13:38   #3899
ojp
Wtajemniczenie
 
Avatar ojp
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 241
Dot.: Ubrania- Oldschool II

Cytat:
Napisane przez morelowa Pokaż wiadomość
Ojp, dzięki za odpowiedź i czekam.

potwierdzam to co napisałam wyżej. będzie pękać, jak we wszystkich butach.
__________________
"Eat clean, train hard and surround yourself with those on the same mission as you".

Aparatka: 16.08.2007-10.09.2009
11.03.2015-?

Walczę:
82,6 kg --> 80,2 kg --> 75,9 ?

cel I: 79 kg
cel II: 75 kg
cel III: 71 kg

"Per aspera ad astra".
ojp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 15:48   #3900
B_M
Przyczajenie
 
Avatar B_M
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 21
Dot.: Ubrania- Oldschool II

Cytat:
Na te fioletowe adidasy decade hi juz sie czaiłam a tu zawiesili konto użytkownika, który je sprzedawał...:/
jeeeej one są cudne ja chce je mieć!<333
widziałam je na jakiejs stronie z usa, ale przesylka wychodzi tam prawie 3 razy wiecej niz same buty..
B_M jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:06.